Mamy majowe cz. VI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-31, 10:29   #31
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe cz. VI

hehe ojej, nowy wątek już
ja to widzę w kratkę jestem w tych top gadułach, znowu się opuściłam :P

Ale macie sny dziewczyny bajeczne hehe

Kiwaczka a wspomagasz się np lactowaginalem? Kiedy ja miałam jakąś delikatną infekcję to mi gin nakazał przez tydzień na noc brać i przeszło
Może jak bierzesz antybiotyk to potem powinnaś zasiedlić sobie florę tymi dobrymi bakteriami.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:29   #32
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

MamaSmerfuni - Też czytałam o tych chusteczkach Tami że mają super skład a są dość nawilżone? Ja używam dla siebie mokrych chusteczek, przemywam buzię, czasem coś w domu 😀 i nie raz trafiłam na takie syfskie, że wysychały szybko mimo dobrego zamknięcia.
Oho obawiam się, że jak dostanę pieniążki z zusu to już nie będzie w czym wybierać 😅 ale najwyżej też zamówię wtedy przez neta.

Justyna - Wiem, że łatwo się mówi.. ale spróbuj poprawić sobie jakoś humorek, zrób to co lubisz, idź na spacer, wymaluj paznokcie, zrób sobie spa domowe, kąpiel z pianą. Nie ma co się denerwować i załamywać

Margolcia - Hahaha powaliłaś mnie na kolana tym snem 😂
Spoko mi się ostatnio śniło, że zaczęłam się zabawiać z jakąś dziewczyna i co gorsze.. że mi się to podobało. Kurrr.. co za sny!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:33   #33
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Marta, ja juz kiedys pisalam, ze uwielbiam produkty babydream, ale ich pieluchy sa dla mnie tragiczne. Sztywne bardzo i ja uzywalam bardzo sporadycznie jednorazowek i tylko raz zdarzylo sie mojej corce odparzenie, wlasnie w tej pieluszce.

Talusiax, moim zdaniem sa ok, uzywalam przy corci na wyjscia bo w domu woda i waciki i paczka byla ok do konca.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mamaSmerfuni
Czas edycji: 2017-03-31 o 10:35
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:34   #34
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe cz. VI

U mnie Rossmann wypełniony po brzegi, miałam w czym wybierać Wydałam ponad 100, ale 30 zaoszczędzone.

Idę Was nadrabiać gaduły!
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:37   #35
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Też ciągle myślę o kremie na wiatr i słońce! Dziewczyny kupujecie coś takiego?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie się zastanawiam nad takim kremikiem bo w sumie rodzimy w taki okres, że na pewno będzie wiatr i dużo słońca ☺ chyba warto chronić buzię maluszka? Wiadomo przy dużym słońcu to najlepiej przykrywać ciałko żeby maluszka nie poparzyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:41   #36
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Fellicity, to jakos malo zaoszczedzilas, bo ja w sumie wydalam 76zl, a 64 zaoszczedzilam.. Tylko ze kupowalam na trzy razy, bo u mnie pustki w rossmanach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:42   #37
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

MamaSmerfuni - Dziękuję za opinie przy tej promocji na pewno kupię chusteczki Tami i wypróbuje najpierw na sobie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 10:45   #38
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Ja kupiłam jakiś krem z babydream, ale widzę, że nie ma SPF, muszę taki dokupić, bo my się lubimy wylegiwać nad jeziorem z tż

I krem na odparzenia też z babydream, bo zwątpiłam przed tą półką czy Sudocrem czy Bepanthen to ten niepolecany...

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Fellicity, to jakos malo zaoszczedzilas, bo ja w sumie wydalam 76zl, a 64 zaoszczedzilam.. Tylko ze kupowalam na trzy razy, bo u mnie pustki w rossmanach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może mało, ale ja jeszcze inne rzeczy kupiłam jak puder sypki czy maszynki do golenia, a na to już promocji nie było
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:46   #39
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Jeżeli chodzi o krem na wiatr i słońce, to właśnie myślałam o jakimś z filtrem, ale jeszcze nic nie wybrałam...

Talusia ale niczym się nie przejmuj, ja tez jakaś smutna się nie obudziłam
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:47   #40
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Wróciłam po wizycie w klinice, udało sie mnie wcisnąć w środę na 11.30 wiec jestem juz spokojniejsza. Zjadłam właśnie bułkę połowa z powidłami a druga połowa z krakowska i sosem czosnkowym xd
Ja czekam za wypłata i tez pewnie cos kupie na promocji, mam w koszyku uszykowane rzeczy juz, ze 160 zł zrabataowalo na 98. Mam 2 paczki pieluch, jakies płyny z johnsona, oliwkę z hippa, cos z babydream i chusteczki nawilżane. Ale pewnie jeszcze przemyśle czy mi wszystko potrzebne Ew wybiorę cos innego


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:48   #41
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Ja kupiłam jakiś krem z babydream, ale widzę, że nie ma SPF, muszę taki dokupić, bo my się lubimy wylegiwać nad jeziorem z tż

I krem na odparzenia też z babydream, bo zwątpiłam przed tą półką czy Sudocrem czy Bepanthen to ten niepolecany...
Sudocrem chyba nie polecany
Oj ja też uwielbiam wycieczki gdzie można rozłożyć kocyk i wylegiwać się na słoneczku dlatego chcę kupić jakiś naprawdę dobry kremik mimo chronienia przed słońcem np pieluszka.
Do pupci kupiłam Linomag zielony.

Dziewczyny a na jakiej wysokości dajecie materac w łóżeczku na początek? Na ten najwyższy poziom? My mamy dość gruby materac i boję się, że to dla maluszka za wysoko a znów ten niższy poziom jest chyba na niski zgłupiałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 10:48   #42
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe cz. VI

A no to spoko, myslalam, ze tylko promocyjne sudocrem niepolecany. Bepanthen jest spoko, ja lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:48   #43
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Ja aktualnie biorę antybiotyk.. Od niedzieli. także nie jesteś sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------


Nie rodzimy jeszcze!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Hahaha spała sobie cieplutko.. I zdziwiona..że nic nie boli toż to szok! Czekam na nasze opisy porodów .. Pewnie będą fragmenty "bolało jak ja pier...le"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeszcze 2 tygodnie i moge :p choc znając swoje szczęście bede chodzić 2 tygodnie po terminie :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:49   #44
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o krem na wiatr i słońce, to właśnie myślałam o jakimś z filtrem, ale jeszcze nic nie wybrałam...

Talusia ale niczym się nie przejmuj, ja tez jakaś smutna się nie obudziłam
Haha żeby nie było 😂 mnie się to tylko w śnie podobało ale po przebudzenie popatrzyłam czy na pewno mam męża obok siebie czy jakaś kobite. Te sny nas wykończą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:50   #45
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Ja na słońce kupiłam w gemini ziajke, wiec nie wiem czy brać jeszcze jakis na słońce, chyba nie ma sensu. Na odparzenia tez nie ma zbytnio wyboru, bo to co chciałam kupić to niby produkt niedostępny, wiec poczekam na spokojnie do przyszłego tygodnia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:51   #46
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Wróciłam po wizycie w klinice, udało sie mnie wcisnąć w środę na 11.30 wiec jestem juz spokojniejsza. Zjadłam właśnie bułkę połowa z powidłami a druga połowa z krakowska i sosem czosnkowym xd
Ja czekam za wypłata i tez pewnie cos kupie na promocji, mam w koszyku uszykowane rzeczy juz, ze 160 zł zrabataowalo na 98. Mam 2 paczki pieluch, jakies płyny z johnsona, oliwkę z hippa, cos z babydream i chusteczki nawilżane. Ale pewnie jeszcze przemyśle czy mi wszystko potrzebne Ew wybiorę cos innego


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Oj chociaż tyle, że udało się wcisnąć jakoś w środę ☺ a do środy już niedaleko.
Też czekam na pieniądze, liczę na to że dostanę do góra środy 😅 mam nadzieję, że zus będzie tak dobry i wyślę w poniedziałek haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:51   #47
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Też ciągle myślę o kremie na wiatr i słońce! Dziewczyny kupujecie coś takiego?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takiego malucha się chroni przed słońcem i chyba krem na te pierwsze tygodnie nie jest potrzebny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 10:54   #48
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Idę się kąpać i ogarnąć Bożene przed dzisiejszą wizyta. Jak nie będę długo wracać to dzwońcie po karetkę 😂 mam nadzieję, że nie zrobię sobie krzywdy maszynką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:00   #49
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Talusia nie wiem jak bardzo macie gruby ten materacyk ale czytałam że na początku kiedy dziecko jeszcze nie siada ustawia się właśnie na ten najwyższy poziom

A propos materacyków:
mam pytanie do tych dziewczyn co kupiły bądź kupią w ikei materacyk, który dokładnie materacyk wybrałyście?

Dzisiaj jedziemy po wizycie do ikei kupimy łożeczko, komodę i fotel
a na przedpokój szafe PAX żeby tam też chować rzeczy dziecka
Do tego wanienka, wyposażenie łóżeczka, ramki i inne takie. Aż się boję ile za to wszystko pójdzie no ale kiedyś i tak trzeba.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 11:01   #50
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Sudocrem chyba nie polecany
Oj ja też uwielbiam wycieczki gdzie można rozłożyć kocyk i wylegiwać się na słoneczku dlatego chcę kupić jakiś naprawdę dobry kremik mimo chronienia przed słońcem np pieluszka.
Do pupci kupiłam Linomag zielony.

Dziewczyny a na jakiej wysokości dajecie materac w łóżeczku na początek? Na ten najwyższy poziom? My mamy dość gruby materac i boję się, że to dla maluszka za wysoko a znów ten niższy poziom jest chyba na niski zgłupiałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam sudocrem, kupiłam ten najmniejszy, nie wiem czy chociaż połowę zużyję...
Materac chyba dam najwyżej, chociaż nasz ma chyba 10-12cm grubości, więc to sporo, zobaczymy, jak złożymy łóżeczko

Ja już wolę ogarniać Bożenę po omacku niż nogi... Nie mogę się tak zgiąć i mam tak beznadziejnie zawsze ogolone ;p
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:02   #51
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Hej dziewczynki witam w nowym wątku jeśli będzie "trwał" miesiąc to pod koniec mogę rodzić, a co!

Bynny - ale się uśmiałam z Twojego snu
mnie jakieś erotyki zbereźne w nocy męczyły

Decorail - taka niepozorna a top gaduła

Kiwaczka - współczuję infekcji, tak jak pisze Bambi pewnie dobrze byłoby odbudowywać florę bakteryjną. Ze swojej strony polecam tabletki typu Urinal/Żurawit, lub sok z żurawiny ale taki mega kwaśny 100%. Naprawdę pomaga na drogi moczowe!

chyba mama dziś do mnie przyjedzie i zostanie do niedzieli, po cichu liczę że pomoże mi poprasować ciuszki małego. dziś ostatnie pranie. W sumie do prasowania będą dwa duże kosze ubranek, skicham się przy tym prasowaniu sama.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:02   #52
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Pokażę Wam jeszcze powóz Julki, wczoraj zapomniałam. Oczywiście bez przygód się nie obyło, bo jestem przekonana, że nie taki kolor zamówiłam. Jest ewidentnie szary, a nie pesto, ale taki jak jest też jest ładny. Nie chciało mi się bawić w reklamacje, poza tym nie mam na to czasu już za bardzo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170331_094703.jpg (119,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170331_094742.jpg (113,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roan_bas_soft_targi2017_tkaniny_1.jpg (164,5 KB, 57 załadowań)
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:06   #53
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Tez muszę ogarnąć Bożene dzisiaj nie cierrrrpię tego robić :P

Ale najpierw pójdę chyba na ogródek na leżak się powylegiwać, poczytać coś, słonko ładnie świeci

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Feliciti śliczny ten wózek a kolor też super. Może i na dobre wyszło że jednak ten?
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:18   #54
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Baambi - Chyba zostawię na najwyższym poziomie materacyk, na początek a jak już mała będzie się mocno wiercić to obniżymy ☺
Uwielbiam jeździć do Ikei, weźcie mnie!
No tak, pewnie sporo wydacie ale kiedyś i tak musiało to nastąpić. Aaa poza tym co tam wydane pieniądze 😁 nic nie przebije tej radochy z zakupów!

Margolcia - Właśnie o dziwo z nogami idzie mi lepiej niż z Bożena 😁 ale dziś chce się jeszcze wziąć za wymalowanie paznokci u stóp, toż to dopiero będzie wyczyn!

Nasz materac ma 13cm

Felliciti - No bardziej mi to wygląda na Grey Powder niż Pesto ☺ ale jak dla mnie kolor dużo ładniejszy! Bo tamten troche jak 'zgnity' szary? Cudnie wygląda w połączeniu z czarnych spodem i stelażem. na lato super ze jaśniutkie obicie.
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:22   #55
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Pokażę Wam jeszcze jedno zdjęcie, bo właśnie miałam dylemat, który wybrać czy ten pierwszy czy trzeci, w końcu padło na ten ostatni, ale widocznie był nam pisany ten z przodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16998679_1272745779479619_6114597860321856989_n.jpg (61,6 KB, 59 załadowań)
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:24   #56
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Margolcia - Właśnie o dziwo z nogami idzie mi lepiej niż z Bożena 😁 ale dziś chce się jeszcze wziąć za wymalowanie paznokci u stóp, toż to dopiero będzie wyczyn!
Podziwiam! Ja miałam problem z obcięciem ostatnio, pomalować już sobie nie wyobrażam
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:29   #57
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Podziwiam! Ja miałam problem z obcięciem ostatnio, pomalować już sobie nie wyobrażam
No i lepszy ten pierwszy, dobrze się stało ☺ nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!
No właśnie się zastanawiam czy dam radę a jak nie to mój Tomuś zajmie się moimi paznokciami, choć boję się że on nie tylko paznokcie a całe palce wymaluje 😂

A właśnie tak mi się przypomniało jak zobaczyłam zdjęcie wózków! Ktoś zamawiał albo miał zamawiać w kolorze bordo z tego co pamiętam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez talusiax33
Czas edycji: 2017-03-31 o 11:30
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:31   #58
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Promocja rossmanowa obowiazuje tez w sklepie online wlasnie zrobilam zakupy za 126zl a zaplacilam 80 ide sobie uszykować kanapki na drugie śniadanie i będę czytać co napisałyscie od 1 strony
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:35   #59
justyna_bokszczanin
Raczkowanie
 
Avatar justyna_bokszczanin
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Ośno Lubuskie
Wiadomości: 118
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jeszcze powóz Julki, wczoraj zapomniałam. Oczywiście bez przygód się nie obyło, bo jestem przekonana, że nie taki kolor zamówiłam. Jest ewidentnie szary, a nie pesto, ale taki jak jest też jest ładny. Nie chciało mi się bawić w reklamacje, poza tym nie mam na to czasu już za bardzo.
Czy to Roan Bass Soft? Mam taki sam tylko Eco leather kolor dove white 😊😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog- o życiu młodej, przyszłej mamy, kosmetykach , i o cukrzycy -zapraszam do odwiedzania i komentowania

Instagram-praktycznie codziennie nowy make up + codzienność
justyna_bokszczanin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-31, 11:39   #60
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jeszcze powóz Julki, wczoraj zapomniałam. Oczywiście bez przygód się nie obyło, bo jestem przekonana, że nie taki kolor zamówiłam. Jest ewidentnie szary, a nie pesto, ale taki jak jest też jest ładny. Nie chciało mi się bawić w reklamacje, poza tym nie mam na to czasu już za bardzo.
piekny
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 16:34:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.