dylematy małolaty heheh:) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 21:49   #241
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez cudna_lwica
wyszukalam sobie w internecie nafte z wyciagiem z czarnej rzodkwi chyba firmy anna...czy cos takiego...ktoras z was pisala ze nie wszystkie nafty sa dobre.czy ktoras z was miala kontakt wlasnie z ta jedna???pozatym wolalabym ja kupic w normalnej aptece bo nie chce placic za koszt przesylki myslicie ze to moze byc problem?
Ja używam dokładnie tej nafty (producent: ANNA). Mam drugą buteleczkę i każdą kupiłam w innej aptece, więc problem z jej kupnem - żaden. Nie opłaca się kupować przez internet. Ja ją stosuję do maseczki z żółtka, oleju rycynowego, soku z cytryny i... nafty
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:57   #242
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Wydaje mi sie ze nie o ten wyciag chodzi Julie_K. Ja jakies 2 lata temu bralam ten z fioletowa naklejka i tam prez miesiac trzeba bylo brac 2 tabletki a potem po jednej wiec to chyba nie ten...
Nie Limonka, przez miesiąc 4 tabletki, a potem 2. Też go kiedyś brałam (nawet kilka opakowań).
Więc podtrzymuję moją poprzednią wypowiedź. Lepszy jest ten w zielonym opakowaniu.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:15   #243
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Niom, ja brałam ten skrzyp w białym opakowaniu z fioletową etykietką- 4 tabletki dziennie przez miesiąc. Nie wiedziałam, że jest jeszcze inny skrzyp, dopiero zaczynam "włosową edukację" W sumie to szkoda, bo kupiłabym tamten...Ale cóż...
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:20   #244
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Ja brałam w zielonym, a teraz kupiłam ten 'fioletowy'... i wydaje mi się, że jest tam duuużo mniejsza ilość skrzypu niż w zielonym... ale za to witaminek więcej
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:28   #245
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Post Dot.: dylematy małolaty heheh:)

no mieszkam sobie u brata a mama hmmm myślę,że na pewno coś wymyśli, sąsiadkom kiedyś sama robiła krem na zmarszczki !!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:39   #246
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez okretka
Ja brałam w zielonym, a teraz kupiłam ten 'fioletowy'... i wydaje mi się, że jest tam duuużo mniejsza ilość skrzypu niż w zielonym... ale za to witaminek więcej
Ten w zielonym opakowaniu też ma dużo witaminek i mikroelementów. Jedyne co, to jest odrobinę droższy niż z fioletową etykietą.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:12   #247
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Post Dot.: dylematy małolaty heheh:)

patrzcie!!!!

http://www.gospodyni.akcjasos.pl/wlosy.html

Liście kociemiętki - pobudza wzrost włosów i łagodzi podrażnienia owłosionej skóry;
Czosnek i cebula - stymulują wzrost włosów i pomagają zwalczać łupież, choć zapach odstrasza od stosowania;
Liście bylicy bożego drzewka - pobudzają wzrost włosów i zapobiegają łupieżowi;


kto probuje czosnek?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 09:18   #248
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Nie Limonka, przez miesiąc 4 tabletki, a potem 2. Też go kiedyś brałam (nawet kilka opakowań).
Więc podtrzymuję moją poprzednią wypowiedź. Lepszy jest ten w zielonym opakowaniu.
No to widocznie ja bralam jakis inny z fioletowa naklejka albo teraz poprostu zmienili sklad i trzeba brac wiecej...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:24   #249
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
patrzcie!!!!

http://www.gospodyni.akcjasos.pl/wlosy.html

Liście kociemiętki - pobudza wzrost włosów i łagodzi podrażnienia owłosionej skóry;
Czosnek i cebula - stymulują wzrost włosów i pomagają zwalczać łupież, choć zapach odstrasza od stosowania;
Liście bylicy bożego drzewka - pobudzają wzrost włosów i zapobiegają łupieżowi;


kto probuje czosnek?
Hehe Nosek wczoraj tez to widzialam

Liscie kocimietki- odpadaja bo mam kocurka w domu i chyba by oszalal
Czosnek i cebula- odpadaja bo okropnie smierdza na wlosach...czytalam naweto tym na wizazu ze nie da sie pozbyc tego zapachu przez jakis czas...
Liscie bylicy bozego drzewka-odpadaja bo jestem alergiczka i bylica to moja zmora (najwieksza alergia na pylki traw i bylice i inne byliny)
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 10:32   #250
cudna_lwica
Raczkowanie
 
Avatar cudna_lwica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 38
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

szkoda ze cebulka ma tak okropny i trudny do pozbycia sie zapach bo babcia mowila ze jest naprawde cudowna...piekne dlugie i lsniace wlosy,pachnace...cebula juz mnie normalnie lzy w oku kreca na sama mysl cebulowych piorek.wlasnie zmylam z glowy maseczke rycynowo,naftowo,zoltkowa i na koniec wyplukalam wlosy sokiem z cytryny.sa sliczne .od wczoraj lykam skrzypovite.zalezy mi zeby do sylwestra me owlosienie maksywalnie uroslo(3 rocznica ).pozyjemy, zobaczymy...
cudna_lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 10:34   #251
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: dylematy małolaty heheh:)

ale jak sie stosuje tą cebulę? naciera się włosy? czy jakiś napar? czy jak?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 10:38   #252
cudna_lwica
Raczkowanie
 
Avatar cudna_lwica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 38
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

wciera sie we wlosy sok z cebuli...a nastepnie delektuje rozkosznym,malo subtelnym aromatem
cudna_lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 11:33   #253
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Witajcie dziewczynki

Ja właśnie umyłam moje włoski (do szamponu oczywiście dodałam olejku rycynowego ), nałożyłam serum krystaliczne, poczekałam aż wyschną (mokrych oczywiście nie tknęłam nawet szczotką ani grzebieniem ), nałożyłam Osisa do prostownic, wyprostowałam, jeszcze kropelka serum i... tak się tylko zastanawiam - jak skończą się wakacje, zacznie się rok akademicki i praca, to kiedy ja będę miała na to wszystko czas

Limonko: Co do serum krystalicznego RB: tak naprawdę to użyłam go dopiero kilka razy, ale efekty naprawdę są widoczne chociaż na pewno bardziej na ciemnych włosach, ale i na moich jest nieźle Włosy są gładkie i takie sypkie (nawet bez prostowania - tak też używałam). No i błyszczą się niemiłosiernie
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:40   #254
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Wunia a czy ty nakladasz te serum na grzywke...Ja wlasnie nie wiem czy czasem moja nie wygladalaby na przetluszczona... Ale z tego co pisalas to Tobie tez sie przetluszczja. Ja wlasnie sie najabrdziej boje ze jak naloze to serum to moje wloski beda wygladaly na nieswierze i tluste ...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 13:33   #255
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

No więc właśnie wróciłam od fryzjera Hehe, miałam brechty, bo po raz pierwszy ścinał mnie facet- do tej pory miałam jakąś awersję do fryzjerów płci przeciwnej, ale chyba nie jest źle Z długości mnie niedużo ściął- warstwę spodnią ciągle mam do łopatek, ale za to z górnymi "coś zrobił" i mam je krótsze. Jest ok. Tylko mi obciachał za dużo grzywkę... Ale cóż- odrośnie:P Nie mam cyfraka- pokazałabym się wam...
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:25   #256
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Post Dot.: dylematy małolaty heheh:)

oj szkoda,ze nikt nie wkleja fotek, pewnie bylo by co podziwiac

Julie_K wazne ze jestes zadowolona...
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:34   #257
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: dylematy małolaty heheh:)

dziewczyny to chyba mój ostatni post przez przyjazdem do Polski jadę dziś w nocy na tydzień do Hiszpanii.

pojawię się więc na Wizażu dopiero koło siódmego września.. zdam Wam wtedy relację z zakupów dla włosów

pozdrawiam Was gorąco, na pewno będę z Wami mentalnie za każdym razem gdy spojrzę na włosy hehehe


licząc,że coś zostanie na głowie do przyjazdu.

noseknosek
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:39   #258
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
dziewczyny to chyba mój ostatni post przez przyjazdem do Polski jadę dziś w nocy na tydzień do Hiszpanii.

pojawię się więc na Wizażu dopiero koło siódmego września.. zdam Wam wtedy relację z zakupów dla włosów

pozdrawiam Was gorąco, na pewno będę z Wami mentalnie za każdym razem gdy spojrzę na włosy hehehe


licząc,że coś zostanie na głowie do przyjazdu.

noseknosek
Nosek nie opuszczaj mnie ja nie chce byc sama po przyjezdzie do polski koniecznie napisz co kupilas i czy twoja mama podaja Ci przepis na cudo na porost wloskow Pamietaj o nas !! Milego pobytu w Hiszpanii (ja tez chce ) Czekamy na Ciebie a ja szczegolnie

P.S. No ale komu ja opowiem moje wrazenia po uzyciu serum na koncowki ?? Dopiero jutro je bede miala ...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:59   #259
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Witam! Witam...w gronie wizażanek oraz zapuszczaczek włosów! Obecnie posiadam naturalne włosy- ciemny blond z jasnymi pasemkami, mocno wycieniowane( najdłuższe sięgają do łopatek) z grzywką. Zapuszczam do połowy plec. Niestety często prostuje włoski- grzywke codziennie :/ i zauważyłam, że ostatnio wypadają mi włoski :/, z waszych wypowiedzi wywnioskowałam, że dobry jest Skrzypowita- postanowiłam, że się w to zaopatrzę oraz myślałam nad Radicalem lub Pantene Złota linia- Intensywna Regeneracja- odżywka. Co mam wybrać Pantene czy Radical (wiadomo fundusze nie pozwalaja narazie na zakup obudwu).
Aha 3majcie kciuki jutro idę podciąć grzywkę- mam nadzieję, że mi nie zepsuje jej
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 18:50   #260
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Gosiutka
Witam! Witam...w gronie wizażanek oraz zapuszczaczek włosów! Obecnie posiadam naturalne włosy- ciemny blond z jasnymi pasemkami, mocno wycieniowane( najdłuższe sięgają do łopatek) z grzywką. Zapuszczam do połowy plec. Niestety często prostuje włoski- grzywke codziennie :/ i zauważyłam, że ostatnio wypadają mi włoski :/, z waszych wypowiedzi wywnioskowałam, że dobry jest Skrzypowita- postanowiłam, że się w to zaopatrzę oraz myślałam nad Radicalem lub Pantene Złota linia- Intensywna Regeneracja- odżywka. Co mam wybrać Pantene czy Radical (wiadomo fundusze nie pozwalaja narazie na zakup obudwu).
Aha 3majcie kciuki jutro idę podciąć grzywkę- mam nadzieję, że mi nie zepsuje jej
Ja tekze bardzo witam u nas co do szamponiku dla Ciebie to polecalabym Seboradin do wloskow suchych. Radical mam jest ok ale nic szczegolnego. Pntene Zlotej linii nie probowalam ale mam Pantene wieksza puszystosc i bardzo mi sie podoba Trzymam kciuki za grzyweczke
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:58   #261
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

To może mi też doradzicie jakiś konkretny szampon? Bo Nivea [baardzo fajny] mi się kończy, a chciałabym coś nowego wypróbować... Strasznie mi się przetłuszczają włosy u nasaday, na końcach są suche, mają tendencję do wywijania się i puszenia, są brązowe... Chciałabym nadać im zdrowego blasku... i żeby się nie plątały 2 godziny po uczesaniu... no, i szybciej rosły
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:01   #262
Sardynka88
Raczkowanie
 
Avatar Sardynka88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 194
Wink Dot.: dylematy małolaty heheh:)

jakie masz sliczne wloski takie geste :P zazdroszcze
Cytat:
Napisane przez beoneself
No to skoro zaproponowałam, to jako pierwsza ... wklejam moje włosy Ale teraz wy MUSICIE! Bo inaczej macie kopa Albo namówię panią Edytę przeciwko wam Haha
Włosy są gładkie, bo wyprostowane prostownicą i wogóle... Nie chciałybyście widzieć moich włosów bezpośrednio po myciu
__________________
born free,die free...
Sardynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:06   #263
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Ej a ja mam pytanko... może któraś używała farby do wlosów i uzyskała taki kolor? Jaka to była farba <?>

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=141224
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 23:04   #264
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
Nosek nie opuszczaj mnie ja nie chce byc sama po przyjezdzie do polski koniecznie napisz co kupilas i czy twoja mama podaja Ci przepis na cudo na porost wloskow Pamietaj o nas !! Milego pobytu w Hiszpanii (ja tez chce ) Czekamy na Ciebie a ja szczegolnie

P.S. No ale komu ja opowiem moje wrazenia po uzyciu serum na koncowki ?? Dopiero jutro je bede miala ...
Limonko, nie zostajesz tu sama, bo ja non stop tu zaglądam (jak tylko mam czas). A jeśli chodzi o serum na końcówki, to ja z niecierpliwością czekam na opinię. Pozdrawiam.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 06:47   #265
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Limonko, nie zostajesz tu sama, bo ja non stop tu zaglądam (jak tylko mam czas). A jeśli chodzi o serum na końcówki, to ja z niecierpliwością czekam na opinię. Pozdrawiam.
Oj wiem wiem tylko szkoda ze nosek wyjezdza bo ona byla bardzo zaangazowana w te dyskusje tak samo jak ja hihi Dzisiaj jak juz uzyje serum to je zrecenzuje
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 08:07   #266
dagusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 46
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

witam grono zapuszczaczek sorki ze sie nie odzywalam ale chwilowo wyjechalam. Limonko moj olejek Skarby Indii juz przyszedl z Avonutroche mala buteleczka moze na 4 razy mi starczy ale mniejsza o to dzisiaj go musze wyprobowac i wam napisze o nim opinie czy warto
dagusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 08:12   #267
cudna_lwica
Raczkowanie
 
Avatar cudna_lwica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 38
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

[B]effulla:bardzo podobny odcien uzyskalam farba wella viva,odcien czekolada.efekt mozesz podziwiac na avatarze moimmoze byc dosyc niewyrazny,pozatym na moich kreconych nigdy dokladnie nie widac koloru....polecam te farbke
cudna_lwica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:34   #268
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Limonko, mi włoski się po kryształkach nie przetłuszczają ani szybciej, ani wolniej (no ale to to byłby już cud ). Po prostu pogodziłam się już z faktem, że muszę je myć codziennie, bo naprawdę NIC (!) nie pomaga

A co do tego olejku z Avonu - Dagusia, mnie też rozwaliła ta maciupeńka buteleczka,a efektów - szczerze - nie zauważyłam lepszych niż po zwykłej odżywce
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:45   #269
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez cudna_lwica
[B]effulla:bardzo podobny odcien uzyskalam farba wella viva,odcien czekolada.efekt mozesz podziwiac na avatarze moimmoze byc dosyc niewyrazny,pozatym na moich kreconych nigdy dokladnie nie widac koloru....polecam te farbke
Dziękuję bardzo
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 10:15   #270
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Hehe witam grono zapuszczaczek czy mogę sie przyłączyć?? No więc tak ja mam gęste włosy sięgające lekko za ramiona. Ostanoi strasznie mi wypadały włoski, ale już im przeszło Używamszamponu garnier nutri gładki z odżywką jestemzniego bardzo zadowolona. Ale terazmprzerzucamsiena szamponik pantene pro-v jedwabista miękkośc czy któraś z Was używała go??I jeszcze załączę długość mojej wymarzonej fryzurki itakiefale aaaahhhhhh....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ,,,,,n.JPG (3,9 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (25,6 KB, 74 załadowań)
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.