Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 20:03   #4861
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja już po farbowaniu
ogólnie jestem zadowolona, robiłam Joanną dziki kasztan, kolor mi się podoba,ale gdzieniegdzie jeszcze widać blond więc będę musiała poprawić

farba strasznie śmierdzi i jakoś mało jej jest...

wstawiam foty po farbowaniu, i jak lepiej? bo ja lepiej się czuję

dziewczyny słyszałyście to http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ ??
Ładnie wygladasz

Ten link to masakra Padłam ze śmiechu

Adzi
a może wkleisz fotki wloskow po samym podkładzie? Ciekawi mnie czy bardzo odróżnia sie ten Palette od reszty włosow.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-11 o 20:04
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:03   #4862
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka przypomnij czym robilas i daj fotki na sucho

Oj Dziewczyny wiem ze jeszcze 18 dni do 28, a odrost już duzy. I co tu robic

Adzi0 no ale blond pozostaniesz bo inaczej
Przysięgam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:03   #4863
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka przypomnij czym robilas i daj fotki na sucho

Oj Dziewczyny wiem ze jeszcze 18 dni do 28, a odrost już duzy. I co tu robic

Adzi0 no ale blond pozostaniesz bo inaczej
Robiłam skandynawskim blondem. Z przodu wyszło mi ładnie prawie biało, natomiast z tyły farba była trochę krócej (wiadomo) i wyszło jak widać złoto - rudo. A do jutra włosy nie doczekają do światła dziennego bo niedługo zafunduje im n&e.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:07   #4864
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatamanka ale ładnie Ci wyszło Nie odroznia sie mocno, nie jest zle. Może szkoda dawac 522? Chociaż, spróbuj jak będzie zle ze szkodą dla włosow to więcej nie zrobisz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:08   #4865
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kurcze, dziewuchy jak tak dalej pójdzie to naprawdę trzeba będzie zmienić nazwę wątku... heh dobrze, że przynajmniej możemy sobie offtopować
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:18   #4866
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Robiłam skandynawskim blondem. Z przodu wyszło mi ładnie prawie biało, natomiast z tyły farba była trochę krócej (wiadomo) i wyszło jak widać złoto - rudo. A do jutra włosy nie doczekają do światła dziennego bo niedługo zafunduje im n&e.
A nie martw się ja tez tak mam.Gdzie nie gdzie rudawe.Ale farbka to pokryje.Tylko dobrze rozprowadzaj i trzymaj długo na tym odroście po podkładzie i na tym rudym.A na koniec dolej wody i spień.Szkoda ze nie mam aparatu przy sobie to bym Ci pokazała mnie po skandynawskim.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

No i się poryczałam Oglądacie może Mam Talent.No ta dziewczynka mnie rozwaliła na milion kawałeczków.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:22   #4867
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może ta lopnda tak słabo trzyma? nie wiem sama.. Oby następnym razem wyszło lepiej i żebyś była zadowolona.

Ja właśnie idę nakładać podkład skandynawskim Trzymajcie kciuki
Może jest słaba, albo ja mam jakieś dziwne włosy ale raczej już Londa na mojej głowie nie zagości
i nie dziękuję, żeby nie zapeszać

A ta farbka to chyba się polubiła z Twoim odrostem podkład skandynawskim robiłaś tak?
A..i jak nałożysz już n&e to pochwal się kciuki 3mam ale coś czuję, że dobrze będzie


Adzi noooo.. tak to w napięciu czytałam co napisałaś ale później mi ulżyło! ufff nie ważne na jakim poziomie, ważne, że blondzik pozostanie


BLOND_PRINCESSKA mmm ale efekt
teraz to ten kolorek ślicznie Ci oczka podkreśla.. ale jednak wydaje mi się, że lepiej by było w chłodnym bronzie - to tylko moje skromne zdanie
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 20:26   #4868
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka ale ładnie Ci wyszło Nie odroznia sie mocno, nie jest zle. Może szkoda dawac 522? Chociaż, spróbuj jak będzie zle ze szkodą dla włosow to więcej nie zrobisz
No właśnie szkoda, bo z przodu jest tak ładnie prawie biało (prawie tak jak po 00A) no ale ten tył.. fatalny.
Dlatego mówię, że mogłabym zostać przy tym skandynawskim.

Tylko jak sobie z tym poradzić? Przecież zawsze będzie tak, że jak nakładam najpierw na przód głowy to automatycznie z tyłu farba leży krócej. Czy jak przetrzymam troszkę dłużej by te z tyłu ładnie się rozjaśniły nie będzie to ze szkodą dla tych z przodu ?

Cytat:
Napisane przez Adzi07
A nie martw się ja tez tak mam.Gdzie nie gdzie rudawe.Ale farbka to pokryje.Tylko dobrze rozprowadzaj i trzymaj długo na tym odroście po podkładzie i na tym rudym.A na koniec dolej wody i spień.Szkoda ze nie mam aparatu przy sobie to bym Ci pokazała mnie po skandynawskim.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

No i się poryczałam Oglądacie może Mam Talent.No ta dziewczynka mnie rozwaliła na milion kawałeczków.

No właśnie szkoda, bom strasznie ciekawa jak u Ciebie to wychodzi ;P

Dopiero teraz zauważyłam, że dopisałaś.. Ja też oglądam, się wzruszyłam.. Świetny głos.. no i ta piosenka..
Dlatego pisałam, że niedługo będę farbować bo czekam aż się program skończy

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Może jest słaba, albo ja mam jakieś dziwne włosy ale raczej już Londa na mojej głowie nie zagości
i nie dziękuję, żeby nie zapeszać

A ta farbka to chyba się polubiła z Twoim odrostem podkład skandynawskim robiłaś tak?
A..i jak nałożysz już n&e to pochwal się kciuki 3mam ale coś czuję, że dobrze będzie


Adzi noooo.. tak to w napięciu czytałam co napisałaś ale później mi ulżyło! ufff nie ważne na jakim poziomie, ważne, że blondzik pozostanie


BLOND_PRINCESSKA mmm ale efekt
teraz to ten kolorek ślicznie Ci oczka podkreśla.. ale jednak wydaje mi się, że lepiej by było w chłodnym bronzie - to tylko moje skromne zdanie

Tak podkładzik skandynawskim Trochę się bałam, że bardziej żółto wyjdzie, ale jeśli cała głowa miałaby być taka to jestem "za"

A co do Princesski to (dobrze, że mąż nie patrzy co piszę ) ona ma tak za*jedwabiste oczy, że normalnie każdy kolor włosów wydaje się być u niej ładny
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:35   #4869
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewuchy jak tak dalej pójdzie to naprawdę trzeba będzie zmienić nazwę wątku... heh dobrze, że przynajmniej możemy sobie offtopować
No zaraz nam zmienia watek bo i tak się zbliżamy do 5000 postów.Moze trzeba założyć jakiś zbiorowy watek na nasze ploteczki,albo napisać petycje aby znowu nam założyli offtopowo.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Może jest słaba, albo ja mam jakieś dziwne włosy ale raczej już Londa na mojej głowie nie zagości
i nie dziękuję, żeby nie zapeszać

A ta farbka to chyba się polubiła z Twoim odrostem podkład skandynawskim robiłaś tak?
A..i jak nałożysz już n&e to pochwal się kciuki 3mam ale coś czuję, że dobrze będzie


Adzi noooo.. tak to w napięciu czytałam co napisałaś ale później mi ulżyło! ufff nie ważne na jakim poziomie, ważne, że blondzik pozostanie


BLOND_PRINCESSKA mmm ale efekt
teraz to ten kolorek ślicznie Ci oczka podkreśla.. ale jednak wydaje mi się, że lepiej by było w chłodnym bronzie - to tylko moje skromne zdanie
Oj nie chciałam wam zrobić takiego szoku termicznego.Ale blondzik będzie oczywiście ,bo ja w innym odcieniach się źle czuje i to nie wchodzi w grę.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie szkoda, bo z przodu jest tak ładnie prawie biało (prawie tak jak po 00A) no ale ten tył.. fatalny.
Dlatego mówię, że mogłabym zostać przy tym skandynawskim.

Tylko jak sobie z tym poradzić? Przecież zawsze będzie tak, że jak nakładam najpierw na przód głowy to automatycznie z tyłu farba leży krócej. Czy jak przetrzymam troszkę dłużej by te z tyłu ładnie się rozjaśniły nie będzie to ze szkodą dla tych z przodu ?




No właśnie szkoda, bom strasznie ciekawa jak u Ciebie to wychodzi ;P

Dopiero teraz zauważyłam, że dopisałaś.. Ja też oglądam, się wzruszyłam.. Świetny głos.. no i ta piosenka..
Dlatego pisałam, że niedługo będę farbować bo czekam aż się program skończy

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------




Tak podkładzik skandynawskim Trochę się bałam, że bardziej żółto wyjdzie, ale jeśli cała głowa miałaby być taka to jestem "za"

A co do Princesski to (dobrze, że mąż nie patrzy co piszę ) ona ma tak za*jedwabiste oczy, że normalnie każdy kolor włosów wydaje się być u niej ładny
Skoro tył masz ciemniejszy to może zaczniesz od tulu nakładać.Zepnij boki klipsami aby Ci nie przeszkadzały (prawa i lewa strona)grzywkę tez i zacznij od korony i tulu.O ile sobie z tym poradzisz.Trzymam kciuki za Ciebie.Chciała bym bardzo abyś miała swój (mój) ukochany kolorek.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:48   #4870
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie kochana nadal będzie blondzik.
Będę zdawać wam relacje co lepsze.A i Wam się tez to przyda.Ja zawsze się biłam z myślami czy nie zejść do poziomu 9,wiedz teraz będę robić samym syossem.Tyle ze bez podkładu.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


No co ty ja jestem
Dołączę się do Ciebie z tym piwkiem Jeśli mogę,oczywiście.
i dziękuję wam dziewczyny

a ta dziewczynka z mam talent głos miała boski, ja też taki chcę i chcę piegi

no pewnie,że tak

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-09-11 o 20:50 Powód: .
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:39   #4871
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ok, farba nałożona. Więc czekam.

Muszę rzec, że ta farba trochę mnie przeraża..
konsystencję ma strasznie wodnistą, i ten kolor.. Jak skończyłam nakładanie farby i spojrzałam na włosy z tyłu (bo od nich zaczęłam) to się przeraziłam bo wydają mi się zielone i nie wiem czy to ta farba czy włosy.. mam nadzieję, że jak spłucze to będzie ok.

No to czekam

Aha zapomniałam powiedzieć, że chciałam się wycwanić i kupiłam tabletki z lnu (by nie pić tego świństwa).. Niestety okazało się, że je się ssie a nie połyka więc i tak ble.. Już chyba wolę pić

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-11 o 21:52
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 22:31   #4872
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatamanka i jak włoski?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 22:41   #4873
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka i jak włoski?
Zmalaksowałam włoski i właśnie siedzę.
Momentami wydają się zielone - mam nadzieję, że to wina światła, a tył który był.. jaki był - też nie wygląda najlepiej.. ale czekam, staram się nie martwić na zapas

No i jestem rozczarowana bo nic się nie zmieniło, ale mam chociaż nadzieje, że nie wpłynęło to farbowanie na kondycję.

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-09-11 o 23:10
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 23:28   #4874
Reia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mam pytanko. Mam kolor włosów taki a'la średni brąz (natural) i chciała bym mieć kolor coś jak Taylor Mommsen. Czy mam szanse rozjaśnić tak włosy? Jaką farbe polecacie to takiego zabiegu I chciałabym ominąć platyne. Pomożecie?
Reia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 23:51   #4875
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Reia Pokaż wiadomość
Mam pytanko. Mam kolor włosów taki a'la średni brąz (natural) i chciała bym mieć kolor coś jak Taylor Mommsen. Czy mam szanse rozjaśnić tak włosy? Jaką farbe polecacie to takiego zabiegu I chciałabym ominąć platyne. Pomożecie?
Najpierw poprosimy zdjęcia włosów w świetle dziennym byśmy mogły określić faktyczny stan włosków.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 07:56   #4876
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatamanka to wklejaj fotki. Mnie kusi malowanie jak nie wiem co, ale rzeczywiscie chyba wybiore fryzjera, przynajmniej kolor mi wyrowna. Tyle że chyba sie przepiszę na wczesniej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 08:43   #4877
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

tak tak, dziewczyny pochwalcie się efektami !
miłej niedzieli wszystkim Blondyneczkom
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 09:50   #4878
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Reia Pokaż wiadomość
Mam pytanko. Mam kolor włosów taki a'la średni brąz (natural) i chciała bym mieć kolor coś jak Taylor Mommsen. Czy mam szanse rozjaśnić tak włosy? Jaką farbe polecacie to takiego zabiegu I chciałabym ominąć platyne. Pomożecie?
Yatamanka dobrze mówi, bez zdjęć się nie obejdzie. Swoje zdjęcie i zdjecie koloru jaki chcesz mieć. I poczytaj wątek, wiele z dziewczyn ma brązowy odrost lub całe naturalne włosy i maluje na blond, nie platynowy.

http://www.kalamis.pl/product-pol-35...a-torebka.html

Znacie tę prostownicę?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-12 o 10:40
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:47   #4879
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zmalaksowałam włoski i właśnie siedzę.
Momentami wydają się zielone - mam nadzieję, że to wina światła, a tył który był.. jaki był - też nie wygląda najlepiej.. ale czekam, staram się nie martwić na zapas

No i jestem rozczarowana bo nic się nie zmieniło, ale mam chociaż nadzieje, że nie wpłynęło to farbowanie na kondycję.
Jak czytałam Twoja wypowiedz to tak samo słowo w słowo przeżywałam moje pierwsze farbowanie.Identycznie miałam wrażenie zielonkawych włosów i twierdziłam ze farbka jest za zadka.A to ze po godzinie trzymania nie widziałam prawie żadnej różnicy,ale po zmyciu wszystko okazało się ze moja chora wyobraźnia szfingowala.I jak tam??Pochwal się efektem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 12:08   #4880
Tatiana0312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Hej dziewczynki. Czy któraś mogłaby mi powiedzieć jaki to kolorek? I czy złapałaby włoski takie bardzo ciemny blond, w sumie to już brąz tylko taki szary, myszowaty.

chodzi mi o coś takiego

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-12 o 13:32 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Tatiana0312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:11   #4881
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny teraz totalnie offtopowo...
Od wczoraj mam na stancji w bloku szczeniaka wziętego z ulicy- ktoś go wyrzucił. Czy któraś z was ma psa w bloku?
Jeśli tak dajcie znać bo mam pytania i potrzebuję pomocy doświadczonego właściciela Możecie na priv...

Tatiana to jest jakiś średni blond beżowy a końce jasny brąz złocisty. Weźmie ci włosy.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-09-12 o 12:13
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:27   #4882
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jak czytałam Twoja wypowiedz to tak samo słowo w słowo przeżywałam moje pierwsze farbowanie.Identycznie miałam wrażenie zielonkawych włosów i twierdziłam ze farbka jest za zadka.A to ze po godzinie trzymania nie widziałam prawie żadnej różnicy,ale po zmyciu wszystko okazało się ze moja chora wyobraźnia szfingowala.I jak tam??Pochwal się efektem.

Więc tak jak mówiłam, odrostów w ogóle nie ruszyło.. Z przodu jak były jasne tak są, a z tyłu.. widzicie same.. Jedynie po malaksowaniu końcówki trochę zmieniły kolor, ale to też bardzo nierównomiernie (może dlatego, że resztki włosów na końcówkach jeszcze mają ten stary barwnik z czarnego)..
W każdym razie aparat trochę przekłamuje kolor, nie jest taki jasny fajny jak Twój.. patrząc na siebie w lustrze widzę moją babcię - ona też ma te włosy nie takie całkiem kremowo żółte ale jeszcze nie zupełnie bielutkie.. fatalnie to wygląda, aż wstydziłam się wychodzić z domu :/ Mam nadzieję, że mycie fioletowym szamponem ten kolor jakoś znormalnieje.. No najgorszy to ten rudy z tyłu
Jak to mąż powiedział "nie jest źle" - znaczy za dobrze też nie..
Niby tego nie widać jak mam uczesane włosy, ale niech tylko wiatr zawieje włosy się rozwieją i wszystko widać, nawet kitki nie mam jak zrobić by to zamaskować

Bunny ja mam pieska.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n&e1 11.09.jpg (19,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n&e2 11.09.2010.jpg (20,6 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 20:51
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:47   #4883
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Więc tak jak mówiłam, odrostów w ogóle nie ruszyło.. Z przodu jak były jasne tak są, a z tyłu.. widzicie same.. Jedynie po malaksowaniu końcówki trochę zmieniły kolor, ale to też bardzo nierównomiernie (może dlatego, że resztki włosów na końcówkach jeszcze mają ten stary barwnik z czarnego)..
W każdym razie aparat trochę przekłamuje kolor, nie jest taki jasny fajny jak Twój.. patrząc na siebie w lustrze widzę moją babcię - ona też ma te włosy nie takie całkiem kremowo żółte ale jeszcze nie zupełnie bielutkie.. fatalnie to wygląda, aż wstydziłam się wychodzić z domu :/ Mam nadzieję, że mycie fioletowym szamponem ten kolor jakoś znormalnieje.. No najgorszy to ten rudy z tyłu
Jak to mąż powiedział "nie jest źle" - znaczy za dobrze też nie..
Niby tego nie widać jak mam uczesane włosy, ale niech tylko wiatr zawieje włosy się rozwieją i wszystko widać, nawet kitki nie mam jak zrobić by to zamaskować

Bunny ja mam pieska.
To pierwsze foto jest fajne.Nie widać aby tył był żółty.Podejrzewam ze to może być wina źle rozprowadzonego podkładu.Nie chwycił ci tam stylu dobrze,a i poprzednim razem tez miałaś problem z tym tyłem bodajże farbka A00.Na pewno Ci on zniknie wraz z kolejnym farbowaniem.Ale jak się czujesz w tym kolorku,z przodu masz już bardzo,bardzo jasne.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:59   #4884
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To pierwsze foto jest fajne.Nie widać aby tył był żółty.Podejrzewam ze to może być wina źle rozprowadzonego podkładu.Nie chwycił ci tam stylu dobrze,a i poprzednim razem tez miałaś problem z tym tyłem bodajże farbka A00.Na pewno Ci on zniknie wraz z kolejnym farbowaniem.Ale jak się czujesz w tym kolorku,z przodu masz już bardzo,bardzo jasne.
Jak robiłam A00, to zwyczajnie nie robiłam tyłu bo to farbowanie miało na celu pojaśnienie tych rudych końcówek, a że farby zostało to machnęłam z przodu tyle ile starczyło - dlatego tam z tyłu miałam taki długi odrost. Kurcze no pluje sobie w brodę, że nie spojrzałam z tyłu przed spłukaniem, pewnie 5, max 10 min by starczyło, a te z przodu by zbytnio nie ucierpiały.. no ale czasu nie cofnę.
A kolor mi się niestety nie podoba Jak pisałam aparat przekłamuje kolor, one nie są takie białe jak widać na zdj.
One maja kolor jak.. budyń waniliowy - ni to biały ni to słoneczny, taki nijaki. Mam nadzieje, że fioletowy szampon coś z tym zrobi.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 13:02   #4885
pocketxmonster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

która farba jest najlepsza do farbowania z rudych na blond?
wcześniej miałam blond, przefarbowałam się na 'bursztyn' casting z l'oreala, który na początku wyglądał jak fioletowy, później przypominał rudy. teraz ten kolor mi się sprał i tej rudości prawie wcale nie widać.
wcześniej robiłam garnierem 100% kolor 100 ultrajasny popielaty blond, na początku nie wyglądały jak na opakowaniu, a później same mi zjaśniały i wyglądały jak platynka.
czy znowu robić garnierem? zależy mi na ładnym, jasnym blondzie.
pocketxmonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 14:22   #4886
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć Pomożecie mi? Na forum fryzjerskim jestem nowa i zupełnie zielona. Nie wiem, czy to jest dobry wątek, ale jeżeli nie to ni krzyczcie
Moje naturalne włosy to brąz, taki średni, ani ciemny, ani jasny. Pd słońce wpada w miedziany. Dwa tygodnie temu rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem Joanny (nie polecam) i wyszłam jako rudy kurczak, na to położyłam Szampon do 28 myć z Palette w kolrze Rozgrzewający imbir. Wyszedł ładny jasny brązik z lekką ruda poświatą. Teraz zmywa się do coraz jasniejszego. I tu moje pytanie. Chciałabym na moich włosach uzyskać ładny średni blond, ale bez rudego odcienia. Poczatkowo myslałam o odcieniu popielatym, ale na tym forum któraś z was pisała, że odcienie rudośći najlepiej farbować blondami naturalnymi bądź perłowymi. Tylko, że farby, które mają to w nazwie są raczej bardzo jasne, a ja nie widzę siebie w takim jasnym blondzie. Czy mogłybyście poleciś jakąś dobrą farbę? Ja myślałam o farbie Safiry Piasek Pustyni

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=...w=1024&bih=485

Lub jakiś ciemniejszy trochę, ale boję się trochę, że cos zielonego mi wyjdzie, czy coś super rudego :P
Pomóżcie
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 14:48   #4887
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
Cześć Pomożecie mi? Na forum fryzjerskim jestem nowa i zupełnie zielona. Nie wiem, czy to jest dobry wątek, ale jeżeli nie to ni krzyczcie
Moje naturalne włosy to brąz, taki średni, ani ciemny, ani jasny. Pd słońce wpada w miedziany. Dwa tygodnie temu rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem Joanny (nie polecam) i wyszłam jako rudy kurczak, na to położyłam Szampon do 28 myć z Palette w kolrze Rozgrzewający imbir. Wyszedł ładny jasny brązik z lekką ruda poświatą. Teraz zmywa się do coraz jasniejszego. I tu moje pytanie. Chciałabym na moich włosach uzyskać ładny średni blond, ale bez rudego odcienia. Poczatkowo myslałam o odcieniu popielatym, ale na tym forum któraś z was pisała, że odcienie rudośći najlepiej farbować blondami naturalnymi bądź perłowymi. Tylko, że farby, które mają to w nazwie są raczej bardzo jasne, a ja nie widzę siebie w takim jasnym blondzie. Czy mogłybyście poleciś jakąś dobrą farbę? Ja myślałam o farbie Safiry Piasek Pustyni

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=...w=1024&bih=485

Lub jakiś ciemniejszy trochę, ale boję się trochę, że cos zielonego mi wyjdzie, czy coś super rudego :P
Pomóżcie
Witaj A powiesz na ten odcień.Ma w nazwie perłowy popielaty blond.Wyjdzie na pewno chłodno no i od razu pomyślałam o czymś takim dla Ciebie.http://www.google.pl/images?um=1&hl=...=&oq=&gs_rfai=
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 15:43   #4888
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aż sobie kupię jak tak zachwalasz, a co
A gdzie nabyłaś? Będzie mi łatwiej szukać

Właśnie sobie siedzę z farbą, robienie odrostów z tyłu było masakryczne.. Tam mam tak krótkie włoski momentami, że w ogóle nie chciały się słuchać
No nic zobaczymy.. Czekam..
w zwyklym kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz totalnie offtopowo...
Od wczoraj mam na stancji w bloku szczeniaka wziętego z ulicy- ktoś go wyrzucił. Czy któraś z was ma psa w bloku?
Jeśli tak dajcie znać bo mam pytania i potrzebuję pomocy doświadczonego właściciela Możecie na priv...
ja mam pieska
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 15:49   #4889
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny,
bardzo proszę Was o rade. Po ostatnich przebojach z podkładem na odrosty i farba na to bardzo mocno dostały w kość moje końcówki włosów, w niektórych miejscach połamały się w połowie długości. Ogólnie są suche i sianowate Zastanawiam sie nad kupnem maski z Dolce:
-anti age
-latte
-bananowej
-placenta

Która z nich najlepiej odbudowywuje i przywraca do stanu używalności włoski?
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 16:08   #4890
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Zachecona opinia Kadud zrobilam wlosy ta farba excellence 01 i jestem zachwycona - zero zniszczen, odrost dobrze i rowno z reszta wlosow wziety no i wreszcie nie wstydze sie swoich wlosow. Troche rudzizny jeszcze czasem przebija pod swiatlo ale i tak efekt swietny - chyba za 1.5 miesiaca uzyje tej farby jeszcze raz i powinno byc cacy. Wstawiam 2 zdjecia w swietle dziennym, bo ten kolor naprawde rozni sie w zaleznosci od oswietlenia. Zaznacze, ze nie wyszedl w ciapki - roznice koloru na zdjeciach ze wzgledu na cien. Mam nadzieje, ze po tygodniu efekt nadal sie bedzie utrzymywal i pozostane zadowolona.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.