Czy któraś z Was uciekła??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 11:58   #31
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Czy któraś z Was uciekła???

Cytat:
Napisane przez Vesubin Pokaż wiadomość
ja mniej wiecej tak zrobilam, uciekajac do niemiec, powiedzialam jedynie jedynie 3 osoba nikomu wiecej.. i naprawde duzo mi to dalo. trzbe byc mocnym psychiczniem
Zgadzam sie , ze trzeba byc mocnym psychicznie ...

Poznalam w Polsce mezczyzne , ktory byl na odwiedzinach , zaprzyjaznilismy sie i razem spedzalismy czas . Pojechal i myslalam , ze zostanie tylko wspomnienie .
Jednak zadzwonil od razu i zaprosil mnie do siebie .
Rodzice nie pozwolili , wiec sam po mnie przyjechal . Nazywalo sie " na wakacje" . Te wakacje trwaja juz ponad 6 lat i jesli wtedy wracalam to tylko po swoje rzeczy.
Jestesmy juz 5 lat po slubie a ja jednego czego jestem pewna to tego , ze zbyt pochopnie podjelam decyzje o wyprowadzce za granice . Przyplacilam to zdrowiem , ciezka depresja , do dzis dzien tesknie za rodzina , znajomymi , zwyklymi sasiadami i najglupszym wyjsciem na poczte czy do sklepu ...
Meza mam kochanego , niestety czuje , ze ten jego swiat , obcy dla mnie swiat jest dla innych , moj byl tam w Polsce.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.