Przedłużanie rzęs - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 07:09   #841
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny!!! założyłam sobie wkońcu rzęsy! są przepiękne i mega wygodne.
teraz wiem jak to wygląda od drugiej strony.

oto są moje rzęski


teraz to chyba tylko brak kasy i strach pred kiepską kosmetyczką może mnie powstrzymać przed ich stałym noszeniem...

aha no i były tu batalie odnośnie stanu rzęs po 5 tygodniach... właśnie wczoraj miałam taką klientkę. dokłądnie po 5 tygodniach.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2011-08-28 o 07:22
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:46   #842
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs

moge zazdroscic kazdej Pani ktora po 5 tyg tak wyglada
ja uzupelniam po 2 - gora 3 tyg :-( mam tak tlusta cere ze rzeski sie po prostu odklejaja od naturalnej...
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 15:14   #843
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
moge zazdroscic kazdej Pani ktora po 5 tyg tak wyglada
ja uzupelniam po 2 - gora 3 tyg :-( mam tak tlusta cere ze rzeski sie po prostu odklejaja od naturalnej...
Uuuuu to nie zazdroszcze ja chodzę uzupełniać co 4 tyg ale czasami zdarzy mi się w 5 i z ręką na sercu moge przyznac ze wyglądają duuuuuuzo lepiej niz z tego zdjecia zamieszczonego powyżej.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:36   #844
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
moge zazdroscic kazdej Pani ktora po 5 tyg tak wyglada
ja uzupelniam po 2 - gora 3 tyg :-( mam tak tlusta cere ze rzeski sie po prostu odklejaja od naturalnej...
A probowalas zmieniac kleje? firmy? Ja zmienialoam salon kilka razy
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:03   #845
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Uuuuu to nie zazdroszcze ja chodzę uzupełniać co 4 tyg ale czasami zdarzy mi się w 5 i z ręką na sercu moge przyznac ze wyglądają duuuuuuzo lepiej niz z tego zdjecia zamieszczonego powyżej.
no proszę, a jak się po raz pierwsy wypowiedziałam o 5 tygodniowych rzęskach to się żadna nie odezwała że ma lepiej
oczywiście nie wszystkie po 5 tygodniach tak wyglądają. niektóre lepiej niektóre gorzej. ale ten stan to raczej norma. zobaczę co mi samej pozostanie po kilku tygodniach
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:30   #846
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
no proszę, a jak się po raz pierwsy wypowiedziałam o 5 tygodniowych rzęskach to się żadna nie odezwała że ma lepiej
oczywiście nie wszystkie po 5 tygodniach tak wyglądają. niektóre lepiej niektóre gorzej. ale ten stan to raczej norma. zobaczę co mi samej pozostanie po kilku tygodniach
Ale 3-4 tydzień to absolutnie najlepszy czas na uzupełnianko.Przynajmni ej oko nie traci w ogóle z uroku
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 14:41   #847
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nadiuszka ładne masz rzęski.
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 15:04   #848
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Ale 3-4 tydzień to absolutnie najlepszy czas na uzupełnianko.Przynajmni ej oko nie traci w ogóle z uroku

podzielam te opinię!
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 21:05   #849
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
to juz sama nie wiem co robic....

wiadome jest ze cale zyciej je przedluzac nie bede.... teraz akurat mam na to pieniadze i jest to dla mnie wygoda...

przedluzalabym jeszcze dalej jakis czas.... ale boje sie wlasnie ze jak juz przestane to robic to nie bede miec wlasnych rzes....

ale skoro piszecie ze rzesy rosna.... bo ja sie nigdy nad tym nie zastanawialam... rzesy jak rzesy sa bo sa

moze ktos napisze jak wyglada stan rzes po zdjeciu??? czego sie spodziewac...
Przedłużanie rzęs 1:1 nie ma żadnego negatywnego wpływu na rzęsy naturalne. Nie musisz się bać
Cytat:
Czy sztuczne rzęsy nie niszczą rzęs prawdziwych?

Nie. Rzęsy ulegają wymianie co jakiś czas. Gdy odpadają razem z rzęsami doklejanymi, na ich miejsce wyrastają nowe, zdrowe rzęsy, które nie miały styczności z rzęsami sztucznymi.


Źródło: http://www.sztucznerzesy.com/faq/
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:31   #850
wrobelek87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 31
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Ja slyszalam ze lzawienie czesto jest spowodowane zla jakoscia kleju.
wrobelek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:53   #851
Nata_w
Przyczajenie
 
Avatar Nata_w
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

A to nie jest tak, ze oko może być podrażnione przy aplikacji rzęs? A to może być spowodowane tym, że pani zakładająca rzęsy nie bardzo umie i nie ma doświadczenia w tym? Bo mi się wydaje, że to może być powód. Ja od zawsze przedłużam w jednym miejscu i nie mam żadnych złych doświadczeń z tym. Moja zasada nr. 1 – przedłużania rzęs tylko u certyfikowanych stylistek. Nie stać mnie na psucie swojej urody zamiast, ale stać mnie na upiększanie jej
Nata_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 20:03   #852
marlika
Przyczajenie
 
Avatar marlika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie do końca się z tym wszystkim zgodzę. Taka powinna być teoria, że sztuczne rzęsy nie niszczą naszych naturalnych i rzeczywiście teoria pokrywa się z praktyką w dobrych salonach. Ja niestety miałam okazję zawitać tam gdzie teoria się nie pokrywa z praktyką.... nie miałam za dużo kasy do przeznaczenia na ten zabieg i umówiłam się z panią z ogłoszenia i pomijam, że sam wygląd moich rzęs pozostawił wiele do życzenia to wydaje mi się, że za sprawą złej jakości kleju zniszczyły się moje rzęsy. Już następnego dnia moje naturalne rzęsy zaczęły wypadać... A po kilku dniach dosłownie się kruszyły.... Ale na szczęście moja historia skończyła się dobrze. Znalazłam salon gdzie zdjeli mi te rzęsy i założyli nowe i ładne. I tym razem moje naturalne rzęsy na tym nie ucierpiały.
marlika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:07   #853
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny, wszystkie jesteśmy różne i każda różnie reaguje na ten sam kosmetyk i klej.

mam ten sam klej od ponad roku. jedną klientkę uczulił, część (jakieś 5-10%) ma zaczerwienione oczka kilka godzin po aplikacji (po kropelkach typu Visine znika to bez śladu). reszta idzie se szczęśliwie na kilka tygodni i przychodzi dopiero na dopełnienie. sama sobie nim rzęski zakładałam i nie miałam żadnych komplikacji. 1 uczulona klientka w ciągu roku jakoś nie przekona mnie do zmiany kleju na ten o gorszej przyczepności.

jeżeli wiecie że cokolwiek was uczula, powinnyście o tym KONIECZNIE uprzedzić kosmetyczkę (zresztą powinna przed aplikacją wypełnić ankietę z klientką) aby mogła zastosować neutralny klej albo wcale odmówić takiej klientce.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2011-09-01 o 07:13
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:39   #854
maniula152
Przyczajenie
 
Avatar maniula152
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marlika Pokaż wiadomość
Nie do końca się z tym wszystkim zgodzę. Taka powinna być teoria, że sztuczne rzęsy nie niszczą naszych naturalnych i rzeczywiście teoria pokrywa się z praktyką w dobrych salonach. Ja niestety miałam okazję zawitać tam gdzie teoria się nie pokrywa z praktyką.... nie miałam za dużo kasy do przeznaczenia na ten zabieg i umówiłam się z panią z ogłoszenia i pomijam, że sam wygląd moich rzęs pozostawił wiele do życzenia to wydaje mi się, że za sprawą złej jakości kleju zniszczyły się moje rzęsy. Już następnego dnia moje naturalne rzęsy zaczęły wypadać... A po kilku dniach dosłownie się kruszyły.... Ale na szczęście moja historia skończyła się dobrze. Znalazłam salon gdzie zdjeli mi te rzęsy i założyli nowe i ładne. I tym razem moje naturalne rzęsy na tym nie ucierpiały.

Nie ma się czym chwalić ale jestem po nieudanym przedłużaniu rzęs;/;/ i chętnie się dowiem gdzie miałaś dobrze przedłużane rzęsy? i chyba moją nową zasadą też będą – tylko certyfiknowane stylistki!!
maniula152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 23:09   #855
marlika
Przyczajenie
 
Avatar marlika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ta zasada pozwala uniknąć wielu przykrości. Ja kiedys tez mialam problemy ze łzawieniem rzes i zlej długości rzesami. Ale od ponad pół roku przedłużam rzesy tylko w xtreme lashes i jestem bardzo zadowolona. jest certyfikat i sa udane rzesy
marlika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:14   #856
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Mam jeszcze kilak pytań - przepraszam, że tak zawracam Wam głowe, ale jak już pisałam dopiero przymierzam się do pierwszego przedłużania

Czy możecie mi powiedzieć jaka jest rozsądna cena za przedłużanie 1:1 w Wwie? Wiem, że zawsze lepiej posprawdzać opinie o slaonie/osobie, która ma zabieg wykonywać, ale chciałabym wiedzieć ile mniej więcej taki zabieg powinien kosztować, żeby od razu odrzucić miejsca gdzie są podejrzanie niskie ceny albo wzięte z sufitu. Na co jeszcze poza ceną, certyfikatami warto zwrócić uwagę?

Bardzo prosze o pomoc
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:11   #857
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

lewandm najlepiej iść tam, gdzie polecają Ci znajome. Nawet obca kobieta zapytana gdzie robiła taką usługę i czy ją poleca na pewno poleci taką godną polecenia. .... bluah ale mi się wysłowić dziś ciężko wysłowić
Jeżeli nie ma takowych w Twoim gronie warto pochodzić, popytać o portfolio, na artykułach jakiej firmy stylistka pracuje, czy robi ankietę, czy po prostu podchodzi do tego profesjonalnie.
Ale najlepiej z polecenia i dobrze jeszcze jak zobaczysz takie rzęski, które będą wyglądały "czysto". Bez gródek kępek w miarę prosto układające się.

Powodzenia życzę
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:54   #858
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
lewandm najlepiej iść tam, gdzie polecają Ci znajome. Nawet obca kobieta zapytana gdzie robiła taką usługę i czy ją poleca na pewno poleci taką godną polecenia. .... bluah ale mi się wysłowić dziś ciężko wysłowić
Jeżeli nie ma takowych w Twoim gronie warto pochodzić, popytać o portfolio, na artykułach jakiej firmy stylistka pracuje, czy robi ankietę, czy po prostu podchodzi do tego profesjonalnie.
Ale najlepiej z polecenia i dobrze jeszcze jak zobaczysz takie rzęski, które będą wyglądały "czysto". Bez gródek kępek w miarę prosto układające się.

Powodzenia życzę
Dziękuje bardzo Na spokojnie poszukam, popytam i mam nadzieje, że znajdę godne polecenia miejsce
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 18:03   #859
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Tylko polecenie!Ja dzieki temu jestem szczesliwą posiadaczką długo,długo już rzęsek!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 16:38   #860
Nata_w
Przyczajenie
 
Avatar Nata_w
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez maniula152 Pokaż wiadomość
Nie ma się czym chwalić ale jestem po nieudanym przedłużaniu rzęs;/;/ i chętnie się dowiem gdzie miałaś dobrze przedłużane rzęsy? i chyba moją nową zasadą też będą – tylko certyfiknowane stylistki!!

Ta zasada pozwala uniknąć wielu przykrości. Ja kiedyś też miałam problemy ze łzawieniem i ze złą długością rzęs. Ale od ponad pół roku przedłużam rzęsy tylko w xtreme lashes i jestem bardzo zadowolona. Jest certyfikat i są udane rzęsy
Nata_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:43   #861
irminak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs

powodów łzawiących rzęs może być kilka ale rzeczywiście tak jak piszecie główne to kiepskiej jakości klej, albo nawet nienajlepsze jakości rzęsy. zdarza się też, że rzęsy są z tworzyw naturalnych które bardzo często uczulają. a do tego jeśli pani stylistka nie bardzo wie gdzie przyklejać to też można wyjść z poważnie podrażnionymi oczami.
irminak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 17:01   #862
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny, nie mogę znaleźć ceny metody 1:1... pomozcie plz, jadę na wakacje i chcialabym zalozyc, zeby nie meczyc się z tuszem itd., pelny relaks .
Macie kogos poleconego w Bielsku-Białej?
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:52   #863
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie mogę znaleźć ceny metody 1:1... pomozcie plz, jadę na wakacje i chcialabym zalozyc, zeby nie meczyc się z tuszem itd., pelny relaks .
Macie kogos poleconego w Bielsku-Białej?
W Krk w dobrym salonie- 300 zł,uzupełnienie-150zł
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:31   #864
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
W Krk w dobrym salonie- 300 zł,uzupełnienie-150zł
Czasem nawet i więcej, wszystko zależy od jakości.
Zwróć uwagę przy cenie na ilość rzęs, jaką przyklejają, żeby się nie okazało, że za mało..

Roxanaa a Ty robiłaś sobie rzęski? Jeśli tak gdzie?
Ja się zamierzam, ale jakoś nie mogę trafić - człowiek taki zabiegany.
Widziałam efekt na siostrze - bierze ślub w niedzielę i robiła rzęski w Pure Diamond. Efekt świetny. Z tego co rozmawiałyśmy ze stylistką, to czasem przykleja się 100 rzęs, a czasem nawet 140, dlatego warto się dowiedzieć ile przyklejają, żeby się nie okazało, że trzeba zapłacić więcej, bo to może być przykra niespodzianka. Lepiej wiedzieć od razu na co się szykować.
A ja może na sylwestra zaszaleję
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 03:39   #865
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Przedłużanie rzęs

vikuniaa:
Witam, również poszukuję osoby z Bielska-Białej, która przedłuża rzęsy i jest godną polecenia stylistką... Jeśli masz już kogoś takie bardzo Cię proszę o "namiary" do tej osoby
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 07:45   #866
rzeskaOL
Raczkowanie
 
Avatar rzeskaOL
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 65
GG do rzeskaOL
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja moge polecić salon w Olsztynie
rzeskaOL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 10:42   #867
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez plustek1 Pokaż wiadomość
Czasem nawet i więcej, wszystko zależy od jakości.
Zwróć uwagę przy cenie na ilość rzęs, jaką przyklejają, żeby się nie okazało, że za mało..

Roxanaa a Ty robiłaś sobie rzęski? Jeśli tak gdzie?
Ja się zamierzam, ale jakoś nie mogę trafić - człowiek taki zabiegany.
Widziałam efekt na siostrze - bierze ślub w niedzielę i robiła rzęski w Pure Diamond. Efekt świetny. Z tego co rozmawiałyśmy ze stylistką, to czasem przykleja się 100 rzęs, a czasem nawet 140, dlatego warto się dowiedzieć ile przyklejają, żeby się nie okazało, że trzeba zapłacić więcej, bo to może być przykra niespodzianka. Lepiej wiedzieć od razu na co się szykować.
A ja może na sylwestra zaszaleję
Kochana ja przedłużam od ponad 3 lat w tym samym salonie.Stylistka klei ci tyle rzęsek ile masz na oku czyli 1:1.Absolutnie nie zamieniłabym na żadną inną.Profesjonalizm i kropka.Jak chcesz służę namiarami.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 11:24   #868
Wiktusiaczek
Zadomowienie
 
Avatar Wiktusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 402
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Kochana ja przedłużam od ponad 3 lat w tym samym salonie.Stylistka klei ci tyle rzęsek ile masz na oku czyli 1:1.Absolutnie nie zamieniłabym na żadną inną.Profesjonalizm i kropka.Jak chcesz służę namiarami.
To ja poproszę na priv, bo Kraków w końcu nie tak daleko
Ale nadal poszukuję w Bielsku...
Wiktusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:01   #869
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
To ja poproszę na priv, bo Kraków w końcu nie tak daleko
Ale nadal poszukuję w Bielsku...
poszło...
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:39   #870
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez plustek1 Pokaż wiadomość
Z tego co rozmawiałyśmy ze stylistką, to czasem przykleja się 100 rzęs, a czasem nawet 140, dlatego warto się dowiedzieć ile przyklejają, żeby się nie okazało, że trzeba zapłacić więcej, bo to może być przykra niespodzianka. Lepiej wiedzieć od razu na co się szykować.
A ja może na sylwestra zaszaleję
nie daj sobie liczyc od sztuki rzes, to bzdura
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.