Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-08-11, 20:37   #3391
Natalyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczynki Mam takie pytanie ostatnio po przegl±dniêciu tego forum zainteresowa³am siê farbami majirel
http://www.**********.pl/foto_towar/maxi/1299_1.jpg
interesuje mnie odcien podstawowy 7 i 8 , zastanawiam siê jaki te w³osy maja po³ysk chcê uniknac rudo¶ci , czerwieni itp
próbowa³am doczytaæ siê na forum ale niestety nie doszpera³am siê
ps. z góry dziêkujê za odpowied¼ i przepraszam je¶li powtarzam siê
Natalyy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-11, 23:31   #3392
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzmy ¿e chodzi mi o taki ¶redni efekt, tak jak wklei³am na tej mojej wycinance na ostatnim fragmencie
Widze ¿e ten syoss mahoniowy br±z nawet czarne w³osy ³apie ale to pewnie naturalne a nie farbowane
Spróbowa³abym ... bo ten kolor mi jest za ciemny ( a potem znajac zycie jakbym rozjasnila to by bylo ze za jasny ), boje sie tylko o odrosty bo tak z 4 cm mam, w odcieniu ciemnego blondu/jasnego br±zu i ciekawe jakby z³apa³y po tym mahoniu.. pewnie na czerwono
No odro¶cik móg³by byc pewnie wyj¶æ bardziej intensywny. Nie ¼le Ci siê ten wellaton trzyma swoj± drog± :P Mo¿e po prostu teraz spróbuj rozja¶niæ w³osy tak chocia¿ o 2-3 tony?
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:55   #3393
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malachite Poka¿ wiadomo¶æ
No odro¶cik móg³by byc pewnie wyj¶æ bardziej intensywny. Nie ¼le Ci siê ten wellaton trzyma swoj± drog± :P Mo¿e po prostu teraz spróbuj rozja¶niæ w³osy tak chocia¿ o 2-3 tony?
My¶la³am o tym ale boje sie troche zniszczenia w³osów. W zesz³ym roku rozja¶nia³am sie na blond i ostro dosta³y po ty³ku. Dopiero co je podciê³am a i tak to jeszcze nie to. Nie wiem czy mi w³osy nie wypadna w koncu
No a wellaton fakt - trzyma ostro. Jak kto¶ chce mieæ d³ugo ciemny br±z - polecam :P
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:04   #3394
Gipsy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hello dziewczêta mam pytanko: mam w³oski naturalne w kolorze jasny blond, jeszcze nigdy nie by³y farbowane. ostatnio u¿ywa³am 2 razy szamponetki z joanny ciemny blond i kasztanowy br±z i w ogole nie zalapaly, jedynie w³osy lekko zmieni³y odcieñ. mam niebieskie oczy, karnacja nie jest zbyt jasna bo teraz ladnie opalona, a opalenizna d³ugo sie trzyma. mam ochote w koncu zmienic kolor na jakis cieply brazik, nie taki bardzo ciemny, albo kasztan, albo z rudawymi refleksami, sama nie wiem.

co polecacie na pierwsze farbowanie?farba czy szampon?jaka firma?myslicie ze braz to dobry pomysl dla odwiecznej blondynki?

bardzo prosze o opinie
Gipsy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:27   #3395
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
My¶la³am o tym ale boje sie troche zniszczenia w³osów. W zesz³ym roku rozja¶nia³am sie na blond i ostro dosta³y po ty³ku. Dopiero co je podciê³am a i tak to jeszcze nie to. Nie wiem czy mi w³osy nie wypadna w koncu
No a wellaton fakt - trzyma ostro. Jak kto¶ chce mieæ d³ugo ciemny br±z - polecam :P
Oj co¶ o tym wiem te¿ jaki¶ czas mia³am bardzo rozja¶nione w³osy i teraz nie odwa¿y³am bym siê znowu ich rozja¶niæ. Chocia¿ powiem Ci ¿e sama ostatnio na do¶æ ciemne w³osy po³o¿y³am Mro¼n± Czekoladê castinga bo chcia³am co¶ pod mahoñ/ czekoladê ogólnie co¶ ciep³êgo. Na poczatku wysz³o prawie czarno i wcale nie tak czekoladowo jak chcia³am ale kilku myciach mam piêkny czekoladowy odcien z czerwonawymi refleksami jestem bardzo zadowolona i w³osy do¶æ zja¶nia³y ;]
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:30   #3396
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malachite Poka¿ wiadomo¶æ
Oj co¶ o tym wiem te¿ jaki¶ czas mia³am bardzo rozja¶nione w³osy i teraz nie odwa¿y³am bym siê znowu ich rozja¶niæ. Chocia¿ powiem Ci ¿e sama ostatnio na do¶æ ciemne w³osy po³o¿y³am Mro¼n± Czekoladê castinga bo chcia³am co¶ pod mahoñ/ czekoladê ogólnie co¶ ciep³êgo. Na poczatku wysz³o prawie czarno i wcale nie tak czekoladowo jak chcia³am ale kilku myciach mam piêkny czekoladowy odcien z czerwonawymi refleksami jestem bardzo zadowolona i w³osy do¶æ zja¶nia³y ;]
To mo¿e spróbuje z tym kasztanem anó¿ sie uda jako tako. Przynajmniej mi odrosty przykryje A jak sie nie uda to wtedy odczekam troche i ten mahoñ na³o¿e - wydaje mi siê ¿e powinien z³apaæ a wtedy ju¿ nie bedzie takiej ró¿nicy z odrostami.
Na pewno lepsze to ni¿ rozja¶nianie
Ale narazie pomyje jeszcze z 2 tygodnie przeciw³upie¿owym Bo widze ¿e chyba co¶ sie ruszy³o i mam coraz wiêcej tych z³otawych pasemek
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:34   #3397
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Gipsy123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hello dziewczêta mam pytanko: mam w³oski naturalne w kolorze jasny blond, jeszcze nigdy nie by³y farbowane. ostatnio u¿ywa³am 2 razy szamponetki z joanny ciemny blond i kasztanowy br±z i w ogole nie zalapaly, jedynie w³osy lekko zmieni³y odcieñ. mam niebieskie oczy, karnacja nie jest zbyt jasna bo teraz ladnie opalona, a opalenizna d³ugo sie trzyma. mam ochote w koncu zmienic kolor na jakis cieply brazik, nie taki bardzo ciemny, albo kasztan, albo z rudawymi refleksami, sama nie wiem.

co polecacie na pierwsze farbowanie?farba czy szampon?jaka firma?myslicie ze braz to dobry pomysl dla odwiecznej blondynki?

bardzo prosze o opinie
S±dze, ¿e ¶mia³o mo¿esz zafarbowaæ na br±zik Przy jasnym blondzie trzeba uwa¿ac na farbê to fakt. Na Twoim miejscu najpierw wybra³a bym szampon koloryzuj±cy np Garnier C&S, Loreal Casting (ma szerok± gamê ciekawych br±zów), Joanna Multi Soft. Szukaj co¶ z poziomu ¶rednich br±zów 4 na jasnych w³osach napewno nie wyjd± ciemno. Bêdziesz mog³a zobaczyæ czy podobasz siê sobie w br±zie i ewentualnie pó¼niej przerzucic siê na farbê
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 18:28   #3398
Gipsy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

chyba zdecyduje si na garniera solor&shine. wed³ug palety odcieni to moje naturalne jasne blond wloski moge pofarbowac tylko odceniami blondu. a ja bym chciala brazy. co mi wyjdzie na glowie jezeli zrobie sobie np czekolade? czy mam szanse miec takie ciemne jak na opakowaniu?
Gipsy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:49   #3399
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mi Garnier C&S zmasakrowa³ w³osy...

Lepiej we¼ Casting.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:51   #3400
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Mi Garnier C&S zmasakrowa³ w³osy...

Lepiej we¼ Casting.
A mi Casting zmasakrowa³ w³osy lepiej zainwestuj w profesjonalna farbe
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 18:55   #3401
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Poka¿ wiadomo¶æ
A mi Casting zmasakrowa³ w³osy lepiej zainwestuj w profesjonalna farbe
O no proszê :P
Pecha chyba mia³y¶my

najlepiej id¼ do fryzjera na taka zmianê koloru
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 18:55   #3402
Gipsy123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mniejsza o firme bo sa dobre opinie i o C&S i o Castingu, pewnie zalezy od wlosow, ale czy mam szanse stosujac szampon na ciemny kolor na jasnych naturlanych blond?
Gipsy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:22   #3403
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Gipsy123 Poka¿ wiadomo¶æ
mniejsza o firme bo sa dobre opinie i o C&S i o Castingu, pewnie zalezy od wlosow, ale czy mam szanse stosujac szampon na ciemny kolor na jasnych naturlanych blond?
Prawdopodobnie farba z³apie nierównomiernie, czyli niektóre pasma bêd± ciemniejsze, niektóre ja¶niejsze a niektórych wogóle nie z³apie. Niestety.
Zgadzam sie z DarkNoir, najlepiej wybierz sie do dobrego fryzjera
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-12, 23:55   #3404
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Gipsy123 Poka¿ wiadomo¶æ
mniejsza o firme bo sa dobre opinie i o C&S i o Castingu, pewnie zalezy od wlosow, ale czy mam szanse stosujac szampon na ciemny kolor na jasnych naturlanych blond?
oczywi¶cie ze tak, ja farbowalam ciemn± farb± na jasne w³osy, na pude³ku ro¿ne cuda s± ja tam im nie wierze có¿ tu trzeba uwa¿aæ bo np czekolada ma cieply czerwony pigment tak¿e na jasnych w³osach mo¿e wyj¶æ po prostu rudzielec
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-16, 14:35   #3405
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Pod³±czê siê do w±tku Mam teraz w³osy w kolorze jasnego popielatego blondu i chcia³abym je przefarbowaæ na br±z ale boje siê ¿e wyjd± zielone bo ju¿ kiedys tak mia³am... Jaki odcieñ br±zu na³o¿yæ ¿eby w³osy wysz³y ³adne? Czy mo¿e to byæ jaki¶ ciep³y odcieñ np kasztan albo czekolada?
Cam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-16, 15:48   #3406
Georgie
Zadomowienie
 
Avatar Georgie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 104
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cam- a nie bêdziesz ¿a³owa³a, ¿e nie zosta³a¶ przy swoich blondzie?
Ja radzi³abym tobie jaki¶ jasny br±z z L'Oreala albo jasny szatyn z Garniera

edit: ja równie¿ chcia³abym siê poradziæ jaki kolor i jak± farbê na³o¿yæ, by uzyskaæ kolor jak 3? Obecnie mam na g³owie takie co¶, czyli nieciekawie, sprany czarny, gdzieniegdzie br±zowe, wi¶niowe i rude refleksy i ogólnie ba³agan :d

Edytowane przez Georgie
Czas edycji: 2010-08-16 o 16:11
Georgie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-16, 17:17   #3407
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Raczej nie ju¿ zmienia³am kilka razy kolor w³osów i siê szczególnie nie przywi±zuje do jednego. Poza tym jadê za tydzieñ na wakacje i chcê przyciemniæ bo ju¿ mam za jasne a na s³oncu zrobi± mi siê bia³e a tego baaardzo nie chcê. Dlatego chcia³abym jaki¶ czekoladowy, co¶ z rudo¶ci± lub lekko z czerwieni±. Tylko ¿eby nie wyszed³ zielony o zgrozo
Cam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:23   #3408
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 5 651
GG do Rei
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja Casting kocham nadal
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:29   #3409
charlie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej !
u¿ywam ostatnio castinga- kolor czekolada
i jestem strasznie zadowolona z efektu, chcia³abym teraz u¿yæ trwa³ej farby najlepiej o identycznym odcieniu, lub bardzo podobnym.
wiecie mo¿e, która farba mog³aby zapewniæ mi taki sam kolor/efekt?
charlie89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 22:19   #3410
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczêta. kiedy¶-kiedy¶ - bodaj¿e 3 lata temu, wyszed³ mi kolor taki jak na zdjeciu, które <jestem wiza¿ow± dziewic± > mam nadziejê, ¿e uda mi isiê zamie¶ciæ. Bardzo zale¿y mi na powrocie do tego kolor, pamiêtam, ¿e mia³ co¶ wspólnego z palette deluxe ¶wietlista czekolada chyba 655, ale na w³osy potraktowane wcze¶niej jasnymi pasemkami (z natury - ciemny blond, ciep³y odcieñ). Znacie trwa³e farbki zapewniaj±ce taki z³oto-rudo-br±zowy efekt plus nie terroryzuj±ce w³osów zanadto ?http://img838.imageshack.us/img838/9702/p7190344.jpg

tutaj ju¿ po opaleniu siê, w niedo¶æ o¶wietlonym pomieszczeniu

http://img810.imageshack.us/img810/9122/dsc03336x.jpg


bêdê wdziêczna - bardziej ni¿ wdziêczna Wam za pomoc




oooo, znalaz³am równie¿ takie zdjêcie :
http://www.bloblo.pl/image/4487/defa...Lohan+to02.jpg



taki kolorek równie¿ by mnie bardzo uradowa³. Dziêki z góry Dziewczyny !

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-08-16 o 23:04
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-17, 22:44   #3411
201702060926
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Natalyy Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczynki Mam takie pytanie ostatnio po przegl±dniêciu tego forum zainteresowa³am siê farbami majirel
http://www.**********.pl/foto_towar/maxi/1299_1.jpg
interesuje mnie odcien podstawowy 7 i 8 , zastanawiam siê jaki te w³osy maja po³ysk chcê uniknac rudo¶ci , czerwieni itp
próbowa³am doczytaæ siê na forum ale niestety nie doszpera³am siê
ps. z góry dziêkujê za odpowied¼ i przepraszam je¶li powtarzam siê

Hej, o ile siê nie myle odcienie podstawowe to odcienie neutralne, wiêc nie powinny Ci wyj¶æ rude refleksy. Je¶li siê myle proszê mnie poprawiæ

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczêta. kiedy¶-kiedy¶ - bodaj¿e 3 lata temu, wyszed³ mi kolor taki jak na zdjeciu, które <jestem wiza¿ow± dziewic± > mam nadziejê, ¿e uda mi isiê zamie¶ciæ. Bardzo zale¿y mi na powrocie do tego kolor, pamiêtam, ¿e mia³ co¶ wspólnego z palette deluxe ¶wietlista czekolada chyba 655, ale na w³osy potraktowane wcze¶niej jasnymi pasemkami (z natury - ciemny blond, ciep³y odcieñ). Znacie trwa³e farbki zapewniaj±ce taki z³oto-rudo-br±zowy efekt plus nie terroryzuj±ce w³osów zanadto ?http://img838.imageshack.us/img838/9702/p7190344.jpg

tutaj ju¿ po opaleniu siê, w niedo¶æ o¶wietlonym pomieszczeniu

http://img810.imageshack.us/img810/9122/dsc03336x.jpg


bêdê wdziêczna - bardziej ni¿ wdziêczna Wam za pomoc




oooo, znalaz³am równie¿ takie zdjêcie :
http://www.bloblo.pl/image/4487/defa...Lohan+to02.jpg



taki kolorek równie¿ by mnie bardzo uradowa³. Dziêki z góry Dziewczyny !

Hej! Rzeczywi¶cie super wygl±dasz/wygl±da³a¶ w tym kolorze.
Ja teraz mia³am niemal identyczny jak Lohan na ostatnim zdjêciu, a farbowa³am fryzjersk± farb± Inebrya na poziomie 7- ¶redni blond, nie pamiêtam dok³adnie numeru, ale to by³y jakie¶ czekoladowe odcienie. I nie sugeruj siê tym, ¿e to blond, bo to w³a¶nie ciemne i ¶rednie blondy wychodz± jak ¶liczne jasne br±ziki o które wszyscy tutaj pytaj± Popatrz na zdjêcia, które tutaj zamieszczaj± dziewczyny, jak ciemno wychodz± wszystkie jasne br±zy.
I przypominam sobie, ¿e kiedys mia³am podobny kolor do Twojego ze zdjêæ. Nie mia³am kasy na fryzjera i kupi³am sobie farby Wellaton - 4, bo mia³am b.d³ugie w³osy 3 w odcieniu karmelowa czekolada i 1 jaki¶ b.jasny blond. Najlepiej zajrzyj do w±tku o karmelkowych w³osach, bo widze, ¿e podobaj± Ci siê takie odcienie.
Pozdrawiam
201702060926 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:20   #3412
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêki dziêki za wskazówki, tak te¿ zrobiê poszperam sobie dok³adniej, mam nadziejê, ¿e wszystko wyjdzie tak jak bym chcia³a..... z mieszaniem kolorków co prawda nie eksperymentowa³am jeszcze, ale czuje, ¿e to mo¿e byæ mój nastêpny krok dziiêki raz jeszcze !
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:13   #3413
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Po godzinach spêdzonych na necie w poszukiwaniu idealnej farby zdecydowa³am siê kupiæ farbê Loreal Preference Verginie Jasny Z³ocisty Br±z W przysz³ym tygodniu bêdê farbowaæ. Wrzucê zdjêcia jak bêdê juz po!!
Cam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:20   #3414
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Pomylka malowalam innym odcieniem.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2010-08-19 o 14:27 Powód: b³±d
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:21   #3415
Georgie
Zadomowienie
 
Avatar Georgie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 104
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cam- w takim razie z niecierpliwo¶ci± czekamy! Ja jutro równie¿ idê po jaki¶ br±zik w koñcu... :d
__________________
I desire the things which will destroy me in the end.

Georgie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:58   #3416
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Cam Poka¿ wiadomo¶æ
Po godzinach spêdzonych na necie w poszukiwaniu idealnej farby zdecydowa³am siê kupiæ farbê Loreal Preference Verginie Jasny Z³ocisty Br±z W przysz³ym tygodniu bêdê farbowaæ. Wrzucê zdjêcia jak bêdê juz po!!
Mi wysz³a ona tak . Bardzo zadowolona by³am, w³osy siê nie zniszczy³y, mia³y piêkny po³ysk i refleksy.
__________________

Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:42   #3417
Georgie
Zadomowienie
 
Avatar Georgie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 104
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

¶liczny kolor Tobie wyszed³! boski, naprawdê!
ile farb zu¿y³a¶ na jakiej d³ugo¶ci w³osów? bo ja mam takie za ramiona, grube w³osy i zastanawiam siê czy 2 farby lepiej nie kupiæ
__________________
I desire the things which will destroy me in the end.

Georgie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 17:09   #3418
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Georgie Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczny kolor Tobie wyszed³! boski, naprawdê!
ile farb zu¿y³a¶ na jakiej d³ugo¶ci w³osów? bo ja mam takie za ramiona, grube w³osy i zastanawiam siê czy 2 farby lepiej nie kupiæ
Dziêkujê . Nie kupuj dwóch, nawet na do¶æ gêste w³osy za ³opatki spokojnie starcza jedno opakowanie. Farba jest naprawdê bardzo wydajna .

Poka¿ê te¿ mój obecny kolor, czyli ta sama farba tylko ¿e odcieñ M1 Caracas. Kolor wygl±da bardziej jak na drugim zdjêciu. Na pierwszym trochê rozja¶ni³a go lampa b³yskowa .
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2010-08-19 o 17:13
Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 18:55   #3419
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Anja cudny wyszed³ Ci kolorek po tym virginie ale teraz masz po prostu powalaj±cy odcieñ!! Zakocha³am siê zastanawia³am siê nad tym caracasem ale na moich jasnych w³osych wyszed³by pewnie czerwony za bardzo...Nastepnym razem siê skuszê bo Twoje wlosy wygl±daj± ob³êdnie
Cam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:19   #3420
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomo¶ci: 8 541
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Anja, masz boski kolor w³osów ! jest czego pozazdro¶ciæ, naprawdê
super.
Celestia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.