Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 09:08   #2101
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Ila ja się niestety z Lauressami nie polubiłam w ogóle mi chyba odpowiadają bardziej sypkie konsystencje (jak EDM), a nie kremowe.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:22   #2102
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Tak malo nadrabiania od wczoraj 23 do dzisiaj 10
Wyszlam dzisiaj pierwszy raz od czwartku z domu! euforia - ale tylko po zakupy Jest moj brat, ufff. Zawsze sie troche zajmie siostrzencem (jakis kwadrans, hehe)
Dziewczyny, zdjecia jak zdjecia, nie przesadzajcie. Choc bardzo dziekuje za mile slowa.
Atojka, gdzie Ty mieszkasz? ja Cie musze nawiedzic na tej wsi, przytargam dzieciaka, niech sie mlodziez zajmuje soba. O, jak sie elegancko wprosilam
Jak ja Wam zazdroszcze tych nart.. najwczesniej za rok sobie poszusuje, i to kiepsko widze z dyndajacymi ciezkimi cyckami (zanim sie ubiore to bede musiala wracac, zeby jakiegos nawalu nie dostac). Za to synka na pewno juz za rok posle do szkolki. Mnie rodzice nie posylali i krzywde mi zrobili straszna, nikomu nie zycze nauki jazdy na nartach w doroslosci (ze juz nie wspomne o desce).
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:30   #2103
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dzien dobry, kto mi zrobi kawke, w pracy ekspress padl.....

Wy sie smiejecie ze nam tutaj zimno jak temperatura spada do 17 i jest wilgoc, ale tutaj nikt na wybrzezu w mieszkaniach/domach nia ma ogrzewania.....aby choc raz na jakis czas przepalic i nie bylo wilgoci z nocy....wszedzie bez dywanow, plytki, kamien na posadzkach aby chlod trzymac, okna pojedyncze..... zaczynam w domu marznac, TZ musi znalezc grzejnik na olej jest w ktoryms garazu ale nie moge go namierzyc Zreszta garaze tak zapakowane ze strach tam wchodzic...

Czy ktos mial pojemniczki z All na ozdoby do paznokci, takie akrylowe, przezroczyste, tak wlasnie mysle ze nadawalyby sie na prochy, szczegolnie te z kwadratowym denkiem, latwo byloby ustawiac obok siebie....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:33   #2104
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

ale papilota odstawilyscie w piatek, no no..
no to komentuje i wracam do nadrabiania
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
O to to! Właśnie! KIEDY OGÓLNOPOLSKI ZLOT PLOTKAR MINERALNYCH? Ba! Ogólnoeuropejski Proszę o propozycję terminu i dyskusję, który z nich pasowałby WSZYSTKIM (przynajmniej licząc na chwilę obecną). Cans, Sel, Ferg, Bea, ...? Kiedy będziecie w PL?

Ja proponuję jak już będzie ciepło - np. w maju jakaś sobota bądź niedziela. Miejsce - obojętne. Byleby nie dalej od Krakowa niż 400 km bo się załamię
bardzo chetnie . pasuje mi i wawa i krakow

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam wysłać paczkę dla Ferg... dałam pani w okienku wszystko zaadresowane, wypełnione, a ona "ta Irlandia to chodzi o państwo?" Poźniej się pyta jaki jest kod do Dublina, mówię jej, że tak jak jest napisane Dublin7, a ona, że za krótki Ze 3 razy powtarzałam jej, że Dublin7 to jest kod później się pytała jaka poczta... znowu tłumaczyłam kilka razy, że Dublin...
dabrowa, dabki, deblin, dublin ...
Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
normalnie jak w filmie Barei
Londyn? Lądek Zdrój?

a wiecie ucieczka była moim pierwszym odruchem - zawsze mam miejsce u mamy
ale się zaparłam w sobie - to tak samo moje mieszkanie jak jego
i pracy nawet więcej w nie włożyłam
więc nie będzie się lu wylegiwał zadowolony, że się mnie pozbył
no i mama by się martwiła, że poszło aż tak na noże, a chcę jej tego oszczędzić
spotku trzymaj sie niech wizazowa moc bedzie z Toba

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no wiesz, wredusie Ty

mnie stolica pasuje, a może jakiś Ciechocinek lub inszy kurort
oooo to byloby super ... juz widze nas w bialych, puszystych szlafrokach na grupowym pedicurze albo masazu albo w jaccuzi z drinkami z palemka
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Tylko musisz tu nas odwiedzać często, bo obiekt pożądania się często zmienia. Chociaż temat kulek to już przynajmniej od miesiąca
zgadza sie, kulki rzadza !
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
nie wiem
hahaha dobre
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
popłakałam się.. bo.. Moj tż.
Po tym jak trzasnełam mu drzwiami do balkonu że znowu pali, warknełam że smierdzi, i zabrałam sie do podgrzewania jedzenia.. on poszedł do pokoju.. wrócił po chwili.. Objął mnie od tylu (ja nadal warcze i prycham).. i nad ta patelnie z dymiącymi krewetkami i imbirem pokazuje mi pudełeczko z pierścionkim.........:mdl eje:

i mówi że to jeszcze nie oświadczyny bo szukuje coś niezapomnianego.. ale żebym wiedziała że jest... i że kocha.. i czy mi się podoba......
w zyciu nie widziałam piękniejszego pierscionka.......
Upłakałam się, oslepiłam blaskiem kamienia(bedę bała się go nosić...) spalilismy patelnie i lyżke drewnianą..
no i..
tak mi minął wieczór..........
gratulacje ferg!!!
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
nr 11. Łóżko

nr 12. I w drugą stronę

nr 13. Jak widać biurko, książki...

nr 14. Podłoga obok biurka

nr 15. Stoję obok biurka - widok w dół.


Uf
Viol pieknie sobie mieszkasz !!! zazdroszcze ci tej przestrzeni ...
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Kawa dla wszystkich!
Boję się sprawdzać, jaka temperatura, ale słońce wróży baaaardzo duży minus
No a właśnie, a propos słońca- na prośbę Violl, zrobiłam zdjęcia pokoju, w którym właśnie siedzę (wycisnęłam co się da z aparatu w komórce, więc przepraszam za jakość)
slicznie i fajne masz zaslonki dodaja energii

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frenka, przytulny pokoik! Dobrze ze mowisz o Nine, ja sie wybieralam. Skrece wobec tego na Avatar 3D
To ja Wam wkleje pokoj mojego dziecka i dzien z naszego zycia
Avatar piekny.... niesamowite wrazenia dla oczu, wyobrazni ... polecam wszystkim .
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:10   #2105
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
No ale do tej pory nie reagowala tak na wode. Wysypke podobna miala juz ale to dopiero od nie dawna sie zaczelo, i co jakis czas sie powtarza...
Cytrusow nie jada...jakos nie przepada za nimi i w ogole na moj gust je za malo owocow.
Je kaszke, serki, ciagle te same, zupy sama jej gotuje i na zadne z warzyw tak nie reagowala. obstawiam konserwanty bo podjadala makaron z zupek...(robilam salatke)
A poamarowalam ja jej balsamem wymieszanym z mocznikiem.
Kamilanna, znasz moze jakiegos dobrego dermatologa?

Rajstopki ma bawelniane chyba, a na dwor ostatnio nie wychodzimy. Wczesniej miala na brzuszku tez, teraz tylko na nogach ma, i zaczerwienione poliki ma.
Paula, nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja też walczę z pokrzywką u Kasi od prawie dwóch miesięcy - jesteśmy po testach z krwi i po ekspozycji pokarmowej i nic, dosłownie NIC nie wykazało ani jedno ani drugie.
jest podobno coś takiego u dzieci, i mówili mi to i lekarze i znajomi z dziećmi, jak pokrzywka o niewyjaśnionym pochodzeniu - dziecko ma spuchnięte i czerwonawe placki na skórze, jest nadreaktywne na zmiany temperatur, "bąbelki" nie wiadomo z jakich powodów się pojawiają i dość szybko znikają.
dajemy Kasi, jak ma większe spuchnięte placki - fenistil w kropelkach, zyrtec albo zorac (clemastyny nie bo to cholerstwo działa dodatkowo obwodowo - czyli lek starszej generacji ogłupia i otumania malucha) no i smarujemy fenistilem i bardzo jej to pomaga.

ja osobiście przypuszczam, że to jednak roztocza (ja mam minimalną reakcję na roztocza kurzu ... uwaga - magazynowego , więc może u małej też jest coś na rzeczy), bo podobno w okresie zimowym nasilają się objawy z nimi związane (bo więcej tego fruwa w powietrzu z uwagi na rzadsze wietrzenie i bardziej suche powietrze)




Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
nima

oj jest jest. waży teraz 10700. Wszystko musi być płynne i to odpowiedniej konsystencji, nie ma mowy o grudkach jakichkolwiek, nawet zupki od 7 mca musze dodatkowo miksować. Już przy piersi darła się jak opętana podczas jedzenia, odpychała się ale głodna łapała znów, pociągneła i znów odkręcała...Nie ma mowy o samodzielnym jedzeniu o kanapce itp... a gryzienie???przełykanie?? ? posiłek max 160ml ale co tam wam będę tu uprzykrzać... Do przedszkola mi jej nie przyjmą nawet takiej...
o kurcze Atojka, to poważna sprawa, jeśli nie znajdziesz psych z okolic wa-wy to daj znaka, ja co prawda dziećmi się nie zajmuję, ale znam ludzi z jednego z lepszych polskich ośrodków, więc mogę ich popytać.



info dla Aljaki, Domi i Gadmarki - motylki wysłane 26.01 dam wam znak jak tylko dojdą

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:15
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:17   #2106
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Myślę, że sama mam spaczoną percepcję
A tak poważnie, to porzuciłam watek SB, bo dieta nie przynosiła u mnie spodziewanych rezultatów i to mnie zniechęciło. Przez wiele miesięcy trzymałam ścisły reżim i pływałam średnio 3 km tygodniowo, ale po początkowych niewielkich sukcesach waga przestała spadać. Teraz wiem, że prawdopodobnie miało to związek z tarczycą, ale wtedy skutecznie mnie demotywowało ... Może czas, żeby na dobre powrócić do SB? Może wraz z leczeniem endo w końcu przyniesie efekty ...
Ja kiedyś na SB sporo schudłam ale trzymałam się w 100% zasad Przeciągnęłam tylko 1 fazę do miesiąca Tak jak wyglądałam wtedy to nigdy wcześniej ani nigdy później nie wyglądałam A jak się super czułam Nie wiem ile w kg schudłam ale pamiętam że głównie cm mi poleciały
Teraz bym pewnie nie dała rady Mam za słabą silną wolę
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:24   #2107
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Anka Franka !!! Poczekaj !!! Mam pytanie o krem !!! Podeślesz mi ten który mi polecałaś ??? Czy miałaś na mysli HOL ???
Trzymam kciuki za Wasze pociechy, widzę że naprawdę dużo dzieci jest uczulonych na przeróżne paskudztwa...
Dzieńdobry

i jaka to dieta SB ???

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:35
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 10:25   #2108
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cześć dziewczynki

Tylko wczoraj nie zajrzałam a juz nie wiem osochodzi

Wczoraj była imprezka w przedszkolu dla babciuf i dziedkuf dzieci pięknie recytowały i śpiewały i tańczyły... nie jedna babcia łezkę wycierała...

Moje dziecię ma sympatie w przedszkolu (albo on jest jej sympatią)
Mówię do niej.
- Oliwia, słyzałam, że Michał będzie Twoim mężem, to prawda?
- Tak, a ja będe jego żoną.
- Ale on jest taki niegrzeczy, chcesz mieć takiego niegrzecznego męża?
- Ja go nauczę

No to życze Oliwce wszystkiego najlepszego

Atojka, jak się dzidzia urodzi to imię samo przyjdzie, nie ma co wceśniej planować.(taką mam teorię). A zproblemami to nie wiem, nie mam doświadczenia w tym zakresie

No i jakieś zdjęcia swoje oglądacie - chyba musze zgłębić się w fb... bo jakoś nie miałam motywacji do tej pory....
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:35   #2109
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Nasza pani dermatolog (btw, polecam bardzo, jak ktos chce do namiary na pw) twierdzi, ze u takich maluchow testy moga bardzo dlugo nie wychodzic. My tyle razy robilismy (juz nie wspomne ile kasy na to poszlo), bo nas rozni "specjalisci" kierowali, nic nie wychodzilo, a alergia jest jak byk.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:45   #2110
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzien dobry, kto mi zrobi kawke, w pracy ekspress padl.....

Wy sie smiejecie ze nam tutaj zimno jak temperatura spada do 17 i jest wilgoc, ale tutaj nikt na wybrzezu w mieszkaniach/domach nia ma ogrzewania.....aby choc raz na jakis czas przepalic i nie bylo wilgoci z nocy....wszedzie bez dywanow, plytki, kamien na posadzkach aby chlod trzymac, okna pojedyncze..... zaczynam w domu marznac, TZ musi znalezc grzejnik na olej jest w ktoryms garazu ale nie moge go namierzyc Zreszta garaze tak zapakowane ze strach tam wchodzic...

Czy ktos mial pojemniczki z All na ozdoby do paznokci, takie akrylowe, przezroczyste, tak wlasnie mysle ze nadawalyby sie na prochy, szczegolnie te z kwadratowym denkiem, latwo byloby ustawiac obok siebie....
Hexx zdaje się miała i są ok
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś na SB sporo schudłam ale trzymałam się w 100% zasad Przeciągnęłam tylko 1 fazę do miesiąca Tak jak wyglądałam wtedy to nigdy wcześniej ani nigdy później nie wyglądałam A jak się super czułam Nie wiem ile w kg schudłam ale pamiętam że głównie cm mi poleciały
Teraz bym pewnie nie dała rady Mam za słabą silną wolę
nie trzymałaś się w 100% - najważniejszą olałaś

selene
SB czyli South Beach, Dieta Plaż Południowych, pokrótce pełnoziarniste pieczywo, makarony i ryż, dużo chudego białka i jeszcze więcej warzyw kosztem redukcji cukru
na Dietetyce - Wspólnym Odchudzaniu jest wątek
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:49
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:49   #2111
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

hmm.. nie wiedzialam ze clemastinum nie powinnam dawac, nam lekarka jakis czas temu przepisala... dobrze wiedziec
ale po wapnie i clemastinum rano juz nie bylo to taie zaognione, choc oczywiscie nadal jest. i sie teraz zastanawiam czy odstawiac jej serki,c zy nie. bo ona je bardzo lubi, i jada je od baaaardzo dawna, wiec watpie by to byla reakcja na nie. mleka jej nie dawalam.

AnkaFranka
nie pocieszylas mnie w kazdym razie bede musiala najpierw u nas przychodnie zachaczyc. ale najpierw sie dowiem jak z chorobami bo ostatnio u nas ospa panowala (a my juz po)

no i dzien dobry!:kawkuje:
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 10:51   #2112
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Tylko wczoraj nie zajrzałam a juz nie wiem osochodzi

Wczoraj była imprezka w przedszkolu dla babciuf i dziedkuf dzieci pięknie recytowały i śpiewały i tańczyły... nie jedna babcia łezkę wycierała...

Moje dziecię ma sympatie w przedszkolu (albo on jest jej sympatią)
Mówię do niej.
- Oliwia, słyzałam, że Michał będzie Twoim mężem, to prawda?
- Tak, a ja będe jego żoną.
- Ale on jest taki niegrzeczy, chcesz mieć takiego niegrzecznego męża?
- Ja go nauczę

No to życze Oliwce wszystkiego najlepszego

Atojka, jak się dzidzia urodzi to imię samo przyjdzie, nie ma co wceśniej planować.(taką mam teorię). A zproblemami to nie wiem, nie mam doświadczenia w tym zakresie

No i jakieś zdjęcia swoje oglądacie - chyba musze zgłębić się w fb... bo jakoś nie miałam motywacji do tej pory....
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:52   #2113
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
i jaka to dieta SB ???
Słodyczowy Ban?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Moje dziecię ma sympatie w przedszkolu (albo on jest jej sympatią)
Mówię do niej.
- Oliwia, słyzałam, że Michał będzie Twoim mężem, to prawda?
- Tak, a ja będe jego żoną.
- Ale on jest taki niegrzeczy, chcesz mieć takiego niegrzecznego męża?
- Ja go nauczę

No to życze Oliwce wszystkiego najlepszego
Dobra jest!

Dzień dobry,
ledwo żyję dziś, wszystko mnie boli, a mózg zrobił sobie wolne... Muszę umówić masażyk na weekend...

Współczuję Wam dziewczyny, serce się kraje, jak się czyta o tych paskudnych alergiach Biedne dzieciaki.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:55
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:55   #2114
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

I Franka poszła...ech...krem mi się skonczył i muszę dziisaj coś kupić
Dzięki Il...nie mogłam rozgryźć skrótu. Jedna z mądrzejszych dróg zrzucenia wagi Jedna z moich klientek zrzuciła na tym ponad 20 kilo w 8 miesięcy
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:56   #2115
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Anka Franka !!! Poczekaj !!! Mam pytanie o krem !!! Podeślesz mi ten który mi polecałaś ??? Czy miałaś na mysli HOL ???
Trzymam kciuki za Wasze pociechy, widzę że naprawdę dużo dzieci jest uczulonych na przeróżne paskudztwa...
Dzieńdobry

i jaka to dieta SB ???
aaaa, w sensie, że lepszy avene od LRP? jesli tak, to tak Hydrance Optimale Legere i maseczka nawilżająca do tego (ale dla mnie np. serum z tej serii już nie - brak efektu i jakby lekkie zapychanie)
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:59   #2116
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

O, i chciałam się jeszcze pochwalić, że 22.01. przyszły do mnie sample EDM zamówione.. uwaga... 15.01.! ale tylko jedne, drugie jeszcze nie Oczywiście obrazek z Cariną też dostałam

AnkaFranka, czy Ty dostałaś paczuchę ode mnie??
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:05   #2117
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
aaaa, w sensie, że lepszy avene od LRP? jesli tak, to tak Hydrance Optimale Legere i maseczka nawilżająca do tego (ale dla mnie np. serum z tej serii już nie - brak efektu i jakby lekkie zapychanie)
Dzięki Frenka..wczoraj grzebałam na Wizażu i szukałam Lekkiej Avenki...rzeczywiście Hexx pisała że ma lżejszy skład niż LRP
Nawet Frenkę męczyłam o krem,ale jak odpisała mi że LRP nie zna zwątpiłam czy to z nią rozmawiałam
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:08   #2118
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A do mnie właśnie tata zadzwonił, że mamie przesunęli operację i będzie miała już pojutrze. Ogólnie, ciekawie sie zapowiada te kilka następnych dni
Eh...

tata kumpeli miał wczoraj operację serca, okazało się że trzeba zrobić jeszcze jedną...

Kamila za teściową też kciuki mocno trzymam. Powiedziałaś małżowi...?


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a propos ferii, czy któraś z Was nie miałaby ochoty wyskoczyć gdzieś na narty się poślizgać trochę? Na przykład do Krynicy? Moi znajomi jeżdzący na nartach niestety mają sesję
Ja bym chciała ale nie umiem jeździć


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Za to synka na pewno juz za rok posle do szkolki. Mnie rodzice nie posylali i krzywde mi zrobili straszna, nikomu nie zycze nauki jazdy na nartach w doroslosci (ze juz nie wspomne o desce).
no bo ja właśnie mam zamiar... kiedyś...


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wy sie smiejecie ze nam tutaj zimno jak temperatura spada do 17 i jest wilgoc, ale tutaj nikt na wybrzezu w mieszkaniach/domach nia ma ogrzewania.....aby choc raz na jakis czas przepalic i nie bylo wilgoci z nocy....wszedzie bez dywanow, plytki, kamien na posadzkach aby chlod trzymac, okna pojedyncze..... zaczynam w domu marznac, TZ musi znalezc grzejnik na olej jest w ktoryms garazu ale nie moge go namierzyc Zreszta garaze tak zapakowane ze strach tam wchodzic...

Czy ktos mial pojemniczki z All na ozdoby do paznokci, takie akrylowe, przezroczyste, tak wlasnie mysle ze nadawalyby sie na prochy, szczegolnie te z kwadratowym denkiem, latwo byloby ustawiac obok siebie....
U nas 17 stopni to luksus, długi rękaw, lekka kurteczka i się żyje

Pojemniczki ja mam z Allegro i super się sprawują - zakręcane, nie zatykane. Pokaż aukcję to Ci powiem czy to te


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Słodyczowy Ban?



Dzień dobry,
ledwo żyję dziś, wszystko mnie boli, a mózg zrobił sobie wolne... Muszę umówić masażyk na weekend...
Słodyczowy ban

a co do Twojego samopoczucia - należy Ci się nicnierobienie!



Ja właśnie gotuję rosołek czosnkowy
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:13   #2119
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
O, i chciałam się jeszcze pochwalić, że 22.01. przyszły do mnie sample EDM zamówione.. uwaga... 15.01.! ale tylko jedne, drugie jeszcze nie Oczywiście obrazek z Cariną też dostałam

AnkaFranka, czy Ty dostałaś paczuchę ode mnie??
o raju, zapomniałam - tak! tak! dostałam dziękuję baaaaardzo

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dzięki Frenka..wczoraj grzebałam na Wizażu i szukałam Lekkiej Avenki...rzeczywiście Hexx pisała że ma lżejszy skład niż LRP
Nawet Frenkę męczyłam o krem,ale jak odpisała mi że LRP nie zna zwątpiłam czy to z nią rozmawiałam
hmm.... to Frenka czy ja, czy z Frenką czy ze mną??

AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 11:16   #2120
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
o raju, zapomniałam - tak! tak! dostałam dziękuję baaaaardzo
Ależ niezamaco Czekam na opis wrażeń
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:22   #2121
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
nie posylali i krzywde mi zrobili straszna, nikomu nie zycze nauki jazdy na nartach w doroslosci (ze juz nie wspomne o desce).
E tam , Pranie , byłam teraz na stoku , mój kolega się uczył który ma 43 lata...Fakt ,załuje że wcześniej się nia nauczył , ale tylko dlatego że to super sprawa. Ja nart też nigdy nie próbowałam , ale na desce widziałam kilka starszych babek co się wywracały jedna przez drugą , ale radochę miały nie z tej ziemi..ja też leżałam kilka razy jak prędkośc przewyższyła nad umiejętnościami
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Słodyczowy Ban?

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:34
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:31   #2122
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Vio
podaj mi prosze swoj adres-jesli ma byc do Ciebie wyslana paczka z meteorkami.

kosztuja okolo 65 euro za jedno opakowanie(sa dwa dostepne) i 12 funtow za przesylke do Vio.

dajcie mi znac prosze.. bo jutro placimy rate i visa jest przekroczona i nie bede w stanie za nie zaplacic.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:33
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:38   #2123
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie trzymałaś się w 100% - najważniejszą olałaś
Czyli niby jaką?

Przez pół roku odżywiałam się na SB tak jak powinnam, potem przez różne problemy osobiste (o których nie mam ochoty tutaj pisać) zaczęłam znów jeść rzeczy których nie powinnam i tak jest niestety do dziś

Ferg, kliknęłaś już motylki?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:40   #2124
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ferg, kliknęłaś już motylki?
nie, ale jestem abt to do it
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:41   #2125
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Czyli niby jaką?

Przez pół roku odżywiałam się na SB tak jak powinnam, potem przez różne problemy osobiste (o których nie mam ochoty tutaj pisać) zaczęłam znów jeść rzeczy których nie powinnam i tak jest niestety do dziś

Ferg, kliknęłaś już motylki?
nie przedłużać I fazy a już do miesiąca...
ja tez, kurka, jem nie to co powinnam ale sie nawracam powoli
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:42   #2126
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Vio
podaj mi prosze swoj adres-jesli ma byc do Ciebie wyslana paczka z meteorkami.

kosztuja okolo 65 euro za jedno opakowanie(sa dwa dostepne) i 12 funtow za przesylke do Vio.

dajcie mi znac prosze.. bo jutro placimy rate i visa jest przekroczona i nie bede w stanie za nie zaplacic.
Ok klikaj
adres podałam Ci dzisiaj rano na gg - nie doszedł? zaraz skrobnę jeszcze na PW jakby co.

Chętne się znajdą na pewno. Tylko trzeba znaleźć dobrą duszę, która zbierze przelewy i zapłaci PP albo kartą za nas pomoże ktoś...?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:47   #2127
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ok klikaj
adres podałam Ci dzisiaj rano na gg - nie doszedł? zaraz skrobnę jeszcze na PW jakby co.

Chętne się znajdą na pewno. Tylko trzeba znaleźć dobrą duszę, która zbierze przelewy i zapłaci PP albo kartą za nas pomoże ktoś...?
bo ja nie mam gg tutaj. Dopiero po pracy odczytuje

Juz klikam..
Niee.. nie bedziemy kombinowac-ja zaplace karta teraz, a Wy zbierzecie pieniadze na jedno konto osoby z PP i mi wyslecie.

too.. klikam
kocham to ejsajtment zwiazane z zakupami
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:48   #2128
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
info dla Aljaki, Domi i Gadmarki - motylki wysłane 26.01 dam wam znak jak tylko dojdą
no to czekamy
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:48   #2129
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Miłego dnia
gardlo mnie boli i wszystkie kosteczki....
Mam juz dosc tej zimySwoja droga usmiałam sie wczoraj czytając ponizszy tekst moze znacie

Odczuwanie zimna
Za oknem trochę chłodno dlatego warto przypomnieć jak różnie ludzie
odczuwają temperatury:

+ 20°C Grecy zakładają swetry
+ 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie
+ 10°C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach
sadzą ogórki.
+ 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają
posłuszeństwa. Norwedzy idą się kąpać do jeziora.
0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.
- 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa
- 15°C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwedzy
zakładają swetry.
- 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie
ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.
- 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają.
- 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.
- 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie.
- 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.
- 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli.
Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.
- 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na
ulicy.
- 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla
bezdomnych.
- 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik
podczas kąpieli.
- 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.
- 70°C Zamarzło piekło.
- 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z
Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.
- 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.
- 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie strajkują.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:54   #2130
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

mowicie ze te SB to dobra dieta? moze sie bardziej zainteresuje. tylko ja nie wiem jak jesc rozne rzeczy bez pieczywa... hmm... pomysle. a wy mozecie mnie w tym czasie goraco namawiac, i dac kopa na zachete?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.