Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 20:02   #1171
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
niewiele niewiele, ale swoje przejść musiałam ale możecie wierzyć lub nie, mi ten czas zapuszczania naturalek leci strasznie szybko tylko przez pierwsze kilka miesięcy mierzyłam co rusz odrost i bacznie się przyglądałam włosom czy rosną ale później już dałam sobie spokój
za jakieś 3 miesiące planuję obciąć resztę farbowańców, o bobie też myślałam, ale jakbym się tak obcięła to codziennie musiałabym włosy prostować, bo mi się końcówki wywijają, a nie chcę ich tak zamęczać, prostownicy używam tylko na wyjątkowe okazje więc wolę przeczekać
co do ombre, to może i masz rację, jak dla mnie odrost i farbowańce znacznie się różnią, ale chyba mi się tylko tak wydaje, bo ostatnio koleżanka pytała czy farbowałam końcówki bo wyglądają jak ombre hihi cieszyłam się wtedy jak głupia, że ja tu w odrostach chodzę a inni myślą że to tak specjalnie
No to masz tak jak ja z tym prostowaniem dlatego wiążę choć to chyba też nie jest zdrowe no ale i tak pewnie lepsze to niż prostowanie.
Choć Twoje włosy i tak na bardzo pokręcone nie wygląają
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:03   #1172
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No to ja spadam zmotywowana waszymi pięknymi odrostami
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:48   #1173
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
i ja też wrzucam swoje odrościki, robione dzisiaj, bez lampy, specjalnie na słoneczku
jak ja już chcę całe naturalne, żeby móc tu napisać "w końcu mam całe swoje naturalki!"
Wooow, niedługo nas opuścisz To Tobie szybko rosną włosy!!

Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie - widać dokładnie odrost (i kawałek - już wkrótce mojego - konika). Mam tylko nadzieję, że na żywo nie ma aż takiej różnicy jak na tym zdjęciu, bo tutaj nie wygląda to ciekawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy PP.jpg (63,8 KB, 77 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:13   #1174
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No to masz tak jak ja z tym prostowaniem dlatego wiążę choć to chyba też nie jest zdrowe no ale i tak pewnie lepsze to niż prostowanie.
Choć Twoje włosy i tak na bardzo pokręcone nie wygląają
też bym wiązała gdybym się dobrze czuła w kitce, ale włosy wiążę tylko w domu; a czy to jest zdrowe to już tego nie wiem
bo moje włosy sa dziwne naturalki gładkie, a farbowańce się wywijają, ciekawa jestem czy jak już będę miała całe swoje naturalki to czy końcówki będą mi się dalej wywijać, mam nadzieję, że nie, nie lubię takich niezdecydowanych włosów
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wooow, niedługo nas opuścisz To Tobie szybko rosną włosy!!

Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie - widać dokładnie odrost (i kawałek - już wkrótce mojego - konika). Mam tylko nadzieję, że na żywo nie ma aż takiej różnicy jak na tym zdjęciu, bo tutaj nie wygląda to ciekawie
nie opuszczę będę tu z Wami żeby podziwiać Wasze odrościki mi szybko rosną? nie wydaje mi się po wakacjach trochę przyśpieszyły ale teraz już rosną standardowo niedługo chyba znów zacznę łykać CP
moim zdaniem Twój odrost nie rzuca się w oczy
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:23   #1175
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie - widać dokładnie odrost (i kawałek - już wkrótce mojego - konika). Mam tylko nadzieję, że na żywo nie ma aż takiej różnicy jak na tym zdjęciu, bo tutaj nie wygląda to ciekawie
Tu wygląda jakbyś miała blond dół, a nie masz ale odrościk pokaźny i konik fajny dużo kosztuje utrzymanie takiego zwierzaka?
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też bym wiązała gdybym się dobrze czuła w kitce, ale włosy wiążę tylko w domu; a czy to jest zdrowe to już tego nie wiem
bo moje włosy sa dziwne naturalki gładkie, a farbowańce się wywijają, ciekawa jestem czy jak już będę miała całe swoje naturalki to czy końcówki będą mi się dalej wywijać, mam nadzieję, że nie, nie lubię takich niezdecydowanych włosów

nie opuszczę będę tu z Wami żeby podziwiać Wasze odrościki mi szybko rosną? nie wydaje mi się po wakacjach trochę przyśpieszyły ale teraz już rosną standardowo niedługo chyba znów zacznę łykać CP
moim zdaniem Twój odrost nie rzuca się w oczy
Ja odwrotnie jak mnie nikt nie ogląda, czyli po domu biegam w rozpuszczonych, a tak to wiążę (czasem aż mnie cebulki bolą, ale to chyba od tego, że włosy nie rosną mi w kierunku tyłu głowy, a ja je do tej pozycji zmuszam ). A ze zdjęcia w galerii widać, że na chwilę obecną moje włosy mało reprezentatywnie rozpuszczone wyglądają
No też mnie ciekawi czy końcówka Ci przestanie się wywijać a może góra od ciężaru leży gładko?

Zostań zostań będziesz naszą mobilizacją -zresztą już jesteś
Ja też muszę zacząć coś łykać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:33   #1176
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Tu wygląda jakbyś miała blond dół, a nie masz ale odrościk pokaźny i konik fajny dużo kosztuje utrzymanie takiego zwierzaka?

Utrzymanie miesięcznie kosztuje około 600zł, nie licząc weta i kowala. No i zależy w jakiej stajni. Tam, gdzie mają halę to może być 900zł (poza dużym miastem), a nawet 1100-1200zł (na peryferiach dużych miast)
No ale cenowo w Polsce są ogromne różnice. Np. pod Wrocławiem jazda kosztuje 35-40zł, a koło Bydgoszczy 20-25zł. Niestety mieszkam w tym droższym rejonie :/
No dobra, koniec offtopu Postanowiłam, że następne podcięcie farbowańców w połowie czerwca - po sesji Tak się zastanawiam.. Myślicie, że dam radę za rok w czerwcu mieć naturalki chociaż do szyi? tak mi się marzy, żeby na obronie mieć już tylko swoje włoski
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:35   #1177
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie - widać dokładnie odrost (i kawałek - już wkrótce mojego - konika). Mam tylko nadzieję, że na żywo nie ma aż takiej różnicy jak na tym zdjęciu, bo tutaj nie wygląda to ciekawie
wcale nie ma tragedii

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
No dobra, koniec offtopu Postanowiłam, że następne podcięcie farbowańców w połowie czerwca - po sesji Tak się zastanawiam.. Myślicie, że dam radę za rok w czerwcu mieć naturalki chociaż do szyi? tak mi się marzy, żeby na obronie mieć już tylko swoje włoski
mysle ze tak

w kazdym razie ja zamiarzam miec swoje za rok do szyji haha

i wlasnie teraz sie zastanawiam... mialam zamiar w kwietniu sciac wlosy do ramion, ale moze lepiej sciac tyle po wakacjach?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 22:09   #1178
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja odwrotnie jak mnie nikt nie ogląda, czyli po domu biegam w rozpuszczonych, a tak to wiążę (czasem aż mnie cebulki bolą, ale to chyba od tego, że włosy nie rosną mi w kierunku tyłu głowy, a ja je do tej pozycji zmuszam ). A ze zdjęcia w galerii widać, że na chwilę obecną moje włosy mało reprezentatywnie rozpuszczone wyglądają
No też mnie ciekawi czy końcówka Ci przestanie się wywijać a może góra od ciężaru leży gładko?

Zostań zostań będziesz naszą mobilizacją -zresztą już jesteś
Ja też muszę zacząć coś łykać
też bym chciała dobrze się czuć w kitce zawsze to lepiej gdy nie ma się świeżo umytych włosów i można raz dwa to ukryć w kitce
zobaczysz, jaka różnica będzie za miesiąc tym bardziej, że stosujesz oleje, więc stan Twoich włosów na pewno się poprawi, a tak w ogóle to nie masz takich złych włosów jak Ci się wydaje, znam tyle dziewczyn, które mają masakrycznie przesuszone włosy z tym , że zaczełam to dostrzegać dopiero jak zaczęłam dbać o włosy
nie mam pojęcia czy to od ciężaru czy to tak z natury pożyjemy zobaczymy
och jak miło, że mogę być dla kogoś mobilizacją pamiętam jak ja trafiłam na ten wątek ponad rok temu i jakie mnie wtedy dziewczyny motywowały swoimi dłuuugaśnymi odrostami
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
No dobra, koniec offtopu Postanowiłam, że następne podcięcie farbowańców w połowie czerwca - po sesji Tak się zastanawiam.. Myślicie, że dam radę za rok w czerwcu mieć naturalki chociaż do szyi? tak mi się marzy, żeby na obronie mieć już tylko swoje włoski
dasz na pewno jeszcze masz ponad rok, więc nawet jeśli rosłyby Ci standardowo czyli 1cm/m-c to przybędzie Ci ok. 15 cm odrostu, a wakacje przed nami to jeszcze słoneczko wpłynie na porost i wtedy to już w ogóle :d szybko Ci rosną, moim zdaniem tak na oko będziesz miała min 20 cm więcej
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
i wlasnie teraz sie zastanawiam... mialam zamiar w kwietniu sciac wlosy do ramion, ale moze lepiej sciac tyle po wakacjach?
ja bym na Twoim miejscu teraz tylko podcinała a większe cięcie zrobiłabym po wakacjach
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 00:07   #1179
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ale piekne wlosiska sie tu pokazaly, brawo dziewczyny trzymajcie tak dalej, nie ma farbowania, wlczymy i sie nie dajemy....zreszta po co ja to mowie, tu same drapiezne dziewczyny na watku: same Kicie, Katy i inne Tygrysy co to sie farbom nie daja


Kaguya tez brzmi walecznie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2012-03-06 o 00:09
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 06:39   #1180
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej Dziewczyny Piękne odrosty Mi minęło 8 miesięcy bez farby, już prawie pokochałam moje odrosty, hehe.
Od niedzieli zaczęłam pić pokrzywę na wzmocnienie i porost włosiarów. Piłyście kiedyś?
Kicia131 uwielbiam konikizazdroszczę
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:12   #1181
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość

Utrzymanie miesięcznie kosztuje około 600zł, nie licząc weta i kowala. No i zależy w jakiej stajni. Tam, gdzie mają halę to może być 900zł (poza dużym miastem), a nawet 1100-1200zł (na peryferiach dużych miast)
No ale cenowo w Polsce są ogromne różnice. Np. pod Wrocławiem jazda kosztuje 35-40zł, a koło Bydgoszczy 20-25zł. Niestety mieszkam w tym droższym rejonie :/
No dobra, koniec offtopu Postanowiłam, że następne podcięcie farbowańców w połowie czerwca - po sesji Tak się zastanawiam.. Myślicie, że dam radę za rok w czerwcu mieć naturalki chociaż do szyi? tak mi się marzy, żeby na obronie mieć już tylko swoje włoski
Wrocław mówisz? Jadę w niedzielę na zakupy do Wro właśnie
U nas jazda 20-25 zł -czyli rejon tańszy Ale ja mimo iż uważam konie za bogów to nie jeżdżę mimo iż zawsze chciałam. Może kiedyś się w końcu nauczę

Myślę, że urosną do szyi Ci ja mam nawet nadzieję, że moje w końcu przyśpieszą i nawet ja na kolejne wakacje będę miała już swoje w dłuższym bobie
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
w kazdym razie ja zamiarzam miec swoje za rok do szyji haha

i wlasnie teraz sie zastanawiam... mialam zamiar w kwietniu sciac wlosy do ramion, ale moze lepiej sciac tyle po wakacjach?
ja bym już teraz podcięła, a po wakacjach tylko z 1,5 cm
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale piekne wlosiska sie tu pokazaly, brawo dziewczyny trzymajcie tak dalej, nie ma farbowania, wlczymy i sie nie dajemy....zreszta po co ja to mowie, tu same drapiezne dziewczyny na watku: same Kicie, Katy i inne Tygrysy co to sie farbom nie daja


Kaguya tez brzmi walecznie
Kat miało być od mojego imienia, a nie tego co wykonywał wyroki ale w sumie waleczne
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Piękne odrosty Mi minęło 8 miesięcy bez farby, już prawie pokochałam moje odrosty, hehe.
Od niedzieli zaczęłam pić pokrzywę na wzmocnienie i porost włosiarów. Piłyście kiedyś?
sporo czasu
ja piję od stycznia i bardzo lubię ale zamierzam dziś iść po herbatę ze skrzypu jeszcze i sobie mieszać czy pić trochę tego, a trochę tego
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 07:37   #1182
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 a są efekty picia?
W smaku jest bardzo dobra, bardziej mi smakuje niż np. rumianek
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3050001.jpg (158,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3060014.jpg (186,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3060015.jpg (134,6 KB, 39 załadowań)
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:00   #1183
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 a są efekty picia?
W smaku jest bardzo dobra, bardziej mi smakuje niż np. rumianek
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się
Ale ładny duży odrost i taki zdrowy widać.

Mi jakoś dziwnie rosną włoski bo od spodu to juz mam prawie całe swoje ale wierzchnia warstwa farbowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0226.jpg (58,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0227.jpg (58,6 KB, 49 załadowań)
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:03   #1184
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny, cudne odrosty! Nie jestem w stanie odniesc sie indywidualnie do kazdego z nich bo wlasnie szykuje sie na rozmowe kwalifikacyjna i sie denerwuje
Trzymajcie kciuki, fajnie by bylo, gdyby sie udalo...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:03   #1185
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

NEWTREND dziękuję
Ja też tak mam, pod spodem już mam swój kolor, a na wierzchu farbowane
Konwalia11Powodzenia
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:40   #1186
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewuszki. Nie wiem, czy jeszcze z wami będę. Mam już całe naturalne. Jak zobaczyłam na zdjęciu jak wygląda farbowana grzywka przy krotkich naturalkach to sie jej pozbyłam i mam typową fryzure na chlopaka. W prawdzie zostalo mi kilka malutkich pasemek na grzywce ale są ledwo widoczne.. Teraz to juz tylko pielegnacja i zapuszczanie przede mną. Czasem bede was podczytywać, ale nie wiem juz co pisać, wy tu macie dlugie piękne włosy, robicie koczki, i inne cuda, a ja moge jedynie spinke przypiąc hihihi. Za to mam juz spokój z farbowańcami i powiem wam ze jak tylko pozbyłam sie farby z grzywki cała moja twarz sie zmnienila, pojaśniała.Dopiero teraz widze ze jestem blondynką, troszke szoku doznalam, bo jednak czarno rude konce dominowaly i zasłaniały naturalki, także zeszłam w 5 min z ciepłej ciemnej tanacji na chłodną i jasną. Teraz dopiero widac mój kolor i jest naprawde sliczny. Przyrzekam , że już nigdy nie zrobię im krzywdy.
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:00   #1187
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie moich kłaczków po ścięciu Zdjęcia przed niestety nie zrobiłam, ale uwierzcie mi, straciłam 10-15cm
Odrost - pod koniec marca będzie 8 m-cy od ostatniego farbowania.
Wybaczcie zasłoniętą brzydko twarz - nie wyglądałam wyjściowo robiąc to zdjęcie
super wyglądają tak zdrowo i naprawdę mało się rzuca w oczy ta różnica w kolorze, jest naprawdę bardzo naturalna

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolade Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny idealny wątek dla mnie. nie farbuję włosów od prawie 4 lat, ostatnio się łamałam czy nie zmienić koloru na blond ale trafiłam na wasze posty i moja silna wola powróciła! Dzięki Na poczatku i w połowie było cięzko....zwłaszcza gdy chciałam nosić rozpuszczone, ratował mnie jedynie koczek. Teraz jest fajnie, włosy są miekkie i ładnie błyszczą, ale końcówki wiadomo.. dają o sobie znać więc bardzo często smaruję je jedwabniem (biosilk) i zauważyłam że dzięki temu mam coraz dłuższe włosy bo najnormalniej w świecie przestają się łamać gdy są opatulone warstewką kosmetyku. A z piguł to wcinam Revalid. Doradziła mi moja siostra farmaceutka i rzeczywiscie skrzypy i belissy sa słabe. także polecam
ps. cel: włosy do pasa
Przepiękne masz włoski, takie zadbane i długie

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
oby tak dalej

piękne naturalne włosy
też kiedyś brałam Revalid, ale u mnie się nie sprawdził rewelacyjnie, nie przyśpieszył porostu, jedynie zahamował wypadanie (co u mnie nie jest problemem, wypada mi na oko ok. 40 włosów dziennie)


ale Ci szybko włosy rosną


i ja też wrzucam swoje odrościki, robione dzisiaj, bez lampy, specjalnie na słoneczku
jak ja już chcę całe naturalne, żeby móc tu napisać "w końcu mam całe swoje naturalki!"
pewnie już mało zostało

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No to masz tak jak ja z tym prostowaniem dlatego wiążę choć to chyba też nie jest zdrowe no ale i tak pewnie lepsze to niż prostowanie.
Choć Twoje włosy i tak na bardzo pokręcone nie wygląają
co do związywania włosów, ja używam frotek tylko i wcale mi nie niszczą włosów, a często chodzę w związanych, na pewno dużo lepsze to niż prostownica..

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też bym wiązała gdybym się dobrze czuła w kitce, ale włosy wiążę tylko w domu; a czy to jest zdrowe to już tego nie wiem
bo moje włosy sa dziwne naturalki gładkie, a farbowańce się wywijają, ciekawa jestem czy jak już będę miała całe swoje naturalki to czy końcówki będą mi się dalej wywijać, mam nadzieję, że nie, nie lubię takich niezdecydowanych włosów

nie opuszczę będę tu z Wami żeby podziwiać Wasze odrościki mi szybko rosną? nie wydaje mi się po wakacjach trochę przyśpieszyły ale teraz już rosną standardowo niedługo chyba znów zacznę łykać CP
moim zdaniem Twój odrost nie rzuca się w oczy
nie chcę Cię martwić, ale ja też zawsze tak miałam, że od głowy mam proste a końce się wywijają, niezależnie od tego czy były farbowane czy nie, może taka jest Twoja struktura włosa. A przed farbowaniem jakie miałaś?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:03   #1188
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość


Ale ładny duży odrost i taki zdrowy widać.

Mi jakoś dziwnie rosną włoski bo od spodu to juz mam prawie całe swoje ale wierzchnia warstwa farbowana
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 a są efekty picia?
W smaku jest bardzo dobra, bardziej mi smakuje niż np. rumianek
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się
bardzo podobne do moich

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
hej dziewuszki. Nie wiem, czy jeszcze z wami będę. Mam już całe naturalne. Jak zobaczyłam na zdjęciu jak wygląda farbowana grzywka przy krotkich naturalkach to sie jej pozbyłam i mam typową fryzure na chlopaka. W prawdzie zostalo mi kilka malutkich pasemek na grzywce ale są ledwo widoczne.. Teraz to juz tylko pielegnacja i zapuszczanie przede mną. Czasem bede was podczytywać, ale nie wiem juz co pisać, wy tu macie dlugie piękne włosy, robicie koczki, i inne cuda, a ja moge jedynie spinke przypiąc hihihi. Za to mam juz spokój z farbowańcami i powiem wam ze jak tylko pozbyłam sie farby z grzywki cała moja twarz sie zmnienila, pojaśniała.Dopiero teraz widze ze jestem blondynką, troszke szoku doznalam, bo jednak czarno rude konce dominowaly i zasłaniały naturalki, także zeszłam w 5 min z ciepłej ciemnej tanacji na chłodną i jasną. Teraz dopiero widac mój kolor i jest naprawde sliczny. Przyrzekam , że już nigdy nie zrobię im krzywdy.
no to brawo i powodzenia w postanowieniu !
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:24   #1189
Lenka283
Przyczajenie
 
Avatar Lenka283
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny a po herbacie ze skrzypu nie macie żadnych problemów z cerą?? Bo ja miałam straszny wysyp
Lenka283 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 10:32   #1190
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Chocolade Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny idealny wątek dla mnie. nie farbuję włosów od prawie 4 lat, ostatnio się łamałam czy nie zmienić koloru na blond ale trafiłam na wasze posty i moja silna wola powróciła! Dzięki Na poczatku i w połowie było cięzko....zwłaszcza gdy chciałam nosić rozpuszczone, ratował mnie jedynie koczek. Teraz jest fajnie, włosy są miekkie i ładnie błyszczą, ale końcówki wiadomo.. dają o sobie znać więc bardzo często smaruję je jedwabniem (biosilk) i zauważyłam że dzięki temu mam coraz dłuższe włosy bo najnormalniej w świecie przestają się łamać gdy są opatulone warstewką kosmetyku. A z piguł to wcinam Revalid. Doradziła mi moja siostra farmaceutka i rzeczywiscie skrzypy i belissy sa słabe. także polecam
ps. cel: włosy do pasa
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie moich kłaczków po ścięciu Zdjęcia przed niestety nie zrobiłam, ale uwierzcie mi, straciłam 10-15cm
Odrost - pod koniec marca będzie 8 m-cy od ostatniego farbowania.
Wybaczcie zasłoniętą brzydko twarz - nie wyglądałam wyjściowo robiąc to zdjęcie
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
oby tak dalej

piękne naturalne włosy
też kiedyś brałam Revalid, ale u mnie się nie sprawdził rewelacyjnie, nie przyśpieszył porostu, jedynie zahamował wypadanie (co u mnie nie jest problemem, wypada mi na oko ok. 40 włosów dziennie)


ale Ci szybko włosy rosną


i ja też wrzucam swoje odrościki, robione dzisiaj, bez lampy, specjalnie na słoneczku
jak ja już chcę całe naturalne, żeby móc tu napisać "w końcu mam całe swoje naturalki!"
Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 a są efekty picia?
W smaku jest bardzo dobra, bardziej mi smakuje niż np. rumianek
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość


Ale ładny duży odrost i taki zdrowy widać.

Mi jakoś dziwnie rosną włoski bo od spodu to juz mam prawie całe swoje ale wierzchnia warstwa farbowana
Brawa dla wszystkich!

Co do podkreślonego - mi też włosy pod spodem rosną o wiele szybciej, no i trochę na przedziałku taki punkt jest, może lepiej tam wcierki wmasowuję czy coś Ale wraz z nadejściem ciepła moje włosy rosną co raz szybciej, jak by reagowały na temp. na zewnątrz i na słoneczko
Dlatego czekam na kwartał lipiec-wrzesień a czasami i październik bywa owocny.
Dzisiaj robiłam płukankę z wywaru z kawy i czarnej herbaty.
Na początku włosy lekko sztywne ale wmasowałam Nerila w skalp a później normalnie odżywkę b/s Gliss kura i włosy magia... Ładnie się błyszczą, świetnie się układają - co mnie najbardziej zaskoczyło.
Chyba będą ją stosować raz w tygodniu
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 12:00   #1191
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 a są efekty picia?
W smaku jest bardzo dobra, bardziej mi smakuje niż np. rumianek
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się
A ja wiem czy są jak zaczynałam pić to zaczęłam jednocześnie stosować oleje i brać Vitapil -włosy przestały mi wypadać, ale czego to zasługa nie wiem szybciej niż normalnie nie rosną na razie, a by powiedzieć jak się odrost ma muszę go więcej zapuścić niż 2 cm
śliczny masz odrost
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cudne odrosty! Nie jestem w stanie odniesc sie indywidualnie do kazdego z nich bo wlasnie szykuje sie na rozmowe kwalifikacyjna i sie denerwuje
Trzymajcie kciuki, fajnie by bylo, gdyby sie udalo...
trzymam
Cytat:
Napisane przez Lenka283 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po herbacie ze skrzypu nie macie żadnych problemów z cerą?? Bo ja miałam straszny wysyp
oj nie strasz właśnie pierwszy kubek skrzypu zaparzyłam może to jak z pokrzywą -oczyszcza się organizm i może dlatego Cię wysypało

Polazłam do apteki po jakiś specyfik do włosów i kupiłam WMC aquamin w składzie jest ten aquamin (coś z morza) magnez, cynk i wapno. Ale jakoś przyszłam do domu i średnio jestem zadowolona mogłam wziąć coś typowo do włosów, drożdże albo coś... ciekawe czy mi ten WMC coś da... bo połasiłam się durna od razu na opakowanie 100 tabletek jak chcecie zerknąć co to wrzucam link: KLIK!!!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:00   #1192
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość

Kaguya tez brzmi walecznie
właśnie znalazłam tłumaczenie "kupiec mebli" haha, ale mój klan kaguya był barbarzyński i waleczny, wiec jednak cos z tego jest...

piekne odrosty! i takie zdrowe! zawsze naturalne wygladaja ladniej niz farbowane!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:19   #1193
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się


Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Mi jakoś dziwnie rosną włoski bo od spodu to juz mam prawie całe swoje ale wierzchnia warstwa farbowana


Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cudne odrosty! Nie jestem w stanie odniesc sie indywidualnie do kazdego z nich bo wlasnie szykuje sie na rozmowe kwalifikacyjna i sie denerwuje
Trzymajcie kciuki, fajnie by bylo, gdyby sie udalo...
powodzenia

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
hej dziewuszki. Nie wiem, czy jeszcze z wami będę. Mam już całe naturalne. Jak zobaczyłam na zdjęciu jak wygląda farbowana grzywka przy krotkich naturalkach to sie jej pozbyłam i mam typową fryzure na chlopaka. W prawdzie zostalo mi kilka malutkich pasemek na grzywce ale są ledwo widoczne.. Teraz to juz tylko pielegnacja i zapuszczanie przede mną. Czasem bede was podczytywać, ale nie wiem juz co pisać, wy tu macie dlugie piękne włosy, robicie koczki, i inne cuda, a ja moge jedynie spinke przypiąc hihihi. Za to mam juz spokój z farbowańcami i powiem wam ze jak tylko pozbyłam sie farby z grzywki cała moja twarz sie zmnienila, pojaśniała.Dopiero teraz widze ze jestem blondynką, troszke szoku doznalam, bo jednak czarno rude konce dominowaly i zasłaniały naturalki, także zeszłam w 5 min z ciepłej ciemnej tanacji na chłodną i jasną. Teraz dopiero widac mój kolor i jest naprawde sliczny. Przyrzekam , że już nigdy nie zrobię im krzywdy.
gratuluje naturalek!
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:45   #1194
Lenka283
Przyczajenie
 
Avatar Lenka283
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
oj nie strasz właśnie pierwszy kubek skrzypu zaparzyłam może to jak z pokrzywą -oczyszcza się organizm i może dlatego Cię wysypało

Polazłam do apteki po jakiś specyfik do włosów i kupiłam WMC aquamin w składzie jest ten aquamin (coś z morza) magnez, cynk i wapno. Ale jakoś przyszłam do domu i średnio jestem zadowolona mogłam wziąć coś typowo do włosów, drożdże albo coś... ciekawe czy mi ten WMC coś da... bo połasiłam się durna od razu na opakowanie 100 tabletek jak chcecie zerknąć co to wrzucam link: KLIK!!!
Ja od 2 tygodni biorę silice mam nadzieję że coś mi to da A skrzyp piłam sam, bez pokrzywy - coś strasznego no ale może tylko na mnie tak działał oczyszczająco
Lenka283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:39   #1195
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
pewnie już mało zostało
nie chcę Cię martwić, ale ja też zawsze tak miałam, że od głowy mam proste a końce się wywijają, niezależnie od tego czy były farbowane czy nie, może taka jest Twoja struktura włosa. A przed farbowaniem jakie miałaś?
a powiem Ci, że nie pamiętam jakie miałam farbować zaczęłam w gimnazjum, w 2 liceum zaczęło się rozjaśnianie i tyle czasu już minęło, że nie mam pojęcia jakie były ale na zdjęciach z dzieciństwa miałam gładkie więc może takie będą też teraz a jak nie to trudno, da się z tym żyć
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 15:47   #1196
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny, chyba skutecznie trzymalyscie te kciuki (buzka za to ) bo wyglada na to, ze chyba sie udalo! Nie mam jeszcze 100% pewnosci i nie bede sie cieszyc dopoki nie podpisze umowy. Wiecie jak to jest - pracodawca obiecuje zlote gory a potem d**a Juz nieraz spotkalo mnie rozczarowanie, zobaczymy co bedzie tym razem.
Ktos tu pisal, ze na wiosne wlosy rosna szybciej - no mam nadzieje! Jak do tej pory rosly jak opetane, to akurat od kiedy zaczelam zapuszczac to rosna ten przepisowy 1cm na miesiac i ani milimetra wiecej
Ech, a dzis takie piekne slonce, ktore tak pieknie uwidacznia ruuudy w farbowancach
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:00   #1197
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Od niedzieli zaczęłam pić pokrzywę na wzmocnienie i porost włosiarów. Piłyście kiedyś?
Piłam na włosy podziałało świetnie i bardzo szybko, ale cera... Zaczęłam pić w sierpniu i wytrzymałam 3 tygodnie- z każdym dniem miałam coraz wiecej pryszczy, w końcu twarz przypominała katastrofę i nie zanosiło się na poprawę, a ze skutkami pokrzywki walczyłam do całkiem niedawna Wysypywało mnie do około grudnia, czyli już parę miesięcy po piciu herbatki :P


Piękne odrosty pokazujecie!
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 16:07   #1198
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Brała któraś z Was WMC? nigdzie nie ma opinii o tym
Cytat:
Napisane przez Lenka283 Pokaż wiadomość
Ja od 2 tygodni biorę silice mam nadzieję że coś mi to da A skrzyp piłam sam, bez pokrzywy - coś strasznego no ale może tylko na mnie tak działał oczyszczająco
ale to podobno przechodzi po tygodniu do dwóch jak się te toksyny zaległe wszystkie wypłukają co do samego skrzypu -ohyda jakbym w kubku sobie siano zaparzyła miałam zamiar rano pić pokrzywę a wieczorem skrzyp ale chyba odwrócę kolejność, bo zaczynać dzień od takiego paskudztwa...
A w silice jest już skrzyp i pokrzywa -nie wiem jak skrzyp, ale pokrzywa to żelazo a nadmiar żelaza jest zły Ja biorąc Vitapil i pijąc pokrzywę codziennie rano miałam lekkie krwawienie z nosa (myślałam, że to od aspiryny, ale skończyło się to razem z braniem Vitapilu więc jednak żelazo chyba) -także uważaj

Zaraz muszę swoją drogą poczytać czy pokrzywa i skrzyp się nie pogryzą razem
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba skutecznie trzymalyscie te kciuki (buzka za to ) bo wyglada na to, ze chyba sie udalo! Nie mam jeszcze 100% pewnosci i nie bede sie cieszyc dopoki nie podpisze umowy. Wiecie jak to jest - pracodawca obiecuje zlote gory a potem d**a Juz nieraz spotkalo mnie rozczarowanie, zobaczymy co bedzie tym razem.
Ktos tu pisal, ze na wiosne wlosy rosna szybciej - no mam nadzieje! Jak do tej pory rosly jak opetane, to akurat od kiedy zaczelam zapuszczac to rosna ten przepisowy 1cm na miesiac i ani milimetra wiecej
Ech, a dzis takie piekne slonce, ktore tak pieknie uwidacznia ruuudy w farbowancach
no to fajnie, że się chyba udało
u mnie też -rudość ale co zrobić

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Piłam na włosy podziałało świetnie i bardzo szybko, ale cera... Zaczęłam pić w sierpniu i wytrzymałam 3 tygodnie- z każdym dniem miałam coraz wiecej pryszczy, w końcu twarz przypominała katastrofę i nie zanosiło się na poprawę, a ze skutkami pokrzywki walczyłam do całkiem niedawna Wysypywało mnie do około grudnia, czyli już parę miesięcy po piciu herbatki :P
ojej -może alergia
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:09   #1199
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mania1987, NEWTREND sliczne odrosty kla ski:
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 18:41   #1200
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kat miało być od mojego imienia, a nie tego co wykonywał wyroki ale w sumie waleczne
aaa to nie, bo ja to zrozumialam jako Kat-Cat z ang dlatego pisz Kicie, Katy i inne Tygrysy

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 a są efekty picia?
W smaku jest bardzo dobra, bardziej mi smakuje niż np. rumianek
A oto one - me odrosty. Wybaczcie, nie czesałam się
piekne

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
hej dziewuszki. Nie wiem, czy jeszcze z wami będę. Mam już całe naturalne. Jak zobaczyłam na zdjęciu jak wygląda farbowana grzywka przy krotkich naturalkach to sie jej pozbyłam i mam typową fryzure na chlopaka. W prawdzie zostalo mi kilka malutkich pasemek na grzywce ale są ledwo widoczne.. Teraz to juz tylko pielegnacja i zapuszczanie przede mną. Czasem bede was podczytywać, ale nie wiem juz co pisać, wy tu macie dlugie piękne włosy, robicie koczki, i inne cuda, a ja moge jedynie spinke przypiąc hihihi. Za to mam juz spokój z farbowańcami i powiem wam ze jak tylko pozbyłam sie farby z grzywki cała moja twarz sie zmnienila, pojaśniała.Dopiero teraz widze ze jestem blondynką, troszke szoku doznalam, bo jednak czarno rude konce dominowaly i zasłaniały naturalki, także zeszłam w 5 min z ciepłej ciemnej tanacji na chłodną i jasną. Teraz dopiero widac mój kolor i jest naprawde sliczny. Przyrzekam , że już nigdy nie zrobię im krzywdy.
gratulacje klask i: brawio i powodzenia!! i nie daj sie farbom! i odwiedzaj nas, zeby nam tylki skopac


Cytat:
Napisane przez Lenka283 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po herbacie ze skrzypu nie macie żadnych problemów z cerą?? Bo ja miałam straszny wysyp
tak, moze byc wysyp i po pokrzywie tez, te ziola oczyszczaja organizm, wiec i skore
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.