wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 19:42   #3121
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Faworyci pozostawiający zapach na skórze na dłuższy czas. Tego głównie wymagam od żelu i jak macie jakieś takie to polecajcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5996175232290.jpg (7,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_kremowy_zel_pod_prysznic_10e0881_01_01.jpg (16,3 KB, 14 załadowań)
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 03:32   #3122
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziś zużyłam żel z Biedronki z ekstraktem z owoców egzotycznych. W ciągu tygodnia zużyję kolejne 3 żele
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:36   #3123
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Moja kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2765.jpg (76,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2766.jpg (86,1 KB, 62 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:30   #3124
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziś zużyłam żel z Biedronki z ekstraktem z owoców egzotycznych. W ciągu tygodnia zużyję kolejne 3 żele
nieźle i jak ten żel? fajny?

Agniesia niezła ta twoja kolekcja żeli
Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 21:20   #3125
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
nieźle i jak ten żel? fajny?

Agniesia niezła ta twoja kolekcja żeli
Dziękuję, dziękuję
Niezbyt mi się podobał. Ma drobinki pielingujące, ale delikatne, ale ja za żelami z pilingiem nie przepadam, więc trochę się nim pomęczyłam. Kupiony dla zapachu, który okazał się trochę sztuczny. Nie jest najgorszy, cena ok, ale już nie wrócę do niego.

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja
Fajny zbiorek Mam parę pytań:
1. Jakiej firmy są żele z nakrętką, które stoją obok żelu Radox-u na 1 zdjęciu i obok żeli YR na 2 zdjęciu? Victoria Secret? Jak pachną? Można je dostać w Polsce?
2. Co powiesz o Vandini?
3. Co to za żele INGS&QUENS?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 22:26   #3126
Andzia _27
Wtajemniczenie
 
Avatar Andzia _27
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 3 011
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Aha, ja żelu z pilingiem jeszcze nie miałam. Nigdy za takimi sie nie rozgladałam i nie wiem czy z takim bym sie polubiła. wole sam zel i sam peeling
No niektóre te zele maja sztuczne zapachy. w sklepie powachasz wszystko ładnie pieknie, idziesz do domu, pora kapieli a tu chemia i sztuczny zapach, a później skóre masz wysuszona. Ja z Biedronki to miałam kiedyś te żele miód i mleko i lawenda, które sa strasznie mało wydajne bo trzeba sporo zeby byla piana, ale ogólnie tez ok bo naszczescie skóry mi nie wysuszaly.
Andzia _27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:49   #3127
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
Aha, ja żelu z pilingiem jeszcze nie miałam. Nigdy za takimi sie nie rozgladałam i nie wiem czy z takim bym sie polubiła. wole sam zel i sam peeling
No niektóre te zele maja sztuczne zapachy. w sklepie powachasz wszystko ładnie pieknie, idziesz do domu, pora kapieli a tu chemia i sztuczny zapach, a później skóre masz wysuszona. Ja z Biedronki to miałam kiedyś te żele miód i mleko i lawenda, które sa strasznie mało wydajne bo trzeba sporo zeby byla piana, ale ogólnie tez ok bo naszczescie skóry mi nie wysuszaly.
Z Biedronki miałam jeszcze inny zapach z tej samej serii co ten o tropikalnym zapachu. Zapach boski, podczas kąpieli nie zmieniał zapachu, ale też posiadał drobinki pilingujące. Do tej pory jestem niepocieszona.
Miałam do czynienia też z tymi półlitrowymi. Fajne żele za niespełna 5 zł. Ostatniego niedługo skończę.

Na dniach skończyłam 2 żele z Lidla - pomarańczowy i limonkowy. Straszne wysuszacze, limonkowy zmieniał zapach na smrodek. W miarę wydajne, ale miałam ich dość za wysuszanie skóry, więc zużyłam je też jako mydło do rąk nie żałując sobie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 09:22   #3128
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja
wow ale cudowności

co powiesz o żelu yr z jabłkiem ?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:40   #3129
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
co powiesz o żelu yr z jabłkiem ?
już mi się skończył zapach ładny, na zimę super do tego O DZIWO żel nie wysuszał. Nie lubię żeli z serii Plaisirs Nature z Yves Rocher, ale ta limitka była dużo fajniejsza niż regularna kolekcja. Zobaczymy, co w tym roku na Gwiazdkę wymyślą
Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek Mam parę pytań:
1. Jakiej firmy są żele z nakrętką, które stoją obok żelu Radox-u na 1 zdjęciu i obok żeli YR na 2 zdjęciu? Victoria Secret? Jak pachną? Można je dostać w Polsce?
2. Co powiesz o Vandini?
3. Co to za żele INGS&QUENS?
1. To żele Bath & Body Works, ich sklep jest w Warszawie Generalnie wybór w zapachach jest po-wa-la-ją-cy! z moich najbardziej podoba mi się Cashmere Glow, mam też Japanese Cherry Blossom - wiadomo jak pachnie i Twilight Woods, też fajny, intensywny, typowo na wieczór (może być wspólny ) Na promocji kosztowały mnie ok 20zł / szt, czyli jak dla mnie - OK. Co do właściwości pielęgnacyjnych się nie wypowiem, bo dopiero co je kupiłam.
2. Aldo Vandini, Spirit of India, Spicy Shower Gel. Zapach super nie zbyt intensywny, lekko pikantny, mniam! Żel był kupowany w Douglasie i z tego co kojarzę, coś koło 30zł kosztował. Moim zdaniem to za drogo Ładne się pieni, nie wysusza, zapach się nie nudzi... No i po prysznicu cała łazienka pachnie!
3. Żeliki Kings&Queens Normalnie są dostępne w Douglasie za ok 30zł, ale ja kupowałam w TKMaxx'ie za chyba 15zł/szt. mam "King Midas" - Touch of Gold ze zotymi drobinkami i "Caspar" o zapachu mirry Zużyłam już 2 butelki "King of Sumatra" z pieprzem i bergamotką. Fajny zapach, lekko męski, ale mi się podobał Pięknie się pieni, zapach cudowny, długo się utrzymuje w łazience, nic nie wysusza. Rewelacja jak dla mnie
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 22:02   #3130
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
już mi się skończył zapach ładny, na zimę super do tego O DZIWO żel nie wysuszał. Nie lubię żeli z serii Plaisirs Nature z Yves Rocher, ale ta limitka była dużo fajniejsza niż regularna kolekcja. Zobaczymy, co w tym roku na Gwiazdkę wymyślą

1. To żele Bath & Body Works, ich sklep jest w Warszawie Generalnie wybór w zapachach jest po-wa-la-ją-cy! z moich najbardziej podoba mi się Cashmere Glow, mam też Japanese Cherry Blossom - wiadomo jak pachnie i Twilight Woods, też fajny, intensywny, typowo na wieczór (może być wspólny ) Na promocji kosztowały mnie ok 20zł / szt, czyli jak dla mnie - OK. Co do właściwości pielęgnacyjnych się nie wypowiem, bo dopiero co je kupiłam.
2. Aldo Vandini, Spirit of India, Spicy Shower Gel. Zapach super nie zbyt intensywny, lekko pikantny, mniam! Żel był kupowany w Douglasie i z tego co kojarzę, coś koło 30zł kosztował. Moim zdaniem to za drogo Ładne się pieni, nie wysusza, zapach się nie nudzi... No i po prysznicu cała łazienka pachnie!
3. Żeliki Kings&Queens Normalnie są dostępne w Douglasie za ok 30zł, ale ja kupowałam w TKMaxx'ie za chyba 15zł/szt. mam "King Midas" - Touch of Gold ze zotymi drobinkami i "Caspar" o zapachu mirry Zużyłam już 2 butelki "King of Sumatra" z pieprzem i bergamotką. Fajny zapach, lekko męski, ale mi się podobał Pięknie się pieni, zapach cudowny, długo się utrzymuje w łazience, nic nie wysusza. Rewelacja jak dla mnie
Dziękuję za odpowiedz Ceny niezbyt zachęcające, bo zawsze staram się kupować do 10 zł, choć coraz częściej poluję na promocje. Więc nie będę zaglądała do Douglasa i wąchała tamtejsze żele
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 12:07   #3131
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
już mi się skończył zapach ładny, na zimę super do tego O DZIWO żel nie wysuszał. Nie lubię żeli z serii Plaisirs Nature z Yves Rocher, ale ta limitka była dużo fajniejsza niż regularna kolekcja. Zobaczymy, co w tym roku na Gwiazdkę wymyślą
dziękuję za odpowiedź ,właśnie zamówiłam dwie buteleczki po 50 ml i chciałam wiedzieć czego się spodziewać
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 10:20   #3132
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

nie wiem po co kupiłam żel isany figa&pomarańcza, bo już w rossmannie mi się nie podobał, chyba dostałam zaciemnienia powypłatowego na plus konsystencja, bardziej kremowa niż zwykłe isany.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:59   #3133
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Ja ostatnuio nie kupiłam żadnego żelu,a że wczoraj wykończyłam dwa<Lirene antycell> i Isanę Masło shea i marakuja,to postanowiłam nabyc coś.
Dziś nie mogłam się oprzeć i do koszyka trafił Apart kremowy żel po prysznic oliwka i buriti. Najbardziej mi się podobał zapach. Chcialam początkowo wziąć Nektar Apartu morela i pomarańcza jednek tamten wygrał zapachowo<mniej słodki> . Zastanawiałam się też przez chwilę nad Radoxem fioletowym.

Obecnie używam :
Isanę oliwkową
Jelenia z kozim mlekiem
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:25   #3134
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Wczoraj zużyłam żel z Biedronki, ostatni, który miałam do zużycia przed rozpoczęciem nowych
Dzisiaj po raz pierwszy użyłam żelu z Dave śliwka z czymś tam. W butelce fajny zapach a podczas mycia wyszła mydlana, niezbyt fajna nuta, która była wyczuwalna po myciu. Fakt, nie musiałam po prysznicu używać balsamu.
Tak obecnie przedstawia się moja kolekcja żeli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006.jpg (47,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (69,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008.jpg (63,8 KB, 30 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:32   #3135
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

to moje zakupy z ostatniego miesiąca, kolekcja niestety rozrasta się, aktulanie mam 18 żeli, w tym jeden na wykończeniu
w planach zakup ostatnich limitek z rossmana, ale poczekają jakiś czas, liczę na to, że latem jeszcze będą dostępne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301311.jpg (133,8 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2013-04-22 o 14:33
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:55   #3136
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wczoraj zużyłam żel z Biedronki, ostatni, który miałam do zużycia przed rozpoczęciem nowych
Dzisiaj po raz pierwszy użyłam żelu z Dave śliwka z czymś tam. W butelce fajny zapach a podczas mycia wyszła mydlana, niezbyt fajna nuta, która była wyczuwalna po myciu. Fakt, nie musiałam po prysznicu używać balsamu.
Tak obecnie przedstawia się moja kolekcja żeli.
uwielbiam Palmolive bergamotka z werbeną

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
to moje zakupy z ostatniego miesiąca, kolekcja niestety rozrasta się, aktulanie mam 18 żeli, w tym jeden na wykończeniu
w planach zakup ostatnich limitek z rossmana, ale poczekają jakiś czas, liczę na to, że latem jeszcze będą dostępne
nie przejmuj się że kolekcja się rozrosła ja zaszalałam w YR bo były kody na -50% na cały asortyment więc nabrałam żeli , ale to 200ml więc szybko pójdą
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 17:36   #3137
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
to moje zakupy z ostatniego miesiąca, kolekcja niestety rozrasta się, aktulanie mam 18 żeli, w tym jeden na wykończeniu
w planach zakup ostatnich limitek z rossmana, ale poczekają jakiś czas, liczę na to, że latem jeszcze będą dostępne
O... widzę żele z Biedronki i litrowy J&J też z Biedronki (ja się skusiłam na mniejszy migdałowy ze względu na zapach).

Jak pachną te z pompką?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:30   #3138
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
w planach zakup ostatnich limitek z rossmana, ale poczekają jakiś czas, liczę na to, że latem jeszcze będą dostępne

Dawno nie byłam w Rossmannie i nie śledziłam wątku (odwyk kosmetyczny), jakie to limitki?
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:44   #3139
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O... widzę żele z Biedronki i litrowy J&J też z Biedronki (ja się skusiłam na mniejszy migdałowy ze względu na zapach).

Jak pachną te z pompką?
od lewej - BLOSSOM SHOWER bardzo kwiatowy zapach, mi kojarzy się z jaśminem, mocny zapach i trochę duszący
MAGIC SHOWER orientalny, przyprawowo-kadzidlany, pewnie poczeka na zimę
SAFARI SHOWER - pachnie imbirem, kojarzy mi się też z colą, słodko-owocowy
Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Dawno nie byłam w Rossmannie i nie śledziłam wątku (odwyk kosmetyczny), jakie to limitki?
o zapachu kwiatu maku (wg mnie pachnie owocowo) i figa i pomarańcza
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 18:49   #3140
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

mam nadzieję że uda mi się obczaić te limitki isanowe jak będę w PL
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:06   #3141
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

a ja zamiast zużywać to zamówiłam dwa kolejne zele, a tak długo udawało mi się nic nie kupować
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:08   #3142
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Eh Kupiłam 5 żeli Palmolive
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:33   #3143
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

A ja dzielnie oparłam się Biedronkowym żelom, ale nowa promocja w Rossmannie bardzo kusi - zrobiłabym sobie zapas truskawkowego i czekoladowo-pomarańczowego żelu OS. Limitki Isany też oczywiście muszę mieć. No i po odwyku
Z dobrych wieści wykończę dziś ciasteczkowy płyn Ziai. Została resztka a za ciepły i słodki jest na wiosnę.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:30   #3144
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Jak widzę w powietrzu wisi kuszenie na żele Dzisiaj z lekkim trudem odstawiłam na półkę żel Palmolive Turkish coś tam Wytłumaczyłam, że ostatnio za bardzo poszalałam a ten żel nie znika z półek, więc poczeka
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:15   #3145
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
a ja zamiast zużywać to zamówiłam dwa kolejne zele, a tak długo udawało mi się nic nie kupować
to tak jak ja zużywałam ostro i przyszła promocja w YR no i oczywiście musiałam zamówić co zamówiłaś i gdzie?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh Kupiłam 5 żeli Palmolive
Hosenko masakra !!! a jakie kupiłaś?

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Jak widzę w powietrzu wisi kuszenie na żele Dzisiaj z lekkim trudem odstawiłam na półkę żel Palmolive Turkish coś tam Wytłumaczyłam, że ostatnio za bardzo poszalałam a ten żel nie znika z półek, więc poczeka

__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:43   #3146
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Edyta:

kupiłam 1 różany, 1 z trawą cytrynową (te 2 z serii Aromatherapy), 2 z werbeną i 1 z passiflorą (z podstawowej serii).
I tak jest nieźle, bo w koszyku miałam jeszcze 3: migdałowy, oliwkowy i z czarną orchideą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 23:39   #3147
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Jak widzę w powietrzu wisi kuszenie na żele Dzisiaj z lekkim trudem odstawiłam na półkę żel Palmolive Turkish coś tam Wytłumaczyłam, że ostatnio za bardzo poszalałam a ten żel nie znika z półek, więc poczeka
Nie chcę kusić, ale to mój ulubieniec na lato Super odświeża. Jeśli któraś z was tak jak ja musi mieć jeden mocno orzeźwiający żel, to polecam ten do wypróbowania

A ja wykończyłam balea figowo-makaronikowy (limitkę)
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 07:43   #3148
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Hosenko ja miałam różany ale pod prysznicem paskudny miał zapach.

ja swój odnowiony zbiór pokażę w maju jak bede w PL
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 08:07   #3149
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
to tak jak ja zużywałam ostro i przyszła promocja w YR no i oczywiście musiałam zamówić co zamówiłaś i gdzie?
jakiś nowy cytrusowy żel z avonu z serii senses a drugi oriflame discover hawaii tez taki orzeźwiający zapach Może zanim do mnie dotrą zdarzę jakiś zużyć
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 08:21   #3150
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
jakiś nowy cytrusowy żel z avonu z serii senses a drugi oriflame discover hawaii tez taki orzeźwiający zapach Może zanim do mnie dotrą zdarzę jakiś zużyć
czytałam o nim opinię że ponoć bardzo orzeźwiający
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.