Kosmetyki M.A.C - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 17:09   #1951
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

podejrzewam w takim razie, że o to sam chodziło w przypadku moich prób rejestracji na MUA... Adresu z onetu.pl nie chcieli w ogóle uznać, nie dostałam żadnych info. Natomiast gmail.com przyjęli od razu!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:03   #1952
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Na dzień dzisiejszy to niewiele mniej jak u nas, ale jednak mniej. Jechac po 1 rzecz się nie opłaca, ale większe zakupy już tak.
U nas pigment kosztuje 91 zł a w Niemczech przeliczając na nasze ( po kursie z dzisiejszego dnia ) 78,39. Najbardziej opłaca się kupowac w USA jeśli ktoś ma taką możliwosc
No ja mam zamiar zbierać na bilet lotniczy Mam w USA kuzynkę, ale nie chcę jej eksploatować, bo kiedyś miała problemy z urzędami celnymi. Zwalę jej się kiedyś na głowę, chyba mniejszy problem

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
martaboy ja kupilam u tej samej babki

dziewczyny doradzilyscie mi zeby poszukac zdjec na tej spektrze ale kurcze no nie moge sie zarejestrowac! dwa razy probowalam na dwa rozne maile i za kazdym razem info ze mail "has been banned". No kurcze co jest?
Szczerze, ja próbowałam parę razy wejść na tę stronę i nie mogłambędę jeszcze próbować, ale nie wiem, co jest..
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:38   #1953
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Martaboy daj znac kiedy polecisz, podrzucę Ci moją listę zakupów
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 21:41   #1954
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

po raz kolejny dzieki dziewuszki, sprobuje gmaila!
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:39   #1955
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Martaboy daj znac kiedy polecisz, podrzucę Ci moją listę zakupów
No problem
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:36   #1956
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

no i wpadlam dziewczyny jak śliwka w kompot w te pigmenty, znowu kupuje. Przymierzam sie teraz m.in. do dark soul, czy mozna go uzywac tez jako eye liner? czy ktoras z Was tak robi??
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:53   #1957
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

sigila86 wszystkich pigmentów można używać jako linerów! ja osobiście w ten sposób potraktowałam już Black Black, Pink Bronze, Rich Purple... Nie widzę przeszkód Najlepiej użyć do tego jakiegoś mazidła ( ja mam Duraline, ale średnio mnie zadowala). Ja robię tak: Kroplę Duraline nakładam na wierzch dłoni, maczam w tym pędzelek z Sephory do eyelinera (nr 17), delikatnie osuszam go o dłoń żeby usunąć nadmiar płynu, a następnie delikatnie nabieram na niego pigment. A później no to już tradycyjnie robisz krechę
Dark Soul jest też fajny do nałożnia go na sucho na już namalowaną eyelinerem kreskę - ładnie wyrównuje, daje trochę połysku i do tego utrwala kreskę.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 10:01   #1958
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
sigila86 wszystkich pigmentów można używać jako linerów! .
Potwierdzam

Ja używam baze Duraline i jestem z niej b. zadowolona. Warunek, aby nie nabrać za duzo, żeby pędzel lub pacynka nie były mokre.

Ostatnio kupiłam specjalny preparat do mieszania pigmentów i glitterów. Jesli ktoś lubi kreski na oku to polecam te perełkę

mixing medium eyeliner.

A tak w ogóle to jest juz nowa kolekcja Suite Array z paletą kredek do oczu. Ja uwielbiam delikatnie skrzace krechy i juz sie w tych kredkach zakochałam. Chciałabym wszystkie

-----------

Kasiu taki mały off..... jaki kierunek wybrałaś?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:20   #1959
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

no dzieki dziewczyny za dokladna instrukcje,juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda moje odsypki
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:28   #1960
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Potwierdzam

Ja używam baze Duraline i jestem z niej b. zadowolona. Warunek, aby nie nabrać za duzo, żeby pędzel lub pacynka nie były mokre.

Ostatnio kupiłam specjalny preparat do mieszania pigmentów i glitterów. Jesli ktoś lubi kreski na oku to polecam te perełkę

mixing medium eyeliner.

A tak w ogóle to jest juz nowa kolekcja Suite Array z paletą kredek do oczu. Ja uwielbiam delikatnie skrzace krechy i juz sie w tych kredkach zakochałam. Chciałabym wszystkie

-----------

Kasiu taki mały off..... jaki kierunek wybrałaś?
No kurczę ja jakoś nie umiem sie do Duraline przekonać Do kresek jest dobra, ale cieni za jej pomocą nie umiem rozprowadzić... Ostatnio jest nienajgorzej - biorę kropcię na palec i delikatnie wsmarowuję w powiekę. Potem czeeeekam az przeschnie i wtedy dopiero makeup. Czyli w sumie stosuję ją jak tradycyjną bazę.

[Ale co do baz to odkryłam naj naj (której zresztą tradycyjnie w PL nie ma ale od czego jest eBay) - wychwalaną na Youtube Urban Decay Primer Potion(to tak Off topic, dla zainteresowanych bazami).]

Ło Jezusiu ale cienie z tej kolekcji zakochłam się... a tu jeszcze wkrótce świąteczne pierdołki... ehhh skąd na to brać jak chętnych na korki jak na lekarstwo

geoniu filologię angielską na UAM licencjat już mam,teraz czas na mgr

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
no dzieki dziewczyny za dokladna instrukcje,juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda moje odsypki
no problemo
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:55   #1961
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No kurczę ja jakoś nie umiem sie do Duraline przekonać Do kresek jest dobra, ale cieni za jej pomocą nie umiem rozprowadzić... Ostatnio jest nienajgorzej - biorę kropcię na palec i delikatnie wsmarowuję w powiekę. Potem czeeeekam az przeschnie i wtedy dopiero makeup. Czyli w sumie stosuję ją jak tradycyjną bazę.
Ja w sumie stosuję ja do kresek i do intensyfikowania koloru w wewnętrznej stronie powieki i przy dolnej. Rozcieram już na " sucho".

Na sama powieke nakladam baze prep+prime eye MAC

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ale co do baz to odkryłam naj naj (której zresztą tradycyjnie w PL nie ma ale od czego jest eBay) - wychwalaną na Youtube Urban Decay Primer Potion(to tak Off topic, dla zainteresowanych bazami).
Napisz kilka słów o tej zachwalanej bazie, coż to za cudo i ja go jeszcze nie mam ??
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ło Jezusiu ale cienie z tej kolekcji zakochłam się... a tu jeszcze wkrótce świąteczne pierdołki... ehhh skąd na to brać jak chętnych na korki jak na lekarstwo
Juz ktoś pisał, ze MAC-a i jego kolekcje pojawiajace sie co chwile stworzył diabeł na pokuszenie naiwnych kobitek

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
geoniu filologię angielską na UAM licencjat już mam,teraz czas na mgr
O to w razie korepetycji z ang. mogę sie do Ciebie usmiechnąc.
Robisz zaocznie czy dziennie?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 12:11   #1962
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja kroplę Duraline nakładam na nadgarstek, pędelek maczam w cieniu i mieszam na rączce z Duraline i wtedy na oko. Mieszanka nie do zdarcia wieczorem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:19   #1963
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość


Juz ktoś pisał, ze MAC-a i jego kolekcje pojawiajace sie co chwile stworzył diabeł na pokuszenie naiwnych kobitek

heh nie wiem czy to nawet nie ja gdzies sie pokusiłam o te słowa w tej dyskusji
no ale czy tak nie jest? A w ogole to mnie oświeciło ostatnio, że MAC jest firmą z tego samego koncernu co Estee Lauder i Clinique!! Coś musi być na rzeczy bo oprócz wielkiej miłości do MACa, strasznie tez kocham Clinique! dodają jakichś środków uzależniających do tych kosmetyków czy co? ehhh jestem makijażową poligamistką.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:58   #1964
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzień dobry

Jednak nie poddałam się zakupowej manii w Berlinie. Przemyślałam to sobie i dopóki nie jestem pewna, co tak naprawdę chcę, ograniczę się do truskawki i allegro


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
sigila86 wszystkich pigmentów można używać jako linerów! ja osobiście w ten sposób potraktowałam już Black Black, Pink Bronze, Rich Purple... Nie widzę przeszkód Najlepiej użyć do tego jakiegoś mazidła ( ja mam Duraline, ale średnio mnie zadowala). Ja robię tak: Kroplę Duraline nakładam na wierzch dłoni, maczam w tym pędzelek z Sephory do eyelinera (nr 17), delikatnie osuszam go o dłoń żeby usunąć nadmiar płynu, a następnie delikatnie nabieram na niego pigment. A później no to już tradycyjnie robisz krechę
Dark Soul jest też fajny do nałożnia go na sucho na już namalowaną eyelinerem kreskę - ładnie wyrównuje, daje trochę połysku i do tego utrwala kreskę.
Ja na jakimś filmiku instruktażowym widziałam kredkę (zwykłą) "maczaną" w pigmencie i normalnie "liniowaną" po oku. Zupełnie zapomniałam, muszę szybko wypróbować
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:10   #1965
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Na sama powieke nakladam baze prep+prime eye MAC
Co myślisz o tej bazie? Mas zporównanie do Art Deco albo Lumene? Dobra jest?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:21   #1966
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kasiuj85! stanowczo dodają czegos do tych kosmetyków...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 20:55   #1967
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie Macoholiczki
wróciłam właśnie z Wrocławia, gdzie, jakżeby inaczej, musiałam wstąpić do MAC.... Skoro wreszcie miałam okazję tam być - nie mogłam się oprzeć. Chciałam wziąć pędzell 187, ale cena - 210 zł mnie dobiła i się opamiętałam :/ Odkupiłam sobie wreszcie m. in. blot powder, ufff. Rozpakowywali właśnie kolekcję Ungaro, niestety (albo na szczęście) jutro, może pojutrze dopiero wystawią do sprzedaży, i słuchajcie, dostali po 3 (słownie trzy) sztuki każdej rzeczy - w tym tester, czyli 2 do sprzedaży
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 21:13   #1968
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jak tak chwalicie to kupiłam
Puder i fioletowy cień do powiek.

Rzuciły mi się jak na razie w oczy paskudne opakowania.. resztę przetestuję jutro
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 21:39   #1969
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Witajcie Macoholiczki
wróciłam właśnie z Wrocławia, gdzie, jakżeby inaczej, musiałam wstąpić do MAC.... Skoro wreszcie miałam okazję tam być - nie mogłam się oprzeć. Chciałam wziąć pędzell 187, ale cena - 210 zł mnie dobiła i się opamiętałam :/ Odkupiłam sobie wreszcie m. in. blot powder, ufff. Rozpakowywali właśnie kolekcję Ungaro, niestety (albo na szczęście) jutro, może pojutrze dopiero wystawią do sprzedaży, i słuchajcie, dostali po 3 (słownie trzy) sztuki każdej rzeczy - w tym tester, czyli 2 do sprzedaży
No niestety, nie przeznaczają zbyt wiele na rynek polski W MACu krakowskim chciałam pędzel, to mi dziewczyna powiedziała, że już go nie ma bo dostali tylko trzy sztuki i nie wiadomo kiedy znów dostaną

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Jak tak chwalicie to kupiłam
Puder i fioletowy cień do powiek.

Rzuciły mi się jak na razie w oczy paskudne opakowania.. resztę przetestuję jutro

A mnie te opakowania baaaaardzo się podobają. Takie skromne, niepozorne, a w środku dobry jakościowo kosmetyk Osobiście niezbyt lubię, gdy opakowania błyszczą na kilometr.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 21:43   #1970
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nie musiałyby błyszczeć..grunt by nie były takie plastikowe jak kubeczek po jogurcie..
Niby ten puder nie kosztuje dużo ale za tą cenę mogliby dorzucić estetyczniejsze opakowanie.
Ale to już kwestia gustu
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 21:49   #1971
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Witajcie Macoholiczki
wróciłam właśnie z Wrocławia, gdzie, jakżeby inaczej, musiałam wstąpić do MAC.... Skoro wreszcie miałam okazję tam być - nie mogłam się oprzeć. Chciałam wziąć pędzell 187, ale cena - 210 zł mnie dobiła i się opamiętałam :/ Odkupiłam sobie wreszcie m. in. blot powder, ufff. Rozpakowywali właśnie kolekcję Ungaro, niestety (albo na szczęście) jutro, może pojutrze dopiero wystawią do sprzedaży, i słuchajcie, dostali po 3 (słownie trzy) sztuki każdej rzeczy - w tym tester, czyli 2 do sprzedaży
210 ???????
Upadli na głowe !!!!!

Mogę tylko podpowiedziec, że widziałam pędzel 187 na all za 150 zł. Patrząc na te ceny chyba jednak troche mi zajmie odkładanie pieniązków na nie
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 22:13   #1972
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Co myślisz o tej bazie? Mas zporównanie do Art Deco albo Lumene? Dobra jest?
Porownanie mam jedynie z Lumene, bo Art Deco nie miałam.
Osobicie Lumene mnie nie zachwyciła, wręcz cienie szybciej z niej spływały niż nałożone bezpośrednio na powieke.


Baza MAC nie jest tez jakaś bardzo wyjatkowa, ale większych zastrzeżeń do niej nie mam. Ładnie wyrównuje kolor powieki, cienie utrzymuja sie kilka godzin. Kiedys zapomniałam jej nałozyć i faktycznie jednej warstwy mi brakowało

Ma konsystencje gęstego pudru , łatwo sie aplikuje i jest bardzo wydajna.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 00:29   #1973
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cześć dziewczyny mam mały problem a mianowicie brat kupił mi coś co nie wiem czym jest...?z kolekcji for Ungaro...?czy możliwe ze istnieje coś takiego jak baza do ust..? np. pod pomadkę załączam zdjęcia.. specjalistki bardzo proszę o pomoc..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kuba 041.jpg (51,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kuba 043.jpg (44,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kuba 044.jpg (52,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kuba 047.jpg (58,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kuba 048.jpg (53,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kuba 050.jpg (51,2 KB, 23 załadowań)
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 05:46   #1974
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam mały problem a mianowicie brat kupił mi coś co nie wiem czym jest...?z kolekcji for Ungaro...?czy możliwe ze istnieje coś takiego jak baza do ust..? np. pod pomadkę załączam zdjęcia.. specjalistki bardzo proszę o pomoc..
To pierwsze to oczywiście róż

To drugie to Cream Colour Base, mozesz używać na policzki jako róż i na usta jako bazę

Odsyłam do stronki: http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY28061


Zazdroszczę takiego brata
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 06:28   #1975
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Znajoma jedzie do USA. Jakie pigmenty są tam których tu nie ma lub inaczej co warto zakupić z Maca?

Chcialabym 3 kolory
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 07:09   #1976
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Witajcie Macoholiczki
wróciłam właśnie z Wrocławia, gdzie, jakżeby inaczej, musiałam wstąpić do MAC.... Skoro wreszcie miałam okazję tam być - nie mogłam się oprzeć. Chciałam wziąć pędzell 187, ale cena - 210 zł mnie dobiła i się opamiętałam :/ Odkupiłam sobie wreszcie m. in. blot powder, ufff. Rozpakowywali właśnie kolekcję Ungaro, niestety (albo na szczęście) jutro, może pojutrze dopiero wystawią do sprzedaży, i słuchajcie, dostali po 3 (słownie trzy) sztuki każdej rzeczy - w tym tester, czyli 2 do sprzedaży

No chyba sobie dystrybutor żartuje... mam nadzieję że coś później jeszcze dostaną bo w najbliższym czasie muszę MACa unikać ze względów finansowych. Jak nie zdążę to tylko ebay mi zostanie a bardzo jestem ciekawa różu i kolorowej bazy na usta i policzki.

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam mały problem a mianowicie brat kupił mi coś co nie wiem czym jest...?z kolekcji for Ungaro...?czy możliwe ze istnieje coś takiego jak baza do ust..? np. pod pomadkę załączam zdjęcia.. specjalistki bardzo proszę o pomoc..
A możesz napisać jak się róż i baza sprawuje w użyciu?

Odnośnie dyskusji o Duralinie i trwałych kreskach - czy macie jakiś dobry patent na demakijaż tego? Sephorowy płyn dwufazowy mi strasznie wysusza powieki a niczym słabszym nie umiem usunąć makeupu oczu bez tarcia
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 12:13   #1977
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
To pierwsze to oczywiście róż

To drugie to Cream Colour Base, mozesz używać na policzki jako róż i na usta jako bazę

Odsyłam do stronki: http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY28061


Zazdroszczę takiego brata

EEE chyba to sa wlasie dwie bazy bo nazywaja sie w ten sam sposób tlyko kolorami sie różnia...ale pomyślalam ze zapytam bo baza do ust... czego oni nie wymyślą....:P
dzieki Wilhelmino
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:12   #1978
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C

210 zl za pedzel to przesada.
W Anglii numer 187 kosztuje 28 funtow. Czyli mniej wiecej 120zlotych !
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:00   #1979
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

heh ceny w Polsce to przesada... czasem sobie myślę w jaki sposób oni je ustalają...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:42   #1980
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dwa dni temu przyszły do mnie odsypki MACA. Rozkoszuję się kolorami. Wszystkich nie przetestowałam ale pigmenty faktycznie bajka. Świetnie się rozprowadzają i dość długo trzymają się na powiece. Mam 12 odsypek a już zapisuję kolejne kolorki , które muszę koniecznie mieć. Boskie fiolety
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.