Smackersy - zbiorczy :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 23:00   #961
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ja też zwykle nie kupuje poza all ale taka ładna reklama na wizażu, ze się skusiłam. wydawało mi się ze sprawdzone toto.
wrrr naiwna to ja jestem.

na pocieszenie zamówiłam sobie na all m&msa niebieskiego, jak myślicie dobry ?

btw. dziewczynki z ciekawości, ile jesteście stratne? bo ja 23zl
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:02   #962
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez chooco Pokaż wiadomość
ja też zwykle nie kupuje poza all ale taka ładna reklama na wizażu, ze się skusiłam. wydawało mi się ze sprawdzone toto.
wrrr naiwna to ja jestem.

na pocieszenie zamówiłam sobie na all m&msa niebieskiego, jak myślicie dobry ?

btw. dziewczynki z ciekawości, ile jesteście stratne? bo ja 23zl
ja bylabym tak na oko min 25zl wlasnie chociaz poczatkowo wyszloby mi 40zl ale ze wogole mi strona do koszyka nie dodaje rzeczy to moze i dobrze? ale no moze paczki jeszcze przyjda?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:05   #963
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

dostałam od nich emaila: (pytałam kiedy można spodziewać się przesyłki)
"Witam

W tym tygodniu.

pozdrawiam,anna"
no to bede miała dwa m&msy;p łuhuu
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:06   #964
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez chooco Pokaż wiadomość
dostałam od nich emaila: (pytałam kiedy można spodziewać się przesyłki)
"Witam

W tym tygodniu.

pozdrawiam,anna"
no to bede miała dwa m&msy;p łuhuu
no i widzisz:P nie ma co panikowac:P ciekawa jestem czy mi sie uda cos kupic w koncu czy nie....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:12   #965
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Popanikować sobie zawsze można ;p chociaż nigdy nie natknęłam się na naciągaczy w internecie (dzieęki bogu) to moja kuzynka zamawiając telefon z usa dostała cegłe. ale okazało się że pan na poczcie sobie podmienił;p

edit: no to teraz czekamy na paczuszke
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 23:17   #966
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez chooco Pokaż wiadomość
Popanikować sobie zawsze można ;p chociaż nigdy nie natknęłam się na naciągaczy w internecie (dzieęki bogu) to moja kuzynka zamawiając telefon z usa dostała cegłe. ale okazało się że pan na poczcie sobie podmienił;p

edit: no to teraz czekamy na paczuszke
a odzyskala pieniadze chociaz ?? albo telefon?:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 11:34   #967
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

hmmm, ja składałam w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ zamówienie 28.10 i dalej ani widu, ani słychu błyszczyków. na maile nikt mi nie raczył odpowiedzieć, a dzwonić nie ma co, bo włącza się za każdym razem poczta głosowa. tyle dopsz, że nie wpłacałam na konto, a brałam za pobraniem (byłoby 70zl w plecy).
jakby ktoś dostał paczuchę od cupcake, niech się pochwali (i przy okazji uspokoi mnie, że moje maleństwa jednak mają szansę przyjść)


**EDIT
przed chwilą dostałam maila:
Cytat:
Witam

Sklep jeszcze w pelni nie funkcjonuje dlatego jest status "nowe".Pani
przesylka dojdzie w tym tygodniu razem z gratisem.Reszta bonusow
zostanie naliczona w nastepnym tygodniu jak juz pozbedziemy sie
wszystkich problemow technicznych

pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2008-11-04 o 13:04
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 13:14   #968
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
hmmm, ja składałam w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ zamówienie 28.10 i dalej ani widu, ani słychu błyszczyków. na maile nikt mi nie raczył odpowiedzieć, a dzwonić nie ma co, bo włącza się za każdym razem poczta głosowa. tyle dopsz, że nie wpłacałam na konto, a brałam za pobraniem (byłoby 70zl w plecy).
jakby ktoś dostał paczuchę od cupcake, niech się pochwali (i przy okazji uspokoi mnie, że moje maleństwa jednak mają szansę przyjść)


**EDIT
przed chwilą dostałam maila:
ehm....to przynajmniej tyle odp ja nadal nie wiem co z moja sprawa i mi juz nie odp wiec pewnie sie nie dowiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:31   #969
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

może spróbuj napisać do cupcake'a i przypomnieć o swoim istnieniu , a właściwie o istnieniu twojego zamówienia (mnie dopiero na dzisiejszy mail odpowiedzieli). trzymam kciuki za wszystkich (i przy okazji za siebie )
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 13:34   #970
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
może spróbuj napisać do cupcake'a i przypomnieć o swoim istnieniu , a właściwie o istnieniu twojego zamówienia (mnie dopiero na dzisiejszy mail odpowiedzieli). trzymam kciuki za wszystkich (i przy okazji za siebie )
ale wlasnie w tym problem ze nie moge nic zamowic bo nie moge nic dodac do koszyka:/ pisalam do nich, ale odp mi pierw zebym dokladnie napisala co mi sie nie chce dodac, to odp ze wszystko! obojetnie na co chce dodacm nic z tego. To wlasnie napisali ze to str innej firmy i oni do nich napisza. No i to bylo pare dni temu a ja ciagle dodawac nie moge
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 14:25   #971
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ja u nich zamówiłam w zeszły wtorek, czyli już tydzień czekam :/ Chyba powinni to priorytetem wysłać, i to już następnego dnia Ech, dobrze, że za pobraniem wzięłam :P
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 16:45   #972
chooco
Zadomowienie
 
Avatar chooco
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ja składałam zamówienie 25go. mam nadzieje ze dostane moje smackersyy <33 narazie czekam na ten z allegro. zobaczymy co przyjdzie pierwsze dołączam się do prośby- jeśli któraś dostanie paczkę, dajcie znać
__________________
'Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.'

szafa . wish
chooco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:01   #973
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Witam wszystkich

Jestem właścicielką sklepu http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ chciałam wyjaśnić kilka spraw,
Po pierwsze to sprzedajemy tez na allegro pod nikiem ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.

Po drugie sklep funkcjonuje dopiero od 2 tyg,jest jeszcze trochę problemów technicznych nad którymi cały czas pracujemy,ale myślę ze już do 2 tygodni wszystko powinno w pełni funkcjonować,osoby które zamówiły i ich status po zalogowaniu jest "nowy" nie oznacza ze zamówienie nie zostało zrealizowane,część przesyłek poszło wczoraj dzisiaj wysyłamy resztę ,wiec w tym tygodniu wszyscy powinni otrzymać zamówiony towar.

Co do produktów to są to kosmetyki tylko i wyłącznie firm Amerykańskich,specjalizuj emy sie w sprowadzaniu przeróżniejszych smakowych błyszczyków z USA,w krotce będzie można znaleźć w naszym sklepie cały asortyment kosmetyków firmy Lotta luv oraz firmy Boston America,która w Polsce jest raczej nie znana,produkują oni błyszczyki znanych firm np Pilsburry,Betty Boop oraz wiele innych.Większość produktów które teraz znajdują sie w naszym sklepie to Smackersy oraz błyszczyki/balsamy firmy Lotta luv,łącznie w naszym sklepie będzie ponad 800 rożnych produktów w tym także zapachowe kosmetyki do ciała(masła do ciała,balsamy,zele pod prysznic itp) także wszystko firm Amerykańskich.

Co do cen; tak sa one niższe niz w sklepie a to dlatego ze mamy tez niskie koszty utrzymania naszego sklepu,jesteśmy sklepem wirtualnym wiec nie płacimy za wynajem lokalu ,wyposażanie i nie zatrudniamy tez kilkunastu pracowników,a to oznacza ze możemy nasze produkty sprzedawać po nizszych cenach,staramy sie żeby ceny były porównywalne z cenami w USA.
Stali klienci zawsze będę otrzymywać gratisy oraz dodatkowe punkty czy rabaty ,zawsze w naszym sklepie sa produkty po promocyjnej cenie a na głównej stronie co jakiś czas będzie pojawiać sie promocja nowego produktu.

Do dimiti:
my zajmujemy sie tylko strona graficzna ,strona techniczna zajmuje sie firma istore.pl na której utrzymywany jest nasz sklep,pisałam do nich o twoim problemie ale niestety jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi :/ ,ja sama Ci nie mogę pomoc bo naprawdę nie wiem co może byc przyczyna ,byc może błąd leży w twoim komputerze ,może masz wyłączna jakaś funkcje? jestes jedyna osoba z tym problemem i w tym momencie nic innego mi nie przychodzi do głowy...jestem ciekawa czy tez w innych sklepach internetowych masz taki sam problem...jak otrzymam od nich odpowiedz to napisze do Ciebie i sprobujemy ten problem rozwiązać.

to chyba na tyle,jakbyście mieli jakieś pytania to proszę pisać, z chęcią odpowiem.

Pozdrawiam serdecznie ,Anna

do wizaz.pl:jesli naruszyłam jakis punkt w regulaminie to proszę o info na pw ),proszę nie traktować tej wiadomości jako reklamy ,chciałam tylko wyjaśnić kilka spraw.

Edytowane przez Cupcake79
Czas edycji: 2008-11-06 o 08:15 Powód: test platnej reklamy
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:43   #974
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, trochę poczytałam tutaj na temat smackersów i powiem szczerze, że strasznie mnie korci by sobie kilka kupić. Po pierwsze czy któraś z was korzystała już z usług tego oto sklepu internetowego: http://cupcake.istore.pl/pl,category...y=72673&page=1 ? Jeśli tak to prosiłabym o odpowieć czy wszystko jest ok i tak dalej. No a po drugie jeśli mogę prosić o opis takich smaków i jak one wyglądają na ustach. Więc najbardziej interesuje mnie ten: http://cupcake.istore.pl/pl,product,...ekoladzie.html, oraz ten: http://cupcake.istore.pl/pl,product,...a,sunrise.html (on jest dostępny również jako błyszczyk, więc nie wiem, który lepszy) i jeszcze czym się różnią te dwa od siebie bo smak niby jest ten sam:
http://cupcake.istore.pl/pl,product,...kowe,lody.html
http://cupcake.istore.pl/pl,product,...kowe,lody.html
Z góry dziękuję za odpowiedź, jeśli się powtarzam to bardzo przepraszam.
Z tych które tu podalas to ja osobiscie uzywam junior mints - cukierki w czekoladzie,balsam jest naprawde pyszny ,smak prawdziwej czekolady z nutą miety,chcialoby sie go po prostu caly czas zlizywac z ust,leciutko tez barwi usta i nadaje polysk,jest to jeden z najlepiej sprzedajacych sie produktow w naszym sklepie.

pozdrawiam,anna
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 09:07   #975
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja ciagle nie moge nic dodac do koszyka na tej cupcake:/ ale dlaczego to nie mam pojecia!

witam

Wlasnie otrzymalam wiadomosc od istore.pl - jest tak jak myslalam,blad jest w twoim komputerze,jak zmienisz konfiguracje to napisz do mnie czy juz dziala czy nie

Witam.

Dziękuję za e-mail.

Klient najprawdopodobniej nie ma włączonej obsługi plików cookies (ciasteczka) w przeglądarce. Proszę poprosić o zmianę konfiguracji przeglądarki. Za zawartość koszyka odpowiadają właśnie te pliki.

Pozdrawiam,
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 10:10   #976
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Cupcake79 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Jestem właścicielką sklepu http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ chciałam wyjaśnić kilka spraw,
Po pierwsze to sprzedajemy tez na allegro pod nikiem ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.

Po drugie sklep funkcjonuje dopiero od 2 tyg,jest jeszcze trochę problemów technicznych nad którymi cały czas pracujemy,ale myślę ze już do 2 tygodni wszystko powinno w pełni funkcjonować,osoby które zamówiły i ich status po zalogowaniu jest "nowy" nie oznacza ze zamówienie nie zostało zrealizowane,część przesyłek poszło wczoraj dzisiaj wysyłamy resztę ,wiec w tym tygodniu wszyscy powinni otrzymać zamówiony towar.

Co do produktów to są to kosmetyki tylko i wyłącznie firm Amerykańskich,specjalizuj emy sie w sprowadzaniu przeróżniejszych smakowych błyszczyków z USA,w krotce będzie można znaleźć w naszym sklepie cały asortyment kosmetyków firmy Lotta luv oraz firmy Boston America,która w Polsce jest raczej nie znana,produkują oni błyszczyki znanych firm np Pilsburry,Betty Boop oraz wiele innych.Większość produktów które teraz znajdują sie w naszym sklepie to Smackersy oraz błyszczyki/balsamy firmy Lotta luv,łącznie w naszym sklepie będzie ponad 800 rożnych produktów w tym także zapachowe kosmetyki do ciała(masła do ciała,balsamy,zele pod prysznic itp) także wszystko firm Amerykańskich.

Co do cen; tak sa one niższe niz w sklepie a to dlatego ze mamy tez niskie koszty utrzymania naszego sklepu,jesteśmy sklepem wirtualnym wiec nie płacimy za wynajem lokalu ,wyposażanie i nie zatrudniamy tez kilkunastu pracowników,a to oznacza ze możemy nasze produkty sprzedawać po nizszych cenach,staramy sie żeby ceny były porównywalne z cenami w USA.
Stali klienci zawsze będę otrzymywać gratisy oraz dodatkowe punkty czy rabaty ,zawsze w naszym sklepie sa produkty po promocyjnej cenie a na głównej stronie co jakiś czas będzie pojawiać sie promocja nowego produktu.

Do dimiti:
my zajmujemy sie tylko strona graficzna ,strona techniczna zajmuje sie firma istore.pl na której utrzymywany jest nasz sklep,pisałam do nich o twoim problemie ale niestety jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi :/ ,ja sama Ci nie mogę pomoc bo naprawdę nie wiem co może byc przyczyna ,byc może błąd leży w twoim komputerze ,może masz wyłączna jakaś funkcje? jestes jedyna osoba z tym problemem i w tym momencie nic innego mi nie przychodzi do głowy...jestem ciekawa czy tez w innych sklepach internetowych masz taki sam problem...jak otrzymam od nich odpowiedz to napisze do Ciebie i sprobujemy ten problem rozwiązać.

to chyba na tyle,jakbyście mieli jakieś pytania to proszę pisać, z chęcią odpowiem.

Pozdrawiam serdecznie ,Anna

do wizaz.pl:jesli naruszyłam jakis punkt w regulaminie to proszę o info na pw ),proszę nie traktować tej wiadomości jako reklamy ,chciałam tylko wyjaśnić kilka spraw.
uuu to teraz mamy dobrze skoro juz ktos z cupcake jest na forum
Cytat:
Napisane przez Cupcake79 Pokaż wiadomość
witam

Wlasnie otrzymalam wiadomosc od istore.pl - jest tak jak myslalam,blad jest w twoim komputerze,jak zmienisz konfiguracje to napisz do mnie czy juz dziala czy nie

Witam.

Dziękuję za e-mail.

Klient najprawdopodobniej nie ma włączonej obsługi plików cookies (ciasteczka) w przeglądarce. Proszę poprosić o zmianę konfiguracji przeglądarki. Za zawartość koszyka odpowiadają właśnie te pliki.

Pozdrawiam,
hym, pogrzebie cos ale sie kompletnie na tym nie znam..probowalam z drugiego komputera i tez nic widocznie znajomy ojca jak instalowal programy sam sobie poustawial co chcial...jak mi sie nie uda to pojde do jakiejs kolezanki i moze wtedy mi sie uda dziekuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:50   #977
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Mam do pani pytanie - cy będziecie mieć w ofercie smackersy Lip Frosting i Ice creamies? .
Tirosoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:52   #978
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
Mam do pani pytanie - cy będziecie mieć w ofercie smackersy Lip Frosting i Ice creamies? .
ice cream chyba widzialam juz w ofercie albo mi sie lapcy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:54   #979
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ja bym byla bardzo uradowna, gdyby w ofercie pojawily sie pomadki bonnie bell lip shades. zwlaszcza w kolorze berry brillance
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 16:07   #980
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Tirosoma Pokaż wiadomość
Mam do pani pytanie - cy będziecie mieć w ofercie smackersy Lip Frosting i Ice creamies? .
Witam

Tak ,ale dopiero za miesiąc.

Pozdrawiam,anna
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 16:23   #981
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja bym byla bardzo uradowna, gdyby w ofercie pojawily sie pomadki bonnie bell lip shades. zwlaszcza w kolorze berry brillance
czy chodzi o te srebrne z wysuwaną szminka? jesli tak, to mam takie nieużywane testery wiec w sklepie ich nie sprzedaje.Mam kilka sztuk berry brilliance i strawberry slush.Podaj mi adres na priv to Ci wysle.

Pozdrawiam,Anna
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 16:34   #982
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

dokladnie o te. raz udalo mi sie nabyc i wiecej jej juz nie widzialam, a kolor jest idealny.dziekuje
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 16:40   #983
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dokladnie o te. raz udalo mi sie nabyc i wiecej jej juz nie widzialam, a kolor jest idealny.dziekuje

bo tych szminek już nie ma w sprzedaży,zostały zastąpione inna seria flip shades,ja mam ostatnie sztuki
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 17:30   #984
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dokladnie o te. raz udalo mi sie nabyc i wiecej jej juz nie widzialam, a kolor jest idealny.dziekuje
a jakie to kolorki? jak jakies rozjasniajace to mi gula zrobilas:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 17:30   #985
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

a ja mam takie pytanie... kiedy na nowo bedzie dzialac cupcake? bo na razie nie ma niczego w ofercie :/
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:21   #986
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Dimitimi jestem dobra i nie naraze Cie na zagwostki i wydawanie pieniazkow- ciemne :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:29   #987
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dimitimi jestem dobra i nie naraze Cie na zagwostki i wydawanie pieniazkow- ciemne :P
OOo dziekuje! przynajmniej cos zostanie w portfelu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:32   #988
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Mi też stronla nie działa tzn. nie pokazuje żadnych produktów
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:48   #989
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Dimitimi na nowa limitowanke e pewnie :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:15   #990
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dimitimi na nowa limitowanke e pewnie :P

na cos trzeba wydawac zeby sobie poprawiac nastroj
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.