Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 21:53   #3151
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ostatnio na stronie Apartu widziałam taki pierścionek (taka wielkość kamienia) jak z załącznika o którym mówisz, w platynie właśnie - jedyne 70 tysięcy złotych

a co się stało z Twoim pierścionkiem?
eee tam, zaraz 70 tys. to ile ten kamień miał karatów??
trzeba robić a nie kupować, marża sklepu to masakra
szlif kamienia też nie bez znaczenia - ja lubię w starym, ma duszę no i to ok. 20% taniej

mój pierścionek widocznie panu się spodobał i wylądował bez mojej zgody u niego w kieszeni a jeden jedyny raz zdjęłam, bo sadziłam kwiatki akurat tego dnia zorientowałam się jak montażyści sobie poszli..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:54   #3152
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No ciekawie to brzmi, muszę poszukać koniecznie
Druga część to "Anioł ciemności", a nie "Anioł śmierci", pomyliłam się.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:09   #3153
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Selenko współczuję Nie wiem czy z tym 65 to dobry pomysł skoro masz 84 pod biustem Warto się w przedłużkę zaopatrzyć. Ja mam nigdy nie użytą, jakby coś to Ci mogę podesłać, bo u mnie leży i się kurzy. Ale 65H na pewno nie będzie większe w misce od 70G Może być nawet mniejsze, bo Evelinka kiedyś pisała, że jak się stopień w obwodzie schodzi to dwie miski do góry powinno się brać, żeby takie same były.
No ona mi zaproponowała to, pomyślałam babka wie lepiej ..Ale dumałam w pracy z 3 godziny , i starałam się przypomnieć wszystkie mądre rzeczy które tu przeczytałam przetrawić. No i tak myśle że jak zjedzie mi z obwodu i da jedną miskę wzwyż to wyjdzie na to samo , ale nie byłam pewna..teraz już jestem pewna..Na brastop kilka wzorów Panache jest obniżonych o 47%...i jeden jest nawet 32 G...jest jakaś szansa że się zmieszczę? Tylko 1 stanik 32 G był na mnie dobry...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:10   #3154
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
dla mnie pani masłowska, jako całokształt to niewpał.
osoby nie znam, nie oceniam. czytałam "Wojnę...", którą doceniam niezwykle mimo sztampowego zakończenia. uważam, autorka że ma niezwykłą gietkość i wyczucie językowe, podobnie jak np. Robert Stiller tłumaczący "Clockwork Orange" wersją R (btw: zetknął się ktoś może z wersją A?) , a także niesamowity zmysł obserwacji, który odtwarza świat tak przerysowanie sugestywny, że aż to przerysowanie zatracający i ciągnący ku irytacji? zdziwieniu? tudzież innemu wtf?
to dobra książka, a wyjęzycznienie genialne
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:27   #3155
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ile sie będzie różnić 32 G od 32 GG..???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:48   #3156
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ja bardzo przepraszam ,ale co to ma być
ja tu się dokształcam o minerałach ja tu o rady się chcę upraszać a tu książki, ćwiczenia, staniki -jakiś majonez się pojawia, masakra wymiękam, mój biedny umysł tego nie ogarnia już.
czytam ten wątek i jak mam coś wpisać to mnie kolejnym tematem rozwalacie.
a i jeszcze ciąża to już mi bliższe miałam, widziałam, rodziłam i przeżyłam.
ale nic to
jeżeli chodzi o książki to jestem na poziomie mojej 3-letniej córci czyli "Bolek i Lolek idą do przedszkola" (bo normalnie to nie powiem ale bywało lepiej)
jeżeli chodzi o ćwiczenia to noszę wiecznie mojego 4-ro mieszięcznego synka 7,8kg, rączki mam niczego sobie, może nie Madonna ale jak dobiję do 50-siątki a dalej go będę nosić hmmm
jeżeli chodzi o stanik to było 65C, przyszła córka i nastało 70C/B, przyszedł synek i zostanie worek po ziemniakach (po ziemniaku)
jeżeli chodzi o ciążę to zaliczyłam dwie z czego 1 poród 5h, drugi 20min (Tż nie zdążył)
jeżeli chodzi o majonez to lubię

A moja córka poszła dzisiaj pierwszy dzień do przedszkola, a synkowi wyżyna był się ząb. O i znowu zapomniałam o co mam zapytać
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:06   #3157
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja bardzo przepraszam ,ale co to ma być
ja tu się dokształcam o minerałach ja tu o rady się chcę upraszać a tu książki, ćwiczenia, staniki -jakiś majonez się pojawia, masakra wymiękam, mój biedny umysł tego nie ogarnia już.
W końcu plotkowy...o wszystkim
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 23:23   #3158
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, mam takie pytanie - macie może w swoim środowisku kobiety, które działały w Solidarności lat 80-89? Mogą też być takie, które oficjalnie nie były zapisane ale śmiało można o nich powiedzieć , że były kobietami Solidarności. Jeśli macie to zapytajcie czy nie miałby ochoty odpowiedzieć na kilka pytań i dajcie mi znać.
Z góry dziękuję
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:46   #3159
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

http://www.youtube.com/watch?v=_1EPPxgGUfk
Obejrzyjcie...warto... nawet nie wiem co napisać bo mnie zatkało...
Ech..wygrała ukraińskie mam talent ..chyba wystarczy niepowtarzalny talent na świecie i wreszcie coś innego
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-09-01 o 23:48
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 00:38   #3160
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Coelho nie lubie (ale tez sie podniecalam-w gimnazjum ) ale Maslowskiej bede bronic.
tzn moze nie bronic, bo z nikim nie zamierzam sie tu o nic wyklocac, ale we mnie ma wielbicielke. czytalam wszystkie jej ksiazki i fakt, nie ma kunsztu nabokowa (to moj mistrz btw), ale jezyyk i jakie stworzyla wg mnie zasluguja na uznanie. to jak pisze bywa prostackie, ale dla mnie jest tam po prostu duzo prawdy o swiecie. no lubie i tyle, no ale komus te ksiazki sprzedawac musi zeby dziecie wykarmic

aljaka- przy majonezie parsknelam smiechem

aha, ja nie poszlam czytac ksiazki jednak- zamiast tego poczytalam w internecie jakies *******y, obejrzalam na youtubie dokumenty o raw foodzie i wlasciwie nie wiem na czym mi kilka h zlecialo

z tego sie usmialam mimo zem niedzieciata:
sposoby postępowania przy 1,2,3 dziecku
Twoje ubrania:
Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.
Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.
Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.

Przygotowanie do porodu:
Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.
Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.
Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.

Ciuszki dziecięce:
Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.
Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami.
Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?

Płacz:
Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.
Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko.
Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku.

Gdy upadnie smoczek:
Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.
Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.
Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.

Przewijanie:
Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta.
Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.
Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.

Zajęcia:
Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp.
Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer.
Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej.

Twoje wyjścia:
Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki.
Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.
Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew.

W domu:
Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko.
Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.
Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi.

Połknięcie monety:
Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.
Drugie dziecko: Czekasz aż wysra.
Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-09-02 o 00:39
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:32   #3161
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Zasłynął powieścią "Alienista" i jej kontynuacją "Anioł śmierci". Akcje obu rozgrywają się w XIX wieku. Główny bohater, czyli tytułowy alienista (dzisiejszy psychopatolog) rozwiązuje zagadki kryminalne przy pomocy raczkującej wtedy psychopatologii. Książki są świetnie napisane, tło historyczne, obyczajowe, społeczne nakreślone z rozmachem.

Selenko, uśmiałam się z tego kopniaka przez kotarę Ale współczuję ci tych eksperymentów. Na pocieszenie powiem, że satysfakcja po ostatecznym dobraniu rozmiaru wynagrodzi ci wszelkie nieprzyjemności.
o, to muszę poszukać, bo powinno mi sie spodobać
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Selenko współczuję Nie wiem czy z tym 65 to dobry pomysł skoro masz 84 pod biustem Warto się w przedłużkę zaopatrzyć. Ja mam nigdy nie użytą, jakby coś to Ci mogę podesłać, bo u mnie leży i się kurzy. Ale 65H na pewno nie będzie większe w misce od 70G Może być nawet mniejsze, bo Evelinka kiedyś pisała, że jak się stopień w obwodzie schodzi to dwie miski do góry powinno się brać, żeby takie same były.
Selenko, popieram Dominikę, ja mam trochę mniej pod biustem i 65 to hardcore już
wejdź sobie na dopasowaną.pl tam jest zakładka z rozmiarami angielskimi - w porządnej tabelce

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
tak, ale nie da się porównać z klasyką typu ann rice, dametralnie inny pomysł ;D seria trzyma w napięciu, szybko i dobrze się czyta.. taka łatwa lektura
miło Cię widzieć
myślalam, że Was przeprowadzka pochłonęła
Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja bardzo przepraszam ,ale co to ma być
ja tu się dokształcam o minerałach ja tu o rady się chcę upraszać a tu książki, ćwiczenia, staniki -jakiś majonez się pojawia, masakra wymiękam, mój biedny umysł tego nie ogarnia już.
czytam ten wątek i jak mam coś wpisać to mnie kolejnym tematem rozwalacie.
a i jeszcze ciąża to już mi bliższe miałam, widziałam, rodziłam i przeżyłam.
ale nic to
jeżeli chodzi o książki to jestem na poziomie mojej 3-letniej córci czyli "Bolek i Lolek idą do przedszkola" (bo normalnie to nie powiem ale bywało lepiej)
jeżeli chodzi o ćwiczenia to noszę wiecznie mojego 4-ro mieszięcznego synka 7,8kg, rączki mam niczego sobie, może nie Madonna ale jak dobiję do 50-siątki a dalej go będę nosić hmmm
jeżeli chodzi o stanik to było 65C, przyszła córka i nastało 70C/B, przyszedł synek i zostanie worek po ziemniakach (po ziemniaku)
jeżeli chodzi o ciążę to zaliczyłam dwie z czego 1 poród 5h, drugi 20min (Tż nie zdążył)
jeżeli chodzi o majonez to lubię

A moja córka poszła dzisiaj pierwszy dzień do przedszkola, a synkowi wyżyna był się ząb. O i znowu zapomniałam o co mam zapytać
w końcu ploty o minerałach masz resztę forum
w kwestii ćwiczeń - przerabiałam, nie działa, znaczy tylko muskuły mam całkiem całkiem
w kwestii biustu - po wykarmieniu 2 głodomorów awans z 80A/B do 70DD
w kwestii przedszkola - moja córka też pierwszy dzien wczoraj
w kwestii majonezu - uwielbiam

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

cotka, niezłe
większość się zgadza
ale ja ciuszki nadal traktuję z estymą
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 07:44   #3162
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
sposoby postępowania przy 1,2,3 dziecku
Twoje ubrania:
........
Połknięcie monety:
Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.
Drugie dziecko: Czekasz aż wysra.
Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

dobre, ja na szczęście byłam raczej luzak od początku. Zgadza się z wyjściamy z domu oj zgadza i z prasowaniem, po choinkę prasować te ciuszki skoro on i tak w nich śpi....
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:49   #3163
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

cotka, doskonałe

Ila, jak majonez to tylko MMowy z ząbkiem czosnku i estragonem

a tak btw żarcia - ktoś wie jak chrzan domowy przyrządzić sporo mi zostało po wczorajszym kwaszeniu ogórków, szkoda żeby się zmarnował
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:38   #3164
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Modków a szczególnie do Vril. Chciałabym zorganizować wspólne zamówienie w Bulk Actives na ekstrakt z lukrecji. Nie chce tego robić na biochemii, bo tu znam większść osób, które chcą ze mną wziąć udział w zamówieniu. Jesteśmy już właściwie w większości zgadane, a tam będą się chciały podłączyć osoby których nie znam. Sprawa jest jednorazowa, zamówienie raczej nieduże. Mogę to zrobić na naszym wspólnym? W sumie można to podciągnąć pod naturalną pielęgnację minerałoholiczek
I druga sprawa do dziewczyn które ewentualnie chciałyby się podłączyć. Ekstrakt jest dostępny w 30g opakowaniach. Ja biorę całe, bo będę kręcić lotion nie tylko dla siebie, ale Wy pewnie będziecie wolały jakieś części. Po ile dzielimy: po 1/2 czy po 1/3? Muszę wiedzieć wcześniej, bo jak potem jedna będzie chciała pół a inna 1/3 to w życiu tego nie ogarnę i do tego będzie problem z uzbieraniem całych opakowań.
Dominiko ja tez się pisze na porcję (1/3 lub 1/2 - jak ustalicie) - co prawda nie wiem nic o tym mazidełku, ale to nic później poczytam jak już będe miała w lodówce

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke
\czy jak mialysmy cwiczyc to chodzilo o odchudzanie czy ruch bardziej..?
bo tz wlasnie fryty z sosem majonozowo jogurtowo czosnkowym konczy.. i wiecie.......

Moge?
Możesz, możesz... jak lubisz

Cotka - świetny tekst!

No ja grzecznie się przyznaję, że nie ćwiczyłam wczoraj, bo wrócłam do domu dopiero o 20:30 i ie miałam już ochoty na ćwiczenia. No chyba, że sex się liczy jeśli tak to trening zaliczony
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:01   #3165
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Selenko współczuję Nie wiem czy z tym 65 to dobry pomysł skoro masz 84 pod biustem Warto się w przedłużkę zaopatrzyć. Ja mam nigdy nie użytą, jakby coś to Ci mogę podesłać, bo u mnie leży i się kurzy. Ale 65H na pewno nie będzie większe w misce od 70G Może być nawet mniejsze, bo Evelinka kiedyś pisała, że jak się stopień w obwodzie schodzi to dwie miski do góry powinno się brać, żeby takie same były.
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A ile sie będzie różnić 32 G od 32 GG..???
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o, to muszę poszukać, bo powinno mi sie spodobać

Selenko, popieram Dominikę, ja mam trochę mniej pod biustem i 65 to hardcore już
wejdź sobie na dopasowaną.pl tam jest zakładka z rozmiarami angielskimi - w porządnej tabelce
No właśnie też tak myślę że to będzie przesada...Dlatego powtarzam pyatnko, bo wygaje mi się że H będzie za duże.. ile i czy się różni G od GG ...oczywiście pytam w kontekście wszystkich rozmiarów , nie tylko mojego


Marioladabr
No ja grzecznie się przyznaję, że nie ćwiczyłam wczoraj, bo wrócłam do domu dopiero o 20:30 i ie miałam już ochoty na ćwiczenia. No chyba, że sex się liczy jeśli tak to trening zaliczony [/QUOTE]
Zaliczamy ..sex jest bardzo dobrym treningiem.

OOoooo, mamy nowe emotki..sliczne są..szczególnie ta

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cotko Fajny tekst..ja mam coś takiego z przed i po słubie..zaraz wygrzebię to znajdę

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Mam ..post gigant..wybaczcie


Przed ślubem :

Ona: Cześć!!!
On: No nareszcie, już tak długo czekam!
Ona: Może chcesz, żebym poszła?
On: Nie! Co ci przyszło do głowy?
Ona: Kochasz mnie?
On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy!
Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?
Ona: Chcesz mnie pocałować?
On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!
Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem!
Ona: Czy mogę ci zaufać?
On: Tak.
Ona: Kochanie...

( Po ślubie: czytać od dołu w górę he he ;P )
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:08   #3166
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ale.. ale jaki majonez?

tekst ktory Cotka wkleila sponsoruje moj dobry humor do konca dnia. Musze sobie to wydrukowac

kamilawu zaciekawilas mnie owym Calebem Carrem.. Ja najmocniej pamietam Marka Krajewskiego.. podroz autobusem godzinna stawala sie biegiem o przetrwanie po Wroclawiu i naprawde, mogli mnie okrasc, pobic i wyniesc z tego autobusu.. a nie zauwazylabym

marioladabr liczy sie, liczy

selene211 ale Ty masz biedna przejscia z tymi biustonoszami(wlasnie sobie uswiadomilam jak zabawna jest ta nazwa) -te panie sprzedajace.. ah!bez komentarza!

ale jak majonez to TYLKO kielecki!

Kocham te nowe emotkizwlaszcza ta..
nie moglam sie powstrzymac
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:09   #3167
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Nawijałyście tyle o książkach, ze muszę sobie porobić notatki - co by jeszcze przeczytać Mam na liście Nekroskop (bo to o wampirach), ale teraz próbuję przebrnąć przez wielkie ilosci fantastyki rosyjskiej - wczoraj kupiłam kolejną książkę, tak przy okazji jak odbierałam zamowienie na 3 tomy Vampire Knight... 11 września ma wyjść druga część, chyba znów będę szczuplejsza o parę złotych...

Co do fotek, to niech mi ktoś poradzi, jak je wam zaprezentować, skoro one są ooogrooomne (w końcu robione na 6 megapikseli...) i normalnie nie wejdą.

Boże, dlaczego obdarzyłeś mnie takim hobby, że nie umiem wyjść z empiku bez zakupienia jakiejś książki...?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:14   #3168
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Co do fotek, to niech mi ktoś poradzi, jak je wam zaprezentować, skoro one są ooogrooomne (w końcu robione na 6 megapikseli...) i normalnie nie wejdą.

Boże, dlaczego obdarzyłeś mnie takim hobby, że nie umiem wyjść z empiku bez zakupienia jakiejś książki...?
Nie tylko Ty tak masz, wierz mi u nas książki można liczyć w tysiącach w sumie kiedyś chyba to z ciekawości zrobię

Możesz wysłać mi zdjęcia to Ci pozmniejszam, albo napisz na pw jakim dysponujesz programem do obróbki zdjęć to powiem Ci jak to zrobić
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:22   #3169
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nawijałyście tyle o książkach, ze muszę sobie porobić notatki - co by jeszcze przeczytać Mam na liście Nekroskop (bo to o wampirach), ale teraz próbuję przebrnąć przez wielkie ilosci fantastyki rosyjskiej - wczoraj kupiłam kolejną książkę, tak przy okazji jak odbierałam zamowienie na 3 tomy Vampire Knight... 11 września ma wyjść druga część, chyba znów będę szczuplejsza o parę złotych...

Co do fotek, to niech mi ktoś poradzi, jak je wam zaprezentować, skoro one są ooogrooomne (w końcu robione na 6 megapikseli...) i normalnie nie wejdą.

Boże, dlaczego obdarzyłeś mnie takim hobby, że nie umiem wyjść z empiku bez zakupienia jakiejś książki...?
Jak masz painta , kliknij na zdjęcie prawym i otwórz w Paint Ja mam po angielsku
- kilkasz na 4 opcję u góry w programie( obraz prawdopodobnie)
- rozwinie ci się lista , zanaczasz 2 opcję od góry ( zmniejsz )
- o tam będziesz miała 2 wartości 100%(długość i szerokość zdjęcia )-skreślasz je w pisujesz po równo 50 i 50 , potwierdzasz i zapisujesz
To zajmuje minute i nie trzeba do tego żadnych programów: D

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Tam będziesz miała 2 razy jakieś wartości 100% zmieniasz tylko pierwsze ddwie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 09:29   #3170
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Oooooo nowe emotki! tylko czemu tak mało?


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja bardzo przepraszam ,ale co to ma być
ja tu się dokształcam o minerałach ja tu o rady się chcę upraszać a tu książki, ćwiczenia, staniki -jakiś majonez się pojawia, masakra wymiękam, mój biedny umysł tego nie ogarnia już.
czytam ten wątek i jak mam coś wpisać to mnie kolejnym tematem rozwalacie.
Na całym forum mineralnym właśnie w tym jednym wątku miłośniczki minerałów mogą pogadać o wszystkim - plotkowy! Wiedzę zdobywa się w wątkach firmowych. Tyle
A z tym majonezem to też poległam


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=_1EPPxgGUfk
Obejrzyjcie...warto... nawet nie wiem co napisać bo mnie zatkało...
Ech..wygrała ukraińskie mam talent ..chyba wystarczy niepowtarzalny talent na świecie i wreszcie coś innego
O rany ale super! Dziewczyna zrobiła na mnie wrażenie


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
No ja grzecznie się przyznaję, że nie ćwiczyłam wczoraj, bo wrócłam do domu dopiero o 20:30 i ie miałam już ochoty na ćwiczenia. No chyba, że sex się liczy jeśli tak to trening zaliczony



Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Przed ślubem :

Ona: Cześć!!!
On: No nareszcie, już tak długo czekam!
Ona: Może chcesz, żebym poszła?
On: Nie! Co ci przyszło do głowy?
Ona: Kochasz mnie?
On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy!
Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?
Ona: Chcesz mnie pocałować?
On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!
Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem!
Ona: Czy mogę ci zaufać?
On: Tak.
Ona: Kochanie...

( Po ślubie: czytać od dołu w górę he he ;P )


to z dziećmi też bardzo dobre


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale jak majonez to TYLKO kielecki!
O to to!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:31   #3171
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie - macie może w swoim środowisku kobiety, które działały w Solidarności lat 80-89? Mogą też być takie, które oficjalnie nie były zapisane ale śmiało można o nich powiedzieć , że były kobietami Solidarności. Jeśli macie to zapytajcie czy nie miałby ochoty odpowiedzieć na kilka pytań i dajcie mi znać.
Z góry dziękuję
Ja znam tylko syna Aliny Pieńkowskiej. A czemu to muszą być kobiety? Jakąś pracę piszesz?
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Co do fotek, to niech mi ktoś poradzi, jak je wam zaprezentować, skoro one są ooogrooomne (w końcu robione na 6 megapikseli...) i normalnie nie wejdą.
Ściągnij sobie Easy Thumbnails - zmniejsza fotki do internetu właśnie, jest bardzo prosty w obsłudze i daje fotki dobrej jakości
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:35   #3172
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

MamoNiny wybacz, że już nie odpisałam ale miałam straszny młyn w pracy i domu. Cieszę się, że w miarę ok, a za pracę

Paula- czytałam i rzeczywiście smutne choć jestem pełna podziwu dla tej dziewczyny, że ma tyle siły i nie podaje się!

Fajne te nowe emotikonki
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:59   #3173
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wizaz od rana muli... ja kombinuje jak nie isc po zakupy hehe. musze polozyc koniecznie mala spac dzisiaj. mam nadzieje ze sie da bo wstala wczesniej troche. wczoraj pospala w dzien, zasnela wieczorem dopiero ok 22.20 ale i tak nie kladlismy sie jeszcze wiec nie ma problemu. za to w nocy przebudzila sie tylko raz. chce tak znowu

ja wypratruje listonosza mam nadzieje ze mi staniczek dzis przyniesie. i ze bedzie on ok.
chyba wzielo mnie jakies uzaleznienie zakupowe. jakis czas nic nie kupowalam i bylo ok w miare. a jak zaczelam to ciagle cos chce. w sierpniu tyyyle wydalam i na staniki i na mineraly i pielegnacje... jak podliczylam to a chce dalej!

o ksiazkach wole nie czytac bo ta moja milosc niedawno tez zaczela odzywac, choc wizaz jakos ja stlumil.. a jeszcze na poczatku roku mialam fiola i moglam co chwile kupowac ksiazke. z tym ze ja nic takiego ambitnego, lubie kobieca literature. Bardzo podobala mi sie ksiazka "Jedz, módl się, kochaj" i takie tam chociaz jak podajecie tu tytuly to juz mam chec pozapisywac i polowac ;D

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-09-02 o 10:00
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:01   #3174
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Viollet..juz mysłałam że nikt nie doceni mojego linka Hihi
dziisaj idę do osttaniego sklepu w centrum...Change, ma tę samą rozmiarówkę i jest droższy niż Chantelle, ale mimo to nie ma tej firmy na waszych ulubionych stronkach..tylko czemu???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:04   #3175
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

tak Was sobie podczytuję nadążyć za Wami nie można
majonez, majonez....

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
...ale jak majonez to TYLKO kielecki!
kielecki najlepszy

WhiteInnocent śniły mi się dzisiaj nasze pędzle z blusche ja już jestem zboczona

ja chcę dopasowany stanik
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:17   #3176
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja koniecznie w takim razie muszę przeczytać tą Masłowską! Jak takie kontrowersje budzi to muszę wiedzieć o co chodzi. A jakby ktoś chciał się swojego wydania pozbyć to poproszę o kontakt na PW
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:24   #3177
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Co do fotek, to niech mi ktoś poradzi, jak je wam zaprezentować, skoro one są ooogrooomne (w końcu robione na 6 megapikseli...) i normalnie nie wejdą
ja zdjecia sobie pomniejszam w tym programie : http://imageshack.us/
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:26   #3178
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Reniu- pędzle wysłane w poniedziałek

Wczoraj trafiłam przypadkiem do LI PARIE na Chmielnej iii...
wszystkim z Warszawy i okolic polecam ten sklep! Ceny może i nie są niskie, bo w dopasowanej taniej przykładowo, ale takiej profesjonalnej obsługi to sobie nawet nie wyobrażałam! Jedna z Pań wygarnęła mi tyle tłuszczyku z pleców, że aż zamiemówiłam jak miska zrobiła się przymaława. Oczywiście odwód też mam do zmiany- nie 70 a 65 także Siostro- miałaś rację Namierzyłam się z 6 modeli w różnych rozmiarach i najbardziej przypadła mi do gustu Hestia-70G zwężane na 65. Jak się zakupi stanik to obwód zwężają lub podczywają za darmo, podobnie jest ze skróceniem ramiączek. Można też przynieść stare staniki i oddać do poprawek- mierzy się na miejscu i Panie same zaznaczają co gdzie i ile do poprawki. Typowo babskie miejsce, dużo miejsca, Pani bardzo miłe i obeznane!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:32   #3179
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

super te teksty, uśmiałam się

selene nie odpala mi sie link do you tube (po raz kolejny), ale domyślam się ze chodzi o tą co rysuje na piasku? jeśli tak, to jest przepiękne, widziałam to już jakiś czas temu

ja już straciłam nadzieję na to, że otrzymam zwrot z EDM napisałam dziewczynom pw że chyba już nie ma szans, ale jeszcze raz do nich napiszę zaraz ech, odechciewa się po czymś takim organizacji zamówień

jedno jest dobre, ze jestem juz w moim pokoiku meble ustawione, tylko ciuchy i kosmetyki sie walają wszędzie, idę układać do szaf uwielbiam się wprowadzac a nienawidze wyprowadzać teraz widzę ile mam rzeczy i to mnie motywuje do odwyku zakupowego

pada u mnie deszcz, jaka pogoda u was? mam ochotę na spacer w deszczu. A jutro może namówię rodziców żeby się wybrać na grzyby lubicie chodzic na grzyby? bo ja uwielbiam zbierać, ale nie lubię przyrządzać ani jeśc
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-02 o 10:33
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:35   #3180
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
cotka, doskonałe

Ila, jak majonez to tylko MMowy z ząbkiem czosnku i estragonem

a tak btw żarcia - ktoś wie jak chrzan domowy przyrządzić sporo mi zostało po wczorajszym kwaszeniu ogórków, szkoda żeby się zmarnował
a tak pan ma życiowe, sprawdzone przepisy
mój ulubiony przekąskowy - marynowana czerwona cebula

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Dominiko ja tez się pisze na porcję (1/3 lub 1/2 - jak ustalicie) - co prawda nie wiem nic o tym mazidełku, ale to nic później poczytam jak już będe miała w lodówce



Możesz, możesz... jak lubisz

Cotka - świetny tekst!

No ja grzecznie się przyznaję, że nie ćwiczyłam wczoraj, bo wrócłam do domu dopiero o 20:30 i ie miałam już ochoty na ćwiczenia. No chyba, że sex się liczy jeśli tak to trening zaliczony
wyznanie zakupoholiczki - nie wiem co to ale muszę mieć...
liczy się, liczy
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nawijałyście tyle o książkach, ze muszę sobie porobić notatki - co by jeszcze przeczytać Mam na liście Nekroskop (bo to o wampirach), ale teraz próbuję przebrnąć przez wielkie ilosci fantastyki rosyjskiej - wczoraj kupiłam kolejną książkę, tak przy okazji jak odbierałam zamowienie na 3 tomy Vampire Knight... 11 września ma wyjść druga część, chyba znów będę szczuplejsza o parę złotych...

Co do fotek, to niech mi ktoś poradzi, jak je wam zaprezentować, skoro one są ooogrooomne (w końcu robione na 6 megapikseli...) i normalnie nie wejdą.

Boże, dlaczego obdarzyłeś mnie takim hobby, że nie umiem wyjść z empiku bez zakupienia jakiejś książki...?
nie Ciebie jedną



dziecię poszło dziś w długą nawet się nie oglądając za mamusią
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.