A niech tam odwaze sie:P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 09:42   #1
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207

A niech tam odwaze sie:P


Witajcie od dlugiego czasu ogladam Wasze galerie i strasznie mi sie podobaja (ogromna większosc)! Ja kurs mam zrobiony we wrzesniu 2009 choc szczerz epowiedziawszy wiecej ucze sie tu na wizazu niz nauczylam sie na kursie;/ ale z tego co czytam to nie tylko ja jestem z kursu niezadowolona.Ogolnie w pracy skupiam sie na przedluzaniu rzes i wlosow i idzie mi to tak jak bym chciala.Paznokci nie mam okazji robic klientkom a jedynie czlonkom rodziny.Nawet na sobie nie moge trenowac ze wzgledu na to iz zajmuje mi to zbyt duzo czasu a przy dwojce dzieci w tym jedno 1,5 roczne ktore wklada rece w zele i rozsypuje akryl to naprawde ciezko.Ale pomyslalam sobie ze od czasu do czasu moge wstawic jakas fotke tego co mi sie udalo wymodzic Przynajmniej bede wiedziala co jest zle nad czym pracowac itp. A wiem ze duzo brakuje im do idealu hehe.
Albo sa za cienkie albo sa za chude ehh.Mam nadzieje ze pomozecie mnie "naprostowac".
Pozdrawiam Was serdecznie a o to co dzis zrobilam siostrze mojego TŻ-ta o 1 w nocy:P (tylko wtedy nie ma zagrozenia ze strony destroyerow w postaci dzieciZdjecie robione komórka ale i tak widac co jest krzywo
dodam tez poprzednie ktore jej robilam -i mojej mamie i siostrze na szablonie.
Sa to ogolnie moje 4 czy piate paznokcie w zyciu ale nie prosz eo wyrozumialosc tylko jasno krotko co jest zle a co ok jesli cos jest ok wedlug was
P.S. wiem ze frenche sa malousmiechniete
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:16   #2
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

jak dla mnie całkiem ładne przynajmniej te
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1276850499

a co do reszty to ja bym zwęziła trochę boczki i co ważne wydają się być płaskie. ale to jest moja opinia, więc sięnią nie sugeruj bo ja teżdopiero zaczynam, ale jak to mówią swoich błędów sięnie zauważa tylko czyjeś.

ja swoją drogą trzymam kciuki za ciebie.
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:23   #3
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

nie pomogę ci za bardzo, bo sama jestem amatorką, mogę tylko powiedzieć co ja bym w nich zmieniła.................
1 i 2 foto: super wzorek, bardzo mi się podoba, sądząc po budowie robione na tipsie????? i trochę płaskie , zdjęcie mało wyraźne ale chyba za mały tips na kciuku, brak tunelu
3 i 4 foto za dużo białego - do wypiłowania i boczki też pod pilnik, bo troszku łopatki wyszły
5 foto trochę lepsze pazury, leciutko je pilnikiem przy włosiu i po boczkach
6. całkiem całkiem, tylko chyba za płaskie
o uśmiechu już wiesz
brawo za czystość i estetykę......... jakiejś strasznej tragedii nie ma, rzekłabym że jest całkiem całkiem, moje pierwsze cztery były o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebo gorsze , wszystko do wyćwiczenia........po nocach gdy śpią maluchy
trzymam kciuki i życzę powodzenia

ps. i nie słuchaj mnie za bardzo bo ja się kieruję bardziej moimi oczami niż wiedzą................ poczekaj na fachową opinię tych co zajmują się pazurkami na co dzień
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15

Edytowane przez hmm
Czas edycji: 2010-06-18 o 10:29
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:58   #4
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez hmm Pokaż wiadomość
nie pomogę ci za bardzo, bo sama jestem amatorką, mogę tylko powiedzieć co ja bym w nich zmieniła.................
1 i 2 foto: super wzorek, bardzo mi się podoba, sądząc po budowie robione na tipsie????? i trochę płaskie , zdjęcie mało wyraźne ale chyba za mały tips na kciuku, brak tunelu
3 i 4 foto za dużo białego - do wypiłowania i boczki też pod pilnik, bo troszku łopatki wyszły
5 foto trochę lepsze pazury, leciutko je pilnikiem przy włosiu i po boczkach
6. całkiem całkiem, tylko chyba za płaskie
o uśmiechu już wiesz
brawo za czystość i estetykę......... jakiejś strasznej tragedii nie ma, rzekłabym że jest całkiem całkiem, moje pierwsze cztery były o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebo gorsze , wszystko do wyćwiczenia........po nocach gdy śpią maluchy
trzymam kciuki i życzę powodzenia

ps. i nie słuchaj mnie za bardzo bo ja się kieruję bardziej moimi oczami niż wiedzą................ poczekaj na fachową opinię tych co zajmują się pazurkami na co dzień
tak pierwsze robione na tipsie ale mam takie tipsy szklane z SF i one wogole tunelu niemaja;/ Tez nad tym ubolewam bo sa plaskie
foto 2 tak lopatki tez zauwazylam to dopiero na zdjeciu hehe i te z foty 1 i 2 staralam sie juz zwezic a te frenche lopatki tez na tipsie takim samym.3 i 4 to moje pierwsze na szablonie jeszcze bez kamuflarzu no i to prawda ze tez plaskie kurde z jednej strony sie boje nawalic za duzo i robie takie chudzielce;/
Dzieki dziewczyny za opinie
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:35   #5
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to boczki....do opiłowania....na 3 zdj za duzo żelu na wolnym brzegu.....bardziej uśmiechnęła bym frencha i płasko.....
Cwicz a napewno bedzie dobrze.....

Edytowane przez LeoNa86
Czas edycji: 2010-06-18 o 11:36
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:56   #6
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Na pierwszych jest za mało masy, przez co faluje i pazurki są płaskie.

Drugie - śliczny estetyczny french lekko go jeszcze uśmiechnąć i przypiłować masę na bokach (nie zwęzić, tylko spiłować warstwę żelu) i byłby baaardzo cacy

3 french - gdybyś go chociaż uśmiechnęła to zniosłabym zupełby brak żelu kamuflującego (choćby i cieniuśkiej warstwy). Płasko

ostatnie - french stanowczo za wysoko, widać wolny brzeg! Płasko

Faktycznie bardzo rzadko robisz paznokcie, skoro kurs był tak dawno. Popracuj nad budową - choćby na sztucznym paluchu (raz w tygodniu po pół godziny, jeśli nie masz czasu więcej, też w końcu przyniesie efekt )

Powodzenia
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:25   #7
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Tak stanowczo za malo masy na pierwszych juz w trakcie robienia to widzialam.Nie bede sie tlumaczyc czemu bo bez sensu jest za malo to faktale za to jestem dumna ze wzorku bo pierwszy raz cos takiego robilamFrenche te ostatnie na szablonie ,wtedy jeszcz eniemialam kupionego kamuflarzu i widac tak brzydko wolny brzeg wiem dlatego od razu po zrobieniu ich kupilam kamo:P..Przepraszam Was z emusici epatrzec na takie plaszczaki ale niestety na kursie nie nauczyli mnie ze mozna zwezyc tunel klipsami albo zaciskarka;/ ostatnio to dopiero doczytalam na wizazu i planuje sobie klipsiki juz kupic a wtedy raczej zrezygnuje z tipsow bo dluzej mi idzie na tipsach no i sa plaskie(swoja droga niewiem po co taka firma niezla w sumie jak SF produkuje takie plaskie tipsy praktycznie zero tunelu?) a co sie tyczy usmiechu to zawsze sobie na tipsie probuje cwiczyc usmiech a jak juz przychodzi ze robie to robie plaski sama niewiem czemu (musze se na kartce napisac i miec przed oczami UŚMIECH!!!)We wtorek umowilam sie z kolezanka ze zrobie jej frencha postaram sie go usmiechnac( byle nie przesadzic:P) i wlepie fote napewno do oceny!
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 12:39   #8
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Wydrukuj sobie zdjęcie frencza z łądnym uśmiechem i połóż przed sobą Jak będziesz robić to sobie porównasz i sama dojdziesz do tego jak go łądnie uśmiechnąć
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:30   #9
KasiaLubin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dolnyślask,Lubin
Wiadomości: 7
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Ja też jestem po kursie tipsów i powiem wam szczerze,że rewelacji nie ma...Fakt,te podstawy juz pojełam i wiem o co chodzi ale reszta wyjdzie w praniu..Najgorsze jest to,żer nie mam narazie żadnych klientek ;-(... Dałam ogłoszenie na necie ale jak narazie cisza...I jak tak dalej pójdzie to niestety nie bede miała na kim sie dokształcać...a najgorsze,że juz kupiłam frezarke,żele....i wszytsko stoi.. ;(
__________________
" Dla faceta rozebrać i nie wy****ć, to jak dla kobiety przymierzyć i nie kupić "
KasiaLubin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:36   #10
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez KasiaLubin Pokaż wiadomość
Ja też jestem po kursie tipsów i powiem wam szczerze,że rewelacji nie ma...Fakt,te podstawy juz pojełam i wiem o co chodzi ale reszta wyjdzie w praniu..Najgorsze jest to,żer nie mam narazie żadnych klientek ;-(... Dałam ogłoszenie na necie ale jak narazie cisza...I jak tak dalej pójdzie to niestety nie bede miała na kim sie dokształcać...a najgorsze,że juz kupiłam frezarke,żele....i wszytsko stoi.. ;(
nie załamuj się!! ja też tak zaczynałam, ale stwierdziłam, że napoczątek będę robić sobie i kuzyką/koleżankom. zacznij od tego, bo jak ci jakaś obca kobieta przyjdzie na paznokcie i zrobisz jej źle nie daj Boże albo odpadną po tyg. to opinia poniesie się dalej i już nie będziesz mieć klientek, a tak robisz znajomym (czyt. rodzinie) i zero pretensji bo mówisz że dopiero się uczysz i ewentualnie będą dzwonićżeby im poprawićjak cośodpanie. takie moje zdanie, ale to nie miejsce na rozmowy na ten temat.
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:19   #11
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez KasiaLubin Pokaż wiadomość
Ja też jestem po kursie tipsów i powiem wam szczerze,że rewelacji nie ma...Fakt,te podstawy juz pojełam i wiem o co chodzi ale reszta wyjdzie w praniu..Najgorsze jest to,żer nie mam narazie żadnych klientek ;-(... Dałam ogłoszenie na necie ale jak narazie cisza...I jak tak dalej pójdzie to niestety nie bede miała na kim sie dokształcać...a najgorsze,że juz kupiłam frezarke,żele....i wszytsko stoi.. ;(
Sluchaj ja teza robie tylko rodzinie czasem jakas kolezanka czy cos ja nawet niemam kiedy szczerze mowiac trenowac bo mam male dziecko ,i drugie troche wieksze.no ale cieplo sie robi moze jakies kumpele wpadna bo mama juz ma:P
a wogole niewiecie o co chodzi zrobilam ostatnio siostrze sliczne pomalowane na granatowy ciemny kolor z cyrkoniami na naturalkach i chcialam to pokryc nablyszczaczem ibd
Wszystko ok pokrylam itp w lampie byly i pojechala do domu zamoczyla rece a to wszystko zjechalo z twarda skorupa ibd caly lakier sie w lampie rozpuscil??? czy to mozliwe?NO IDEA....
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 18:32   #12
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Nabłyszczaczem w sensie żelem nabłyszczającym czy top coatem uv?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:14   #13
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Nabłyszczaczem w sensie żelem nabłyszczającym czy top coatem uv?
Zelem, nablyszczajacym
IBD intense seal
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:19   #14
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

No to już nasz odpowiedź

Żelu nie kładziemy na lakier, bo odejdzie płatami! Jakieś tam zdobionko - kilka cieniutkich kreseczek jeszcze może ujdzie, ale na cały lakier niet!

Niektóre firmy mają utwardzające lakiery top coat utwardzalne w lampie i można kłaść je na lakier. Nigdy ich nie stosowałam, więc ani nie polecę ani nie zniechęcę
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:19   #15
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

no ja bym żelu na lakier nie kładła.............czego on ma się trzymać.........lakieru ??????
cop toatem na lakier
ale może się mylę.....................
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:20   #16
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez hmm Pokaż wiadomość
cop toatem
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:24   #17
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

i tak cię lubię .................
bo ja tak jedną ręką se pazura robię a drugą stukam w klawiaturę
...................
top coatem miało być
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:27   #18
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

No przecież ja nie złośliwie
Ja ostatnio nawte jak pisze obiema rękami to mam masę literówek
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:58   #19
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

wiem że nie...........i dlatego cię lubię.............
ale ale ......na plotki chodźmy do naszych wątków
sorki kanni za małe off topiki
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 07:41   #20
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Nie ma problemu troszke mi sie buzia usmiechenla z tym cop toatem musze sobie w takim razie go kupic bo ostatnio coraz bardziej podobaja mi sie lakierowe zdobienia i Dziekuje za rade
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:36   #21
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

pierwsze zdobienie bardzo mi się spodobało
resztę dziewczyny już napisały
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:47   #22
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Dziekuje Wam dziewuszki za zainteresowanie tym moim tematem
Jutro robie paznokcie kolezance i tak se pomyslalam ze moze zrobie jej jakiegos kwiatka akrylowego tylko tak zeby znow mi sie nic nie rozjechalo kwiatka moge nqlozyc przed nablyszczajacym zelem czy lepiej na? i juz nic na wierzch??
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 09:58   #23
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

ja robie kwatuchy na matowym zelu/akrylu przed glossem, wiem ze akryl bedzie sie trzymal, a po drugie nic mi nie odstaje i pozniej bialy akryl mi sie nie brudzi. Nie wiem czy dosc jasno sie wyrazilam ale mam nadzieje ze wiesz co mialam na mysli
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:36   #24
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez za_necia Pokaż wiadomość
ja robie kwatuchy na matowym zelu/akrylu przed glossem, wiem ze akryl bedzie sie trzymal, a po drugie nic mi nie odstaje i pozniej bialy akryl mi sie nie brudzi. Nie wiem czy dosc jasno sie wyrazilam ale mam nadzieje ze wiesz co mialam na mysli
Tak jasno to opisalas Dzieki za rozwianie watpliwosci
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 13:03   #25
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Cytat:
Napisane przez kleo303 Pokaż wiadomość
pierwsze zdobienie bardzo mi się spodobało
resztę dziewczyny już napisały
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:42   #26
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Witajcie !
Wiem ze mialam wstawic fotke z pazurków kolezanki ale nie doszlo te spotkanie do skutku A teraz mam taki nawal roboty ze niemam nawet kiedy cos wykombinowac ,moze niedlugo zrobie siostrzemojego TŻ to sie pochwale mam zamiar zrobic soczyste letnie Fimo owocowe :P Moze jakies wskazówki?
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 21:17   #27
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: A niech tam odwaze sie:P

Witam dawno nic nie wrzucalam fotki jak zwykle robione telefonem ale mam popsuty aparat niestety,to sa pazurki ktore robilam mamie i siostrze na wesle kolory dopierane pod sukienki no i moje owocki na ogryzkach ochydnych i tu prosze o wyrozumialosc jak robie sobie to zazwyczaj mam na to godzine a potem dzieciaczek sie budzi wiec wychodzi mi to niefajnie wiem.. ale wstawiam i tak moze mi podpowiecie co na takich krotkich fajnie moze wygladac zeby nie bylo widac ze taka szeroka plytka jest
p.s. w czarnych tak sie staralm zeby zrobic ladny usmiech i o dziwno pierwszy raz w zyciu mi wyszedl usmiechniety ale niestety nie widac;/
wszystkie na formie owoce i czarne zelami a rozowe akrylami
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878

Edytowane przez kanni
Czas edycji: 2010-08-06 o 08:53
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.