Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 19:44   #1
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568

Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)


Witam wszystkich odwiedzających. Zastanawiałam się bardzo długo nad galerią. Mam nadzieję, że jednak bardziej zechcecie mi pomóc niż zaszkodzić Uważam się wciąż za początkującą także proszę o wyrozumiałość. Każda z Was kiedyś zaczynała... jedna uczy się szybciej druga wolniej. Wiem, że niektóre z Was piszą dosyć ostro prosto z mostu co jest nie tak, ale mam nadzieję, że przez to się nie zniechęcę. Nie chodzi tutaj przecież o to, żeby sobie ciągle słodzić tylko właśnie pisać prawdę.

Na kursie nie wspomniano mi nic o kamuflażu, dowiedziałam się o nim z forum... Już po pierwszym zastosowaniu stwierdzam, że jest to super sprawa, ale dopiero jak skończyłam zauważyłam, że ta jedna warstwa to trochę mało - także na zdjęciu widać jeszcze prześwity. A poza kamuflażem? Jest tragicznie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FRENCH + KAMUFLAŻ.jpg (29,5 KB, 426 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:40   #2
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Widzę, że póki co nikt nie chce pomóc ani się wypowiedzieć mimo to wrzucam kolejny french robiony jaaakiś czas temu... Pazurki przedłużane na tipsie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FRENCH - PRZEDŁUŻANIE (TIPS).jpg (37,6 KB, 324 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 22:26   #3
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Kolejne podejście... mówi się, że do trzech razy sztuka... Zauważałam, że dodaję zdjęcie co 5 dni - może to przyniesie mi szczęście, hehe. Przedłużane na tipsie - przyznam, że trochę, a może nawet bardzo się spieszyłam "pod koniec", bo czas był przeznaczony na żel na naturalkach. Mam nadzieję, że tym razem ktoś wyrazi opinię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FRENCH (PRZEDŁUŻANE NA TIPSIE).jpg (45,9 KB, 285 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:37   #4
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Ogólnie mogę się wypowiedzieć o zdobieniach, skromne i delikatne. Technika i jakość to pozostawiam dziewczynom które na co dzień z tym pracują. Chociaż gdzieś ten french jeszcze gruby jest, to nie jest tak źle (na mój rzut oka). Przede wszystkim ćwicz, ćwicz a będzie coraz lepiej!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 15:12   #5
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Ogólnie mogę się wypowiedzieć o zdobieniach, skromne i delikatne. Technika i jakość to pozostawiam dziewczynom które na co dzień z tym pracują. Chociaż gdzieś ten french jeszcze gruby jest, to nie jest tak źle (na mój rzut oka). Przede wszystkim ćwicz, ćwicz a będzie coraz lepiej!
Dzięki Ci bardzo, że się wypowiedziałaś Gruby french? A konkretniej jak mam to rozumieć? Chodzi Ci o wolny brzeg paznokcia, że jest gruba końcówka? Jeśli to masz na myśli to pewnie racja, ale właśnie póki co jakoś cieńsze mi nie wychodzą, bo kilka warstw żelu + french żel i jakoś boję się, że przepiłuję. Możliwe, że faktycznie kwestia wyćwiczenia.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:56   #6
soffii25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
GG do soffii25
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

na pierwszej fotce faktycznie widać, że kamuflaż powinien być grubiej nałożony i trochę za mocno spiłowałaś krawędzie, ale na kolejnym zdjęciu widać poprawę
drugie pazurki są bardzo ładne tylko pomiędzy białym a kamuflażem widać uskok
z czasem dojdziesz do wprawy i będziesz robiła cieńsze paznokcie
__________________
Instruktor i dystrybutor Astonishing

Edytowane przez soffii25
Czas edycji: 2012-03-19 o 15:57
soffii25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:08   #7
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez soffii25 Pokaż wiadomość
na pierwszej fotce faktycznie widać, że kamuflaż powinien być grubiej nałożony i trochę za mocno spiłowałaś krawędzie, ale na kolejnym zdjęciu widać poprawę
drugie pazurki są bardzo ładne tylko pomiędzy białym a kamuflażem widać uskok
z czasem dojdziesz do wprawy i będziesz robiła cieńsze paznokcie
Dziękuję za rady ...ale muszę Cię zaskoczyć... a może to Ty mnie zaskoczyłaś, ponieważ pierwsze zdjęcie to moje aktualne jeszcze pazurki i właśnie spiłowałam tak, żeby nie wyszły łopaty... myślałam, że wyszło mi to właśnie najlepiej porównując do pozostałych zdjęć, a tu jednak niby za mocno. Hmm...to na drugim zdjęciu lepiej piłowałam? To drugie zdjęcie jest z września 2011, hehe. Jeszcze coś... na drugich pazurkach nie kładłam w ogóle kamuflażu. Są przedłużane na tipsie i jeszcze nie posiadałam nawet kamuflażu. Dopiero kupiłam teraz w lutym czy marcu. Może to zaskoczenie, że jedne z września, drugie z marca... to pół roku różnicy... ale naprawdę nie robię pazurków często dlatego taka różnica w czasie.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 22:35   #8
soffii25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
GG do soffii25
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

moja wypowiedź odnośnie covera tyczyła się tych pierwszych pazurków
pierwsze paznokcie za bardzo się zwężają na wolnym brzegu, powinny być proste - jak piłujesz krawędzie boczne to trzymasz pilnik prosto
__________________
Instruktor i dystrybutor Astonishing
soffii25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:34   #9
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez soffii25 Pokaż wiadomość
drugie pazurki są bardzo ładne tylko pomiędzy białym a kamuflażem widać uskok
Dlatego wydaje mi się, że o kamuflażu jest też mowa przy drugich pazurkach, hehe. No to jestem w domu, nie trzymałam pilnika prosto - specjalnie zwężałam, żeby nie wyszły mi "łopaty" - teraz już będę wiedzieć - bardzo dziękuję za radę ...chociaż przy krótkich paznokciach mam wrażenie, że jak będę trzymała pilnik prosto to pazurki będą się wydawać szerokie, ale skoro tak trzeba to będę się stosować Twojej rady
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:24   #10
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Dla odmiany stopy. Powitajmy wiosnę. Na moim ekranie widać trochę jakby to był granat, ale zapewniam, że to ciemny fiolet i róż (disco pink)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00450.jpg (33,1 KB, 168 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 20:06   #11
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
No to jestem w domu, nie trzymałam pilnika prosto - specjalnie zwężałam, żeby nie wyszły mi "łopaty" - teraz już będę wiedzieć - bardzo dziękuję za radę ...chociaż przy krótkich paznokciach mam wrażenie, że jak będę trzymała pilnik prosto to pazurki będą się wydawać szerokie, ale skoro tak trzeba to będę się stosować Twojej rady
Paznokci nie zwęża się za pomocą pilnika, a poprzez zaciskanie tunelu
Pamiętam to zdanie z mojego pierwszego "poważnego" szkolenia i powtarzam jak mantrę- pomaga także budowa i technika do poprawy, ale nie pilnikiem- chociaż tym tez się pracuje, ale przede wszystkim zaciskarką. Trening, trening, trening i będzie coraz lepiej
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 20:21   #12
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
Paznokci nie zwęża się za pomocą pilnika, a poprzez zaciskanie tunelu
Pamiętam to zdanie z mojego pierwszego "poważnego" szkolenia i powtarzam jak mantrę- pomaga także budowa i technika do poprawy, ale nie pilnikiem- chociaż tym tez się pracuje, ale przede wszystkim zaciskarką. Trening, trening, trening i będzie coraz lepiej
Nikt mi na kursie nie wspominał nic o zaciskarce. Niby już coś o tym czytałam na forum, ale nic konkretnego. Wiem, że niektóre dziewczyny podobno palcami zaciskają... ale to chyba przy przedłużeniu na szablonie czy...? To był żel na moich naturalnych paznokciach, więc chyba nie powinnam ich potraktować zaciskarką (?) Poza tym moje paznokcie się zawijają, więc niektórych chyba nawet za bardzo tym pilnikiem nie potraktowałam, chociaż trochę na pewno próbowałam tak zwężyć.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:32   #13
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

rzeczywiście zaciskanie dotyczy przedłużania na formie, ale skoro to sa Twoje naturalne paznokcie, to i tak sa zdecydowanie za szerokie.. musisz pilnik układać równolegle do płytki- ciężko to opisać.... poszukaj zdjęć albo opisów na necie jak powinno się prawidłowo opracowywać mase
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:15   #14
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

hej

Nie za bardzo skumałam które pierwsze które drugie te pazurki robiłaś wiec posłużę się linkami

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1330976573
te pazurki są przyjemne dość, ale rzeczywiście za mało kamuflażu i linie boczne są niezbyt równe, pilnik przy piłowaniu trzymamy równolegle do wzrostu paznokcia, troche za duzo masy na wolnym brzegu czyli na miejscu gdzie jest biala koncóweczka, plus za krzywą C, ale potrzebujesz zdjac mase z bialej koncówki bo pazurki wyglądają za za bardzo masywne, prawdopodobnie chociaz nie widac tego na zjeciu wiec zgaduję, zel który znajduje sie 2-5mm od boków paznokcia ma podobną grubosc do punktu stresu, wiec tam tez nalezy zdjąć nadmiar masy
- linia uśmiechu jeszcze ciut do popraweczki ale ogólnie dobrze wyglada


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1331404834
te pazurki wyglądaja mniej korzystnie, są niestety nie gładkie, gorki i dolinki, i brak C , po za tym boczki za szerokie w tych są, linia usmiechu całkiem całkiem, ale jednak dalej cwiczonka by się przydaly

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1331850366
a na tym zdjęciu zaczne od uśmiechu, troszke jest poszarpany, po zrobieniu usmiechu wytrzyj pedzelek cleanerem i przetrzyj usmiech
linie boczne wygladają lepiej, i masy nie tak juz za duzo na nich, chociaz te małe dodatkowe zdjecie pokazuje ze na tym akurat paznokciu malutkim za duzo na bokach masy
natomiast kciuk na tym najwiekszym ujęciu zdradza przesunięcie C, 1/3 od wolnego brzegu zamien na 1/3 odleglosci C od skórek

Wizualnie ogólnie jest przyjemnie

Jeszcze kilka ćwiczeń i będzie prawdopodobnie miodzio

Trzymam kciuki i zajrzę do Ciebie jak tylko wstawisz nowe pazurki

Trzymam kciuki
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 23:13   #15
soffii25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
GG do soffii25
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

fajne stópki kolorowo
__________________
Instruktor i dystrybutor Astonishing
soffii25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:10   #16
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
rzeczywiście zaciskanie dotyczy przedłużania na formie, ale skoro to sa Twoje naturalne paznokcie, to i tak sa zdecydowanie za szerokie.. musisz pilnik układać równolegle do płytki- ciężko to opisać.... poszukaj zdjęć albo opisów na necie jak powinno się prawidłowo opracowywać mase
Zrozumiałam swój błąd i mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie mi lepiej
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:17   #17
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Brzydkie i grube (zwłaszcza te na stopach wyglądają paskudnie).
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:22   #18
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
hej

Nie za bardzo skumałam które pierwsze które drugie te pazurki robiłaś wiec posłużę się linkami

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1330976573
te pazurki są przyjemne dość, ale rzeczywiście za mało kamuflażu i linie boczne są niezbyt równe, pilnik przy piłowaniu trzymamy równolegle do wzrostu paznokcia, troche za duzo masy na wolnym brzegu czyli na miejscu gdzie jest biala koncóweczka, plus za krzywą C, ale potrzebujesz zdjac mase z bialej koncówki bo pazurki wyglądają za za bardzo masywne, prawdopodobnie chociaz nie widac tego na zjeciu wiec zgaduję, zel który znajduje sie 2-5mm od boków paznokcia ma podobną grubosc do punktu stresu, wiec tam tez nalezy zdjąć nadmiar masy
- linia uśmiechu jeszcze ciut do popraweczki ale ogólnie dobrze wyglada


https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1331404834
te pazurki wyglądaja mniej korzystnie, są niestety nie gładkie, gorki i dolinki, i brak C , po za tym boczki za szerokie w tych są, linia usmiechu całkiem całkiem, ale jednak dalej cwiczonka by się przydaly

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1331850366
a na tym zdjęciu zaczne od uśmiechu, troszke jest poszarpany, po zrobieniu usmiechu wytrzyj pedzelek cleanerem i przetrzyj usmiech
linie boczne wygladają lepiej, i masy nie tak juz za duzo na nich, chociaz te małe dodatkowe zdjecie pokazuje ze na tym akurat paznokciu malutkim za duzo na bokach masy
natomiast kciuk na tym najwiekszym ujęciu zdradza przesunięcie C, 1/3 od wolnego brzegu zamien na 1/3 odleglosci C od skórek

Wizualnie ogólnie jest przyjemnie

Jeszcze kilka ćwiczeń i będzie prawdopodobnie miodzio

Trzymam kciuki i zajrzę do Ciebie jak tylko wstawisz nowe pazurki

Trzymam kciuki
Wielkie dzięki, że zechciałaś wszystko po kolei dokładniej wytłumaczyć

Tak, więc pierwszy link to moje naturalne, kamuflażu użyłam pierwszy raz w życiu, więc domyślam się, że błędem było nałożenie tylko jednej warstwy. Linie boczne... tutaj już wiem o co wszystkim chodzi, nie powinnam piłować w ten sposób Dokładnie... zdejmowanie masy z wolnego brzegu i boczków - trzeba popracować.

Drugi link - moje najstarsze wykonanie z tych, które pokazałam tak, więc po prostu przyjmuję krytykę

Ostatni link - wypowiem się tylko co do kciuka... nienawidzę ich robić - pewnie dlatego, że mają największą powierzchnię, hehe... nigdy nie podoba mi się ich wykonanie.

Super, że się wypowiedziałaś - zawsze jest to kolejna dobra rada dla mnie Myślę, że na dniach wrzucę jakieś zdjęcie... także zapraszam

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Brzydkie i grube (zwłaszcza te na stopach wyglądają paskudnie).
Hahaha dzięki - chętnie zobaczę Twoje, może będą dla mnie inspiracją

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez soffii25 Pokaż wiadomość
fajne stópki kolorowo
Dzięki bardzo - te kolorki sprawiają, że pojawia się uśmiech na mej twarzy ;p
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:25   #19
Nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Na stopach nie mam żeli, są tylko pomalowane. A tipsy robię jutro (mam już odrost na "starych"), chętnie je pokażę
Nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 12:35   #20
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Na stopach nie mam żeli, są tylko pomalowane. A tipsy robię jutro (mam już odrost na "starych"), chętnie je pokażę
Spoko mogą być tylko pomalowane lakierem - tego też się chętnie od Ciebie nauczę w razie jakby mi nie wychodziło ;p Powiadasz, że tipsy robisz jutro? Hmm... a dostanę instrukcje na ROBIENIE TIPSÓW czy jest może gdzieś w internecie?, bo wiesz... ja nigdy tipsów nie robiłam. Zazwyczaj kupowałam je w hurtowniach, a następnie przedłużałam pazurki na tipsie, ale może wyszłoby mniej to taniej, a byłyby te tipsy dobrej jakości jakbym sobie je sama robiła ;p Sorki, ale widziałam kilka Twoich komentarzy u innych dziewczyn - lubisz krytykować dlatego jestem ciekawa jak wyglądały Twoje początki. ;] Pozdrawiam!
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:21   #21
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Kolejny french - koleżanka nie pozwoliła sobie zrobić kolorowych pazurów... Moje pierwsze "krechy"...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00497.jpg (28,1 KB, 150 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:55   #22
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Kochana, french jak french - jeszcze dojdziesz do wprawy

ale niestety nie widzę C

dostaniesz pasem na gołą pupę za brak C łap kolezanke i poprawiaj

chciałam powiedziec ze kreseczki ładnie sie prezentują ale za brak C, nie powiem
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:48   #23
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Spoko mogą być tylko pomalowane lakierem - tego też się chętnie od Ciebie nauczę w razie jakby mi nie wychodziło ;p Powiadasz, że tipsy robisz jutro? Hmm... a dostanę instrukcje na ROBIENIE TIPSÓW czy jest może gdzieś w internecie?, bo wiesz... ja nigdy tipsów nie robiłam. Zazwyczaj kupowałam je w hurtowniach, a następnie przedłużałam pazurki na tipsie, ale może wyszłoby mniej to taniej, a byłyby te tipsy dobrej jakości jakbym sobie je sama robiła ;p Sorki, ale widziałam kilka Twoich komentarzy u innych dziewczyn - lubisz krytykować dlatego jestem ciekawa jak wyglądały Twoje początki. ;] Pozdrawiam!
Powaliłas mnie! Jesteś boska. Hahaha.
Ty złośliwcze!

Co do tych kreseczek, nie są złe. Tylko musisz nad budową popracować.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:38   #24
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Kochana, french jak french - jeszcze dojdziesz do wprawy

ale niestety nie widzę C

dostaniesz pasem na gołą pupę za brak C łap kolezanke i poprawiaj

chciałam powiedziec ze kreseczki ładnie sie prezentują ale za brak C, nie powiem
A może po prostu na zdjęciu nie widać? ;p Hmm... starałam się, ale jak mówisz, że nie ma to chyba nie ma... Mam łapać i poprawiać? Oj to chyba ciężko jak te cyrkonie są z boku, zahaczałabym pewnie o nie... Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się C całkiem tak jak powinna.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
Powaliłas mnie! Jesteś boska. Hahaha.
Ty złośliwcze!

Co do tych kreseczek, nie są złe. Tylko musisz nad budową popracować.
Oj tam, oj tam... chciałam się tylko dowiedzieć jak można zrobić samemu tipsy Dziękuję za opinię - jeśli więcej niż jedna osoba pisze, że coś jest nie tak tzn, że coś w tym jest. Będę się starać...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:58   #25
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Tutaj masz prawidłową budowę paznokcia przedłużonego. Szczególna uwaga na obrazek 3 oraz 4 (krzywa C, tunel).


Ja budowę na początku ćwiczyłam na sobie. Zawsze jednego palca sobie robiłam. Nie raz 2 godziny nad nim wisiałam. Ale jakie zadowolenie, gdy był idealnie zbudowany.
I doradzałabym się skupić najpierw na zwykłym frenczu, a jak dojdziesz do wprawy, to w tedy zdobienia.
Krok po kroku. Nie od razu Rzym zbudowano. :P
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:27   #26
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
Tutaj masz prawidłową budowę paznokcia przedłużonego. Szczególna uwaga na obrazek 3 oraz 4 (krzywa C, tunel).


Ja budowę na początku ćwiczyłam na sobie. Zawsze jednego palca sobie robiłam. Nie raz 2 godziny nad nim wisiałam. Ale jakie zadowolenie, gdy był idealnie zbudowany.
I doradzałabym się skupić najpierw na zwykłym frenczu, a jak dojdziesz do wprawy, to w tedy zdobienia.
Krok po kroku. Nie od razu Rzym zbudowano. :P
Strony mi świrują, więc póki co przeczytałam, że mam zerknąć na obrazki, ale nic więcej mi się nie wyświetla... ani obrazki ani link (nie wiem w jakiej formie mi to podałaś), więc spokojnie zerknę jak zacznie mi wszystko sprawnie chodzić. Może to być za 2 minuty, a może być za 2 dni, ale dzięki Masz rację, że z tymi zdobieniami powinnam może poczekać, ale ciężko mi tak samego frencha i koniec (wiem, wiem... czasem trzeba się zmusić). ...jeśli chodzi o ćwiczenie na sobie to muszę skrócić wszystkie pazury przez kierunek w szkole nad czym strasznie ubolewam ;/ Nie wiem czy wybrać pazury czy szkołę... P.S. Masz swoją galerię na wizażu?, bo jakoś nie widzę nigdzie...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:36   #27
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Nie ładnie, że Ci się obrazek nie wyświetla. :/
Jak nie swoje pazurki to może sztuczny paluch? kosztują grosze. Sztuczne łapki ciut więcej. A jak opanujesz budowę, to później jest z górki.
Nie, nie mam właśnie swojej galerii na wizażu, chociaż ostatnio zastanawiałam się, czy nie założyć. Muszę się przygotować psychicznie na krytykę. :P
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:57   #28
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość
Nie ładnie, że Ci się obrazek nie wyświetla. :/
Jak nie swoje pazurki to może sztuczny paluch? kosztują grosze. Sztuczne łapki ciut więcej. A jak opanujesz budowę, to później jest z górki.
Nie, nie mam właśnie swojej galerii na wizażu, chociaż ostatnio zastanawiałam się, czy nie założyć. Muszę się przygotować psychicznie na krytykę. :P
Już mi się wyświetla Mam sztuczny paluch, ale nienawidzę pracy z nim ;/ Też trochę czekałam z galerią, ale założyłam i powiem Ci, że nie żałuję. Wiadomo, że na początku może być krytyka, ale o to chodzi, żeby móc zobaczyć swoje błędy i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... Załóż wątek
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:28   #29
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Załóż wątek
NIE!

Ty dawaj nowe focie.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:23   #30
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Ea89 - galeria początkującej - proszę o wyrozumiałość :)

Z tym zakladaniem galerii to Kochan nie zwlekaj Ja zwlekałam, i bardzo na tym straciłam, bo gdybym założyła galerie na początku jak zaczęłam robić pazurki to kobietki by mi podpowiedziały co i jak, a tak sama walczyłam

więc zakładaj galeryjkę

Acha, Ea89 - jak byś zdecydowała sie na poprawianie tej krzywej C to byś musiała spiłować najpierw te kreseczki i niestety zdjąć cyrkonie, a po zbudowaniu dopiero zrobić to na nowo - jednak skoro koleżanka sie nie da to ćwicz na paluchu sztucznym jak koleżanka podpowiada z pewnością nie pożałujesz i nie będzie to zmarnowany czas, a zdjęcia w trakcie wrzucaj do galerii to popatrzamy Trzymam kciuki
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.