Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 11:35   #151
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

a ja pomyślałam sobie że skoro siągnęło mi się No More Trouble Zones to sobie " przelecę' ten program

powiem tak: bosko. 45 dało mi porządnie w kość czuję dziś że pewne partie solidnie popracowały
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:33   #152
czastka
Raczkowanie
 
Avatar czastka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

hello wczoraj zrobiłam zamiast 30 day......... banish myślałam że zwymiotuje :-( dotrwałam do końca ale parę razy musiałam zrobić przerwe, dziś samopoczucie świetne nie mam zakwasów nie wiem czy to dlatego ze ćwiczyłam 30 day ale po wczorajszym treningu miałam twarz czerwoną jak burak pot lał się ze mnie nieziemsko no i odkryłam że lubię takie wykopy :-D

28nana czy ten program tez ma wykopy

Edytowane przez czastka
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:35
czastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 07:10   #153
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez czastka Pokaż wiadomość
hello wczoraj zrobiłam zamiast 30 day......... banish myślałam że zwymiotuje :-( dotrwałam do końca ale parę razy musiałam zrobić przerwe, dziś samopoczucie świetne nie mam zakwasów nie wiem czy to dlatego ze ćwiczyłam 30 day ale po wczorajszym treningu miałam twarz czerwoną jak burak pot lał się ze mnie nieziemsko no i odkryłam że lubię takie wykopy :-D

28nana czy ten program tez ma wykopy
nie, to są ćwiczenia wzmacniające w hantelkami. Angażują dolne i górne partie ciała. Jest trochę składów, brzuchów, wypadów, pompek, odwodzeń ... oraz bicepsy tricepsy i reszta rąk
polecam
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 07:24   #154
czastka
Raczkowanie
 
Avatar czastka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

hmm to muszę zabrać się za ściąganie :-D
czastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:46   #155
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez czastka Pokaż wiadomość
hmm to muszę zabrać się za ściąganie :-D

zasysaj bo warto
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:07   #156
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ćwiczy ktoś jeszcze??
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:55   #157
eme
Raczkowanie
 
Avatar eme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ja cwiczę! zaczęłam od 30 dni, potem przeszłam na No More Trouble Zones i Banish Fat Boost Metabolism. I jestem zachwycona, bo nic nie motywuje bardziej, niż widoczne rezultaty ciężkiej pracy
wczoraj znalazłam Joga Meltdown, ale jeszcze nie dane mi było spróbowac...
eme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 11:53   #158
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez eme Pokaż wiadomość
ja cwiczę! zaczęłam od 30 dni, potem przeszłam na No More Trouble Zones i Banish Fat Boost Metabolism. I jestem zachwycona, bo nic nie motywuje bardziej, niż widoczne rezultaty ciężkiej pracy
wczoraj znalazłam Joga Meltdown, ale jeszcze nie dane mi było spróbowac...

łaaał!! to dajesz czadu a pochwalisz się efektami?? po 30 days i po całej reszcie?? bo wszystkie te filmy mam na komputerze więc może się wkońcu rusze
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:33   #159
eme
Raczkowanie
 
Avatar eme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
łaaał!! to dajesz czadu a pochwalisz się efektami?? po 30 days i po całej reszcie?? bo wszystkie te filmy mam na komputerze więc może się wkońcu rusze
z przyjemnością mniej więcej 4 cm mniej w pasie, biodrach i samych udach. po ubraniach widzę, że jest lepiej. waga nie spadła drastycznie, jakieś 2 kilo mniej (w 2 miesiące), ale też nie wprowadzałam jakiejś szczególnej diety.
jedna rzecz przekonała mnie do tych cwiczeń - dorobiłam się mięśni na brzuchu, który już dawno spisałam na straty (nie jest to 6-cio pak, ale mam namacalny dowód, że mięśnie istnieją! )
też dosyc długo miałam te cwiczenia na komputerze, któregoś dnia coś mnie tknęło... i tak już zostało. uwielbiam, choc do teraz nie umiem przejśc żadnego programu bez dodatkowych przerw.
eme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:13   #160
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez eme Pokaż wiadomość
z przyjemnością mniej więcej 4 cm mniej w pasie, biodrach i samych udach. po ubraniach widzę, że jest lepiej. waga nie spadła drastycznie, jakieś 2 kilo mniej (w 2 miesiące), ale też nie wprowadzałam jakiejś szczególnej diety.
jedna rzecz przekonała mnie do tych cwiczeń - dorobiłam się mięśni na brzuchu, który już dawno spisałam na straty (nie jest to 6-cio pak, ale mam namacalny dowód, że mięśnie istnieją! )
też dosyc długo miałam te cwiczenia na komputerze, któregoś dnia coś mnie tknęło... i tak już zostało. uwielbiam, choc do teraz nie umiem przejśc żadnego programu bez dodatkowych przerw.

no to super!! gratuluje!! najbardziej brzucha no nic trzeba odkurzyc foldery fitnessowe na komputerze i zacząć ćwiczyć.
a jak często ćwiczysz? codziennie?
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:55   #161
eme
Raczkowanie
 
Avatar eme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

oj, chciałabym codziennie... średnio wychodzi 3 razy w tygodniu, do tego orbitrek, ale obawiam się, że słomiany zapał skończy się po paru miesiącach, jak zwykle na wizażu szukam motywacji, oby starczyło mi jej na długo
eme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 13:52   #162
yenn12
Raczkowanie
 
Avatar yenn12
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

wczoraj rpzeszlam drugi dzien z 30 days.. powiem tak, jesli wczoraj bolaly mnei uda, rpzednie czesci... tak dzisiaj do tego doszedl tylek.. chodze jak pokraka, na rekach czuje ale nei tak, brzucha w ogole eni czuje, ale mzoe dlatego ze wczensiej przeszlamr zpez a6w, ale jak cwicze abs, to wtedy czuje.. nie wiem jak dlugo uda mi sie wytrwac, bo waidomo zapal to jedno, a praktyka to drugie... jakbym miala takie efekty jak pisza neiktore z was, to mysle ze zmobilizowaloby mnei to abrdziej... wiec zobaczymy
yenn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:51   #163
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

dziewczyny a skad sciagnelyscie te dwa pozostale jej filmiki Banish Fat Boost Metabolism i No More Trouble ??? bo chyba nie ma ich w sprzedazy??
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:43   #164
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

hej dziweczynki, zaczęłam dziś program 30 dni..Jilian mówi, że 8 kg można na nim schudnąć..niektóre z Was podając rezultaty piszą o 2 kg i 2 cm w obwodach..liczyłam na więcej..bo i masę mam większą..
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 17:47   #165
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 602
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ale nie wierze,ze samymi cwiczeniami tyle kg.... przeciez zawsze zdrowe chudniecie to polaczenie rozsadnego odzywiania sie z cwiczeniami, czyz nie tak ?!
ja juz sobie sciagam filmik^^ i dzis wieczorkiem zaczynam
cb4f5ffaf57e20df9ee4e2d0ab40072d3e70b02c_5ea21df28819a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:43   #166
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

mumika
no ja 1000 kcal+Jilian+godzinny spacer, na weekendzie może ciut wiecej kcal..się zobaczy
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 23:45   #167
yenn12
Raczkowanie
 
Avatar yenn12
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ja dzisiaj 5ty dzien z jillian... wreszcie wracam do zycia, pierwsze 3 dni to nei moglam nawet chodzic, wstac z lozka nic, a przeciez zanim zaczelam jillian to jezdzilam codziennie po 60 minut na orbitreku

ja osobiscie w zgubione kg nei wierze, bardzije w obwody.. oby tylko meic mobilizacje na 30 dni
yenn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:46   #168
Leisha7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 146
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Witajcie właśnie przeczytałam masę wypowiedzi na forum i jestem pod wrażeniem ... i zżera mnie zazdrość w kwestii wytrwałości i samozaparcia , ale równocześnie skoczył mi poziom motywacji
Parę dni temu po raz pierwszy usłyszałam o Jillian i zaczynam się nakręcać, problem w tym, że moja kondycja jest zerowa (tylko dlatego, że nie ma skali ocen poniżej 0) i trochę obawiam się zacząć pod wpływem impulsu, żeby nie zniechęcić się za szybko jak zdarzało się to w przeszłości ... najbardziej obawiam się nie bólu mięśni, bo to bywa przyjemne (lekka perwersja ) tylko problemów z układem oddechowym - zazwyczaj dopada mnie zadyszka i nieprzyjemne pieczenie w klatce. Żeby nie robić na "hura" proszę Was o kilka porad - nie śmiejcie się tylko (podobno kto pyta nie błądzi) - nie mam żadnego doświadczenia w ćwiczeniach domowych stąd moje wątpliwości:
1. jaki strój (nie w sensie najnowszych trendów tylko praktyki) głównie chodzi mi o obuwie, co się sprawdza?
2. druga kwestia to nasza anatomia ... zawsze przeszkadzały mi tzw. atrybuty kobiecości (Jillian i jej pomocniczki nie mają tego problemu jak zdążyłam się zorientować) co radzicie?
3. muszę zaopatrzyć się w hantle (któraś z dziewczyn wykorzystywała butelki po wodzie - na początek pewnie do tego się ograniczę) jaką wagę polecacie jak już przejdę powyżej 0,5? 1 kg?
4. mata - zwykła karimata może być czy mata do ćwiczeń to coś innego?
3 i 4 to już tak bardziej przyszłościowo - na razie chcę wyeliminować wszystkie możliwości zniechęcenia i tak pierwszym testem zapału będzie przemeblowanie pokoju, żeby mieć gdzie ćwiczyć
dotychczas moja aktywność ograniczała się do sporadycznych wypadów na rower i wakacyjnego wiosłowania w kajaku + długie spacery - nie było rewelacyjnie, ale jakoś tam funkcjonowałam. Niestety przydarzyło mi się złamanie, pół roku ograniczonej ruchliwości i teraz jest masakra ... uff chyba na razie więcej głupich pytań nie mam - podpowiecie coś?
Leisha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 02:00   #169
yenn12
Raczkowanie
 
Avatar yenn12
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Leisha7, przede wszystkim to sie upewnij ze z twoim zlamaniem, nie napisalas czy reki czy nogi mozesz juz cwiczyc, wiesz tak dla pewnosci, w kazydmr aize uwazaj na ta konczyne [przypsuzczamz e chodzi o konczyne]

o zadyszke sie nei amrtw, kazdy uczy sie na poczatku prawidlowego oddychania, nauczysz sie i ty, na poczatku ebdzie trudniej, pozniej ebdzie juz lepeij i sama zobaczysz jak kondycja ci sie poprawi

ogolnei rpzygotuj sie na to,z e moze przez kilka dni bolec cie bardzo.. niby to jest tylko 30 minut dziennie, to wiekszosc osob odczuwa bole meisni nastepnego dnia, pamieta jednak zbey cwiczenia wykonywac prawidlowo, wg instruklcji jillian

zmien soebie tez zywienei, tak wiesz, zebys nei jadla rpzed i po trzeningu jakichs smieci, po ktorych nei ebdize ci sie chcialo cwiczyc, przygotuj soebei duuuzo plynow, najlepiej wode, ale jak samej nie lubisz to zmoesz dodac cytryne, herbate zimna cokolwiek chcesz oby to nei bylo jakis cudo

ja zazwyczaj stawiam sobie duza butelke wody lub uprzednio rpzygotowana herbate z cytryna na zimno

po cwiczneiach biore jednak jakeis bialko miesne... ale to nei na temat..

jak chcesz sie zmotywowac, daj soebei maly krok, zmierz sie cala i zrob zdjecie przed zaczeciem cwiczen... powiedz soebie ze jesli po 10 dniach [1 level] zobaczysz zmiany na centymetrze i na fotografii to wezmeisz 2 level a zobaczysz efekty... wage schowaj... nabierzesz meisni, ktore wiecej waza ale MNIEJ MAJA OBJETOSCI wiec bedziesz wygladac szczuplej

1. buty wygodne sportowe, zadne cichobiegi ani papusie, dobre sportowe buty, spodenki lub dresy, co lubisz

2. koniecnzie dobry stanik sportowy, ktory ebdzie trzymal atrybuty kobiecosci tam gdzie powinny byc podczas cwiczen , duzo ebdziesz skakac wiec komfort sie liczy

3. zacznij od wody, po 10 dniach jesli bedziesz chciala kontynuowac, kupisz soebie hantle

4. kupilam mate i na niej nei cwicze, tylko na dywanie albo na podlodze drewnianej, jak tobei ewygodniej

pameitaj, duzo zalezy od ciebei samej, czy chcesz trzymam kciuki za ciebei
yenn12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 22:58   #170
Leisha7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 146
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

yenn12 - wielkie dzięki za odpowiedź i trzymanie kciuków - bardzo się przyda - napewno mogę już ćwiczyć i z każdym dniem odczuwam większą potrzebę zrobienia czegoś ze sobą szczególnie, że Twoja odpowiedź w wielu punktach potwierdziła moje przypuszczenia i w wielu rozwiała wątpliwości Wagą nie przejmuję się już dawno, bardziej zależy mi na cm - już zdarzało mi się cieszyć ze straconych kg a potem okazywała się to chwilowa utrata wody ... Poruszyłaś temat jedzenia - tu też jestem zielona - lepiej jeść po czy przed (ewentualnie w jakim odstępie)? Teraz szukam płyty - na razie tylko w sprzedaży internetowej znalazłam, a ja nie chcę już czekać mam wersję angielską, ale byłoby ciut łatwiej - jutro ruszam na łowy po księgarniach i mam nadzieję, że jutro startuję - bez względu na język zobaczymy jak będzie pojutrze
Leisha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 12:42   #171
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ja dziś 50ty dzień, wczoraj zrobiłam sobie dzień przerwy z okazji rocznicy,a le za to spacer i aw6 zaliczone
każdy oczywiście lubi co innego, ale ja ćwiczę w normalnym<dobrze dopasowanym staniku, koszulce i getrach albo dresach. W skarpetkach,a najchętniej boso <ale czasem chłodno> nie używam maty-mam wykłądzinę w pokoju. jedynie przy pompkach kładę poduszkę pod kolana, bo bolą?<robię damske>
Co do diety, ja miałam 1000 kcal, ale po przemyśleniu, radach z forum na Vitalii i z łaomwstwa podwyższyłam na 1100-1200, a w weekend nawet wyszło 1400.
Cwiczę albo po porannej kawie z mlekiem, albo godzinę po śniadaniu<np. dziś musli z mlekiem> Obiecałam się sobie ważyć raz w tyg, ale dziś nie wytrzymałam..5 dni diety - 2 kg..w obwodach jeszcze nic..no może 0, 5 cm..sądzicie, że poleci bardziej? mam jak już chyba pisałam 18 kg do zrzucenia..no teraz już 16 o ile się nie złamie. a hantli nie używam, bo miałam mega słabe ręce, no i synka jeszcze noszę na rękach..ćwicze bez i też działa-zakwasy po 1 i 2 dniu jak 150, ale pokonałam teoretycznie może najpierw sobie zrobić tydzień np. z 8 abs, legs & buns ale ja wolałam z grubej rury choć też zawsze kończyło się po 3-4 dniach., teraz czuję power Powodzenia i dawaj znać! Czy zaczęłam, no i jak ręka
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 13:37   #172
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

a oglądała któraś w sobotę TVN Style i " loosing it with Jillian " ??
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.

Edytowane przez 28nana
Czas edycji: 2011-03-07 o 13:40
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 13:52   #173
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ja rzuciłąm okiem, nie niedokłądnie..wiem, ze miała tydzień, zeby grubą rodzinkę odchudzić, czy zmienić nawyki żywieniowe i do sportu tak? sądzicie, zę będzie na necie do obejrzenia?
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:59   #174
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dzien dobry!
U mnie dzisiaj będzie drugi dzien z 30 day shred
Raz juz zaczynalam ale oczywiscie po kilku dniach mi się znudziło
Tym razem postaram się dotrwać do końca bo mam mobilizację- w końcu lato nadchodzi! No i oglądałam filmiki ze zdjęciami przed i po. Rowniez mobilizuja
czy jest jeszcze ktos kto cwiczy razem ze mną?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:32   #175
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

asmenaa
ja jestem, yenn12 i Leisha7 się przymierza
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:38   #176
Leisha7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 146
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Wow Karrla - 50 dzien?! podziwiam - mam nadzieje, ze tez dam rade. Udalo mi sie dzis kupic plyte z polska wersja - weszlam do Empiku i czekala na mnie - ostatni egzemplarz! no to chyba przeznaczenie zabieram sie dzis do pracy - rzeczywiscie asmenna ma racje - motywacja jest dobra - lato zbliza sie szybko ... takze asmenna jestem z Toba mnie zmobilizowal wlasni ten program - tez widzialam tylko kawalek, ale mie zaintrygowal i zaczelam szukac i tak po nitce trafilam do Was no i jak poczytalam to decyzja zapadla trzymajcie za mnie kciuki - ja trzymam za Was

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

a i jeszcze jedno - na TLC dzis o 20 jest program "dużo do stracenia" - tez z Jillian
Leisha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:58   #177
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
asmenaa
ja jestem, yenn12 i Leisha7 się przymierza
Wyczytałam, że jesteś na dniu 50- ale to 50 dzień diety tak?
A na którym dniu z Jilian jesteś?
Przyznam, że po ćwiczeniach jestem spocona jak nie wiem co no i nudzą mnie i nie moge się doczekać końca
Najgorsze, że trzeba się przebrac, pocwiczyc, potem kapac, myc wlosy i to wszystko dużo czasu mi zajmuje

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Leisha7 Pokaż wiadomość
Wow Karrla - 50 dzien?! podziwiam - mam nadzieje, ze tez dam rade. Udalo mi sie dzis kupic plyte z polska wersja - weszlam do Empiku i czekala na mnie - ostatni egzemplarz! no to chyba przeznaczenie zabieram sie dzis do pracy - rzeczywiscie asmenna ma racje - motywacja jest dobra - lato zbliza sie szybko ... takze asmenna jestem z Toba mnie zmobilizowal wlasni ten program - tez widzialam tylko kawalek, ale mie zaintrygowal i zaczelam szukac i tak po nitce trafilam do Was no i jak poczytalam to decyzja zapadla trzymajcie za mnie kciuki - ja trzymam za Was

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

a i jeszcze jedno - na TLC dzis o 20 jest program "dużo do stracenia" - tez z Jillian
Rozumiem, że od dzisiaj zaczynasz?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 17:00   #178
Leisha7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 146
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

tak jest!!! dzis nieodwolalnie hihi na razie ogladam urywki i juz sie czuje zmeczona
Leisha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 17:02   #179
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Leisha7 Pokaż wiadomość
tak jest!!! dzis nieodwolalnie hihi na razie ogladam urywki i juz sie czuje zmeczona
U mnie właśnie było na odwrót- jak zobaczyłam filmik to pomyślałam sobie "phi co to dla mnie, jeszcze 25 minut" a po pierwszym dniu nie moglam się ruszac
No i nie umiem zrobić pompki
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 17:06   #180
Leisha7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 146
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

no pompki latwe nie sa ... ja mam strasznie slabe rece (plus stara kontuzja nadgarstka) - zreszta dziewczyny czesto o tym pisza ... no ale nie dam sie bez walki checi mam - czas na realizacje !!! za godzinke startuje!!!
Leisha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.