Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 11:24   #31
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Rewelacyjnie! Miałam zespół 3 osobowy (2 panów i jedna kobieta). Potrafili doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Kilka razy wychodzili do gości np. z puzonem a zebrani goście albo tworzyli okrąg i tańczyli albo węża i szli tańcząc za nim sznurem. Po twarzach widzieliśmy, że wszystkim się podobało. Jeśli chodzi o repertuar grali z każdej dziedziny muzyki oprócz jazzu. Nie odmawiali, gdy ktoś chciał zadedykować komuś piosenkę (a tak zdarzyło się kilka razy). Najbardziej usatysfakcjonowało mnie to, że 90% gości zostało do samego końca bawiąc się przy nim niesamowicie. Widok dla Młodej pary parkietu kipiącego radością i wywijasami to naprawdę ważny widok. Niektórzy gości dali takiego czadu, że rzucali buty w kąt i tańczyli na boso. Miło było także słyszeć zadowolonych gości, którzy przychodzili do mnie i męża, by pochwalić orkiestrę.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 23:38   #32
izabel14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Witajcie serdecznie. Mam pytanie, czy miał ktoś z Was na weselu zespół JUST RELAX z Tarnowskich Gór? Jak się sprawowali? Może macie po prostu jakieś wieści o tym zespole. Jeśli coś o nich wiecie to proszę piszcie
izabel14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 07:33   #33
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Miałam zespół Avans z Raciborza!!!
Polecam- dwie osoby- wokalista i wokalistka. Ambitny repertuar- od razu zapowiedzieli że unikają piosenek disco polo. Fajne zabawy- nieoklepane.
Goscie bardzo zadowoleni!!!Dowodem niech będzie to ze jedna para obecna na weselu za rok zaplanowala slub i mimo ze spisali juz umowe z innym zespołem i wpłacili zaliczkę starają się o nasz zespół
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 12:04   #34
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja miałam zespół TWIST z Kielc i powiem że byli REWELACYJNI! Zespół 5-osobowy, jedna kobietka i 4 facetów, grają wszystko. W repertuarze nie mieli disco polo, ale na naszą prośbę to też zagrali. A poprosiliśmy ich o to, bo wiemy, że ludzie przy tym dobrze się bawią, a i nasi znajomi na imprezach zawsze dla jaj puszczali disco polo i się przy tym bawili. Z dedykacjami żaden problem. Wszystko można było z nimi ustalić, dostosowywali się do naszych życzeń. Bardzo sympatyczni. Miło mi było widzieć, jak parkiet non stop był zapełniony. Goście do nas często podchodzili i bardzo chwalili orkiestrę. Ci co byli już po ślubie pytali skąd myśmy ich wytrzasnęli i czy z polecenia. nie mogli uwierzyć, że namiary gdzieś wyszperałam w internecie, na forach nie za bardzo znali ten zespół, a na jednym nawet ktoś napisał że są średni (podejrzewam, że konkurencja, bo to takie forum na którym siedzą tylko ludzie z branży i sobie nawzajem świnie podkładają i nikt tego nie kontroluje). Cały czas wszyscy mówili, że rewelacja. Nawet moja siostra, której gustom ciężko dogodzić, mówiła że jak zagrali Red Hot Chilli Peppers to jej całkiem szczęka opadła. Mój brat co z racji zawodu bywa na wielu weselach mówi, że lepszego zespołu nie widział. A oni skromni, jak ich bezpośrednio ktoś chwalił, mówili że może być lepiej, bo jeden chory i nie ma głosu itp. Będę ich na pewno polecać gdzie się tylko da. Przed weselem miałam pewne obawy jak się spiszą, ale teraz jestem bardzo zadowolona że wybrałam właśnie ich i na pewno nie zamieniłabym tego zespołu na żaden inny!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:32   #35
JanBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U mnie grał zespół Black and White z Wałbrzycha(dolnyśląsk)kap italny zespół,rewelka bardzo chwale ten zespół i polecam
JanBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:12   #36
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

u mnie grał zespół IMPULS z Krakowa. sprawił sie rewelacyjnie - nauczył sie 2 piosenek dla nas (na pierwszy taniec i dla rodziców na podziekowanie), przebrali sie w stroje krakowskie, wychodzili do gości, oddanczyli z nami krakowiaka. goscie tak sie bawili ze zespol musial ich wyganiac z parkietu aby cos poszli zjesc.
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 13:27   #37
Anna Rudnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez nata79 Pokaż wiadomość
Hej!!

Jednak zrezygnowalam z zespolu 'Dobra Muzyka', a na moim weselu bedzie gral zespol 'Kompania' z Warszawy. Moze ktos wie, jak oni sie bawia(i innych) na weselach? Pozdrawiam
Proszę o informacje o zespola Kompania. chcielibysmy ich zatrudnić do oprawy wesela, ale nie wiemy jak prowadzą tego typu imprezy , czy byliscie zadowoleni?
Anna Rudnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 08:53   #38
edytkaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Zaplanuj swój ślub i wesele
edytkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:46   #39
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Hej dziewczyny a czy komus gral zespol Agat z Lublina?
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 14:13   #40
klarnecik87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 31
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

natomiast u mnie grał zespół MAXIM BAND 5 osobowy skład jesteśmy nim zachwyceni zespół dojeżdża w każde miejsce i ma przystępna cenę

Edytowane przez klarnecik87
Czas edycji: 2009-10-25 o 14:15
klarnecik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 20:49   #41
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja nie miałam orkiestry ale miałam DJ Bartka Pokładnika z Bielska z którgo jestem bardzo ale to bardzo zadowolona ! Goscie bawili sie od samego poczatku do samego konca i byli zachwyceni , bardzo długo potem wydzwaniali chwalac go
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 19:17   #42
Myszolec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pod lasem
Wiadomości: 50
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Na naszym weselu grał zespół Wa-Bank z Rawicza i Żmigrodu. Czterech facetów: gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, klawisze. Do tego wszyscy śpiewali. Wszyscy goście byli zadowoleni. A ja byłam zachwycona.
Myszolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 10:30   #43
anet1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Z województwa świętokrzyskiego to tylko zespół Camey 5 osób wspaniała wokalistka i świetnie prowadzą całe wesele rewelacja.
anet1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 09:27   #44
ebolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

u mnie TIGER z Częstochowa - super zespół - pozdrawiam i dzięki za bajeczną zabawę
ebolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:01   #45
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

a ja polecam zespół KOMPAKT z Radomska. Grali na naszym weselu, na weselu mojej siostry, kuzyna, na studniówce mojego męża oraz na balu sylwestrowym 2008. Poza tym będą też grali na weselu siostry TŻ Goście z mojej rodziny bawiący się u mnie i u mojej siostry (01.08.09) byli zachwyceni, bo każde wesele było inne - inny repertuar, inne zabawy, inne oczepiny itd... Polecam również videofilmowanie - filmy robią po prostu bosskie!
w google szukajcie jako VIDCOM neostrada pl
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:39   #46
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Mieliśmy Silver Band z okolic Słupska. Grali rewelacyjnie. Pełna kultura wobez nas i gości.
Do tej nasi goście mówią, że mieliśmy świetny zespół, a prowadzący to po prostu cud, miód i orzeszki ładnie ubrani, kulturalni, zabawni, (przez całą noc wypili może pół butelki -3 osoby).
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 01:44   #47
smerfetka_33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja polecam zespół Beveren z Zamościa - byłam na 2 weselach na których grali i było super!!! (U mnie, niestety nie mogli zagrać - zajęty termin://) Grają w 4 osoby - 3 chłopaków i dziewczyna, która jest również wodzirejką. Fajnie prowadzą imprezę, mają dobry kontakt z gośćmi weselnymi. Grają muzykę dla wszystkich - biesiada, standardy, rockowe kawałki, jak trzeba - to i disco polo i hity dance Z tego co wiem, to grywają również rockowe koncerty... Jak dla mnie - bomba!
smerfetka_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:04   #48
Agus2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Hej! mozecie mi cos napisac o zespole Simply the best z Radomia jesli u kogos gral?? maja u mnie grac na weselu i jestem bardzo ciekawa jak bawia gosci i ogolnie jak graja, zespol polecila mi znajoma gral u niej i byla bardzo zadowolona.
Agus2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 13:07   #49
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Nasz był rewelacyjny, grali dla każdego i wszysto umieli grać
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 21:39   #50
gocha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

w lipcu 2009 byłam starszą na weselu koleżanki, na którym grał zespół Fiesta z Lublina. Wszyscy goście świetnie się bawili i byli zadowoleni z muzyki. Zarówno ci młodsi, jak i starsze pokolenie. Poza świetnym głosem wokalistki również prowadzenie wesela i oczepin było super. Jeśli będę planowała swoje wesele na pewno się do nich zgłoszę
Gdyby ktoś był zainteresowany podaję link do stronki zespołu : http://www.imprezka.com.pl/
gocha9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 15:49   #51
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie! Miałam zespół 3 osobowy (2 panów i jedna kobieta). Potrafili doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Kilka razy wychodzili do gości np. z puzonem a zebrani goście albo tworzyli okrąg i tańczyli albo węża i szli tańcząc za nim sznurem. Po twarzach widzieliśmy, że wszystkim się podobało. Jeśli chodzi o repertuar grali z każdej dziedziny muzyki oprócz jazzu. Nie odmawiali, gdy ktoś chciał zadedykować komuś piosenkę (a tak zdarzyło się kilka razy). Najbardziej usatysfakcjonowało mnie to, że 90% gości zostało do samego końca bawiąc się przy nim niesamowicie. Widok dla Młodej pary parkietu kipiącego radością i wywijasami to naprawdę ważny widok. Niektórzy gości dali takiego czadu, że rzucali buty w kąt i tańczyli na boso. Miło było także słyszeć zadowolonych gości, którzy przychodzili do mnie i męża, by pochwalić orkiestrę.
A jak ten zespół się zwie??

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Ja miałam zespół z mojego miasta- przyjechała rodzina z różnych części Polski i nie mogli uwierzyć, że taki zespół jeszcze istnieje Zespół składa się z 6 osób i graja na żywo- nie ma nic kompletnie z mini dysków ani nic! Na weselu wszyscy pytali: "skąd ich wytrzasnęliśmy"? nio i mówili, że już od dawna nie słyszeli tak świetniej orkiestry. A skoro goście sami o tym mówili to chyba naprawdę musiało się podobać!
Jak dla mnie 6 z plusem To właśnie dzięki nim wesele było wyśmienite bo przecież zespół to jedna z najważniejszych rzeczy na weselu...
Mogę prosić o jakiś namiar na takie odkrycie? najlepiej www
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 08:49   #52
minia_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Witam!!
jeśli któraś z Pań szuka właśnie zespołu na wesele to chciałbym coś poradzić...
NIE WYBIERAJCIE ZESPOŁU "COMA" Z KIELC
szczerze odradzam a nawet przestrzegam przed tym zespołem... ja zostałam przez nich wyrolowana!!! mój ślub i wesele odbędzie się 14.08.2010 r. i na ten moment zostałam bez zespołu zostało niecałe 3 miesiące a tu taki stres !!! Pani z tego zespołu (podpisała z nami umowę w marcu 2009 i wzięła zaliczke 500 zł) po prostu stwierdziła że zespół nie może zagrać na naszym weselu, ponieważ koledzy z zespołu mają plany wakacyjne!!! normalny absurd!!!

PRZESTRZEGAM PRZED TYM ZESPOŁEM, CHCE USTRZEC PRZYSZŁE PANIE MŁODE PRZED TAKIM STRESEM JAKI TERAZ PRZEŻYWAM!!!
minia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 14:08   #53
zuzia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez minia_m Pokaż wiadomość
Witam!!
jeśli któraś z Pań szuka właśnie zespołu na wesele to chciałbym coś poradzić...
NIE WYBIERAJCIE ZESPOŁU "COMA" Z KIELC
szczerze odradzam a nawet przestrzegam przed tym zespołem... ja zostałam przez nich wyrolowana!!! mój ślub i wesele odbędzie się 14.08.2010 r. i na ten moment zostałam bez zespołu zostało niecałe 3 miesiące a tu taki stres !!! Pani z tego zespołu (podpisała z nami umowę w marcu 2009 i wzięła zaliczke 500 zł) po prostu stwierdziła że zespół nie może zagrać na naszym weselu, ponieważ koledzy z zespołu mają plany wakacyjne!!! normalny absurd!!!

PRZESTRZEGAM PRZED TYM ZESPOŁEM, CHCE USTRZEC PRZYSZŁE PANIE MŁODE PRZED TAKIM STRESEM JAKI TERAZ PRZEŻYWAM!!!
Spytaj w zespole Beveren, tel. 607 928 541.
zuzia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:03   #54
warka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Czy zna, słyszał ktoś o zespole "IMPULS"? Jest to zespół grający na żywo 5osobowy (4mężczyzn i wokalistka), pochodzą z Koniecpola i chyba z okolice.
warka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:56   #55
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

..

Edytowane przez klotylda14
Czas edycji: 2010-06-28 o 23:57 Powód: pomyłka - do usunięcia
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:17   #56
roksana30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Miałam zespół Avans z Raciborza!!!
Polecam- dwie osoby- wokalista i wokalistka. Ambitny repertuar- od razu zapowiedzieli że unikają piosenek disco polo. Fajne zabawy- nieoklepane.
Goscie bardzo zadowoleni!!!Dowodem niech będzie to ze jedna para obecna na weselu za rok zaplanowala slub i mimo ze spisali juz umowe z innym zespołem i wpłacili zaliczkę starają się o nasz zespół
hej a jaka muzykę grają i czy robią jakieś konkursy, bo chcialabym ich miec na swoim weselu
roksana30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:12   #57
olalala12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Czesc
Ostatnio byłam na weselu gdzie grał zespół Boogie Band (www.boogieband.com.pl) Sa naprawe świetni. Polecam ich wszystkim, którzy chca mieć na swoim weselu muzykę na żywo na bardzo wysokim poziomie
olalala12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:55   #58
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

My mieliśmy wodzireja z Rudy Sląskiej, Pana Jerzego Kiołbasę. On i brat, który puszczał muzykę to niesamowity duet (nazywają sie Anthurium). Zabawa była przednia, cale wesele prowadzone, zabawne opowiastki, zabawy na całej sali, ciekawe oczepiny, quizy dla Pary Mlodej. Wesele w 100 % udane, az chcialoby się to przezyc jeszcze raz A najlepszy był koniec kiedy zostaliśmy z samymi mlodymi znajomymi. To był czad! Z calego serca polecam i marzę, zeby w przyszlosci być na weselu które oni poprowadzą.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:33   #59
naf naf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Na naszym weselu był DJ Hiszpan z Lublina- Piotr Woźniak. Mogę go polecić w 100% !!! Naprawdę zna się na tym co robi, gra od 20 lat w wielu klubach w Lublinie a na weselu tak czaruje gości, że parkiet ledwo wytrzymuje naprawdę super. Gdybym miała organizować komuś wesele to tylko z nim- zabawa szampańska. Oprócz grania utworów robi biesiadę za stołami, oczepiny prowadzi świetnie , tak, że u mnie goście płakali ze śmiechu łącznie z babciami, ciociami i dziećmi
Koszt- około 2000 zł. WARTO!!!
Aż mi się na wesele zachciało
naf naf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:22   #60
mufine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Właśnie ja jestem z Lublina i poszukuję zespołu na przyszły rok, też zastanawiałam się nad DJ jednak rozglądam się także za jakimś zespołem z wokalistką i wokalistą, możecie coś polecić?
mufine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 09:42:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.