Problem - ulotność zapachów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 09:36   #1
supersaiyan2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4

Problem - ulotność zapachów


Witam mam problem.Zakupiłem próbki wód toaletowych na odlewkiperfum pl(Joop Homme, 1 milion, 212vip men, azzaro chrome legend, opium pour homme edp, Mugler A men, Dolce & Gabanna Pour homme, Rochas man) i zapach ja czuje przez długi czas na sobie 8-10 nawet do 20h.Lecz problem w tym że otoczenie nie czuje już po 10 minutach.Jak to możliwe.Uprzedzam temat nie jest prowokacją.Wydałem dużo pięniedzy i jestem rozgoryczony.Poradzcie coś.Pozdrawaim
supersaiyan2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:42   #2
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Problem

Jeśli Ty czujesz, to znaczy, że pachną. Nie rozumiem problemu. Może się mocniej perfumuj/perfumuj nie tylko ciało, lecz także ubrania. Moje otoczenie też niezbyt czuje moje zapachy, bo się o nich nie ocieram.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:47   #3
supersaiyan2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Problem

Wiem że może trudno wam w to uwierzyć ale tak jest. Np: Popsikałem kolege 5 razy A menem po szyji.Po czym po 10 minutach nic nie czułem.Natomiast on twierdził po 8h że mocno pachnie ja i inni obok kolegi też nic nie czuli.
supersaiyan2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:14   #4
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Problem

Cytat:
Napisane przez supersaiyan2 Pokaż wiadomość
Witam mam problem.Zakupiłem próbki wód toaletowych na odlewkiperfum pl(Joop Homme, 1 milion, 212vip men, azzaro chrome legend, opium pour homme edp, Mugler A men, Dolce & Gabanna Pour homme, Rochas man) i zapach ja czuje przez długi czas na sobie 8-10 nawet do 20h.Lecz problem w tym że otoczenie nie czuje już po 10 minutach.Jak to możliwe.Uprzedzam temat nie jest prowokacją.Wydałem dużo pięniedzy i jestem rozgoryczony.Poradzcie coś.Pozdrawaim
Twój nos jest bardziej zblizony do poperfumowanych przez ciebie części ciała niż nosy otaczających Cię ludzi, to pewnie główny powód. Plus, perfumujesz się z próbek, a ilość wylewanych na ciało perfum za pomocą psików z próbki nie jest zbyt imponująca, więc i o toczenie niewiele czuje.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:19   #5
supersaiyan2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Problem

Hmm.Mam próbkę z e-sencial. pl Montale Black oud po 1 psiknięciu na szyje zapach czuć ode mnie z odległości 5m.Dla przykładu A men to zapach z bardzo dobrą projekcją i powinien być mocno wyczuwalny już po 2 psikach na szyje z odległości.
supersaiyan2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:38   #6
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Problem

Cytat:
Napisane przez supersaiyan2 Pokaż wiadomość
Hmm.Mam próbkę z e-sencial. pl Montale Black oud po 1 psiknięciu na szyje zapach czuć ode mnie z odległości 5m.Dla przykładu A men to zapach z bardzo dobrą projekcją i powinien być mocno wyczuwalny już po 2 psikach na szyje z odległości.
Montale to perfumy niszowe wykonane z bardzo drogich składników - są esencjonalne i nie wątpię, że jeden psik z próbki jakichkolwiek perfum Montale może mieć 5-metrową projekcję i 24-godzinną trwałość na skórze, nawet pomimo kąpieli.

Ale nie oszukujmy się, czasy kiedy mainstreamowe perfumy miały 5-metrowe og0ny i trzymały się na skórze jak przyspawane odeszły do lamusa

Edit: mam firmową próbkę A-mena i nie trzyma się ona na mnie jakoś spektakularnie dług0, jest też bliskoskórna.

Edytowane przez BlueberryMilkshake
Czas edycji: 2012-12-28 o 21:23
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:29   #7
lolekjarek
Raczkowanie
 
Avatar lolekjarek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Riczmond
Wiadomości: 251
Dot.: Problem

Widzę że wertujesz temat znów na następnym forum... , może coś tu wyjdzie z tego i się dowiemy o co chodzi.
Po długim przemyśleniu myślę że problem siedzi w twojej głowie, to że przyłożysz nos do np. nadgarstka i poczujesz zapach po tych 20-stu godzinach, nie znaczy że otoczenie również musi go mocno czuć przez ten czas, i nie może się do niego przyzwyczaić. Perfumy z definicji pachną, ale z jakim natężeniem, intensywnością, projekcją to zależy od osoby, jej skóry, samopoczucia, pogody, zdrowia, jedzenia które się zjadło itp. itd....
lolekjarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.