Jak skorygować nos makijażem - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 02:58   #361
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Smile Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Moze to dosc dziwne pytanie, ale zawsze mnie ciekawilo, czy jest na to jakis sposob? Wiem, ze z przodu mozna wykonturowac bronzerem, ale u mnie bardziej przydalo by sie cos zrobic z bokiem. Moj nos ani do malych, ani do zgrabnych na pewno nie nalezy, jest dosc specyficzny. Kiedy patrzy sie z przodu to owszem, wydaje sie troche szeroki, ale nie ma tragedii, mysle, ze bez przygladania sie nie jest to zauwazalne. Natomiast z profilu rzuca sie w oczy. Jest duzy, troche spiczasty i nieco "kartoflany" Garb tez jest, ale maly, niezauwazalny.
Jak go optycznie zmniejszyc, odwrocic uwage, albo cos? Zdaje sobie sprawe, ze do konca zapewne nie jest to mozliwe, skoro pierwsze co sie odznacza to przy duzy nosek, ale chocby troszeczke? Nie jest to jakis wielki problem jak dla mnie, przyzwyczailam sie juz, ale nie powiem, zebym czula sie przez niego piekniejsza
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:20   #362
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

tez jestem ciekawa czy tak się da
__________________
wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=668309


seattle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:19   #363
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

hej,wydaje mi się ,że z makijazem raczej sie nie da,natomiast fajnym sposobem ,jest "wydłużenie" lub "powiększenie" ( nie wiem jak to nazwac,ale mam nadzieję ,że zrozumiesz o co mi chodzi) tyłu głowy i czubka glowy poprzez lekkie natapirowanie wlosow,lub uczesanie w taki wysoki kok lub kucyk ,przez co zostaną wyrównane proporcje calego profilu. na zasadzie mala glowa=duzy nos,wieksza glowa=mniejszy nos.
mam nadzieje ,ze ktos cos zrozumial z tego belkotu
na mnie to dziala.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:10   #364
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
hej,wydaje mi się ,że z makijazem raczej sie nie da,natomiast fajnym sposobem ,jest "wydłużenie" lub "powiększenie" ( nie wiem jak to nazwac,ale mam nadzieję ,że zrozumiesz o co mi chodzi) tyłu głowy i czubka glowy poprzez lekkie natapirowanie wlosow,lub uczesanie w taki wysoki kok lub kucyk ,przez co zostaną wyrównane proporcje calego profilu. na zasadzie mala glowa=duzy nos,wieksza glowa=mniejszy nos.
mam nadzieje ,ze ktos cos zrozumial z tego belkotu
na mnie to dziala.
Racja

Oprócz tego klasyczną sztuczką jest podkreślanie innych części twarzy, przede wszystkim oczu i brwi.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość
Moze to dosc dziwne pytanie, ale zawsze mnie ciekawilo, czy jest na to jakis sposob? Wiem, ze z przodu mozna wykonturowac bronzerem, ale u mnie bardziej przydalo by sie cos zrobic z bokiem. Moj nos ani do malych, ani do zgrabnych na pewno nie nalezy, jest dosc specyficzny. Kiedy patrzy sie z przodu to owszem, wydaje sie troche szeroki, ale nie ma tragedii, mysle, ze bez przygladania sie nie jest to zauwazalne. Natomiast z profilu rzuca sie w oczy. Jest duzy, troche spiczasty i nieco "kartoflany" Garb tez jest, ale maly, niezauwazalny.
Jak go optycznie zmniejszyc, odwrocic uwage, albo cos? Zdaje sobie sprawe, ze do konca zapewne nie jest to mozliwe, skoro pierwsze co sie odznacza to przy duzy nosek, ale chocby troszeczke? Nie jest to jakis wielki problem jak dla mnie, przyzwyczailam sie juz, ale nie powiem, zebym czula sie przez niego piekniejsza
Bardzo ciekawe, też się zastanawiam czy konturowanie dla efektu cieńszego nosa en face sprawi że już nie można wykonturować dla profilu...

Jeśli twój nos wydaje się duży tylko pod określonym kątem, to pewnie w ogóle nie ma się co martwić.

I przede wszystkim - mało kto ma naprawdę zgrabny nos, to raczej rzadkość. Większość osób ma nos jakoś "zbyt". Zbyt szeroki, zbyt szpiczasty, zbyt duży, zbyt mały, zbyt zadarty itd.

A im dłużej się przypatrywać nosowi tym dziwniej wygląda. Jest to taka część twarzy, która jednocześnie jest charakterystyczna a z drugiej strony nie ma żadnego wyrazu, nie przekazuje emocji jak usta i oczy. Dlatego lepiej się nie gapić godzinami po każdym możliwym kątem bo w końcu każdy dojdzie do wniosku, że ma brzydki.


P.S. Na wszystkich znajomych zauważyłam, że niezależnie od kształtu i rozmiaru nosa nic nie robi lepiej niż dobry podkład - zamaskowanie zaczerwienień, porów i zmatowienie sprawia, że kazdy nos wygląda zgrabniej i wtapia się w twarz.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-11-23 o 16:42
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:58   #365
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Racja

Oprócz tego klasyczną sztuczką jest podkreślanie innych części twarzy, przede wszystkim oczu i brwi.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------


Bardzo ciekawe, też się zastanawiam czy konturowanie dla efektu cieńszego nosa en face sprawi że już nie można wykonturować dla profilu...

Jeśli twój nos wydaje się duży tylko pod określonym kontem, to pewnie w ogóle nie ma się co martwić.

I przede wszystkim - mało kto ma naprawdę zgrabny nos, to raczej rzadkość. Większość osób ma nos jakoś "zbyt". Zbyt szeroki, zbyt szpiczasty, zbyt duży, zbyt mały, zbyt zadarty itd.

A im dłużej się przypatrywać nosowi tym dziwniej wygląda. Jest to taka część twarzy, która jednocześnie jest charakterystyczna a z drugiej strony nie ma żadnego wyrazu, nie przekazuje emocji jak usta i oczy. Dlatego lepiej się nie gapić godzinami po każdym możliwym kątem bo w końcu każdy dojdzie do wniosku, że ma brzydki.


P.S. Na wszystkich znajomych zauważyłam, że niezależnie od kształtu i rozmiaru nosa nic nie robi lepiej niż dobry podkład - zamaskowanie zaczerwienień, porów i zmatowienie sprawia, że kazdy nos wygląda zgrabniej i wtapia się w twarz.
polać jej!!!!!!
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 17:36   #366
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

dziekuje za odpowiedzi sprobuje pokombinowac cos z fryzura... Bronzerem konturowalam, na poczatku wychodzily plamy, teraz juz sie nauczylam, ale no tak jak mowie, z przodu ten nos da sie przezyc, a na profil konturowanie chyba nie dziala.
I zgadzam sie, malo ktory(naturalny oczywiscie) nos jest idealny, kazdy znajdzie jakies ale. Ja tak jak mowie, przyzwyczailam sie do niego, nie uwazam go za tragedie, ale dobrze by bylo gdyby dalo sie cos z tym zrobic
Co do tych podkladow - tez zauwazylam, ze zmatowiony nos jest tak jakby "lepiej wtopiony". Na profil tez niestety nie dziala, bo wielkosc nosa optycznie sie nie zmniejsza ale zawsze cos. Ja mam jednak taki problem, ze nie lubie "ciezkiego" matu na twarzy, bo daje to potwornie sztuczny efekt, zwlaszcza na tym niesczesnym nosie Mam skore sucha, nawet bardzo, zmatowanie jej i usuniecie tego naturalnego, blasku nie jest zadnym problemem, bo sie nie przetluszcza. Ale chyba jak widac cos za cos.
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:08   #367
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Pokombinuj z różnymi pudrami, masz rację że bardzo silny mat jest nienaturalny, możesz dać na całą twarz wykończenie satynowe a nos bardziej zmatowić pudrem. Albo rozświetlić nos tylko miejscami (np na mostku między oczyma i trochę na skrzydełkach) - zresztą każdy musi sam znaleźć najlepsze miejsca na rozświetlacz.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 21:05   #368
helencia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

dobrze wykonany makijaz moze zdzialac cuda
__________________
cukierena
helencia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 18:06   #369
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Nos przyciemnić brązerem, zwłaszcza wystające 'części'. Maksymalnie wydłużyć rzęsy, powiększyć optycznie usta jaśniutką, lśniącą pomadką (powiększamy inne części twarzy, by zrównoważyć proporcje). Dobrze sprawdza się duża, puszysta grzywka, wydatny, puszysty kucyk, włosy porządnie uniesione u nasady.

Poza tym - nie ma się co przejmować, każdy ma jakieś mankamenty
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:49   #370
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Zapewniam Was, że brązer na czubku nosa, nawet lekko nałożony, będzie wyglądał strasznie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:10   #371
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy mozna optycznie zmniejszyc nos z profilu?

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zapewniam Was, że brązer na czubku nosa, nawet lekko nałożony, będzie wyglądał strasznie
U mnie wygląda dobrze
Tylko nie koryguje on nic a takie lekkie muśnięcie końca nosa nadaje mu opalony wygląd.Oczywiście wtedy bronzerem trzeba tez musnąć policzki i odrobinę czoło.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 17:11   #372
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: jak optycznie zmniejszyć duży nos?

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
A jak malować sie w wypadku kiedy jest on dlugi i nie wiem czy bedzie to trafne okreslenie ale przypominajacy trojkat prostokatny ( jak wiec go skrocic)a przy tym troche szeroki? Czy musze wtedy wybierac miedzy jego skroceniem a pomniejszeniem? Czy da sie polaczyc obydwie korekty? Namieszalam troche ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.
Podbijam to pytanie I moze od razu jak powiększyć oczy? To też zmniejszy optycznie nos... I jakie oprawki dobrać?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:58   #373
kaaroox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Jak zamaskować nos?

Mam 16 lat i od jakiegoś czasu strasznie się męczę z moim nosem. Nie potrafię go zaakceptować.
Najgorzej jest wtedy, kiedy się uśmiecham/śmieje się - te boczne "płatki" nosa się wydłużają.
Malowałam go o ton ciemniejszym korektorem, ale efekt nie był widoczny.
Może nie jest jakiś strasznie duży, ale bardzo źle się z tym czuje.
Jeśli macie jakieś triki, to pomóżcie.

PS. Jeżeli będzie taka potrzeba, to wrzucę zdjęcie

Edytowane przez kaaroox
Czas edycji: 2013-03-31 o 15:04
kaaroox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 15:37   #374
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jak zamaskować nos?

Ale co jest z nim nie tak? Doprecyzowałabyś? Za długi, za duży, garbaty, za płaski...? Bo same płatki możesz przyciemnić, ale nie korektorem (za ciężki) ale najlepiej brązerem, ciemniejszym pudrem, ew. ciemniejszym kolorem podkładu.
Najlepiej też skupić uwagę na częściach twarzy, które Ci się podobają, bo jeśli je wyeksponujesz odpowiednio - odwrócisz uwagę od mankamentów. Możesz więc podkreślić oczy, usta, policzki.

Pooglądaj angielskojęzyczne filmiki na YT, tam jest sporo wskazówek, jak makijażem poprawić proporcje itp.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:29   #375
martynak221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Jak zamaskować nos?

Za mało precyzyjnie opisałaś swój nos. Ja wiem tyle - jak za szeroki to boki przyciemniasz bronzerem, i wąska smuga rozświetlacza na środku od brwi ale nie wolno na końcówce nosa (tej kulce) bo uwypuklisz. Jak masz na końcu "kartofel" to przyciemniasz bronzerem od dołu tam gdzie dziurki i po bokach. Jak chcesz jeszcze dodatkowo optycznie zwężyć nos to brwi muszą być jak najbliżej siebie (oczywiscie nie przesadzając) i to faktycznie działa. Ja kiedyś regulowałam sobie mocno od środka (brew zaczynała mi sie nawet odrobinę dalej niż od środkowego kącika oka) i nos wydawał się o wiele szerszy. Poza tym jeszcze zostaej podkreślanie np oczu albo ust żeby odwracały uwagę. Nie ulizuj włosów bo nos wtedy wychodzi na pierwszy plan. Ja ze swojego doświadczenia wiem, że muszę unikać loków (fale tak, ale loki nie) bo nos mi się nagle tak uwidacznia, że wyglądam jak baba z kartoflem.
martynak221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 12:47   #376
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Jak zamaskować nos?

Wrzuć zdjęcie, bez niego będzie trudno doradzić.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:49   #377
xmag21
Raczkowanie
 
Avatar xmag21
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: jak optycznie zmniejszyć duży nos?

własnie tez mam ten sam problem mam dobry nos tylko o wiele za szeroki mam blond długie włosy bez konkretnego cięcia jutro ide do fryzjera i się zastanawiam czy nie zorbic sobie prostej grzywki dosc grubej? nosze włosy rozczochrane i taka tez bym chciala tą grzywkę w takim nieładzie jak myślicie?
xmag21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 19:32   #378
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: jak optycznie zmniejszyć duży nos?

Czy mój nos jest duży w stosunku do twarzy?
Moim zdaniem tak ale nie jestem pewna na 100%.

Edytowane przez Normotonia
Czas edycji: 2015-02-19 o 17:25
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:48   #379
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Jak zatuszować krzywy i duzy nos

Pytanie jak w tytule
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140821_002.jpg (59,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (56,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja33.jpg (61,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4 (2).jpg (67,6 KB, 16 załadowań)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 09:15   #380
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jak zatuszować krzywy i duzy nos

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
Pytanie jak w tytule
Przesuwam Twój wątek tutaj.
Myślę, że znajdziesz tu wiele cennych informacji i porad.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:13   #381
moniik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak skorygować nos makijażem

i

Edytowane przez moniik7
Czas edycji: 2015-03-06 o 15:16
moniik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:19   #382
annapri
Przyczajenie
 
Avatar annapri
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jak skorygować nos makijażem

Też mam duży nos , w dodatku długi i garbaty ...
Dziś skorygowałam na czubku ciemnym pudrem ,lecz efektów nie widać

Edytowane przez annapri
Czas edycji: 2016-02-06 o 13:51
annapri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:10   #383
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jak skorygować nos makijażem

Ja mam ogólnie spory nos, taki kulfonowaty i zapuściłam grzywkę (trochę pomogło). Staram się trochę sobie pomóc makijażem. Ale gdybym miała za co na pewno bym swój nochal zoperowała.
Na całą twarz nakładam podkład Max Factor Facefinity w kompakcie, możliwie jasny, a skrzydełka i grzbiet nosa staram się wymodelować podkładem kryjącym z Bielendy make up akademie trochę ciemniejszym od Maxa Factora. Factora nakładam gąbeczką, która jest dodana do kompaktu, a Bielendę pędzlem do podkładu z rossmanna, ale nie znam marki, bo wszystko już zeszło z rączki.
Niestety rano jest z tym trochę zabawy mimo, że mam już dosyć wprawy.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:00   #384
papapuga
Rozeznanie
 
Avatar papapuga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 504
Jak optycznie zmniejszyć nos?

Witam.
Mam ogólnie rzecz biorąc drobną twarz, o kształcie między okrągłym a sercem. Moją wielką bolączką jest mój dość duży nos. Jego wielkość nie rzuca się jakoś bardzo w oczy, ale chciałabym Was spytać o jakieś w miarę proste, niewymagające wielkich umiejętności sposoby na zmniejszenie nosa, który jest dość duży, szeroki, co mi przeszkadza.

Z góry dziekuje
__________________
“In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”
papapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:27   #385
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak optycznie zmniejszyć nos?

Cytat:
Napisane przez papapuga Pokaż wiadomość
Witam.
Mam ogólnie rzecz biorąc drobną twarz, o kształcie między okrągłym a sercem. Moją wielką bolączką jest mój dość duży nos. Jego wielkość nie rzuca się jakoś bardzo w oczy, ale chciałabym Was spytać o jakieś w miarę proste, niewymagające wielkich umiejętności sposoby na zmniejszenie nosa, który jest dość duży, szeroki, co mi przeszkadza.

Z góry dziekuje
brwi bliżej siebie (w granicach rozsądku oczywiście) i konturowanie nosa (szerokie boki przejechane bronzerem)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 17:07   #386
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jak optycznie zmniejszyć nos?

Cytat:
Napisane przez papapuga Pokaż wiadomość
Witam.
Mam ogólnie rzecz biorąc drobną twarz, o kształcie między okrągłym a sercem. Moją wielką bolączką jest mój dość duży nos. Jego wielkość nie rzuca się jakoś bardzo w oczy, ale chciałabym Was spytać o jakieś w miarę proste, niewymagające wielkich umiejętności sposoby na zmniejszenie nosa, który jest dość duży, szeroki, co mi przeszkadza.

Z góry dziekuje
Może w tym wątku znajdziesz jakieś wskazówki.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 18:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.