Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-24, 18:14   #1
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomo¶ci: 143
GG do justyna453

Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka?


Witam,
planuje powrót do swojego naturalnego koloru w³osów. Od oko³o dwóch miesiêcy nie farbujê ju¿ w³osów. Pojawi³y siê do¶æ widoczne odrosty.
Mój naturalny kolor to jasny br±z, a w³osy farbowa³am na kolor zbli¿ony do czarnego.
Chcia³abym wróciæ do naturalnego koloru. Moje w³osy s± do¶æ zniszczone. Od d³u¿szego czasu stosuje maskê z jajka i oliwy na zmianê z maseczk± WAX.
Dzisiaj odwiedzi³am salon fryzjerski i tam doradzono mi lekkie rozja¶nienie w³osów i na³o¿enie pasemek w kolorze moich naturalnych w³osów.
¦ci±ganie farby bardzo zniszczy³yby mi w³osy. Tymbadziej, ¿e mam wypadaj±ce w³osy (zapewne m.in. poprzez problemy z tarczyc±).

Nie jestem przekonana co do tych pasemek. Tymbardziej, ¿e nie wyobra¿am sobie siebie w ¿anym odcieniu blondu. Boje siê, ¿e bêdê wygl±da³a tragicznie w tych pasemkach.

Jestem zapisana na pi±tek, ale nie jestem jeszcze przekonana co do tego zabiegu.
Proszê Was o pomoc w podjêciu decyzji. Co wy o tym my¶licie?

Pozdrawiam,
justyna453
justyna453 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-24, 18:44   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka?

Skoro chcesz wracaæ do naturalnych w³osow to darowa³abym sobie rozja¶nianie i pasemka, bo po rozja¶nianiu odrost bedzie na 100 %, podobnie jak po pasemkach, bo nie wierzê, ¿e wyjd± w identycznym kolorze jak twoje naturalne w³osy.
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-24, 21:23   #3
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 155
Dot.: Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka?

Pasemka ale na farbowanych w³osach. Fryzjerzy nie chc± siê w to bawiæ. Wraca³am kiedy¶ z jasnego blondu do mojego naturalnego mysiego. Zabawa ¿mudna i nie warta zachodu- po dwóch latach powrotu do naturalnego koloru zafarbowa³am siê na rudo, bo naturalne kolory maj± to do siebie, ¿e szybko siê nudz±
rudo-zielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 06:22   #4
justyna453
Raczkowanie
 
Avatar justyna453
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomo¶ci: 143
GG do justyna453
Dot.: Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka?

Wiêc chyba faktycznie zrezygnuje z tego zabiegu. Pójdê je tylko podci±æ.
Mo¿e te moje odrosty nie bêd± wygl±da³y tak tragicznie...

A s± jakie¶ sposoby na szybsze wrócenie do swojego koloru?
justyna453 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 13:34   #5
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka?

Kiedy¶ po nieudolnym zafarbowaniu w³osów (chcia³am br±z a wyszed³ czarny) posz³am do fryzjera i on doradzi³ mi pasemka w³asnie. By³am nawet zdecydowana na dekoloryzacje aby tylko pozbyc sie czarnego.Fryzjer powiedzia³,ze dekoloryzacja w moim przypadku jest absolutnie bez sensu,poniewa¿ farbowa³am w³osy na ciemno od d³uzszego czasu i od góry mo¿e kolor wyp³uka³by sie ale juz od po³owy w³osów to napewno by³oby to niemozliwe.Dlatego te¿ doradzi³ mi baleyage.Namêczy³ siê troche,poniewaz musia³ zrobiæ baaardzo cieniutkie pasemka i baaardzo gêsto.Efekt by³ niesamowity,poniewa¿ tak naprawde te pasemka nie by³y tak widoczne,ale efekt by³ taki jakby w³osy by³y rozjasnione o jakies trzy tony.
Wiêc baleyagem mo¿na rozja¶nic w³osy ale pasma musz± byæ baaardzo cieniutkie.
Dwa miesi±ce temu by³am zrobiæ sobie podobny baleyage ale trafi³am na fryzjerke,która nie potrafi³a zrobic tak cieniutkich pasemek...niestety.
inny nick jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 11:23   #6
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Powrót do naturalnego koloru w³osów. Pasemka?

Mam ten sam problem... z ciemnego br±zu chcia³abym wróciæ do swojego jasnego blondu, jednak pasemka na tych ciemnych w³osach wyjd± okropnie ¿ó³te... nie wiem co robiæ...Mo¿e znacie jakie¶ balsamy koloryzuj±ce które ca³kowicie siê zmywaj±? W ten sposób odzyska³abym swój kolor bezbole¶nie
Ninti88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.