Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 21:45   #4231
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A nie wiem . Leży sobie i czeka .
piekniutka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:52   #4232
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Never czemu nie używasz szminki MACa Giddy? ja ja chcialam kupic ale kurka wodna akurat tej nie mieli! i mieli do mnie dzwonic jak sie pojawi i ani widu ani slychu... a taka piekna jest
Tak, Giddy jest świetna Mam i uważam że to świetny odcień
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:55   #4233
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Użyłam go dopiero ze 3 razy, bo w trakcie takich upałów jakie były jedyne na co mam siłę to nałożenie filtra 50+ i szczerze mówiąc to nie wiem co mogę teraz o nim napisać byłam bardzo poirytowana jak zdążyłam go nabyć i zamiast następnego dnia nałożyć i cieszyć się próbowaniem musiałam się zalepić filtrem, żeby się na raczka nie spiec

Będę na pewno używała w weekend pod makijaż na wesele więc się przyjrzę jak mi się na nim podkład zachowuje itd. Panie w sklepie mówiły mi, że to bardziej ma być kosmetyk pielęgnujący. No czy ja wieeeeem... zbyt dużo pielęgnujących składników to on nie ma dla mnie będzie bardziej przyjemną pielęgnacyjną bazą pod makijaż, ale na pewno nie zastąpi mi moich kremów i serum. Jest przyjemny w nakładaniu, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej nieprzyjemnej warstewki na skórze. Ja mam cerę raczej się przetłuszczającą i wydaje mi się, że trochę utrzymał ją w ryzach, ale nie sprawdzałam tego za bardzo, bo nie miałam jak i kiedy.

Na pewno będę miała więcej do powiedzenia po weekendzie Nie będzie mi się nigdzie spieszyć, nałożę go bez pośpiechu, pooglądam jak wygląda cera z nim i bez niego i dam znać

A, ważne, nie zapchał mnie, jakby był zapychający to już bym wiedziała, bo raz usnęłam nie zmywając go z twarzy, a mnie zapchać bardzo łatwo.
Póki co czuję się zachęcona do tego produktu No właśnie ja go chciałam stosować jako bazę pod makijaż. Na krem.
Czekam w takim razie na dalsze Twoje wrażenia na jego temat. Z góry bardzo dziękuję
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:59   #4234
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Żartowałam W ogóle jaki kryptonim operacyjny 'nasza koleżanka'
Dobre
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:34   #4235
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ojej byłam teraz na all i niektóre osoby mają wszystko o czym tu piszemy wystawione po klka sztuk :-\ Handlarze korzystają z naszych rad, a później dla nas brakuje :-( Nie podoba mi się to...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:39   #4236
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mój box tez dzisiaj przyszedł ;D nie podoba mi się CK, ale za to Cavalli
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:49   #4237
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jakby ktoś potrzebował kod do D. na -10% bez limitu kwoty : KODYRABATOWE315
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 22:54   #4238
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ojej byłam teraz na all i niektóre osoby mają wszystko o czym tu piszemy wystawione po klka sztuk :-\ Handlarze korzystają z naszych rad, a później dla nas brakuje :-( Nie podoba mi się to...
Mi też chociaż sama wystawiłam to czego jednak nie chce, ale tak specjalnie na handel kupować to.. Ehh..
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:56   #4239
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi też chociaż sama wystawiłam to czego jednak nie chce, ale tak specjalnie na handel kupować to.. Ehh..
Będę wdzięczna za link do aukcji na priv. Może się na coś zdecyduję, by chociaż cząstkowo cieszyć się z boxa, który mnie ominął
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:05   #4240
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Doszedł mój H&M , korzystałam z kodu na -15% na najtańsze rzeczy, bo nie chciało mi się tych 25% generować dla kilku złotych

Musiałam kupić trochę zwykłych bluzek, bo nie mam ani jednej już.

Za 1 top, legginsy w róże , 3 t-shirty, 3 koszulki z długim rękawem i 5 par rajstop zapłaciłam około 170 zł

Obkupiłam się w H&M strasznie teraz.. Wydałam z 600-800 zł, ale mam wszystko już na długo a tak pewnie zapłaciłabym kilka tysiączków patrząc po ile były przecenione ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:21   #4241
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ojej byłam teraz na all i niektóre osoby mają wszystko o czym tu piszemy wystawione po klka sztuk :-\ Handlarze korzystają z naszych rad, a później dla nas brakuje :-( Nie podoba mi się to...
aukcje z dzisiaj:
CK ----> klik
Cavalli ---> klik
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 23:31   #4242
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny, a może zrobimy jakiś klub zamknięty tutaj na wizażu dla nas? Oczywiście bez wstępu dla handlar?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:33   #4243
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może zrobimy jakiś klub zamknięty tutaj na wizażu dla nas? Oczywiście bez wstępu dla handlar?
Też o tym myślałam ale z klubu chyba przed aplikacje mobilna nie da się pisać
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:34   #4244
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może zrobimy jakiś klub zamknięty tutaj na wizażu dla nas? Oczywiście bez wstępu dla handlar?
ja jestem za
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:36   #4245
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Też o tym myślałam ale z klubu chyba przed aplikacje mobilna nie da się pisać
Tak, z mobilnej nie można
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:37   #4246
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Tak, z mobilnej nie można
Szkoda , bo ja tylko mobilnie ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 23:45   #4247
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

I już się zaczyna cudowanie z klubami, 'elytą' i zamkniętym kręgiem wtajemniczonych
Kiedyś wchodziłam częściej na ten wątek ale od dłuższego czasu widzę, że zrobił się tutaj taki jakiś klikowaty układ. Tylko Marta serdeczna dla każdego jak zwykle

Atomsfera zaczyna przypominać tę na tym drugim wątku, od którego tak miał się podobno różnić.

Co tak niektórych uwiera, że ktoś kupuje coś i potem to sprzedaje, to ja tego nigdy już chyba nie pojmę. Kupiła laska coś tam w sklepie kiedy była promocja, dostała box i miała prawo zrobić z nim co che. Ukradła ? Chyba nie. Więc o co ten bul ?
Jak dzieci się tu co niektórzy zachowują. A ona mi zabrała ! Ja tesz kcem !!! Może jeszcze: jesteś u pani ?

Jaja jakieś.

I żeby nie było - nie mam nic wspólnego z aukcjami na Allegro, osobiście się dziwię tej osobie z linków wyżej, że sobie tak swobodnie handluje już prawie w ilościach hurtowych, a ani słowa nie ma o tym, że to firma i że wystawia rachunki. No ja bym po nocach spokojnie nie spała na jej miejscu. Ale to jej sprawa. Mi to lotto.

Dziękuję za uwagę. Ciao.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 00:15   #4248
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5203310 2]I już się zaczyna cudowanie z klubami, 'elytą' i zamkniętym kręgiem wtajemniczonych
Kiedyś wchodziłam częściej na ten wątek ale od dłuższego czasu widzę, że zrobił się tutaj taki jakiś klikowaty układ. Tylko Marta serdeczna dla każdego jak zwykle

Atomsfera zaczyna przypominać tę na tym drugim wątku, od którego tak miał się podobno różnić.

Co tak niektórych uwiera, że ktoś kupuje coś i potem to sprzedaje, to ja tego nigdy już chyba nie pojmę. Kupiła laska coś tam w sklepie kiedy była promocja, dostała box i miała prawo zrobić z nim co che. Ukradła ? Chyba nie. Więc o co ten bul ?
Jak dzieci się tu co niektórzy zachowują. A ona mi zabrała ! Ja tesz kcem !!! Może jeszcze: jesteś u pani ?

Jaja jakieś.

I żeby nie było - nie mam nic wspólnego z aukcjami na Allegro, osobiście się dziwię tej osobie z linków wyżej, że sobie tak swobodnie handluje już prawie w ilościach hurtowych, a ani słowa nie ma o tym, że to firma i że wystawia rachunki. No ja bym po nocach spokojnie nie spała na jej miejscu. Ale to jej sprawa. Mi to lotto.

Dziękuję za uwagę. Ciao.[/QUOTE]

Ta?
A jak Ci próbki w Sephorze nie dają to później gdzie jest żalenie? Na tym wątku właśnie. A co pracownice robią z próbkami? Sprzedają na allegro. Tu sytuacja jest podobna.
Ja Boxa mam, zdążyłam i cieszę się bardzo ale wiele dziewczyn na boxy się nie załapało i to o właśnie te dziewczyny mi chodzi. I uwierz mi nie mam bólu d*py bo koleżanka mogła sobie i 10 tych boxów wziąć ale nie ma czym się chwalić. Mam wrażenie, że wiele osob na tym wątku siedzi i poczytuje tylko dla wzbogacenia się- zwykli handlarze z allegro. Pamiętam taką sytuacje z perfumami Keiko Mecheri. Były 2 sztuki, jedna z dziewczyn dała mi linka, wcześniej sama kupiła po czym wchodzę w link, a perfum nie ma. Perfumy kosztowały 250 zl, a druga osobą która je kupiła był właśnie znany na perfumowym handlarz z allegro który te perfumy sprzedał za 500 zł. I co teraz? Chyba wiadomo że lepiej jakby te perfumy wzięła bliska osoba która będzie miała z tego radochę, a nie jakiś handlarz !. O to mi się rozchodzi cały czas.
Wątek jest po to żebyśmy my z niego korzystały dla własnej frajdy i zaoszczędzenia pieniędzy, a tu przyłazi jakiś chytrus który wykupi wszystko i sprzeda dla zysku.

Ja tylko zaproponowałam pewne rozwiązanie, uwierz mi nie mam cisnienia na żadne kluby bo w tym wątku jest chyba najlepsza atmosfera i super dziewczyny z ktorymi nie tylko można pogadać o zakupach ale i na inne tematy, ot taki wątek plotkowy, luźny. I wcale nie chciałabym klubu tylko wpieniają mnie sytuacje opisane wyżej. No cóż mogę być z tym sama, trudno .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-07-10 o 00:18
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 00:43   #4249
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ta?
A jak Ci próbki w Sephorze nie dają to później gdzie jest żalenie? Na tym wątku właśnie. A co pracownice robią z próbkami? Sprzedają na allegro. Tu sytuacja jest podobna.
Ja Boxa mam, zdążyłam i cieszę się bardzo ale wiele dziewczyn na boxy się nie załapało i to o właśnie te dziewczyny mi chodzi. I uwierz mi nie mam bólu d*py bo koleżanka mogła sobie i 10 tych boxów wziąć ale nie ma czym się chwalić. Mam wrażenie, że wiele osob na tym wątku siedzi i poczytuje tylko dla wzbogacenia się- zwykli handlarze z allegro. Pamiętam taką sytuacje z perfumami Keiko Mecheri. Były 2 sztuki, jedna z dziewczyn dała mi linka, wcześniej sama kupiła po czym wchodzę w link, a perfum nie ma. Perfumy kosztowały 250 zl, a druga osobą która je kupiła był właśnie znany na perfumowym handlarz z allegro który te perfumy sprzedał za 500 zł. I co teraz? Chyba wiadomo że lepiej jakby te perfumy wzięła bliska osoba która będzie miała z tego radochę, a nie jakiś handlarz !. O to mi się rozchodzi cały czas.
Wątek jest po to żebyśmy my z niego korzystały dla własnej frajdy i zaoszczędzenia pieniędzy, a tu przyłazi jakiś chytrus który wykupi wszystko i sprzeda dla zysku.

Ja tylko zaproponowałam pewne rozwiązanie, uwierz mi nie mam cisnienia na żadne kluby bo w tym wątku jest chyba najlepsza atmosfera i super dziewczyny z ktorymi nie tylko można pogadać o zakupach ale i na inne tematy, ot taki wątek plotkowy, luźny. I wcale nie chciałabym klubu tylko wpieniają mnie sytuacje opisane wyżej. No cóż mogę być z tym sama, trudno .
Nie wiem gdzie jest żalenie, ja się nie żalę. I nie porównuj pracowników sieci, którzy wynoszą gratisy przeznaczone dla klientów z klientami, którzy DYSPONUJĄ SWOJĄ WŁASNOŚCIĄ.
Mnie osobiście nieco śmieszy lament o te boxy, no ludzie - nie udało się zgarnąć ani jednego, trudno się mówi i żyje się dalej. Będą następne.
No ból Ty masz ewidentnie, już rano atakowałaś jakąś dziewczynę tutaj, że się ośmieliła załapać na cztery pudełka. Wyluzuj bo serio - niby wątek o pachnidłach i innych zbytkach, a zaczyna zajeżdżać cebulą.
EOT do EOT
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 01:03   #4250
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5203331 8]Nie wiem gdzie jest żalenie, ja się nie żalę. I nie porównuj pracowników sieci, którzy wynoszą gratisy przeznaczone dla klientów z klientami, którzy DYSPONUJĄ SWOJĄ WŁASNOŚCIĄ.
Mnie osobiście nieco śmieszy lament o te boxy, no ludzie - nie udało się zgarnąć ani jednego, trudno się mówi i żyje się dalej. Będą następne.
No ból Ty masz ewidentnie, już rano atakowałaś jakąś dziewczynę tutaj, że się ośmieliła załapać na cztery pudełka. Wyluzuj bo serio - niby wątek o pachnidłach i innych zbytkach, a zaczyna zajeżdżać cebulą.
EOT do EOT [/QUOTE]

Ale mi chodzi o jedną i tą samą osobę i wyraźnie napisałam wyżej, a niech ma i mogła nawet 10 tych pudełek wziąć ( chyba pora spać bo nie doczytujesz ), szkoda mi tylko tych dziewczyn które się nie załapały. Handlarze podczytują ten wątek i podczytywać będą, życie. A cebulactwo to było tutaj okazane właśnie dzisiaj . Aż mi się coś przypomniało:


I tym miłym akcentem zakończmy tą żenującą dyskusję .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 06:22   #4251
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Tak, Giddy jest świetna Mam i uważam że to świetny odcień
no super naprawde a polecasz jeszcze jakis inny, taki neutralny, delikatny?



Lolki tylko nigdy nie wiem o którą wersję chodzi podejrzewam, że o tą pierwszą
http://www.smyk.com/lolita-lempicka-...t-niemowlaka-p
http://www.smyk.com/lolita-lempicka-...t-niemowlaka-p
http://www.smyk.com/lolita-lempicka-...t-niemowlaka-p
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 06:26   #4252
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Witam się i żegnam mam trochę rzeczy wystawionych na all bo mi zbywają przyznalam sie tu do tego bo nie miałam nic do ukrycia ale widać tu totalny brak tolerancji i zrozumienia nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i co kupować a co nie za to że oficjalnie powiedziałam o all zostałam nie fajnie potraktowana już wiem dlaczego nikt inny sie wcześniej nie ujawnij życzę wam powodzenia wasz elitarny wątek nie jest mi potrzebny do szczescia nie jestem tu mile widziana wiec juz mnie nie ma
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 06:32   #4253
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Witam się i żegnam mam trochę rzeczy wystawionych na all bo mi zbywają przyznalam sie tu do tego bo nie miałam nic do ukrycia ale widać tu totalny brak tolerancji i zrozumienia nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i co kupować a co nie za to że oficjalnie powiedziałam o all zostałam nie fajnie potraktowana już wiem dlaczego nikt inny sie wcześniej nie ujawnij życzę wam powodzenia wasz elitarny wątek nie jest mi potrzebny do szczescia nie jestem tu mile widziana wiec juz mnie nie ma
alttari nie obrażaj się

szkoda życia na nerwy dziewczyny wiem cos o tym, wierzcie mi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:15   #4254
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

ojeju ale nam się popsuła atmosfera na wątku. i to przez jakieś głupie pudełko dziewczyny dajcie spokój - to nie jest tego warte a życie jest za krótkie na stwarzanie sobie sztucznych problemów Alttari nie złość się i wracaj do nas bo bez Ciebie to nie będzie to samo Macintosh Ty też się nie złość tylko udzielaj się częściej bo bardzo lubiłam czytać Twoje wpisy naprawdę byłoby głupio gdyby przez taką bzdurę zrobiła się u nas atmosfera jak w siostrzanym wątku gdzie strach o cokolwiek zapytać jak nie jesteś "z klubu wybranych" bo będziesz w najlepszym wypadku zignorowana albo dużo gorzej.
Każdy kupił tyle pudelek ile mu pasowało, każdy miał swoje powody i motywacje i tego nie zmienimy. Żyjmy i dajmy żyć innym
rozpisałam się ale mam nadzieję że zakończymy już ten temat Ja Was wszystkie co do jednej loffciam bezgranicznie, każda wnosi w wątek coś niepowtarzalnego od siebie i mam nadzieje że wszystkie tu zostaną jak to mówią - w kupie siła

Dziś nowy dzień, piąteczek i może jakieś nowe okazje się trafią ?

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-07-10 o 07:20
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:24   #4255
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

O rety, co tu się porobiło sytuacja trochę patowa, bo z jednej strony zgadzam się z Macintosh, a z drugiej rozumiem żal dziewczyn, które się nie załapały na boxa. Jak zawsze jestem za pokojowym rozwiązaniem jak napisała buahhot, szkoda nerwów, w życiu naprawdę są poważniejsze problemy niż jakieś miniatury
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:24   #4256
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no super naprawde a polecasz jeszcze jakis inny, taki neutralny, delikatny?



Lolki tylko nigdy nie wiem o którą wersję chodzi podejrzewam, że o tą pierwszą
http://www.smyk.com/lolita-lempicka-...t-niemowlaka-p
http://www.smyk.com/lolita-lempicka-...t-niemowlaka-p
http://www.smyk.com/lolita-lempicka-...t-niemowlaka-p
O mamuniu, w smyku są perfumy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:24   #4257
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ojeju ale nam się popsuła atmosfera na wątku. i to przez jakieś głupie pudełko dziewczyny dajcie spokój - to nie jest tego warte a życie jest za krótkie na stwarzanie sobie sztucznych problemów Alttari nie złość się i wracaj do nas bo bez Ciebie to nie będzie to samo Macintosh Ty też się nie złość tylko udzielaj się częściej bo bardzo lubiłam czytać Twoje wpisy naprawdę byłoby głupio gdyby przez taką bzdurę zrobiła się u nas atmosfera jak w siostrzanym wątku gdzie strach o cokolwiek zapytać jak nie jesteś "z klubu wybranych" bo będziesz w najlepszym wypadku zignorowana albo dużo gorzej.
Każdy kupił tyle pudelek ile mu pasowało, każdy miał swoje powody i motywacje i tego nie zmienimy. Żyjmy i dajmy żyć innym
rozpisałam się ale mam nadzieję że zakończymy już ten temat Ja Was wszystkie co do jednej loffciam bezgranicznie, każda wnosi w wątek coś niepowtarzalnego od siebie i mam nadzieje że wszystkie tu zostaną jak to mówią - w kupie siła

Dziś nowy dzień, piąteczek i może jakieś nowe okazje się trafią ?
dobrze mówi, polać jej tym bardziej ze piatek jest, to podwójnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:25   #4258
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Witam ojj ale się działo, kochane nie warto się kłócić, życie jest za krótkie
Dzisiaj będę miała boxa i oficjalnie mówię, że kilka rzeczy sprzedam - bo nie będę używać, ale większość jest dla mnie

Nie "uruchamiajcie" się dziewczyny, dzisiaj jest piątek, słonko na dworze
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:25   #4259
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O rety, co tu się porobiło sytuacja trochę patowa, bo z jednej strony zgadzam się z Macintosh, a z drugiej rozumiem żal dziewczyn, które się nie załapały na boxa. Jak zawsze jestem za pokojowym rozwiązaniem jak napisała buahhot, szkoda nerwów, w życiu naprawdę są poważniejsze problemy niż jakieś miniatury

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O mamuniu, w smyku są perfumy
no szok
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 07:25   #4260
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ojeju ale nam się popsuła atmosfera na wątku. i to przez jakieś głupie pudełko dziewczyny dajcie spokój - to nie jest tego warte a życie jest za krótkie na stwarzanie sobie sztucznych problemów Alttari nie złość się i wracaj do nas bo bez Ciebie to nie będzie to samo Macintosh Ty też się nie złość tylko udzielaj się częściej bo bardzo lubiłam czytać Twoje wpisy naprawdę byłoby głupio gdyby przez taką bzdurę zrobiła się u nas atmosfera jak w siostrzanym wątku gdzie strach o cokolwiek zapytać jak nie jesteś "z klubu wybranych" bo będziesz w najlepszym wypadku zignorowana albo dużo gorzej.
Każdy kupił tyle pudelek ile mu pasowało, każdy miał swoje powody i motywacje i tego nie zmienimy. Żyjmy i dajmy żyć innym
rozpisałam się ale mam nadzieję że zakończymy już ten temat Ja Was wszystkie co do jednej loffciam bezgranicznie, każda wnosi w wątek coś niepowtarzalnego od siebie i mam nadzieje że wszystkie tu zostaną jak to mówią - w kupie siła

Dziś nowy dzień, piąteczek i może jakieś nowe okazje się trafią ?
zgadzam się szkoda życia na kłótnie jak mawiali starożytni hAmerykanie: "make love not war"
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.