Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-23, 12:19   #2611
MakeUpMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej kochani! Zwracam się do osób, które miały już swoją przygodę z wizażem i stylizacją WSA właśnie zaczęło rekrutację na studia podyplomowe na kierunku nowoczesny wizaż i stylizacja xxx myślicie, że warto się wybrać?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-06-24 o 11:58 Powód: link
MakeUpMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 10:25   #2612
MakeUpMaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja polecam studia wizazu i stylizacji, a nawet teraz wakacyjny kurs projektowania makijaży w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie Koszt niewielki, bo tylko 420 zł Wklejam więcej info: https://www.facebook.com/notes/wy%C5...6356166399009/
MakeUpMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 18:06   #2613
95kasia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cześć dziewczyny,
czy któraś z Was słyszała o tych warsztatach makijażu i stylizacji ślubnej? Koleżanka podesłała mi link, widziała gdzieś na fb a ja dopiero zaczynam przygodę z makijażem i się nie znam. http://www.cracowbridalweekend.com/info/
Znacie tych prowadzących? Warto?

Dzięki za pomoc!
95kasia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 16:12   #2614
Zadie77
Raczkowanie
 
Avatar Zadie77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 45
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Salon do którego chodzę - wrocławski Perfect Glamour organizuje szkolenia https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Salon jest bardzo nowoczesny i profesjonalny, obsługa bardzo w porządku, więc sądzę, że i szkolenia u nich są na poziomie.
Zadie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 15:14   #2615
magnolia858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja byłam niedawno u Pani Agnieszki Dudoń, 5 dniowy kurs indywidualny, ogrom wiedzy, masę ćwiczeń na modelkach. Do domu przychodziłam całkowicie wypompowana bo jestem nie przyzwyczajona do tego typu pracy ale było warto https://www.facebook.com/AgnieszkaDu...YMakeUpStudio/
http://www.agnieszkadudon.pl/kurs-wi...make-up-start/
Teraz chwila odpoczynku i jak nazbieram $$$ to po nowym roku chciałabym iść na kurs doszkalający do Pani Agnieszki, chyba że podsunę dyskretnie pomysł mężowi na prezent pod choinkę Byłoby cudownie

Edytowane przez magnolia858
Czas edycji: 2017-11-27 o 15:18
magnolia858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 21:19   #2616
martag1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej chciałabym pójść na kurs stylizacji fryzjerskiej. Chodzi mi tutaj o upięcia, loki, koki. Może polecacie jakiś konkretny kurs ?? Możecie coś polecić, coś sprawdzonego ?!

Kursy które znalazłam w internecie, ale brakuje mi opinii na ich temat:
http://www.akademiagoodlook.pl/kursy-fryzjerskie/
http://www.hairxtend.pl/training/170/t/4
https://www.berendowicz-kublin.pl/sz...-92dd1220-0a91

POMOCY
__________________
martag1205
martag1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 18:26   #2617
agugu77
Powoli do przodu
 
Avatar agugu77
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 559
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja napiszę, którego kursu nie polecam
Aesthetic w Lublinie.
Kurs wizażu I - III stopnia zakupiony w opcji 20 godz. każdy (w sumie 60 godz.) Okazało się, że kurs jest zaplanowany na 16 godz. Co się stało z 4 godzinami?!
Duże braki w akcesoriach, na następne zajęcia przyszłam z własnymi pędzlami i cieniami. Nie było kosmetyków do konturowania na mokro, matowych cieni, poza tym 1 tusz do rzęs, 1 korektor i 1 baza pod cienie na 8 kursantek. Niekompletne zestawy pędzli, resztki podkładów w opakowaniach, trzeba było wystukiwać lub wyciągać patyczkami.
Pozostałe kosmetyki - najtańszych dostępnych na rynku firm.
Prowadząca spóźniła się 15 min. Gdyby ktoś inny nie otworzył budynku, czekałybyśmy na mrozie.
Atrakcyjna jest tylko cena, potem jest już gorzej.
agugu77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 12:19   #2618
malwinka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Maja Adamiak w wawce teraz robi taki intensywyny 6 dniowy kurs (na początku kwietnia) Ja się pewnie wybiorę i doszkolę w sumie.
malwinka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 16:23   #2619
Bigbadredhood
Przyczajenie
 
Avatar Bigbadredhood
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

tak, rzeczywiscie pani Maja Adamiak robi kurs w Warszawie w swoim studiu niedlugo. szkoda tylko, ze nie podlinkowalas, bo w sumie warto spojrzeć (sledze ja na instagramie i uważam, ze jest swietna)

bedzie sie odbywal od 16.04 do 21.04 tego roku

tematyka to: smokey eyes, makijaz slubny, czerwone usta, kreska, konturowanie, modelowanie, strobbing, odwzorowywanie

tutaj macie linka do jej strony, tak jakby co https://majaadamiak.pl/szkolenia/kur...ieszony-6x6x6/
Bigbadredhood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 09:22   #2620
emela_
Przyczajenie
 
Avatar emela_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam, chciałam się wypowiedzieć na temat kursu wizażu i stylizacji oferowanego przez szkołę Żak w Gdyni.
Kompletna żenada i wyciąganie pieniędzy. Przy zapisywaniu Panie zachęcały do podjęcia nauki równolegle w technikum - oferowane 30% zniżki za wizaż. Niestety zajęcia okazały się bardzo często pokrywać i z czegoś trzeba było rezygnować.
Po drugie - łączą semestry! Do pierwszego semestru dołączyli dziewczyny z drugiego, potem jak byłam na drugim dołączyli nowe z pierwszego - nie ma szans zrealizowania tego - bardzo niekomfortowe dla prowadzącej jak i ze szkodą dla uczniów.
Po trzecie - nie ma praktyki! Zapowiedziano, że pierwszy semestr będzie teoretyczny, drugi praktyczny. Według planu na cały rok tylko RAZ miałyśmy mieć zajęcia praktyczne... Jedynie z inicjatywy prowadzącej miałyśmy tak często jak się da, Pani przynosiła własne kosmetyki, malowałyśmy się po zwykłych klasach i to zazwyczaj na własnych kosmetykach.
Na dodatek szkoła plan układa tak, że np mamy 11 godzin dziennie z Panią od makijaży, a w pozostałych miesiącach przychodzimy jedynie na wykłady z bhp albo tym podobnych głupot! I trzeba za to płacić! Nie polecam, Pani prowadząca super, robiła wszystko żeby to jakoś wyszło, ale szkoła uniemożliwiała to jak się da.
Nie polecam, strata czasu i pieniędzy.
emela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 09:51   #2621
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Przecież to jest szkoła ucząca wszystkiego, czego się spodziewałaś?
Chcesz być kosmetyczką, to idź do szkoły, w której uczą właśnie kosmetyki.
To naprawdę bardzo istotne i chyba większość z nas się o tym przekonała ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 21:06   #2622
brunecia73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

O pełnym długim kursie z własnego doświadczenia się nie wypowiem, sama byłam tylko na takim wizazu na swój użytek 16 godzinnym w Akademii Good Look w Warszawie. Ale wyniosłam naprawdę sporo. Przede wszystkim indywidualne podejscie, nie jakieś ogólne tematy rzucone ale do każdej prowadząca podchodziła i z nami pracowała, przynosiłyśmy kosmetyczki swoje z kosmetykami i był "przegląd" co dobre a co złe i co by warto jeszcze było kupić, co zmienic, co jak uzywac. Poznałam kilka fajnych tajnikow i mój makiaż naprawde wyglada teraz o niebo lepiej no i .. robie go szybciej Wiem że robia też kursy profesjonalne weekendowo lub codziennie takie 120 godzinne ale jak pytałam to juz nie dla mnie tylk odla osób co chcą w tym pracowac. Tak dla siebie jak mówiły panie to 16 godzinny jest wystarczajacy i faktycznie. Ale jak te 120 godzinne organizoane tak dobrze jak ten 16 godzinny to warto
brunecia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 10:12   #2623
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

16 h to zbyt mało na przygotowanie do zawodu. Nie przerobicie wszystkich zagadnień.
Zawodowy kurs trwa 120h. 16 to raczej taka nauka pod siebie, chociaż coś tam pewnie da się wynieść, ale przygotowanie zawodowe to nie jest.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 21:04   #2624
Magnatka44
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 18
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dokładnie, 16h to malutko. Ja jestem po kursie w Good Look na Mokotowie to też właśnie 120h. Teraz idę na drugi stopień taki - Kurs 120-godzinny master II więc kolejne 120h. Ale świetnie prowadzą, duży asortyment kosmetyków i dostaje się zestaw pędzli
Magnatka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 15:16   #2625
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Polecam Blue Education. Ja skończyłam szkołę wizażystka/stylistka ale z tego co mi wiadomo i co mi mówily kolezanki to brały udział w takim kursie i były bardzo zadowolone.

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 13:08   #2626
AniaaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A co myślicie o szkole wizażu Vena Art w Białymstoku? Wydaje się być fajna patrząc po zdjęciach. Maratony ze znanymi osobami. Praktyki. Ktoś z Was może ukończył szkolę i może polecić?
AniaaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 08:46   #2627
Martulka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AniaaT Pokaż wiadomość
A co myślicie o szkole wizażu Vena Art w Białymstoku? Wydaje się być fajna patrząc po zdjęciach. Maratony ze znanymi osobami. Praktyki. Ktoś z Was może ukończył szkolę i może polecić?
Właśnie też się nad nią zastanawiam Moje koleżanki tam się uczyły i polecają. Ja byłam nawet raz jako modelka żeby sprawdzić jak tam jest. I chyba dzisiaj pojadę się zapiszę.
Martulka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 15:11   #2628
MoonInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar MoonInTheSky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 141
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

.
MoonInTheSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 22:49   #2629
aga1gruza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Akademia Wizażu i Stylizacji w Zielonej Górze powstała w 2016 roku. Założycielką jest moja znajoma Anna Błażejewska Gruza, która stworzyła własny autorski program nauczania, więcej info na stronie akademii /http://akademia-wizazu.pl/
aga1gruza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 13:48   #2630
ZoskaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja polecam Vena Art w Białymstoku. Super instruktorzy, fajne gwiazdy przyjeżdżają i uczą. Byłam na dwóch kierunkach i jestem mega zadowolona. Teraz się tam dokształcam Dodatkowe kursy. Na pewno to nie są pieniądze wyrzucone w błoto
ZoskaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 13:55   #2631
kamiloska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A było ktoś na kursie w Akademii Good Look w Warszawie? Bo widzę że od grudnia mają nowy kurs 120-godzinny 'kurs wizażu master pro' i zastanawiam się nad pójściem. Potrzebowała bym właśnie czegoś bardziej profesjonalnego bo do tej pory robiłam same krótkie kursy.
kamiloska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 10:18   #2632
Beachy
Przyczajenie
 
Avatar Beachy
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

jeśli interesują Cię kursy to również Selectprowadzi tego typu kursy , inna firma ,którą znam i także prowadzi zajęcia w warszawie to Makeup College
__________________
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-07-26 o 08:26 Powód: reklama
Beachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.