Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 10:34   #2731
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję Anula i dziękuję dziewczyny. Muszę ratować te moje włosy.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 13:47   #2732
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dzisiaj dostałam takiego maila od shea.pl
Witam,
z Pani wypowiedzi wynika że ma Pani bardzo często podobne sytuacje w innych sklepach
przyznam że jeszcze nie mieliśmy takich opinii na skrojenie mydła
raczej każdy kupujacy jest zachwycony
jeśli ma Pani jeszcze jakies wątpliwości to zawsze chętnie rozpatrzymy uwagi klienta

To jest wynik wczorajszej całodziennej korespondencji, gdzie w kazdym mailu prosiłam o odpowiedź w jaki sposób ma zamiar wyjasnic sprawę - on mi ciągle odpisuje nie na temat i jeszcze dał mi chyba do zrozumienia, że naciągam sklepy internetowe kłamiąc o brakach (ten fragment, że często mam podobne sytuacje w innych sklepach) - w poprzednim mailu napisałam mu, że kazdy ma prawo sie pomylic, ale nie rozumiem tego zapierania sie i wypierania możliwości pomyłki. A on sobie skombinował, że ja naciągaczka

Moja odpowiedź:
Robię bardzo dużo zakupów w sklepach internetowych polskich i zagranicznych i dziwnym byłoby, gdyby czasem nie zdarzały sie sprzedawcom pomyłki - tylko Pana sklep jest taki nieomylny . Tak więc braki w przesyłkach lub przysłanie niewłasciwego produktu zdarza się raz na kilkadziesiąt przesyłek - skąd Pan wywnioskował, że często nie wiem.... Ale generalnie Pana tok rozumowania jest dla mnie zagadką.

Pierwszy raz natomiast spotkałam się w sklepie internetowym z takim zachowaniem sprzedawcy - jest Pan zadufany w sobie, niekompetentny i nie potrafi Pan odnieść sie do problemu tylko wciska mi Pan mantrę "wysłalismy prawidłową ilość mydła" mając nadzieję, że ja tez w to uwierzę tak samo mocno jak Pan. Nie uwierzę, bo mam dowody na to, że jest to kłamstwem a Pan nie podjął próby wyjasnienia sprawy co jest karygodnym zachowaniem.
Nie jest wstydem popełnić pomyłkę, tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Wstydem jest brak odwagi cywilnej do przyznania się do błędu i przeproszenia za swoje niedociągnięcia.
Nie mam pojęcia czym jest spowodowane to przeświadczenie o wszechobecnym zadowoleniu klientów...... naprawdę nie ma do tego podstaw. Ale to jest Pana problem
Nie mam ochoty na kolejny kontakt z Panem - po prostu szkoda mi na Pana mojego czasu.
Będę więc wdzięczna za niezawracanie mi głowy kolejnymi bzdetnymi mailami, bo widzę, że wyjaśnienie popełnionej przez sklep pomyłki zdecydowanie Pana przerasta.


życzę miłego dnia i dalszej, niezłomnej (choć bezpodstawnej) wiary we własną nieomylność


Sory, ale musiałam to z siebie wyrzucić
Wkleiłam dla Waszej rozrywki, bo chyba szkoda dłużej strzępić klawiaturę na tego pana.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 13:47   #2733
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

O widzę że Anulka mnie uprzedziłaMiałam pisać o kamiwadze
Margolciu strasznie się cieszę Kochana że z Tomciem jest dobrze cudowne wieści a ja myślęże te włoski Ci lecą jednak przez stres
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 13:51   #2734
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam takiego maila od shea.pl
Witam,
z Pani wypowiedzi wynika że ma Pani bardzo często podobne sytuacje w innych sklepach
przyznam że jeszcze nie mieliśmy takich opinii na skrojenie mydła
raczej każdy kupujacy jest zachwycony
jeśli ma Pani jeszcze jakies wątpliwości to zawsze chętnie rozpatrzymy uwagi klienta

To jest wynik wczorajszej całodziennej korespondencji, gdzie w kazdym mailu prosiłam o odpowiedź w jaki sposób ma zamiar wyjasnic sprawę - on mi ciągle odpisuje nie na temat i jeszcze dał mi chyba do zrozumienia, że naciągam sklepy internetowe kłamiąc o brakach (ten fragment, że często mam podobne sytuacje w innych sklepach) - w poprzednim mailu napisałam mu, że kazdy ma prawo sie pomylic, ale nie rozumiem tego zapierania sie i wypierania możliwości pomyłki. A on sobie skombinował, że ja naciągaczka

Moja odpowiedź:
Robię bardzo dużo zakupów w sklepach internetowych polskich i zagranicznych i dziwnym byłoby, gdyby czasem nie zdarzały sie sprzedawcom pomyłki - tylko Pana sklep jest taki nieomylny . Tak więc braki w przesyłkach lub przysłanie niewłasciwego produktu zdarza się raz na kilkadziesiąt przesyłek - skąd Pan wywnioskował, że często nie wiem.... Ale generalnie Pana tok rozumowania jest dla mnie zagadką.

Pierwszy raz natomiast spotkałam się w sklepie internetowym z takim zachowaniem sprzedawcy - jest Pan zadufany w sobie, niekompetentny i nie potrafi Pan odnieść sie do problemu tylko wciska mi Pan mantrę "wysłalismy prawidłową ilość mydła" mając nadzieję, że ja tez w to uwierzę tak samo mocno jak Pan. Nie uwierzę, bo mam dowody na to, że jest to kłamstwem a Pan nie podjął próby wyjasnienia sprawy co jest karygodnym zachowaniem.
Nie jest wstydem popełnić pomyłkę, tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Wstydem jest brak odwagi cywilnej do przyznania się do błędu i przeproszenia za swoje niedociągnięcia.
Nie mam pojęcia czym jest spowodowane to przeświadczenie o wszechobecnym zadowoleniu klientów...... naprawdę nie ma do tego podstaw. Ale to jest Pana problem
Nie mam ochoty na kolejny kontakt z Panem - po prostu szkoda mi na Pana mojego czasu.
Będę więc wdzięczna za niezawracanie mi głowy kolejnymi bzdetnymi mailami, bo widzę, że wyjaśnienie popełnionej przez sklep pomyłki zdecydowanie Pana przerasta.


życzę miłego dnia i dalszej, niezłomnej (choć bezpodstawnej) wiary we własną nieomylność


Sory, ale musiałam to z siebie wyrzucić
Wkleiłam dla Waszej rozrywki, bo chyba szkoda dłużej strzępić klawiaturę na tego pana.....
klask i:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 13:56   #2735
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No i jesteśmy po hematologu. Węzły chłonne Tomcia są małe i w zasadzie nie można nawet mówić o jakimś niebezpiecznym powiększeniu. Nie skierowała nas na dodatkowe badania, nic nie budziło niepokoju. Była trochę niemiła, mimo wszystko nie przejmuję się. Wolę dwa razy sprawdzić, niż miałoby się okazać, że czegoś nie dopilnowałam. Tomek jest dla mnie najważniejszy, długo musiałam na niego czekać i o nim marzyć, wiele musiałam dla niego poświęcić. Teraz czuję się jakbym obudziła się z jakiegoś koszmaru. Nigdy już nie będę szukała informacji dotyczących zdrowia w necie. Nigdy. Cała historia z wezłami chłonnymi Tomka kosztowała mnie bardzo dużo stresu, kilka kilogramów, powrót trądziku i chyba milion włosów (dawno nie miałam tak cienkiej kitki). Najważniejsze, że Tomo jest zdrowy. Obym już nigdy nie musiała się tak o niego martwić.

Dziękuję za miłe słowa, trzymanie kciuków i modlitwę
Muszę nadrobić tyle stron wątków, wziąć się za włosy, a przede wszystkim uspokoić. Teraz idę spać.

Margo bardzo sie ciesze

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Anulka dobrze mu napisałaś ale wodze pan niezmordowany w swojej nieomylności...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 14:13   #2736
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam takiego maila od shea.pl
Anula, żeś pojechała. To było piękne!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 14:23   #2737
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dzięki dziewczynki
Od razu mi lżej na duszy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 15:09   #2738
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Brawo Anulka!!! Wieśniak z niego i tyle
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 15:25   #2739
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Anula piknie mu dosoliłaś , ale obawiam się że może to do niego i tak nie trafić.

Ja bym mu jeszcze odpisała że to trochę dziwne żeby klient był zachwycony skoro zapłacił za 100 gram mydła a dostaje 70 gram. Nie rozumiem czym tu się zachwycać
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 15:48   #2740
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Anula, Bojowniczka Praw Klienta! Pewnie facet i tak nie zrozumie, ale przynajmniej sobie ulżyłaś.

A do mnie przyszło zamówienie z YR.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 17:35   #2741
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A ja jeszcze w temacie Euro
UWAGA będę się chwalić - mój ojciec (który skądinąd posiada honorowe obywatelstwo miasta Gdańska) wyżebrał od prezydenta wejściówki na wczorajszy mecz (Hiszpania-Irlandia) i zabrał mojego syna
Młody wrócił dziś do wawy przeszczęśliwy, okazało się, miejsca mieli w strefie vip i załapali się na imprę z wyżerką oraz rozlicznymi gwiazdami branżowymi (plus Shakira, laska jednego z Hiszpanów, w bonusie
Więc moje dziecię porobiło sobie fotki
A teraz żarcik dla Cloche: młody podszedł do trenera niemieckiej reprezentacji i powiedział: Ich bin Joachim to (z wrażenia pomieszał języki
Ale Low się ucieszył równiacha
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 17:43   #2742
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze w temacie Euro
UWAGA będę się chwalić - mój ojciec (który skądinąd posiada honorowe obywatelstwo miasta Gdańska) wyżebrał od prezydenta wejściówki na wczorajszy mecz (Hiszpania-Irlandia) i zabrał mojego syna
Młody wrócił dziś do wawy przeszczęśliwy, okazało się, miejsca mieli w strefie vip i załapali się na imprę z wyżerką oraz rozlicznymi gwiazdami branżowymi (plus Shakira, laska jednego z Hiszpanów, w bonusie
Więc moje dziecię porobiło sobie fotki
A teraz żarcik dla Cloche: młody podszedł do trenera niemieckiej reprezentacji i powiedział: Ich bin Joachim to (z wrażenia pomieszał języki
Ale Low się ucieszył równiacha


Ale szczęściarz, że ma takiego dziadka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 17:54   #2743
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Margoltka super ze dziecie zdrowe !
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 18:26   #2744
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Małgosia kurde ależ zazdroszczę Twojemu synowi!!!! Ja też chcę mieć takiego dziadka
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 18:46   #2745
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję dziewczyny, też jestem przeszczęśliwa

Anula prawdziwa wojowniczka z Ciebie A Małgosi, a raczej synowi i dziadkowi zazdroszczę.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 20:12   #2746
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hej Dziewczyny

Piszę do Was z pytaniem, który hydrolat Waszym zdaniem nada się najbardziej do mieszanej, trądzikowej cery? Zastanawiam się między geraniowym i z róży stulistnej (oba z Mazideł, bo zauważyłam, że tam są JESZCZE w miarę niskie ceny tych zwykłych)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 20:23   #2747
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

dzięki dziewczynki
ja wiem, ze on i tak nie zrozumie, ale przynajmniej ja sobie ulżyłam jak słusznie zauwazyłyście co miałam sie męczyć duszeniem w sobie zbędnych emocji

Małgosia - wow!!!!!
Zdjęcie z shakirą to i ja bym chciała
Joa tą przygode zapamięta do konca życia!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 22:29   #2748
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Malgosia no ale sie dogadali, a co!!! Jo mial spotkanie z imiennikiem, ze hej! a mecz byl superowy, pewnie wesolo bylo - irlandczycy potrafia przegrywac z klasa tak pieknie spiewali ostatnie minuty, byli fazowo poprzebierani - na taki mecz to z mila checia cala rodzina sie wybrac!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 05:10   #2749
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Malgosia no ale sie dogadali, a co!!! Jo mial spotkanie z imiennikiem, ze hej! a mecz byl superowy, pewnie wesolo bylo - irlandczycy potrafia przegrywac z klasa tak pieknie spiewali ostatnie minuty, byli fazowo poprzebierani - na taki mecz to z mila checia cala rodzina sie wybrac!!!
No właśnie: joa kibicował Irlandii (zawsze kibicujemy słabszym i trochę się bałam, że się załamie wynikiem... ale to było w sumie bardzo budujące doświadczenie: że można kibicować a nawet przegrywać z klasą
Miał koszulkę Irlandii więc co się nawyściskiwał ze szczęśliwymi (mimo wszystko) i dumnymi ze swego zespołu Irlandczykami, to jego
Cieszę się że tak wyszło, bo mu się może dobry wzorzec kibicowania ukształtuje

LeejdiNaati hydrolaty eko z Ekospa wykazują na mojej skórze najkonkretniejsze działanie; nie mam trądzikowej cery i nie wiem, czego jej potrzeba, ale np. rozmaryn w widoczny sposób podsusza skórę (jeśli o to chodzi w działaniu p/trądzikowym
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 11:13   #2750
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Małgosiu, super przeżycia miał Twój Joa. Ja wczoraj pierwszy raz byłam we wrocławskiej strefie kibica, odwiedzić koleżankę, która dorabia sobie na stoisku z piwem. Podobno kibice z zagranicy są bardzo fajni, zwłaszcza Czesi (zaczynają picie już w południe i piją tylko piwo z pianką na pół szklani ), Irlandczycy (niesamowicie dowcipni i oświadczają się prawie każdej spotkanej dziewczynie) i Szwedzi (na okrągło śpiewają).

Zmieniając temat - znacie czasopismo e!stilo? To polski "magazyn lifestylowy o profilu eko". Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. A dowiedziałam się przez bloga Anwen, bo w najnowszym numerze będzie artykuł o blogerkach - włosomaniaczkach. Jak będę w Empiku, to zerknę, co tam mają ciekawego. Chociaż podobno ciężko znaleźć, bo mają mały nakład.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-16 o 11:14
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:07   #2751
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zmieniając temat - znacie czasopismo e!stilo? To polski "magazyn lifestylowy o profilu eko". Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. A dowiedziałam się przez bloga Anwen, bo w najnowszym numerze będzie artykuł o blogerkach - włosomaniaczkach. Jak będę w Empiku, to zerknę, co tam mają ciekawego. Chociaż podobno ciężko znaleźć, bo mają mały nakład.
Widziałam 3 egzemplarze - całkiem przyjemna gazetka. A natknęłam się na nią zupełnie przypadkiem - w coffeeheaven
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:45   #2752
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A ja nie chciałabym się czepiać ale jakoś Pani Szulim ( nowa naczelna) z silikonowym biustem średnio kojarzy mi się z ekologią.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:47   #2753
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
A ja nie chciałabym się czepiać ale jakoś Pani Szulim ( nowa naczelna) z silikonowym biustem średnio kojarzy mi się z ekologią.

no bo ekologicznych sztucznych cycolinek jeszcze nie wymyslono...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:49   #2754
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Nic się nie stało!
Polacy, nic się nie stało!
Nic się nie staaaało!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:53   #2755
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ano nic... przynajmniej juz nie bede miala takiego stresu, a tym samym nie bede musiala pic tyle alkoholu (inaczej nie potrafie zniesc meczu!!!)
chociaz jeszcze bede bardzo kibicowala dojczlandii
acha, ruscy odpadli - w czechach gaz podrozeje... zastanawiam sie, czy w polsce tez - bo przeciez jesli by polska dopilnowala 0:0 z czechami, to rosja by przeszla... czyz nie?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:57   #2756
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ano nic... przynajmniej juz nie bede miala takiego stresu, a tym samym nie bede musiala pic tyle alkoholu (inaczej nie potrafie zniesc meczu!!!)
chociaz jeszcze bede bardzo kibicowala dojczlandii
acha, ruscy odpadli - w czechach gaz podrozeje... zastanawiam sie, czy w polsce tez - bo przeciez jesli by polska dopilnowala 0:0 z czechami, to rosja by przeszla... czyz nie?
Wszystko się zgadza, tylko Czesi z nami wygrali, z Rosją dobitnie przegrali, a my zremisowaliśmy z ruskami Jestem skłonna uwierzyć w teorię mojej mamy, że to był pojedynek czysto polityczny, a nie piłkarski Ale grecja się nie poddała i to jest ten +
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 06:14   #2757
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza, tylko Czesi z nami wygrali, z Rosją dobitnie przegrali, a my zremisowaliśmy z ruskami Jestem skłonna uwierzyć w teorię mojej mamy, że to był pojedynek czysto polityczny, a nie piłkarski Ale grecja się nie poddała i to jest ten +
Mieli wyjść Rosjanie i Polacy, a wyszli Grecy i Czesi
Też sobie tłumaczę, że nic się nie stało, ale jednak żal
(Wszystko dlatego, że tym meczem z Rosją rozbudzili takie nadzieje...)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 07:16   #2758
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zmieniając temat - znacie czasopismo e!stilo? To polski "magazyn lifestylowy o profilu eko". Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. A dowiedziałam się przez bloga Anwen, bo w najnowszym numerze będzie artykuł o blogerkach - włosomaniaczkach. Jak będę w Empiku, to zerknę, co tam mają ciekawego. Chociaż podobno ciężko znaleźć, bo mają mały nakład.
A ja ten magazyn prenumeruję już od 1,5 roku, polecam



Wytłumaczcie mi proszę, jak to możliwe że Rosja mając tyle punktów co Grecja, ale więcej bramek odpadła?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 07:20   #2759
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi proszę, jak to możliwe że Rosja mając tyle punktów co Grecja, ale więcej bramek odpadła?
Bo Grecja wygrała z Rosją (mecze bezpośrednie)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 07:35   #2760
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję Małgosiu. Nie kibicowałam Rosji (w tej grupie tylko Polsce), ale trochę to nie fair. Dzisiaj grają Niemcy, następnie Szwecja i Ibrahimvic Ale się ostatnio śliniłam przed telewizorem, chociaż nie jest w moim typie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.