Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 18:52   #4021
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

fajnie, tez bym tak chciala
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:00   #4022
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Temptalia współpracuje z większością światowych marek, wiec przesyłają jej do testów przedpremierowo prawie wszystko.
Aaale jej dobrze Nawet nie chcę myśleć, jak wygląda jej kufer z kosmetykami.. Eee co ja tam mówię, jak kufer, chyba pokój
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:07   #4023
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aaale jej dobrze Nawet nie chcę myśleć, jak wygląda jej kufer z kosmetykami.. Eee co ja tam mówię, jak kufer, chyba pokój
http://www.youtube.com/watch?v=8fQMzSwk5nE&feature=plcp Oczopląs.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:26   #4024
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
fajnie, tez bym tak chciala
Jaaa, a która z nas z tego wątku by nie chciała?
Maggie, masz bliżej, zacznij pisac bloga, a nuż widelec?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:27   #4025
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Boże, zobaczyłam minuty i już sie wystraszyłam... Zabieram się do oglądania
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:39   #4026
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:39   #4027
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, jedyne, co mogę z siebie wydusić to... NIE WIERZĘ. Największy szok był dla mnie w 21:10 minucie...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 20:55   #4028
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Erm, okazało się, ze kuzynka jednak mi kupiła i przywiozła te pędzle z Illustrated, więc mam teraz na stanie dwa zestawy Po cenie zakupu mogę odstąpić - jeden mi w zupełności wystarczy

Edytowane przez uroczysko
Czas edycji: 2012-08-15 o 08:44
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:41   #4029
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

LE Marylin Monroe: http://www.chicprofile.com/2012/08/m...os-prices.html

I cienie będa większe, niestety, ale w sumie dobrze, bo portfel się ucieszy, jako ze tylko jeden róz i jedna pomadka mnie kręcą z tej kolekcji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:10   #4030
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

dwa róże, dwie szminki i kredka dobrze że cienie zrobili większe, mogę odpuścić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 02:30   #4031
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

beauty powder, szminka
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 07:05   #4032
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dla mnie nic Zupełnie nie moja kolorystyka a to co mi się podoba to repromote które już mam.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 10:17   #4033
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja zachwycona jestem niepozornym kosmetykiem MAC-a, a konkretnie Care Blends Essential Oils - rewelacyjny olejek na buzię, który czyni dosłownie cuda I co wiecej - nie powoduje tłuszczenia, ani świecenia buzi, za to świetnie ją nawilża i daje jej energetycznego kopa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 11:01   #4034
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja zachwycona jestem niepozornym kosmetykiem MAC-a, a konkretnie Care Blends Essential Oils - rewelacyjny olejek na buzię, który czyni dosłownie cuda I co wiecej - nie powoduje tłuszczenia, ani świecenia buzi, za to świetnie ją nawilża i daje jej energetycznego kopa.
A wiesz że ja ostatnio bardziej się zachwycam pielęgnacja MACa niż ich nowymi kolekcjami - latem świetnie mi się sprawdzał pod filt krem-żel z serii mineralnej, z nawilżaczy też bardzo mi odpowiada Studio Moisture i serum nawilżające P+P. Wiadomo że na noc wolę 'cięższe' rzeczy ale pielęgnację MACa 'na dzień' lubię

Olejek będę musiała wypróbować jak arganowy skończę
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 12:00   #4035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A wiesz że ja ostatnio bardziej się zachwycam pielęgnacja MACa niż ich nowymi kolekcjami - latem świetnie mi się sprawdzał pod filt krem-żel z serii mineralnej, z nawilżaczy też bardzo mi odpowiada Studio Moisture i serum nawilżające P+P. Wiadomo że na noc wolę 'cięższe' rzeczy ale pielęgnację MACa 'na dzień' lubię

Olejek będę musiała wypróbować jak arganowy skończę
No mnie własnie tez ostatnio pielęgnacja mac-owa mnie bardzo pozytywnie zachwyciła, bo prócz olejku, jeszcze Fast Response Eye zaczełam uzywac i wrażenia również bardzo pozytywne
studio moisture uzywam z kolei już od kwietnia pod makijaż i nie znam na razie lepszego kremu, a na zime chce go zamienic na równie fajny complete comfort.
Wymieniane przez Ciebie serum już mi się kończy, ale zamiast niego wziełam własnie olejek z ciekawści, bo wiele amerykanskich wizażystek go polecało i nie myliły się
A jeszcze mnie zaciekawiła baza rozświetlajaca baza pod makijaż do cery mieszanej i tłustej, a konkretnie pre+prime natural Radiance. Ciekawe czy sie sprawdzi pod podkład, tak dobrze, jak ta spv 50 i czy nie bedzie sie buzia swieciła, jak choinka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-08-16 o 12:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:02   #4036
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
LE Marylin Monroe: http://www.chicprofile.com/2012/08/m...os-prices.html

I cienie będa większe, niestety, ale w sumie dobrze, bo portfel się ucieszy, jako ze tylko jeden róz i jedna pomadka mnie kręcą z tej kolekcji
Oj, rozczarowała mnie ta kolekcja:/ uwielbiam MM i liczyłam na całkowite spustoszenie mojego portfela, ale na pierwszy rzut oka podoba mi się tylko jedna szminka
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:08   #4037
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
LE Marylin Monroe: http://www.chicprofile.com/2012/08/m...os-prices.html

I cienie będa większe, niestety, ale w sumie dobrze, bo portfel się ucieszy, jako ze tylko jeden róz i jedna pomadka mnie kręcą z tej kolekcji
Szkoda tych cieni, bo jeden bym capnęła, ale dużych nie chcę ale poza tym dwie szminki, dwa róże i dazzleglass się na mnie patrzą, więc nie jest źle
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:59   #4038
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Szkoda tych cieni, bo jeden bym capnęła, ale dużych nie chcę ale poza tym dwie szminki, dwa róże i dazzleglass się na mnie patrzą, więc nie jest źle
ja też rezygnuję z dużych cieni... nie wiem czy też macie takie wrażenie, że te duże cienie nie są tak dobre jakościowo jak małe? I to nieważne, czy to prolongweary (u mnie po prostu bledną i znikają po czasie) czy peacocky czy bóg wie co jeszcze...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:49   #4039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja też rezygnuję z dużych cieni... nie wiem czy też macie takie wrażenie, że te duże cienie nie są tak dobre jakościowo jak małe? I to nieważne, czy to prolongweary (u mnie po prostu bledną i znikają po czasie) czy peacocky czy bóg wie co jeszcze...
ja mam identiko odczucia, dlatego sobie je odpuszczam. ale z drugiej strony jestem ich ciekawa, jak te się będą zachowywac, bo to Veluxe Pearl, jedne z fajniejszych wykończeń
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 17:30   #4040
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No mnie własnie tez ostatnio pielęgnacja mac-owa mnie bardzo pozytywnie zachwyciła, bo prócz olejku, jeszcze Fast Response Eye zaczełam uzywac i wrażenia również bardzo pozytywne
studio moisture uzywam z kolei już od kwietnia pod makijaż i nie znam na razie lepszego kremu, a na zime chce go zamienic na równie fajny complete comfort.
Wymieniane przez Ciebie serum już mi się kończy, ale zamiast niego wziełam własnie olejek z ciekawści, bo wiele amerykanskich wizażystek go polecało i nie myliły się
A jeszcze mnie zaciekawiła baza rozświetlajaca baza pod makijaż do cery mieszanej i tłustej, a konkretnie pre+prime natural Radiance. Ciekawe czy sie sprawdzi pod podkład, tak dobrze, jak ta spv 50 i czy nie bedzie sie buzia swieciła, jak choinka
Za Fast Response nie przepadam (moje KWC pod oczy to Rexaline i krem-maska Ziaji) ale używam bo jako jedyny współpracuje z korektorem Pro-Longwear.

Też jestem ciekawa tej bazy bo z spv50 już dawno zrezygnowałam na rzecz Oil Control jako bazy.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:57   #4041
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja też rezygnuję z dużych cieni... nie wiem czy też macie takie wrażenie, że te duże cienie nie są tak dobre jakościowo jak małe? I to nieważne, czy to prolongweary (u mnie po prostu bledną i znikają po czasie) czy peacocky czy bóg wie co jeszcze...
No proszę, a ja mam dokładnie na odwrót. Cienie w standardowym rozmiarze jako jedyne spośród wielu przetestowanych firm rolują mi się po paru godzinach, co jest dla mnie niedopuszczalne i trochę mnie zniechęciło do MACa, natomiast te większe trzymają się jak marzenie, wspaniale się blendują i ogólnie w moim odczuciu mają lepszą jakość. Widać każda skóra lubi co innego
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:00   #4042
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Miss - a to jestem w szoku, u mnie regulary trzymają się nie do zdarcia, a te na jakąkolwiek bazę bym nie dała znikają po kilku godzinach, po prostu jakby cienia nie było prawie... rzeczywiście - co skóra to inny odbiór...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:38   #4043
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No mnie własnie tez ostatnio pielęgnacja mac-owa mnie bardzo pozytywnie zachwyciła, bo prócz olejku, jeszcze Fast Response Eye zaczełam uzywac i wrażenia również bardzo pozytywne
studio moisture uzywam z kolei już od kwietnia pod makijaż i nie znam na razie lepszego kremu, a na zime chce go zamienic na równie fajny complete comfort.
Wymieniane przez Ciebie serum już mi się kończy, ale zamiast niego wziełam własnie olejek z ciekawści, bo wiele amerykanskich wizażystek go polecało i nie myliły się
A jeszcze mnie zaciekawiła baza rozświetlajaca baza pod makijaż do cery mieszanej i tłustej, a konkretnie pre+prime natural Radiance. Ciekawe czy sie sprawdzi pod podkład, tak dobrze, jak ta spv 50 i czy nie bedzie sie buzia swieciła, jak choinka
Mam dokładnie tak samo, szkoda tylko, że nie polubiliśmy się ze studio moisture...
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:02   #4044
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Za Fast Response nie przepadam (moje KWC pod oczy to Rexaline i krem-maska Ziaji) ale używam bo jako jedyny współpracuje z korektorem Pro-Longwear.

Też jestem ciekawa tej bazy bo z spv50 już dawno zrezygnowałam na rzecz Oil Control jako bazy.
Brandi, a Tobie spv50 nie pasowała? Czym podpadła?
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, szkoda tylko, że nie polubiliśmy się ze studio moisture...
A próbowałas tego drugiego - Complete Comfort Creme?

No zawsze sie coś znajdzie, co nam niekoniecznie będzie pasowało, mimo wielu innych pozytywnych opinii, tak jak u mnie ostatnio Fix+ na odstrzał poszedł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-08-16 o 20:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 20:31   #4045
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A próbowałas tego drugiego - Complete Comfort Creme?

No zawsze sie coś znajdzie, co nam niekoniecznie będzie pasowało, mimo wielu innych pozytywnych opinii, tak jak u mnie ostatnio Fix+ na odstrzał poszedł
Jeszcze nie próbowałam, ale teraz to już sama zaczynam głupieć jaką ja mam w końcu tą cerę. Przez ostatnie 3 tygodnie Effaclar Duo i jakoś wyglądam, cera się poprawiła, kilka dni temu dostałam znów wysypu a wczoraj żeby nie nakładać klasycznego podkładu- chciałam żeby trochę skóra odpoczęła- nałożyłam podkład mineralny- bo lekki, bo ukryje co ma ukryć. Po wieczornym demakijażu szok- skóra sucha, napięta, miałam wrażenie że mam za mało skóry jak na swoją twarz- to znów w ruch poszły nawilżacze- i tak w koło macieju. Troszkę się boję teraz nowości pielęgnacyjnych w sumie.... A czy Complete Comfort Creme jest również w wersji travel?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:12   #4046
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Brandi, a Tobie spv50 nie pasowała? Czym podpadła?
To nie jest tak że podpadła tylko jak mi się skończyła kupiłam Oil Control i tak jakoś zostało - za dużej różnicy w trwałości makijażu porównując oba nie widzę, na korzyść Oil Control przemawia opakowanie i nieco lżejsza konsystencja a na korzyść SPV oczywiście filtr.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:41   #4047
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie próbowałam, ale teraz to już sama zaczynam głupieć jaką ja mam w końcu tą cerę. Przez ostatnie 3 tygodnie Effaclar Duo i jakoś wyglądam, cera się poprawiła, kilka dni temu dostałam znów wysypu a wczoraj żeby nie nakładać klasycznego podkładu- chciałam żeby trochę skóra odpoczęła- nałożyłam podkład mineralny- bo lekki, bo ukryje co ma ukryć. Po wieczornym demakijażu szok- skóra sucha, napięta, miałam wrażenie że mam za mało skóry jak na swoją twarz- to znów w ruch poszły nawilżacze- i tak w koło macieju. Troszkę się boję teraz nowości pielęgnacyjnych w sumie.... A czy Complete Comfort Creme jest również w wersji travel?
No to rzeczywiście masz niezłe jazdy z cerą a może to hormony, a nie pielegnacją, bo żeby tak cera szalała ...
A wydaje mi sie, ze CCC w wersji travel nie ma, ale reki uciąć sobie nie dam
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To nie jest tak że podpadła tylko jak mi się skończyła kupiłam Oil Control i tak jakoś zostało - za dużej różnicy w trwałości makijażu porównując oba nie widzę, na korzyść Oil Control przemawia opakowanie i nieco lżejsza konsystencja a na korzyść SPV oczywiście filtr.
A rozumiem
Ja w sumie ciągle coś innego testuję. Myślałam, ze jak mi się skończy ta spv 5o to kupię druga, ale wolałam spróbować innej, wierna to nie jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:21   #4048
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Nie sądziłam, że dożyję tej chwili, ale ... przekonałam się do cieni mineralnych!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-08-17 o 14:53
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 23:52   #4049
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Tak po łebkach przeskoczyłam 5 poprzednich wątków co zajęło mi ponad godzinę ale nie znalazłam jeszcze to co mnie nurtuje.Może więc jakaś dobra duszyczka napisze mi czy cena 5zł za pigment Mac'a 0,5ml jest cena ok czy nie bardzo?Proszę pomóżcie albo odeślijcie do właściwej części wątku o pigmentach bo nie dam rady tak szybko przeczytać tyle postów te odsypki widziałam oczywiście na allegro.
Ta Pani napisała, że jako dowód posiada paragony zakupów.A i ma same pozytywne komentarze ze sprzedaży.

Edytowane przez betty29
Czas edycji: 2012-08-18 o 23:58
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 01:00   #4050
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że dożyję tej chwili, ale ... przekonałam się do cieni mineralnych!
Yes, yes, yes !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.