FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 13:21   #181
madziam90
Rozeznanie
 
Avatar madziam90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 540
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez dmch Pokaż wiadomość
Nie warto - jakość zdjęć z tego czegoś niewiele lepsza od komórek.
Nie kupuj nic niemarkowego mimo ceny. Jak chcesz coś taniego to poszukaj w używanych aparatach które kiedyś były na topie, np canon s60 - dzisiaj za grosze i jest jednym z lepszych aparatów tej klasy mimo lat. Jedyne co to nie ma stabilizacji w stosunku do nowych.
dzięki wielkie za szczerą odpowiedź !
już wiem że nie warto, ponieważ jeszcze napisałam wiadomość do kogoś kto kupił ten aparat no i powiedział że to zabawka dla dzieci. więc wycofuje się z jego kupna. no... myślałam że jest lepszy niż w rzeczywistości. cóż... trudno ! a tego canona niestety nie widzę na allegro... !
__________________
śpiewaj tak jakby nikt cię nie słyszał ! tańcz tak jakby nikt cię nie widział ! kochaj tak jakby nikt nigdy cię nie zranił !

latolato. lato czeka. <3.
madziam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:45   #182
dmch
Przyczajenie
 
Avatar dmch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez madziam90 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie za szczerą odpowiedź !
już wiem że nie warto, ponieważ jeszcze napisałam wiadomość do kogoś kto kupił ten aparat no i powiedział że to zabawka dla dzieci.
Nigdy nie kupuj tutaj czegokolwiek niemarkowego. Przy cyfrówkach żeby zrobić porządną potrzeba mocnego kapitału wejściowego, potem dopiero można zrobić coś wartego uwagi. Przy takich aparatach będę wciskać jak to super są, ale rzeczywistość będzie okrutna - cienkie zdjęcia jak z komórki.


Cytat:
Napisane przez madziam90 Pokaż wiadomość
więc wycofuje się z jego kupna. no... myślałam że jest lepszy niż w rzeczywistości. cóż... trudno ! a tego canona niestety nie widzę na allegro... !
Poszukaj więc podobnych - canon s70 jest jeden, canon s80 już kilka ale stopniowo jeszcze drożej. Warto jednak dołożyć i mieć naprawdę porządny aparat. Nowych już nie ma a kiedyś kosztowały one po kilka tysięcy.
__________________
dmch
dmch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:56   #183
madziam90
Rozeznanie
 
Avatar madziam90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 540
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez dmch Pokaż wiadomość
Poszukaj więc podobnych - canon s70 jest jeden, canon s80 już kilka ale stopniowo jeszcze drożej. Warto jednak dołożyć i mieć naprawdę porządny aparat. Nowych już nie ma a kiedyś kosztowały one po kilka tysięcy.
http://www.allegro.pl/item406847685_...0_a30_a40.html
ten? jakiś tani... hm...
a to chyba w ogóle nie jest normalny aparat tylko jakiś dodatek...

a tak jakby porównać te canony z tym olympus'em:
http://www.allegro.pl/item408934134_...lep_f_vat.html
to któren lepszy?
__________________
śpiewaj tak jakby nikt cię nie słyszał ! tańcz tak jakby nikt cię nie widział ! kochaj tak jakby nikt nigdy cię nie zranił !

latolato. lato czeka. <3.
madziam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 15:00   #184
dmch
Przyczajenie
 
Avatar dmch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez madziam90 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item406847685_...0_a30_a40.html
ten? jakiś tani... hm...
a to chyba w ogóle nie jest normalny aparat tylko jakiś dodatek...
Ten aparat, ale tak jak widzisz tutaj jest tylko dodatek do niego do zdjęć z bliska. Samą tą tylejką zdjęć nie zrobisz.


Cytat:
Napisane przez madziam90 Pokaż wiadomość
a tak jakby porównać te canony z tym olympus'em:
http://www.allegro.pl/item408934134_...lep_f_vat.html
to któren lepszy?
Porównujesz aparaty z dwóch różnych półek, ten olympus jest plastikowym automatem, tamten ma metalową obudowę, do tego rozwinięte tryby manualne i w ogóle znacznie więcej możliwości. Nie do przecenienia też jest w tym canonie akurat szeroki kąt.
Jak chcesz odpowiadający aparat do tego olympusa to oglądnij canony serii A - tak samo - plastikowe automaty. Lepsze są ixusy (ultra małe, metalowe w wiekszości automaty), jest też seria dla zaawansowanych (z literą G - duże ale też większe możliwości). Przy ich cenach to już lepiej jednak lustrzankę.
Powodzenia w wyborze.
__________________
dmch
dmch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 17:05   #185
madziam90
Rozeznanie
 
Avatar madziam90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 540
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez dmch Pokaż wiadomość
Ten aparat, ale tak jak widzisz tutaj jest tylko dodatek do niego do zdjęć z bliska. Samą tą tylejką zdjęć nie zrobisz.
no właśnie właśnie o to mi chodziło... dlatego pisałam że tego jednego modelu nie ma w ogóle na allegro...

Cytat:
Napisane przez dmch Pokaż wiadomość
Porównujesz aparaty z dwóch różnych półek, ten olympus jest plastikowym automatem, tamten ma metalową obudowę, do tego rozwinięte tryby manualne i w ogóle znacznie więcej możliwości. Nie do przecenienia też jest w tym canonie akurat szeroki kąt.
Jak chcesz odpowiadający aparat do tego olympusa to oglądnij canony serii A - tak samo - plastikowe automaty. Lepsze są ixusy (ultra małe, metalowe w wiekszości automaty), jest też seria dla zaawansowanych (z literą G - duże ale też większe możliwości). Przy ich cenach to już lepiej jednak lustrzankę.
Powodzenia w wyborze.
ehm. okey, dziękuję Ci bardzo za rady ! jeszcze się będę musiała zastanowić, bo sama nie wiem... a odpowiadającego aparatu do olympusa nie chcę bo go mam !
__________________
śpiewaj tak jakby nikt cię nie słyszał ! tańcz tak jakby nikt cię nie widział ! kochaj tak jakby nikt nigdy cię nie zranił !

latolato. lato czeka. <3.
madziam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 07:57   #186
mniamm
Przyczajenie
 
Avatar mniamm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Cool Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

mam do Was takie pytanko.. Otóż od niedawna interesuje się fotografią i podkradam aparat cioci, ale to raczej nie wystarcza.. Chciałam zapytać jaki aparat proponujecie dla początkujących? Odrazu mówię, ze budżecik mam nie za duży, potrzebuje czegoś do 1000zł. Pozdrawiam
__________________
Powiedzieć coś bym chciała (...)
zgubiłam znowu się (...)
i nie chce mi się nic.!
mniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:23   #187
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

ale chcesz zwykłą cyfrówkę tak?
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 11:06   #188
mniamm
Przyczajenie
 
Avatar mniamm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
ale chcesz zwykłą cyfrówkę tak?
Raczej tak
__________________
Powiedzieć coś bym chciała (...)
zgubiłam znowu się (...)
i nie chce mi się nic.!
mniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:04   #189
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

A teraz jeszcze przybył Canon 50D i cieplutki Nikon D90... i znowu będą dylematy
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:57   #190
Hwarang
Raczkowanie
 
Avatar Hwarang
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do Hwarang
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Hmm, do 1000 to możesz już skompletować lustrzankę, Sony Alpha A200 + najtańszy Tamron= 1100

http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/269885

Aparat bardzo dobry, za tą cenę, rewelacyjny, spora matryca, bardzo mało szumów, prosty w obsłudze i pasują obiektywy od konica-minolta (używane na alledrogo są naprawdę tanie i świetne jakościowo)

Mi udało się upolować w Fotojokerze (internetowym) za 999pln zestaw, body+tamron 28-80 3,5-5,6 AS

Generalnie, jeśli ktoś chce kupić podstawową lustrzankę, dla początkujących to polecam ten konkretny model, nie wiem czym kierują się ludzie kupujący teraz Nikona D40 (jesli nie maja obiektywow nikona), sony, pomijajac niższą cenę, ma lepszą matrycę i stabilizację obrazu w korpusie (czego nikon i canon nie stosują w większości swoich modeli)
__________________
http://www.glodomor.pl
Hwarang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:58   #191
Hwarang
Raczkowanie
 
Avatar Hwarang
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do Hwarang
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

@D50 Ja bym wybrał D90 albo D200
__________________
http://www.glodomor.pl
Hwarang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 17:21   #192
mniamm
Przyczajenie
 
Avatar mniamm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Question Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

a mam jeszcze jedno pytanie, bo jak na razie jestem w tym temacie zielona .. jaka różnica jest między cyfrówką, a lustrzanką?
__________________
Powiedzieć coś bym chciała (...)
zgubiłam znowu się (...)
i nie chce mi się nic.!
mniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:12   #193
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez Hwarang Pokaż wiadomość
@D50 Ja bym wybrał D90 albo D200
Cierpliwie ciułam na D700
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:54   #194
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez D50 Pokaż wiadomość
Cierpliwie ciułam na D700
Gratuluje samozaparcia
Cena zaporowa jak dla mnie, chyba że starego na allegro sprzedam
Ja go na razie mecze o jakiś przyzwoity obiektyw. Na razie mówi, że go 3000 zł nie swędzi w kieszeni...



A przed ślubem mówił, że kocha...
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:32   #195
Hwarang
Raczkowanie
 
Avatar Hwarang
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do Hwarang
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Generalnie lustrzanka też jest cyfrówką (jeśli mowa o lustrzance cyfrowej), Jak różnica, podstawowa jest taka, że możesz wymienić obiektyw na dowolny pasujący do aparatu (czyli wielkie zoomy i małe stałoogniskowe) więc masz wybór co do optyki, co jest bardzo ważne jeśli chcesz się zagłębiać w temat fotografii. Oprócz tego, lustrzanka ma fizycznie większą matrycę, co powoduje zmniejszenie ilości szumów i poprawienie jakości zdjęć. Lustrzanka jest też szybsza, w aparacie kompaktowym ("cyfrówce") matryca jest cały czas włączona, alby pokazać Ci obraz na ekranie, w momencie wciśnięcia spustu aparat musi ją wyłączyć i włączyć w trybie robienia zdjęć, co wydłuża czas reakcji (dlatego pierwsze cyfrówki były tak powolne, teraz to się zmienia, ale nadal nie są tak szybkie jak lustrzanki) Hmm, starałem się pisać o skutkach a nie różnicach w budowie... generalnie, zrobiono kiedyś test, bardzo wysoki model "kompaktu" z obiektywem zeiss (bardzo dobry) i podstawowa lustrzanka z obiektywem z zestawu (nikon D40 o ile się nie mylę) i droższy, teoretycznie lepszy kompakt okazał się dużo gorszy pod każdym względem. ciekawe

@D50 - D700? Hmmm, nowość, ale chyba jednak wolałbym D300, kosztuje połowę mniej a jest wystarczający. Ogólnie wydaje mi się, że powyżej pewnego progu cenowego zaczyna się "onanizm sprzętowy" właściwy audiofilom (Bez obrazy oczywiście)
__________________
http://www.glodomor.pl
Hwarang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:52   #196
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez Hwarang Pokaż wiadomość
@D50 Ja bym wybrał D90 albo D200
D90 to chyba jakis zart ... opcja filmowania w lustrzance? Rece opadaja. Komu to do czego? Wcisneliby lepiej system AF z D300 a nie probowali lowic klientele na "bajery". Czytajac o tym wynalazku poczulam sie Nikonem wrecz zazenowana. Quo vadis, Nikon?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:01   #197
Hwarang
Raczkowanie
 
Avatar Hwarang
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do Hwarang
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Już dzisiaj z kolegą przeprowadzałem rozmowę na ten temat. To funkcja której używać nie musisz, jest, bo jest, pewnie całkiem ciekawie się z tym pracuje, osobiście chętnie bym to zobaczył. Dyskredytowanie aparatu, za to, że ma "za dużo" nie jest moim zdaniem świetnym pomysłem, bo pomimo tego to wciąż świetny sprzęt do robienia zdjęć, prawda? Przecież nie "olewasz" np. telefonu bo ma stoper a Ty przecież nie potrzebujesz stopera

Ogólnie Nikon zadziwia mnie często tym co robi, pomijając brak stabilizacji w korpusie, sposób zrealizowania (Bóg jeden wie komu potrzebnemu w tej klasie aparatu) live view jest wręcz niedopuszczalny. Np. Sony, w A300 i A350 Umieściło koło górnego lustra małą, niezależną matrycę tylko i wyłącznie do tego (oczywiście wykonuje ona też dodatkowe pomiary), ale do robienia zdjęcia używa już "właściwej" matrycy, a w Nikonie? Podnosi się lustro i jest używana główna matryca, co spowalnia szybkość "strzału". (swoją drogą sony w A700, swoim topowym modelu w ogóle nie chciał wstawiać live view, wiadomo chyba dlaczego)

Pozdrawiam
__________________
http://www.glodomor.pl
Hwarang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:11   #198
D50
Raczkowanie
 
Avatar D50
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez Hwarang Pokaż wiadomość
@D50 - D700? Hmmm, nowość, ale chyba jednak wolałbym D300, kosztuje połowę mniej a jest wystarczający. Ogólnie wydaje mi się, że powyżej pewnego progu cenowego zaczyna się "onanizm sprzętowy" właściwy audiofilom (Bez obrazy oczywiście)
Nikonanizm zaczyna się od modeli D-jednocyfrowych
__________________
Fotograf pasjonat. Fuji S5Pro i kilka szkieł. MyPort.pl. Strona domowa
S5Pro nie został stworzony po to, żeby używać jakiejkolwiek opcji "auto"
Nigdy tak nie rób...
D50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:21   #199
Hwarang
Raczkowanie
 
Avatar Hwarang
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do Hwarang
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez D50 Pokaż wiadomość
Nikonanizm zaczyna się od modeli D-jednocyfrowych
A bo ja wiem? D300 jest cudem :P ogólnie lubię reporterskie sprzęty (w końcu mam coś wspólnego z dziennikarstwem) i D300 jest idealny do tego Wręcz nie do zabicia
__________________
http://www.glodomor.pl
Hwarang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 16:55   #200
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez Hwarang Pokaż wiadomość
Już dzisiaj z kolegą przeprowadzałem rozmowę na ten temat. To funkcja której używać nie musisz, jest, bo jest, pewnie całkiem ciekawie się z tym pracuje, osobiście chętnie bym to zobaczył. Dyskredytowanie aparatu, za to, że ma "za dużo" nie jest moim zdaniem świetnym pomysłem, bo pomimo tego to wciąż świetny sprzęt do robienia zdjęć, prawda? Przecież nie "olewasz" np. telefonu bo ma stoper a Ty przecież nie potrzebujesz stopera

(...)

Pozdrawiam
Owszem, uzywac tej funkcji nie musze, co jednak nie zmienia faktu, ze za nia place. Bo chyba nie myslisz, ze to taki mily gratis od Nikona, bo nas lubia?
Tak jak juz napisalam powyzej, jako potencjalnego kupca, FOTOGRAFA (bo wychodze z zalozenia, ze ta puszka beda zainteresowani glownie ci, ktorzy o fotografii mysla raczej powaznie) , bardziej interesowaloby mnie cos, co w jakis sposob pomogloby mi robic lepsze zdjecia tudziez podwyzszylo komfort uzytku danego body (jako przyklad - wbudowany grip) niz opcja zainspirowana sprzetem znajdujacym sie jakies dwie polki nizej (czytaj kompaktami), ktora w dodatku moze sie okazac malo funkcjonalna ze wzgledu na brak autofocusa ...
Poza tym zyje w przeswiadczeniu, ze jak cos jest do wszystkiego, to tak naprawde jest do niczego . LiveView w D300 moglby dla mnie nie istniec, raz pobawilam sie nim z czystej ciekawosci po czym bardzo szybko doszlam do wniosku, ze to jakies nieporozumienie ... Niby mial byc przydatny do makro - juz by lepiej dali pilota, bardziej by pomogl ...
Przeksztalcanie luster w kompakty czy tez sprzet wielorakiego uzytku jest moim zdaniem smutnym zjawiskiem. Jakby nie moznabylo stworzyc sprzetu, ktory zachwyca tym, do czego ma sluzyc, a nie iloscia nowatorskich bajerow.
Takie jest moje skromne zdanie na ten temat

Pozdrawiam
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:39   #201
Hwarang
Raczkowanie
 
Avatar Hwarang
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do Hwarang
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Ależ są takie sprzęty Hasselblad takie robi

I lustrzanki lustrzankami, ale ja i tak marzę o cyfrowej Leice... (właśnie się zarumieniłem)
__________________
http://www.glodomor.pl
Hwarang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:32   #202
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Mam pytanie do posiadaczy aparatu FinePix S5700. Mam go od dłuższego czasu ale dopiero niedawno zaczęłam używać akumualtorków zamiast baterii.
Chciałabym dowiedzieć się czy używacie specjalnych ładowarek i akumulatorów do tego aparatu

Ja mam Energizer 2500mAh i ładowarkę kupioną z allegro już dość dawno.

Pytam o to bo mam wrażenie, że baterie oraz akumulatorki strasznie szybko padają
Przez dłuższy czas nie używałam aparatu ale w środku były baterie, wczoraj pstryknęłam kilka zdjęć ( na największej jakości) i rozładowały się.
Wiem, że to trochę mojej winy bo przeczytałam dziś w instrukcji, że należy wyjmować baterie gdy przez dłuższy czas nie używamy sprzętu.

A co do akumulatorków to strasznie długo się ładowały i nie wiem czy nie kupiłam za dużej mocy do tego aparatu, w sumie to chyba pół roku przeleżały w szafce nieużywane...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (22,9 KB, 1 załadowań)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:29   #203
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Zastanawiam się nad kupnem aparatu. Chciałabym coś dobrego i w miare taniego. Co powiecie na temat tych aparatów?

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty...powershot_e1.0 jest dostępny w 3 kolorach i podoba mi sie wizualnie. Ale jak się sprawuje? Nie znam się może Wy sie wypowiecie..
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:04   #204
nataszka1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 74
Question Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Witajcie!!!
JA mam Canona EOS d350, robi ladne zdjecia, ale ja nie wykorzystuje w pelni jego mozliwosci, robie zdjecia na trybach manualnych, duzo czytalam poradnikow na temat robienia zdjec i bardzo lubie fotografowac. Jest to moj pierwszy aparat tego typu, tzn lustrzanka cyfrowa i mam ja dopiero okolo roku. W zasadzie nie mam do niego zastrzezen, tylko kolor zielony wydaje mi sie, ze nie wychodzi za ladny na zdjeciach na zewnatrz, taki jakis blady, probowalam na roznych trybach i z roznymi ustawieniami i nic.Ale tak poza tym wszystko OK jak dla mnie.

Problem w tym, ze po pierwsze na razie nie mam funduszy, aby dokupic do aparatu dodatkowe obiektywy lub statyw. Mam tylko ten podstawowy kit.
Poza tym brakuje mi jednak w aparacie mozliwosci nagrywania filmow.
Aparat jest dosyc ciezki i zajmuje duzo miejsca, a ja czesto zabieram go ze soba, wiec troche sprawia mi to problemu, bo to dodatkowa torba. A z malym dzieckiem to i tak tych toreb ma sie zawsze troche....

Prosze doradzcie mi na co moglabym kupic w zamian....ale cos dobrego, moze jakas hybryda????W sredniej klasie cenowej, tzn zeby wystarczylo mi po sprzedaniu tego Canona.
Nie znam sie az tak dobrze........ale zeby zdjecia byly wyrazne, mozliwosc robienia zdjec w ruchu i zeby dlugo sie nie ladowal (tzn zeby mozna bylo szybko robic kilka zdjec po kolei, w Nikonie zwyklej cyfrowce, ktora kiedys mialam zawsze lampa dlugo sie ladowala po zdjeciu-i to bylo zle, ale zielen tam wychodzila piekna, choc zdjecia czesto nie wyrazne)

Dziekuje
nataszka1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:42   #205
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

ja właśnie sprawiłam sobie prezent i zamówiłam canona ixus 80 IS słyszałam, że jest dobry i kumpel obeznany w temacie również powiedział, że mogę śmiało zamawiać jest śliczniutki i różowiutki hehe ahhh te reklamy w naszych kobiecych gazetkach ... działają działają

extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:11   #206
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Napisze coś ktoś o Canonie E1 lub Canonie A2000Is??? Z tych z poprzedniego postu podoba mi się brązowy Mogłabyś jak już będziesz miała ten aparacik wkleić jakieś przykładowe fotki????
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 17:05   #207
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: FOTOGRAFIA- jakie macie aparaty?

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
sony alpha a300 od niedawna. Wczesniej canon powershot s1 is
Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwą posiadaczką Sony a200 . Na razie ze standardowym kitem .
I jak wrażenia dziewczyny?
Z tego co tutaj obserwuję to rzadko pojawiają się Soniaki. Wszyscy chwalą Nikony i Canony.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.