Przemalowanie mebli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 14:43   #1
Life_Scent
Przyczajenie
 
Avatar Life_Scent
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1

Przemalowanie mebli


Witam Was
Nie chce za bardzo przedłużać, więc napiszę jedynie, że mam w planach przemalowanie mebli. Mają one z 5 lat? Coś koło tego. Chciałabym użyć białej farby, jednak mój ojciec zaparcie twierdzi, że nic nie da się z tym zrobić bo na meblach jest okleina i farba po prostu zaczęła by schodzić.
Może faktycznie ma rację, a może nie. Dlatego mam do was pytanie. Dałoby się coś z tym zrobić? Może polecacie jakąś specjalną farbę, która wam się przysłużyła albo...cokolwiek. Jeśli wy nic nie poradzicie, prawdopodobnie pojadę do sklepu i zapytam się profesjonalisty. Ale z góry dziękuje za pomoc

+ Nie wiem czy wątek dodałam do dobrej kategorii...Uczę się
__________________
"Niech wiatr zawsze wieje ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech dobry los da ci zatańczyć wśród gwiazd." - Blow
Life_Scent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 07:35   #2
mariolaw8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Przemalowanie mebli

ja osobiście przemalowałam już wszelkiego rodzaju meble w domu ,włącznie z tymi na wysoki połysk, powierzchnię trzeba zmatowić b. drobnym papierem ściernym ( właśnie po to aby nie schodziła) oczyścić z powstałego kurzu, i malować akrylowymi farbami np. http://www.dulux.pl/produkt/14 , robię tak od jakiś 15 lat ( w pokojach dzieci częściej w różnych kolorach co parę lat - dopasowując do wystroju) nic nie odłazi , cała moja rodzina zgapiając od mnie również maluje meble
__________________

mariolaw8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 19:44   #3
Cromalin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przemalowanie mebli

A jezeli nie chcesz matowic i gruntowac, to ja polecam Ci farbe, ktora mozna nabyc u mnie w sklepie tak sie sklada, ze dopiero co jedna z moich klientek odnawiala szafki kuchenne farba do stylizacji mebli Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan i efekty tej metamorfozy mozesz zobaczyc na blogu http://patynowy.pl/blog
Cromalin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.