Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-16, 14:11   #871
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Olejek nie musi byæ migda³owy Mo¿na spróbowaæ innego ale takiego dobrego, np ³opianowy. Migda³owy jest po prostu ¶wietny w nawil¿aniu w³osów.

Zielarski, apteka, koszt ok 12-13z³ za 100ml ale jest bardzo wydajny.
Miód ma byc prawdziwy a jaki to zobacz co masz w domu. Byle nie sztuczny.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



Maska jak maska. Nie na noc. CZYTAÆ PROSZÊ! Na blogu napisane, ¿e 30min. I nie zdziw siê jak w³osy bedziesz mia³a sklejone jak ulepek Tak ma byæ, dlatego potem trzeba umyæ w³osy.
Ok, sorry... ;PP Dziêki to jak na pó³ h to lepiej przed myciem w³osów, czyli u mnie rano ;p
Miód mam w domu nektarowy-gryczany, czyli siê raczej nie sprawdzi ;p ale to zrobiê dzi¶ ma³e zakupki, olejek, mleko i miód i od jutra musi byæ cacy ;p kupiê ten migda³owy, skoro tak nawil¿a, a tego moje w³osy bêd± potrzebowaæ

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja olejek ze s³odkich migda³ów na doz-ie kupi³am. Jako¶ 10 z³ za 100ml.

A maskê t± te¿ trzeba zmyæ, bo masz mleko, które sfermentowane za ³adnie nie pachnie Miód bêdzie siê sam klei³ a olejek jest t³usty. Wiêc raczej trzeba zmyæ

No i gdzie¶ czyta³am, ¿e ka¿d± maskê mo¿na trzymaæ jakie¶ 30 minut do godziny, bo w takim czasie najlepiej dzia³a. Przy stosowaniu na d³u¿ej skuteczno¶æ nie wzrasta, a tylko wygl±da siê g³upio z turbanem na g³owie

A ty na pewno nie masz zniszczonych, bo raczej ci siê w palcach nie krusz± ani nie ci±gn±, co ?
No takiego dramatu to nie ma... Ale po dekoloryzacji mogê siê spodziewaæ ;p a za bardzo kocham d³ugie w³osy, ¿eby je sciachaæ ;p dlatego ju¿ szukam "leków" ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:19   #872
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

I to siê chwali

Bo wiêkszo¶æ dziewczyn to najpierw niemo¿ebnie katuje swoje w³osy, a potem p³acz± ¿e co¶ nie halo i szukanie magicznych specyfików (które w wiêkszo¶ci maj± silkony od góry do do³u).

A je¶li jak Kachula podejrzewa³a fryzjerka bêdzie ci robiæ k±piel rozja¶niaj±c± to nie bêdzie takiej tragedii. Na pewno siê przesusz± trochê, ale nie powinny rozpadaæ. No i konieczne mo¿e byæ ¶ciêcie tych najsuchszych partii, ¿eby w³osy ³adnie wygl±da³y po ca³o¶ci.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:11   #873
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 52
GG do ania3133
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wiecie, tak szukam i szukam i nie mogê znale¼æ. Ani na stronie firmy ani nigdzie. A chodzi o farbê z linii Schwarzkopf PALETTE DELUXE o odcieniu ciemnego blondu. Istnieje w ogóle taki odcieñ?
ania3133 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:58   #874
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie, tak szukam i szukam i nie mogê znale¼æ. Ani na stronie firmy ani nigdzie. A chodzi o farbê z linii Schwarzkopf PALETTE DELUXE o odcieniu ciemnego blondu. Istnieje w ogóle taki odcieñ?
U nas w Polsce w ogóle mamy ograniczony wybór kolorów. Jak nie ma to nie ma. Ale Salon Colors ma, Natural Colors, Intensive Color Cream.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:54   #875
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 52
GG do ania3133
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
U nas w Polsce w ogóle mamy ograniczony wybór kolorów. Jak nie ma to nie ma. Ale Salon Colors ma, Natural Colors, Intensive Color Cream.
A która farba z tych serii jest najlepsza?
ania3133 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:03   #876
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bojê siê tylko, ¿e odrosty bêd± ja¶niejsze bo nak³adam ten Garnier Neril a wcierki lubi± co nieco zmieniaæ, zobaczê.
A co do opinii to Wiza¿ kiedy¶ by³ wiarygodny, teraz to ju¿ sama nie wiem co my¶leæ o tych wszystkich opiniach. Ostatnio u mnie sprawdzaj± siê opinie tylko te najstarsze najwcze¶niej dodane Dziwnie, nie?
ja to najbardziej patrzê na ocenê w liczbach potem dopiero czytam opinie, ale tak jak pisa³y¶cie. Teraz inaczej s± wystawiane te opinie, kiedy¶ by³o bardziej konkretnie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula to mowisz, ze wcierki moga wymywac farbe? tez to podejrzewalam ale nigdzie o tym nie slyszalam. Odrost mi sie odbarwia wlasnie po tym jak wracam do wcierek czyli ok 5dni po kazdym farbowaniu
mi te¿ siê nigdy niæ nie dzia³o z odrostem po wcierkach, fakt, ¿e ja zawsze farbami z amoniakiem farbujê.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No to fajnie

a jak olejujecie w³osy to jakich olejków u¿ywacie?
Vatika kokosowa jest ok, ale nr jeden jest oliwa z oliwek
migda³owy mnie nie zachwyci³ (mam ten Vatiki)

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
A która farba z tych serii jest najlepsza?
Kachula wspomina³a, ¿e Salon Colors kilka stron wcze¶niej

ja z Palette uzywa³am tylko intensive color cream C10 czyli praktycznie rozja¶niacz... i te w ¿ó³tym opakowaniu Shampoo (czy jako¶ tak) i tych drugich nie polecam, podobno szampon a mi wysz³y czarne (po ¶rednim albo jasnym br±zie) i do tego nie chcia³y siê zmywaæ musia³am dekoloryzajcê robiæ.
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:12   #877
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mi te¿ siê nigdy niæ nie dzia³o z odrostem po wcierkach, fakt, ¿e ja zawsze farbami z amoniakiem farbujê.
Ja farbowa³am parê razy tak jak goldika Color&Soin i w tym samych czasie stosowa³am Jantar. Kolor nic siê nie wyp³ukiwa³, tyle ¿e mi rudzia³ po ca³o¶ci (i przy skórze i na koñcach) jednakowo.
Ale mi wszystko bez amoniaku rudzieje.

Chocia¿ mo¿e tutaj jakie¶ wcierki na alkoholu maj± taki wp³yw na wymywanie? Bo takich nie u¿ywa³am jeszcze i nie wiem.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 18:18   #878
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ibyza ten migdalowy z Vatiki to nie jest czysty migdal. Ma inne skladniki w tym parafine. Mnie on tez srednio podszedl, sprobuj czystego migdalka
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:25   #879
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 52
GG do ania3133
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja to najbardziej patrzê na ocenê w liczbach potem dopiero czytam opinie, ale tak jak pisa³y¶cie. Teraz inaczej s± wystawiane te opinie, kiedy¶ by³o bardziej konkretnie.


mi te¿ siê nigdy niæ nie dzia³o z odrostem po wcierkach, fakt, ¿e ja zawsze farbami z amoniakiem farbujê.



Vatika kokosowa jest ok, ale nr jeden jest oliwa z oliwek
migda³owy mnie nie zachwyci³ (mam ten Vatiki)

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------


Kachula wspomina³a, ¿e Salon Colors kilka stron wcze¶niej

ja z Palette uzywa³am tylko intensive color cream C10 czyli praktycznie rozja¶niacz... i te w ¿ó³tym opakowaniu Shampoo (czy jako¶ tak) i tych drugich nie polecam, podobno szampon a mi wysz³y czarne (po ¶rednim albo jasnym br±zie) i do tego nie chcia³y siê zmywaæ musia³am dekoloryzajcê robiæ.
A u¿ywa³ kto¶ ciemnego z³otego blondu?
ania3133 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:39   #880
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza ten migdalowy z Vatiki to nie jest czysty migdal. Ma inne skladniki w tym parafine. Mnie on tez srednio podszedl, sprobuj czystego migdalka
wiem wiem spróbujê
ale najpierw muszê wykoñczyæ trochê zapasy

aaaaa bo ja jeszcze mam zwyk³y kokosowy - i tu te¿ tak ¶rednio jest ale jak go z czym¶ zmieszam to ju¿ ok
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:44   #881
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza ten migdalowy z Vatiki to nie jest czysty migdal. Ma inne skladniki w tym parafine. Mnie on tez srednio podszedl, sprobuj czystego migdalka
Przez t± parafinê zrezygnowa³am z zielonego ¶mierdziuszka, czyli Amli. Jak mam do wyboru inne olejki to wezmê jaki¶ bez tego "cuda".

A je¶li o migda³ka chodzi to albo czysty, albo jeszcze super mieszanka Alterry. Ale ten skubany szybko znika... U mnie w Rossie migda³ek wykupiony ca³y, a brzoza oraz limonka kwitn± na pó³ce. Muszê zapolowaæ i kupiæ choæ jeden na zapas.
Bo znaj±c ¿ycie ten olejek mi zaraz wycofaj±, s±dz±c po znikniêciu mych ukochanych p³atków ¶niadaniowych i kawy...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
wiem wiem spróbujê
ale najpierw muszê wykoñczyæ trochê zapasy

aaaaa bo ja jeszcze mam zwyk³y kokosowy - i tu te¿ tak ¶rednio jest ale jak go z czym¶ zmieszam to ju¿ ok
Moje w³osy potwierdzaj±. Czysty kokosowy to z³o i puch stulecia. A taka Vatika ju¿ by³a spoko. Chyba dziêki tym zió³kom
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 18:47   #882
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Przez t± parafinê zrezygnowa³am z zielonego ¶mierdziuszka, czyli Amli. Jak mam do wyboru inne olejki to wezmê jaki¶ bez tego "cuda".

A je¶li o migda³ka chodzi to albo czysty, albo jeszcze super mieszanka Alterry. Ale ten skubany szybko znika... U mnie w Rossie migda³ek wykupiony ca³y, a brzoza oraz limonka kwitn± na pó³ce. Muszê zapolowaæ i kupiæ choæ jeden na zapas.
Bo znaj±c ¿ycie ten olejek mi zaraz wycofaj±, s±dz±c po znikniêciu mych ukochanych p³atków ¶niadaniowych i kawy...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



Moje w³osy potwierdzaj±. Czysty kokosowy to z³o i puch stulecia. A taka Vatika ju¿ by³a spoko. Chyba dziêki tym zió³kom
u mnie alterra sie nie sprawdzila. ostatnio w ogole nie nakladam olejow, nie chce mi sie, nie mam kiedy i jeszcze kilka innych wymowek
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:57   #883
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie alterra sie nie sprawdzila. ostatnio w ogole nie nakladam olejow, nie chce mi sie, nie mam kiedy i jeszcze kilka innych wymowek
U mnie np. ta zachwalana wszêdzie brzózka da³a wielkie nic. Znaczy ani nie zaszkodzi³a ani nie pomog³a. Jeszcze jaki¶ inny mia³am, ale te¿ nic specjalnego. Ale migda³ to ju¿ bajka. Nawet lepszy od Vatiki.
Jeszcze muszê sprawdziæ jak bêdzie sam ze s³odkich migda³ów dzia³a³ i sobie porównam. No i jeszcze po farbowaniu zrobiê maskê, któr± Kachula opisa³a na blogu.


[ Sorki, ze¿ar³o gdzie¶ czê¶æ wypowiedzi i dopiero teraz zajarzy³am i dopisa³am na nowo ]
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-16 o 21:52
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:45   #884
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Gdzie wy kupujecie ten olej ze s³odkich migda³ów? By³am w kilku sklepach i aptekach no i nigdzie nie maj± ! ;p
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:59   #885
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie wy kupujecie ten olej ze s³odkich migda³ów? By³am w kilku sklepach i aptekach no i nigdzie nie maj± ! ;p
np na doz. pl
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:23   #886
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziewczyny ale sie rozpisa³y¶cie
w ¿yciu tego nie nadrobie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie alterra sie nie sprawdzila. ostatnio w ogole nie nakladam olejow, nie chce mi sie, nie mam kiedy i jeszcze kilka innych wymowek
goldika, ja naby³am w niedziele olejek Yves Rocher
nak³ada sie go na 10 minut przed myciem
oczywi¶cie mo¿na trzymac go d³u¿ej
¶wietne w³osy mam po nim

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, sorry... ;PP Dziêki to jak na pó³ h to lepiej przed myciem w³osów, czyli u mnie rano ;p
Miód mam w domu nektarowy-gryczany, czyli siê raczej nie sprawdzi ;p ale to zrobiê dzi¶ ma³e zakupki, olejek, mleko i miód i od jutra musi byæ cacy ;p kupiê ten migda³owy, skoro tak nawil¿a, a tego moje w³osy bêd± potrzebowaæ

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



No takiego dramatu to nie ma... Ale po dekoloryzacji mogê siê spodziewaæ ;p a za bardzo kocham d³ugie w³osy, ¿eby je sciachaæ ;p dlatego ju¿ szukam "leków" ;p



a¿ tak ¼le byc nie powinno
jednak wiele zale¿y od umiejetno¶ci fryzjera

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez coraz rzadziej kieruje sie opiniami z kwc. Jak widze, ze niektorsy wystawiaja opinie po tygodniu uzywania czegos to smiac mi sie chce. Albo najbardziej bawia mnie kosmetyki dla dzieci, gdzie glownie dziewczyny opisuja kosmetyk w calkiem innym zastosowaniu niz zaleca producent. Np jakies oliwki dzieciece oceniaja w pielegnacji OCM itp
chce kupic cos dla dziecka, a z opini sie dowiem ze zle sie tym zmywa makijaz

to samo z blogami sie dzieje... wszedzie wspolprace itp. A najbardziej mnie irytuje modne ostatnio mobile mix czy moj tydzien w zdjeciach. Co mnie obchodzi co jadla na obiad jakas blogerka urodowa? i to jeszcze tylko wrzuci fotke obiadu bez zadnego sensownego wpisu.
parê razy sie ju¿ nacie³am na te "swietne"opinie

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oj weee¼. Ja siê teraz g³ównie blogami kierujê przy wyborze "co mam do licha kupiæ, ¿eby pomog³o", bo KWC teraz to mo¿na o 4 litery pot³uc... Piêkny przyk³ad da³a akcja pseudopromocyjna Orientany... Na w³asne ¿yczenie obudzili siê z r±czkami w nocniku.

Ale blogom ufam tylko wybranym. Np. Anwen, Czarownicuj±cej czy bodaj¿e Czarnej Orchidei. No i Mysi mojej wybawicielce Bo one nawet jak testuj± ze wspó³pracy to recenzuj± wiarygodnie. Jak co¶ jest "be" to to pisz±.

Z reszt± ja sama u¿ywam produktów niezgodnie z przeznaczeniem, ale do licha nie recenzujê ich wtedy. Bo co kogo obchodzi, ¿e pianka do higieny intymnej Green Pharmacy jest dobra do dok³adnego domycia twarzy po olejku myj±cym?

Swoj± drog± na blogi albo krêcenie filmików na YT jest ostatnio moda jaka¶. No co druga ma. ¯eby chocia¿ co¶ sensownego pisa³y/nagrywa³y. Ale nie, po co? Powydurniamy siê i wrzucimy to do internetu. Niech inni widz± jakie z nas idiotki

A wracaj±c do tematu w³osów

No ju¿ mnie nosi. W czwartek na 11 do fryzjerki, ale ju¿ nie mogê siê doczekaæ.

A w³osy po Profisie z ceramidkami nadal fajne s± Specjalnie nie u¿y³am jedwabiu na koñcówki ani Kachulowego patentu na zmiêkczenie w³osów. Spa³am w rozpuszczonych w³osach i nawet mi siê bardzo nie pozagniata³y. A koñce s± jak po jedwabiu.
Siê zobaczy czy jutro rano nie bêdzie mase³ka na g³ówce. Jak nie to w koñcu znalaz³am maskê/od¿ywkê doskona³± dla moich w³osów. Znaczy, doskona³± na chwile obecn±.
pewnie to gdzies napisa³as ale co bedziesz robiæ u fryzjera ?
kolor?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:23   #887
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka¿ wiadomo¶æ
A która farba z tych serii jest najlepsza?
Deluxe i Salon COlors chyba najwy¿ej stoj±. Ja ze swojej strony ( z mamy strony) polecam Salon Colors

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie wy kupujecie ten olej ze s³odkich migda³ów? By³am w kilku sklepach i aptekach no i nigdzie nie maj± ! ;p
doz. pl i nawet dostarcz± do apteki, która tego nigdy nie ma

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ale sie rozpisa³y¶cie
w ¿yciu tego nie nadrobie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ---------


goldika, ja naby³am w niedziele olejek Yves Rocher
nak³ada sie go na 10 minut przed myciem
oczywi¶cie mo¿na trzymac go d³u¿ej
¶wietne w³osy mam po nim
No to nadrabiaj! W³osy pofarbowa³am i nawet komenta nie by³o Czekam
I co to za olejek?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:27   #888
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
No to fajnie

a jak olejujecie w³osy to jakich olejków u¿ywacie?
ja uzywa³am vatiki kokosowej i by³a dobra choæ wiem ze nie kazdemu ona odpowiada

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Deluxe i Salon COlors chyba najwy¿ej stoj±. Ja ze swojej strony ( z mamy strony) polecam Salon Colors



☠☠☠☠☠☠☠ i nawet dostarcz± do apteki, która tego nigdy nie ma



No to nadrabiaj! W³osy pofarbowa³am i nawet komenta nie by³o Czekam
I co to za olejek?
to tak z zazdro¶ci, a¿ mnie ¶cisne³o w do³ku

w³osy piekne i kolor tez
och³odzi³o go odrobinê

chodzi o ten olejek
http://www.yves-rocher.com.pl/olejek...jacy_do_wlosow
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:35   #889
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ

to tak z zazdro¶ci, a¿ mnie ¶cisne³o w do³ku

w³osy piekne i kolor tez
och³odzi³o go odrobinê

chodzi o ten olejek
http://www.yves-rocher.com.pl/olejek...jacy_do_wlosow
¶cisnê³o? Odrobinê och³odzi³o?
A olejek muszê mieæ Kiedy¶ jojoba mi na w³osach cudo utworzy³a. A by³a tylko jako element sk³adu czego¶.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-16 o 20:42
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 20:48   #890
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¶cisnê³o? Odrobinê och³odzi³o?
A olejek muszê mieæ Kiedy¶ jojoba mi na w³osach cudo utworzy³a. A by³a tylko jako element sk³adu czego¶.
no ch³odne s±
³adne,b³yszcz±ce,zdrowe, dlugie

olejek wcale nie jest t³usty
udany zakup
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:00   #891
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no ch³odne s±
³adne,b³yszcz±ce,zdrowe, dlugie

olejek wcale nie jest t³usty
udany zakup
Bêd± d³ugie ale trzeba poczekaæ

No mnie ciekawi ten olejek
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:04   #892
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bêd± d³ugie ale trzeba poczekaæ

No mnie ciekawi ten olejek
mam nadzieje ze moje tez beda

jesli chcesz to jutro moge pstrykn±æ fotke sk³adu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:59   #893
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
np na doz. pl
Uwielbiam ta stronê. Te¿ tam kupi³am.

Swoj± drog± wkurza mnie ten limit minimum 20z³ za zamówienie internetowe. Jakby mieli np. 10 z³ to ja bym ju¿ 2 razy wiêcej rzeczy kupi³a, a tak to zanim znajdê co¶ co jeszcze chcê to siê ju¿ rozmy¶lê.

Chocia¿ to zdecydowanie jest dobre dla mojego portfela

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
pewnie to gdzies napisa³as ale co bedziesz robiæ u fryzjera ?
kolor?
Tak, bêdê siê kolorowaæ Matrix SoColor Beauty 6BV. Na palecie cudo Zobaczymy czy sobie na w³asne ¿yczenie krzywdy nie zrobiê t± farb± Raz siê ¿yje

Chocia¿ ¼le byæ nie powinno, to jednak mam plan ratowania w³osów po ewentualnym przesuszu u³o¿ony

I witamy w³óczykija
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-16 o 22:01
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:12   #894
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
np na doz. pl
Dziêki! )
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:18   #895
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Przepraszam, bêdzie totalny off top i trollowanie.
Ale muszê siê tym podzieliæ bo pêknê

W³a¶nie wpad³am po uszy dla bohatera kolejnej dramy koreañskiej I to historycznej !!!
A¿ sobie gifa zrobi³am nawet
Oto Kang-Chi i jego moment pt. "wielki paj±k"

Dobra, ju¿ mi lepiej. Mo¿e teraz prze¿yjê do jutra czekaj±c na angielskie napisy coby zrozumieæ o co kaman


A potem aby do czwartku i jako¶ po 13, mo¿e 14 bêdzie wstawiona fota z wynikiem farbowania
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:29   #896
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, bêdzie totalny off top i trollowanie.
Ale muszê siê tym podzieliæ bo pêknê

W³a¶nie wpad³am po uszy dla bohatera kolejnej dramy koreañskiej I to historycznej !!!
A¿ sobie gifa zrobi³am nawet
Oto Kang-Chi i jego moment pt. "wielki paj±k"

Dobra, ju¿ mi lepiej. Mo¿e teraz prze¿yjê do jutra czekaj±c na angielskie napisy coby zrozumieæ o co kaman


A potem aby do czwartku i jako¶ po 13, mo¿e 14 bêdzie wstawiona fota z wynikiem farbowania
I moja te¿ poka¿ê, co tam mi wyjdzie na tych w³osach, a co! :P
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:31   #897
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
I moja te¿ poka¿ê, co tam mi wyjdzie na tych w³osach, a co! :P
No ja my¶lê ¿e foty bêd±. A o której siê wybierasz?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:35   #898
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No ja my¶lê ¿e foty bêd±. A o której siê wybierasz?
o 9 a Ty?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-16 o 22:42
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:40   #899
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
o 9
Oooo !!! To jak ja wrócê od swojej fryzjerki to twoje ju¿ mo¿e bêd± wstawione
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-16, 22:42   #900
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oooo !!! To jak ja wrócê od swojej fryzjerki to twoje ju¿ mo¿e bêd± wstawione
Mo¿liwe ;D a Ty na któr± idziesz?
Z tego co mówi³a, to mo¿e potrwaæ 3-4h ;P
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.