Prace pseudostylistek II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 20:41   #871
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://www.eoferty.com.pl/tipsy_kurdwanow_183498.html
http://www.eoferty.com.pl/tipsy_zelo...is_183673.html
http://www.eoferty.com.pl/tipsy_zelo...ci_174624.html

Edytowane przez dorunia10
Czas edycji: 2010-06-12 o 20:52
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 20:59   #872
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Koszmarne. Aczkolwiek jedno ze zdobień mnie zainspirowało Nawet z takich wtręciuszków można mieć korzyść.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 08:06   #873
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ja uważam, że jeśli ktoś ma talent do zdobienia, jak niektóre pseudo, to nie powinien brać się od razu za żel lub akryl. Jest dużo chętnych Pań na zdobienia lakierami czy farbami. Czasem nawet więcej niż na żele. Teraz jest wysyp pseudo w gimnazjach po prostu tragedia. U mnie kiedyś jakby zobaczyli choćby czerwony lakier, to by matkę wzywali, a teraz słitaśne tipsiaczki królują
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 09:13   #874
valtiel
Raczkowanie
 
Avatar valtiel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Prace pseudostylistek II

czasami jak czytam ten temat to aż mnie paznokcie bolą
valtiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 09:48   #875
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Ja uważam, że jeśli ktoś ma talent do zdobienia, jak niektóre pseudo, to nie powinien brać się od razu za żel lub akryl. Jest dużo chętnych Pań na zdobienia lakierami czy farbami. Czasem nawet więcej niż na żele. Teraz jest wysyp pseudo w gimnazjach po prostu tragedia. U mnie kiedyś jakby zobaczyli choćby czerwony lakier, to by matkę wzywali, a teraz słitaśne tipsiaczki królują
U mnie nawet bezbarwny był zabroniony.

A mnie dziwią jeszcze inne pseudo - paznokcie jako takie robią koszmarne (pod względem budowy jak i zdobienia brokatami itp), ale za to robią piękne kwiatki akrylowe! Znaczy się potrafią machać tym pędzlem w miarę poprawnie. Skoro potrafiły się nauczyć robić piękne kwiaty (same!) to dlaczego do ch.... nie mogą nauczyć się robić przynajmniej w miarę poprawnie paznokci?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 11:37   #876
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
U mnie nawet bezbarwny był zabroniony.

A mnie dziwią jeszcze inne pseudo - paznokcie jako takie robią koszmarne (pod względem budowy jak i zdobienia brokatami itp), ale za to robią piękne kwiatki akrylowe! Znaczy się potrafią machać tym pędzlem w miarę poprawnie. Skoro potrafiły się nauczyć robić piękne kwiaty (same!) to dlaczego do ch.... nie mogą nauczyć się robić przynajmniej w miarę poprawnie paznokci?
W klasie mojej siostry (3 klasa gimnazjum) dziewczynki noszą "tipsiaczki" i nikt im uwagi nie zwraca. Z kolei moja siostra dostała ochrzan za mocno niebieski, brokatowy lakier na krótkich paznokciach

Może dlatego, ze jak kwiatkuff nawalisz, to budowa jest nieważna? Bo kolorowe są, ocz****ebne są...na co komu poprawna budowa? W końcu "na budowę i tak nikt uwagi nie zwraca".
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:07   #877
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Kiedy ja chodziłam do gimnazjum też nie można było malować paznokci na kolorowo, i nie mogły być długie... Niedawno koleżanka która ma przedłużone paznokcie, z 3 gimnazjum opowiadała mi, że nauczycielka w-f kazała jej te paznokcie zdjąć... Na co koleżanka że ona nie po to płaciła 90zł, żeby teraz je miała zdejmować. Kolezanka ma zwolnienie z w-f, a ta nauczycielka sama ma przedłużone paznokcie...
http://www.eoferty.com.pl/tipsy_kurdwanow_183498.html cennik...

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2010-06-13 o 12:12
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:12   #878
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Prace pseudostylistek II

I dobrze że kaze ściągać. Sama grałam w kosza kiedyś z tipsami i nie jest to ani przyjemne ani dobre dla paznokci .
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 14:39   #879
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I dobrze że kaze ściągać. Sama grałam w kosza kiedyś z tipsami i nie jest to ani przyjemne ani dobre dla paznokci .
To prawda, ale jesli dziewczyna ma zwolnienie to nie widze problemu w tym.... A nauczycielka blehhh hipokrytka
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 15:25   #880
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Ja uważam, że jeśli ktoś ma talent do zdobienia, jak niektóre pseudo, to nie powinien brać się od razu za żel lub akryl. Jest dużo chętnych Pań na zdobienia lakierami czy farbami. Czasem nawet więcej niż na żele. Teraz jest wysyp pseudo w gimnazjach po prostu tragedia. U mnie kiedyś jakby zobaczyli choćby czerwony lakier, to by matkę wzywali, a teraz słitaśne tipsiaczki królują


wiecie co , w piątek miałam 12-13-sto letnią dziewczynkę na paznokciach .. zastanawialam się czy ją przyjąć ale skoro mamusia jej pozwoliła i dała pieniądze na paznokcie to juz nie moja wina .. na dodatek ma cały zestaw zakupiony na allegro za ponad 300 zł .. dla mnie szok .. teraz przyszla do mnie bo chciala sobie zrobic na wycieczke szkolna a sama nie wie jak .. SZOK SZOK SZOK !!!!!
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 15:53   #881
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

pewnie przychodzi zeby podpatrzec:/
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 15:57   #882
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
To prawda, ale jesli dziewczyna ma zwolnienie to nie widze problemu w tym.... A nauczycielka blehhh hipokrytka
Ale to zależy... bo jeśli ma problemy ze zdrowiem i i tak nie ćwiczy, cóż- niech ma przedłużane paznokcie...może być też tak, że rodzice napisali zwolnienie, żeby się córci tipsiaczki nie połamały.

Nauczycielka to babka dorosła, i obowiązują ją inne zasady niż ucznia.

Jednak uważam, że lepiej, jak taka dziewuszka ma krótkiego frencha, dobrze zrobionego, niż jakby miała np. obgryzać. Albo nosić paskudztwa robione na zestawie z allegro. Nie jestem za jakimś ostrym rygorem- gimnazjum przypada na "durny wiek", niech dzieciarnia się wyszumi, przejdzie im jak podrosną i za parę lat sami będą się z siebie śmiać. Jednak takie ozdobniki jak np. sztuczne pazurki nie powinny uniemożliwiać brania udziału w lekcji. Z tym niech sobie do wakacji poczeka...


Edit: nie lubię wklejać tu zdjęć...ale to...tandeta, badziew i niechlujstwo...
http://wd6.photoblog.pl/p2/23/31/5177295.jpg
http://wd9.photoblog.pl/p2/35/69/21041868.jpg --->
http://wd2.photoblog.pl/p1/CB/E4/10301361.jpg

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-06-13 o 16:35
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 16:43   #883
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Koleżanka ma zwolnienie z w-f dlatego, że ma problemy zdrowotne. I fakt... Straszne ogryzki ma, więc juz lepiej jak ma zrobione paznokcie.
http://wd9.photoblog.pl/p2/35/69/21041868.jpg no to chyba Dżoli paznokcie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 17:01   #884
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Koleżanka ma zwolnienie z w-f dlatego, że ma problemy zdrowotne. I fakt... Straszne ogryzki ma, więc juz lepiej jak ma zrobione paznokcie.
http://wd9.photoblog.pl/p2/35/69/21041868.jpg no to chyba Dżoli paznokcie.


No i to jest ok- paznokcie dla estetyki zrobione. U mojej sis jest tak, że dziewuszki mają zwolnienie z wf, bo nie mogą z tymi tipsami ćwiczyć... Niemniej, paznokcie i tak w trakcie siedzenia na ławeczce odpadają. Więc lepiej nie myśleć, co by było, gdyby kazać im z tymi tipsami ćwiczyć

Ja rozumiem, że ktoś jest fanem długich pazurków...ale to I podpis pod fotą, o "eleganckim, klasycznym frenchu"... Dla mnie to już nie jest french
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 18:40   #885
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Też juz w liceum widziałam takie przypadki... W klasie miałam 24 koleżanki, z czego ok. 16 notorycznie nie ćwiczyło... Ja, i kolezanka miałyśmy zwolnienia z powodów zdrowotnych, a reszta miała przez cały miesiąc okres, lub pół roku strój był w praniu... To sie nasłuchałam, gdzie można super tipsiaczki zrobić, gdzie jest super solarka, i kto najlepiej przebija pępek...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:09   #886
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Edit: nie lubię wklejać tu zdjęć...ale to...tandeta, badziew i niechlujstwo...
http://wd6.photoblog.pl/p2/23/31/5177295.jpg
http://wd9.photoblog.pl/p2/35/69/21041868.jpg --->
http://wd2.photoblog.pl/p1/CB/E4/10301361.jpg
Tosz to cudeńka, na taki frenczyk to się sama zgłoszę chętnie, przyda się na pływalni
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 23:29   #887
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Prace pseudostylistek II

a propos paznokci w szkole, to ja 5 lat temu w gimie w 1klasie dostałam ochrzan że miałam pomalowane naturalki na czarno ( jee stare czasy, byłam hardcorem i sluchalam metalu to bylo cale moje zycie ) natomiast wlasnie kiedy moje kolezanki mialy dlugasne szponiska pseudo tipsiki nikt im nie zwracal uwagi, moze chodzi tylko o kolor? jesli cos sie rzuci w oczy nauczycielowi to ma problem, a jasne i nawet dlugie pazury sa niezauwazalne? :mysli:
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 00:11   #888
valtiel
Raczkowanie
 
Avatar valtiel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Może dlatego, ze jak kwiatkuff nawalisz, to budowa jest nieważna? Bo kolorowe są, ocz****ebne są...na co komu poprawna budowa? W końcu "na budowę i tak nikt uwagi nie zwraca".
na mój gust może myślą, że kwiatki przykryją wady budowy, więc nie ma się co wysilać. a tu siuprajs.
valtiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:47   #889
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ana przypomniałaś mi podobną historię. Ja w pierwszej klasie gimnazjum miałam geografię z dyrektorką. Akurat tego dnia miałam pomalowane paznokcie, też na czarno... Dzwonek na przerwę, a ta do mnie pochodzi, i mówi, że cośtam do jutra ma zniknąć... Nie powiedziała co konkretnie, poszła, a ja zrobiłam wielkie oczy, i pytam koleżanek o co jej mogło chodzić... Jak to o co, o paznokcie... Myślałam że padne, bo długie paznokcie moich koleżanek jej nie przeszkadzały, a lakier tak... Wiele nauczycielek ma przedłużone paznokcie, i czasem mam wrażenie, że poprostu zazdroszczą uczennicom(ą?).. .
A wracając do tematu... widziałam dziewczynę, która miała...nie wiem jak to nazwać... Tips przyklejony do panokcia, skrócony, ale ktoś nie postarał się, aby zrównać go z płytką paznokcia... Na to nałożony żel, i oczywiście brokat... Cudny widok.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 11:20   #890
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dobrze napisałaś, uczennicom

Ciekawe, u mnie takich cyrków nie było, ani w gim ani w lo, praktycznie u jednej dziewczyny ode mnie z klasy widziałam paznokcie przedłużone, a kolejną osobą byłam ja, no i na połowinki przedłużyła jeszcze jedna dziewczyna i chyba tyle. Nauczyciele nic nie gadali :p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 15:30   #891
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
To sie nasłuchałam, gdzie można super tipsiaczki zrobić, gdzie jest super solarka, i kto najlepiej przebija pępek...

U mnie aż tak nie było...Tipsy to robiły przed studniówką- ale nic ciekawego to nie było, niektóre nawet do tego wątku bym wkleiła.
Cytat:
Napisane przez ana92pl Pokaż wiadomość
a propos paznokci w szkole, to ja 5 lat temu w gimie w 1klasie dostałam ochrzan że miałam pomalowane naturalki na czarno ( jee stare czasy, byłam hardcorem i sluchalam metalu to bylo cale moje zycie ) natomiast wlasnie kiedy moje kolezanki mialy dlugasne szponiska pseudo tipsiki nikt im nie zwracal uwagi, moze chodzi tylko o kolor? jesli cos sie rzuci w oczy nauczycielowi to ma problem, a jasne i nawet dlugie pazury sa niezauwazalne? :mysli:
To ja Ci tak socjologicznie zarzucę- "słitaśnie tipsiaczki" z kwiatuszkami wpisują się w pożądany przez ciało pedagogiczne typ "słodkiej grzecznej dziewuszki, niemyślą...eee...nie zadającej kłopotliwych pytań". Osobnik ubrany na czarno z glanami stwarza zagrożenie- a nuż zacznie nam tu "kwestionować zastaną rzeczywistość". Rozumiesz- osobnik żeński, ale z czarnymi paznokciami plus glany, znaczy- ma w d*** obowiązujący wzorzec "kobiecości", nie będzie "milutki i słodki". Strach się bać
Możliwe że niektóre nauczycielki zazdroszczą uczennicom. Z drugiej strony- uczennicę obowiązują inne zasady niż nauczycielkę. Ja uważam, że trzeba patrzeć co uczennica ma w głowie a nie na paznokciach
Cytat:
Napisane przez valtiel Pokaż wiadomość
na mój gust może myślą, że kwiatki przykryją wady budowy, więc nie ma się co wysilać. a tu siuprajs.
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
A wracając do tematu... widziałam dziewczynę, która miała...nie wiem jak to nazwać... Tips przyklejony do panokcia, skrócony, ale ktoś nie postarał się, aby zrównać go z płytką paznokcia... Na to nałożony żel, i oczywiście brokat... Cudny widok.
No, po co pazur ma być zgrabny, skoro jest dłuuuugi i błyszczący?:
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:22   #892
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Neciak89, dziękuję
Kiciunia88, oczywiście, błysk jest najważniejszy... Na usta ciśnie mi się, w związku z tym... "shine on you crazy diamond"...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:29   #893
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Neciak89, dziękuję
Kiciunia88, oczywiście, błysk jest najważniejszy... Na usta ciśnie mi się, w związku z tym... "shine on you crazy diamond"...
No wiesz... "dajmonds ar de gyrl..." itd. chociaż w tym przypadku to są raczej kiepskiej jakości cyrkonie z plastiku. A propo- w klasie humanistycznej w moim LO były takie "różowe"* panienki i przed niektórymi lekcjami mówiły do siebie "mam nadzieję że błysnę".


* nie mam nic do różu. Sama mam różowy telefon. Ale nie zastępuje mi on mózgu.
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:36   #894
Wiolettaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://nasza-klasa.pl/profile/304704...ry/album/2/130 Witam. Zobaczcie reklame salonu!!!!!

Edytowane przez Wiolettaaa
Czas edycji: 2010-06-14 o 20:41
Wiolettaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:40   #895
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Jakiego salonu?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:58   #896
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Prace pseudostylistek II

Zdjęcia z w/w linku to prace z "Profesjonalnego Salonu". Ja się załamałam troszkę...
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:01   #897
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ach, bo nie było linka wcześniej.
Och jak dobrze, że do Węgorzyna mam tak daleko :p na pewno się na nią nie natknę
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:11   #898
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Prace pseudostylistek II

To już wiem skąd te pytanie hehe
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:18   #899
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

No właśnie nie wiem skąd w cytacie mi się link wziął
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:26   #900
karolliinnaa
Raczkowanie
 
Avatar karolliinnaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 42
Dot.: Prace pseudostylistek II

Haha no właśnie ja tak spojrzałam, i przez chwilę zwątpiłam Ale później zobaczyłam, że było edytowane
karolliinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.