Projekt denko cz 2 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-15, 10:06   #1501
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Projekt denko cz 2

Dziewczyny, jak dobrze, że natknęłam się na ten wątek
Już od dłuższego czasu zauważyłam, że moje zapasy kosmetyczne rosną i zdecydowanie przewyższają ilość skończonych opakowań
Największy problem mam chyba z kosmetykami kolorowymi: tusze do rzęs, cienie do powiek, podkłady. Z lakierami jest ten sam problem: kupuję kolejne, a w pozostałych dna nie widać Często ta sama sytuacja występuje w przypadku masek i odżywek do włosów oraz kremów do stóp.
Mam nadzieję, że ten wątek na tyle mnie zdeterminuje, żeby dokończyć w tym miesiącu choć dwa lakiery i wycisnąć resztki kremu do stóp pozdrawiam!
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:27   #1502
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Witamy i życzymy sukcesów w denkowaniu!!!! I oczyiście za denka Czekamy zawsze na koniec miesiąca na rekonesans - zdjęcia lista ale najbardziej nas podniecają zdjęcia
O taak, ślinotok (i nie tylko ślinotok ) murowany


Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dobrze, że natknęłam się na ten wątek
Już od dłuższego czasu zauważyłam, że moje zapasy kosmetyczne rosną i zdecydowanie przewyższają ilość skończonych opakowań
Największy problem mam chyba z kosmetykami kolorowymi: tusze do rzęs, cienie do powiek, podkłady. Z lakierami jest ten sam problem: kupuję kolejne, a w pozostałych dna nie widać Często ta sama sytuacja występuje w przypadku masek i odżywek do włosów oraz kremów do stóp.
Mam nadzieję, że ten wątek na tyle mnie zdeterminuje, żeby dokończyć w tym miesiącu choć dwa lakiery i wycisnąć resztki kremu do stóp pozdrawiam!
Witaj i powodzenia w denkowaniu
Każda z nas ma ten sam problem ale już się z tego leczymy Najważniejsze to zdecydować się na ten krok a reszta pójdzie sama


Laseczkiiii, mam zastój Kilka pustych opakowań niedługo przybędzie ale od chyba tygodnia nie miałam przyjemności wrzucenia czegoś do mojej siaty grr grr grr
A dla Was oczywiście brawa
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 11:49   #1503
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Projekt denko cz 2

Ja jeszcze żadnego denka, a zamówiłam wczoraj trzy nowe cienie
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 13:05   #1504
Akinomaxi
Przyczajenie
 
Avatar Akinomaxi
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość

też skończyłam właśnie te patyczki











Jak oceniasz ten szampon oraz gdzie i za ile można kupić te maseczki??????



Witamy i życzymy sukcesów w denkowaniu!!!! I oczyiście za denka Czekamy zawsze na koniec miesiąca na rekonesans - zdjęcia lista ale najbardziej nas podniecają zdjęcia
Jeżeli chodzi o szampon, to śmierdzi niemiłosiernie, ale chyba działa choć łagodnie. Nie jest bardzo radykalny. Ja go stosowałam w połączeniu z olejkiem łopianowym na łupież z tej samej firmy i działało. Ale jak tylko przeszłam na inny szampon (Aussie, Mega Shampoo), to łupież wrócił. I teraz nie wiem, czy to przez ten szampon Aussie, czy tamten z Green Pharmacy nie działa długofalowo, czy może mój łupież ma jakąś głębszą przyczynę. Jestem w trakcie zgłębiania tego problemu. Kombinuję z Selsunem Blue - zawsze mi pomagał, więc stosuję go jako trzecie mycie. Plącze strasznie włosy, ale pomaga. Wtedy oszczędnie aplikuję odżywkę, tylko na włosy staram się i dobrze ją spłukuję. A na mokre włosy daję kropelkę jedwabiu w płynie, też z Green Pharmacy. I jakoś idzie. Ale włosy trzeba myć najdalej co dwa dni. Metoda wymaga ulepszeń, albo muszę iść do lekarza.
Co ważne jeszcze, to po tym szamponie śmierdziuszku nie swędzi skóra i czułam się naprawdę czysto na czuprynie i skalpie. A to ważne. Jak łupież nie jest ciężki, to napewno pomoże. Cena szamponu też jest zachęcająca - coś ok. 5-6 zł.

Jeżeli chodzi o maseczki, to ja je kupiłam jakiś czas temu w Sephorze. Kosztowały ok. 50 zł. Trzeba by poszukać gdzieś w sieci, bo w Sephorze nie widziałam ich ostatnio. Może na allegro. Jak znajdę, to dam znać niezwłocznie, bo to naprawdę rewelacja.
Akinomaxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 14:07   #1505
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Witaj i powodzenia w denkowaniu
Każda z nas ma ten sam problem ale już się z tego leczymy Najważniejsze to zdecydować się na ten krok a reszta pójdzie sama
Haha, dokładnie! mam nadzieję, że i u mnie leczenie będzie przebiegało pomyślnie
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 15:11   #1506
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Projekt denko cz 2

U mnie ten miesiąc też będzie słabiutki. W tym tygodniu udało mi się zużyć jedynie:

- Tso Moriri tonik z zielonej herbaty
- Logona pianka do mycia twarzy z bio miętą i bio oczarem wirginijskim

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-09-15 o 15:24
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 15:22   #1507
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
U mnie ten miesiącu też będzie słabiutki. W tym tygodniu udało mi się zużyć jedynie:

- Tso Moriri tonik z zielonej herbaty
- Logona pianka do mycia twarzy z bio miętą i bio oczarem wirginijskim


ja sie zastanawiam czy nie wywalic juz swojego tuszu, co prawda mam go od 15.04 tego roku ale strasznie sie osypuje ;/
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 15:23   #1508
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez anuscha Pokaż wiadomość
Cześć, mogę do Was dołączyć?

Lista moich denek:
- woda termalna Uriage
- płyn do soczewek
- płyn micelarny melisa
- hydrolat z kocanki
- puder matujący Bell
- szampon Biovax
- żel do mycia twarzy Cetaphil
- Effaclar Duo
- serum na końcówki Biovax
- balsam do ust Tisane

Pozdrawiam Was dziewczyny, życzę wytrwałości w postanowieniach.
Jak oceniasz hydrolat z kocanki? Stosujesz go zamiast toniku?
Ja do tej pory używałam tylko z kwiatu pomarańczy, a teraz zamówiłam z oczaru wirginijskiego. Lubię hydrolat używać zaraz po maseczce do zmycia resztek i nawilżenia.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 15:45   #1509
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
mam kolejne denko probka Clarins Body Oil


---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

cieliste najlepsze. sama czaje sie na taki, bo nie mam bo co mialam kupic to bralam inny

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Akinomaxi Pokaż wiadomość

U mnie denka następujące:
  • szampon przeciwłupieżowy Green Pharmacy z dziegciem i cynkiem
  • krem do mycia twarzy Silky Purifying Greamy Soap SENSAI
  • maseczka Anti-Blemish Clarifying 3 Cloth Facial Sincare Masks SKINVITALS - to takie 3 maseczki tekstylne oczyszczające - cudowna, wspaniała rzecz! polecam!!! skóra po takiej masce jest czysta i pory są wyraźnie zmniejszone, rewelacja!
  • wilgotne chusteczki babydream z aloesem - 80 sztuk
  • saszetka maseczki intensywnie regenerującej z proteinami mlecznymi BIOWAX L'biotica (chyba nie dla mnie )
  • płyn do kąpieli caramel irresistible SEPHORA (pychowo pachnie!)
  • krem nawilżający do twarzy TimeWise Age-figting moisturiser MARY KAY
  • kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony z serii Planet Spa AVON (zapach obłędny i dobrze nawilża)
Gratuluję wszystkim dokonanych denek i serdecznie pozdrawiam
gratuluje denek

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anuscha Pokaż wiadomość
Cześć, mogę do Was dołączyć?

Jakiś miesiąc temu stwierdziłam, że mój zapas kosmetyków jest zdecydowanie za duży, a ilość obecnie używanych (tzn. otwartych ) też przekracza normalną granicę. :P Zobaczyłam ten wątek i zainspirowałyście mnie, żeby zacząć zużywać, nie nabywać, a przynajmniej, żeby to pierwsze przewyższało drugie. Wklejam na dobry początek zdjęcie denek uzbieranych przez ostatni miesiąc, jako że kolejne już tak szybko nie nadejdą. Oczywiście postanowiłam sobie też, że nie otwieram kolejnego opakowania, a już na pewno nie kupuję, dopóki nie skończę poprzednika. Oprócz małego wyskoku w lushu i sephorze podczas pobytu w Paryżu (nie mogłam się powstrzymać ) w miarę mi się udaje. Pomaga mi nieprzeglądanie gazetek z superpharm, rossmanna i hebe oraz wymiany na wizażu tylko za naprawdę potrzebne rzeczy, jednocześnie oddając te, które zbyt długo musiałyby czekać na swoją kolej.

Lista moich denek:
- woda termalna Uriage
- płyn do soczewek
- płyn micelarny melisa
- hydrolat z kocanki
- puder matujący Bell
- szampon Biovax
- żel do mycia twarzy Cetaphil
- Effaclar Duo
- serum na końcówki Biovax
- balsam do ust Tisane

Pozdrawiam Was dziewczyny, życzę wytrwałości w postanowieniach.
witaj i zycze powodzenia w dalszym denkowaniu. oczywiscie brawa za denka

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
gratuluje wszystkim denek widzę że jednak zaczyna się pojawiać coraz więcej wrześniowych

ja skromne denko nr
2. Liliputz szampon dla księżniczek, córce się znudził więc do kąpieli zużyłyśmy, obie

ja tez zamiast denkować nakupiłam nowych między innymi szampon z YR, który tak śmierdzi, że nie wiem jak dam mu rade, nawet do prania swetrów będzie ciężko, no nic może dla efektów będzie warto...


---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dobrze, że natknęłam się na ten wątek
Już od dłuższego czasu zauważyłam, że moje zapasy kosmetyczne rosną i zdecydowanie przewyższają ilość skończonych opakowań
Największy problem mam chyba z kosmetykami kolorowymi: tusze do rzęs, cienie do powiek, podkłady. Z lakierami jest ten sam problem: kupuję kolejne, a w pozostałych dna nie widać Często ta sama sytuacja występuje w przypadku masek i odżywek do włosów oraz kremów do stóp.
Mam nadzieję, że ten wątek na tyle mnie zdeterminuje, żeby dokończyć w tym miesiącu choć dwa lakiery i wycisnąć resztki kremu do stóp pozdrawiam!
Witaj i powodzenia w denkowaniu
Dasz rade napewno podolac temu zadaniu

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
U mnie ten miesiąc też będzie słabiutki. W tym tygodniu udało mi się zużyć jedynie:

- Tso Moriri tonik z zielonej herbaty
- Logona pianka do mycia twarzy z bio miętą i bio oczarem wirginijskim
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 16:44   #1510
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko kremu pod oczy z L'occitane. Szkoda, bo fajny był.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 16:57   #1511
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
U mnie ten miesiąc też będzie słabiutki. W tym tygodniu udało mi się zużyć jedynie:

- Tso Moriri tonik z zielonej herbaty
- Logona pianka do mycia twarzy z bio miętą i bio oczarem wirginijskim

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Denko kremu pod oczy z L'occitane. Szkoda, bo fajny był.
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 18:50   #1512
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Denko kremu pod oczy z L'occitane. Szkoda, bo fajny był.
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 19:32   #1513
Esmerald
Raczkowanie
 
Avatar Esmerald
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 256
Dot.: Projekt denko cz 2

Jakbyście zobaczyły moją minę dziś, jak zobaczyłam w biedrze 3 opakowania płatków kosmetycznych Carea 2+1 gratis ładnie opakowane w różową siateczkę za 5.55 zł . Cały karton jeszcze jest więc zrobie zapasy na przyszły rok . Wczorajsze denko to maska oczyszczająca ziai
Esmerald jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 20:38   #1514
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Projekt denko cz 2

Ha! Już mogę się pochwalić pierwszym denkiem! jest to krem do stóp Fuss Wohl z łoju jelonka z Rossmanna
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 21:01   #1515
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Esmerald Pokaż wiadomość
Jakbyście zobaczyły moją minę dziś, jak zobaczyłam w biedrze 3 opakowania płatków kosmetycznych Carea 2+1 gratis ładnie opakowane w różową siateczkę za 5.55 zł . Cały karton jeszcze jest więc zrobie zapasy na przyszły rok . Wczorajsze denko to maska oczyszczająca ziai

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Ha! Już mogę się pochwalić pierwszym denkiem! jest to krem do stóp Fuss Wohl z łoju jelonka z Rossmanna


u mnie wyrzutka kredki do oczu od Avon... juz dawno jej termin przydatnosci minal, dodatkowo uczulala wiec...
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 21:18   #1516
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Projekt denko cz 2

dziś skończyłam płyn micelarny lirene i chusteczki do hi. marion
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 21:19   #1517
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
gratuluje wszystkim denek widzę że jednak zaczyna się pojawiać coraz więcej wrześniowych

ja skromne denko nr
2. Liliputz szampon dla księżniczek, córce się znudził więc do kąpieli zużyłyśmy, obie


Cytat:
Napisane przez Akinomaxi Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o szampon, to śmierdzi niemiłosiernie, ale chyba działa choć łagodnie. Nie jest bardzo radykalny. Ja go stosowałam w połączeniu z olejkiem łopianowym na łupież z tej samej firmy i działało. Ale jak tylko przeszłam na inny szampon (Aussie, Mega Shampoo), to łupież wrócił. I teraz nie wiem, czy to przez ten szampon Aussie, czy tamten z Green Pharmacy nie działa długofalowo, czy może mój łupież ma jakąś głębszą przyczynę. Jestem w trakcie zgłębiania tego problemu. Kombinuję z Selsunem Blue - zawsze mi pomagał, więc stosuję go jako trzecie mycie. Plącze strasznie włosy, ale pomaga. Wtedy oszczędnie aplikuję odżywkę, tylko na włosy staram się i dobrze ją spłukuję. A na mokre włosy daję kropelkę jedwabiu w płynie, też z Green Pharmacy. I jakoś idzie. Ale włosy trzeba myć najdalej co dwa dni. Metoda wymaga ulepszeń, albo muszę iść do lekarza.
Co ważne jeszcze, to po tym szamponie śmierdziuszku nie swędzi skóra i czułam się naprawdę czysto na czuprynie i skalpie. A to ważne. Jak łupież nie jest ciężki, to napewno pomoże. Cena szamponu też jest zachęcająca - coś ok. 5-6 zł.

Jeżeli chodzi o maseczki, to ja je kupiłam jakiś czas temu w Sephorze. Kosztowały ok. 50 zł. Trzeba by poszukać gdzieś w sieci, bo w Sephorze nie widziałam ich ostatnio. Może na allegro. Jak znajdę, to dam znać niezwłocznie, bo to naprawdę rewelacja.
Ogólnie lubię szampony z GP więc pewnie i na ten się skuszę

O mamuniu aż 50

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
U mnie ten miesiąc też będzie słabiutki. W tym tygodniu udało mi się zużyć jedynie:

- Tso Moriri tonik z zielonej herbaty
- Logona pianka do mycia twarzy z bio miętą i bio oczarem wirginijskim


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Denko kremu pod oczy z L'occitane. Szkoda, bo fajny był.


Cytat:
Napisane przez Esmerald Pokaż wiadomość
Jakbyście zobaczyły moją minę dziś, jak zobaczyłam w biedrze 3 opakowania płatków kosmetycznych Carea 2+1 gratis ładnie opakowane w różową siateczkę za 5.55 zł . Cały karton jeszcze jest więc zrobie zapasy na przyszły rok . Wczorajsze denko to maska oczyszczająca ziai

A i nie obkupuj się w waciki na oko co 3 0 4 miechy jest taka okazja na nie

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Ha! Już mogę się pochwalić pierwszym denkiem! jest to krem do stóp Fuss Wohl z łoju jelonka z Rossmanna


Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość





u mnie wyrzutka kredki do oczu od Avon... juz dawno jej termin przydatnosci minal, dodatkowo uczulala wiec...
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 23:39   #1518
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

denko lipidowego kremu nawilżającego do twarzy i ciała Mixa
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 09:16   #1519
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko lipidowego kremu nawilżającego do twarzy i ciała Mixa
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 10:36   #1520
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Haha, dokładnie! mam nadzieję, że i u mnie leczenie będzie przebiegało pomyślnie
Dasz rade!
Odpowiednią motywację masz tu zapewnioną

W końcu coś ruszyło! Blend a med 3d white poszła w siatę!
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 10:42   #1521
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: Projekt denko cz 2

Brawo za kolejne denka
U mnie po weekendzie wpadły denka:
- Bio-żel pod oczy i na powieki Ziaja,
- Orginal Source Mango & Macadamia Płyn do kąpieli,
- BeBeauty Masło do ciała Afryka
__________________
Mama x2









Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 11:34   #1522
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Projekt denko cz 2

Płyn do kąpieli Luksja czekolada-pomarańcza. Zużywałam go z ok rok, będzie powrót
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 11:50   #1523
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Płyn do kąpieli Luksja czekolada-pomarańcza. Zużywałam go z ok rok, będzie powrót
brawo
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 12:22   #1524
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Projekt denko cz 2

hej
podobnie jak Wy mam problem ze zbyt dużą ilością kosmetyków. 14 szamponów mówi coś za siebie, to jedyny mój problem

-lakierów nie lubię, mam 1 jasny i 1 czerwony
-podkłady do twarzy mam 2 w tym 1 na wykończeniu+ 1 BB
-Kremów do twarzy mam sporo- 5 sztuk,ale jak mi się nie podoba oddaję dla mamy/taty
-kremy do rąk 3: 2 na wykończeniu i 1 nowy
-szminek mam zazwyczaj 4,błyszczyków obecnie nie mam wogóle
-cienie do oczu 2 szt.
-żele pod prysznic 6 szt.

..też mnie cieszy jak kończę jakieś opakowanie i mogę spokojnie zacząć coś nowego- czyt.wyciągnąć z kartonu z szafy.
Czasami jak coś mnie mocno wkurza z szamponów-czyli mojej nawiększej manii -wykańczam go wlewając do prania- pranie ładnie pachnie i jest czyste to taki mój patent, rzadziej zmywam podłogi, bo nie każdy szampon i nie do każdej podłogi się nadaje.
Czytam ostatnio Wasz watek regularnie, to takie inspirujące
-dezodoranty:5 sprayów i 2 kulki
-perfumy- 8 szt,ale po 30ml- już dużych flaszek nie kupuję
-toniki 3 szt., ale 1 na wykończeniu
-sporo saszetkowych maseczek próbek

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2013-09-16 o 12:36
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 12:36   #1525
brulionbebeb
Rozeznanie
 
Avatar brulionbebeb
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 580
Dot.: Projekt denko cz 2

Chyba się nie pochwaliłam, że zużyłam ciemnoszarą kredkę do oczu z Sephory

Możecie mi polecić jakąś fajną, niezbyt ciemną szarą kredkę, która od razy miałaby tę taką "pacynkę" do ładnego rozmazania jej? Marzy mi się taka, a nie mam już szarej kredki, więc...
__________________
59 kg -- 57 kg
projekt denko


why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 13:26   #1526
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Esmerald Pokaż wiadomość
Jakbyście zobaczyły moją minę dziś, jak zobaczyłam w biedrze 3 opakowania płatków kosmetycznych Carea 2+1 gratis ładnie opakowane w różową siateczkę za 5.55 zł . Cały karton jeszcze jest więc zrobie zapasy na przyszły rok . Wczorajsze denko to maska oczyszczająca ziai
Pewnie mine mialas niezla za taka cene sie oplaca i szkoda nie brac.
Gratuluje denka

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Ha! Już mogę się pochwalić pierwszym denkiem! jest to krem do stóp Fuss Wohl z łoju jelonka z Rossmanna


---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość





u mnie wyrzutka kredki do oczu od Avon... juz dawno jej termin przydatnosci minal, dodatkowo uczulala wiec...


---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
dziś skończyłam płyn micelarny lirene i chusteczki do hi. marion


---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko lipidowego kremu nawilżającego do twarzy i ciała Mixa


---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
W końcu coś ruszyło! Blend a med 3d white poszła w siatę!
gratuluje

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość
Brawo za kolejne denka
U mnie po weekendzie wpadły denka:
- Bio-żel pod oczy i na powieki Ziaja,
- Orginal Source Mango & Macadamia Płyn do kąpieli,
- BeBeauty Masło do ciała Afryka


---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Płyn do kąpieli Luksja czekolada-pomarańcza. Zużywałam go z ok rok, będzie powrót


---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej
podobnie jak Wy mam problem ze zbyt dużą ilością kosmetyków. 14 szamponów mówi coś za siebie, to jedyny mój problem

-lakierów nie lubię, mam 1 jasny i 1 czerwony
-podkłady do twarzy mam 2 w tym 1 na wykończeniu+ 1 BB
-Kremów do twarzy mam sporo- 5 sztuk,ale jak mi się nie podoba oddaję dla mamy/taty
-kremy do rąk 3: 2 na wykończeniu i 1 nowy
-szminek mam zazwyczaj 4,błyszczyków obecnie nie mam wogóle
-cienie do oczu 2 szt.
-żele pod prysznic 6 szt.

..też mnie cieszy jak kończę jakieś opakowanie i mogę spokojnie zacząć coś nowego- czyt.wyciągnąć z kartonu z szafy.
Czasami jak coś mnie mocno wkurza z szamponów-czyli mojej nawiększej manii -wykańczam go wlewając do prania- pranie ładnie pachnie i jest czyste to taki mój patent, rzadziej zmywam podłogi, bo nie każdy szampon i nie do każdej podłogi się nadaje.
Czytam ostatnio Wasz watek regularnie, to takie inspirujące
-dezodoranty:5 sprayów i 2 kulki
-perfumy- 8 szt,ale po 30ml- już dużych flaszek nie kupuję
-toniki 3 szt., ale 1 na wykończeniu
-sporo saszetkowych maseczek próbek
witaj i zycze powodzenia w denkowaniu

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Chyba się nie pochwaliłam, że zużyłam ciemnoszarą kredkę do oczu z Sephory

Możecie mi polecić jakąś fajną, niezbyt ciemną szarą kredkę, która od razy miałaby tę taką "pacynkę" do ładnego rozmazania jej? Marzy mi się taka, a nie mam już szarej kredki, więc...
Brawa za kredke
no mi tez sie marzy taka wlasnie, ale nigdzie nie spotkalam. w avonie to wiem ze sa takie kredki, ale czy szara jest to nie wiem. na allegro tez widzialam. mialam nawet sobie zamowic, ale troche sie balam bo nie ma to jak kupic w sklepie

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Aaa zapomnialabym. zuzylam dzis krem do twarzy
__________________
2014
książki -
filmy - 1



"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 13:45   #1527
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Chyba się nie pochwaliłam, że zużyłam ciemnoszarą kredkę do oczu z Sephory

Możecie mi polecić jakąś fajną, niezbyt ciemną szarą kredkę, która od razy miałaby tę taką "pacynkę" do ładnego rozmazania jej? Marzy mi się taka, a nie mam już szarej kredki, więc...
Nigdzie nie widziałam takich kredek i nawet nie miałam pojęcia, że takie są! ale chętnie taką kupię, tylko może najpierw skończę tą którą mam i nie będę się wodzić na pokuszenie z nową... A nie ukrywam, że byłoby to bardzo wygodne, bo nienawidzę mieć upaćkanych palców i myć ich co chwilkę podczas malowania!!!
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 15:01   #1528
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Dasz rade!
Odpowiednią motywację masz tu zapewnioną

W końcu coś ruszyło! Blend a med 3d white poszła w siatę!


Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość
Brawo za kolejne denka
U mnie po weekendzie wpadły denka:
- Bio-żel pod oczy i na powieki Ziaja,
- Orginal Source Mango & Macadamia Płyn do kąpieli,
- BeBeauty Masło do ciała Afryka


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Płyn do kąpieli Luksja czekolada-pomarańcza. Zużywałam go z ok rok, będzie powrót


Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość

Aaa zapomnialabym. zuzylam dzis krem do twarzy
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 15:51   #1529
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

Wykończyłam zwykłe mydło w kostce. To już było ostatnie, więc myślałam, że będę mogła iść kupić nowe... Aż tu tata przyszedł z pracy i przyniósł kolejne 12 sztuk... To może ja pójdę umyć ręce
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 16:31   #1530
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Wykończyłam zwykłe mydło w kostce. To już było ostatnie, więc myślałam, że będę mogła iść kupić nowe... Aż tu tata przyszedł z pracy i przyniósł kolejne 12 sztuk... To może ja pójdę umyć ręce
haha

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

denko kremu do rąk eveline
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 16:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.