Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 19:29   #4621
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znalazłam najpiękniejszą nudkową szminkę, jaką kiedykolwiek miałam/widziałam/testowałam - Pure Zen
Rzeczywiście śliczna
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 21:05   #4622
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Kupiłam róż Pink Cult w Arkadii. Jakby ktoś chciał to została jeszcze jedna sztuka (90 zł). I pogawedzilam sobie bardzo miło z paniami Macówkami, fajne są. Zawsze trafiam tam na miła obsługę. Choć to dalej od mojego domu to chyba zacznę tam robić zakupy.

Są juz te pikowane paletki i zestawy, ale nie przygladalam sie.

Pedzelka # 165 nie maja. Maja za to kilka sztuk # 225. Obmacalam go, ale stwierdziłam, ze jak za taka cenę to jest za mało funkcyjny jak dla mnie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 21:09   #4623
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znalazłam najpiękniejszą nudkową szminkę, jaką kiedykolwiek miałam/widziałam/testowałam - Pure Zen
Obejrzałam. Śliczna jest i pasowalaby mi. Ale muszę juz zbastowac. Dobrze, ze to limitka hehe
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 21:13   #4624
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Obejrzałam. Śliczna jest i pasowalaby mi. Ale muszę juz zbastowac. Dobrze, ze to limitka hehe
Weź Mi Miłko nic nie mów o zbastowaniu, bo co do szminek to wychodzi mi to jak ...
Poza tym Pure Zen nie byłą rozchwytywana i wydaje mi sie, ze w MAC-ach ją jeszcze maja, bo była nie tylko w Marilyn, ale i w Cremesheen+Pearl LE
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 23:02   #4625
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź Mi Miłko nic nie mów o zbastowaniu, bo co do szminek to wychodzi mi to jak ...
Poza tym Pure Zen nie byłą rozchwytywana i wydaje mi sie, ze w MAC-ach ją jeszcze maja, bo była nie tylko w Marilyn, ale i w Cremesheen+Pearl LE
A te szminki z Cremesheen + Pearl nie wchodzą na stałe? No proszę Cię, ja żyłam w takim przekonaniu i tylko kwestią czasu było dla mnie nabycie Pure Zen, bo niesamowicie mi się od początku podobała. Tylko chciałam to zrobić z back2MAC, a brakuje mi jednego opakowania i tak czekam. Nie doczekam się?

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kupiłam róż Pink Cult w Arkadii. Jakby ktoś chciał to została jeszcze jedna sztuka (90 zł). I pogawedzilam sobie bardzo miło z paniami Macówkami, fajne są. Zawsze trafiam tam na miła obsługę. Choć to dalej od mojego domu to chyba zacznę tam robić zakupy.

Są juz te pikowane paletki i zestawy, ale nie przygladalam sie.

Pedzelka # 165 nie maja. Maja za to kilka sztuk # 225. Obmacalam go, ale stwierdziłam, ze jak za taka cenę to jest za mało funkcyjny jak dla mnie.
Walczę z myślami, ale chyba polecę jutro go kupić. Zastanawiam się, czy mi przypadkiem nie odbiło, bo mam nieproporcjonalnie dużo róży w stosunku do funduszy samych MACowych mam 10, a reszty drugie tyle. Ale ten jest taki piękny i oryginalny

A panie w Arkadii też lubię
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 23:12   #4626
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A te szminki z Cremesheen + Pearl nie wchodzą na stałe? No proszę Cię, ja żyłam w takim przekonaniu i tylko kwestią czasu było dla mnie nabycie Pure Zen, bo niesamowicie mi się od początku podobała. Tylko chciałam to zrobić z back2MAC, a brakuje mi jednego opakowania i tak czekam. Nie doczekam się?

Walczę z myślami, ale chyba polecę jutro go kupić. Zastanawiam się, czy mi przypadkiem nie odbiło, bo mam nieproporcjonalnie dużo róży w stosunku do funduszy samych MACowych mam 10, a reszty drugie tyle. Ale ten jest taki piękny i oryginalny
Ktoś tu już pisał, że owszem do stalej, ale nie wszystkie ponoć. A nie wiadomo, które dokładnie

To nie walcz, tylko leć kup, bo Pink Cult wart grzechu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 23:40   #4627
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś tu już pisał, że owszem do stalej, ale nie wszystkie ponoć. A nie wiadomo, które dokładnie

To nie walcz, tylko leć kup, bo Pink Cult wart grzechu
Ok, to będzie na Ciebie. Jutro zrobię wywiad odnośnie tych szminek, może macówki będą wiedziały, które zostają.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 23:46   #4628
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ok, to będzie na Ciebie. Jutro zrobię wywiad odnośnie tych szminek, może macówki będą wiedziały, które zostają.
Biorę to na klatę
To daj znać, co macówki powiedziałaby, bo ja tez poluję na jedną z tych szminek, na Japanese Maple
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 10:16   #4629
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź Mi Miłko nic nie mów o zbastowaniu, bo co do szminek to wychodzi mi to jak ...
Poza tym Pure Zen nie byłą rozchwytywana i wydaje mi sie, ze w MAC-ach ją jeszcze maja, bo była nie tylko w Marilyn, ale i w Cremesheen+Pearl LE
dobrze, że nie mam teraz za dużo czasu i nie jestem w stanie jeździć często do MACa, kusicielko

Specjalnie nawet wczoraj nie oglądałam tych pozostałych róży ze stałej kolekcji, żeby nie wodzić się na pokuszenie.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A te szminki z Cremesheen + Pearl nie wchodzą na stałe? No proszę Cię, ja żyłam w takim przekonaniu i tylko kwestią czasu było dla mnie nabycie Pure Zen, bo niesamowicie mi się od początku podobała. Tylko chciałam to zrobić z back2MAC, a brakuje mi jednego opakowania i tak czekam. Nie doczekam się?

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:34 ----------


Walczę z myślami, ale chyba polecę jutro go kupić. Zastanawiam się, czy mi przypadkiem nie odbiło, bo mam nieproporcjonalnie dużo róży w stosunku do funduszy samych MACowych mam 10, a reszty drugie tyle. Ale ten jest taki piękny i oryginalny

A panie w Arkadii też lubię
Pink Cult jest śliczny Niby nic, a jednak cudo. Chłodny przybrudzony róż, idealny do mojej karnacji. I wcale nie jest taki "mdły" jakby to się mogło z pozoru wydawać (w pudełeczku). Uwielbiam te matowe róże
Leć i kupuj
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:50   #4630
enigma88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

witam wizażanki!
Ponawiam swoją prośbę o próbki korektora Mac pro longwear w odcieniach nw20 i nc20. Dużo dobrego o nim słyszałam i chcę go zakupić ale nie mam możliwości wybrania sie do salonu Mac a nie chce wydać 70 zl na nieodpowiedni kolor. Bardzo proszę o odzew
z góry dziekuje
pozdrawiam
enigma88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:53   #4631
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wiele osób podczytuje ten wątek bez ujawniania się, za to z korzyściami dla siebie. Ostatni Pink Cult został wczoraj zarezerwowany i dziś sprzedany. Cynk miał stąd. Także wyszłam z niczym, delikatnie mówiąc, wkurzona.

Corii, nie zapytałam się nawet o te pomadki Może będę tam niedługo, jak się czegoś dowiem, to dam znać.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 22:15   #4632
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wiele osób podczytuje ten wątek bez ujawniania się, za to z korzyściami dla siebie. Ostatni Pink Cult został wczoraj zarezerwowany i dziś sprzedany. Cynk miał stąd. Także wyszłam z niczym, delikatnie mówiąc, wkurzona.

Corii, nie zapytałam się nawet o te pomadki Może będę tam niedługo, jak się czegoś dowiem, to dam znać.
Nic nie szkodzi, się nie pali
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:32   #4633
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć dziewczyny
Kilka miesięcy temu pytałam o mac pink cult teraz czas na equilibrium . Mam okazję go zdobyć ale.. Ja jestem blada ( nw15) i się trochę obawiam czy na mojej cerrze nie nałapie błotniastych odcieni .
Czy są tu jakieś bladolice, które posiadają ten odcień ?
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:02   #4634
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez FiziMizi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Kilka miesięcy temu pytałam o mac pink cult teraz czas na equilibrium . Mam okazję go zdobyć ale.. Ja jestem blada ( nw15) i się trochę obawiam czy na mojej cerrze nie nałapie błotniastych odcieni .
Czy są tu jakieś bladolice, które posiadają ten odcień ?
ja go mam, pamiętam że przy okazji tamtej kolekcji wszyscy rzucili się na Stunnera a Equilibrium równie piękny! Z tym, że ja jestem NC, nie wiem jak na NW się zachowa... ale 15 też jestem jest bardzo bardzo ładny!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:27   #4635
FiziMizi
Raczkowanie
 
Avatar FiziMizi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja go mam, pamiętam że przy okazji tamtej kolekcji wszyscy rzucili się na Stunnera a Equilibrium równie piękny! Z tym, że ja jestem NC, nie wiem jak na NW się zachowa... ale 15 też jestem jest bardzo bardzo ładny!
Stunnera widuję na ebay za całkiem znosne pieniądze ale jakoś mnie nie 'kręci'
Dziękuję za odpowiedź - trochę mnie usopokoiłaś, ja pomimo NW mam dosyć neutralny odcień skóry więc jest nadzieja,że będzie ok
FiziMizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:03   #4636
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A te szminki z Cremesheen + Pearl nie wchodzą na stałe? No proszę Cię, ja żyłam w takim przekonaniu i tylko kwestią czasu było dla mnie nabycie Pure Zen, bo niesamowicie mi się od początku podobała. Tylko chciałam to zrobić z back2MAC, a brakuje mi jednego opakowania i tak czekam. Nie doczekam się?[COLOR="Silver"]
Zaciekawiła mnie szminka Pure Zen po swatchu od Corri

Sprawdziłam przed chwileczka na angielskiej stronie MAC i jest dostępna jako limitowanka z Marylin Monroe ale także znajduje się wśród kolorów normalnych szminek w podstawowym opakowaniu także wydaje mnie się że jest ona w stałej kolekcji Jest nadzieja na zdobycie jej z Back2MAC
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:21   #4637
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wiele osób podczytuje ten wątek bez ujawniania się, za to z korzyściami dla siebie. Ostatni Pink Cult został wczoraj zarezerwowany i dziś sprzedany. Cynk miał stąd. Także wyszłam z niczym, delikatnie mówiąc, wkurzona.
Tak jak w ZT nie bylo juz dzis 165

Przejrzalam wszystkie pedzle jakie mieli i znalazlam jeden, ze starszej limitowanki, ktorego jeszcze nie mialam i musialam go przygarnac

A i macalam nowe kolekcje. I wlasciwie nic mnie nie zachwycilo, poza cieniami ED na jeden sie skusilam..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:24   #4638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Zaciekawiła mnie szminka Pure Zen po swatchu od Corri

Sprawdziłam przed chwileczka na angielskiej stronie MAC i jest dostępna jako limitowanka z Marylin Monroe ale także znajduje się wśród kolorów normalnych szminek w podstawowym opakowaniu także wydaje mnie się że jest ona w stałej kolekcji Jest nadzieja na zdobycie jej z Back2MAC
Madzia, Pure Zen w normalnym opakowaniu w USA weszła do stałej.
Ale jak będzie u nas, to się okaże, bo wiadomo, ze polskie MAC-e sa przeważnie do tyłu

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Przejrzalam wszystkie pedzle jakie mieli i znalazlam jeden, ze starszej limitowanki, ktorego jeszcze nie mialam i musialam go przygarnac

A i macalam nowe kolekcje. I wlasciwie nic mnie nie zachwycilo, poza cieniami ED na jeden sie skusilam..
Który pędzlak przygarnęłaś w końcu?

Owszem, cienie ED sa boskie, było wziać więcje niż jeden
Najlepiej wyglądają nałożone na mokro.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:55   #4639
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wiele osób podczytuje ten wątek bez ujawniania się, za to z korzyściami dla siebie. Ostatni Pink Cult został wczoraj zarezerwowany i dziś sprzedany. Cynk miał stąd. Także wyszłam z niczym, delikatnie mówiąc, wkurzona.

Corii, nie zapytałam się nawet o te pomadki Może będę tam niedługo, jak się czegoś dowiem, to dam znać.
o kurcze, strasznie mi przykro...
czyli ktoś zarezerwował od razu po moim wpisie, trzeba było sie publicznie nie chwalić...

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Tak jak w ZT nie bylo juz dzis 165
z tym pędzelkiem to nie wiem czy na pewno on był w ZT Kilka dni po naszej pierwszej rozmowie na forum dzwoniłam do nich i pytałam o # 165 oraz o # 225 - mieli wtedy tylko # 225. Mogli się pomylić.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 23:32   #4640
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Zaciekawiła mnie szminka Pure Zen po swatchu od Corri

Sprawdziłam przed chwileczka na angielskiej stronie MAC i jest dostępna jako limitowanka z Marylin Monroe ale także znajduje się wśród kolorów normalnych szminek w podstawowym opakowaniu także wydaje mnie się że jest ona w stałej kolekcji Jest nadzieja na zdobycie jej z Back2MAC
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Madzia, Pure Zen w normalnym opakowaniu w USA weszła do stałej.
Ale jak będzie u nas, to się okaże, bo wiadomo, ze polskie MAC-e sa przeważnie do tyłu
Ee, ale to dobrze, na 99% będzie i u nas Choć na stronie MACa dostępne są już na stałe produkty PRO, więc to troszkę zamąca obraz sytuacji, bo stacjonarnie się wszystkiego nie znajdzie.
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Tak jak w ZT nie bylo juz dzis 165

Przejrzalam wszystkie pedzle jakie mieli i znalazlam jeden, ze starszej limitowanki, ktorego jeszcze nie mialam i musialam go przygarnac
A no właśnie...
Jaki to ten nowo nabyty pędzlak?


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o kurcze, strasznie mi przykro...
czyli ktoś zarezerwował od razu po moim wpisie, trzeba było sie publicznie nie chwalić...
No nic, pojawi się pewnie w jakiejś limitowance w przyszłości i capnę go już wtedy natychmiast. Może w międzyczasie zużyję choć do połowy swoje pozostałe róże
Nie pierwszy i nie ostatni raz coś takiego ma miejsce Ja to czasem żałuję, że niektóre wątki nie są "zamknięte". Ten, promocyjny, czy truskawkowy. I tak pomocą i radą służą wciąż te same osoby, a inni z tego często sprytnie czerpią. Internet to niby wolność i anonimowość, ale dla mnie to tak czy siak niefajne zachowanie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:41   #4641
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ee, ale to dobrze, na 99% będzie i u nas Choć na stronie MACa dostępne są już na stałe produkty PRO, więc to troszkę zamąca obraz sytuacji, bo stacjonarnie się wszystkiego nie znajdzie.
To co dostępne na stronach USA nie znaczy, że u nas też zagości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:21   #4642
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ktoś mi przypomni po ile sa chusteczki do demakijażu? Te 100 sztuk
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:48   #4643
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Który pędzlak przygarnęłaś w końcu?

Owszem, cienie ED sa boskie, było wziać więcje niż jeden
Najlepiej wyglądają nałożone na mokro.
162

No przyznam, dosc interesujaca faktura i konsystencja pomyziam sie tym co mam i jak cos sobie jeszcze jakis dokupie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
z tym pędzelkiem to nie wiem czy na pewno on był w ZT Kilka dni po naszej pierwszej rozmowie na forum dzwoniłam do nich i pytałam o # 165 oraz o # 225 - mieli wtedy tylko # 225. Mogli się pomylić.
Ale ja 165 widzialam tam na wlasne oczyska pod koniec wrzesnia no chyba, ze ktos wczesniej kupil, przed nasza rozmowa ale dziwny by to byl zbieg okolicznosci, bo widywalam tam tez go wczesniej a teraz nagle sie ktos nim zainteresowal..

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A no właśnie...
Jaki to ten nowo nabyty
162 taki troche dziwak, ale mysle ze ma moc hahaha
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:01   #4644
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
162

No przyznam, dosc interesujaca faktura i konsystencja pomyziam sie tym co mam i jak cos sobie jeszcze jakis dokupie
Fajnie wyglada ten dziwiak, ciekawam do czego najlepiej się nadaje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:18   #4645
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Fajnie wyglada ten dziwiak, ciekawam do czego najlepiej się nadaje
Pani mowila, ze w zalamanie powieki, jak spytalam

Ale to pedzel do twarzy, zwie sie small contour brush.. oczywiscie nie jestem wyznawca sztywnego trzymania sie przeznaczenia, ale akurat on do oka to ciut duzy choc na pedzel do twarzy dosc maly juz ja mu jakies zastosowanie wymysle widze go w duecie z rozswietlaczem.. ale zobaczymy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2012-11-15 o 22:20
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:21   #4646
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Pani mowila, ze w zalamanie powieki, jak spytalam
Ale to pedzel do twarzy, zwie sie small contour brush.. oczywiscie nie jestem wyznawca sztywnego trzymania sie przeznaczenia, ale akurat on do oka to ciut duzy choc na pedzel do twarzy dosc maly juz ja mu jakies zastosowanie wymysle
To jak wielkie oko trzeba by mieć? Ja bym sobie jednak nie wyobrażała aby nim operowac w załamaniu
Na rozświetlacz na bank bedzie dobry, alem ciakawa czy i róz dałoby sie nim nałozyć.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 23:06   #4647
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jak wielkie oko trzeba by mieć? Ja bym sobie jednak nie wyobrażała aby nim operowac w załamaniu
Na rozświetlacz na bank bedzie dobry, alem ciakawa czy i róz dałoby sie nim nałozyć.
No wlasnie nie wiem.. i na pewno takiego nie mam
Na pierwszy rzu oka wydaje sie byc zbyt maly na roz.. ale pokombinuje na spokojnie jak wroce do IRL i dam znac jak cos
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 23:33   #4648
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Ale ja 165 widzialam tam na wlasne oczyska pod koniec wrzesnia no chyba, ze ktos wczesniej kupil, przed nasza rozmowa ale dziwny by to byl zbieg okolicznosci, bo widywalam tam tez go wczesniej a teraz nagle sie ktos nim zainteresowal..
A no tak mógł go ktoś kupić od razu po naszej pierwszej rozmowie. 5 listopada napisałaś, że widziałaś 165tkę w ZT. Ja zadzwoniłam do nich ze 3 dni potem i już go nie mieli.

Zdaj potem relację jak ten Twój dziwak # 162 współpracuje z rozświetlaczem.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 07:56   #4649
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiem.. i na pewno takiego nie mam
Na pierwszy rzu oka wydaje sie byc zbyt maly na roz.. ale pokombinuje na spokojnie jak wroce do IRL i dam znac jak cos
Przyznam, że nie znałam tego pędzla .
Faktycznie taki trochę dziwak .
Może nada sie do konturowania np. nosa - tylko kto ma czas bawić się przy konturowaniu twarzy z kilkoma pędzlami .
Daj znać, jaki ostatecznie patent na niego znalazłaś .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:19   #4650
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A no tak mógł go ktoś kupić od razu po naszej pierwszej rozmowie. 5 listopada napisałaś, że widziałaś 165tkę w ZT. Ja zadzwoniłam do nich ze 3 dni potem i już go nie mieli.

Zdaj potem relację jak ten Twój dziwak # 162 współpracuje z rozświetlaczem.
No wlasnie bo dziwnnie, ze wczesniej przez kilka miesiecy co tam bylam, to on byl.. a teraz nagle sie zmyl

Dam znac na pewno

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie znałam tego pędzla .
Faktycznie taki trochę dziwak .
Może nada sie do konturowania np. nosa - tylko kto ma czas bawić się przy konturowaniu twarzy z kilkoma pędzlami .
Daj znać, jaki ostatecznie patent na niego znalazłaś .
Ja go kojarzylam z widzenia z netu.. na zywo tyle co go widzialam wczesniej w ZT.. dlugo sie opieralam jak cos mieli jeszcze chyba 2 szt a i z pedzli niedostepnych maja tez wachlarz skunksowaty.. Chyba 184? ja go juz mam, ale jakby ktos chcial
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.