Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 17:08   #451
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Hej dziewczyny,
kremy są ważne, ale tak naprawdę to one tylko działaja na efekt, a nie na przyczynę.
Ważne jest odżywienie skóry od wewnątrz.
Ja stosuję różne preparaty, ostatnio CeraNova z algami.
Ona zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Lubię takie nowinki
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:26   #452
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: 20 lat - zmarszczki

to wygląda jak ...

Edytowane przez xox
Czas edycji: 2009-10-31 o 09:55
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:53   #453
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Ja tam lubię nowości, akurat ten preparat poleciła mi farmaceutka. Chciałam coś na cerę, wcześniej brałam z bratkiem, ale niestety mi wysypywało przed okresem. Do tego od zawsze używam tran w kapsułkach o nazwie Iskial, na włosy MerzSpecial - rewelacja, a na obniżenie ciśnienia krwi i ponieważ piję dużo kawy MBE. To chyba wszystko
Acha, co do maseczek - ostatnio testuję taka tanią HYDRo firmy Rival i maseczki firmy Efektima.
Jeśli nie uważasz, że nie można podać nawet nazwy produktu, który się używa bo to reklam to ja chyba nie rozumiem na czym polega działanie forum? Nie wolno podawać nazw produktów z których jest się zadowolonym?
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:00   #454
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: 20 lat - zmarszczki

dwie nowe użytkowniczki zaraz po sobie polecają ten sam produkt - wyglądało to dla mnie podejrzanie - jak dobra reklama producenta na forum, gdzie wszyscy sobie ufają. jeśli tak nie jest to oczywiście przepraszam za moje oskarżenia.
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:59   #455
aneta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: 20 lat - zmarszczki

najwyrazniej ten sam produkt jest polecany przez czesc aptek i stad taka popularnosc... a co do tabletek to zauwazylam tez ze skora calego ciala jest jakas bardziej gladka i jedrna chyba ze to juz efekt placebo. pozdrawiam
aneta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:51   #456
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: 20 lat - zmarszczki

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
dwie nowe użytkowniczki zaraz po sobie polecają ten sam produkt - wyglądało to dla mnie podejrzanie - jak dobra reklama producenta na forum, gdzie wszyscy sobie ufają. jeśli tak nie jest to oczywiście przepraszam za moje oskarżenia.
Nic nie szkodzi, zdarza się
Ja po prostu mam małego chopcia na punkcie skóry twarzy i lubię różne nowinki.
Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł na temat kwasu hialuronowego i jego właściwości zatrzymywania wody w skórze.
Może ktoś coś więcej o tym wie?
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 13:42   #457
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez MalinowaDama Pokaż wiadomość
Ja na zmarszczki pod oczami mam krem nanobase-regeneruje i nawilża (dzięki czemu zapobiega powstawniu kolejnych zmarszczek)
tez słyszałam że jest bardzo dobry i wydajny
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 13:44   #458
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Ja polecam kupic sobie kapsulki A+E nakluc szpileczka i codziennie wcierac pod oczka..
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:14   #459
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Radzę wypróbować plastry przeciwzmarszczkowe FROWNIES.Na zmarszczki mimiczne dosyć skuteczne, rozprostowują je i zapobiegają powiększaniu. Niestety po odstawieniu wychodzą na nowo.
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 12:06   #460
ana82
Raczkowanie
 
Avatar ana82
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
GG do ana82
Vichy, LiftActiv, Retinol HA Yeux .Krem pod oczy

Witam serdecznie
Mam 27 lat i niestety juz widczne zmarszczki pod oczami. Dlatego siegnelam po krem z retinolem. I mam dylemat skora pod oczami zamiast wygladac lepiej, wyglada gorzej! worki staly sie wieksze i zmarszczki jakby bardziej zaznaczone(jednak nic mnie nie swedzi, nic niepiecze). Uzywam tego kremu od 2 tyg. To jest moj pierwszy krem z retinolem, wiec niewiem moze na poczatku jest gorzj zeby potem bylo lepiej? Niewiem poprostu czy niezrobie sobie krzywdy tym kremem, zaczynam sie zastanawiac czy dalej go uzywac. Moze musze sie uzbroic w cierpliwosc ?
Prosze o poradze .Pozdrawiam
ana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 12:56   #461
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Vichy, LiftActiv, Retinol HA Yeux .Krem pod oczy

Odstaw ten krem, bo potem zacznie juz swedziec. Mozesz go wykorzystac np. na szyje . Marka Vichy tak juz ma, ze co innego obiecuja, a czegos innego doswiadczasz.
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 14:39   #462
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Vichy, LiftActiv, Retinol HA Yeux .Krem pod oczy

Ja mam bardzo wrażliwą skórę w okolicach oczu,trudną w pielęgnacji. Zawsze,kiedy próbuję nowego kremu , smaruję się tylko pod jednym okiem,pod drugim czymś,co już znam. Wiem,że to trochę śmieszne,ale reakcje uczuleniowe mogą pochodzić nie tylko z kremu, a tak to mam jakiś +/- wgląd na to,jak krem działa na mnie.
A co do retinolu,to myślę,że trzeba z nim ostrożnie. Mam też ten krem i używam go tylko na noc,choć nie wiem,co na to producent (mam krem w próbkach). Na dzień filtry. Kiedyś,bardzo dawno miałam Ystheal i używałam na dzień bez żadnej ochrony i mnie mega podrażnił. Miałam czerwone plamy,jak po oparzeniu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:59   #463
Eowyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Zmarszczki i cienie pod oczami:(

Witam, mam 20 lat i duży problem! Mam okropne siniaki pod oczami, zniszczoną skórę i dużo drobnych zmarszczek. Co używać żeby choć trochę zmnijszyć problem? Jestem młda i nie ma za wiele kosmetyków do pilęgnacji skóry wokół oczu w tym wieku. Uzywałam m.in AA prestige 20+, ale to nic nie dało. Bardzo proszę o pomoc!
Eowyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 13:44   #464
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Zmarszczki i cienie pod oczami:(

ja polecam dobry i dobrany do swojej skory krem z filtrem, czytalam wypowiedz ktorejs z wizazanki, ze uzywa od 1,5 roku i jej cera wyglada calkiem inaczej (zdrowiej), i nie ulega zniszczeniu przez zewnetrzne czynniki srodowiska... fakt faktem na efekty trzeba czekac, ale ten przyklad byl warty

a z worami bo tak je mozna nazwac, pod oczami, raczej nie ma na nie rady, ja tez je posiadam, dziewczyny polecaja jedynie sie wysypiac, i jakis dobry korektor sobie zakupic
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:20   #465
agula_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki i cienie pod oczami:(

Nie mam już 20 lat (niestety) ale możesz spróbować la roche posay hydraphase yeux. Jesteś stanowczo za młoda na jakieś kremy przeciwzmarszczkowe, ale ten żel bardzo nawilży skórę i zapobiegnie powstawaniu nowych zmarszczek. Ja używam i jestem zadowolona. Co do cieni pod oczami mam to samo, ale nie znalazłam "złotego środka". Swego czasu używałam oriflame seeing is believing. Nie wiem jak innym, ale mi "rozpromienił" spojrzenie.
agula_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:22   #466
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: wszystko o..OCZACH

Dziewczyny, myślicie, że mogę nakładać pod oczy minimalną ilość czystego masła shea?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:24   #467
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że mogę nakładać pod oczy minimalną ilość czystego masła shea?
ojej... nie wiem ale sprobowac mozna, jesli masz bardzo przesuszona skore w okolicach oczu. ja sie smaruje pod oczy tym, co nakladam na twarz, ale ostatnio dostalam gratis do tuszu krem pod oczy clinique i w sumie jest ok... tylko ze nie widze jakiejs specjalnej roznicy - wiec mysle, ze normalny krem tez sie pod oczy nadaje. nie nakladaj tego shea zbyt duzo na raz i przyjrzyj sie, jak twoja skora reaguje
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:18   #468
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wszystko o..OCZACH

Ja od jakiegoś czasu używam żelu pod oczy i do powiek Flos-lek ze świetlikiem lekarskim - do zmęczonych oczu po pracy przy komputerze. Kupiłam go po przeczytaniu na wizażu pozytywnych opinii. Niestety u mnie nie działa nic a nic. Wręcz wydaje mi się że wysusza skórę pod oczami a w dodatku zaczęły pojawiać mi się jakieś drobne chrostki :/
Może poradzicie dziewczyny jakiś dobry kremik do zmęczonych oczu dla młodej osoby?
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:13   #469
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
(...)
Może poradzicie dziewczyny jakiś dobry kremik do zmęczonych oczu dla młodej osoby?
oklady z herbatki z rumianka...? z ogorka? zamknac oczy, oblozyc je i chwile sie zrelaksowac. pewnie pomoze lepiej niz jakikolwiek krem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 17:18   #470
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: wszystko o..OCZACH

Staram sie dac o skore wokol oczu juz od jakiegos czasu. Niedlugo skoncze 26lat, niestety leciutkie zmarszczki sie pojawily..

Poki co najlepiej sprawuje sie olej migdalowy. Nakladam go 1-2 razy w tygodniu. Ostatnio doczytalam, ze przeciwzmarszczkowo i nawilzajaco dziala dodanie paru kropel olejku lawendowego i pomaranczowego. Zrobilam tak dopiero raz, ciezko zauwazyc czy to prawda, ale poprobuje dalej.

W dni nieolejkowe uzywam kremow pod oczy. Obecnie Boots Organics, skladowo wyglada na bardzo odzywczy, ale cos nie do konca mi pasuje. Uzywalam Sanctuary nawilazajacy i przeciw cieniom, ale ani nie nawilzal ani nie rozjasnil. Mialam kojacy Avene, ale tez nie bylam zachwycona. Moze spodziewam sie cudow? W kazdym razie albo kupie cos z wyzszej polki jak wykoncze obecny albo powroce do Avene.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 18:56   #471
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że mogę nakładać pod oczy minimalną ilość czystego masła shea?
jeśli cię nie zapycha to jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Staram sie dac o skore wokol oczu juz od jakiegos czasu. Niedlugo skoncze 26lat, niestety leciutkie zmarszczki sie pojawily..

Poki co najlepiej sprawuje sie olej migdalowy. Nakladam go 1-2 razy w tygodniu. Ostatnio doczytalam, ze przeciwzmarszczkowo i nawilzajaco dziala dodanie paru kropel olejku lawendowego i pomaranczowego. Zrobilam tak dopiero raz, ciezko zauwazyc czy to prawda, ale poprobuje dalej.

W dni nieolejkowe uzywam kremow pod oczy. Obecnie Boots Organics, skladowo wyglada na bardzo odzywczy, ale cos nie do konca mi pasuje. Uzywalam Sanctuary nawilazajacy i przeciw cieniom, ale ani nie nawilzal ani nie rozjasnil. Mialam kojacy Avene, ale tez nie bylam zachwycona. Moze spodziewam sie cudow? W kazdym razie albo kupie cos z wyzszej polki jak wykoncze obecny albo powroce do Avene.
henieczko, ten kojący krem Avene nie usunie zmarszczek to tylko lekki, nawilżający krem. do zwalczania zmarszczek bardziej skuteczna jest wit. c, kwas hialuronowy, kwasy AHA i w ostateczności - retinol. no i oleje - arganowy, żurawinowy itp.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 09:51   #472
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
henieczko, ten kojący krem Avene nie usunie zmarszczek to tylko lekki, nawilżający krem. do zwalczania zmarszczek bardziej skuteczna jest wit. c, kwas hialuronowy, kwasy AHA i w ostateczności - retinol. no i oleje - arganowy, żurawinowy itp.
Ten Avene to byl moj pierwszy krem, oczekiwalam po nim nawilzenia, bo zmarszczki nie lubia nawilzonej skory Poki co sa bardzo delikatne. Chcialabym cos bardziej zapobiegawczego niz silne przeciwzmarszczkowego. Mozesz polecic jakis dobry krem z tymi skladnikami co wymienilas? Poza kwasami i retinolem, bo filtry uzywam tylko na duze slonce i nie chce tego zmieniac.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 10:11   #473
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: wszystko o..OCZACH

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Ten Avene to byl moj pierwszy krem, oczekiwalam po nim nawilzenia, bo zmarszczki nie lubia nawilzonej skory Poki co sa bardzo delikatne. Chcialabym cos bardziej zapobiegawczego niz silne przeciwzmarszczkowego. Mozesz polecic jakis dobry krem z tymi skladnikami co wymienilas? Poza kwasami i retinolem, bo filtry uzywam tylko na duze slonce i nie chce tego zmieniac.
też kiedyś miałam ten kremik
takiego multi-prewencyjnego kremu raczej ci nie wymienię, ale polecam serum z Biochemii Urody właśnie z wit. C - takie zapobiegawcze, na pierwsze oznaki starzenia. poza tym, to serum nie wymaga filtrowego rygoru i ma przystępną cenę - coś ok 20zł/40ml
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 08:52   #474
tinakn
Raczkowanie
 
Avatar tinakn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: wszystko o..OCZACH

Powiedzcie jaki to cień ,firma, kolor itp...ja tez taki chce...


http://www.pudelek.pl/artykul/21630/...ext_top_model/
__________________
Pierwsze 40 lat naszego życia dostarcza nam tekstu ,reszta jest komentarzem
tinakn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:13   #475
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Zmarszczki pod oczami

ja mam prawie 28 lat i niestety tez zmarszczki mimiczne pod oczami,zadne kremy nie przyniosly zadowalajacych efektow takich jakie chcialam,zdecydowalam sie na botoks i nie zaluje,skora jest gladziutka,dostalam malenka dawke,mimika nie jest porazona,jest naturalnie.Botoks opoznia starzenie skory,dziala tylko na mimiczne zmarszczki,na utrwalone juz nie.Poniewaz mam bardzo stresujaca prace niestety efekty starzenia pojawia sie wczesniej,wyprobuje tez sposob z kapsulkami tocovit.
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:40   #476
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Zmarszczki pod oczami

ja też mam już pierwsze zmarszczki, niestety najbardziej mnie martwią te pod oczami, jestem krótkowidzem, zawsze mrużyłam oczy i niestety teraz widzę efekty ... Wasze porady przeczytałam z wypiekami na twarzy zastanawiam się czy nie zainwestować w ten krem nanobase - piszecie że dobry. O jaki konkretnie pytać? Albo Redermic, ale mam dopiero/już 28 lat i nie wiem czy nie za wcześnie?

Sposób z kapsułkami pod oczy też już kiedyś stosowałam, ale sporadycznie i nie mogę się wypowiedzieć co do efektów. A czy musi być Tokovit? Capivit albo Hydroskin nie może być? tych dwóch mam spory zapas, piję też tran ale jakoś mam opory przed wrzuceniem go pod oczy

Od siebie mogę dodać że miesiąc temu przed każdą aplikacją kremu smaruję twarz żelem aloesowym (ooo, Paloma). Mam nadzieję że na nawilżonej skórze zmarchy będą pojawiać się wolniej jeśli macie jeszcze jakieś sposoby albo kosmetyki to piszcie
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 16:47   #477
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Ja powiem Wam ze jestem zalamana.. W tym roku bede miala 26 lat a mam dwie bruzdy pod jednym okiem a pod drugim jedna... Od 23 roku zycia wstrzykuje botox, bylam na laserze u kosmetyczki, stosuje suplemeny i nic... Na pewno jest to wina mimiki, duzych wahan wagi, malo bialka w diecie ale to staram sie tez naprawic. Mysle o laserze fraxel, nawet sie umowilam ale przeraza mnie to ze tyle kasy wydaje a nie widac efektow. Jak widze swoje kolezanki palace, imprezujace i nie pilnujace sie tak jak ja a majace gladka skore pod oczami to mi sie plakac chce... Jak mialabym mega duzo kasy to bym pewnie ostrzyknela sie kwasem, zrobila laser i botox naraz i moze bylby jakis efekt a tak to mam oczy jak po 35 r a co bedzie dalej? jestem zalamana
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:18   #478
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Ja powiem Wam ze jestem zalamana.. W tym roku bede miala 26 lat a mam dwie bruzdy pod jednym okiem a pod drugim jedna... Od 23 roku zycia wstrzykuje botox, bylam na laserze u kosmetyczki, stosuje suplemeny i nic... Na pewno jest to wina mimiki, duzych wahan wagi, malo bialka w diecie ale to staram sie tez naprawic. Mysle o laserze fraxel, nawet sie umowilam ale przeraza mnie to ze tyle kasy wydaje a nie widac efektow. Jak widze swoje kolezanki palace, imprezujace i nie pilnujace sie tak jak ja a majace gladka skore pod oczami to mi sie plakac chce... Jak mialabym mega duzo kasy to bym pewnie ostrzyknela sie kwasem, zrobila laser i botox naraz i moze bylby jakis efekt a tak to mam oczy jak po 35 r a co bedzie dalej? jestem zalamana
skoro to zmarszczki mimiczne to systematyczny (tj co 6-8m-cy)botoks powinien je zupełnie usunąć a próbowałaś mezoterapii, wypełniania kwasem hialuronowym? wg mnie to by 'wypchnęło' te linie.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:45   #479
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Ja botox robie co 5-6 msc ale tak naprawde starcza mi na ok 4 msc. Robilam go u roznych lekarzy, w tym msc znowu ide bo ostatni zabieg mialam pod koniec sierpnia. Mysle o kwasie albo o laserze. To znaczy nawet umowilam sie na laser bo mysle ze to da trwalszy efek niz kwas a Ty myslisz? u mnie jest ten problem ze wszystko co robie pomaga ale na bardzo krotko, nie wiem dlaczego ;( Czytalam duzo o fraxelu, mysle ze to na te utrwalone linie byloby wlasciwe. Reszte twarzy mam w super kondycji tylko oczy sa moja bolaczka.
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:55   #480
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

może masz po prostu silną mimikę twarzy, która w okolicach oczu przyczynia się do powstawania linii?
jeśli chodzi o fraxel to z tego co wiem ma on podobne działanie do głębokiego złuszczania kwasami - powinien spłycić zmarszczki ogólnie na całej twarzy, ale jeśli botoks 'wytrzymuje' u ciebie 4 m-ce, to nie wiem, co ci powiedzieć a co mówią na ten temat twoi lekarze? może oni coś doradzą?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.