Drogie podklady ;) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 21:54   #211
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Ranko, i jak ten DW Light po testach? Dzisiaj byłam w GC i pomaziałam się nim w odcieniu 2.0, bardzo mi sie spodobał. Niestety nie mieli odcienia 3.0 w testerach i nie mogłam tych dwóch kolorków porównać. A jaki ty masz kolor? No i jak z kryciem i matem?
kryje dobrze ale musze nalozyc dwie warstewki, ale mi to nie przeszkadza bo jest dosc lekki

ja potrzebuje 1.0 niesttey koniecznie trzeba klasc krem bo uwidacznia suche skorki a mi sie wydaje ze po kremie gorzej z matem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 08:25   #212
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja w ramach oddechu po Revlonie zaopatrzyłam sie ostatnio w Collistar Face Foundation Perfect Wear i jakkolwiek uwazam, że owo Perfect Wear jest mocno na wyrost, jestem zadowolona. Ładnie kryje, odczuwalnie nawilża, poskramia suche skórki , a utrwalony sypańcem Kanebo utrzymuje się na buzi w niezmienionym stanie od 6 do nierzadko 22
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Diane Brill, po testach próbkowych jestem zachwycona, przede wszystkim super-extra-naturalnym wyglądem na mojej buzi i swietnym kryciem - mam ogromne cienie pod oczami i brak ochoty na zabawy z korektorem. Niestety cena nie zachęca, ponad 200, a że w kolejce stoi jeszcze Spectacular, to się waham Szkoda, ze nie go w KWC
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 08:31   #213
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja w ramach oddechu po Revlonie zaopatrzyłam sie ostatnio w Collistar Face Foundation Perfect Wear i jakkolwiek uwazam, że owo Perfect Wear jest mocno na wyrost, jestem zadowolona. Ładnie kryje, odczuwalnie nawilża, poskramia suche skórki , a utrwalony sypańcem Kanebo utrzymuje się na buzi w niezmienionym stanie od 6 do nierzadko 22
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Diane Brill, po testach próbkowych jestem zachwycona, przede wszystkim super-extra-naturalnym wyglądem na mojej buzi i swietnym kryciem - mam ogromne cienie pod oczami i brak ochoty na zabawy z korektorem. Niestety cena nie zachęca, ponad 200, a że w kolejce stoi jeszcze Spectacular, to się waham Szkoda, ze nie go w KWC
z tego co pamiętam to Naveda używa podkładu Diane Brill - napisz do niej PW na pewno pomoże

a gdzie planowałaś zakupić podkład tej firmy? w sumie sama nabrałam ochoty
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 08:49   #214
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

W Douglasie nie wiem czy jest w każdym, pewnie nie, ja widziałam go w Galerii Bałtyckiej, tam też od bardzo miłych konsultantek dostałam próbkę podkładu
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 08:54   #215
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Douglasie nie wiem czy jest w każdym, pewnie nie, ja widziałam go w Galerii Bałtyckiej, tam też od bardzo miłych konsultantek dostałam próbkę podkładu
to ja też muszę spróbować... dzięki za info
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 21:20   #216
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Mi akurat pasuje 25,jestem raczej blada,ale na twarzy wygląda fajnie.
Gama kolorów jednak ograniczona krytycznie
zabkaa może w takim razie vichy normateint? trochę lżejszy kaliber ,ale też krycie niezłe
dla odmiany spróbuje nawilżającego, pielęgnacyjnego podkładu i myśle, że i efekt krycia z czasem nie będzie juz taki potrzebny Vichy jest troche podejrzany według mnie
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:45   #217
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Drogie podklady ;)

a ja zaszalalam i zmieszalam sobie pol na pol Revlona colorstaya do normalnej i suchej z LP Max Factora i wyszedl podklad idealny:P (w fazie testow, na razie super)- wytrzymaly, pieknie kryje, swietnie sie rozprowadza, wyglada naturalnie, nie podkresla skorek, fajny kolorek taki zywy (buff z revlona + pastelle z LP) + puder na wykonczenie (jak zawsze) i dlugo nawet sie nie swiece, szok:P

duzo lepiej spisuje sie u mnie niz DW i DW Light...24Ore Deborah i Colour Copy Deborah... aaa + odzielnie Colorstay i LP Max Factor
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2008-11-03 o 22:53
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 18:56   #218
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

A u mnie 24ore Deborah sprawdzil sie masakrycznie! wlasnie teraz go testuje, jutro dodstanie ode mnie trzecia szanse, ale wczoraj bylo strasznie, jakby mi ktos na twarz tynk nalozyl, tapeta niemilosierna:/ dzis ylo troszke lepiej, ale jest dla mnie za ciezki niestety...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 19:11   #219
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

ja testuje dior incone i po 1 razie mam zaczerwnienia na policzkach sprubuje jutro jak si epowtorzy nie kuipe go na szczescie mam probke
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 22:36   #220
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja używałam Clinique superfit (jak miałam próbke to bardzo mi sie spodobał),ale jak kupiłam cała buteleczkę,to juz nie byl taki rewelacyjny,pozniej Revlon strasznie mi zapychał pory,teraz od roku używam Vichy i na koniec pudruję buzkę pudrem mineralnym Loreala,ale nadal poszukuje tego "cudeńka".Ja mam taka cerę,ze nie mogę takich mocno matujących podkładów używac,bo one zbyt mocno wysuszają i wtedy bardziej mnie wysypuje,a ciężko znów znalezc cos do cery tłustej co matuje i jednocześnie nawilża.
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 15:26   #221
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ja testuje dior incone i po 1 razie mam zaczerwnienia na policzkach sprubuje jutro jak si epowtorzy nie kuipe go na szczescie mam probke
A dla mnie dior icone jest wspanialy. Niesamowite jak rozne moga byc opinie na temat tego samego produktu.
Ja dzis dalej testuje deborah i dalej mam tynk na twarzy Zdecydowanie nie jest to podklad dla mnie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 16:34   #222
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A dla mnie dior icone jest wspanialy. Niesamowite jak rozne moga byc opinie na temat tego samego produktu.
Ja dzis dalej testuje deborah i dalej mam tynk na twarzy Zdecydowanie nie jest to podklad dla mnie
Ja również uzywam Diora Icone'a i jestem wprost oczarowana!! Kocham ten podkład , dosłownie i w przenosni buźka jak z photoshop'a idealnie gladka , no ale faktycznie przeciez dla kazdego co innego
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 16:55   #223
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A dla mnie dior icone jest wspanialy. Niesamowite jak rozne moga byc opinie na temat tego samego produktu.
Ja dzis dalej testuje deborah i dalej mam tynk na twarzy Zdecydowanie nie jest to podklad dla mnie
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja również uzywam Diora Icone'a i jestem wprost oczarowana!! Kocham ten podkład , dosłownie i w przenosni buźka jak z photoshop'a idealnie gladka , no ale faktycznie przeciez dla kazdego co innego
no wlasnie dla kazdego cos innego mi uczulil buzke niestety mam dosc wrazliwa buzie i skore mam czerwone plamki na powietrzu w kazdym razie dzisaj testowalm mat lumiere z chanel i duzo lepszy efekt ale jeszcze pojutrze wyprubuje raz diora jak sie efekt powtorzy to niestety niekupie go na bank no bo szkoda meczyc twarz i zgadzam sie z ekazdemu cos innego pasuje i najwazniejsze zeby pasowal to tej osobie ale uwazam z ei tak warto sprobowac bo a noz sie uda pozatym ze mnie uczulil i podraznil to uwazam z esuper kryje fajna konsystencja nie tworzy maski wiec dla kogos innego bedzie ok tak samo nie trawie lancome adaptive tez mnie uczulil a raczej spoowowal sahare na buzi mimo iz mialam krem nawilzajacy a mamie lancome ten na zmarszczki tak samo zrobil
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:19   #224
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
no wlasnie dla kazdego cos innego mi uczulil buzke niestety mam dosc wrazliwa buzie i skore mam czerwone plamki na powietrzu w kazdym razie dzisaj testowalm mat lumiere z chanel i duzo lepszy efekt ale jeszcze pojutrze wyprubuje raz diora jak sie efekt powtorzy to niestety niekupie go na bank no bo szkoda meczyc twarz i zgadzam sie z ekazdemu cos innego pasuje i najwazniejsze zeby pasowal to tej osobie ale uwazam z ei tak warto sprobowac bo a noz sie uda pozatym ze mnie uczulil i podraznil to uwazam z esuper kryje fajna konsystencja nie tworzy maski wiec dla kogos innego bedzie ok tak samo nie trawie lancome adaptive tez mnie uczulil a raczej spoowowal sahare na buzi mimo iz mialam krem nawilzajacy a mamie lancome ten na zmarszczki tak samo zrobil
Dlatego dobrze , że masz próbeczke . gorzej gdybys kupiła a tu taki zonk dlatego ja nie kupuje juz w ciemno kosmetyków , dobrze jest wypróbowac cos za co trzeba zapłacic prawie 200 zł
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:26   #225
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Drogie podklady ;)

ja otrzymalam 3 probeczki- teint idol ultra, adaptive i DW i zaczynam testowanko w poszukiwaniu babeczka na stoisku lancoma probowala mi wcisnac nie ten odcien a estee lauderka nawalila mi tyle podkladu na pyszczek plus korektor, ze jakbym sypki puder dodala to chyba by mi wszystko odpadlo z twarzy pod ciezrem no i wez tu sie radz kogos....
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:23   #226
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
ja otrzymalam 3 probeczki- teint idol ultra, adaptive i DW i zaczynam testowanko w poszukiwaniu babeczka na stoisku lancoma probowala mi wcisnac nie ten odcien a estee lauderka nawalila mi tyle podkladu na pyszczek plus korektor, ze jakbym sypki puder dodala to chyba by mi wszystko odpadlo z twarzy pod ciezrem no i wez tu sie radz kogos....
padłam normalnie

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2008-11-08 o 20:25
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:25   #227
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dlatego dobrze , że masz próbeczke . gorzej gdybys kupiła a tu taki zonk dlatego ja nie kupuje juz w ciemno kosmetyków , dobrze jest wypróbowac cos za co trzeba zapłacic prawie 200 zł
zgadzam sie jak to mowia nie wszystko zloto co sie swieci ale z kolei mat lumiere z chanel jest kapiyalny no chyba ze to zasluga tez kremu shiseido w kazdym razie wykorzystam probki mat i incone i zobaczymy pewnie pojde po kolejne do douglasa
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:31   #228
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
zgadzam sie jak to mowia nie wszystko zloto co sie swieci ale z kolei mat lumiere z chanel jest kapiyalny no chyba ze to zasluga tez kremu shiseido w kazdym razie wykorzystam probki mat i incone i zobaczymy pewnie pojde po kolejne do douglasa
Majula no widzisz sprawdza sie powiedzenie , ja z kolei nie jestem z mat lumiere zadowolona , świece się po nim jak psu jajca... mam raczej suchą cere a po nim niemiłosiernie wydziela mi sie sebum podklady to jak perfumy- kwestia indywidualna , dla jednych pikny słodziak dla innych istny smrodek
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:35   #229
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Majula no widzisz sprawdza sie powiedzenie , ja z kolei nie jestem z mat lumiere zadowolona , świece się po nim jak psu jajca... mam raczej suchą cere a po nim niemiłosiernie wydziela mi sie sebum podklady to jak perfumy- kwestia indywidualna , dla jednych pikny słodziak dla innych istny smrodek
a ja tez mam sucha a nos mi sie swieci dosc szybko bo po 3h reszta normalnie a incone i mat to wogole do jakiej sa cery ja pod nie stosuje kremy nawilzajace
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 20:54   #230
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
a ja tez mam sucha a nos mi sie swieci dosc szybko bo po 3h reszta normalnie a incone i mat to wogole do jakiej sa cery ja pod nie stosuje kremy nawilzajace
Icone dla mojej suchej mi służy , jest bardzo kremowy , mam nawet wrazenie ze lekko nawilza, a mat lumiere jest raczej do mieszanej??
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:06   #231
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Icone dla mojej suchej mi służy , jest bardzo kremowy , mam nawet wrazenie ze lekko nawilza, a mat lumiere jest raczej do mieszanej??
tez mi sie tak wydawalo wiec dam jeszcze szanse tem incone moze to byla wina kremu pod ?a pozatym tym to mi konsystencj ate w 100% odpowiada a jak nos mi sie szybko bedzie swiecil to go zmatowie pudrem musze sobie jakis kupic do podkladu jaki sobie kupie
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:16   #232
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
no wlasnie dla kazdego cos innego mi uczulil buzke niestety mam dosc wrazliwa buzie i skore mam czerwone plamki na powietrzu w kazdym razie dzisaj testowalm mat lumiere z chanel i duzo lepszy efekt ale jeszcze pojutrze wyprubuje raz diora jak sie efekt powtorzy to niestety niekupie go na bank no bo szkoda meczyc twarz i zgadzam sie z ekazdemu cos innego pasuje i najwazniejsze zeby pasowal to tej osobie ale uwazam z ei tak warto sprobowac bo a noz sie uda pozatym ze mnie uczulil i podraznil to uwazam z esuper kryje fajna konsystencja nie tworzy maski wiec dla kogos innego bedzie ok tak samo nie trawie lancome adaptive tez mnie uczulil a raczej spoowowal sahare na buzi mimo iz mialam krem nawilzajacy a mamie lancome ten na zmarszczki tak samo zrobil
Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
zgadzam sie jak to mowia nie wszystko zloto co sie swieci ale z kolei mat lumiere z chanel jest kapiyalny no chyba ze to zasluga tez kremu shiseido w kazdym razie wykorzystam probki mat i incone i zobaczymy pewnie pojde po kolejne do douglasa
Cześć majula Szkoda, że Icone nie sprawdza się u Ciebie, ale cieszę się, że za to z Chanel jesteś zadowolona.
Ja przetestowałam dokładnie Forever nr 020 dzięki próbeczce od Ciebie i jestem zachwycona, już leci do mnie pełnowymiarówka Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:19   #233
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
tez mi sie tak wydawalo wiec dam jeszcze szanse tem incone moze to byla wina kremu pod ?a pozatym tym to mi konsystencj ate w 100% odpowiada a jak nos mi sie szybko bedzie swiecil to go zmatowie pudrem musze sobie jakis kupic do podkladu jaki sobie kupie
jak sie za bardzo swiece biore wtedy Diora forever w kompakcie , szybko sprawnie i nos przypudrowany tylko troche z kolorem nie trafiłam
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:48   #234
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Witam
Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Cześć majula Szkoda, że Icone nie sprawdza się u Ciebie, ale cieszę się, że za to z Chanel jesteś zadowolona.
Ja przetestowałam dokładnie Forever nr 020 dzięki próbeczce od Ciebie i jestem zachwycona, już leci do mnie pełnowymiarówka Pozdrawiam serdecznie!
Witam
spoko dzisaj dalam mu ostatnia szanse ja sie ciesze ze ten co podeslalm Tobie sie sprawdzil bede w tym tygodniu w douglasie pewnie to wezme kolejne probki diora eclat satin i forever tylko ze jasniejszy az allegro maja mi przyjsc z lancoma i hr zobaczymy
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jak sie za bardzo swiece biore wtedy Diora forever w kompakcie , szybko sprawnie i nos przypudrowany tylko troche z kolorem nie trafiłam
a ten kompakt na ile ci ja matuje? i jak z jego cena? bo ja pewnie wezme puder jakis sypki transparentny albo z kanebo albo z diora
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 09:50   #235
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Drogie podklady ;)

a ja testuję compact YSL i po pierwszym delikatnym nałożeniu muszę powiedzieć - jestem ZACHWYCONA, dalam tez kolejną szanse Adaptive i nie załuję
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:13   #236
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Witam
Witam
spoko dzisaj dalam mu ostatnia szanse ja sie ciesze ze ten co podeslalm Tobie sie sprawdzil bede w tym tygodniu w douglasie pewnie to wezme kolejne probki diora eclat satin i forever tylko ze jasniejszy az allegro maja mi przyjsc z lancoma i hr zobaczymy

a ten kompakt na ile ci ja matuje? i jak z jego cena? bo ja pewnie wezme puder jakis sypki transparentny albo z kanebo albo z diora
ja raczej mam cere suchą , ale jak juz sie zdazy ze musze sie przypudrowac to kompakt zmatuje mnie na dosyc długo jak o 12 zrobie poprawke... do wieczora wystarczy , no ale pamietaj ze dla kazdego co innego za kompakt forever dior zapłaciłam 170 zł , jest bardzo wydajny i wygodny w uzyciu , wrzucasz do torebki i spox. fajnie wygladza i nie robi tapety , ale mam jeszcze ochote na guerlaina parure w kompakcie , moze jakis clinique , kurcze ja tak szybko sie nudze kosmetykami...
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:24   #237
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jak sie za bardzo swiece biore wtedy Diora forever w kompakcie , szybko sprawnie i nos przypudrowany tylko troche z kolorem nie trafiłam
musze sie przyjzec kompaktowi. mam fluid 020 ale mam wrazenie, ze po kilku godzinach wazy mi sie na buzce:conf used: i mam cere mieszana, ale miejscami sucha i jak niedostatecznie ja nawilze to Forever bezlitosnie to podkreslatakze jak juz mowilam, poszukiwania idealu trwaja
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:31   #238
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
musze sie przyjzec kompaktowi. mam fluid 020 ale mam wrazenie, ze po kilku godzinach wazy mi sie na buzce:conf used: i mam cere mieszana, ale miejscami sucha i jak niedostatecznie ja nawilze to Forever bezlitosnie to podkreslatakze jak juz mowilam, poszukiwania idealu trwaja
a ja wlasnie fluidu nie znam , z kompaktu żem zadowolona choc przyznaje ze łacznie mnie troche kosztował , bo najpierw kupilam 030 i tak mnie rozjasnił ze jak truposz wygladam wiec dokupilam 040 i mieszam dwa, badz tylko 040 uzywam
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 18:51   #239
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Drogie podklady ;)

czescprzeglądam tak z ciekawości i mogę wypowiedzieć się na temat Parure AQUA.mam porównanie z superfit clinique, DW light EL oraz photogenic lancome (strasznie się warzył). Parure jest super, mam wrażenie że w jakiś sposób pielęgnuje cerę choć mam dziwną cere, w strefie T lekka się świecę, policzki natomiast bardzo suche. testowałam zarówno aqua jak i extreme.do rzeczy: extreme jest zbyt mało nawilżający, na pewno też lepiej matuje, aqua dla mnie jest lepszy, też matuje, ale troszke mniej niz extreme, krycie ok, czasem coś wyskoczy i moje małe naczynka też swietnie kryje. pudru generalnie nie potrzebuje choc czasem w ciezsze dni zdarza mi sie przypudrować czolo.do tego śliczny zapach i opakowanie cena: zapłaciłam 189zł w sephorze, ale jes tego wart
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:35   #240
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ama1005 Pokaż wiadomość
czescprzeglądam tak z ciekawości i mogę wypowiedzieć się na temat Parure AQUA.mam porównanie z superfit clinique, DW light EL oraz photogenic lancome (strasznie się warzył). Parure jest super, mam wrażenie że w jakiś sposób pielęgnuje cerę choć mam dziwną cere, w strefie T lekka się świecę, policzki natomiast bardzo suche. testowałam zarówno aqua jak i extreme.do rzeczy: extreme jest zbyt mało nawilżający, na pewno też lepiej matuje, aqua dla mnie jest lepszy, też matuje, ale troszke mniej niz extreme, krycie ok, czasem coś wyskoczy i moje małe naczynka też swietnie kryje. pudru generalnie nie potrzebuje choc czasem w ciezsze dni zdarza mi sie przypudrować czolo.do tego śliczny zapach i opakowanie cena: zapłaciłam 189zł w sephorze, ale jes tego wart
hmmm brzmi ciekawie ten parure , ja myslalam zeby kupic sobie parure w kompakcie ,a mozesz coś wiecej powiedzieć o Lancom'ie Photogenic?
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.