makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 21:44   #1291
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja również poprosiłabym o namiary i zdjęcia dzieł Pań z Gdańska I jak to wszystko stoi cenowo?

A tak nawiasem, czy jasna blondynka również ma szanse na makijaż permanenty brwi? Nie chcę wyglądać komicznie ze zbyt ciemnymi brwiami, a marzę o jednolitym kształcie brewek, bez dużego przyciemniania
__________________


prawie, że Pani Psycholog
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 21:53   #1292
Monik2700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Z tego co mi wiadomo to p Jadzia bierze 800 zl i ciezko sie do niej dostac, gdyz nie 'bierze' ludzi 'z zewnatrz', ma swoja wypracowana klientele i nie zabiega o nowe klientki-tak slyszalam z wielu zrodel, ja wybieram sie do pruszcza do p Agnieszki, ktora bierze 600 za brwi.
Monik2700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 21:59   #1293
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Pisałam w tym wątku kieeedyyyś.... A teraz mam pytanie, bo pooowoli wypadało by odnowić brewki...
Uważacie, że metoda "włoskowa" - czyli dorysowywanie kreseczek imitujących włoski jest równie skuteczna co wypełnianie po prostu taką... ehm... stanowczą kreską? Mi tam gdzie robiłam 2 lata temu powiedziano, że wypełnianie jest trwalsze... Ale teraz podobają mi się te kreseczki - bo wyglądają naturalniej... Planuję tak koło marca skoczyć na poprawkę i mam dylemat. Czy ktoś ma doświadczenie??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:30   #1294
Monik2700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

A moglabys przypomniec cos o tym watku, czytam wszystko wstecz, ale chyba jeszcze do tego nie doszlam, z gory dziekuje, pozdrawiam.
Monik2700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 22:45   #1295
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Monik2700 Pokaż wiadomość
A moglabys przypomniec cos o tym watku, czytam wszystko wstecz, ale chyba jeszcze do tego nie doszlam, z gory dziekuje, pozdrawiam.
O moją wypowiedź Ci chodzi?? Jeśli tak to było gdzieś może w połowie?? Robiłam brwi w Czechowicach-Dziedzicach, ale mimo tego, że jeszcze miałam poprawki w cenie lingerystka zwinęła interes i zostałam na lodzie - dlatego szukam jakiegoś nowego miejsca na poprawkę... I coś mnie bierze jak pomyślę, że będę musiała płacić całą kwotę
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 10:54   #1296
misiaczka_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Heja,. Całkiem niedawno zrobiłam sobie makijaż permanentny, za namową koleżanek Bałam się strasznie, ale okazało się, że nie ma czego się bać. Jesli ktoś szuka dobrego salonu, który prowadzi takie usługi to ja polecam:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/

Mają szeroki zakres usług (niebawem wybieram się na mikrodermabrazję tam) i wiele certyfikatów
pozdrawiam
misiaczka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 21:01   #1297
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam, zanim zdecydowałam się na zrobienie makijażu przeczytałam całe forum od deski do deski Strasznie bałam się sztucznego wyglądu. Zaczęłam od ust i efekt jest rewelacyjny. Miałam bardzo wąską górną wargę z takimi "dziubkami"u góry Pani Ania, u której robiłam makijaż pięknie wyrównała mi brakującą czerwień wargowa i wyłagodziła te moje nieszczęsne "dziubki". Mam teraz śliczne i łagodnie zaokrąglone usta. Za kilka dni wybieram się na kreski, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia a w wakacje kolej na brwi. Już kilka moich koleżanek, po tym jak zobaczyły moje usta, zdecydowało się na makijaż perm. Nawet koleżanka, która brwi robiła u pani Agi w Policach odnowę zrobiła u pani Ani. Dziewczynom, które nie są przekonane do makijażu permanentnego, tak jak ja do niedawna, mówię - nie bójcie się, wybierzcie tylko dobrego fachowca. Na tym nie wolno oszczędzać!
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 07:18   #1298
Monik2700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez annik75 Pokaż wiadomość
Witam, zanim zdecydowałam się na zrobienie makijażu przeczytałam całe forum od deski do deski Strasznie bałam się sztucznego wyglądu. Zaczęłam od ust i efekt jest rewelacyjny. Miałam bardzo wąską górną wargę z takimi "dziubkami"u góry Pani Ania, u której robiłam makijaż pięknie wyrównała mi brakującą czerwień wargowa i wyłagodziła te moje nieszczęsne "dziubki". Mam teraz śliczne i łagodnie zaokrąglone usta. Za kilka dni wybieram się na kreski, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia a w wakacje kolej na brwi. Już kilka moich koleżanek, po tym jak zobaczyły moje usta, zdecydowało się na makijaż perm. Nawet koleżanka, która brwi robiła u pani Agi w Policach odnowę zrobiła u pani Ani. Dziewczynom, które nie są przekonane do makijażu permanentnego, tak jak ja do niedawna, mówię - nie bójcie się, wybierzcie tylko dobrego fachowca. Na tym nie wolno oszczędzać!
A czy moglabys pokazac nam te swoje usteczka?
Monik2700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 21:34   #1299
misiaczka_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez annik75 Pokaż wiadomość
Dziewczynom, które nie są przekonane do makijażu permanentnego, tak jak ja do niedawna, mówię - nie bójcie się, wybierzcie tylko dobrego fachowca. Na tym nie wolno oszczędzać!
Akurat w tym salonie, z ktorego uslug obie korzystamy, wyczytalam na stronie, ze jest makijaz permamentny po promocyjnej cenie np. kreska gorna 280 zl- jak dla mnie to tanio
misiaczka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 22:04   #1300
larra
Przyczajenie
 
Avatar larra
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
GG do larra
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja wlasnie tez slyszalam same pozytywy o salonie IDA, a jestem z daleka. Jest w branzy ponoc od lat i ma wypracowana kreske. A czy drogo - mysle ze 200 zl wiecej niz standard to niewiele. Patrzac ze to inwestycja na ok 3 lata. Zreszta w siebie i swoja wygode

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Przepraszam za literowke, IGA - oczywiscie
larra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-04, 14:51   #1301
annik75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez misiaczka_81 Pokaż wiadomość
Akurat w tym salonie, z ktorego uslug obie korzystamy, wyczytalam na stronie, ze jest makijaz permamentny po promocyjnej cenie np. kreska gorna 280 zl- jak dla mnie to tanio
Tylko, że ja przecież nie napisałam gdzie robiłam swój makijaż A zdjęcia dodam jak tylko jakieś wykombinuję.
annik75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 19:19   #1302
misiaczka_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez annik75 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja przecież nie napisałam gdzie robiłam swój makijaż A zdjęcia dodam jak tylko jakieś wykombinuję.
Zadzialala sila sugestii, bo tam gdzie ja chodze tez jest Ania i salon tez jes t bardzo dobry
misiaczka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 16:51   #1303
agussiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam serdecznie.
Wiadomość kieruję głównie do kobitek z ŁODZI i WARSZAWY gdzie wykonuje makijaż permanentny moja " oprawczyni ". Otóż rok temu zrobiłam makijaż permanentny brwi i do dziś przy porannym make-upie staram sie go ukryć pod dobrze kryjącym korektorem. Makijaż robiła mi P. MONIKA GRZELAK która podaje sie za bardzo wykwalifikowaną i wyćwiczoną osobę w tym temacie a niestety rzeczywistośc jest inna. Z tego co zdążyłam sie zorientować nie tylko brwi partaczy ale i usta, w jej wykonaniu widziałam 4 pary brwi i 2ust które nadają się tylko do usunięcia. Wiecie jak wyglądają usta starych lalek, to własnie tak były obrysowane.
Po krótce streszczę jak wyglądał zabieg. Pierwszym krokiem bylo wyrysowanie mazakiem jak bym chciała lub/i jak ona widzi moje brwi, efekt był przyjemny. Po wykonaniu makijażu perm. wyrwała mi wszystkie brwi co niemiłosiernie bolało(chyba zorientowala sie, ze kreska nad jedna z brwi jest o pół cm wyżej niż rosną włoski). Gdy przejżałam sie w lustrze w oczach zaszkliły mi sie łezki gdyż obie brwi były, nie dość ze wyżej niż naturalne to bardzo cieniutkie wręcz od 2-3mm. Po odrośnięciu moich naturalnych brwi których mnie pozbawiła efekt był bardzo nieciekawy. Postaram sie wstawić zdjęcia , żebyście mogły same to "cudo" zobaczyć.
Wniosek: NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM MAKIJAŻ U P. MONIKI GRZELAK!!!
agussiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:34   #1304
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: makijaż permanentny brwi

Wygląda to faktycznie strasznie

A macie jakieś namiary na porządny salon we WROCŁAWIU?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:29   #1305
alllinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zanim się zdecydowałam się na makijaż robiłam wywiad, nawet zdarzylo mi się zaczepić dziewczynę w galaksy, bo miała bardzo ładnie zrobione brwi i skorzystałam z jej polecenia, ale czytając fora o makijażu ogarnił mnie strach, w końcu się zdecydowałam i nie żałuję, oczywiście wydaje mi się że trzeba konkretnie wiedzieć czego się chce i to przekazać kosmetyczce, bo każdemu podoba się coś innego. Polecam imperium urody lorena nie pamiętam imienia Pani kosmetyczki, ale ok. 30-35 lat, bardzo sympatyczna i ostrożna, co jakiś czas pokazywała mi i upewniała się, że wlaśnie tego oczekuje, dlatego podczas robienia makijazu byłam spokojna i nie bałam się, że może spotkać mnie niespodzianka.
alllinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:20   #1306
wajbertka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
zrobiłam dzisiaj makijaż brwi. Wiem że jeszcze parę dni muszę poczekać na ostateczny efekt ale myślę że wyszły całkiem nieźle . Ciekawa jestem opinii . Pozdrawiam Wajbertka
wajbertka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 18:45   #1307
agussiaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Bardzo ładnie aż zazdroszcze jak sie wygoi to już wogule będzie luksus
agussiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:29   #1308
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ładny kształt tylko wydaje mi sie ze po wygojeniu bede jasne ...
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:09   #1309
wajbertka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej, prawdę powiedziawszy bardzo się bałam że coś nie wyjdzie. Tak jak pewnie każda na nas miałam wątpliwości czy aby na pewno kształt będzie dobry, czy kolor dopasowany.... Pani która mi brwi robiła chyba zauważyła moją "panikę" i stwierdziła, że lepiej zrobić cieńsze i jaśniejsze bo przy poprawce zawsze można je ewentualnie powiększyć i właśnie przyciemnić. Powiem szczerze że tak najbardziej bałam się koloru i sama poprosiłam o jasny brąz ( ja jestem blondynką) ponieważ malując je wcześniej widziałam że "zdecydowane" brwi to nie dla mnie. Poczekam cierpliwie do zagojenia i potem ewe. wprowadzimy poprawki. Dziękuję za uwagi i pozdrawiam
wajbertka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 14:05   #1310
magdunia1102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez catherinne24 Pokaż wiadomość
Kochane kobietki odświeżam, bo zrobiłam sobie makijaż i jeśli chciałybyście się czegoś dowiedzieć, macie jakieś pytania to odpowiem. A jak na razie, to moge powiedzieć-bolało, ale było warto
ja też mam zamiar zrobić brwi ale strasznie się boję mimo ze mam juz wybrany salon 2 razy odwołałam wizyte boje sie bólu wiem ze krem znieczulający mało pomaga robię henne 5 lat i mam na nią uczulenie a z pięknych gęstych brwi (ktore mialam zanim zaczelam eksperymety) wypadło tyle włosków ze teraz muszę malowac dodatkowo kredka i to wina henny, WSZYSTKIM MLODYM DZIEWCZYNA RADZE CHODZIC NA REGULACJE DO KOSMETYCZKI inaczej beda miec problem jak ja za duzo henny i do tego kredka nie czuje cie dobrze mysle ze jak z kims rozmawiam to ta osoba patrzy na moje kiepskie brwi niezłe schizo mam......)))
magdunia1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:19   #1311
misiaczka_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez agussiaaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Wiadomość kieruję głównie do kobitek z ŁODZI i WARSZAWY gdzie wykonuje makijaż permanentny moja " oprawczyni ". Otóż rok temu zrobiłam makijaż permanentny brwi i do dziś przy porannym make-upie staram sie go ukryć pod dobrze kryjącym korektorem. Makijaż robiła mi P. MONIKA GRZELAK która podaje sie za bardzo wykwalifikowaną i wyćwiczoną osobę w tym temacie a niestety rzeczywistośc jest inna. Z tego co zdążyłam sie zorientować nie tylko brwi partaczy ale i usta, w jej wykonaniu widziałam 4 pary brwi i 2ust które nadają się tylko do usunięcia. Wiecie jak wyglądają usta starych lalek, to własnie tak były obrysowane.
Po krótce streszczę jak wyglądał zabieg. Pierwszym krokiem bylo wyrysowanie mazakiem jak bym chciała lub/i jak ona widzi moje brwi, efekt był przyjemny. Po wykonaniu makijażu perm. wyrwała mi wszystkie brwi co niemiłosiernie bolało(chyba zorientowala sie, ze kreska nad jedna z brwi jest o pół cm wyżej niż rosną włoski). Gdy przejżałam sie w lustrze w oczach zaszkliły mi sie łezki gdyż obie brwi były, nie dość ze wyżej niż naturalne to bardzo cieniutkie wręcz od 2-3mm. Po odrośnięciu moich naturalnych brwi których mnie pozbawiła efekt był bardzo nieciekawy. Postaram sie wstawić zdjęcia , żebyście mogły same to "cudo" zobaczyć.
Wniosek: NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM MAKIJAŻ U P. MONIKI GRZELAK!!!

Współczuję...a byłaś z tym u jakiejś kosmetyczki, która mogłaby to naprawić? Musi się coś dać z tym zrobić!!! Jeśli jesteś z Warszawy, to sprawdź tam gdzie ja chodzę na ulicy Merliniego, pisalam o tym salonie już w tym wątku. powodzenia!
misiaczka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:35   #1312
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wygląda to faktycznie strasznie

A macie jakieś namiary na porządny salon we WROCŁAWIU?
ja co prawda robiłam w oddziale Katowickim, ale we Wrocławiu również mają swój gabinet. Nazywają się DER-MED www.dermed.pl.


Jestem bardzo zadowolona z efektu i tak jak już pisałam - w cene wliczone są dwie korekty.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 10:59   #1313
scarlett1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Twoje są piękne, ja wczoraj też robiłam brewki. Zdjęcie jest kiepskie ale może któraś zerknie swym wprawnym okiem jak wyszło. Miałam wczoraj o 17:00
scarlett1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 20:07   #1314
tajka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Scarlett ładnie wyszły Ci brwi, wiadomo, ze jak zejdzie barwnik, po ok 6 dniach, to bedzie inaczej wygladalo, ale na razie jest ok. Jakby co, pójdziesz na poprawke a polecam, bo barwnik sie utrwala bardzo dobrze za drugim razem i wyląda to zazwyczaj wiele lepiej niz za pierwszym. Ja juz jestem ponad miesiąc po poprawce i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z moim brwi. Ładnie mi podkreślają oczy i każdy chwali, ze rewelacja. Mam nadzieję, że Ty również bedziesz zadowolona z efektów.
tajka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:05   #1315
mala526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam ja robilam makijaz pernamentny brwi w szczecinie w Cosmedica na pocztowej .Makijaz jest koloru czerwonego brwi maja rozny ksztalt,i jedna jest dluzsza!!!!!Wyglada to tragicznie !!!Nie polecam nikomu tego salonu.Czy moze mi ktos pomoc jak moge ten ochydny makijaz usunac?
mala526 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 07:35   #1316
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mala526 Pokaż wiadomość
Witam ja robilam makijaz pernamentny brwi w szczecinie w Cosmedica na pocztowej .Makijaz jest koloru czerwonego brwi maja rozny ksztalt,i jedna jest dluzsza!!!!!Wyglada to tragicznie !!!Nie polecam nikomu tego salonu.Czy moze mi ktos pomoc jak moge ten ochydny makijaz usunac?

Cześć. Jak jest czerwony to jest ro chemia, a nie naturalny barwnik, a o kształcie nie wspomnę bo widać że robiła to amatorka bez uprawnień. Idź do sądu i żądaj zadość uczynienia-jest biegły rzeczoznawca do tych spraw, WYGRASZ na 100%!!!

Chemiczne barwniki mają to do siebie, że nigdy nie znikają (jest to zwykły więzienny tatuaż tylko na twarzy)- chyba że ze skórą je ściągniesz. Makijaż można poprawić w autoryzowanym gabinecie Long Time Liner - ale jest to kosztowne. Najpierw linergistka musi stary zatuszować odpowiednimi preparatami i wykonać na nim nowy i tak już będziesz musiała wykonywać to co 4-5 lat aż do śmierci, bo chemia i tak będzie wychodziła co 4-5 lat. Tam są przykłady www.makijaztrwaly.com.
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:03   #1317
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: makijaż permanentny brwi

Znalazłam informacje, że Clarena we Wrocławiu robi za darmo makijaż permamentny - szuka modelek na których makijaż wykonuują kursantki po szkoleniu.
Była któraś z Was na tym?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:19   #1318
bieniab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej dziewczyny czytałam wasze posty i się zdecydowałam na makijaż permanentny metoda piórkową i idę sobie zrobić w środę. w Radomiu znalazłam super p. Monikę . jak bedę już po to dam znać bo wiem że to nowa metoda i niewiele o niej jeszcze wiecie ;0 pozdrawim
bieniab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 22:18   #1319
Cathreen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej, ja tez od dwóch dni czytam wszytskie watki o brwiach i się zdecydowałam.
Mam ogromną prośbę do Was żebyście mi poleciły zakład kosmetyczny w Warszawie (tu albo na prv). Będę wdzięczna za wskazówki.
Cathreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 22:27   #1320
Cathreen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż pernamentny?

ktora kobietka robiła permanentny w Wawie i jest zadowolona i mogłaby z czystym sumieniem zarekomendować? proszę o jakieś namiary tu albo na prv.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

dodam że chodzi mi głównie o brwi. ewentualnie z czasem może kreski...
Cathreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.