Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 10:51   #961
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A jak uzuwasz ten herbaciany, rozrobiony czy samym smarujesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Punktowo można nierozcieńczonym, ale ostrożnie z ilością na początek
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:45   #962
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49875122]Punktowo można nierozcieńczonym, ale ostrożnie z ilością na początek [/QUOTE]

Ja kupilam do inhalacji i zeby np wkropic kilka kropelek do szklanki i rozrobic i tym plukac usta, jak mnie gardlo zaczyna bolec A taki olejek np krople/2 moze dodam do balsamu tego chemikaliowego



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:01   #963
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ja kupilam do inhalacji i zeby np wkropic kilka kropelek do szklanki i rozrobic i tym plukac usta, jak mnie gardlo zaczyna bolec A taki olejek np krople/2 moze dodam do balsamu tego chemikaliowego



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja z kolei dodaję do olejku Alterry Migdał i papaja, który stosuję do skórek i paznokci, bo fajnie pielęgnuje oraz- co nie tylko ja zauważyłam i jest nawet wątek o olejowaniu paznokci- pobudza ich wzrost, podobnie jak inne olejki z tej rodziny melaleuca np. manuka i niaouli, które pobudzają proliferację komórek i tym samym przyspieszają gojenie i regenerację tkanek . Miałam kiedyś ten balsam i faktycznie zauważyłam szybszy przyrost płytki http://www.mondebio.com/soins-du-cor...0ml/12653.html
http://zielonyklub.pl/niaouli-melale...ridiflora.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-01-22 o 16:29
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 15:12   #964
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny, spora przecena na stronie phenome, nawet do 50%! Co prawda to co mnie interesuje nie zostało przecenione albo jest już wyprzedane ale dorwałam maseczkę do twarzy i dwa małe (po 50ml) balsamy do ciała. Wreszcie zobaczę o co tyle krzyku i czy warte to takich pieniędzy.
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 05:06   #965
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Przepraszam, że tak odkopuję, ale dawno nie zaglądałam
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Poza tym manuka rzeczywiście ma specyficzny zapach, może się kojarzyć z czymś zjełczałym. Ostatnio wysmarowałam nieprzyjaciół olejkiem manuka właśnie z minejo i capiło strasznie
W pierwszym momencie pomyślałam, że wysmarowałaś kilka osób, których nie lubisz, żeby śmierdziały

Dziewczyny, jadę dziś do Barcelony, może któraś z Was ma jakieś swoje hity, które można kupić tylko tam lub są znacznie tańsze niż w Polsce? Jeśli nie będą drogie to mogę kupić i wysłać Wam już tutaj, jakby co to priv
PS. pragnę się pochwalić, że znalazłam lek na całe zło na twarzy mojej trądzikowej siostry spirulina+kwas HA+ maseczka KK z fitomedu
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 08:43   #966
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość

Anula! Pierwszy dzień na wizażu i już wpadłam w twe kusicielskie sidła Normalnie narysuje dla Ciebie order kusiciela blogosfery i wizażu. Czekaj na tajemniczego mejla!
Groziła i groźbę spełniła
Jesteś niemożliwa dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg giraffeeeee.jpg (77,5 KB, 35 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 09:23   #967
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak odkopuję, ale dawno nie zaglądałam

W pierwszym momencie pomyślałam, że wysmarowałaś kilka osób, których nie lubisz, żeby śmierdziały

Dziewczyny, jadę dziś do Barcelony, może któraś z Was ma jakieś swoje hity, które można kupić tylko tam lub są znacznie tańsze niż w Polsce? Jeśli nie będą drogie to mogę kupić i wysłać Wam już tutaj, jakby co to priv
PS. pragnę się pochwalić, że znalazłam lek na całe zło na twarzy mojej trądzikowej siostry spirulina+kwas HA+ maseczka KK z fitomedu
Też tak pomyślałam

Ale Ci dobrze, marki Naobay i Aroms Natur są z Hiszpanii Beeets na swoim blogu pisała o nich, mają eco cert i parę rzeczy było kiedyś w polskim tk maxxx.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 18:52   #968
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

ha ha dobre to jest myśl wrogów manuką potraktować

melduję się z Londynu Jestem po pierwszej wizycie w tkmaxx i upolowałam krem do rąk organic surge i peeling z rokitnikiem sibu, mydeł żadnych ciekawych nie było.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 19:16   #969
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
ha ha dobre to jest myśl wrogów manuką potraktować

melduję się z Londynu Jestem po pierwszej wizycie w tkmaxx i upolowałam krem do rąk organic surge i peeling z rokitnikiem sibu, mydeł żadnych ciekawych nie było.

ile dałaś za peeling sibu beauty? ja 40 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:11   #970
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
ha ha dobre to jest myśl wrogów manuką potraktować

melduję się z Londynu Jestem po pierwszej wizycie w tkmaxx i upolowałam krem do rąk organic surge i peeling z rokitnikiem sibu, mydeł żadnych ciekawych nie było.
Toż to istna broń biologiczna, drżyjcie wrogowie!!

O, miłego pobytu, to pewnie Lusha też odwiedzisz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 23:00   #971
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

sylwiusaka a byłaś może w sklepie zielarsko-medycznym Remedium na Sikorskiego 100? Bo z tego co wyczytałam mają tam produkty Sylveco więc może też inne naturalne kosmetyki. Tylko zastanawiam się czy ten sklep nadal istnieje bo na ich facebooku od dawna cisza.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2015-01-24 o 23:01
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 14:16   #972
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Groziła i groźbę spełniła
Jesteś niemożliwa dziękuję
Pikna!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 16:57   #973
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Pikna!

__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 17:02   #974
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Kupiłam dziś balsam SB mimo zakupowego bana na balsamy. Jednak stacjonarne zakupy nie cieszą tak jak te internetowe. :c Nie trzeba stanika na szybko zakładać bo kurier już idzie po schodach, nie ma przyjemności rwania taśmy w szale by dostać się do zawartości paczki, nie ma ekscytacji co jest w środku, mimo że wiem bo sama zamawialam... ech.
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 17:35   #975
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
sylwiusaka a byłaś może w sklepie zielarsko-medycznym Remedium na Sikorskiego 100? Bo z tego co wyczytałam mają tam produkty Sylveco więc może też inne naturalne kosmetyki. Tylko zastanawiam się czy ten sklep nadal istnieje bo na ich facebooku od dawna cisza.
Nie byłam, ciekawe co tam jeszcze mają. Na kilka dni jestem uziemiona w domu, ale wkrótce tam zajrzę. Dzięki za info.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2015-01-25 o 17:36
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 18:05   #976
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś balsam SB mimo zakupowego bana na balsamy. Jednak stacjonarne zakupy nie cieszą tak jak te internetowe. :c Nie trzeba stanika na szybko zakładać bo kurier już idzie po schodach, nie ma przyjemności rwania taśmy w szale by dostać się do zawartości paczki, nie ma ekscytacji co jest w środku, mimo że wiem bo sama zamawialam... ech.
Dobre, się uśmiałam, bo widzę też samą siebie Ja od zakupów przez net jestem uzależniona... ;-)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 20:10   #977
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez niewyspanaliliana Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś balsam SB mimo zakupowego bana na balsamy. Jednak stacjonarne zakupy nie cieszą tak jak te internetowe. :c Nie trzeba stanika na szybko zakładać bo kurier już idzie po schodach, nie ma przyjemności rwania taśmy w szale by dostać się do zawartości paczki, nie ma ekscytacji co jest w środku, mimo że wiem bo sama zamawialam... ech.
Trafiłaś w samo sedno z tym opisem (z biustonoszem włącznie )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 22:54   #978
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ile dałaś za peeling sibu beauty? ja 40 zł
całe 2 funty ,a za krem do rąk organic surge (ale chyba w poprzednim opakowaniu bo inaczej teraz na stronie wygląda) 3

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Toż to istna broń biologiczna, drżyjcie wrogowie!!

O, miłego pobytu, to pewnie Lusha też odwiedzisz
Dzięki Lusha miałam zamiar ale czasowo nie wyrobię, jesteśmy tylko na kilka dni i dość napięty grafik.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 12:48   #979
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Od dzis zaliczam sie do szczesliwych posiadaczek miniaturek produktow Burt´s Bees. Kupilam stacjonarnie te zestawy

http://www.ecco-verde.de/burts-bees/...burts-bees-kit
http://www.ecco-verde.de/burts-bees/...nde-und-fuesse

Dawno temu jak jeszcze w DE nie byly te kosmetyki dostapne mialam ich slynna masc do rak i cieszy mnie ze mam dwie miniaturki. Jedna bedzie do torebki.
Poza tym chcialam kupic w normalnej wielkosci myjadlo do wrazliwej cery, ale nie bylo, a pamietam ze mieli. Nic nie szkodzi, bo ten drugi cleananser tez chcialam wyprobowac z mysla o lecie i chcialam ten zestaw. Ale teraz najpierw wyporbuje to myjadlo, a pozniej moze dorwe to do wrazliwej cery. jak nie to zamowienie online.
Krem z mlekiem i migdalami juz stoi w kuchni. naprawde jedzie i to dosc mocno marcepanem. W testerze w sklepie tak czuc nie bylo. Pelnowymiarowy sloik, pewnie juz troche zwietrzaly, a ta miniaturka swiezo otworzona i po rozsmarowaniu marcepan pachnie mocniej niz w sloiku. Ale nie bede narzekac. Mimo ze ja nie marcepanowa, to w tej chwili dokanczam mleczko Weleda migdalowe, ktore mimo ze nie perfumowane to przez zawartosc oleju ze sliwki pachnie na marcepan, delikatnie ale zawsze i mi zapach nie przeszkadza, wiec moze i do kremu Burt´s Bees przywykne. jak nie to moze do kuchni powedruje druga miniaturka masci do rak.
POmadka z granatem tez otworzylam, choc mam czym maziac usta i nie powinnam kolejnej pomadki napoczynac. jednak wytrzymac z ciekawosci nie moglam. Chcialam ja porownac z granatowa pomadka Bee Natural, ktora przez skladnik pod nazwa aroma, nie za bardzo mi lezy. Wogole jej konsystencja jest jakas taka nie moja i przez to tez nie za dlugo trwa na ustach. Obie marki maja podobny sklad, obie maja lanoline. W Burt´s Bees jest dodatkowo olej rycynowy i ogolem pozostale skladniki nie maja takiej samej kolejnosci w liscie INCI. Ta niewielka roznica w skladzie , chyba powoduje, ze pomadki jednak sa zupelnie inne. Burt´s Bees wcale nie jest taka aromatyczna jak Bee Natural. Jest bardziej woskowa, lepiej sie ust trzyma, daje polysk jaki lubie( pewnie to rycyna tak dziala) i ogolem w konsystencji jest to co lubie. Az nie umiem uwierzyc , ze sklady bardzo podobne, a taka roznica uzytkowo, co zacheca mnie do wyporbowania klasycznej wersji z mieta, ktorej ogolem nie lubie, chyba ze w upaly, ale to tez zalezy. Czuc ja lekko moge, ale jak bedzie mrowic/szczypac jak te powiekszajace sztyfty to juz gorzej. Dlatego Bee Natural dalam sobie spokoj, ta marka nie dla mnie, nie lubie az tak miekkich i maziowatych sztyftow, ktore sie szybko wchlaniaja i zjadaja i trzeba czesto aplikacje ponawiac. Za to Burt´s Bees mimo podobienstwa jest inna i ten klasyczny sztyft moze mi sie tez spodobac. Moze, bo to sie dopiero okaze.
Krem do stop tez poczeka na swoja kolej, jak zuzyje to co obecnie uzywam, a myjadlo gebowe wyporbuje juz wieczorem. Zanim wykoncze Weleda, to bede wiecej wiedziala, czy kupic duza tubke Burt´s Bees czy jednak zostac przy Weleda ( nie do konca jest moja) czy wyprobowac cos innego, albo wrocic do starych produktow.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 20:01   #980
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Witam
Troszkę mnie nie było i chyba nie nadrobię. Próbowałam w wyszukiwarce znaleźć hity i kity, ale ledwo 1 post znalazłam. Czyżby w tym roku nie było podsumowania? hmm
Tak na szybkiego, co teraz jest na tapecie?

Znalazłyście coś równie godnego uwagi co krem pod oczy z awokado Martiny? Zastanawiam się czy nie klikać.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 22:13   #981
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Witam
Troszkę mnie nie było i chyba nie nadrobię. Próbowałam w wyszukiwarce znaleźć hity i kity, ale ledwo 1 post znalazłam. Czyżby w tym roku nie było podsumowania? hmm
Tak na szybkiego, co teraz jest na tapecie?

Znalazłyście coś równie godnego uwagi co krem pod oczy z awokado Martiny? Zastanawiam się czy nie klikać.
Na razie jeszcze nie mozemy dość do siebie po szalonej wyprzedaży z powodu likwidacji sklepu minejo, podczas której obkupiłyśmy się we wszystko z rabatem 75%.
I tak zachwycamy się cudną wonią miodu manuka


Z tym zachytem to mały żart
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 22:42   #982
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Od dzis zaliczam sie do szczesliwych posiadaczek miniaturek produktow Burt´s Bees. Kupilam stacjonarnie te zestawy

http://www.ecco-verde.de/burts-bees/...burts-bees-kit
http://www.ecco-verde.de/burts-bees/...nde-und-fuesse

Dawno temu jak jeszcze w DE nie byly te kosmetyki dostapne mialam ich slynna masc do rak i cieszy mnie ze mam dwie miniaturki. Jedna bedzie do torebki.
Poza tym chcialam kupic w normalnej wielkosci myjadlo do wrazliwej cery, ale nie bylo, a pamietam ze mieli. Nic nie szkodzi, bo ten drugi cleananser tez chcialam wyprobowac z mysla o lecie i chcialam ten zestaw. Ale teraz najpierw wyporbuje to myjadlo, a pozniej moze dorwe to do wrazliwej cery. jak nie to zamowienie online.
Krem z mlekiem i migdalami juz stoi w kuchni. naprawde jedzie i to dosc mocno marcepanem. W testerze w sklepie tak czuc nie bylo. Pelnowymiarowy sloik, pewnie juz troche zwietrzaly, a ta miniaturka swiezo otworzona i po rozsmarowaniu marcepan pachnie mocniej niz w sloiku. Ale nie bede narzekac. Mimo ze ja nie marcepanowa, to w tej chwili dokanczam mleczko Weleda migdalowe, ktore mimo ze nie perfumowane to przez zawartosc oleju ze sliwki pachnie na marcepan, delikatnie ale zawsze i mi zapach nie przeszkadza, wiec moze i do kremu Burt´s Bees przywykne. jak nie to moze do kuchni powedruje druga miniaturka masci do rak.
POmadka z granatem tez otworzylam, choc mam czym maziac usta i nie powinnam kolejnej pomadki napoczynac. jednak wytrzymac z ciekawosci nie moglam. Chcialam ja porownac z granatowa pomadka Bee Natural, ktora przez skladnik pod nazwa aroma, nie za bardzo mi lezy. Wogole jej konsystencja jest jakas taka nie moja i przez to tez nie za dlugo trwa na ustach. Obie marki maja podobny sklad, obie maja lanoline. W Burt´s Bees jest dodatkowo olej rycynowy i ogolem pozostale skladniki nie maja takiej samej kolejnosci w liscie INCI. Ta niewielka roznica w skladzie , chyba powoduje, ze pomadki jednak sa zupelnie inne. Burt´s Bees wcale nie jest taka aromatyczna jak Bee Natural. Jest bardziej woskowa, lepiej sie ust trzyma, daje polysk jaki lubie( pewnie to rycyna tak dziala) i ogolem w konsystencji jest to co lubie. Az nie umiem uwierzyc , ze sklady bardzo podobne, a taka roznica uzytkowo, co zacheca mnie do wyporbowania klasycznej wersji z mieta, ktorej ogolem nie lubie, chyba ze w upaly, ale to tez zalezy. Czuc ja lekko moge, ale jak bedzie mrowic/szczypac jak te powiekszajace sztyfty to juz gorzej. Dlatego Bee Natural dalam sobie spokoj, ta marka nie dla mnie, nie lubie az tak miekkich i maziowatych sztyftow, ktore sie szybko wchlaniaja i zjadaja i trzeba czesto aplikacje ponawiac. Za to Burt´s Bees mimo podobienstwa jest inna i ten klasyczny sztyft moze mi sie tez spodobac. Moze, bo to sie dopiero okaze.
Krem do stop tez poczeka na swoja kolej, jak zuzyje to co obecnie uzywam, a myjadlo gebowe wyporbuje juz wieczorem. Zanim wykoncze Weleda, to bede wiecej wiedziala, czy kupic duza tubke Burt´s Bees czy jednak zostac przy Weleda ( nie do konca jest moja) czy wyprobowac cos innego, albo wrocic do starych produktow.
Bardzo lubię tą pomadkę granatową oraz masełko do skórek; zainteresował mnie krem do rąk (dobrze odżywia??), bo akurat lubię marcepan; aktualnie mam ich krem bananowy do rąk i szału nie robi, chociaż konsystencję ma treściwą, natomiast ten zapach to taki quasibananowy
Jak już wypróbujesz ten kokosowy krem do stóp, to skrobnij, proszę, coś na jego temat, bo też trochę kusi
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 22:42   #983
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Witam
Troszkę mnie nie było i chyba nie nadrobię. Próbowałam w wyszukiwarce znaleźć hity i kity, ale ledwo 1 post znalazłam. Czyżby w tym roku nie było podsumowania? hmm
Tak na szybkiego, co teraz jest na tapecie?

Znalazłyście coś równie godnego uwagi co krem pod oczy z awokado Martiny? Zastanawiam się czy nie klikać.
Ja np mam w podpisie
A Beeets na swoim blogu.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Na razie jeszcze nie możemy dość do siebie po szalonej wyprzedaży z powodu likwidacji sklepu minejo, podczas której obkupiłyśmy się we wszystko z rabatem 75%.
I tak zachwycamy się cudną wonią miodu manuka


Z tym zachytem to mały żart


Jak bym wysłała Ci odlewkę maseczki, to by Ci przeszła ochota na żarty

A tak w ogóle przychodzę, bo mnie coś uczuliło, albo właśnie śmierdząca maseczka Living nature, albo Reginy hydro gel z mleczkiem pszczelim. Bardziej obstawiam to drugie, ma tyle syfu w składzie, że trudno winić cokolwiek innego, szkoda, że obydwa nałożyłam tego samego dnia. Muszę teraz obadać obydwa ponownie, każde z osobna, ale czekam aż mi się wygoi skóra, kąciki i skrzydełka nosa strasznie pieką i są szorstkie.

Za to podoba mi się LN krem pod oczy ten napinający. Nie jest może podocznym ideałem, bo ja wolę jak najlżejsze i jak najlepiej nawilżające, żelowe lub kremo-żelowe formuły, on natomiast jest typowym lekkawym, ale jednak toporniejszym kremem, lecz póki co ładnie nawilża, nie uczula, nie podrażnia oczu, nie robi opuchlizny i skórę wygładza, z tym napinaniem jest coś na rzeczy. Jeszcze się nie wypowiem, czy niweluje cienie lub ewentualne worki pod oczami, za krótko używam, ale to już byłby wypas.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 10:21   #984
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

czesc dziewczyny

bardzo sie za wami stesknilam !!!
dobrze jest wrocic i zobaczyc ze wszystkie kusicielki dalej czynia swoja powinnosc

maly grzes ma juz poltora miesiaca i od urodznia zostal nowym fanem naturalek kapie sie w kropelce plynu pata, potem na ciałko idzie migdałowy balm balm, sama pupke podmywamy aleppo i zabezpieczamy kremikiem na odparzenia p&r i taki zestaw bardzo nam odpowiada

podczas ciazy zuzylam kilka roznych masel i balsamow jednak najbardziej przypadlo mi do gustu maslo i olej drenujacy home spa od pata...kiedys obwachalam ta serie w sepho i zapach mi sie nie spodobal wiec dlugo omijalam ja szerokim lukiem...az przy jeden z promo zaryzykowalam...najpierw kupilam olej i sie zakochalam - on jest na trojglickach wiec pieknie sie wchlania i zostawia cudnie gladkie cialko, przy nastepnej promie dobralam maslo i teraz mam swoj duet idealny

ja, niespecjalnie mydlana zakochalam sie rowniez w dwoch mydelkach- rokitnikowe uoga uoga i 70% aleppo - w ogole mnie nie wysuszaly i polubilam je do tego stopnia ze dla nich porzuciłam tymczasowo ukochane myjadła 100% pure i regularnie myłam nimi twarz...nie wiem na ile to wpływ hormonów a na ile aleppo ale odkad go uzywam nie mam ropnych wypryskow oczywiscie wagry dalej siedza na swoich miejscach jak kury na grzedzie

no i sa jeszcze dwa hity argital - płyn do intymnej i pasta do zebow 7 olejków ... wlasnie mi sie skonczyly i bede klikac ponownie

aaaa... no i oczywiscie nie moge sobie wybaczyc ze przegapilam wyprzedaz w minejo
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 11:04   #985
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49950840]Bardzo lubię tą pomadkę granatową oraz masełko do skórek; zainteresował mnie krem do rąk (dobrze odżywia??), bo akurat lubię marcepan; aktualnie mam ich krem bananowy do rąk i szału nie robi, chociaż konsystencję ma treściwą, natomiast ten zapach to taki quasibananowy
Jak już wypróbujesz ten kokosowy krem do stóp, to skrobnij, proszę, coś na jego temat, bo też trochę kusi [/QUOTE]

Jak potrzebujesz kremu ktory natluszcza to i owszem. Postawilam sobie ta miniaturke przy zlewie w kuchni. teraz zima, jak sie jeszcze recznie wszystko zmywa i czesto w ciutke przycieplawej wodzie i rece suche sie robia, to i owszem. Jesli skora rak potrzebuje wiecej natluszczania niz nawilzenia , to jest to calkiem ok krem. Uzylam go pare razy, ale jednak dzis jest drugi dzien, wiec to troche za krotko, zeby sie zachwycac. Jedno co moge juz na 100% stwierdzic, to ten marcepan jest naprawde ... . O dziwo, wali mi po nozdrzach jak go rozsmarowywuje. jak juz sie krem wchlonie, to zapach bardzo lekki sie robi, tak jak by w ekspresowym tempie wietrzal. Przestaje mi przeszkadzac i cos niucham, jak lapska ekstra pod nos przystawiam. Jak dla mnie, to on intensywny jest przy smarowaniu i tak jak szybko mnie ta won chce zabic, tak szybko gdzies znika/robi sie lzejsza Czy kupie plenowymiarowe opakowanie? jeszcze nie wiem, ale sklaniam sie raczej w strone ze jednak nie, ze wzgledu jednak na ta pierwsza intensywnosc w trakcie rozsmarowywania kremu. Poza tym sie nie czepiam. Takie geste kremy lubie jak sa w sloiczku. Ten maly jest slodki( zostawie go na jakies probki czy wlasnej roboty balsam, albo zeby przelozyc sobie jakis inne krem i nosic w torebce), ale i duzy tez( widzialam i macalam stacjonarnie). U mnie poki co dyskriminujacy ten produkt jest wlasnie mocny z poczatku uzywania marcepan. Masc do rak z farmerem , bardziej mi pasuje zapachowo. To bardziej moj kierunek, jesli chodzi o bardzo naturalne zapachy. Mam co prawda w torebce podobna masc od Badger, wiec BB stoi w lazience i jak wykoncze ten mercepanowy krem do druga miniaturke postawie sobie w kuchni. Sa duze szanse , ze kupie orginalne opakowanie. Nie ukrywam ze chcialabym dorwac tez do pomacania (a najlepiej w miniaturce) krem bananowy.
Dzis jednak otworzylam tez minieturke kremu z miodem w tubce. Dziwny jest. Troche mi sie za duzo wycisnelo i mazal sie, a zeby sie nie meczyc, to troche go wytarlam. Krem tez w pierwszym momencie mocno zapachnial miodem i jak sie wchlonal, to zmienil sie. Teraz pachnie mi tak jakos na lekarstwa? No sama nie wiem, ale wole juz to niz marcepan. Wchnianiajac sie, rece zaczyly robic sie takie jakies tempe i nie wiem czy to wina tego ze za duzo mi sie wzielo? Nie mam pojecia. Czuje jak by ochronna warstewke, ktora na wiosne pewnie bedzie mi przeszkadzac i rece beda sie pocic, tzn tak jak by sie rece folia obkrecilo i skora wywala krople wody. Podejrzewam ze tak moze byc. na teraz jest to ok. Paznokcie sa blyszczace, a tutaj mam problemy, wiec punkt dla tego kremu. Zobaczymy czy przy kolejnej aplikacji ( mam nadzieje ze tym razem za duzo mi sie nie wycisnie), tez tak dziko bedzie , tzn ta tempota dloni itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 11:09   #986
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

bardzo sie za wami stesknilam !!!
dobrze jest wrocic i zobaczyc ze wszystkie kusicielki dalej czynia swoja powinnosc

maly grzes ma juz poltora miesiaca i od urodznia zostal nowym fanem naturalek kapie sie w kropelce plynu pata, potem na ciałko idzie migdałowy balm balm, sama pupke podmywamy aleppo i zabezpieczamy kremikiem na odparzenia p&r i taki zestaw bardzo nam odpowiada

podczas ciazy zuzylam kilka roznych masel i balsamow jednak najbardziej przypadlo mi do gustu maslo i olej drenujacy home spa od pata...kiedys obwachalam ta serie w sepho i zapach mi sie nie spodobal wiec dlugo omijalam ja szerokim lukiem...az przy jeden z promo zaryzykowalam...najpierw kupilam olej i sie zakochalam - on jest na trojglickach wiec pieknie sie wchlania i zostawia cudnie gladkie cialko, przy nastepnej promie dobralam maslo i teraz mam swoj duet idealny

ja, niespecjalnie mydlana zakochalam sie rowniez w dwoch mydelkach- rokitnikowe uoga uoga i 70% aleppo - w ogole mnie nie wysuszaly i polubilam je do tego stopnia ze dla nich porzuciłam tymczasowo ukochane myjadła 100% pure i regularnie myłam nimi twarz...nie wiem na ile to wpływ hormonów a na ile aleppo ale odkad go uzywam nie mam ropnych wypryskow oczywiscie wagry dalej siedza na swoich miejscach jak kury na grzedzie

no i sa jeszcze dwa hity argital - płyn do intymnej i pasta do zebow 7 olejków ... wlasnie mi sie skonczyly i bede klikac ponownie

aaaa... no i oczywiscie nie moge sobie wybaczyc ze przegapilam wyprzedaz w minejo
Kochana Promolcia
Myślałam o Tobie często
Wycałuj Grzesia - jak sie cieszę, że wszystko u Was dobrze
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:22   #987
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

bardzo sie za wami stesknilam !!!
dobrze jest wrocic i zobaczyc ze wszystkie kusicielki dalej czynia swoja powinnosc

maly grzes ma juz poltora miesiaca i od urodznia zostal nowym fanem naturalek kapie sie w kropelce plynu pata, potem na ciałko idzie migdałowy balm balm, sama pupke podmywamy aleppo i zabezpieczamy kremikiem na odparzenia p&r i taki zestaw bardzo nam odpowiada

podczas ciazy zuzylam kilka roznych masel i balsamow jednak najbardziej przypadlo mi do gustu maslo i olej drenujacy home spa od pata...kiedys obwachalam ta serie w sepho i zapach mi sie nie spodobal wiec dlugo omijalam ja szerokim lukiem...az przy jeden z promo zaryzykowalam...najpierw kupilam olej i sie zakochalam - on jest na trojglickach wiec pieknie sie wchlania i zostawia cudnie gladkie cialko, przy nastepnej promie dobralam maslo i teraz mam swoj duet idealny

ja, niespecjalnie mydlana zakochalam sie rowniez w dwoch mydelkach- rokitnikowe uoga uoga i 70% aleppo - w ogole mnie nie wysuszaly i polubilam je do tego stopnia ze dla nich porzuciłam tymczasowo ukochane myjadła 100% pure i regularnie myłam nimi twarz...nie wiem na ile to wpływ hormonów a na ile aleppo ale odkad go uzywam nie mam ropnych wypryskow oczywiscie wagry dalej siedza na swoich miejscach jak kury na grzedzie

no i sa jeszcze dwa hity argital - płyn do intymnej i pasta do zebow 7 olejków ... wlasnie mi sie skonczyly i bede klikac ponownie

aaaa... no i oczywiscie nie moge sobie wybaczyc ze przegapilam wyprzedaz w minejo
Cudownie, że się odezwałaś i moje gratulacje Mamusiu !!!

Jakbyś chciała jakieś próbki np z minejo, to daj znać na pw
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:33   #988
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny znacie markę Biotique? Czy ona jest w 100% naturalna? Bo potrzebuję krem pod oczy, a na jednej stronie znalazłam w promocji za pół ceny.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 16:55   #989
niewyspanaliliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa/lublim
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie markę Biotique? Czy ona jest w 100% naturalna? Bo potrzebuję krem pod oczy, a na jednej stronie znalazłam w promocji za pół ceny.
czy to nie są indyjskie kosmetyki? Bo do nich lepiej ostrożnie podchodzić, nawet khadi pisze sobie w składach co chce i potem na doklejonej nalepce mamy zupełnie inne, oczywiście gorsze składniki. Różne opinie czytałam o biotigue, warto pogrzebać na blogach.
niewyspanaliliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 17:13   #990
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Zgadzam się, lepiej uważać, zwłaszcza na wszelkie skróty w składach, np jeśli to ten krem o który chodzi, to znalazłam info, że w składzie jest QS, co oznacza, o ile dobrze zrozumiałam, chyba mniej więcej tyle, że zawiera konserwanty, zapach i zagęszczacze (różne takie) w minimalnej ilości koniecznej, jednak nie podają co to za konserwanty itp
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.