Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 14:38   #1531
wiorkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ale z Was paskudy Ledwo co wczoraj kupiłam cudowny prasowany róż inglotowy a już myślę o tym w kremie od Maybelline ... i to wszystko przez Was Zacznę chyba malować ściany kosmetykami żeby je do końca życia zużyć, hehe.

Wczoraj i dzisiaj testowałam cień Crystalliced 03 Ice Crystals on My Window. Ślicznie rozświetla łuk brwiowy i wewnętrzne kąciki oka. Na wew kącikach daje mokry efekt, nie wiem czy czasem tutaj jakaś wizażanka o tym nie wspominała. Bardzo "świeżo" to wgląda. Nadaje się jako rozświetlacz na kości policzkowe hyhy
Moim zdaniem ten aplikator jest okrutnie niewygodny w użyciu. Dlatego nakładam pędzelkiem.
wiorkens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:44   #1532
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Poczytaj o nim recenzje i o innych skunskach. No niestety ten Inglotowy mi (i z tego co czytałam nie tylko mi) strasznie gubi włoski. Teraz już mniej, ale nadal zdarza mi się odczepiać włosy z pędzla z twarzy, mam go już ponad rok na pewno, ale dokładniej to nie pamiętam Pewnie z półtora. Poza tym jakichś straszności nie zauważyłam, dobrze mi się nim pracuje, ale tak jak pisałam, jest to mój jedyny taki, nie mam więc porównania

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



I Hebe
Mam w planach zakupy w Maestro, kolejne zresztą, ale że Inglota pomacać mogę to zobaczę czy mi podpasuje i w razie cezgo mam alternatywę.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:55   #1533
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziękuję, bardzo klarownie wyjaśnione.

A wiecie co? Wygrzebałam moją czarną ll-kę z czeluści worka z kosmetykami. Ja chyba jakoś nie umiem jej używać. Kredką powinno się nakładać już na cień, prawda? Ona jakoś na cieniu nie chce mi "jeździć". W ogóle prawie nic nie widać, a jak już uda mi się coś namalować, to to nie jest kolor czarny, tylko jakiś szarobury. Co robię źle?
Inna bajka to liner w żelu essence, jest cudny. Dzięki niemu mam piękne czarne kreseczki, o których zawsze po cichu marzyłam, ale zwykłym kałamarzem mi nie wychodziły (nie były blisko linii rzęs, tylko zostawała mi taka nieestetyczna przerwa).
Powinnaś zrobić odwrotnie. Zasada jest taka: najpierw kremowe potem pudrowe. czyli najpierw kredka potem cień

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Mam w planach zakupy w Maestro, kolejne zresztą, ale że Inglota pomacać mogę to zobaczę czy mi podpasuje i w razie cezgo mam alternatywę.
No i własnie datego, nie mam żadnego Maestro.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:03   #1534
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powinnaś zrobić odwrotnie. Zasada jest taka: najpierw kremowe potem pudrowe. czyli najpierw kredka potem cień


No i własnie datego, nie mam żadnego Maestro.
Stosując tą zasadę na powiekach powinno się też nakładać żelowy eyeliner pod cienie


Ja zawsze nakładam wszelkie linery (kredki, żelowe, w kałąmarzu) na cienie. Llka khaki bardzo ładnie mi się ślizga, może masz swój egzemplarz już dość długo i zmieniła konsystencję
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:03   #1535
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jestem oczarowana najjasniejszym lakierem z Crytalliced
Wygląda baaardzo ładnie - 2-3 warstwy , bo 1 to kiepściuchno ihmo
ja też ! no niestety nie jest jednowartswowcem, ale któryż jasny lakier jest ?

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja na te róże zarówno w Drogerii Natura(kosztuje chyba ok.27 zł) i w Super-Pharm i jest -20% na wszystkie kosmetyki Maybelline więc chyba i ja się skuszę na ten róż
ja też się ostatnio na niego skusiłam, ale wybrałam zakupy w sieci = połowa tej ceny
a Kluseczka to w ogóle jest różowym kusicielem a może różanym ?
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:11   #1536
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
czy w Gdańsku jest już Crystallised ?
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
To watek w teorii o Essence, więc zdecydowałams ie zamieścić to pytanie tutaj, liczę że pomożecie.
Czy ktoś wie, w której warszawskiej Naturze dostępna jest już kolekcja Crystalliced???
Gdańsk: Wrzeszcz, City Forum, Pańska
Warszawa: Metro Centrum, Gocław, Kabaty, Bemowo, Targówek
TU jest lista

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja zawsze nakładam wszelkie linery (kredki, żelowe, w kałąmarzu) na cienie.
Ja też.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:18   #1537
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kiedyś myślałam, że różowy MA jest świetny - dopóki nie kupiłam I love Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu użyłam MA i nie widzę praktycznie żadnego efektu, nie wiem czym się kiedyś zachwycałam, ot taki zwykły tusz. Do tego ta malutka szczoteczka


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja zawsze nakładam wszelkie linery (kredki, żelowe, w kałąmarzu) na cienie.
Ja też
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 15:19   #1538
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kiedyś myślałam, że różowy MA jest świetny - dopóki nie kupiłam I love Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu użyłam MA i nie widzę praktycznie żadnego efektu, nie wiem czym się kiedyś zachwycałam, ot taki zwykły tusz. Do tego ta malutka szczoteczka

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Ja też
Do I<3Extreme trzeba się przyzwyczaić, ale później ciężko wrócić do innych
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:26   #1539
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Do I<3Extreme trzeba się przyzwyczaić, ale później ciężko wrócić do innych
Ciężko się przyzwyczaić do tej wielkie szczoty, czasami nadal muszę ścierać patyczkiem tusz z powieki bo zawsze mi się coś maźnie, albo niemal włożę ją sobie do oka Ale efekt jest wart tego, żeby się trochę pomęczyć
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:41   #1540
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja najpierw nakładam eyeliner w żelu z Essence, potem cień, a potem ewentualnie znów poprawiam eyeliner. Próbowałam kilka razy najpierw cień, potem eyeliner, ale zawsze nakładało mi się trudniej.

Mam dylemat - ciułać na róż Maca, czy kupić Inglota. U koleżanki mogę kupić Inglota o 40% taniej i różnica w cenie między Inglotem a Mac wychodzi ogromna. Chcę mieć jeden, ale naprawdę dobry. Podobno Mac jest boski, ale bardzo dużo osób chwali róże Inglota. Może ten drugi jest jednak wystarczający?
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:47   #1541
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość

ja też się ostatnio na niego skusiłam, ale wybrałam zakupy w sieci = połowa tej ceny
a Kluseczka to w ogóle jest różowym kusicielem a może różanym ?
Ja,jak chcę kupić jakiś róż,to muszę go mieć od razu-bez czekania na przesyłkę kilku dni więc idę do drogerii i kupuję nawet jeśli miałabym straszliwie przepłacić
Co do kusicielstwa-tak,przyznaję się Jestem różowym kusicielem.To moja nowa ksywka
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 17:03   #1542
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

o matulu, dzień mnie nie ma a tu tyyyleee do czytania jak macie problem z żelowym eyelinerem to wystarczy nałożyć bazę do cieni, u mnie się zawsze sprawdza

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Powiedz mi jaki cień masz na powiekach? Jest piękny.
to są cienie z paletki Berlin Catrice
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:06   #1543
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Ja najpierw nakładam eyeliner w żelu z Essence, potem cień, a potem ewentualnie znów poprawiam eyeliner. Próbowałam kilka razy najpierw cień, potem eyeliner, ale zawsze nakładało mi się trudniej.

Mam dylemat - ciułać na róż Maca, czy kupić Inglota. U koleżanki mogę kupić Inglota o 40% taniej i różnica w cenie między Inglotem a Mac wychodzi ogromna. Chcę mieć jeden, ale naprawdę dobry. Podobno Mac jest boski, ale bardzo dużo osób chwali róże Inglota. Może ten drugi jest jednak wystarczający?
Mam oba i o niebo wolę Mac-a, jest bardziej zbity, nie pyli tak mocno i nie robi plam, ale fakt- cena rzeczywiście duża
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:48   #1544
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powinnaś zrobić odwrotnie. Zasada jest taka: najpierw kremowe potem pudrowe. czyli najpierw kredka potem cień

No i własnie datego, nie mam żadnego Maestro.
Hmmm, jakoś dziwnie.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Stosując tą zasadę na powiekach powinno się też nakładać żelowy eyeliner pod cienie


Ja zawsze nakładam wszelkie linery (kredki, żelowe, w kałąmarzu) na cienie. Llka khaki bardzo ładnie mi się ślizga, może masz swój egzemplarz już dość długo i zmieniła konsystencję
Dzięki za odpowiedzi, może po prostu muszę poćwiczyć.
Ale fakt faktem, moja ll-ka młodością nie grzeszy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:22   #1545
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mam oba i o niebo wolę Mac-a, jest bardziej zbity, nie pyli tak mocno i nie robi plam, ale fakt- cena rzeczywiście duża

Dziękuję za utwierdzenie w decyzji. Przeczytałam swojego posta jeszcze raz i zauważyłam, że już wiedziałam co kupię: "Chcę mieć jeden, ale naprawdę dobry". Potrzebowałam chyba jedynie poparcia u kogoś, kto ma obydwa róże

Nie pamiętam, aby ktoś pisał o zwykłych cieniach z Essence. Czy to znaczy, że są do niczego?
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:30   #1546
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, aby ktoś pisał o zwykłych cieniach z Essence. Czy to znaczy, że są do niczego?

Mam kilka cieni pojedynczych i podwójnych Essence ze stałej oferty i jestem nimi zachwycona Moim zdaniem maja bardzo dobrą pigmentację, są miękkie, trwałe (na zwykłej bazie z You Rock! wytrzymują cały dzień, nawet 10 godzin bez wałkowania) i mają piękne kolory czasem jestem zdziwiona jaki cudowny makijaż można nimi wyczarować za tak niewielkie pieniądze
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 18:35   #1547
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ja dostałam jedną czwórkę z essence, nie bardzo wiem co z tymi kolorami zrobić, ale zauważyłam, że pigmentację mają słabą..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:00   #1548
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

a ja sobie grzecznie czekam na Circusa w Łodzi
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:04   #1549
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A wiecie co? Wygrzebałam moją czarną ll-kę z czeluści worka z kosmetykami. Ja chyba jakoś nie umiem jej używać. Kredką powinno się nakładać już na cień, prawda? Ona jakoś na cieniu nie chce mi "jeździć". W ogóle prawie nic nie widać, a jak już uda mi się coś namalować, to to nie jest kolor czarny, tylko jakiś szarobury. Co robię źle?
weź kartkę papieru i porysuj pod kątem, pewnie trochę podeschła. Ja w takich przypadkach tak robię i kredka wraca do swojej kondycji. Ogólnie najlepiej jest kredkę przed użyciem temeprować- ja moimi rysuję na czystej kartce albo czystej ręce
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mam oba i o niebo wolę Mac-a, jest bardziej zbity, nie pyli tak mocno i nie robi plam, ale fakt- cena rzeczywiście duża
Inglota nie mam, ale Maca bardzo lubię. Moim zdaniem godne uwagi są jeszcze the balm (ale to dopiero początki mojej znajomości z nimi), tylko że the balm ma zdecydowanie mniejszy wybór kolorów. No a co do maca- jest szalenie wydajny
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 19:13   #1550
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość

Nie pamiętam, aby ktoś pisał o zwykłych cieniach z Essence. Czy to znaczy, że są do niczego?
Według mnie to jedne z gorszych produktów Essence, warto dopłacić kilka zł i kupić Inglota.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:30   #1551
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lele;31452203[B
]weź kartkę papieru i porysuj pod kątem, pewnie trochę podeschła. Ja w takich przypadkach tak robię i kredka wraca do swojej kondycji. Ogólnie najlepiej jest kredkę przed użyciem temeprować- ja moimi rysuję na czystej kartce albo czystej ręce[/B]

Inglota nie mam, ale Maca bardzo lubię. Moim zdaniem godne uwagi są jeszcze the balm (ale to dopiero początki mojej znajomości z nimi), tylko że the balm ma zdecydowanie mniejszy wybór kolorów. No a co do maca- jest szalenie wydajny
Bardzo dziękuję za genialne i proste rozwiązanie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:39   #1552
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
o matulu, dzień mnie nie ma a tu tyyyleee do czytania jak macie problem z żelowym eyelinerem to wystarczy nałożyć bazę do cieni, u mnie się zawsze sprawdza

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



to są cienie z paletki Berlin Catrice
Dzięki za odpowiedź.

Dziewczyny warto kupować te cienie w kremie z Crystalliced?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 19:55   #1553
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość

Mi się wydaje, że nakładając palcem zużywam go mniej. Jednak coś tam w pędzel wsiąka.


Myślę, że mi tyle tego rozświetlacza poszło, bo dzielnie wklepywałam miejsce po miejscu, aż w końcu musiałam dołożyć i jeszcze i jeszcze i jeszcze, żeby jakiś efekt był
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:12   #1554
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kiedyś myślałam, że różowy MA jest świetny - dopóki nie kupiłam I love Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu użyłam MA i nie widzę praktycznie żadnego efektu, nie wiem czym się kiedyś zachwycałam, ot taki zwykły tusz. Do tego ta malutka szczoteczka


Ja też
Ja jednak chyba zostanę przy MA, chociaż zauważyłam niedawno jedną jego wadę - niesamowicie szybko się kończy. Tzn. on daje taki fajny efekt przez miesiąc czy dwa używania. Później również można go używać, ale już nie jest taki fajny, a na I love się zawiodłam. Początkowo byłam nim oczarowana, ale chyba ślepa byłam, bo nie zauważyłam, że robi mi grudki i strasznie skleja rzęsy, a pomalowanie dolnych graniczy z cudem, zawsze się rozmaże. Jeszcze coś z nim popróbuje, ale MA lepszy

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31451661]ja dostałam jedną czwórkę z essence, nie bardzo wiem co z tymi kolorami zrobić, ale zauważyłam, że pigmentację mają słabą..[/QUOTE]

Tak mi się coś wydaje, że te czwóreczki mają gorszą pigmentację. Z pojedynczych mam 2, ale jednego jeszcze do końca nie testowałam. Pigmentacja chyba zależy od koloru ja mam numery 34 i 46 i co prawda nie zachwycają pigmentacją, ale na bazie są ok i jestem z nich zadowolona
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:54   #1555
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny warto kupować te cienie w kremie z Crystalliced?
Według mnie warto kupić jeden, bo po roztarciu efekt jest podobny. Ja mam 03 Ice Crystals On My Window i...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:07   #1556
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Troszeczkę się zawiodłam na cieniach z Cristalliced...pojedyncza warstwa jest bardzo delikatna, natomiast aplikacja drugiej warstwy powoduje starcie całego cienia...za to pod łukiem brwiowym spisują się całkiem nieźle

Edytowane przez Truflowa Babeczka
Czas edycji: 2012-01-06 o 22:32
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:14   #1557
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Mam kilka cieni pojedynczych i podwójnych Essence ze stałej oferty i jestem nimi zachwycona Moim zdaniem maja bardzo dobrą pigmentację, są miękkie, trwałe (na zwykłej bazie z You Rock! wytrzymują cały dzień, nawet 10 godzin bez wałkowania) i mają piękne kolory czasem jestem zdziwiona jaki cudowny makijaż można nimi wyczarować za tak niewielkie pieniądze
Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Mam kilka cieni pojedynczych i podwójnych Essence ze stałej oferty i jestem nimi zachwycona Moim zdaniem maja bardzo dobrą pigmentację, są miękkie, trwałe (na zwykłej bazie z You Rock! wytrzymują cały dzień, nawet 10 godzin bez wałkowania) i mają piękne kolory czasem jestem zdziwiona jaki cudowny makijaż można nimi wyczarować za tak niewielkie pieniądze
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:51   #1558
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny, dzięki za odpowiedź na moje pytanie. Nie ukrywam, ze najbardziej zależało mi właśnie na rozświetlaczu z Crystalliced, ale jak widzę, nie mam co robić sobie już nadziei, że dostanę... No trudno. Liczę na lakiery chociaż, na Kabaty dotrę w poniedziałek dopiero, moze jeszcze cokolwiek zostanie. W każdym razie, kiedy zajrzałam tam 3 dni przed sylwestrem, Crystalliced jeszcze nie mieli.
Nie wiedziałam, ze niektóre limitowanki wchodzą tylko do Douglasów, wiec dzięki za tę informację, przyda się na przyszłość. W żadnych innych drogeriach w moim rejonie Essence niestety nie uświadczysz.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:54   #1559
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też mnie to zdziwiło, ale Truflowa Babeczka to nowa osoba. Może wrzucono post od razu i później drugi raz po moderacji?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:07   #1560
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość

Tak mi się coś wydaje, że te czwóreczki mają gorszą pigmentację. Z pojedynczych mam 2, ale jednego jeszcze do końca nie testowałam. Pigmentacja chyba zależy od koloru ja mam numery 34 i 46 i co prawda nie zachwycają pigmentacją, ale na bazie są ok i jestem z nich zadowolona
jakosc cieni pojedynczych rozni sie od siebie, ja mam jeden (braz) i to jeden z moich ulubionych cieni ale zmacalam wiele testerow tych cieni i zdecydowana wiekszosc kolorow niestety ssie Co do czworek to mam wersje z bialym, czarnym, fioletem i szaroscia - z dwoch pierwszych jestem zadowolona, pozostale dwa sa kiepskie.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.