ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 18:20   #2851
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy mógłby ktoś podać skład Skinorenu? Jestem ciekawa czym się różni od AD. Muszę przyznać, że AD świetnie działa na pryszcze, tylko że powoduje zaskórniki. Tak sobie myślę, że może Skinoren w moim przypadku byłby rozwiązaniem. Co o tym myślicie?
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 19:24   #2852
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kasiurek Pokaż wiadomość
Cześć laski Szukam coś co zamaskuje mi to co zostało po pryszczach! A mianowicie mam tak że jak wyjdę na dwór miejsca gdzie są wypryskii slady po ich pozostałościach robia się sine a żaden podkład tego nie zakrywa. I chciałam sie zapytać czy ten ANCE DERM może to zakryć?? I czy on usuówa również wypryski?? Czekam
myślę, że są to przebarwienia. Myślę też, że acne derm jak najbardziej powinien Ci na to pomóc
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 19:56   #2853
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hmmmm... mam lekkie przebarwienia po pryszczach.
Tak sobie czytam i myślę, że mogę spróbować tego AcneDermu (Effaclar niewiele pomógł).

Mam jedno bardzo znaczące pytanie - czy AcneDerm ma złe (jakiekolwiek?) działanie na naczynka?
Z tego co się dowiedziałem - chociaż to nie są pewne informacje - że kwas azelainowyjest pochody od salicylowego - więc jest BHA?

Aha - i jeszcze jedno - czy istnieje możliwość, że bardzo mnie wybieli?
Jestem bardzo blady (podoba mi się to), ale nie chcę stać się trupem..?
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 20:42   #2854
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Aha - i jeszcze jedno - czy istnieje możliwość, że bardzo mnie wybieli?
Jestem bardzo blady (podoba mi się to), ale nie chcę stać się trupem..?
Nie, raczej nie ma takiej możliwości Kwas nie jest aż tak mocny, poza tym rozjaśnić może raczej tylko ciemną karnację.


Używam 4 dni (rano i wieczór)- przebarwienia z dekoltu powolutku zaczynają znikać. Niestety na zaskórniki póki co nie podziałał. Cera (karnacja ciemna) jest nie tyle co rozjaśniona, co raczej- rozpromieniona Tuż po zastosowaniu cera jest zmatowiona, ale po chwili świeci już klasycznie. Będę stosować dalej, napiszę, jeśli nastąpi jakiś przełom
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:58   #2855
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam jedno bardzo znaczące pytanie - czy AcneDerm ma złe (jakiekolwiek?) działanie na naczynka?
Z tego co się dowiedziałem - chociaż to nie są pewne informacje - że kwas azelainowyjest pochody od salicylowego - więc jest BHA?

Ja przebarwienia mam na nosie. AD stosowalam profilaktycznie na cala twarz i po jakis 2 tygodniach zauwazylam u siebie na policzkach naczynka. Bylam w szoku, bo nigdy wczesniej nie mialam ich na twarzy. Od tamtej pory nie stosuje Acne Dermu na policzki, tylko tam, gdzie mam przebarwienia Z dnia na dzien przebarwienia sa coraz mniej widoczne tak samo jak zaskorniki
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:33   #2856
Kasiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To super już lecę do apteki po to cudo!!!!
Kasiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:58   #2857
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kasiurek i jak kupilas?
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 17:15   #2858
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hmm, skoro aż rozszerzył Ci naczynka, to ja absolutnie nie mogę go używać.
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:24   #2859
Kasiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny to Ance Derm to krem który po posmarowaniu wsiąka i po robocie?? A npp jakbym posmarowała sie weczorem to rano mogę nałozyc podkład na twarz??
Kasiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:32   #2860
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mosutatsu z tego co wiem to chyba tylko u mnie to wystąpiło? Kwas azelainowy jest raczej lagodny i osoby z naczynkami go stosowaly. Warto sprobowac bo na prawde go sobie chwale. Ale tak jak napisalam wczesniej teraz stosuje go juz tylko na nos.
Mozesz go wyprobowac i dokladnie obserwowac swoja skore.
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:25   #2861
Kasiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie, bo nagle wszystko mi zniknęło i nic nie kupowałam

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Ale jeszcze poczytam o tym Ance Derm
Kasiurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 17:51   #2862
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

tez mam skore z tenedencja do naczynek ale jest ok nic sie nie dzieje. Skora jasnieje. To moja druga tubka i ostatnia, potem przerzucam sie na cos innego


Kupilam bardzo fajny krem AA therapy tradzik na noc (ma w skladzie kwas azelainowy ale pewnie śladowe ilosci) smaruje twarz tym kremem a potem AD _ dzieki temu skora nie jest wysuszona a kwasik i tak robi swoje

bardzo mi pojasnialy przebarwienia, zaden inny kwas takiego efektu mi nie dawal
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:51   #2863
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kasiurek Pokaż wiadomość
Dziewczyny to Ance Derm to krem który po posmarowaniu wsiąka i po robocie?? A npp jakbym posmarowała sie weczorem to rano mogę nałozyc podkład na twarz??
Co więcej- wsiąka nawet podczas smarowania! Cała rzecz polega na tym, że nie jest to nakładanie kremu, ale nakładanie i delikatne wmasowanie, ale niech Ci się nie wydaje że będziesz sterczeć i masować nie wiadomo jak długo, u mnie wsiąka właściwie już przy zwykłym rozprowadzaniu.

Co do podkładu- wydaje mi się, że można tak zrobić, aczkolwiek z tego, co wyczytałam na forach, podobno o wiele lepiej jest darować sobie podkład na czas kuracji i aplikować krem rano i wieczorem- podobnież po zakończeniu kuracji nie będziesz już podładu nawet potrzebowała
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:22   #2864
Kasiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziękuje
Kasiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 16:46   #2865
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A więc jestem po 9 dniach kuracji i mogę z lekkim sercem powiedzieć, że działa. Może nie tempo nie jest takie jak bym chciała (czyt. oszałamiające ), ale widać poprawę, no i stosuję dalej, napisane na opakowaniu jest, że po 4 tygodniach widoczny będzie efekt, a więc czekam i stosuję dalej
Spostrzeżenia? Po nałożeniu odrobinę szczypie, ale znośnie. Wczoraj nałożyłam, już po kremie z filtrem, odrobinę pudru na nos i brodę, i nie widzę żadnych negatywnych efektów- krost, czy coś (nakładałam jakieś pół godziny po Acne).
Przyznam się także, że kupiłam go z myślą po części o wybieleniu (mam ciemną karnację), ale niestety, nie działa na mnie w ten sposób.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:16   #2866
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja używam już od ok. 3 misięcy i większych zmian nie widzę cera (jak i te przebarwienia) robi się coraz bardziej różowa i podrażniona. Kiedys stosowałam filtry ale odstawiłam, bo przy nich cały czas miałam pełno zaskórników to było nie do zniesienia. I jak tu działac? Co polecacie na przebarwienia oprócz a-d? Już załamuje ręce
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:18   #2867
Kasiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

aanneett ja jeszcze kiedyś używałam Benzacne i nawet powiem Ci że pomagało I również Acnosan jest dobry Bądź dobrej myśli
Kasiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:23   #2868
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kasiurek Pokaż wiadomość
aanneett ja jeszcze kiedyś używałam Benzacne i nawet powiem Ci że pomagało I również Acnosan jest dobry Bądź dobrej myśli
dzieki za odp.
ja swojego czasu używałam silny isotrex (co najlepsze kupiłam go bez recepty i używałam bez konsultacji z derm) i tak skóra mi się złuszczyła, że teraz jest cała różowa. Mysle że tym narobiłam sobie znacznego problemu... A teraz muszę cos kombinować bo lato za pasem a wtedy z wszelkimi kwasami będzie problem
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:42   #2869
Kasiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dzieki za odp.
ja swojego czasu używałam silny isotrex (co najlepsze kupiłam go bez recepty i używałam bez konsultacji z derm) i tak skóra mi się złuszczyła, że teraz jest cała różowa. Mysle że tym narobiłam sobie znacznego problemu... A teraz muszę cos kombinować bo lato za pasem a wtedy z wszelkimi kwasami będzie problem
A może nieh woja skóra troche odpocznie, nie wcieraj w nią żadnych maści, leków i innych specyfików??
Kasiurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 20:56   #2870
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Aanneett moim zdaniem to powinnas zglosic sie do dermatologa! Zrobilas sobie krzywde uzywajac silnego leku bez konsultacji z lekarzem to chociaz teraz idz sobie pomoc! Na pewno bedzie wiedzial jak Ci pomoc. Nie oszczedzaj na wlasnym zdrowiu!
A zeby nie bylo ze nie na temat to dzisiaj mija miesiac od kiedy uzywam AD. Zaraz skonczy mi sie pierwsza tubka. Jestem zadowolona z efektow, jakie osiagnelam. Oczywiscie chcialabym, aby tempo bylo szybsze, ale co zrobic... Uzywam AD raz dziennie. Moja skora ma ladny kolor, jest gladka i nie wyskakuja zadne pryszcze. Jedyne co mi zostalo to zaskorniki, ktorych jest coraz mniej. Przebarwienia z dnia na dzien znikaja. Szczerze polecam.
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 22:20   #2871
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dzieki dziewczyny za odp. Już dawno miałam się wybrać ale tak odwlekam i odwlekam, ale muszę cos z tym zrobić
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 17:22   #2872
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie ma już sił

Używam AD 3 tydzień i nigdy nie wyglądałam gorzej... Wcześniej trądzik dokuczał mi głownie na czole teraz jest na całej twarzy łącznie z policzkami na których nigdy go nie było.

Odstawić czy się nie poddawać?
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:15   #2873
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

.
__________________
Paulina + Tomuś

Edytowane przez travirra
Czas edycji: 2010-11-07 o 12:49
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:32   #2874
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Nie ma już sił

Używam AD 3 tydzień i nigdy nie wyglądałam gorzej... Wcześniej trądzik dokuczał mi głownie na czole teraz jest na całej twarzy łącznie z policzkami na których nigdy go nie było.

Odstawić czy się nie poddawać?
A masz mocno zanieczyszczoną cerę? Bo może to jest ten sławny wysyp? Ja po Acne tego nie miałam, więc nie powiem Ci nic na 100%, może pojawi się tu ktoś, kto też przez to przechodził
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:23   #2875
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
A masz mocno zanieczyszczoną cerę? Bo może to jest ten sławny wysyp? Ja po Acne tego nie miałam, więc nie powiem Ci nic na 100%, może pojawi się tu ktoś, kto też przez to przechodził
Teraz mocno, a wcześnie właściwie trochę-głównie czoło. A teraz mam problem z czołem, brodą, okolicami nosa i policzkami, są to pojedyncze "problemy", ale spore i dość widoczne...

Jak dostawie AD to juz w ogóle nie wiem co dalej
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 08:26   #2876
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

może odczekaj jeszcze z 2 tygodnie?
na razie trudno powiedzieć czy to wysyp czy zapchane pory.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:57   #2877
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Teraz mocno, a wcześnie właściwie trochę-głównie czoło. A teraz mam problem z czołem, brodą, okolicami nosa i policzkami, są to pojedyncze "problemy", ale spore i dość widoczne...

Jak dostawie AD to juz w ogóle nie wiem co dalej
Jeśli odstawisz AD to masz jeszcze kilka możliwości- polecam sprawdzić Effaclar K i Lysanel Active. Nie każdemu służy AD, ja owszem widziałam po nim poprawę ale moja skóra się z nim wyjątkowo nie lubiła- suche placki i cuda inne, więc zmieniłam na Effa a teraz na Lysanel

Ale effcia ma rację- poczekaj jeszcze ze 2 tyg.

A jak go używasz? Raz dziennie? Coś stosujesz przed jego nałożeniem lub po nim? Bo może przyczyna tkwi gdzieś indziej
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:20   #2878
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Jeśli odstawisz AD to masz jeszcze kilka możliwości- polecam sprawdzić Effaclar K i Lysanel Active. Nie każdemu służy AD, ja owszem widziałam po nim poprawę ale moja skóra się z nim wyjątkowo nie lubiła- suche placki i cuda inne, więc zmieniłam na Effa a teraz na Lysanel

Ale effcia ma rację- poczekaj jeszcze ze 2 tyg.

A jak go używasz? Raz dziennie? Coś stosujesz przed jego nałożeniem lub po nim? Bo może przyczyna tkwi gdzieś indziej
Używam raz dziennie, czasem gdy nigdzie nie wychodzę 2 razy dziennie. Przed i po nałożeniu niczego już nie nakładam.
Naskórek na czole szczególnie między brwiami bardzo rogowacieje, jutro idę do kosmetologa może czegoś się dowiem, bo narazie to nie wiem co robić dalej.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:21   #2879
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A może powinnaś zmniejszyć częstotliwość nakładania? Myślę że co druga noc wystarczy... To jest Twój pierwszy kwas?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:23   #2880
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
A może powinnaś zmniejszyć częstotliwość nakładania? Myślę że co druga noc wystarczy... To jest Twój pierwszy kwas?
Tak myślisz?

Nie pierwszy, kiedyś używałam Lysanel, Skinoren ale efekt nie był aż tak porażający, po żadnym jednak nie uzyskałam tego co chciałam.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.