Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 22:09   #271
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: pocieszcie mnie -bo sie zabije-rycze od 2 godzin

ściąganie farby odradzam. to jeszcze zalezy od wlosów. nie jestem fryzjerką ale próbowalam zejść z czerni na blond.efekt?opłakany.mimo zapewnień znakomitych fryzjerów nic z tego nie wyszło a jeśli wyszło to tylko siano na głowie.nadal jestem brunetką.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:08   #272
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
|nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

czesc kochane wczoraj pofarbowałam swoje naturalne wlosy farba "Loreal Preference -jasny braz zlocisty" kolor wyszedl rudy!! jak pozbyc sie chociaz troszkę tego okropnego odcienia

Nawet minimalna zmiana mnie ucieszy polanie sokiem z cytryny? czeste mycie?? proszę o pomoc wrecz błagam
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:24   #273
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Spróbój zrobić płukankę do włosów, może chociaż trochę pomoże, odczekaj 2 tygodnie i pofarbuj włoski jeszcze raz
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:54   #274
anya84
Raczkowanie
 
Avatar anya84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

moja znajoma walczyła rewitalizerem (chyba dobrze napisałam) koloru...
bardzo sobie go chwaliła
anya84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:04   #275
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Cytat:
Napisane przez mozaika88 Pokaż wiadomość
czesc kochane wczoraj pofarbowałam swoje naturalne wlosy farba "Loreal Preference -jasny braz zlocisty" kolor wyszedl rudy!! jak pozbyc sie chociaz troszkę tego okropnego odcienia

Nawet minimalna zmiana mnie ucieszy polanie sokiem z cytryny? czeste mycie?? proszę o pomoc wrecz błagam
A może poczekaj jeszcze jakieś 2 tygodnie pomaluj ciemniejszą farbą?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:07   #276
Kasiulka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

tak, to jest najlepszy pomysł
Kasiulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:12   #277
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Z czasem kolor się zmyje, ale ruda poświata pozostanie. Najlepiej ufarbować na ciemniejszy kolor
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 15:31   #278
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

moze zle to ujełam to nie jest do konca rudy, to jest taki karmel,tzn bardzo cieply brazik. ale z tendencja do rudosci.
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:37   #279
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

mi sie wydaje ze im bardziej kolor bedzie sie zmywał tym bardziej bedziesz ruda ... spróbuj myć szamponem wychładzającym do blondu (np. Joanna ma taki) , odczekaj trochę i pofarbuj farbą która ma popiel w nazwie (polecam Joanna Naturia Gołębi popiel- tylko proponuję rozcieńczyć oksydant bo jest bardzo wysoki)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:43   #280
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Często przy połączeniu ciepłego odcienia z zimnym wyjdzie zielona poświata
Kolor zmyje się z czasem Zależy Ci na zimnym odcieniu ?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:46   #281
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

jeżeli jest słowo ,,złocisty" to zawsze będzie na początku lekko rudawy. Umyj kilka raz włosy, za każdym razem troszkę wypłukasz tej rudosci Natomiast słowo ,,popielaty" w nazwie farby oznacza że można spodziewać się na początku koloru ,,szaro-buro-zielonego"

moja rada- dokładnie umyj włosy, spień szampon, potrzymaj chwilę i spłucz i powtórz
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 15:54   #282
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Cytat:
Napisane przez mozaika88 Pokaż wiadomość
moze zle to ujełam to nie jest do konca rudy, to jest taki karmel,tzn bardzo cieply brazik. ale z tendencja do rudosci.
Wiem o co Ci chodzi bo sama mam cos takiego na odrostach Tak to jest jak się kładzie jaśniejszą farbe od pierwotnego koloru Ale ja na dniach bede farbowac ciemniejszym kolorem i mam nadzieję, że już nic nie będzie widać bo sporo już odczekałam
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:58   #283
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Zafarbowanie na ciemniejszy kolor to też jakieś rozwiązanie Jednak rude refleksy będą przebijać. Kiedyś pozbyłam się tego problemu robiąc u fryzjera zimny odcień brązu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:01   #284
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Zafarbowanie na ciemniejszy kolor to też jakieś rozwiązanie Jednak rude refleksy będą przebijać. Kiedyś pozbyłam się tego problemu robiąc u fryzjera zimny odcień brązu
Właśnie ja będę farbować brązem
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:06   #285
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Żeby nie przebijały rude trzeba kilka razy walnąć brąz
Chyba, że komuś zależy na rudawych refleksach
Ja chciałam mieć brąz... dobijało mnie, że w słońcu była taka poświata. Dopiero jak nałożyłam zimny odcień to problem zniknął. Użyłam farby matrix
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:14   #286
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Żeby nie przebijały rude trzeba kilka razy walnąć brąz
Chyba, że komuś zależy na rudawych refleksach
Ja chciałam mieć brąz... dobijało mnie, że w słońcu była taka poświata. Dopiero jak nałożyłam zimny odcień to problem zniknął. Użyłam farby matrix
Ja chcę po prostu mieć jednakowy kolor włosów na całek glowie a rudawy refleksik na słońcu w ogóle mi nie przeszkadza I teraz nie będę już kombinowac z kolorami i pozostanę raczej na dłuższy czas przy brązie

ps. farby Matrix są dostępne tylko w sklepach fryzjerskich? ile zazwyczaj kosztują?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2010-02-02 o 16:20
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:54   #287
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

ja byłam ruda, jak się pofarbowałam garnierem na 'złoty jasny brąz' (normalnie włosy mam coś jak średni brąz). I wtedy poratował mnie szampon ziołowy, nie mówię, że farba się zmyła całkowicie, ale nei byłam już marchewką
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:59   #288
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

Lady in Blue ja kupuje przez internet. Farba plus oksydant razem z wysylka ok. 50 zl.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:33   #289
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

kochana,powiedz cos blizej o tym szamponie ziolowym?? prosze, proszę
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 20:05   #290
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: |nieudane farbowanie!!-dziewczyny pomocy:(

zwykły szampon ziołowy, może być z czarną rzepą albo pokrzywą- do kupienia w aptece, sklepie zielarskim i zwykłej drogerii. Kolor wypłukuje też szampon przeciwłupieżowy
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:45   #291
ikkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
nieudane farbowanie-szare włosy ratunku!!

Mam, jak dla mnie, ogromny problem! Chodzi o to , że do tej pory byłam blondynką i używałam jedynie rozjaśniaczy 5-6tonów. Niestety nie podobał mi się żółty odcień włosów, więc postanowiłam zafarbować je na kolor Mroźny Blond palette XXL. I teraz bardzo tego żałuję, ponieważ wyszedł mi totalnie szary kolor włosów.. Ubolewam nad tym strasznie bo wyglądam jakbym osiwiała Jak mogę się pozbyć koloru?? Może zmyje się trochę po czasie?? Farbować ich znowu jest mi szkoda, żeby nie zniszczyć włosów.. Jakieś pomysły ?? Proszę o pomoc
ikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:14   #292
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: nieudane farbowanie-szare włosy ratunku!!

Kąpiel rozjaśniająca - rozjaśniacz + oksydant + odżywka+ sampom + woda - mieszkanke nakladasz na włosy i tak jkabys myla szamponem ale trzymasz troche dłużej -v przynajmniej masz pewność, ze nie wyjdą ci tym razem zielone
I do zapamietania rozjasniacz pokryty zimnym odcieniem daje szarość
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:22   #293
ikkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: nieudane farbowanie-szare włosy ratunku!!

Dzięki wielkie! właśnie jestem po takiej kąpieli i muszę przyznać, że kolor wyszedł super ;] Nie ma już żółtych przebarwień ale zostało parę szarawych pasemek i wszystko świetnie ze sobą komponuje. Jestem bardzo zadowolona )) Dziękuję Ci bardzo za uratowanie włosków!!
ikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:51   #294
rebelion696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Angry Nieudane farbowanie

Cześć. Jest to mój 'debiut' na wizażu, którego nie zdążyłam jeszcze w pełni poznać, więc proszę o wyrozumiałość Do rzeczy. Włosy, które w lutym malowałam na czekoladę (do dziś wyglądały na średni brąz) postanowiłam 'zrudzić'. W tym celu kupiłam garnier 100% color nr 743 liczyłam się z tym, że odcień nie będzie tak intensywny lub farba może nie poradzić sobie z ciemnymi włosami. Nie spodziewałam się jednak, że odrosty (które przy brązie były zupełnie niewidoczne) osiągną dokładnie taki kolor jak na opakowaniu! W tej chwili nie wiem co zrobić, wyglądam fatalnie, bo do ok. 5 cm od nasady i przy samej twarzy włosy mają kolor marchewkowy (który nawet mi się podoba), a dalej średni brąz nie mający z rudym nic wspólnego. Wiem, że sama jestem sobie winna, ale naprawdę jestem w tej chwili nieco 'spanikowana'. W jaki sposób wyrównać kolor? Czy nałożenie innej farby może pomóc? Czy mogę sobie sama z tym poradzić? Jeśli nie, to co powiedzieć fryzjerce?Jak unikać takiej różnicy kolorów w przyszłości? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
rebelion696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:02   #295
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Nieudane farbowanie

Z ciemnymi włosami sobie mało co 'radzi' - przynajmniej z mojego doświadczenia...
A takie farby zawsze chwytają przy odroście a resztę włosów może obdarują refleksem... i tyle.
Możesz spróbować ciemnym brązem... aczkolwiek ciężko pewnie będzie Ci się pzobyć rudych refleksów...
A jesli chcesz mieć rude to dekoloryzacja u fryzjera...
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:24   #296
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Nieudane farbowanie

teraz to chyba najprosciej zamalowac brazem cale wlosy.
na przyszlosc jesli bedziesz chciala uzyc jasnej farby to musisz rozjasnic wlosy bo na ciemnych wlosach nigdy nie wyjdzie ci kolor jak na pudelku gdy nalozysz jasniejsza farbe. marchewka na farbowanym brazie moze dac rudawa poswiate, na naturalnym wyjdzie lepiej.


Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Z ciemnymi włosami sobie mało co 'radzi' - przynajmniej z mojego doświadczenia...
A takie farby zawsze chwytają przy odroście a resztę włosów może obdarują refleksem... i tyle.
Możesz spróbować ciemnym brązem... aczkolwiek ciężko pewnie będzie Ci się pzobyć rudych refleksów...
A jesli chcesz mieć rude to dekoloryzacja u fryzjera...
co za glupota. jak sie nie zna zasad farbowania to wszystkie farby beda zle i be. Po prostu zadna farba nie rozjasni znacząco ciemnych wlosow, chce sie miec jasne to trzeba wlosy odbarwic tj rozjasnic i dopiero nalozyc farbe.

co do dekoloryzacji to takze bzdura. wystarczy rozjasnic, z brazu sam rozjasniacz juz zrobu rudy z tym ze niestety nie rowny wiec konieczna bedzie farba.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:40   #297
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Nieudane farbowanie

albo idź do fryzjera, albo możesz pokryć odrosty ciemnym kolorem długo trzymająć i potem tylko na powiedzmy 10 min dać na całość, to wyrówna kolor, ale bedzie ciemny, jednak bedziesz juz miała taka baze aby później zmienić kolor
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:54   #298
rebelion696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudane farbowanie

Zamalowanie na brązowo raczej nie wchodzi w grę, bo zależy mi na rudych. Myślę raczej o zbliżeniu koloru ciemniejszych włosów do rudego, o ile to możliwe, bo jeżeli zrobię na odwrót później jeszcze trudniej będzie mi uzyskać rudy (przynajmniej tak mi się wydajne). Jeśli się nie da, będę musiała pomyśleć o przyciemnieniu góry ;/
Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
co do dekoloryzacji to takze bzdura. wystarczy rozjasnic, z brazu sam rozjasniacz juz zrobu rudy z tym ze niestety nie rowny wiec konieczna bedzie farba.
Uważasz, że mogłabym je samodzielnie rozjaśnić? Jeśli tak, to jaki produkt polecasz? Mogę zacząć od razu, czy lepiej dać włosom trochę odpocząć?
rebelion696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:13   #299
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Nieudane farbowanie

ja ci odradzam dekoloryzacje na własną ręke, to bardzo silny zabieg, wiesz mi, jeśli nie chcesz całych włosów zrobic na ciemniejszy to idź do fryzjera i on na pewno ci zrobi świetny rudy, taki jaki chcesz... sama możesz zniszczyc włosy i uzyskać naprawde kiepski rezultat...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:53   #300
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez rebelion696 Pokaż wiadomość
Uważasz, że mogłabym je samodzielnie rozjaśnić? Jeśli tak, to jaki produkt polecasz? Mogę zacząć od razu, czy lepiej dać włosom trochę odpocząć?
oczywiscie ze mozesz je samodzielnie rozjasnic. tylko lepiej gdybys wkleila zdjecie swoich wlosow, zebym mogla sie rozeznac jaki odcien brazu dokladnie masz to powiem cos wiecej. rozjasniacze, sama mialam okazje wyprobowac z joanny i palette, są ok.

narazie nie kombinuj, dopiero co farbowalas. poczekaj miesiac az farba sie troche wypluka. no chyba ze koniecznie musisz JUZ to ocen stan swoich wlosow, jesli sa przesuszone to odzywka, maska, a za kilka dni sobie rób te rozjasnianie. Jak nie masz zniszczonych to mozesz nawet jutro. Ale rozjasnianie wysusza wlosy przewaznie (przewaznie bo zalezy od pielegnacji, ja mialam zawsze tylko lekko przesuszone koncowki, ktore musialam obciac a rozjasnialam juz kilka razy)

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja ci odradzam dekoloryzacje na własną ręke, to bardzo silny zabieg, wiesz mi, jeśli nie chcesz całych włosów zrobic na ciemniejszy to idź do fryzjera i on na pewno ci zrobi świetny rudy, taki jaki chcesz... sama możesz zniszczyc włosy i uzyskać naprawde kiepski rezultat...
dziewczyno, mylisz dekoloryzacje z rozjasnianiem. to nie jest to samo.

owszem, prosciej isc do fryzjera ale gdy sie wie co i jak zrobic to mozna takze samemu w domu. tylko wiadomo kosmetyki drogeryjne sa troche gorszej jakosci jesli to na nich chce sie bazowac ja tez polecam fryzjera jesli sie robi takie znaczace zmiany, ale jesli ktos nie ma kasy lub jakis inny powod to nie bede mowic ze nie da sie samemu, bo da sie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.