Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 11:01   #1
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Arrow

Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście


Watek o sklepach w Trójmieście, które sprzedają końcówki ubrań z firm duńskich, niemieckich, angielskich itp. (mogą być nowe i używane)

Urzekły mnie ubrania takich firm jak B. Young, Ichi, Green House, Evie, Lipo Lipo, Friendtex, Ofelia, Repeat itp

Zamieszczajcie przede wszystkim takie informacje jak adres, nazwy firm jakie tam sprzedają, ceny, nowe czy używane, w jakich rozmiarach.. Wszystko co rzuciło Wam się w oczy

Ja polecam:

Gdynia Orłowo, Plac Górnośląski, Sklep "Po Schodkach" mieści się pod Apteką, w okolicach rynku (ubrania tylko NOWE) nie mylić z mięsnym o tej nazwie
Mają przede wszystkim firmy Friendtex, Ichi, Green House, Ofelia, Lipo Lipo, rozmiary różne, czasem pojedyncze, jest nawet wieszak z rozmiarami powyżej 50
ceny: 40 zł - 50 zł za np. tunikę czy spódnicę, zdarzają się promocje i wtedy można nawet za 25-30 zł coś fajnego kupić. a żeby nabyć coś powyżej 60-70 zł za sztukę graniczy z cudem
Bardzo miła obsługa, małżeństwo które jest bardzo sympatyczne i zawsze służy pomocą
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-06-14 o 11:04
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:02   #2
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Sklepy inne.. Znacie wyjątkowy sklep? Urzekł was asortyment? Piszcie!

Sklep PEPCO na Witominie w C.H. Witawa (oraz Wejherowo i inne miasta)
Przystępna odzieżówka, można trafić na coś fajnego.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290836
http://www.pepco.pl/

Sklep indyjsko-etniczny Lokaah w Gdyni na ul. Świętojańskiej
Mają tam szarawary, etniczne tuniki, chusty, opaski, paski i wiele gadżetów które można na siebie założyć: biżuteria, breloczki, torebki itp..
http://www.lokaah.pl/
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-06-14 o 11:04
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:56   #3
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość

Sklep PEPCO na Witominie w C.H. Witawa (oraz Wejherowo i inne miasta)
Przystępna odzieżówka, można trafić na coś fajnego.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290836
http://www.pepco.pl/

Sklep indyjsko-etniczny Lokaah w Gdyni na ul. Świętojańskiej
Mają tam szarawary, etniczne tuniki, chusty, opaski, paski i wiele gadżetów które można na siebie założyć: biżuteria, breloczki, torebki itp..
http://www.lokaah.pl/
Pepco jest też w Sopocie Głównym, na górze marketu Alma.

a do tego sklepu Lokaah ciężko trafić? Drogo?
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:00   #4
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Ceny podobne, czasem tańsze niż na stronie internetowej. Trafić bardzo łatwo, sklep znajduje się na głównej ulicy w centrum. Kogo nie zapytasz to Cię pokieruje. Wystarczy wysiadając z skmki iść prosto 10 lutego, miniesz CH Kwiatkowki i Batorego i dojdziesz do skrzyżowania właśnie z ulicą Świętojańską.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:12   #5
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Tak zgadza się ceny internetowe w Lokaah są zawyżone. Zależy od rzeczy, tańsze produkty różnica 2-3 zł a droższych nawet 15 zł Kupiłam tam sobie tunikę, której akurat nie ma na www, naszyjnik z duzym wisiorem i naszywki kwiatki na bluzkę... Zreszta pół sklepu bym wyniosła Ś

Mozna też spróbowac dojść od skm Gdynia Wzgórze, przejsc przez dwupasmówkę i kierować się na Urzad Miasta który jest na Świętojańskiej i iść w dół niej, gdzieś chyba w polowie drogi jest (po stronie Empiku, z lewej idąc od Urzędu)
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-06-15 o 10:00
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:32   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

O tak, Lokaah jest bardzo fajny zwlaszcza jesli chodzi o bizuterie i szaliczki

Jesli chodzi o koncowki kolekcji to tez polecam sklep w Witawie, mozna tam znalezc Vile, B. young i te inne, rozmiarowka normalna, ceny srednio przystepne ale sa fajne rzeczy czasami jak przeceniaja to o kilka zlotych, wiec bez szalu.

Oprocz tego sklep na Abrahama (chyba?) w Gdyni, nie kojarze jak sie nazywa, tez niby koncowki kolekcji, ale ja tam na to mowie ekskluzywny lump po niektorych rzeczach widac ze uzywane, ale sa tez nowe, ceny przystepne, np. sweterki 40-50zl.

Oprocz tego jeszcze na Starowiejskiej jest sklep, gdzie sprzedaja rzeczy Atmosphere, ceny tragiczne, ale jak sie cos wypatrzy to mozna poszukac na allegro wiec mozna przymierzyc i zobaczyc niektore rzeczy na zywo.

Edytowane przez Papiszynka
Czas edycji: 2009-06-15 o 09:33
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:06   #7
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Oj tak w Witawie to ceny aż mnie odstraszają a szkoda...
Na Świetojańskiej też są dwa sklepy z końcówkami ale nie rozumiem dlaczego tam ceny nawet 100zł przekraczają.. rozumiem zeby to bylo versace itp.. no ale chyba nie hahahaaa
Również w Orłowie bliżej szkoły podstawowej (na rogu) są końcówki, ale ceny.... eh..

Dlatego szukam dalej, bo skoro to koncówki zagranicznych sklepow to powinny byc u nas sprzedawane nie drogo, przynajmniej nie przekraczając 50 zł (no chyba że to marka jakiegos projektanta to logiczne) więc to zdzierstwo, jeżeli sprzedają w takich samych a nawet drozszych cenach niż u nas w tradycyjnych shopach......
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 13:53   #8
monisoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 33
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Hej wiecie może co z Terranovą Outlet na Świętej się dzieje? Niby był jakiś remont, miało być w sobotę ponowne otwarcie, ale w środku nadal puste ściany?
monisoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:13   #9
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

wczoraj przechodziłam i z daleka widziałam jak pani myła szyby ;-) mysle ze na dniach albo juz! bedzie otwarte..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:26   #10
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

a cóż to za Terranova outlet? są tam rzeczy tylko z Terranovy? i czynne czy nie?
a ja dziś na pewno odwiedzę sklep Lokaah ale w Gdańsku gł., bo widziałam, że otworzyli tam sklep poszukuję szarawar mam nadzieję, że cena będzie troche nizsza niz na str. www...
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:59   #11
monisoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 33
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Terranova outlet w Gdyni ma tylko rzeczy z terranovy, ale za to jest to bardzo duży sklep (dwie kondygnacje), a ceny naprawdę niskie, np. topy zaczynają się już od 1 zł . Lokah znajduje się na tej samej ulicy niemal na przeciwko terranovy więc możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
monisoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 21:40   #12
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

terranova outlet czynna jak najbardziej
wydaje mi sie ze w sklepie Lokaah jest troche taniej niz w sklepie internetowym, nie wiem jak to sie ma do drozszych rzeczy, ale patrzac na naszyjniki to kilka złotówek jest roznicy...
bylam tam wczoraj sa przeceny toreb z materialu, wisialy jakies tuniki, szarawary widzialam latem, teraz nie zwrocilam uwagi, ale moze cos znajdziesz.
kupilam dwa breloczki po 3 zł za sztuke, wiszace z 2 duzych kamieni i mniejszych paru.. zdejme kolka i zrobie zaczepy do uszu, bede nosic jako kolczyki
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:43
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 09:09   #13
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
terranova outlet czynna jak najbardziej
wydaje mi sie ze w sklepie Lokaah jest troche taniej niz w sklepie internetowym, nie wiem jak to sie ma do drozszych rzeczy, ale patrzac na naszyjniki to kilka złotówek jest roznicy...
bylam tam wczoraj sa przeceny toreb z materialu, wisialy jakies tuniki, szarawary widzialam latem, teraz nie zwrocilam uwagi, ale moze cos znajdziesz.
kupilam dwa breloczki po 3 zł za sztuke, wiszace z 2 duzych kamieni i mniejszych paru.. zdejme kolka i zrobie zaczepy do uszu, bede nosic jako kolczyki
była byłam i się obkupiłam byłam w Gdańsku w lokaah. ceny o niebo niższe. jeszcze trafiłam na wyprzedaż szarawar więc w ogóle szczęśliwa byłam, były za 25zł. kupiłam śliczny breloczek za 2,50zł i naszyjnik- wąż,też chyba był na stronie i to drożej.
ogólnie od razu pokochałam ten sklep... szkoda, że mam kawałek do niego, bo z Sopotu jeżdżę...
a ta terranova brzmi ciekawie pewnie porwę jakąś koleżankę w weekend na buszowanie tam
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:15   #14
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

do lakaah w gdyni bedziesz miala blizej niz do gdanska, wysiadz na wzgorzu i przejdz sie swietojanska od urzedu w dol ;-) chyba w polowie (lub blizej) bedzie lokaah po lewej, a po drugiej stronie po prawej terranova outlet, po prawej tez (nie wiem dokladnie na jakiej wysokosci) bedzie moodo www.moodo.pl, z outletu polecam sklep ktory jest widoczny od strony władyslawa IV, (tam gdzie kidys bylo stare wyjscie z nieistniejacego juz kina gdynskiego" nie pamietam nazwy, skleroza... obok jest pijalnia soków zoologiczny, admir.. ceny sa tam rozne, ale maja ZARE ;-) w poblizu C.H Batory.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 22:26   #15
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Dziewczyny możecie podać adres Lokaah w Gdańsku?
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:16   #16
asia84
Rozeznanie
 
Avatar asia84
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 594
GG do asia84
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Sklep jest na Starówce na ul.Pańskiej na samym rogu (bliżej podwala staromiejskiego), na przeciwko hali targowej.
asia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:22   #17
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Cytat:
Napisane przez asia84 Pokaż wiadomość
Sklep jest na Starówce na ul.Pańskiej na samym rogu (bliżej podwala staromiejskiego), na przeciwko hali targowej.
Dziekuję
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:10   #18
monisoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 33
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

zdaje się że zwijają interes? Przynajmniej w Gdyni jest likwidacja
monisoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 13:12   #19
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

No właśnie, jak z tym Lokaah w Gdyni? Remont, koniec interesu? A w Gdańsku nadal jets ten sklep? Wole kupić w sklepie stacjonarnym bo tanie, bo można zobaczyć na żywo kolorki i szwy, a przez neta to tak lipa.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 11:15   #20
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

up up
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:46   #21
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

nie przechodziłam tam ostatnio, ale z tego co sie orientuje chyba robili czystki i likwidacje.. (a co z gdanskim nie wiem, nie byłam i nawet nie wiem gdzie jest )
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-31 o 11:47
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:56   #22
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Z tego co mi wiadomo to na takiej króciutkiej ulicy na starówce, czyli na ul. PAŃSKIEJ chyba się tak przejadę w takim razie jak w Gdyni usunęli ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 13:35   #23
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

gdański działa gdzie działał i gdyński znów otwarty, jakiś remont robili, czy coś w tym stylu.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 13:39   #24
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

ojej, to dojazd do centrum Gdyni taniej mnie wyjdzie uffff, mam bliżej i taniej niż przez neta. A ktoś pamięta po ile w sprzedaży stacjonarnej mięli arafatki?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:44   #25
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Byłam dziś w Lokaah w Gdyni. Remont wyszedł im na dobre - o wiele przyjemniej mi się tam teraz buszuje. Asortymentu jakby więcej. I oczywiście promocje ze względu na ponowne otwarcie

Upatrzyłam sobie szarawary i może je do końca czerwca kupię (cena na stronie to jakieś 50 zł + koszty wysyłki, w sklepie 22 ). W ogóle takie spodnie są cudowne na lato, kryją od słońca, nic nie obciera, nie uciska
Nie wiem tylko czy 100% bawełny to dobry pomysł? Niby w Maroko bawełna to zbyt gruby materiał na ich upały, ale myślę, że tutaj może 30 stopniowe upały nie są takie złe na ubrania z bawełny?


Z dodatków do pokoju upatrzyłam sobie piękne wieszaczki z ceramicznym motywem na moje wisiorki itp. (raczej nie ma ich na stronie) oraz to małe, przydatne cudo : http://www.lokaah.pl/shop,show,1338
to nadzieja dla mojego często brudnego od popiołu parapetu. ;]

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-06-02 o 17:59
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:09   #26
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

oo dzieki za cynk chyba też się wybiore hihihiii
a skrzyneczka na kadzidelka.... pomysłowa choć ja bym się bała, może coś sie zapalić.. nie wiem, takie mam dziwne odczucie heh

a ja serdecznie was zapraszam do sklepiku z pierwszego posta
dzisiaj byłam, jest nowa dostawa..... tylko ze rozmiary bardziej dla noszących 42 i wiecej, bo dunskie rozmairowki sa inne, np 38 to dla mnie jest jak 40/42
obecnie na sklepie green hause i friendtex
a ubranka dobre jakosciowo i cenowo.....
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:35   #27
nawojkaojka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Szwendałam się dzisiaj po Gdańsku i odkryłam świetny lumpex na Morenie - Fuks , pozatym na Chełmie Wzorcowania i KOntekst na Pawilonach . W Sopocie polecam świetny butik- komis z ciuchami na Monciaku zaraz niedaleko McDonaldsa.
Do gdyni raczej do tej pory się nie udawałam na zakupy , a za miesiac sie przeprowadzam na Dąbrowę - może wiecie coś o fajnyc sklepach w pobliżu ??
nawojkaojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:40   #28
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

A gdzie na morenie ten Fuks jest?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:52   #29
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Cytat:
Napisane przez nawojkaojka Pokaż wiadomość
Szwendałam się dzisiaj po Gdańsku i odkryłam świetny lumpex na Morenie - Fuks , pozatym na Chełmie Wzorcowania i KOntekst na Pawilonach . W Sopocie polecam świetny butik- komis z ciuchami na Monciaku zaraz niedaleko McDonaldsa.
Do gdyni raczej do tej pory się nie udawałam na zakupy , a za miesiac sie przeprowadzam na Dąbrowę - może wiecie coś o fajnyc sklepach w pobliżu ??
Na Dąbrowie są lumpeksy ale jakoś bez rewelacji rzadko w nich kupuję bo rzadko coś wpadnie mi w oko lub jest w moim rozmiarze (ach ta filigranowa figura ;/ ). Ja mam 80% ciuchów z Terranovy na Świętojańskiej.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

W ogóle co z Lokaah? W gdyni wielki afisz o zamykanym interesie a dziwne bo co u nich jestem to same tłumy. Może w to był taki chwyt marketingowy na okres przedświąteczny? W Gdańsku wciąż działa sklepik?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 15:41   #30
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: Końcówki kolekcji - sklepy w Trójmieście

Sklep z nowymi ubraniami firm Zara, MEXX, Stradivarius i inne ( Nike, Puma, nie pamiętam za dobrze, bo byłam tam tylko raz ogólnie dużo różnych firm) na ulicy Abrahama w Gdyni Głównej ( za cenrum handlowym Batoory pierwsza uliczka w prawo, po przeciwnej stronie Green Waya) Całkiem fajne ciuchiii Ceny przystępne
__________________
" Dlaczego mężczyźni wola kobiety ładniejsze niż mądrzejsze..?
- bo łatwiej przychodzi im patrzenie niż myślenie... ;]"


sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.