DIOR - kolorówka - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 17:20   #691
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy testował już ktoś nowe matowe pudry brązujące?Mają mieć te same kolory co te z drobinkami.Zastanawiam się,jaka jest między nimi różnica,oprócz braku drobinek (matowe to chyba bezdrobinkowe)

http://www.sephora.fr/browse/product...ategoryId=C358
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:48   #692
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy testował już ktoś nowe matowe pudry brązujące?Mają mieć te same kolory co te z drobinkami.Zastanawiam się,jaka jest między nimi różnica,oprócz braku drobinek (matowe to chyba bezdrobinkowe)

http://www.sephora.fr/browse/product...ategoryId=C358

Ja mam ta poprzednia wersje i w sumie sa drobinki w opakowaniu ale na twarzy ich nie widacten nowy puderek ciekawie wyglada a ty jeszcze kusisz
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:50   #693
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Gothic_Daisy piękny makijażyk uwielbiam takie słodkie róże na oczkach... własnie kliknęłam pink may (a miał być odwyk)
Gdzie kliknęłaś Pink May?
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:53   #694
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy testował już ktoś nowe matowe pudry brązujące?Mają mieć te same kolory co te z drobinkami.Zastanawiam się,jaka jest między nimi różnica,oprócz braku drobinek (matowe to chyba bezdrobinkowe)

http://www.sephora.fr/browse/product...ategoryId=C358
Aneta, Ty lepiej kup brązer irrelle chanela, to mistrzostwo świata wśród brązerów. mają mikroskopijne złote drobinki i nigdy nie zrobią plamy, nawet jak kupisz najciemniejszy odcień. Z tego, co pamiętam, to masz chyba jasną karnację, więc idealna byłaby 21 toundra. naprawdę bardzo Ci polecam. poza tym jest bardzo wydajny.
A'propos, testowałam lunę, nawet wypożyczyłam ją z perf. i prawdę mówiąc słaba jest jako rozświetlacz. A Ty jak ją oceniasz? pamiętam, że chyba raczej bez ochów i achów
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:01   #695
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Ja mam ta poprzednia wersje i w sumie sa drobinki w opakowaniu ale na twarzy ich nie widacten nowy puderek ciekawie wyglada a ty jeszcze kusisz

No właśnie ja też mam tą poprzednią wersję i nie chciałabym,by były te pudry podobne,a może chciałabym,zaoszczędzę

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Aneta, Ty lepiej kup brązer irrelle chanela, to mistrzostwo świata wśród brązerów. mają mikroskopijne złote drobinki i nigdy nie zrobią plamy, nawet jak kupisz najciemniejszy odcień. Z tego, co pamiętam, to masz chyba jasną karnację, więc idealna byłaby 21 toundra. naprawdę bardzo Ci polecam. poza tym jest bardzo wydajny.
A'propos, testowałam lunę, nawet wypożyczyłam ją z perf. i prawdę mówiąc słaba jest jako rozświetlacz. A Ty jak ją oceniasz? pamiętam, że chyba raczej bez ochów i achów
Ale kusisz.Ostatnio bardzo polubiłam kolorówkę Chanel,więc nie wykluczone,że go wkrótce nabędę,wpierw go chętnie przetestuję.
Z rozświetlacza Luna jestem bardzo zadowolona,to prawda,mam jasną karnację i takie rozświetlenie mi zupełnie wystarcza.Powiem więcej.Testowałam dzisiaj nowe pudry Guerlain i jeszcze pół roku temu bym kupiła,teraz są zbyt błyszczące.Chyba upodobania i oczekiwania mi się z biegiem lat zmieniły.Zanabyłam tylko nowy khol,który bardzo mi się podoba,ale to już nadaje się na inny wątek
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 07:13   #696
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja już byłam zdecydowana na Earth Reflection, ale zaczęłam macać też inne cienie i wyszłam z paletką Chanel 81 - beiges velours
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ooo I jak je oceniasz? Mocno perłowe, czy raczej satynowe? Mogłabys opisać kolory? Tez sie nad nimi zastanawiam
Przyłączam się do prośby Reese. Nad tą paletką zastanawiam się od dawna. To kolory chłodne, prawda? Bardziej satynowe, czy pudrowo-pyłkowe jak Vanites? (Uuuppsss.. pytanie raczej na "Kolorówkę Chanel.." )
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 12:24   #697
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

wklejam dwa makijaze zrobione cieniemi Petal Shine
Deliktny przy uzyciu najjasniejszych kolorkow
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7085217

i troche mocniejszy przy uzyciu tego ciemnego fioletu
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7076631
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 18:58   #698
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
wklejam dwa makijaze zrobione cieniemi Petal Shine
Deliktny przy uzyciu najjasniejszych kolorkow
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7085217

i troche mocniejszy przy uzyciu tego ciemnego fioletu
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7076631
Jakie Ty robisz cudne makijaże Nie dajesz przypadkiem lekcji?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:03   #699
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Jakie Ty robisz cudne makijaże Nie dajesz przypadkiem lekcji?

hehe niestety nie jestem po zadnej szkole a makijazu sama ciagle sie ucze ale bardzo mi milo slyszec takie slowa
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:19   #700
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

A ja ciągle zastanawiam się nad pudrem brązującym Dior Bronze Essential Bronzing Powder i kolorem nr 010 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16969

Niby jest taki herbatnikowy i żółtawy- czyli idealny dla mnie ale nie wiem jak się na skórze zachowuje, czy nie ciemnieje.... Mam Lavertu 03 i kurka wodna nie wiem który kolor jest ładniejszy
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:26   #701
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A ja ciągle zastanawiam się nad pudrem brązującym Dior Bronze Essential Bronzing Powder i kolorem nr 010 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16969

Niby jest taki herbatnikowy i żółtawy- czyli idealny dla mnie ale nie wiem jak się na skórze zachowuje, czy nie ciemnieje.... Mam Lavertu 03 i kurka wodna nie wiem który kolor jest ładniejszy

powiem tak ja mam kolorek chyba 040 albo 030(NIE CHCE MI SIE ISC NA DOL ZAJRZEC DO KUFERKA)nie ciemnieje,utrzymuje sie caly dzien,moj ladnie brazowi twarz i nie zatyka porow...moj jest dosc ciemny a i tak nie mozna przesadzic z iloscia.ja polecam i jestem zadowolona a ten 010 ogladalam i wydaje mi sie odpowiedni do twojego typu urody(widzialam kiedys zdjecie z rozem na policzku)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 19:35   #702
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nosku TU skrobnęłam słówko
tymeno, dziekuję Macałam w Sephorze ten Twój odcień i bardzo ładny jest Mnie kusi Exotic Roses.... taki jest jaśniutki
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 19:41   #703
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
powiem tak ja mam kolorek chyba 040 albo 030(NIE CHCE MI SIE ISC NA DOL ZAJRZEC DO KUFERKA)nie ciemnieje,utrzymuje sie caly dzien,moj ladnie brazowi twarz i nie zatyka porow...moj jest dosc ciemny a i tak nie mozna przesadzic z iloscia.ja polecam i jestem zadowolona a ten 010 ogladalam i wydaje mi sie odpowiedni do twojego typu urody(widzialam kiedys zdjecie z rozem na policzku)
Oj, czyli chyba muszę go mieć

Gdybyś któraś z dziewczyn miała porównanie do Lavertu 03 z tym brązującym pudrem Diora nr010

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
tymeno, dziekuję Macałam w Sephorze ten Twój odcień i bardzo ładny jest Mnie kusi Exotic Roses.... taki jest jaśniutki
Exotic Roses- mnie też kusił

Nosku mam ogromny dylemat- prawie już kupiłam Shimmering Sweets ale jednak się wycofałam- proszę powiedz mi czy on będzie bardo podobny do In The Pink? Tu moja fotka z tym kolorem na policzku:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1200344508

Sam róż: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1200344934

Nie chcę kupować szachownicy w identycznym lub bardzo podobnym kolorze, tym bardziej, że mam dwie i trzecia leci do mnie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:10   #704
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Gdybyś któraś z dziewczyn miała porównanie do Lavertu 03 z tym brązującym pudrem Diora nr010
Moim (i Joasiak) zdaniem kolory na skórze są identyczne, tyle że po użyciu Diora na skórze co jakiś czas ląduje pojedyncza, dość duża (moim zdaniem ) złota drobina brokatu.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:15   #705
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Moim (i Joasiak) zdaniem kolory na skórze są identyczne, tyle że po użyciu Diora na skórze co jakiś czas ląduje pojedyncza, dość duża (moim zdaniem ) złota drobina brokatu.
Melduję się

Tak jest, mam oba i różnica miedzy tymi pudrami, jeśli chodzi o odcień, jest minimalna - Dior jest jakby tyci bardziej żółty, naprawdę minimalnie, kolor Lavertu jakby nieco naturalniejszy, no i Dior ma drobinki - złote, trochę ich jest, ale nie jest to bombka na twarzy
Ja lubię oba.

Aha, Dior mi trochę kamienieje na tych wytłaczanych wzorkach
Muszę to zdrapywać.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:26   #706
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Moim (i Joasiak) zdaniem kolory na skórze są identyczne, tyle że po użyciu Diora na skórze co jakiś czas ląduje pojedyncza, dość duża (moim zdaniem ) złota drobina brokatu.
zgadzam się w 100% Ja nawet testowałam ziemie na jednej połowie twarzy a Diora na drugiej Nie zauważyłam praktycznie żadnej różnicy w odcieniu
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:28   #707
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
wklejam dwa makijaze zrobione cieniemi Petal Shine
Deliktny przy uzyciu najjasniejszych kolorkow
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7085217

i troche mocniejszy przy uzyciu tego ciemnego fioletu
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7076631
Slicznosci Zwlaszcza ten wieczorowy.


Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Gdzie kliknęłaś Pink May?
Dolaczam sie do pytania.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:31   #708
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Moim (i Joasiak) zdaniem kolory na skórze są identyczne, tyle że po użyciu Diora na skórze co jakiś czas ląduje pojedyncza, dość duża (moim zdaniem ) złota drobina brokatu.
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Melduję się

Tak jest, mam oba i różnica miedzy tymi pudrami, jeśli chodzi o odcień, jest minimalna - Dior jest jakby tyci bardziej żółty, naprawdę minimalnie, kolor Lavertu jakby nieco naturalniejszy, no i Dior ma drobinki - złote, trochę ich jest, ale nie jest to bombka na twarzy
Ja lubię oba.

Aha, Dior mi trochę kamienieje na tych wytłaczanych wzorkach
Muszę to zdrapywać.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100% Ja nawet testowałam ziemie na jednej połowie twarzy a Diora na drugiej Nie zauważyłam praktycznie żadnej różnicy w odcieniu


Takiego odzewu to się nie spodziewałam


Moje kochane, nie wiem jak Wam dziękować- zatem nie ma sensu kupować Diora, jeszcze na głowę aż tak nie upadłam by kupować prawie te same kosmetyki

Baaaaaaaaaaardzo Wam dziękuję
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:47   #709
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Oj, czyli chyba muszę go mieć

Gdybyś któraś z dziewczyn miała porównanie do Lavertu 03 z tym brązującym pudrem Diora nr010


Exotic Roses- mnie też kusił

Nosku mam ogromny dylemat- prawie już kupiłam Shimmering Sweets ale jednak się wycofałam- proszę powiedz mi czy on będzie bardo podobny do In The Pink? Tu moja fotka z tym kolorem na policzku:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1200344508

Sam róż: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1200344934

Nie chcę kupować szachownicy w identycznym lub bardzo podobnym kolorze, tym bardziej, że mam dwie i trzecia leci do mnie
Sisleys, w wątku klinikowym dawałam fotki, może one coś Ci podpowiedzą. Wydaje mi się, że będzie podobny, ale na pewno nie identyczny Nie mam In the Pink, chociaż bardzo mi się podobają i mam ochotę, ale też zastanawiam się czy nie będą podobne.
ALE Sweets ma kilka brzoskwiniowych kostek i to daje wrażenie takiego niejednoznacznego różu przełamanego brzoskwinią właśnie i migoczącą na złoto. A Pink są chyba zimne? Jasność podobna Mam nadzieję,że coś pomogłam, ale ciężko mi tak w ciemno oceniać.
Tak z ciekawości na jaką trzecią szachownicę się już zdecydowałaś?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 21:38   #710
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Sisleys, w wątku klinikowym dawałam fotki, może one coś Ci podpowiedzą. Wydaje mi się, że będzie podobny, ale na pewno nie identyczny Nie mam In the Pink, chociaż bardzo mi się podobają i mam ochotę, ale też zastanawiam się czy nie będą podobne.
ALE Sweets ma kilka brzoskwiniowych kostek i to daje wrażenie takiego niejednoznacznego różu przełamanego brzoskwinią właśnie i migoczącą na złoto. A Pink są chyba zimne? Jasność podobna Mam nadzieję,że coś pomogłam, ale ciężko mi tak w ciemno oceniać.
Tak z ciekawości na jaką trzecią szachownicę się już zdecydowałaś?
Nosku widziałam zdjęcia ale niestety jak dla mnie są zbyt niewyraźne Nie jestem w stanie ocenić po nich odcienia

Dziękuję Tobie za opis
Leci do mnie Bare Bronze (na zdjęciach cudny jaśniutki, cielisto-złoty kolorek, jest to najjaśniejsza szachownica po Shimmering Whites)- po zakupie kilku róży w odcieniach 'pink' teraz przechodzę na odcienie 'nude'
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 07:22   #711
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Nosku widziałam zdjęcia ale niestety jak dla mnie są zbyt niewyraźne Nie jestem w stanie ocenić po nich odcienia

Dziękuję Tobie za opis
Leci do mnie Bare Bronze (na zdjęciach cudny jaśniutki, cielisto-złoty kolorek, jest to najjaśniejsza szachownica po Shimmering Whites)- po zakupie kilku róży w odcieniach 'pink' teraz przechodzę na odcienie 'nude'
też już ją mam widzę, że mamy podobny gust szachownicowy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:13   #712
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
też już ją mam widzę, że mamy podobny gust szachownicowy
Też ją masz? Jaka ona jest? Proszę napisz


Gust rzeczywiście podobny mamy co do tych szachownic


EDIT:
Nosku właśnie doczytałam Twój post na wątku Clinique dot. tej szachownicy

Ciekawi mnie czy ona brązuje? Bo chciałam taki ładny, jasno- złotawy kolorek....



Ech, tyle jest tych szachownic, że człowiek chciałby je wszystkie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:17   #713
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Też ją masz? Jaka ona jest? Proszę napisz


Gust rzeczywiście podobny mamy co do tych szachownic
Właśnie wczoraj przyleciała skrobnęłam słówko na wątku Clinique Może zostawmy Diora w spokoju
Ale myślę, że co do jasności to nie powinnaś się zawieść, jest jasna. Nawet miałam Ci ją polecać, bo w wątku różowym pytałaś o jasny beż z lekką brzoskwinią no i myślę że to będzie to
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:27   #714
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj przyleciała skrobnęłam słówko na wątku Clinique Może zostawmy Diora w spokoju
Ale myślę, że co do jasności to nie powinnaś się zawieść, jest jasna. Nawet miałam Ci ją polecać, bo w wątku różowym pytałaś o jasny beż z lekką brzoskwinią no i myślę że to będzie to
Super dziękuję



A co do tematu wątku pisałam już o tym podwójnym różu Diora który mam- nr 919. Podtrzymuję opinię, że nadaje śliczny, naturalny efekt. A nakładając więcej połyskującej części potrafi ładnie rozświetlić twarz


Teraz myślę nad kolorem Fruit Passion- brzoskwiniowym.

Ten róż nakłada się świetnie, by był mocniej widoczny efekt trzeba nałożyć go więcej. Niemożliwe jest by zrobić nim plamy na policzkach
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:31   #715
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Super dziękuję



A co do tematu wątku pisałam już o tym podwójnym różu Diora który mam- nr 919. Podtrzymuję opinię, że nadaje śliczny, naturalny efekt. A nakładając więcej połyskującej części potrafi ładnie rozświetlić twarz


Teraz myślę nad kolorem Fruit Passion- brzoskwiniowym.

Ten róż nakłada się świetnie, by był mocniej widoczny efekt trzeba nałożyć go więcej. Niemożliwe jest by zrobić nim plamy na policzkach
Ja nie wytrzymam z tymi wątkami Dlaczego w każdym siedzi jakiś nowy, kuszący róż, krzyczący WEŹ MNIE!?
919 bardzo kusi. Bardzo.
Sis, a testowałaś te Exotic Roses? W mojej Sephorze brakowało tylko tego odcienia Jaki on jest
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:43   #716
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Super dziękuję



A co do tematu wątku pisałam już o tym podwójnym różu Diora który mam- nr 919. Podtrzymuję opinię, że nadaje śliczny, naturalny efekt. A nakładając więcej połyskującej części potrafi ładnie rozświetlić twarz


Teraz myślę nad kolorem Fruit Passion- brzoskwiniowym.

Ten róż nakłada się świetnie, by był mocniej widoczny efekt trzeba nałożyć go więcej. Niemożliwe jest by zrobić nim plamy na policzkach

SiS,ja kupiłam jeszcze Cinnamon Kissed,to bardzo jasny,niesamowicie naturalny brąz,zawiera maciupeńkie różowe drobinki,cudnie ożywia twarz.Ale wpadłam,mam ochotę na inne kolory,a tak ich nie chciałam kiedyś
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:57   #717
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
SiS,ja kupiłam jeszcze Cinnamon Kissed,to bardzo jasny,niesamowicie naturalny brąz,zawiera maciupeńkie różowe drobinki,cudnie ożywia twarz.Ale wpadłam,mam ochotę na inne kolory,a tak ich nie chciałam kiedyś
no właśnie ja też się nad tym cinnamonem zastanawiam A ten jaśniejszy odcień jest taki bezowy, tak?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:59   #718
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ja nie wytrzymam z tymi wątkami Dlaczego w każdym siedzi jakiś nowy, kuszący róż, krzyczący WEŹ MNIE!?
919 bardzo kusi. Bardzo.
Sis, a testowałaś te Exotic Roses? W mojej Sephorze brakowało tylko tego odcienia Jaki on jest
Ja się na nią czaiłam ale widzisz jak byłam w perfumerii to tylko wytestowałam 919 i zaraz chciałam ją mieć.
Więc reszty kolorów nawet nie tknęłam Wkurza mnie to, bo zawsze idę po coś do perfumerii a jak już tam jestem to kompletnie coś innego mnie olśni i zapominam po co tak naprawdę przyszłam


Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
SiS,ja kupiłam jeszcze Cinnamon Kissed,to bardzo jasny,niesamowicie naturalny brąz,zawiera maciupeńkie różowe drobinki,cudnie ożywia twarz.Ale wpadłam,mam ochotę na inne kolory,a tak ich nie chciałam kiedyś
No widzisz, trzeba było nie dotykać testerów




To może ja napiszę, że jeszcze leci do mnie to cudo Diora:
DIORSKIN POUDRE SHIMMER 002 AMBER DIAMOND


(ostatnio kupuję dużo mniej, więc zrobiłam sobie prezencik za wytrwałość a było już źle bo kupowałam minimum trzy kosmetyki wysokopółkowe na tydzień, a teraz wychodzą trzy na miesiąc )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.jpg (11,1 KB, 46 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:03   #719
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no właśnie ja też się nad tym cinnamonem zastanawiam A ten jaśniejszy odcień jest taki bezowy, tak?

Ten jasniejszy to taki nijaki kolor,ani brąz,ani róż czy beż-coś pomiędzy.No i o ile w różu w odcieniu 919 widzę wyraźnie mat i błysk,tak w tym matu za chiny się nie mogę dopatrzeć,jak dla mnie oba mają drobinki.

SiS,niech pomyślę,kto pierwszy wspominał o kolorze 919...

Apropo kupowania.Przestaję pomału,bo w kufrze już zero jakiegokolwiek miejsca
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:07   #720
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
SiS,niech pomyślę,kto pierwszy wspominał o kolorze 919...
Aneto Ty?


Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Apropo kupowania.Przestaję pomału,bo w kufrze już zero jakiegokolwiek miejsca
No z Twoją kolekcją to o kufrze nie mówmy tylko o ciężarówce



Ja ze swojej strony polecam ćwiczenie silnej woli bo u mnie zakrawało już na jakąś manię...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.