Promocja w Sephorze - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 06:53   #3811
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=milka-pilka;24470414]kusicie tym pudrem, kusicie Muszę go sobie oblukać



też mnie kusi ten puder vichy, tylko cieżko go zakupić w promocji, kilka razy się czaiłam na niego ale czekam na promocje, moze gdzieś można go kupić z zniżką np -30% ?
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:26   #3812
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

W Superpharm jest teraz - 25% na produkty Vichy
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:34   #3813
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
W Superpharm jest teraz - 25% na produkty Vichy

czyli ile puder ten biały kosztuje??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:43   #3814
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

Nie znam dokładnej ceny , wiem o promocji -25% do 26 stycznia .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:43   #3815
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
kusicie tym pudrem, kusicie Muszę go sobie oblukać

a po HB Benefitu wybiorę się w środę lub czwartek do S, bo dzielnie się opierałam, ale w końcu poczułam się skuszona
buhahaha jak caly wizaz zaczal kupowac HB to sie nie dziwie ,ze u mnie zabraklo iihhii

Vichy kosztuje po tej promocji ok 65 zl
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:47   #3816
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
buhahaha jak caly wizaz zaczal kupowac HB to sie nie dziwie ,ze u mnie zabraklo iihhii

Vichy kosztuje po tej promocji ok 65 zl

już poprosiłam tż aby poszedł do apteki po puder, napisałam mu pełną nazwę, jak poradził sobie z meteorytami w sklepie to vichy to pikuś mam nadzieje
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:48   #3817
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
niestety idealist mógł byc sprawca, on jest strasznie napakowany sylikonami przeciez i spotkalam sie z opinią ze zapycha pory. Jesli podejrzewasz ze to on jest sprawca a nic innego nie wprowadzilas do pielęgnacji/makijazu to odstaw go na 3 dni i zobacz czy cera sie uspokoiła


Ja w tym tygodniu kupilam najlepsze rzeczy ever!
-Podklad Bobbi Brown (Natural Finish) ktory uwielbiam, wydajny, starcza na 8 miesiecy codziennego uzywania, nie podraznia, nie zapycha kupilam wlasnie 2 buteleczke,pani w D uraczyla mnie toną próbek wlasnie z BB i moze zdecyduje sie na cos z pielenacji, b fajny odzywczy krem na noc. (cena powala..)

-Puder fiksujacy sypki Dermablend <3 utrzymyje makijaz caly dzien, rewelaacyjny!

-HB z benefit- tu nie bede sie rozpisywac bo wszytsko o nim co najlepsze zostalo powiedziane. Nawet Tż dzisiaj dostrzegł roznice ze mam ladniejsza cere taka "odswiezona" !
Ten podkład BB dobrze kryje?
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 09:10   #3818
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny odbiegając znowu od Sephory, w Galerii mokotów w warszawie nie ma pudru Vichy, wiecie czy są dostępne w promenadzie lub w złotych tarasach??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:54   #3819
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odbiegając znowu od Sephory, w Galerii mokotów w warszawie nie ma pudru Vichy, wiecie czy są dostępne w promenadzie lub w złotych tarasach??
widzialam w złotych tarasach niedawno i przy metrze Natolin w SP
ale moze z racji tej promocji -30% zostal wykupiony

ja tez sie napaliłam na ten podklad, daje ladny efekt ale mnie niesamowicie podrazania i zapycha, po 2 dniach z tym podkladem mam mase czerwonych kropeczek a szkoda,bo fajny produkt!

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Ten podkład BB dobrze kryje?
to jest bardzo naturalny podklad, zawiera mniej silikonów, nie ma substanicji niebezpiecznych (czyt. zapachowych, konserwujacych itp ktore moga podrazniac)
ja mam cere naczynkowa, wrazliwa przy ktorej latwo o podraznienia od wiatru i wtedy ona tak sie czerwieni, dodatkowo po lekaach od derm (*differin) mam wysyp aktualnie i wiadomo jak to wygląda.
Ja uwazam ze dobrze kryje.
Uzywam go pędzlem (ten 187 z Mac, ale moze byc kazdy inny typu skunks), i polowa pompkli wystarcza mi ba cala buzie i wtedy koloryt jest bardzo ladnie wyrównany. i gdyby nie potrzeby zakrycia przebarwien w zasadzie moglabym wyjsc tak z domu Potem w razie potrzeby dodaje kolejna pompkę lub polowe w miejsca gdzie potrzebuje. Czasami nie kontorluje tego i nakladam wiecej niz powinnam ale on sie szybko wchłania, łądnie rozprowadza i moze tak budowac stopien krycia nim. Jeszczenigdy nie zrobilam sobie maski na twarzy.
Mam cere mieszana, bez utrwalenia puderm utrzymuje sie 8 h z pudrem dermablend caly dzien i wieczór...
kocham ten podklad bo: NIE ZAPYCHA a mnie zapycha nawet powietrze chyba polecam z czystym sumieniem!


ps. zawsze mozesz isc do D i poprosic o probki, panie sa baaaardzo miłe i od razu dobieraja odpowiedni kolor wg wskazowek BobbiBrown
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:09   #3820
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Promocja w Sephorze

No i jeden dylemat z głosy, zniżka nie obowiązuje na produkty sephory, czyli nici z zakupów
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:19   #3821
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

ejjj ktora ma serum EL advanced.... przyznac sie ?!
bo w sumie jest mi pottrzebne nowe serum i niewiem czy na EL jeszcze nie za wczesnie ? moze lepiej tego Clarinsa kupic?
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 14:23   #3822
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
kurcze teraz mi glupio bo tak go bronilam zaciekle tutaj ihihi dobra od jutra odstawiam jak sie nie polepszy,znaczy ,ze nie jego wina;P tylko mnie zastanawia,ze dopieor teraz by mnie zatkal ? juz dosc dlugo go uzywam...

co do pudru Vichy uwielbiam go<3
najczesciej dopiero po jakims czasie doslownie "zapycha" a po kilku uzyciach jest reakacja alergiczna po prostu

musisz cos dla mnie zrobić! musisz wyprobowac podklad Natural Finish z BB ! jestem prawie pewna ze zdradzisz Clarisna

__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:27   #3823
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
najczesciej dopiero po jakims czasie doslownie "zapycha" a po kilku uzyciach jest reakacja alergiczna po prostu

musisz cos dla mnie zrobić! musisz wyprobowac podklad Natural Finish z BB ! jestem prawie pewna ze zdradzisz Clarisna

ihihi to specjalnie dla Ciebie jak bde w Poznaniu wezme probke ale on jest srednio kryjacy nie?? wiec musze popczekac az mi sie troche uspokoi cera...ehh...a dobra dobra juz wsyztskie przeczytalam dokladnie ;D na poczatku lutego biore probke ihihi

woogle tez tak nie sephorowo myslalam nad Inneov d-tox,brala ktoras?
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-01-19 o 14:28
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:30   #3824
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ejjj ktora ma serum EL advanced.... przyznac sie ?!
bo w sumie jest mi pottrzebne nowe serum i niewiem czy na EL jeszcze nie za wczesnie ? moze lepiej tego Clarinsa kupic?
ja chciałam kupic krem pod oczy z tej serii
ale w koncu kupilam All About Eyes z Clinique i uzywam go rano prosto z lodowki, ladnie schodzi opuchlizna i jest db pod korektor.
Natomiast mam problem z kremm bardziej odzywczym na wieczór. Bo moj krem (http://www.kiehls.com/Creamy-Eye-Tre...&cgid=face-eye ) ktory kupiłam w UK konczy mi sie i nie wiem czym go zastapic..Jest super, bardzo ładnie odzywia i regeneruje Macie jakies dobre odzywcze kremy pod oczy na noc?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ihihi to specjalnie dla Ciebie jak bde w Poznaniu wezme probke ale on jest srednio kryjacy nie?? wiec musze popczekac az mi sie troche uspokoi cera...ehh...a dobra dobra juz wsyztskie przeczytalam dokladnie ;D na poczatku lutego biore probke ihihi

woogle tez tak nie sephorowo myslalam nad Inneov d-tox,brala ktoras?
slabo? Nie... Kryje bardzo ladnie, naturalnie a w miejsca gdzie masz jakies problemy to po prostu wiecej dajesz - ale wtedy i tak calosc ladnie sie stapia.
Moj KWC w koncu
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:38   #3825
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=BlackCat1990;244797 78]ja chciałam kupic krem pod oczy z tej serii
ale w koncu kupilam All About Eyes z Clinique i uzywam go rano prosto z lodowki, ladnie schodzi opuchlizna i jest db pod korektor.
Natomiast mam problem z kremm bardziej odzywczym na wieczór. Bo moj krem (http://www.kiehls.com/Creamy-Eye-Tre...&cgid=face-eye ) ktory kupiłam w UK konczy mi sie i nie wiem czym go zastapic..Jest super, bardzo ładnie odzywia i regeneruje Macie jakies dobre odzywcze kremy pod oczy na noc?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Ooo All About Eyes też go miałam tylko w wersji Rich, też trzymałam w lodówce, faktycznie byłam bardzo zadowolona on mi chyba najbardziej pomagał na cienie pod oczami z tych wszystkich kremów
A tak jeszcze trochę nie na temat mogę Wam polecić bardzo fajną odżywkę do rzęs Mavala ok 60zł kosztuje i co mnie zaskoczyło, że naprawdę działa


Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2011-01-19 o 14:40
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:40   #3826
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
ja chciałam kupic krem pod oczy z tej serii
ale w koncu kupilam All About Eyes z Clinique i uzywam go rano prosto z lodowki, ladnie schodzi opuchlizna i jest db pod korektor.
Natomiast mam problem z kremm bardziej odzywczym na wieczór. Bo moj krem (http://www.kiehls.com/Creamy-Eye-Tre...&cgid=face-eye ) ktory kupiłam w UK konczy mi sie i nie wiem czym go zastapic..Jest super, bardzo ładnie odzywia i regeneruje Macie jakies dobre odzywcze kremy pod oczy na noc?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------


slabo? Nie... Kryje bardzo ladnie, naturalnie a w miejsca gdzie masz jakies problemy to po prostu wiecej dajesz - ale wtedy i tak calosc ladnie sie stapia.
Moj KWC w koncu
ja pod oczy wlasnie na noc EL stosuje i jestem mega zadowolona...i etraz tetsuje wogole na cala twarz ale generalnie nie chce uzywac jeszcze serum nastawionego na likwidacje zmarszczek a wlasnie do konca nie wiem czy w EL o to nie chodzi ihihi


ale mnie wkurza ,ze u mnie nie ma BB ;/ btw ile kostzuje ten podklad?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

[QUOTE=Filozofka888;244799 75]
Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
ja chciałam kupic krem pod oczy z tej serii
ale w koncu kupilam All About Eyes z Clinique i uzywam go rano prosto z lodowki, ladnie schodzi opuchlizna i jest db pod korektor.
Natomiast mam problem z kremm bardziej odzywczym na wieczór. Bo moj krem (http://www.kiehls.com/Creamy-Eye-Tre...&cgid=face-eye ) ktory kupiłam w UK konczy mi sie i nie wiem czym go zastapic..Jest super, bardzo ładnie odzywia i regeneruje Macie jakies dobre odzywcze kremy pod oczy na noc?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Ooo All About Eyes też go miałam tylko w wersji Rich, też trzymałam w lodówce, faktycznie byłam bardzo zadowolona on mi chyba najbardziej pomagał na cienie pod oczami z tych wszystkich kremów

chcialam kupic ale bylo duzo opinii,ze starsznie wysusza skore pod oczami , ja chyba sie w tego Rexelina zaopatrze na dzien ..
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:51   #3827
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocja w Sephorze

mnie AAE nie wyszusza a juz ze 2 miesiace uzywam, a ten EL jest odzywczy? bo jak patrzylam na niego to taki żel-woda hmm.. Niby AdvacedNightRepair
Ile on kosztuje 220zł? Potrzebna by mi byla znizka -20%, ciekawe kiedy będzie..

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

ah! a BB kosztuje 176zł ale warto.
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:58   #3828
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

u mnie jest zestaw Pefectionist Cp+ i Advanced na noc chyba z miniproduktami - pierwszy 175, drugi 185 zl

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

[QUOTE=unrepeatable;244799 92]ja pod oczy wlasnie na noc EL stosuje i jestem mega zadowolona...i etraz tetsuje wogole na cala twarz ale generalnie nie chce uzywac jeszcze serum nastawionego na likwidacje zmarszczek a wlasnie do konca nie wiem czy w EL o to nie chodzi ihihi


ale mnie wkurza ,ze u mnie nie ma BB ;/ btw ile kostzuje ten podklad?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość


chcialam kupic ale bylo duzo opinii,ze starsznie wysusza skore pod oczami , ja chyba sie w tego Rexelina zaopatrze na dzien ..

All About Eyes na truskawie byl po 54 zl - dwa sloiczki po 7 ml
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:02   #3829
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
mnie AAE nie wyszusza a juz ze 2 miesiace uzywam, a ten EL jest odzywczy? bo jak patrzylam na niego to taki żel-woda hmm.. Niby AdvacedNightRepair
Ile on kosztuje 220zł? Potrzebna by mi byla znizka -20%, ciekawe kiedy będzie..

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

ah! a BB kosztuje 176zł ale warto.
176 to nie tak zle - Clarina 160 wiec porownywalnie
ja po EL mam takie mega uczucie nawilzenia ,jakby moja skora pod oczami pila wode ,wlasnie widzialam ,ze pisalas o konsystencji moj jets taki zelowy napewno nie lejacy sie ,nie jest jakos mega zbity ale tez nie plynny mi odpowiada konsystencja chyba cos ok 210 zl
to serum z tej serii ma bardziej plynna.
kurrde robisz mi ochote na tego BB coraz wieksza ale niechce zamawiac przez strone iihih

mam nadzieje,ze jak sesja sie skonczy nie bede juz odczuwala AZ takiej potrzeby kupowania..ihihi

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

[QUOTE=irsin;24480422]u mnie jest zestaw Pefectionist Cp+ i Advanced na noc chyba z miniproduktami - pierwszy 175, drugi 185 zl

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ja pod oczy wlasnie na noc EL stosuje i jestem mega zadowolona...i etraz tetsuje wogole na cala twarz ale generalnie nie chce uzywac jeszcze serum nastawionego na likwidacje zmarszczek a wlasnie do konca nie wiem czy w EL o to nie chodzi ihihi


ale mnie wkurza ,ze u mnie nie ma BB ;/ btw ile kostzuje ten podklad?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------




All About Eyes na truskawie byl po 54 zl - dwa sloiczki po 7 ml
teraz jest po 53 jeden wiec tez wporzo cena

u mnie w S fajny byl zestaw z tym roll onem + miniaturka kremu za 99zl , ale jak poszlam nast dnia to juz nie bylo;/


Jutro wkoncu jade po HB i shiseido
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 15:14   #3830
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
176 to nie tak zle - Clarina 160 wiec porownywalnie
ja po EL mam takie mega uczucie nawilzenia ,jakby moja skora pod oczami pila wode ,wlasnie widzialam ,ze pisalas o konsystencji moj jets taki zelowy napewno nie lejacy sie ,nie jest jakos mega zbity ale tez nie plynny mi odpowiada konsystencja chyba cos ok 210 zl
to serum z tej serii ma bardziej plynna.
kurrde robisz mi ochote na tego BB coraz wieksza ale niechce zamawiac przez strone iihih

mam nadzieje,ze jak sesja sie skonczy nie bede juz odczuwala AZ takiej potrzeby kupowania..ihihi

szczerze odradzam kupno podkładu BB pełnowymiarowego bez przetestowania
Przetestowałam wszystkie BB podkłady.
Podkłady BB u mnie (i nie tylko u mnie) ciemniały po kilku godzinach, spływały ale miejscami, wyglądało to koszmarnie. A jeden (chyba Moisture Rich Foundation) jest bardzo gęsty, tworzy maskę i wygląda bardzo nienaturalnie.
Bardzo rozczarowały mnie podkłady BB.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:14   #3831
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=unrepeatable;244804 67]176 to nie tak zle - Clarina 160 wiec porownywalnie
ja po EL mam takie mega uczucie nawilzenia ,jakby moja skora pod oczami pila wode ,wlasnie widzialam ,ze pisalas o konsystencji moj jets taki zelowy napewno nie lejacy sie ,nie jest jakos mega zbity ale tez nie plynny mi odpowiada konsystencja chyba cos ok 210 zl
to serum z tej serii ma bardziej plynna.
kurrde robisz mi ochote na tego BB coraz wieksza ale niechce zamawiac przez strone iihih

mam nadzieje,ze jak sesja sie skonczy nie bede juz odczuwala AZ takiej potrzeby kupowania..ihihi

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
u mnie jest zestaw Pefectionist Cp+ i Advanced na noc chyba z miniproduktami - pierwszy 175, drugi 185 zl

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


teraz jest po 53 jeden wiec tez wporzo cena

u mnie w S fajny byl zestaw z tym roll onem + miniaturka kremu za 99zl , ale jak poszlam nast dnia to juz nie bylo;/


Jutro wkoncu jade po HB i shiseido

ja kupilam dzisiaj i pani mnie pieknie pomalowala
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:17   #3832
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
szczerze odradzam kupno podkładu BB pełnowymiarowego bez przetestowania
Przetestowałam wszystkie BB podkłady.
Podkłady BB u mnie (i nie tylko u mnie) ciemniały po kilku godzinach, spływały ale miejscami, wyglądało to koszmarnie. A jeden (chyba Moisture Rich Foundation) jest bardzo gęsty, tworzy maskę i wygląda bardzo nienaturalnie.
Bardzo rozczarowały mnie podkłady BB.
dzieki kochanie za opinie;**

Ja wezme go i przetestuje bo w necie sa dobre opinie no i robie to dla BC ;* iihihih w kazdym razie juz wymyslilam strategie ;D teraz wezme probke i wykoncze clarinsa i vichy a potem akurat przeprowadzam sie do Londynu i tam go kupie jesli mi podpasuje !!!
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:28   #3833
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
dzieki kochanie za opinie;**

Ja wezme go i przetestuje bo w necie sa dobre opinie no i robie to dla BC ;* iihihih w kazdym razie juz wymyslilam strategie ;D teraz wezme probke i wykoncze clarinsa i vichy a potem akurat przeprowadzam sie do Londynu i tam go kupie jesli mi podpasuje !!!
dobra strategia
Ja kocham Clarinsa Everlasting i już nie muszę szukać podkładu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:15   #3834
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny a propo rozświetlaczy, widziała która może rozświetlacz YSL Colorama z kolekcji zimowej...? Tak mnie kusi, żeby go łyknąć... Zawartość cudowna i to opakowanie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YSL Palette Metallic Colorama.jpg (51,7 KB, 27 załadowań)
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:20   #3835
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

ja mam. wrzucałam fotkę na wątku o różach... jest delikatny, ale bardzo fajny a opakowanie zajefajne...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:25   #3836
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja mam. wrzucałam fotkę na wątku o różach... jest delikatny, ale bardzo fajny a opakowanie zajefajne...
dzięki za szybką odpowiedź. Biała Damo, gdybyś miała kupić go jeszcze raz, kupiłabyś...? I czy on różowi buzię? CZy tylko nadaje poświatę?
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:29   #3837
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...93995&page=112

tu masz fotki...
on daje delikatny różowy kolor, ale to raczej poświata ... jest megatrwały i najważniejsze dla mnie, to to, że drobiny nie migrują kupiłabym go jeszcze raz, chociażby ze względu na opakowanie (jest śliczne)

u mnie to wogóle ciekaw historia z tym rozświetlaczem, maznęłam się nim w sephorze i jak wróciłam do domu, patrzę na rękę a on trwa i tak ładnie rozświetla (normalnie zakochałam się w nim) ... no i na drugi dzień poleciałam do sephory, żeby go kupić, a tam megaaa niespodzianka, bo była zniżka 20% na wszystko (otwierali w arkadii douglasa i sephora musiała jakoś zachęcić ludzi do zakupów ) normalnie szczęście miałam

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-01-19 o 16:35
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:33   #3838
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...93995&page=112

tu masz fotki...
on daje delikatny różowy kolor, ale to raczej poświata ... jest megatrwały i najważniejsze dla mnie, to to, że drobiny nie migrują kupiłabym go jeszcze raz, chociażby ze względu na opakowanie (jest śliczne)
dzięki za linka
no właśnie to opakowanie chyba bardzięj mnie kusi niż sam środek Na dodatek to limitowanka, więc jutro podejmę decyzję na miejscu...
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:37   #3839
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a propo rozświetlaczy, widziała która może rozświetlacz YSL Colorama z kolekcji zimowej...? Tak mnie kusi, żeby go łyknąć... Zawartość cudowna i to opakowanie...
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:39   #3840
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ogolnie wszystko zalezy od konsultantek i jaki maja dzien a najlepiej jak juz bylo milion razy wspominane miec swoja wlasna ihihi

btw strasznie mi sie pogorszyla cera od jakis 3-4 dni mam porazke najgorsza w zyciu i nie mam pojecia od zcego to moze byc zadnych nowych kremow/zeli/tonikow, bo chyba idealist by mi czegos takiego nie zrobil?
czy moze taka jakby kaszka Ci się wysypała na twarzy?ja miałam takie niewidoczne,ale wyczuwalne drobne krostki na twarzy,a szczególnie czoło i trochę mniej policzki.
Myślałam,że to po bazie Clarinsa mnie wysypało,nie pomyslałam,ze po idealiście,ha to pewnie on jest sprawcą
Daj znać,czy buźka Ci się wyciszy,będę wiedziała czy używać,czy raczej odstawić
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.