Podkład rozświetlający AA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-21, 09:15   #1
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247

Podkład rozświetlający AA


Czy któraś z was stosowała podklad rozswietlajacy AA? czy bylyscie z niego zadowolone? czy moze on byc rowniez stosowany do cery mieszanej?
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 09:34   #2
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Ja go mam od jakis 2-3 miesiacy.Niestety za duzo o nim powiedziec nie moge,bo latem rzadko uzywam podkladu.Mialam go na buzce kilka razy i raczej byl w porzadku.Szczerze mowiac to nie zauwazylam,zeby byl gorszy od podkladow np Loreala,dlatego mysle,ze za taka cene warto go kupicCo do mieszanej cery Ci nie powiem,bo ja mam raczej sucha
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 10:14   #3
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Tu sobie poczytaj:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5349
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 16:28   #4
karolcia53
Raczkowanie
 
Avatar karolcia53
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 140
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Witaj, ja używam podkładu AA teraz mam podkład rozświetlający piasek i jest super, wcześniej miałam MIÓD, polecam Ci je !!! w słońcu fajnie się mienią, ja jestem zadowolona
karolcia53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:05   #5
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Aja kupiłam AA i nie jestem zadowolona.Też mam cerę mieszaną i u mnie sie nie sprawdza.Efekt nabłyszczenia jest za duży.Skóra mi błyszczy i wyglądam jakbym własnie sie wybierała na sylwestra.Raczej sie nadaje do rozświetlenia partii twarzy np.kości policzkowych.Jak dla mnie lipny a juz napewno na lato sie nie nadaje .To jest takie moje odczucie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:59   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Mam cere mieszana ale z partia suchych policzkow,u mnie ten podklad sprawdza sie bardzo dobrze;chociaz w porownaniu z Revlonem wypada slabiej.Jednak jezeli chcesz wyprobowac to polecam,poniewaz cena nie jest wysoka a jakosc i tak dobra.
Revlon ma te zalete ze jest duzo lzejszy niz Oceanic i jezeli masz problem z cera to moze sie lepiej spisywac,natomiast efekt blyszczenia zalatwi dobry puder sypki,ktory i tak nie zgasi blasku rozswietlenia a jedynie ladnie wyrowna koloryt,przynajmniej u mnie tak sie dzieje
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 14:17   #7
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Nareszcie kupiłam sobie ten rozświetlający podkład,jest świetny,tyle,że na dzień stosuję go po wczesniejszym wymieszaniu z podkladem Oceanic (matująco-kryjącym) i efekt jest zadowalający, na wieczór już nie mieszam obu produktów i cera jest wtedy bardzo mocno rozświetlona.Osobiście-polecam!! ;-)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-02, 09:19   #8
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Nigdy nie uzywalam podkladow ale w koncu postanowilam kupic rozswietlajacy i zalezalo mi na tym zeby mial duuuuzo drobinek (takie male zboczenie) nabylam AA rozswietlajacy i Max Factor sheer shine i obydwa sa naprawde fajne. Coprawda jakbym sie max faktorem wysmarowala cala to bym jak choinka bozonarodzeniowa wygladala bo nawet jak na mnie to przesadzili z iloscia tych drobinek a poza tym sa dosc duze ale jako rozswietlacz na policzki jest swietny Oceanic tez ma ich sporo ale naprawde swietnie wyglada nawet na calej buzi, uzylam coprawda dopiero 3 razy ale jestem zadowolona tylko troche te odcienie dziwne, nie kazdemu musza pasowac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:15   #9
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Podkład rozświetlający AA

Witaj, ja również jestem posiadaczką cery mieszanej plus wrażliwej . AA kupiłam w zeszłym roku....poczytałam na Wizazu i zachęcona poczłapałam do sklepu... Wyprobowałam go w okresie letnim...sprawdził się wyśmienicie, solraium nie trzeba było stosować...niestety trzeba w naszym przypadku ciut uważac na ilość. Można przesadzić z efektem Ale to widzę już opanowałaś. Na lato zdecydowanie za cięzki. Z resztą ja wogóle w lecie nie stosuję podkładu, jedynie Illuminator Revlona lub puder prasowany ze złotymi drobinkami CHANEL. Polecam obydwa

Pozdrawiam
Angel_A
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.