Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 22:49   #4771
azaka
paznokciowe pomysły
 
Avatar azaka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

moje są zielone jak kolor nadziei i budząca się natura, jeśli zdjęcie się nie wyświetla , zapraszam
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-10 o 13:50 Powód: Reklama bloga.
azaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 14:03   #4772
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Uwielbiam go
Ja muszę na swoje zarzucić odżywkę bo paznokcie poszły trochę z długość przez prace w ogródku
Dziękuję
Na przyszłość- kasuj zdjęcia z cytatów.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masz rację, to fajne jest


hmm... czy ja to ja?
Fajne, fajne

Haha, bo nie poznaję tych odmiennych upodobań
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nom, ja kciuka piłuję tak na zero i czasem wksazówkę i tak właśnie dzień dwa schodzi, żeby przestał boleć, wkurzające uczucie.

zleci szybko mam nadzieję, że nie będzie

kto to wieee
O widzisz, to znasz to uczucie :/

Ja tak samo

Strach pytać
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 14:26   #4773
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hmm, szczerze powiem, że nie zaobserwowałam tego wycierania się czubków. Bardziej odrastające boki, które sprawiają, że po kilku dniach migdał traci kształt :/ I fakt z tą gładkością Niestety kwadraty mają to do siebie, że różki lubią podrapać, ale moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia. Mam też awersję do migdałów, ponieważ wszędzie dookoła mnie widzę hybrydowe/żelowe szpony Dzisiaj w autobusie widziałam kciuka takiej długości, że chciałam cyknąć fotkę, ale dziołcha się przesiadła Taki długi, że mogłaby dokonywać nim lobotomii Wiem, że naturalne migdałki są o niebo ładniejsze, mają bardziej opływowy kształt, no ale ludzie... teraz wszystkie babiszony noszą te kiczowato wyglądające szpony, kryształki SWAROWSKIEGO i inne bzdety, które na kilometr walą sztucznością Mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że więcej wcale nie znaczy lepiej

w sumie odrastające boki też pewnie na to wpływają, bo wtedy paznokieć robi się szerszy ja u siebie zaobserwowałam właśnie takie ścieranie czubków, nie wiem od czego to zależy... raz mocniej mi się wycierają czubki u lewej dłoni, a raz u prawej trochę to denerwujące i najchętniej bym wtedy siedziała z pilniczkiem i ostrzyła czubek, ale wiem, że wtedy nic by mi z paznokci nie zostało
prawdę mówiąc to niewiele widziałam ładnie przedłużonych paznokci - często to jakaś bezkształtna masa albo właśnie szpony... no i zdarza się też tak, że niektórym po prostu nie pasuje dany kształt do budowy naturalnej płytki albo ogólnie do dłoni i wychodzą jakieś potworki...


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A lakier to Manhattan- Cupcake addicted. Wstyd się przyznać, ale to była dziewica, która leżała w szufladzie dobry rok

warto dodać, że to limitka była i nadal mam ból odwłoka, że nie wzięłam


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A... No tak. Ja ostatnio takie małe w sumie mam, a wycieczka na pocztę jest zawsze frustrująca

całe szczęście, że mam blisko, bo w innym wypadku bym się wściekała


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chyba właśnie niewykonalna... z monitorem też racja, na kompie jeszcze jestem w tym przypadku w miarę zadowolona, a na telu już za żółta skóra i w ogóle

u mnie na telefonie kolory są zawsze bardziej nasycone i przeżywam szok, jak zrzucam zdjęcia na laptopa
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 15:55   #4774
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mam też awersję do migdałów, ponieważ wszędzie dookoła mnie widzę hybrydowe/żelowe szpony Dzisiaj w autobusie widziałam kciuka takiej długości, że chciałam cyknąć fotkę, ale dziołcha się przesiadła Taki długi, że mogłaby dokonywać nim lobotomii Wiem, że naturalne migdałki są o niebo ładniejsze, mają bardziej opływowy kształt, no ale ludzie... teraz wszystkie babiszony noszą te kiczowato wyglądające szpony, kryształki SWAROWSKIEGO i inne bzdety, które na kilometr walą sztucznością Mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że więcej wcale nie znaczy lepiej
Ja ostatnio też, odkąd pracuje w mieście w sklepie z damskim obuwiem widuje codziennie tłumy kobiet i normalnie co 2 ma tipsiory oczywiście migdał tak jak mówisz cekin cekin i do tego najlepiej neon a długie takie, że często z zamkiem sobie poradzić nie mogą i jak tak zerkam na swoje które aktualnie też okołomigdałowe to mam ochotę skrócenia i znów próbowania kwadratów bo jakieś zadatki ostatnio były

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja u siebie zaobserwowałam właśnie takie ścieranie czubków, nie wiem od czego to zależy... raz mocniej mi się wycierają czubki u lewej dłoni, a raz u prawej trochę to denerwujące i najchętniej bym wtedy siedziała z pilniczkiem i ostrzyła czubek, ale wiem, że wtedy nic by mi z paznokci nie zostało
Czyli nie tylko ja się z tym borykam w takim razie, max 2 dzień czubki białe



Jak uważacie który kształt lepiej "leży"? Jestem przed piłowaniem, bo kilka rozdwojeń się pojawiło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160223_070734-horz.jpg (100,3 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2016-04-09 o 16:11
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 16:59   #4775
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
w sumie odrastające boki też pewnie na to wpływają, bo wtedy paznokieć robi się szerszy ja u siebie zaobserwowałam właśnie takie ścieranie czubków, nie wiem od czego to zależy... raz mocniej mi się wycierają czubki u lewej dłoni, a raz u prawej trochę to denerwujące i najchętniej bym wtedy siedziała z pilniczkiem i ostrzyła czubek, ale wiem, że wtedy nic by mi z paznokci nie zostało
prawdę mówiąc to niewiele widziałam ładnie przedłużonych paznokci - często to jakaś bezkształtna masa albo właśnie szpony... no i zdarza się też tak, że niektórym po prostu nie pasuje dany kształt do budowy naturalnej płytki albo ogólnie do dłoni i wychodzą jakieś potworki...



warto dodać, że to limitka była i nadal mam ból odwłoka, że nie wzięłam
To nie wiem jak na to zaradzić... najlepiej dłoni nie używać

O to, to, to... babka całe życie ma ogryzki i nagle sobie przedłuża- od razu widać po płytce paznokcia, że coś jest nie tak Albo rozwala mnie to jak na ślubach panny młode ze szponami paradują a wcześniej właśnie albo ogryzki zaniedbane, albo po prostu krótsze paznokcie. Tak jakby długie były synonimem ładnych

Właśnie tego nie dodawałam



Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też, odkąd pracuje w mieście w sklepie z damskim obuwiem widuje codziennie tłumy kobiet i normalnie co 2 ma tipsiory oczywiście migdał tak jak mówisz cekin cekin i do tego najlepiej neon a długie takie, że często z zamkiem sobie poradzić nie mogą i jak tak zerkam na swoje które aktualnie też okołomigdałowe to mam ochotę skrócenia i znów próbowania kwadratów bo jakieś zadatki ostatnio były



Jak uważacie który kształt lepiej "leży"? Jestem przed piłowaniem, bo kilka rozdwojeń się pojawiło
Haha, neon to przecież podstawa

Masz długie palce, także oba kształty Ci pasują
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 12:09   #4776
azaka
paznokciowe pomysły
 
Avatar azaka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

a ja mam dziś to

xxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9988.jpg (77,0 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-10 o 13:50 Powód: Reklama bloga.
azaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 12:17   #4777
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja się z tym borykam w takim razie, max 2 dzień czubki białe


Jak uważacie który kształt lepiej "leży"? Jestem przed piłowaniem, bo kilka rozdwojeń się pojawiło

no u mnie czubki się nie robią białe, tylko po prostu płaskie... lakier się nie ściera, dalej siedzi, a czubki płaskie no nie wiem co to ma być


oba mi się podobają, z przewagą dla drugiego! ostatnio taki kształt szalenie mi się podoba, w ogóle maniek cudny


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To nie wiem jak na to zaradzić... najlepiej dłoni nie używać

O to, to, to... babka całe życie ma ogryzki i nagle sobie przedłuża- od razu widać po płytce paznokcia, że coś jest nie tak Albo rozwala mnie to jak na ślubach panny młode ze szponami paradują a wcześniej właśnie albo ogryzki zaniedbane, albo po prostu krótsze paznokcie. Tak jakby długie były synonimem ładnych

Właśnie tego nie dodawałam

no to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie

napisałaś dokładnie to, o czym myślę w ogóle ja się zastanawiam... robią sobie takie szpony na pół metra, noszą hybrydę 2-3 tygodnie... JA NIE CHCĘ WIEDZIEĆ JAK TO POTEM WYGLĄDA

ja już niestety musiałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 20:45   #4778
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak uważacie który kształt lepiej "leży"? Jestem przed piłowaniem, bo kilka rozdwojeń się pojawiło
w sumie obydwa pasują, piłuj jak Ci się bardziej podoba

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 20:57   #4779
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cześć Nie było mnie tu jakieś sto lat Nie wiem nawet czy pisałam coś w tej części Ostatnio nie jestem w temacie lakierowym, więc przychodzę po poradę Czy pod moją nieobecność odkryłyście jakąś fajną odżywkę, na której lakier dobrze się trzyma? Obecnie używam Eveline, ale chcę czegoś innego spróbować. Golden rose czarna do dupy. Te z Hebe, zapomniałam nazwy, jest foka, nosorożec, rekin, fajne, ale lakier szybko odpada. Czego Wy używacie?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 21:24   #4780
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Cześć Nie było mnie tu jakieś sto lat Nie wiem nawet czy pisałam coś w tej części Ostatnio nie jestem w temacie lakierowym, więc przychodzę po poradę Czy pod moją nieobecność odkryłyście jakąś fajną odżywkę, na której lakier dobrze się trzyma? Obecnie używam Eveline, ale chcę czegoś innego spróbować. Golden rose czarna do dupy. Te z Hebe, zapomniałam nazwy, jest foka, nosorożec, rekin, fajne, ale lakier szybko odpada. Czego Wy używacie?
Pilar
Jedziemy na tym samym wózku, jeśli chodzi o orientację w lakierach ALE, jeśli chodzi o odżywki to, jako baza, całkiem bardzo podoba mi się Wibo 9in1 Argan Power. Nazwa szumna, działanie niezłe, przyczepność na pewno lepsza niż Sally Hansen, bo to do niej mam porównanie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 09:48   #4781
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez azaka Pokaż wiadomość
a ja mam dziś to

xxx
Masz ładną płytkę z dużym potencjałem, ale mani jest strasznie niechlujnie wykonane.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no u mnie czubki się nie robią białe, tylko po prostu płaskie... lakier się nie ściera, dalej siedzi, a czubki płaskie no nie wiem co to ma być


napisałaś dokładnie to, o czym myślę w ogóle ja się zastanawiam... robią sobie takie szpony na pół metra, noszą hybrydę 2-3 tygodnie... JA NIE CHCĘ WIEDZIEĆ JAK TO POTEM WYGLĄDA

ja już niestety musiałam
Może to bunt paznokciowy pod tytułem "My chcemy kwadratów!"

Aua :< Najśmieszniejsze, że po TYM DNIU powrót do dziadostwa, które po takim molestowaniu osiądzie jeszcze wyższy level brzydoty
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Cześć Nie było mnie tu jakieś sto lat Nie wiem nawet czy pisałam coś w tej części Ostatnio nie jestem w temacie lakierowym, więc przychodzę po poradę Czy pod moją nieobecność odkryłyście jakąś fajną odżywkę, na której lakier dobrze się trzyma? Obecnie używam Eveline, ale chcę czegoś innego spróbować. Golden rose czarna do dupy. Te z Hebe, zapomniałam nazwy, jest foka, nosorożec, rekin, fajne, ale lakier szybko odpada. Czego Wy używacie?
Heej
Niestety nie pomogę... jestem fanką Evelinki, focza odżywka była u mnie zbyt słaba Boję się testować innych ;p

Na super glue malować!
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 09:48   #4782
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

O widzisz, to znasz to uczucie :/

Strach pytać
a no...

nawet jakoś nie jestem ciekawa liczenia

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie na telefonie kolory są zawsze bardziej nasycone i przeżywam szok, jak zrzucam zdjęcia na laptopa
no właśnie... lubię sobie wejść na swojego bloga jak mam okazje na jakimś nowym, innym sprzęcie no i przeżywam szok zawsze, bo na wszystkim doslownie zdjęcia są totalnie różne.



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no u mnie czubki się nie robią białe, tylko po prostu płaskie... lakier się nie ściera, dalej siedzi, a czubki płaskie no nie wiem co to ma być
u mnie też migdały bardzo szybko kształt traciły

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Cześć Nie było mnie tu jakieś sto lat Nie wiem nawet czy pisałam coś w tej części Ostatnio nie jestem w temacie lakierowym, więc przychodzę po poradę Czy pod moją nieobecność odkryłyście jakąś fajną odżywkę, na której lakier dobrze się trzyma? Obecnie używam Eveline, ale chcę czegoś innego spróbować. Golden rose czarna do dupy. Te z Hebe, zapomniałam nazwy, jest foka, nosorożec, rekin, fajne, ale lakier szybko odpada. Czego Wy używacie?
ja właśnie zużyłam drugą flaszkę wygładzającej bazy GR, bardzo polubiłam, no ale to nie odżywka jako tako miałam kupić znowu, ale będę testować nowość z innej firmy, zobaczymy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 10:47   #4783
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Cześć Nie było mnie tu jakieś sto lat Nie wiem nawet czy pisałam coś w tej części Ostatnio nie jestem w temacie lakierowym, więc przychodzę po poradę Czy pod moją nieobecność odkryłyście jakąś fajną odżywkę, na której lakier dobrze się trzyma? Obecnie używam Eveline, ale chcę czegoś innego spróbować. Golden rose czarna do dupy. Te z Hebe, zapomniałam nazwy, jest foka, nosorożec, rekin, fajne, ale lakier szybko odpada. Czego Wy używacie?
Hej hej

ja odkrywcza nie jestem, i tylko NailTeka III polecę

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 13:56   #4784
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

orly beautifully bizarre <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png orly beautifully bizarre (1).png (475,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: png orly beautifully bizarre (2).png (457,6 KB, 17 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 14:11   #4785
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pięknie się błyszczy

Z takim cudem się teraz noszę


Bardzo ładnie! Kocham ten lakier
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fajnie migocze ale ten lakier będzie mi się zawsze tak jesiennie kojarzyć


jest jedna rzecz, której nie lubię w migdałkach u siebie... to szybkie wycieranie czubków wypiłuję je fajnie, wyostrzę czubki, mijają dwa dni i już po czubkach. czasami dłużej jest mi dane się nimi cieszyć, nie wiem od czego to zależy... ale mimo wszystko uwielbiam ten kształt - żadnych rożków, które się łamią, zahaczają o wszystko, drapią, dłoń wydłużona i wysmuklona
Dziękuje

Mam dokładnie to samo :/
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Baaardzo jesienne.
Trudno
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na czerni? on jest boski w każdej wersji
Tak dziękuje
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda na czarnym ja go zawsze solo nosiłam
Solo też fajny dzięki
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jak uważacie który kształt lepiej "leży"? Jestem przed piłowaniem, bo kilka rozdwojeń się pojawiło
Obydwa pasują
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja właśnie zużyłam drugą flaszkę wygładzającej bazy GR, bardzo polubiłam, no ale to nie odżywka jako tako
Też ją mam i też bardzo lubie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
orly beautifully bizarre <3
Podoba mi się


Mani
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 14:22   #4786
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
orly beautifully bizarre <3

ale słodki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58766131]


Mani
[/QUOTE]


świetny ten Rimmel, bardzo go lubię
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 15:45   #4787
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Cześć Nie było mnie tu jakieś sto lat Nie wiem nawet czy pisałam coś w tej części Ostatnio nie jestem w temacie lakierowym, więc przychodzę po poradę Czy pod moją nieobecność odkryłyście jakąś fajną odżywkę, na której lakier dobrze się trzyma? Obecnie używam Eveline, ale chcę czegoś innego spróbować. Golden rose czarna do dupy. Te z Hebe, zapomniałam nazwy, jest foka, nosorożec, rekin, fajne, ale lakier szybko odpada. Czego Wy używacie?


ja to się przyznam szczerze, że ostatnio nie używałam żadnych odżywek ani baz pod lakier chyba ze zwykłego lenistwa, bo to dodatkowa warstwa, przy której muszę czekać aż wyschnie ale tak jak już pisałam, ja jestem jakimś ewenementem w tym temacie, bo nieważne czy miałam bazę pod lakier, czy nie, czy użyłam top coatu to lakier mi się trzymał 1,5 tygodnia i często jedyne co miałam to odrost
a teraz możecie mnie zacząć nie lubić za moje wyznanie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Może to bunt paznokciowy pod tytułem "My chcemy kwadratów!"

Aua :< Najśmieszniejsze, że po TYM DNIU powrót do dziadostwa, które po takim molestowaniu osiądzie jeszcze wyższy level brzydoty

Na super glue malować!
możliwe albo to moje oczy mnie próbują tak zmylić i tylko mi się wydaje z tym wycieraniem

daj spokój... nie mam nic do hybrydy, przedłużania paznokci, ale chwilami to takie przegięcie jest, że aż brak słów


i dla pewności super glue między każdą warstwą


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
u mnie też migdały bardzo szybko kształt traciły

w sumie po przemyśleniu sprawy - czubki muszą się ścierać, skoro są najbardziej wysunięte. ale ja np. dużo pracuję przy laptopie, dużo piszę, a przecież klawiatury dotykam opuszkami, a nie paznokciami


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
orly beautifully bizarre <3

mam trochę mieszane uczucia... ten shimmer mi nie leży (tego można się było spodziewać XD), bo sam odcień lakieru jest śliczny
czekam na zdobienie, może się przekonam bardziej do niego


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58766131]Mam dokładnie to samo :/


Mani [/QUOTE]


smutna piąteczka :<


ten Rimmel jest super szkoda tylko, że u mnie jest taki nietrwały... dwa dni i końce pościerane...

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

wrzucam dla zainteresowanych rozdanie u SImply (na Instagramie), może któraś jest chętna i weźmie udział patrzcie ile cudowności



i jej ostatni nailart, który jest po prostu genialny potrzebuję motywacji, pędzelków i farbek, żeby zagapić

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 15:50   #4788
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Spamuję


ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 15:53   #4789
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję

jakie cudne!!!!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 16:15   #4790
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nawet jakoś nie jestem ciekawa liczenia
Haha
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
orly beautifully bizarre <3
Już w miniaturce widziałam, że będę się śliniła Cuuudny
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58766131]
Bardzo ładnie! Kocham ten lakier



Mani
[/QUOTE]
Dziękuję Uroczy jest
Piękna odcień czerwieni bardzo pasuje Ci do skóry
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
możliwe albo to moje oczy mnie próbują tak zmylić i tylko mi się wydaje z tym wycieraniem

daj spokój... nie mam nic do hybrydy, przedłużania paznokci, ale chwilami to takie przegięcie jest, że aż brak słów

i dla pewności super glue między każdą warstwą

wrzucam dla zainteresowanych rozdanie u SImply (na Instagramie), może któraś jest chętna i weźmie udział patrzcie ile cudowności

i jej ostatni nailart, który jest po prostu genialny potrzebuję motywacji, pędzelków i farbek, żeby zagapić
Haha, doczytałam niżej rozważania dotyczące pisania na lapku, także wierzę

Również nie mam nic do hybrydy, to super sprawa i wygoda Jednak jest pewien umiar i poczucie estetyki, którego wiele osób po prostu nie posiada To tak jakbym na ślub przedłużyła sobie paznokcie u stóp- no co? Przecież całe życie noszę krótkie

O to, to, to, haha

Strasznie sympatyczna z niej babka bardzo życiowo podchodzi do tego tematu najlepiej jak wiecznie ktoś jej pisze, że ma żółtą płytkę

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakie cudne!!!!
Dziękuję Dostawa z Chin przyszła, nie chcecie wiedzieć ile mam naklejek wodnych
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:44   #4791
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję

łomatkobosko, jakie piękne niezapominajki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:55   #4792
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Również nie mam nic do hybrydy, to super sprawa i wygoda Jednak jest pewien umiar i poczucie estetyki, którego wiele osób po prostu nie posiada To tak jakbym na ślub przedłużyła sobie paznokcie u stóp- no co? Przecież całe życie noszę krótkie

Strasznie sympatyczna z niej babka bardzo życiowo podchodzi do tego tematu najlepiej jak wiecznie ktoś jej pisze, że ma żółtą płytkę

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------


Dziękuję Dostawa z Chin przyszła, nie chcecie wiedzieć ile mam naklejek wodnych

oj wygoda zdecydowanie, od prawie tygodnia noszę drugą i to komfortowe, bardzo
najgorsze i tak jest to, jak ktoś wcześniej jakieś poczucie estetyki miał, a potem nagle się coś stało bum, stuk, j*b i odpie*dala jakiś szajs, na pewno wiesz kogo mam na myśli, bo o tym też była mowa w klubie

przez jakiś czas nie potrafiłam się do niej przekonać, a teraz mam subskrypcjach i oglądam każdy filmik, który wrzuci uwielbiam, jak zdarzają jej się faile podczas malowania. fajnie, że tego nie wycina, cięcie i nagle idealnie pomalowany paznokieć, jak u niektórych ytberek zajmujących się nailartem właśnie. Cristine jest przez to bardzo wiarygodna, bo pokazuje 'patrzcie, totalnie spieprzyłam to mani, ale wrzucę je na yt, niech ludzie wiedzą, że nie wszystko mi wychodzi'


chcecie! zrób rodzinne foto
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 16:56   #4793
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
orly beautifully bizarre <3
Urocze

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję
Ja chce umieć cos takiego namalować!
Dziś sie zmobilizowałam do mani. Tym razem jest baza, dwie warstwy i top. Chyba zaczynam łapać bakcyla. Udało mi sie pomalować paznokcie u obu rak, nawet kciuki. Moze jest nadzieja
Loreal Paris Color Riche nr 208 plus Sally Hansen Double Duty, baza i top coat w jednym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (74,1 KB, 31 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:05   #4794
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja chce umieć cos takiego namalować!
Dziś sie zmobilizowałam do mani. Tym razem jest baza, dwie warstwy i top. Chyba zaczynam łapać bakcyla. Udało mi sie pomalować paznokcie u obu rak, nawet kciuki. Moze jest nadzieja
Loreal Paris Color Riche nr 208 plus Sally Hansen Double Duty, baza i top coat w jednym.

eee, to nie jest ręcznie malowane
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:09   #4795
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
eee, to nie jest ręcznie malowane
Masz na myśli te Ameliowe niezapominajki?
I tak chciałabym cos takiego w ogóle umieć wykonać. To naklejki?
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:14   #4796
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Masz na myśli te Ameliowe niezapominajki?
I tak chciałabym cos takiego w ogóle umieć wykonać. To naklejki?

no przecież do tego się odniosłam. Tak, to naklejki wodne.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:56   #4797
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
łomatkobosko, jakie piękne niezapominajki
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj wygoda zdecydowanie, od prawie tygodnia noszę drugą i to komfortowe, bardzo
najgorsze i tak jest to, jak ktoś wcześniej jakieś poczucie estetyki miał, a potem nagle się coś stało bum, stuk, j*b i odpie*dala jakiś szajs, na pewno wiesz kogo mam na myśli, bo o tym też była mowa w klubie

przez jakiś czas nie potrafiłam się do niej przekonać, a teraz mam subskrypcjach i oglądam każdy filmik, który wrzuci uwielbiam, jak zdarzają jej się faile podczas malowania. fajnie, że tego nie wycina, cięcie i nagle idealnie pomalowany paznokieć, jak u niektórych ytberek zajmujących się nailartem właśnie. Cristine jest przez to bardzo wiarygodna, bo pokazuje 'patrzcie, totalnie spieprzyłam to mani, ale wrzucę je na yt, niech ludzie wiedzą, że nie wszystko mi wychodzi'


chcecie! zrób rodzinne foto
Faajnie, czasem człowiek wraca wieczorem, paznokcie niewyjściowe, rano trzeb wstawać i co teraz? A przy hybrydach zapewne nie ma takich problemów

Mowa o zdjęciach "rąk drwala" na tle głowy?

Właśnie te faile są najlepsze <3 Do watermarble były mistrzowskie komentarze

To jutro zrobię, bo dzisiaj lipne światło już jest :/
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja chce umieć cos takiego namalować!
Dziś sie zmobilizowałam do mani. Tym razem jest baza, dwie warstwy i top. Chyba zaczynam łapać bakcyla. Udało mi sie pomalować paznokcie u obu rak, nawet kciuki. Moze jest nadzieja
Loreal Paris Color Riche nr 208 plus Sally Hansen Double Duty, baza i top coat w jednym.
Oj ja też To naklejki wodne, ale bardzo dziękuję
Ładny kolor i ładnie pomalowane przy skórkach
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:26   #4798
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Dziś sie zmobilizowałam do mani. Tym razem jest baza, dwie warstwy i top. Chyba zaczynam łapać bakcyla. Udało mi sie pomalować paznokcie u obu rak, nawet kciuki. Moze jest nadzieja
Loreal Paris Color Riche nr 208 plus Sally Hansen Double Duty, baza i top coat w jednym.

no pewnie, że jest nadzieja, z każdym kolejnym malowaniem będzie jeszcze lepiej


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Faajnie, czasem człowiek wraca wieczorem, paznokcie niewyjściowe, rano trzeb wstawać i co teraz? A przy hybrydach zapewne nie ma takich problemów

Mowa o zdjęciach "rąk drwala" na tle głowy?

Właśnie te faile są najlepsze <3 Do watermarble były mistrzowskie komentarze

To jutro zrobię, bo dzisiaj lipne światło już jest :/

w moim wypadku było 'a tam... idę spać' i potem cały dzień chowałam ręce, żeby nikt nie zobaczył, że mam pościerane końce i odpryski nie ma, jak robiłam swoje po nocy, to rano z fascynacją oglądałam paznokcie, bo zero odgniotów chociaż wpadki też się zdarzają, jak płytka jest niedokładnie przygotowana albo podejdzie powietrze i lakier odłazi jak naklejka, zamiast siedzieć w spokoju dwa tygodnie, ale to wszystko jest do opanowania.

miałam inną osobę na myśli, skojarzenie owadowe ale ta, o której piszesz też w pewnym momencie poszła w złym kierunku, a był potencjał...

nigdy nie próbowałam watermarble, ale oglądałam ten filmik kilkanaście razy z myślą, że to story of my life, dlatego nawet się nie będę za to zabierać

tylko zrób takie zdjęcie, żeby się nie dało dokładnie arkusików policzyć, bo ja jestem pamiętliwa i potem będę wypominać ale zdjęcie stosika mnie zaspokoi w zupełności, #dziwnefetysze
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:38   #4799
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pilar
Jedziemy na tym samym wózku, jeśli chodzi o orientację w lakierach ALE, jeśli chodzi o odżywki to, jako baza, całkiem bardzo podoba mi się Wibo 9in1 Argan Power. Nazwa szumna, działanie niezłe, przyczepność na pewno lepsza niż Sally Hansen, bo to do niej mam porównanie
Hej kochana sprobuje na tej promocji moze kupic! A jesli chodzi o aspekt odzywkowy, pomaga?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Heej
Niestety nie pomogę... jestem fanką Evelinki, focza odżywka była u mnie zbyt słaba Boję się testować innych ;p

Na super glue malować!
Haha obawiam sie ze moze trwalosc by byla dobra ale paznokcie w gorszej kondycji niz bez :p

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ja właśnie zużyłam drugą flaszkę wygładzającej bazy GR, bardzo polubiłam, no ale to nie odżywka jako tako miałam kupić znowu, ale będę testować nowość z innej firmy, zobaczymy
Mam uraz do GR po czarnej
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Hej hej

ja odkrywcza nie jestem, i tylko NailTeka III polecę
Mialam wieeeele lat temu NT, nie wiem ktora wersje, chyba ta najbardziej popularna i mi bardzo przesuszyl plytke ja mam ogolnie problem z sucha plytka, skorkami wiec musze na to uwazac
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ja to się przyznam szczerze, że ostatnio nie używałam żadnych odżywek ani baz pod lakier chyba ze zwykłego lenistwa, bo to dodatkowa warstwa, przy której muszę czekać aż wyschnie ale tak jak już pisałam, ja jestem jakimś ewenementem w tym temacie, bo nieważne czy miałam bazę pod lakier, czy nie, czy użyłam top coatu to lakier mi się trzymał 1,5 tygodnia i często jedyne co miałam to odrost
a teraz możecie mnie zacząć nie lubić za moje wyznanie




Nie lubie Cie kiedys mi sie z tydzien trzymalo, a teraz 3-4 dni tylko. Dlatego sprobowalam hybryd
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję
]
Piekne te naklejki <3
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Mowa o zdjęciach "rąk drwala" na tle głowy?

::
Jakie rece drwala? Ja nic nie wiem
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 19:02   #4800
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Masz długie palce, także oba kształty Ci pasują
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no u mnie czubki się nie robią białe, tylko po prostu płaskie... lakier się nie ściera, dalej siedzi, a czubki płaskie no nie wiem co to ma być
oba mi się podobają, z przewagą dla drugiego! ostatnio taki kształt szalenie mi się podoba, w ogóle maniek cudny
Aaa nie to u mnie białe cały lakier jakby podjeżdża do góry
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
w sumie obydwa pasują, piłuj jak Ci się bardziej podoba
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58766131]
Obydwa pasują
[/QUOTE]

Aaaa spiłowałam w końcu na prosto i dzięki temu pozbyłam się wszystkich rozdwojeń Zobaczymy co z tego wyjdzie może w końcu doczekam aż zrosną mi całkowicie boczki

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję
Jakie cuda
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.