Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 06:29   #2671
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Na te moje wypierdki dałam Rimmelka i no nie jest dla mnie mam siną skórę ale pod stempelki wydaje sie ok
No to tadam
Podoba się. Wcale nie widać siności


Coś Ci się pokróliczkowało w następnym poście z cytowaniem...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 07:25   #2672
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj słabo... szkoda, ze nie dało rady wytaflować...

Drugie bardzo jesienne, ale piekne
Ano :x

Dzięki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Obydwa mani cudne
Piękne dzięki
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Rozumiem. Tak z czystej ciekawości - kwesta ozdóbki czy ogólnie koncepcji? Miło, że makijaż się spodobał.



Howl'a nie używałam jeszcze i już się boję.. strasznie żarłoczny drań z niego.

Nufuś świetnie wygląda!!!
Chyba najbardziej mnie uwierało połączenie złota ozdóbki z drobinkową czerwienią, bo już stemple na czerni podobają mi się bardzo

Z Twoimi zdolnościami na pewno sobie z nim poradzisz

Dzięki
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Chinka ale drugie mani super.
Rozumiem i dziękuję
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52869636]Obydwa mani świetne! Nie umiem się zdecydować które ładniejsze


Ja mam trójkę nowych dzieci:
KLIK
KLIK
KLIK

I baze z GR [/QUOTE]
Miło mi

Ten szaraczek z GR No i Wiboś oczywiście
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Fajne maniutki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurczę, mam mieszane uczucia do tego lakieru... ładny jest, ale nie wiem czy bym go nosiła fajnie u Ciebie wygląda

a to mani to mistrzostwo boskie <3
Rozumiem, jak najbardziej, sama chyba trochę pospieszyłam się z zakupem

Dzięki
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
zaraz nadrobię, ale najpierw- Vivku, a może na Howl you doin' warto walnąć najpierw warstwę bezbarwnego a dopiero później top?


Mam fazę na takie brzydale, więc ten mi się bardzo podoba


Topożerca !
Ale FLormar i Nfuś to cuuuudooo
Hmmm, nigdy nie próbowałam, może faktycznie. Tylko, że te moje bezbarwne to są jak woda, nie wiem czy rzeczywiście by pomogły

Ooo taaak! brzydalowa faza

Dzięki
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
drugie jest przepiękne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52873974]Zrobiłam porządek w lakierach - siedem z nich niestety umarło śmiercią tragiczną,ale za to mam miejsce na nowe dzieci [/QUOTE]
Ejj ja też Wyrzuciłam dwa kompletnie zgęstniałe lakiery, no galaretki Ale obydwa wymalowane, zostało może po 30% - jeden to holo czerwień Jumpy 153 (spoko, mam zapas od Anuli ), stuknęło mu chyba 5 lat A drugi to jakaś czerwień, którą odkupiłam ze trzy lata temu w zestawie, była wcześniej używana, ja też jej używałam, także też miała długie życie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 10:15   #2673
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Moje maleństwa orzełkowe tez dziś przyszły Mam wreszcie twista - Yen będzie miała odruch wymietny


moich mi tak nie żal jak Twoich


Świetny maniek- pomysł boomba


Oba piękne oby dotrwały


Żałobię się z Tobą
haha, noooo

muszą rosnąć teraz...

dziękuję

haha, dzięki


__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:48   #2674
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52896063]


Mani mam
[/QUOTE]
Ale ładnie tak ciepło-jesiennie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a co ma bezbarwny dać? przeważnie są "cienkie" więc wątpię, że pomoże. Ale słyszałam, że dobrze jest dać najpierw warstwę bazy o jakimś specjalnym typie, coś kojarzę SH hydra cos tam i na to top. Ale nie sprawdzałam na sobie.
Hmm bardziej myślałam o tym, że bezbarwne są gęstsze i mogłyby nie być tak wypijane przez lakier


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
U Mgiełki to był RC 64, CE 64 różni się od niego.
Ale się obkupiłaś.
O raaany haha Dzięki za zwrócenie uwagi, nie kapnęłam się
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiiiiiiii mani na dobranoc. Tym razem lekko i pastelowo:
Skojarzyło mi się z takim pożegnaniem lata
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52905265]
Ja kliknęłam dziś swoje pierwsze Orly
Orly Steal The Spotlight
[/QUOTE]
Piękny jest
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja musiałam skrócić paznokcie, wszystkie tuż za opuszek. :/ chyba jeszcze będę musiała poprosić koleżankę by mi dwa zażelowała, bo boję sie że napęknięcie potem zrobi mi krzywdę.
Ouuu, szkoda
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:03   #2675
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faktycznie z topem o wiele ładniej
Też tak myślę
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dwa pierwsze bym brała

bez topa niet, z topem super, ale chyba nie chciałoby mi się tak bawić


Dzięki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie też
Ja właśnie chciałam się tak pobawić i zobaczyć co tym uzyskam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a teraz Alias na paznokciach. dziwny to gagatek, bo w zależności od światła wygląda inaczej... dlatego tym razem zdjęcia moich paznokci w dziwnych pozach 3-4 warstwy solo, zmywanie nie sprawiło problemów. innym razem wypróbuję go na jakiejś kolorowej bazie.
I w butelce i na paznokciach wygląda obłędnie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ooo, obstawiam, że na żywo bez topu wygląda spoko. Tu zalany - mega
Dzięki
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
I po co Ty niedobra kobieto wrzucałaś zdjęcia zatopowanego, wcześniej na wielu zdjęciach nie porwał mego serca a tu teraz wiem, że muszę go mieć
Hahah do usług
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wow! Oglądałam ten lakier w niedzielę i zastanawiałam się nad kupnem, ale zatopowany wygląda o wiele ładniej, a nie wiem czy chciałoby mi się tak bawić
Jak nie chce Ci się tak bawić to nie kupuj
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na te moje wypierdki dałam Rimmelka i no nie jest dla mnie mam siną skórę ale pod stempelki wydaje sie ok
No to tadam
Podobają mi się
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
bez topu nie porywa, ale z topem wygląda przeobłędnie kurna, szkoda, że jedna warstwa nie starcza :/ ale może go capnę i tak
Capnij dziękuje
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Fajne dzieciaczki
Moje maleństwa orzełkowe tez dziś przyszły Mam wreszcie twista - Yen będzie miała odruch wymietny

Bez topu taki se ale r topem robi robotę - przypomina mi trochę Lovelkowe moulin rouge
Ja czekam na swoje z niecierpliwością


Dziękuje niestety nie mam porównania do Lovelka.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:06   #2676
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52939061]

niestety nie mam porównania do Lovelka.[/QUOTE]


mam jednego i rzeczywiście, trochę zbliżony. MM, który ja mam też taki nasycony i ze złotymi drobinami.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:14   #2677
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ten szaraczek z GR No i Wiboś oczywiście


Ejj ja też Wyrzuciłam dwa kompletnie zgęstniałe lakiery, no galaretki Ale obydwa wymalowane, zostało może po 30% - jeden to holo czerwień Jumpy 153 (spoko, mam zapas od Anuli ), stuknęło mu chyba 5 lat A drugi to jakaś czerwień, którą odkupiłam ze trzy lata temu w zestawie, była wcześniej używana, ja też jej używałam, także też miała długie życie


Moje nie miały aż tak długiego życia,ale już się nie nadawały do użytku.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale ładnie tak ciepło-jesiennie

Piękny jest
Dziękuje

Mi też sie podoba

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mam jednego i rzeczywiście, trochę zbliżony. MM, który ja mam też taki nasycony i ze złotymi drobinami.
Bardzo możliwe ale i tak można mieć oba
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 14:24   #2678
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na te moje wypierdki dałam Rimmelka i no nie jest dla mnie mam siną skórę ale pod stempelki wydaje sie ok
No to tadam

super wyszło ja się zastanawiam, jakby na mnie leżał, czy by mi zrobił ręce trupa


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
lakier śliczny na pazurkach wygląda jeszcze lepiej!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Idealne paznokciei piękny lakier

dziękuję


borze, noszę teraz takie fajne mani, że aż żal mi je zmyć... a jednocześnie chciałabym już zmalować czymś innym...

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52939061]I w butelce i na paznokciach wygląda obłędnie [/QUOTE]


__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:38   #2679
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52939061]
Bardzo możliwe ale i tak można mieć oba [/QUOTE]


haha, się wie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:02   #2680
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Wysłali mi Orliki
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:09   #2681
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mani mam, z nieaktualną długością :/ na blogu trochę zdjęć.
Podoba mi się nawet. Pewnie dlatego że fiolet jest w ograniczonej ilości.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja wzięłam komplet lakierów do stempli, etui na płytki, zdrapkę, turbo stempel i płytkę 04
Oooo to w sumie dziwne że nie na środku serducho, ale urzekający ten stempel. Gdybym nie miała aż tyle to bym sobie wzięła
Czyli jednak się skusiłaś na te jesienne stemple? Fajne to etui, ale mi trochę szkoda kasy. Raczej zorganizuję sobie coś takiego. Może nie będzie się prezentował tak ładnie jak taki kupny, ale ważne żeby spełniał swoją funkcję.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Złamasy dwa dziś zostały zażelowane, mam nadzieję, że teraz bezpiecznie dotrwam do pierwszego piłowania na migdały.
Tymczasem ostatnie zaległe mani, sprzed katastrofy. Na blogu jest
Kosmos. Ładny jest.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52923423]Mani mam Taki lakier 2 w 1
Tutaj przed zatopowaniem:

Ładnie jest,ale ja wole z 3 warstwami topu(tzn 2 warstwy bezbarwnego i 1 topu)

W załącznikach 2 pierwsze zdjęcia bez topu,reszta z topem.[/QUOTE]
Bez topu nie bardzo, za to z topem przepiękny... ale te 3 warstwy...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie w sumie problem solved, bo pudła stoją w szafie, więc ich nie oglądam w ogóle. porządek zachowany, więc się cieszę w takim wypadku bym chyba przejrzała wszystkie, rozkminiła i być może część wydała w świat, a dla reszty kupiła Helmera
U mnie też już problem solved - mam dostać komodę na lakiery (w ramach prezentu świątecznego ale pewnie gdzieś na początku listopada). I nie Helmera, tylko taką pasującą do mebli, więc i jakość nie Ikeowa tylko porządna. W końcu będzie porządek. Trzymanie w pudłach schowanych w szafie mnie nie przekonuje bo jestem wręcz pedantką i muszę mieć porządek absolutnie wszędzie, nawet w najgłębszym kącie szafy, a takie pudła by mnie irytowały.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzutkę mam i tym razem duuużo fot, Alias przeżywa swój drugi pierwszy raz, tym razem ze mną
najpierw fotki butelki. jeżu tupiący, jak ja się nią bawiłam i ekscytowałam. nacykałam milion zdjęć no patrzcie same, magia

a teraz Alias na paznokciach. dziwny to gagatek, bo w zależności od światła wygląda inaczej... dlatego tym razem zdjęcia moich paznokci w dziwnych pozach 3-4 warstwy solo, zmywanie nie sprawiło problemów. innym razem wypróbuję go na jakiejś kolorowej bazie.
W buteleczce magia... a na paznokciach jak dla mnie taki średni.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na te moje wypierdki dałam Rimmelka i no nie jest dla mnie mam siną skórę ale pod stempelki wydaje sie ok
No to tadam
Jak takie wypierdki to mi je oddaj.
Fajny pomysł z tym serdecznym w innym kolorze, ale akurat sam wzór niezbyt mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ejj ja też Wyrzuciłam dwa kompletnie zgęstniałe lakiery, no galaretki Ale obydwa wymalowane, zostało może po 30% - jeden to holo czerwień Jumpy 153 (spoko, mam zapas od Anuli ), stuknęło mu chyba 5 lat A drugi to jakaś czerwień, którą odkupiłam ze trzy lata temu w zestawie, była wcześniej używana, ja też jej używałam, także też miała długie życie
Długie i szczęśliwe, bo w końcu znalazła spokojny dom i doczekała starości.

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-09-29 o 16:11
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 17:06   #2682
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52940337]Wysłali mi Orliki [/QUOTE]


jupi

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Podoba mi się nawet. Pewnie dlatego że fiolet jest w ograniczonej ilości.

Kosmos. Ładny jest.

haha, dzięki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 18:19   #2683
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cześć Wszystkim!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Tymczasem ostatnie zaległe mani, sprzed katastrofy. Na blogu jest
Ojjjj jakoś mi nie bardzo, ale ja jestem bardzo wybredna w stosunku do tego typu laksów.

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ale ładnie


My niestety wynajmujemy 2 pokojowe i musimy się jakoś pomieścić myślimy o kupieniu czegoś swojego i ja będę się tak rozglądać że albo z jakąś mega dużą łazienką, albo z garderobą żeby coś było :P znajomi rodziców mieli właśnie tak fajnie że sypialnie mieli połączoną z małym pokoikiem, ktory był garderobą, z dość sporym oknem i było dużo świtała słonecznego, eh bosko też bym chciała na coś podobnego trafić
Dzięki!

W mieszkaniu to całkiem inna bajka. Ja mieszkałam w trzy pokojowym z mamą i siostrą, więc każda miała swój. Wtedy nie było wyjścia i malowałam w swoim wieczorami. Teraz mam tą wygodę, że nie śpię w oparach.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajnie wyszło. Genialne cieniowanie, jak lakier termiczny wygląda.

Makijaż piękny
Lakiery fajne popadły, łądnie sie łączyły. Robiłam teraz drugie cieniowanie i juz tak fajnego przejścia nie ma. Dzięki wielkie, bardzo mi miło

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52923423]
Mani mam Taki lakier 2 w 1
Tutaj przed zatopowaniem:
[/QUOTE]To chyba nie mój odcień.. ale zatopowany zdecydowanie lepiej wygląda.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
boskie gradient idealny no... <3
a makijaż przepiękny
No to super

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzutkę mam i tym razem duuużo fot, Alias przeżywa swój drugi pierwszy raz, tym razem ze mną
najpierw fotki butelki. jeżu tupiący, jak ja się nią bawiłam i ekscytowałam. nacykałam milion zdjęć no patrzcie same, magia


a teraz Alias na paznokciach. dziwny to gagatek, bo w zależności od światła wygląda inaczej... dlatego tym razem zdjęcia moich paznokci w dziwnych pozach 3-4 warstwy solo, zmywanie nie sprawiło problemów. innym razem wypróbuję go na jakiejś kolorowej bazie.
Mój Alias był jednym z nielicznych który poszedł w świat. To jeden z pierwszych laksów jakie kupiłam w przypływie lakieromaniactwa i pomalowałam nim raz zaraz po zakupie paznokcie koleżanki.. wyrodna matka ze mnie była.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
OMG

Jak zwykle pięknie


Na te moje wypierdki dałam Rimmelka i no nie jest dla mnie mam siną skórę ale pod stempelki wydaje sie ok
No to tadam
Dzięki podwójnie

Ze stamplami jest spoko, ale chyba rozumiem co masz na myśli. Koleżanka często się skarży własnie, że przy niektórych takich lakierach ma wrażenie sinych rąk.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Brakuje mi komplementów PIĘKNIE
Super, że Wam się spodobało. Byłam bardzo dumna, że mi wyszlo to mani tak jak miało wyjśc
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 18:41   #2684
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150929_193015.jpg (67,3 KB, 58 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:43   #2685
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Bry

Fajne mani
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Podoba się. Wcale nie widać siności


Coś Ci się pokróliczkowało w następnym poście z cytowaniem...

Już poprawiłam

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52939061]
Podobają mi się

Ja czekam na swoje z niecierpliwością


Dziękuje niestety nie mam porównania do Lovelka.[/QUOTE]

Doczytałam, że już lecą
Moje doszły wczoraj ale z realizacją zamówienia masakra - czekałam prawie 3 tygodnie, na ostatnie moje ponaglenia w ogóle nie odpowiedzieli. Jak w końcu wysłali( mam wrażenie, że z wielką łaską ) to kompletnie niezabezpieczone, ot tak wrzucili do pudełka i tyle. Ostatni raz tam robiłam zakupy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mam jednego i rzeczywiście, trochę zbliżony. MM, który ja mam też taki nasycony i ze złotymi drobinami.
Mi się od razu skojarzył- może dlatego, że MR, jako jedną z nielicznych czerwieni, miałam na pazurkach

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
super wyszło ja się zastanawiam, jakby na mnie leżał, czy by mi zrobił ręce trupa

borze, noszę teraz takie fajne mani, że aż żal mi je zmyć... a jednocześnie chciałabym już zmalować czymś innym...

Mam wrażenie, że mimo, że to nudziak ma w sobie niewielką ilość fioletu, taką minimalną i to powoduje takie zasinienie a właściwie dłonie wyglądają na brudne i chore

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52940337]Wysłali mi Orliki [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jak takie wypierdki to mi je oddaj.
Fajny pomysł z tym serdecznym w innym kolorze, ale akurat sam wzór niezbyt mi się podoba.
Chcesz takie krzywulasy?? Szybko byś oddała - w każdym inny przyrost, prawy fakier zniekształcony ( z boku zgrubienie od dlugopsu), kciuki jak szponiska, w prawej ręce paznokcie szersze niż w lewej

Dzięki - mi się bardzo podoba, przy ostatnim mani miałam go - chyba na serdaku i wpadł mi w oko
Początkowo miał być inny wzorek ale cycki mi opadły po 10 próbie i dupie z tyłu. Miał być wzorek z pueen - użyłam chyba 15 lakierów i 4 stempelków i ni cholery nie chciał się przenieść z płytki na stempel Pierwszy raz coś takiego miałam- zawsze się coś tam przenosiło a tym razem ujwielkibąbelki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim!

Ze stamplami jest spoko, ale chyba rozumiem co masz na myśli. Koleżanka często się skarży własnie, że przy niektórych takich lakierach ma wrażenie sinych rąk.


To chyba mój pierwszy lakier który daje taki efekt. Sam lakier naprawdę ładny i trzyma sie na pazurkach super, tylko ta siność

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Jak dla mnie wyglądają pięknie - nie wiem co Ty od nich chcesz
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-09-29 o 19:44
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:56   #2686
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim!

Ojjjj jakoś mi nie bardzo, ale ja jestem bardzo wybredna w stosunku do tego typu laksów.

Hej


no spoko, rozumiem

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać

kurde, szkoda, że taka bieda :/

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Mi się od razu skojarzył- może dlatego, że MR, jako jedną z nielicznych czerwieni, miałam na pazurkach

Bry


heh, może tak być. Ale jest podobny
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:39   #2687
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
moim zdaniem masz śliczne kwadraciki może poczekaj jeszcze i jak nie będzie problemów, to nie idź, a jak się posypią (tfu), to przedłuż
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 21:51   #2688
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wyglądają pięknie - nie wiem co Ty od nich chcesz
Bo są takie jakby no kikuty

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kurde, szkoda, że taka bieda :/
Paaani bida z nedzą

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
moim zdaniem masz śliczne kwadraciki może poczekaj jeszcze i jak nie będzie problemów, to nie idź, a jak się posypią (tfu), to przedłuż
Podumam jeszcze trochę nad tym co prawda dziś skracałam wskazówka gdyż napękła do połowy no ale może przetrwają a jak nie to będę musiała je wspomóc, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będę miała czego pomalować
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 06:09   #2689
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Bez topu nie bardzo, za to z topem przepiękny... ale te 3 warstwy...
Dziękuje i rozumiem
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To chyba nie mój odcień.. ale zatopowany zdecydowanie lepiej wygląda.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Podobają mi się ja nie widzę w nich nic złego
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Doczytałam, że już lecą
Moje doszły wczoraj ale z realizacją zamówienia masakra - czekałam prawie 3 tygodnie, na ostatnie moje ponaglenia w ogóle nie odpowiedzieli. Jak w końcu wysłali( mam wrażenie, że z wielką łaską ) to kompletnie niezabezpieczone, ot tak wrzucili do pudełka i tyle. Ostatni raz tam robiłam zakupy
Tak!

O kurde..skąd zamawiałaś ? Też bym się wkurzyła
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 07:25   #2690
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Faktycznie króciutkie, ale nie przedłużałabym. Za półtora tygodnia troszkę odrosną i będzie jeszcze lepiej.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Już poprawiłam

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
moim zdaniem masz śliczne kwadraciki może poczekaj jeszcze i jak nie będzie problemów, to nie idź, a jak się posypią (tfu), to przedłuż
Zgadzam się.
Nie poznałam Cię normalnie...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:41   #2691
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
W mieszkaniu to całkiem inna bajka. Ja mieszkałam w trzy pokojowym z mamą i siostrą, więc każda miała swój. Wtedy nie było wyjścia i malowałam w swoim wieczorami. Teraz mam tą wygodę, że nie śpię w oparach.
No niestety... Ale rozglądamy się za chałupą więc rok góra dwa i problem zniknie póki co staram się nie malować paznokci później niż 2h przed pójściem spać (jest to optymalny czas żeby się wywietrzyło) więc da się żyć

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Migdały miałaś cudowne, ale cóż... życie
Teraz też bardzo ładnie wyglądają i życzę żeby dalej nie pękały
Szybko odrosną nawet się nie obejrzysz
Masz bardzo zadbane dłonie i paznokcie, więc nawet jak nie będą migdały, dłuższe to na 100% będziesz miała ładniejsze paznokcie niż większość kobiet/dziewczyn na tym weselu
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:02   #2692
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i mini wrzutka ode mnie, Chinka którą miałam na paznokciach pierdyliard razy, najlepsza jak mam problem z weną i nie wiem co zmalować
zdjęcie z lampą, bo słońca tego dnia zabrakło, moja skóra ma brzydki kolor + widać nierówności płytki, bo nie wpadłam na to, żeby ją przejechać polerką przed pomalowaniem
Kosmiczna
Też miałam holo Chinkę
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
I nie chwaliłam się dzieciaczkami! Byłam w GR, trafiłam na promocje- np. GR Paris za 4 zł Capnęłam te na które zawsze miałam ochotę
Szaleństwo!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52896063]Mani mam [/QUOTE]
Piękna śliwka
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oba mani mi się podobają howla mam dziewiczego jeszcze, ciekawe jakie bedę miała wrażenia, kiedyś...

ode mnie też mani
Dzięki

Omg... pamiętam jak GR wypuściło jakieś zdjęcia promocyjne tych pisakowych neonów (rok czy dwa lata temu?), nie wiem dlaczego, bo w ogóle nie można było ich dostać. W każdym razie - prawie modliłam się do grafiki 81 Co tydzień ładziłam na stoisko GR pytać się czy już są, czy babka coś wie i dlaczego jeszcze och nie ma Problem w tym, że na tej promocyjnej grafice 81 wyglądał jak Highlight of my summer w wersji piaskowej, więc jak teraz widzę słocze to jestem ciut zawiedziona, ale co się nawzdychałam do niego to moje
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiiiiiiii mani na dobranoc. Tym razem lekko i pastelowo:

Makijaż na blogu Widać chyba, że miałam urlop i sporo czasu na malowanie.
Kupiłaś mnie w całości
Mani jest taki letni, trochę nostalgiczny, cudowny!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52905265]Ja kliknęłam dziś swoje pierwsze Orly
Orly Steal The Spotlight
Orly Angel Eye
Orly Can't be tamed
Orly So Go-Diva

Dwa ostatnie to raczej solo się nie nadają,ale na jakimś bazowym będą boskie [/QUOTE]
Mmmm Steal The Spotlight

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja musiałam skrócić paznokcie, wszystkie tuż za opuszek. :/ chyba jeszcze będę musiała poprosić koleżankę by mi dwa zażelowała, bo boję sie że napęknięcie potem zrobi mi krzywdę.
Auć :x No ale - odrosną, oby jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam! Takie jesienne.
Ale nie umiałam zrobić mu zdjęcia.
Na wskazówce bordo, na kciuku i maluchu taki śliwkowy fiolet
Świetne! To piórko zrobiło robotę
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Esu, chyba padnę. Zajmuję się kocim oseskiem i w nocy musiałam co godzinę wstawać żeby go nakarmić. Nie wiem jak długo tak pociągnę.
No jeszcze ze dwa tygodnie
Uważałam za nadgorliwość wstawanie co godzinę, musiałam jakoś funkcjonować, więc moje żarły co 2,5h średnio, a jak skończyły trzy tygodnie to i co 4h w nocy, taka wyrodna mamka ze mnie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mani mam, z nieaktualną długością :/ na blogu trochę zdjęć.
Chyba nie podobają mi się naklejki, ale lakiery nadrabiają
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Złamasy dwa dziś zostały zażelowane, mam nadzieję, że teraz bezpiecznie dotrwam do pierwszego piłowania na migdały.
Tymczasem ostatnie zaległe mani, sprzed katastrofy. Na blogu jest
Oooo tak tak tak! Jarają mnie srebrne metaliki w tym momencie mojego lakierowego żywota Nawet miałam zamawiać CC What a drag i niepotrzebnie się powstrzymałam, ale co się odwlecze...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:32   #2693
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52923423]Mani mam Taki lakier 2 w 1
Tutaj przed zatopowaniem:[/QUOTE]
Piękny Ale kurde, przez topożerność pewnie nie wezmę
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wrzutkę mam i tym razem duuużo fot, Alias przeżywa swój drugi pierwszy raz, tym razem ze mną
najpierw fotki butelki. jeżu tupiący, jak ja się nią bawiłam i ekscytowałam. nacykałam milion zdjęć no patrzcie same, magia
Dobrze, że go wzięłaś, bo u Ciebie wygląda lepiej Mam wrażenie, że moje paznokcie są za płaskie i lakier nie może pokazać wszystkiego :x
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pierwsze faktycznie jakies nie halo smutne takie za to Nufuś wymiata


Na te moje wypierdki dałam Rimmelka i no nie jest dla mnie mam siną skórę ale pod stempelki wydaje sie ok
No to tadam
Dzięki Aguś

To ten Rimmel-Porcelanka?
Ze stemplami prezentuje się fajnie
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Długie i szczęśliwe, bo w końcu znalazła spokojny dom i doczekała starości.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać
Nawet lepiej niż tylko "ujdą w tłumie"
Rozumiem, że możesz się źle czuć z nimi, ale wyglądają naprawdę ładnie i moim zdaniem nie powinnaś ich przedłużać.


To jeszcze wrzutka ode mnie - ChG Spin me round W końcu mam duże holo w kolorze piasku, a nie Eveliny, których szkoda mi było używać Jeszcze tylko CC Love'em leave'em i będę zaspokojona




__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:04   #2694
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Auć :x No ale - odrosną, oby jak najszybciej


Chyba nie podobają mi się naklejki, ale lakiery nadrabiają

Oooo tak tak tak! Jarają mnie srebrne metaliki w tym momencie mojego lakierowego żywota Nawet miałam zamawiać CC What a drag i niepotrzebnie się powstrzymałam, ale co się odwlecze...
oby

spoko dzieki

heh, kupuj fajne są

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

To jeszcze wrzutka ode mnie - ChG Spin me round W końcu mam duże holo w kolorze piasku, a nie Eveliny, których szkoda mi było używać Jeszcze tylko CC Love'em leave'em i będę zaspokojona
ale ładny

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 10:59   #2695
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52946193]
Podobają mi się ja nie widzę w nich nic złego
[/QUOTE]

Dziękuję ale jakoś mi tak nieswojo

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faktycznie króciutkie, ale nie przedłużałabym. Za półtora tygodnia troszkę odrosną i będzie jeszcze lepiej.
Poczekamm do przyszłego tygodnia, na razie okropnie zaczynają łopatkować co widać w załączniku

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Migdały miałaś cudowne, ale cóż... życie
Teraz też bardzo ładnie wyglądają i życzę żeby dalej nie pękały
Szybko odrosną nawet się nie obejrzysz
Masz bardzo zadbane dłonie i paznokcie, więc nawet jak nie będą migdały, dłuższe to na 100% będziesz miała ładniejsze paznokcie niż większość kobiet/dziewczyn na tym weselu
Dziękuję, to na prawdę bardzo miłe
Ale pomimo wszystko jak to na kobietę przystało marudzę bo już przyzwyczaiłam się do dłuższych

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nawet lepiej niż tylko "ujdą w tłumie"
Rozumiem, że możesz się źle czuć z nimi, ale wyglądają naprawdę ładnie i moim zdaniem nie powinnaś ich przedłużać.
No sama nie wiem, szkoda że się rozszerzają już nawet nie domalowywałam boków do końca aby je zwęzić optycznie a i tak na dole są szerokie


Wczoraj do zdjęcia na szybko malnęłam czerwienią jedną rekę więc dziś na spokojnie zrobiłam jakieś takie delikatne mani, może się z nimi oswoje.. tylko szkoda że łopatkują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150930_105646.jpg (78,4 KB, 71 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:44   #2696
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Poczekamm do przyszłego tygodnia, na razie okropnie zaczynają łopatkować co widać w załączniku
Eeej... No co TY, nie jest źle. Wyglądają naprawdę uroczo
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:31   #2697
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52940337]Wysłali mi Orliki [/QUOTE]

jeee


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
U mnie też już problem solved - mam dostać komodę na lakiery (w ramach prezentu świątecznego ale pewnie gdzieś na początku listopada). I nie Helmera, tylko taką pasującą do mebli, więc i jakość nie Ikeowa tylko porządna. W końcu będzie porządek. Trzymanie w pudłach schowanych w szafie mnie nie przekonuje bo jestem wręcz pedantką i muszę mieć porządek absolutnie wszędzie, nawet w najgłębszym kącie szafy, a takie pudła by mnie irytowały.

W buteleczce magia... a na paznokciach jak dla mnie taki średni.

no i wszystko ekstra mnie tam pudła nie denerwują, bo są schowane i nie muszę ich oglądać, nawet jak otwieram szafę to ich nie widzę, bo są na najniższej półce

na paznokciach ten wielowymiarowy efekt trochę ginie, mam wrażenie, że np. w Space Cadecie mocniej go widać, przy praktycznie każdym machnięciu paznokciami, przy CC musiałam się mocno napracować żeby to uchwycić


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mój Alias był jednym z nielicznych który poszedł w świat. To jeden z pierwszych laksów jakie kupiłam w przypływie lakieromaniactwa i pomalowałam nim raz zaraz po zakupie paznokcie koleżanki.. wyrodna matka ze mnie była.

no wiesz Ty co i to nawet nie malowałaś swoich, tylko cudze


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie polegają przy wszelkich pracach nawet przy skróconych resztki czubków odpadają oto co z nich zostało.. Nie da się tego za bardzo zaokrąglić gdyż wolnego brzegu jest 1mm na niektórych paznokciach w porywach do 2
Za 1,5tyg idziemy na wesele, jak myślicie czy ujdą w tłumie czy lepiej wybrać się do kosmetyczki i trochę przedłużyć? Gdyż już nawet drugą opcję zaczynam rozważać

myślę, że w 1,5 tygodnia zdążą podrosnąć i będzie można je jakoś opiłować w owale/jajeczka nie wyglądają wcale tak źle, chociaż moim zdaniem Twój kształt to zdecydowanie jajka/migdały


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mimo, że to nudziak ma w sobie niewielką ilość fioletu, taką minimalną i to powoduje takie zasinienie a właściwie dłonie wyglądają na brudne i chore

muszę mu się przyjrzeć dokładnie przy okazji, chociaż pewnie lampy w drogeriach jak zwykle mnie oszukają. wydaje mi się, że mi też nie pasowałaby taka niewielka ilość fioletu w nudziaku, tak samo, jak nie służą mi żadne brzoskwiniowe/karmelowe odcienie. najlepsze są takie neutralne, wtedy moja dłoń wygląda idealnie


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobrze, że go wzięłaś, bo u Ciebie wygląda lepiej Mam wrażenie, że moje paznokcie są za płaskie i lakier nie może pokazać wszystkiego :x


To jeszcze wrzutka ode mnie - ChG Spin me round W końcu mam duże holo w kolorze piasku, a nie Eveliny, których szkoda mi było używać Jeszcze tylko CC Love'em leave'em i będę zaspokojona

czy ja wiem, też musiałam się napracować nad efektem końcowym, wyginałam paluchy w różne strony ale tak patrząc na zdjęcia to nasze płytki się różnią, inny tunel i w ogóle
btw. ja w ogóle nie pamiętam Aliasa ani Glitter Envy na Twoich paznokciach


jeso, zgooglowałam go, bo wydawało mi się, że to staruszek i miałam rację - kolekcja z 2006 jak będziesz go częściej pokazywać, to zemrę pewnie go dorwałaś na jakimś Yebayu i tylko się jeszcze bardziej zdenerwuję
przepiękny jest


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wczoraj do zdjęcia na szybko malnęłam czerwienią jedną rekę więc dziś na spokojnie zrobiłam jakieś takie delikatne mani, może się z nimi oswoje.. tylko szkoda że łopatkują

ale urocze to mani paznokcie po przejściach, ale wyglądają ładnie, jak podrosną troszeczkę to będzie lepiej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 12:57   #2698
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale ładny

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No sama nie wiem, szkoda że się rozszerzają już nawet nie domalowywałam boków do końca aby je zwęzić optycznie a i tak na dole są szerokie


Wczoraj do zdjęcia na szybko malnęłam czerwienią jedną rekę więc dziś na spokojnie zrobiłam jakieś takie delikatne mani, może się z nimi oswoje.. tylko szkoda że łopatkują
Nom trochę łopatkują, ale jak nie domalowujesz boków to ja nie widzę problemu A na krótszych kwadratach, to delikatne rozszerzanie się wcale mi nie przeszkadza

Mani przesłodkie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
czy ja wiem, też musiałam się napracować nad efektem końcowym, wyginałam paluchy w różne strony ale tak patrząc na zdjęcia to nasze płytki się różnią, inny tunel i w ogóle
btw. ja w ogóle nie pamiętam Aliasa ani Glitter Envy na Twoich paznokciach


jeso, zgooglowałam go, bo wydawało mi się, że to staruszek i miałam rację - kolekcja z 2006 jak będziesz go częściej pokazywać, to zemrę pewnie go dorwałaś na jakimś Yebayu i tylko się jeszcze bardziej zdenerwuję
przepiękny jest
Aa pokazywałam oba jakoś niedawno nawet... to znaczy niedawno - jakoś na początku wakacji chyba

Pocieszenie specjalnie dla Ciebie - stoi po piątaku w EF
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:14   #2699
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziękuję, to na prawdę bardzo miłe
Ale pomimo wszystko jak to na kobietę przystało marudzę bo już przyzwyczaiłam się do dłuższych


Wczoraj do zdjęcia na szybko malnęłam czerwienią jedną rekę więc dziś na spokojnie zrobiłam jakieś takie delikatne mani, może się z nimi oswoje.. tylko szkoda że łopatkują

No tak to już jest z nami kobietami ja mam wiecznie, krótkie i nie mogę się ogarnąć jak ma dłuższe bo zawsze w coś walnę i rozwalę a chcę mieć długie akurat... No nic odrosną ja sobie zawsze wmawiam, że lepiej że spiłowałam/złamałam bo teraz to co odrośnie będzie mocniejsze

Ładne mani, ale faktycznie trochę łopatkują. Może pokombinuj z jakimiś wzorami, które by optycznie wydłużył paznokcie może ombre? tylko nie od góry do dołu, tylko od prawej do lewej... zastanawiam się jakby wyszło: ciemny-jasny(środek)-ciemny (np. granatowy/bordowy-złoty/srebrny-granatowy/bordowy) - to taka moja dziwna rozkminka
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 13:14   #2700
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Aa pokazywałam oba jakoś niedawno nawet... to znaczy niedawno - jakoś na początku wakacji chyba

Pocieszenie specjalnie dla Ciebie - stoi po piątaku w EF

nie pamiętam

musiałabym coś dobrać, bo jeden się nie opłaca... a nie wiem czy mnie stać nawet
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.