Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-07, 12:01   #331
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Hejo, fajny wątek

Dostałam wczoraj na mejla wiadomość o tej promocji w Douglasie online.
Wróciłam z pracy późnym wieczorem, zjadałam coś, ogarnęłam się, położyłam na łóżku z telefonem żeby popatrzeć co tam mają i na co by się można skusić. Włożyłam parę rzeczy do koszyka. A potem...
Obudziłam się o szóstej rano i żadnej z upatrzonych rzeczy nie mieli już w magazynie

Także tego.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:05   #332
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Witamy

Czyli jednak powiedzenie kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje się nie sprawdza
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:15   #333
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No za diabła się to powiedzenie nie sprawdziło

A tak chciałam lakier z nowej kolekcji Diora - chociaż wcale nie jestem jakąś maniaczką lakierów - 187 Perle zawrócił mi w głowie.
No i lipa, w regularnej cenie na pewno go nie kupię, co to, to nie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 13:40   #334
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4502991 6]Hejo, fajny wątek

Dostałam wczoraj na mejla wiadomość o tej promocji w Douglasie online.
Wróciłam z pracy późnym wieczorem, zjadałam coś, ogarnęłam się, położyłam na łóżku z telefonem żeby popatrzeć co tam mają i na co by się można skusić. Włożyłam parę rzeczy do koszyka. A potem...
Obudziłam się o szóstej rano i żadnej z upatrzonych rzeczy nie mieli już w magazynie

Także tego.[/QUOTE]

No nie mogę
Ale przynajmniej portfel ocalony
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:19   #335
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny czy w końcu można zwracać otwarte rzeczy do Sephory czy nie, bo kuźwa babka namówiła mnie dzisiaj na atrament do ust Sephory i porażka na całej linii...
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 14:53   #336
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
ten krem z Strivectinu do mycia kupowałam w lipcu w Sephora za 49zł (wyprzedaż). w styczniu też widziałam w niektórych S. za 55zł
To ja CHYBA ŚLEPA BYŁAM,bo nie widziałam nigdzie

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny widzę,że szalałyście dzis w Dougim
Ja nic nie kupiłam,bo liczyłam,że coś w dobrej cenie upoluje w nowo otwartym D.Niestety na zaproszeniu były cuda,wianki,a rzeczywistość okazała się szara
Nic godnego uwagi,promocja gorsza niż w internetowym,rabatów zero.Wyszłam wściekła,bo specjalnie nic nie kupiłam on line,a tu doopa blada

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Damon,trzymamy kciuki,aby decyzja,którą podejmiesz była właściwa.Powodzenia
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:13   #337
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
No i 170zł poleciało do Dougiego. Ja się zastrzelę

Tym razem kod na sensai mi wszedł bez problemu.
Za każdym razem trzeba wpisywać numer karty żeby naliczyli punkty?
można było dostać próbki Sensai oprócz rabatu 20%? Jeśli tak to nie mam pojęcia jak się to robi
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 15:15   #338
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Nadszedł czas, żeby pomyśleć czy odpowiada mi to co jest, czy zmienić wszystko i zacząć nowe życie.
Cieżko mi, ale to jest ta chwila. Odpuścić, zostawić męża czy jeszcze raz spróbować. Ale tyle razy walczyłam, ze kolejny raz mi sie już po prostu nie chce. No nic, nie truje już wam, idę spać. Życzę wszystkim słodkich snów

Ale mam słabą głowę. Trochę wina i taki efekt


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
pisz ile chcesz! jak tylko może Ci się zrobić chociaż trochę lżej od tego, to pisz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:33   #339
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tylko poniedziałek - piatek
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja kliknęłam wczoraj z doskoku zestaw perfumy+balsam Black Orchid dla mamy na prezent - i mimo że na stronie były oznaczone rabatem -15%, to jeszcze wczorajsze -20% od tego mi odciągnęli
Super. Zwykle promocje się nie łączą (raczej).
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 15:46   #340
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

wlasie wrocilam ubozsza o 100 euro i to z 20% znizka w Sephorze. Az sie boje co na to TZ, bo obiecalismy sobie oszczedzanie... Dorwalam w koncu Studio Finish korektor MACa w moim kolorze i na dokladke kupilam sobie 217, bo w Sephorze zakupilam paletke UD i... no i bedzie w sam raz Diorshow Fusion Mono tez jest moj, porownalam do Chanel illusion d'ombre i lepiej sie rozprowadza, choc formula podobna. Ale wkurzylam sie na ceny, bo we francuskiej Sephorze wszystko jest 2-5 euro tansze, a to kurcze Hiszpania jest w ciezkim kryzysie Ten Diorshow Fusion Mono tez widzialam w innej perfumerii w regularnej cenie 8 euro tanszy, wiec poza Vipami i zakupami z Urban Decay, MUFE i Too Faced nie bede chyba kupowac w Sephorze Baza brazujaca Chanel jest i jest wspaniala ale poszukam gdzies indziej, moze bedzie tansza, az tak mi sie nie spieszy, choc bylam blisko wrzucenia do koszyka W sumie teraz zaluje...
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 17:22   #341
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Miałam odłożone Ale podzwoń może jeszcze gdzieś są schowane w szufladach

Z tego co się orientowałam to nie odsyłają starszej wersji do dystrubutora, tylko do końca mają ją wysprzedać.



byłam dzisiaj w jednej sephorze ale nie mieli;/ nie chce mi sie za bardzo dzwonic, przy okazji jak bede to popytam. a tak z ciekawości obniżona jest cena z racji tego ze wyprzedaja?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4502991 6]Hejo, fajny wątek

Dostałam wczoraj na mejla wiadomość o tej promocji w Douglasie online.
Wróciłam z pracy późnym wieczorem, zjadałam coś, ogarnęłam się, położyłam na łóżku z telefonem żeby popatrzeć co tam mają i na co by się można skusić. Włożyłam parę rzeczy do koszyka. A potem...
Obudziłam się o szóstej rano i żadnej z upatrzonych rzeczy nie mieli już w magazynie

Także tego.[/QUOTE]
Ja planowałam tak zrobić, tzn pójsć spać i rano pozamawiać, bo Tż czuwał czy aby przypadkiem zakupów nie robie, ale przekonałam go tym ze przecież telefon na parapecie a karta w portfelu, wiec jak miałabym niby zapłacic, a tak naprawde spisałam sobie wcześniej dane karty i dobrze, ze tak zrobiłam bo wstałam już po 7 wiec bym sie nie wyrobiła
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 18:22   #342
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
wlasie wrocilam ubozsza o 100 euro i to z 20% znizka w Sephorze. Az sie boje co na to TZ, bo obiecalismy sobie oszczedzanie... Dorwalam w koncu Studio Finish korektor MACa w moim kolorze i na dokladke kupilam sobie 217, bo w Sephorze zakupilam paletke UD i... no i bedzie w sam raz Diorshow Fusion Mono tez jest moj, porownalam do Chanel illusion d'ombre i lepiej sie rozprowadza, choc formula podobna. Ale wkurzylam sie na ceny, bo we francuskiej Sephorze wszystko jest 2-5 euro tansze, a to kurcze Hiszpania jest w ciezkim kryzysie Ten Diorshow Fusion Mono tez widzialam w innej perfumerii w regularnej cenie 8 euro tanszy, wiec poza Vipami i zakupami z Urban Decay, MUFE i Too Faced nie bede chyba kupowac w Sephorze Baza brazujaca Chanel jest i jest wspaniala ale poszukam gdzies indziej, moze bedzie tansza, az tak mi sie nie spieszy, choc bylam blisko wrzucenia do koszyka W sumie teraz zaluje...
No to trochę zaszalałaś
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 18:43   #343
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Sephora on line super. W środę zamawiam a dzisiaj juz przyszło. Jestem jednak idiota , zamówiłam żel do mycia clinique do ceny bardzo suchej i delikatnej majac cenę trusta/mieszana. A do tego aplikowalam go na rękę wiec idiota do kwadratu
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:31   #344
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Oczywiście Tylko jakoś po niedzieli, bo teraz jeszcze mam lekki przesusz popeelingowy, ale w poniedziałek powinno być już ok i wtedy planuję go przetestować. Mam odcień 01. Póki co to mogę tylko powiedzieć, że strasznie capi alkoholem
Dziękuję , rzecz jasna poczekam, w końcu wyrobienie sobie opinii musi trochę potrwać
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wsparcie i miłe słowa. To wiele dla mnie znaczy. Nie znamy się osobiście, ale jesteście dla mnie bardzo ważne

W sumie nie wiem, jak ja kiedyś mogłam zyć bez Wizażu

Kochane jesteście
Zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
wlasie wrocilam ubozsza o 100 euro i to z 20% znizka w Sephorze. Az sie boje co na to TZ, bo obiecalismy sobie oszczedzanie... Dorwalam w koncu Studio Finish korektor MACa w moim kolorze i na dokladke kupilam sobie 217, bo w Sephorze zakupilam paletke UD i... no i bedzie w sam raz Diorshow Fusion Mono tez jest moj, porownalam do Chanel illusion d'ombre i lepiej sie rozprowadza, choc formula podobna. Ale wkurzylam sie na ceny, bo we francuskiej Sephorze wszystko jest 2-5 euro tansze, a to kurcze Hiszpania jest w ciezkim kryzysie Ten Diorshow Fusion Mono tez widzialam w innej perfumerii w regularnej cenie 8 euro tanszy, wiec poza Vipami i zakupami z Urban Decay, MUFE i Too Faced nie bede chyba kupowac w Sephorze Baza brazujaca Chanel jest i jest wspaniala ale poszukam gdzies indziej, moze bedzie tansza, az tak mi sie nie spieszy, choc bylam blisko wrzucenia do koszyka W sumie teraz zaluje...
Poszalałaś . No i teraz trzeba się cieszyć z zakupów, a nie martwić ile się wydało . A bazę jeszcze kupisz
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:59   #345
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w jednej sephorze ale nie mieli;/ nie chce mi sie za bardzo dzwonic, przy okazji jak bede to popytam. a tak z ciekawości obniżona jest cena z racji tego ze wyprzedaja?

Cena jest regularna, bo one nie weszly do zadnych przecen, ale ja skorzytsalam z upustu 15%


Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
wlasie wrocilam ubozsza o 100 euro i to z 20% znizka w Sephorze. Az sie boje co na to TZ, bo obiecalismy sobie oszczedzanie... Dorwalam w koncu Studio Finish korektor MACa w moim kolorze i na dokladke kupilam sobie 217, bo w Sephorze zakupilam paletke UD i... no i bedzie w sam raz Diorshow Fusion Mono tez jest moj, porownalam do Chanel illusion d'ombre i lepiej sie rozprowadza, choc formula podobna. Ale wkurzylam sie na ceny, bo we francuskiej Sephorze wszystko jest 2-5 euro tansze, a to kurcze Hiszpania jest w ciezkim kryzysie Ten Diorshow Fusion Mono tez widzialam w innej perfumerii w regularnej cenie 8 euro tanszy, wiec poza Vipami i zakupami z Urban Decay, MUFE i Too Faced nie bede chyba kupowac w Sephorze Baza brazujaca Chanel jest i jest wspaniala ale poszukam gdzies indziej, moze bedzie tansza, az tak mi sie nie spieszy, choc bylam blisko wrzucenia do koszyka W sumie teraz zaluje...

No, no fajne zakupy


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję , rzecz jasna poczekam, w końcu wyrobienie sobie opinii musi trochę potrwać

Bede raportowac na biezaco
Ale! moze nawet jutro naloze go na paszcze, zeby w razie co nie straszyc przez pol dnia geba indianca
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:08   #346
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Poszalałaś . No i teraz trzeba się cieszyć z zakupów, a nie martwić ile się wydało . A bazę jeszcze kupisz
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No to trochę zaszalałaś
Jeszcze nie otworzylam zakupow, choc normalnie bym juz testowala i testowala.... Zadzwonilam tylko do TZ, po cos tam niby i tak przypadkiem mu mowie, ze wiesz, chyba troche mi sie wydalo (samo ) na kosmetyki, w sumie potrzebowalam korektora na gwalt i jeszcze pare rzeczy mi wpadlo do koszyka (samo ), a on tylko, ze no jak Ci to niezbedne to co mamy zrobic Kochany jest

Swoja droga z gratisow ktore mi wpadly w Sephorze jedna rzecz to taki mini zestaw blyszczykow marki Sephora, za ktora nie przepadam swoja droga, ale przetestowalam i nie wiem, nie odpowiadal mi chyba zapach i zerknelam na opakowanie a tam Made in China , bylam przekonana, ze w Europie kosmetyki sprzedaja tylko Made in EU albo USA czy Kanada nawyzej, nie wiem czy to tylko ja mam takiego fiola, ale zadnego jedzenia czy kosmetykow Made in China, nie zamierzam na sobie testowac...
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:21   #347
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dostalam paczke ze spodnica z H&M. 34 waskie w talii. Musialam przez glowe zakladac, bo dupe mam za duza i przecisnac nie moglam . Swietnie lezy choc jest na mnie dluga.

Slicznota ze mnie w niej . Nie bede ukrywac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:30   #348
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie otworzylam zakupow, choc normalnie bym juz testowala i testowala.... Zadzwonilam tylko do TZ, po cos tam niby i tak przypadkiem mu mowie, ze wiesz, chyba troche mi sie wydalo (samo ) na kosmetyki, w sumie potrzebowalam korektora na gwalt i jeszcze pare rzeczy mi wpadlo do koszyka (samo ), a on tylko, ze no jak Ci to niezbedne to co mamy zrobic Kochany jest

Swoja droga z gratisow ktore mi wpadly w Sephorze jedna rzecz to taki mini zestaw blyszczykow marki Sephora, za ktora nie przepadam swoja droga, ale przetestowalam i nie wiem, nie odpowiadal mi chyba zapach i zerknelam na opakowanie a tam Made in China , bylam przekonana, ze w Europie kosmetyki sprzedaja tylko Made in EU albo USA czy Kanada nawyzej, nie wiem czy to tylko ja mam takiego fiola, ale zadnego jedzenia czy kosmetykow Made in China, nie zamierzam na sobie testowac...
Też dostałam ten zestaw błyszczykow,ale nawet nie zajrzałam do nich,to chyba prezent urodzinowy dla Blacków,bo taki napis widziałam na opakowaniu
Gratuluję TŻa

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45038438]Dostalam paczke ze spodnica z H&M. 34 waskie w talii. Musialam przez glowe zakladac, bo dupe mam za duza i przecisnac nie moglam . Swietnie lezy choc jest na mnie dluga.

Slicznota ze mnie w niej . Nie bede ukrywac .[/QUOTE]
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:05   #349
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
wlasie wrocilam ubozsza o 100 euro i to z 20% znizka w Sephorze. Az sie boje co na to TZ, bo obiecalismy sobie oszczedzanie... Dorwalam w koncu Studio Finish korektor MACa w moim kolorze i na dokladke kupilam sobie 217, bo w Sephorze zakupilam paletke UD i... no i bedzie w sam raz Diorshow Fusion Mono tez jest moj, porownalam do Chanel illusion d'ombre i lepiej sie rozprowadza, choc formula podobna. Ale wkurzylam sie na ceny, bo we francuskiej Sephorze wszystko jest 2-5 euro tansze, a to kurcze Hiszpania jest w ciezkim kryzysie Ten Diorshow Fusion Mono tez widzialam w innej perfumerii w regularnej cenie 8 euro tanszy, wiec poza Vipami i zakupami z Urban Decay, MUFE i Too Faced nie bede chyba kupowac w Sephorze Baza brazujaca Chanel jest i jest wspaniala ale poszukam gdzies indziej, moze bedzie tansza, az tak mi sie nie spieszy, choc bylam blisko wrzucenia do koszyka W sumie teraz zaluje...
W Polskich Douglasach i Sephorach też ceny są bardzo wysokie, moim zdaniem. Kupuję tylko ze zniżką choćbym nie wiadomo jak się nagrzała na jakieś kosmetyczne cudeńko. Swoją drogą ja pracuję tak dużo, że zwyczajnie nie mam kiedy chodzić po sklepach. Zostaje mi net. Dobrze że uruchomili Sephorę online Chociaż Douglas netowy jest lepszy póki co, bo zawsze mają dość fajne promocje i gratisy.
Super zakupy, gratki Jak kupiłaś, to nie żałuj, ciesz się. Nie czas żałować róż gdy płoną kolce jak mawiał klasyk

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja planowałam tak zrobić, tzn pójsć spać i rano pozamawiać, bo Tż czuwał czy aby przypadkiem zakupów nie robie, ale przekonałam go tym ze przecież telefon na parapecie a karta w portfelu, wiec jak miałabym niby zapłacic, a tak naprawde spisałam sobie wcześniej dane karty i dobrze, ze tak zrobiłam bo wstałam już po 7 wiec bym sie nie wyrobiła
Co za taktyka Ja tam kupuję co i ile chcę, na mena nie patrzę. W końcu zarabiam na to. Spróbowałby choćby pisnąć
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 21:17   #350
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45005281]Ja w przyszla srode, mam nadzieje, w koncu bede mogla zrobic peeling.

Taki ten Paint beznadziejny?
[/QUOTE]
Rolował się czasem, był nietrwały, kolor bez szału, taka sobie marna baza wcale nie tania.
O wiele bardziej odpowiadają mi paint poty.
A ostatnio pokochałam cienie w kremie shiseido, są jak masełko i supertrwałe. No ale kolorystyka odjechana, bezy nie uświadczysz.
Przyszła sesderma. Tez robię w środę, względnie - czwartek. Dziś za późno, obłaziłabym w poniedziałek.


Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:31   #351
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja też się nie przejmuję zdaniem męża na temat mojego zakupoholizmu, bo w końcu wydaję własne, ciężko zarobione pieniądze i nic mu do tego. Czasem tylko sama mam wyrzuty sumienia, jak jednorazowo kupię za dużo, zwłaszcza, że już zapominam nieraz co i gdzie mam .
Dziś w S. kupiłam tylko 2 rzeczy do włosów z Bumble&Bumble i błyszczyk, ale to dla siostry. Zapomniałam za to o lakierze Dior z wiosennej kolekcji (204 Porcelaine), ale dzwoniłam i mam odłożony do jutra .

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Rolował się czasem, był nietrwały, kolor bez szału, taka sobie marna baza wcale nie tania.
O wiele bardziej odpowiadają mi paint poty.
A ostatnio pokochałam cienie w kremie shiseido, są jak masełko i supertrwałe. No ale kolorystyka odjechana, bezy nie uświadczysz.
Przyszła sesderma. Tez robię w środę, względnie - czwartek. Dziś za późno, obłaziłabym w poniedziałek.


Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Ja tam do paintsów nic nie mam, aczkolwiek w przypadku Paintsów i Paint Potów wiele zależy od odcienia. Np. taki Bare Canvas jest dużo lepszy jakościowo niż PP Frozen Violet czy Let's Skate. Tylko ja i tak zawsze pod nie daję bazę pod cienie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:35   #352
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam do paintsów nic nie mam, aczkolwiek w przypadku Paintsów i Paint Potów wiele zależy od odcienia. Np. taki Bare Canvas jest dużo lepszy jakościowo niż PP Frozen Violet czy Let's Skate. Tylko ja i tak zawsze pod nie daję bazę pod cienie.
Też daję bazę, ale mimo to te PP które mialam lepiej współpracowały. Choć tych przez Ciebie wymienionych nie znam ale kojarzą, że dobrych opinii nie mają.
Co kolor to inna historia

W temacie mac- zamówiłam w D fluidline it's physical i róż rosy outlook



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:42   #353
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Też daję bazę, ale mimo to te PP które mialam lepiej współpracowały. Choć tych przez Ciebie wymienionych nie znam ale kojarzą, że dobrych opinii nie mają.
Co kolor to inna historia

W temacie mac- zamówiłam w D fluidline it's physical i róż rosy outlook



Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Nie, no pewnie, nie każdemu musi wszystko pasować .
Tego fluidline'a też mam, tylko stosuję na całą powiekę jako bazę pod cień armaniego ETK Rose Popillia (dzięki Corii za podpowiedź ). Duet nie do zdarcia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:43   #354
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no pewnie, nie każdemu musi wszystko pasować .
Tego fluidline'a też mam, tylko stosuję na całą powiekę jako bazę pod cień armaniego ETK Rose Popillia (dzięki Corii za podpowiedź ). Duet nie do zdarcia.
Pokaz Oluś na oku ten duet, bardzom ciekawa, jak wyglada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:43   #355
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no pewnie, nie każdemu musi wszystko pasować .
Tego fluidline'a też mam, tylko stosuję na całą powiekę jako bazę pod cień armaniego ETK Rose Popillia (dzięki Corii za podpowiedź ). Duet nie do zdarcia.
Potraficie kusić z Eve.
Idę szukać, co to za (zapewne) nie tani Armani.
:-D

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:50   #356
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też się nie przejmuję zdaniem męża na temat mojego zakupoholizmu, bo w końcu wydaję własne, ciężko zarobione pieniądze i nic mu do tego. Czasem tylko sama mam wyrzuty sumienia, jak jednorazowo kupię za dużo, zwłaszcza, że już zapominam nieraz co i gdzie mam .
Dziś w S. kupiłam tylko 2 rzeczy do włosów z Bumble&Bumble i błyszczyk, ale to dla siostry. Zapomniałam za to o lakierze Dior z wiosennej kolekcji (204 Porcelaine), ale dzwoniłam i mam odłożony do jutra .
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4503937 2]W Polskich Douglasach i Sephorach też ceny są bardzo wysokie, moim zdaniem. Kupuję tylko ze zniżką choćbym nie wiadomo jak się nagrzała na jakieś kosmetyczne cudeńko. Swoją drogą ja pracuję tak dużo, że zwyczajnie nie mam kiedy chodzić po sklepach. Zostaje mi net. Dobrze że uruchomili Sephorę online Chociaż Douglas netowy jest lepszy póki co, bo zawsze mają dość fajne promocje i gratisy.
Super zakupy, gratki Jak kupiłaś, to nie żałuj, ciesz się. Nie czas żałować róż gdy płoną kolce jak mawiał klasyk

Co za taktyka Ja tam kupuję co i ile chcę, na mena nie patrzę. W końcu zarabiam na to. Spróbowałby choćby pisnąć [/QUOTE]

To tak jak ja, zwlaszcza, ze zaden sklep nie jest mi po drodze, np z pracy, ale internetowych perfumerii w ES malo jest, bardzo malo i z bardzo ograniczonym asortymentem, dlatego jak juz wychodze na shopping to kupuje "na zapas" .

No wiadomo, ze na wlasna kase sie ciezko zarabia i nikomu nic do tego jak sie je wydaje, nawet TZowi , ale mnie czasami jest glupio jak wydam wiecej, bo np. my uwielbiamy podrozowac i caly wolny czas prawie tak spedzamy i mamy juz plany co i gdzie pojedziemy i obiecujemy sobie oboje oszczedzac na ten cel, tak wiec wiecej kasy na kosmetyki = mniej gastronomicznych doznan podczas podrozy, dla przykladu. No i oczywiscie oszczedzanie , moj TZ jest z tych zapobiegliwych, "na wszelki wypadek", a ja jestem z tych niepoprawnych optymistek, ze "jakos to bedzie", najwyzek bede biedowac ale w szmince Chanel Co w sumie jest dobre bo sie jakos sie posrodkujemy

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Też dostałam ten zestaw błyszczykow,ale nawet nie zajrzałam do nich,to chyba prezent urodzinowy dla Blacków,bo taki napis widziałam na opakowaniu
Gratuluję TŻa

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

To chyba musialo im zostac tego nie-wiem-ile i teraz wszystkim wciskaja
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 21:53   #357
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4503937 2]W Polskich Douglasach i Sephorach też ceny są bardzo wysokie, moim zdaniem. Kupuję tylko ze zniżką choćbym nie wiadomo jak się nagrzała na jakieś kosmetyczne cudeńko. Swoją drogą ja pracuję tak dużo, że zwyczajnie nie mam kiedy chodzić po sklepach. Zostaje mi net. Dobrze że uruchomili Sephorę online Chociaż Douglas netowy jest lepszy póki co, bo zawsze mają dość fajne promocje i gratisy.
Super zakupy, gratki Jak kupiłaś, to nie żałuj, ciesz się. Nie czas żałować róż gdy płoną kolce jak mawiał klasyk



Co za taktyka Ja tam kupuję co i ile chcę, na mena nie patrzę. W końcu zarabiam na to. Spróbowałby choćby pisnąć [/QUOTE]

Ja tam też nie słucham, ale wolę go nie prowokować do wywodów na temat mojego zakupoholizmu Kupiłam właśnie kozaki w Zarze za 120 z 560 i nie zdążyłam wrócić przed nim do domu, ale o dziwo się dużo nie osłuchałam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 22:26   #358
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pokaz Oluś na oku ten duet, bardzom ciekawa, jak wyglada
Dziś akurat nie mam ich na powiekach, ale jak się tym zestawem pomaluję, to cyknę i wrzucę. Nie wiem tylko czy będzie co oglądać, bo takie kolory ciężko uchwycić.
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Potraficie kusić z Eve.
Idę szukać, co to za (zapewne) nie tani Armani.
:-D

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Akurat ten cień to najdroższy cień w moich zbiorach , ale to dlatego, że w PL się szybko rozszedł i z Nordstorm musiałam zamawiać, a tam ceny przesyłki z kosmosu mają.

Oleandra - spoko, kasa na wojaże i tak się znajdzie, a z Chanelem zawsze raźniej
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 22:47   #359
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ale jestem głodna. Tylko z łóżka mi sie nie chce wstać poczekam do rana.
Dostałam info z D, ze moje skromności już do mnie lecą


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 22:54   #360
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś akurat nie mam ich na powiekach, ale jak się tym zestawem pomaluję, to cyknę i wrzucę. Nie wiem tylko czy będzie co oglądać, bo takie kolory ciężko uchwycić.
tak czy siak poczekam, moze coś dojrze

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale jestem głodna. Tylko z łóżka mi sie nie chce wstać poczekam do rana.
Dostałam info z D, ze moje skromności już do mnie lecą


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Moge Ci rzucić kabanosem, mam pod nosem akurat, chcesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.