Pomoc dla 10-miesięcznej Wandy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 14:06   #1
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328

Pomoc dla 10-miesięcznej Wandy


Witam
Drogie Wizażanki,
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojej 10-miesięcznej siostrzenicy Wandy.

Kilka dni temu zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy oka – siatkówczak. Rozwija się on w komórkach siatkówki i jest najczęstszym nowotworem złośliwym gałki ocznej u dzieci. Nie leczony prowadzi do śmierci, rocznie zdiagnozowany jest u ok 30 przypadków u dzieci poniżej 5 roku życia. Tylko w podjęcie szybkiego leczenia daje gwarancje, że nie nastąpi rozwój choroby. Jak również daje nadzieje na uratowanie wzroku małej Wandy. Najlepsze efekty w leczeniu siatkówczaka ma klinika w Londynie, lecz koszty leczenia tam to wydatek ok 25 000 funtów, których rodzina nie jest w stanie udźwignąć.


Od momentu kiedy dowiedzieliśmy się o chorobie staramy się ze wszystkich sił aby nagłośnić sprawę. Dla mnie i dla mojej rodziny w tym momencie najważniejsze, jest to żeby Wanda znów mogła normalnie spojrzeć na świat i chcemy ku temu dołożyć wszelkich starań, ponieważ każde dziecko zasługuję na to by dostrzegać miłość, którą mu ofiarujemy.

Jeśli są osoby, które chciałyby pomóc i wpłacić na konto chociaż symboliczną kwotę dla Wandzi, to bezpośrednich wpłat należy dokonywać na rachunek:


Fundacja Aby żyć
ul. Mogilska 40, 31-546 Kraków
77 1910 1048 2101 0290 5873 0010
W tytule przelewu: pomoc dla Wandy Babińskiej

A jeśli ktoś z Was jeszcze się nie rozliczył to proszę o przekazanie 1% podatku Wandzie. Aby dokonać przekazania 1% należy wpisać KRS 0000276006 i dopisać w pozycji Cel szczegółowy: pomoc dla Wandy Babińskiej

Wszystkim, którzy będą mieli możliwość pomóc chciałabym szczególnie podziękować.
Mam nadzieje, że uda nam się wygrać z chorobą.


tu link bezpośrednio do fundacji: http://abyzyc.pl/wanda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wanda 1 % podatku.jpg (72,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wanda zdj.jpg (52,5 KB, 41 załadowań)
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc

Edytowane przez Coco trini
Czas edycji: 2013-03-15 o 21:30
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 14:49   #2
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Pomoc dla 10-miesięcznej Wandy

Straszna choroba

Czy rodzice coś działają? Jakieś akcje charytatywne, plakaty itp?

Jeśli mogę podpowiedzieć to:
- zapytać się w swojej parafii proboszcza, czy nie zorganizowałby zbiórki po mszy lub na mszy na tacę (może się zgodzi?- mój sam wyszedł z taką inicjatywą => dwie dziewczynki z naszej parafii zachorowały na białaczkę, tydzień wcześniej ogłosił, że następna zbiórka niedzielna na nasze dziewczynki, uzbieraliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych!!!! do podziału na dwie),
- ogłosić się na stronie miasta,
- poprosić lokalne media - może zrobią jakiś reportaż w tv lub/ i w radiu,
- iść do szkół i poprosić dyrektórów o pozwolenie na przyklejenie plakatów - z wycinanym numerem konta- to podstawa, każdy sobie wyrwie nr konta i weźmie - sam plakat bez sensu , nikt nie będzie sobie spisywał nr do notesu,
- poprosić dyrektora aby na wywiadówce nauczyciele poprosili rodziców o wpłaty do puszki,
- puszczanie linku na nk, fb i itp.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.