prosze pomóżcie dobrać mi kolor błyszczyku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 15:24   #1
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123

prosze pomóżcie dobrać mi kolor błyszczyku


Cześć!
Mam problem otóż od dłuższego czasu nie moge znaleźć dla siebie odpowiedniego koloru. Niestety nie mam zdjęcia ale moge powiedzieć że jestem latem. Blondynka, niebieskie oczy , karnacja raczej należąca do tych ciemiejszych.Z tego co wiem to lepiej jest mi w kolorach na ustach ciemniejszych( ale tylko troszke ciemniejszych), nie takich jasnych, bladych. Wogóle to kolor moich ust jest taki strasznie ciemny,czerwony Pomóźcie mi coś dobrać...Może być średnia półka ewentualnie ta najwyższa też..
P.S Myślałam może o Lancome juicy tubes ..a kolor taki malinowy
Dziewczynki piszcie i podawajcie numerki jakiś błyszczyków albo chociaż napiszcie jaki jest dla mnie odpowiedni kolor. Dziękuje z góry
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:26   #2
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123
Dot.: prosze pomóżcie dobrać mi kolor błyszczyku

Aha chciałam dodać ,że ten kolor błyszczyka ma być taki na co dzień, delikatnie podkreślający makijaż.
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:33   #3
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: prosze pomóżcie dobrać mi kolor błyszczyku

Ja jak nie wiem, który kolor błyszczyka akurat pasuje mi do makijażu to biorę na dzień 42 Paula Sagane - taki totalnie nijaki- niby brązowo- perłowy jakaś wizażanka nazwała go starym złotem z czym nie do końca się zgadzam. - głownie nabłyszcza i delikatnie intensyfikuje (ale słowo wymyśliłam) kolor ust. Na wieczór z tej samej marki 44 - też kolor nijaki - taki odcień jak naturalnie mam usta ale dużo ciemniejszy i intensywny, kryjący.
Kiedyś miałam podobny odcień z IsaDory - też taki czerwono-brąowy, naturalny ale intensywny - to był podobno najlepiej sprzedający się błyszczyk IsaDory - nie pamietam już numeru, bo dawno przerzuciłam się na PS.
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.