Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 14:48   #1231
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
tak poza tematem....skąt w was tyle złości ?? Przeciez forum o paznokciach to maja byc miłe pogadanki i rady w dobrym towarzystwie, a nie wydrapywanie sobie oczu nawzajem...
Spytaj Panią okipage2,jak jej nie było to było tu baaardzo miło...
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 14:49   #1232
okipage2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać by nic nie napisać

Gdybyś była INSTRUKTORKĄ to byś nie popełniła ANI jednego błędu, w takim wypadku nikt by Ci nie musiał wytykać Twoich błędów




kazdy czlowiek popelnia bledy.... a wy sie na tym najlepiej znacie wiec czekam na pokazanie mi moich bledow
okipage2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 14:49   #1233
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

no to więc zapytam panią okipage2...oco chodzi w tej kłótni????
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 14:52   #1234
okipage2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
Spytaj Panią okipage2,jak jej nie było to było tu baaardzo miło...


noooo na pewno bylo milo jak sie wysmiewaliscie z pazurkow.... ale smiejcie sie dalej mnie to zwisa i powiewa.....

kochana jestem instruktorem ale nie pracuje w zawodzie.
okipage2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:04   #1235
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

ja też jestem przeciwko temu, by wyśmiewac prace kogokolwiek...jest to nie miłe przedewszystkim. Jeżeli juz krytykowac to kulturalnie i bez ironii...
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:10   #1236
okipage2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
no to więc zapytam panią okipage2...oco chodzi w tej kłótni????

strasznie drazni mnie wysmiewanie bledow innych a niektore popelniaja je tak samo ja wysmiewane dziewczyny
okipage2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:16   #1237
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez okipage2 Pokaż wiadomość
strasznie drazni mnie wysmiewanie bledow innych a niektore popelniaja je tak samo ja wysmiewane dziewczyny
rozumiem Cię....
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 16:04   #1238
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Maluszka ma rację, szkoda strzępić sobie ozór. Ale pewne uwagi pragnę jeszcze dodać:

Okipage2: jeśli się nie wstydzisz, powiedz jaką firmę reprezentujesz/ reprezentowałaś.

Gdybym była bardziej wredna niż jestem (a jestem umiarkowanie), zaczęłabym od wytknięcia adwersarzom licznych błędów ortograficznych, które są dla mnie trudne do zniesienia. Nie chodzi tu o literówki, które każdemu mogą się zdarzyć, ale o rażące, paskudne byki, które nie przystoją osobom, które ukończyły szkołę podstawową. Zwłaszcza, że forum zaopatrzone jest w moduł pisowni, który umożliwia wykrycie błędów przed wysłaniem posta. Mogłabym wytykać każdy po kolei, dodając stosowny, złośliwy komentarz. Nie robię tego jednak. A wszystko to dla miłej, spokojnej atmosfery na forum

Tym bardziej szlag mnie trafia, gdy nagle pojawia się ni stąd, ni zowąd Wizażanka, która po raz tysięczny rozpoczyna tu dyskusję, którą można by streścić w słowach:
Dlaczego jesteście takimi złośliwymi jędzami? Powinnyśmy wszystkie się kochać i mówić do siebie różowymi, landrynkowymi literkami z brokatem.

Forum, nie służy wyładowywaniu się na innych (gdy tak się dzieje wkraczają nasze nieocenione, Zielone moderatorki). Ale nie ma też na celu wzajemnego głaskania się po główkach, czy piszczenia z zachwytu. Zwłaszcza tam, gdzie się to komuś nie należy.

Jeśli chodzi o mnie EOT.

Pozdrawiam,
załączam słodkiego, brokatowego króliczka z caaaaaaaałą masą pozytywnej energii...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif króliczek.gif (25,4 KB, 46 załadowań)
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 16:49   #1239
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

mam pytanie do okipage2
czy ty jesteś Meggi, która ma swoja galerię na forum świat kosmetyków?

jesli tak to w jaki sposób jesteś instruktorką skoro nigdy nie miałaś kursów? a poza tym pazurki wciąz meggi wykonuje wiec...chyba ktos tu kłamie

a jak nie jesteś meggi to jesteś zwykłą złodziejką po praca z czerwonymi pazurkami i łańcuszkiem z różami jest autorstwa meggi...
podejrzewam, że drugie też są jej ale nie chce mi sie wertować 107 str. jej galerii
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 17:49   #1240
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Tym bardziej szlag mnie trafia, gdy nagle pojawia się ni stąd, ni zowąd Wizażanka, która po raz tysięczny rozpoczyna tu dyskusję, którą można by streścić w słowach:
Dlaczego jesteście takimi złośliwymi jędzami? Powinnyśmy wszystkie się kochać i mówić do siebie różowymi, landrynkowymi literkami z brokatem.

Przykro mi bardzo Pani MYSIAK że szlag Cię trafia gdy wchodzę na ten wątek...
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 17:56   #1241
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

monicka9219 tyle masz do powiedzenia a w watku "Zapraszam wszystkie stylistki paznokietków żelowych i akrylowych bez "papierów" znalazlam twoje pazurki,,, sorry ale nie sa zachwycające... nawet osoba bez kursu widzi ze to lopaty,,, wiec pewnie jest ci przykro ze zamiescilam te zdjecie,,, ale powinnas sie wypowiadac na temat paznokci majac jakies doswiadczenie i gdybys robila piekne pazurki wtedy krzycz na nas ile wlezie ale a takim wypadku sorry nic juz nie dopowiem,,, dziewczyny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15.JPG (37,1 KB, 716 załadowań)
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 18:03   #1242
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

a czy ja mowie ze jestem jakąś profesjonalistką??:/ Bronie tylko te nieszczesne dziewczyny, ktore wy poniżacie... a ja wcale sie nie wstydze swoich pazurków) dopiero się ucze, to są 2 paznokcie jakie wykonalam, a co tam nie bede Ci sie tlumaczyc i tak uslysze ze "nie potrafie robic paznokci, powinnam isc na kurs i wogole bleee" )
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:09   #1243
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

aaaa no i zapomniałam dodać, że ja nie wypowiadam sie na temat waszych paznokci...
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:21   #1244
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
monicka9219 tyle masz do powiedzenia a w watku "Zapraszam wszystkie stylistki paznokietków żelowych i akrylowych bez "papierów" znalazlam twoje pazurki,,, sorry ale nie sa zachwycające... nawet osoba bez kursu widzi ze to lopaty,,, wiec pewnie jest ci przykro ze zamiescilam te zdjecie,,, ale powinnas sie wypowiadac na temat paznokci majac jakies doswiadczenie i gdybys robila piekne pazurki wtedy krzycz na nas ile wlezie ale a takim wypadku sorry nic juz nie dopowiem,,, dziewczyny...
hmm...albo jednak wypowiem się, skoro ty mi mowisz ze robie łopaty to co to ma byc??Łopaty w Twoim wykonaniu i to na dodatek jeszcze plaskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM4454.JPG (57,2 KB, 793 załadowań)
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:22   #1245
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Ja nie rozumiem! Dziewczyny bez "papierów" umieszczając zdjęcia swioch paznokci gdziekolwiek, muszą liczyć się z krytyką, jeżeli ich prace wykonane są bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej, z pominięciem wszystkich podstawowych zasad przedłużania paznokci. Czasami ta krytyka jest ostra, przyznaję, ale jaka ma być, jeżeli wszystko wykonane jest nie tak? Ja podziwiam te dziewczyny za odwagę, że w ogóle pokazują swoje zdjęcia.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:26   #1246
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

mój wątek jest tylko dla dziewczyn "bez kursu" i w swoim gronie lepiej sie rozumiemy, sorry ale taka jest prawda Jak sie zapyta o cos dziewczyne z kursem to zaraz robi z tego niewiadomo co i wysyla na kurs ( oczywiscie nie kazda taka jest, ale przewaznie)...w przyszlosci mam zamiar zrobic kurs...ale dopiero jak skoncze szkole,
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:28   #1247
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
hmm...albo jednak wypowiem się, skoro ty mi mowisz ze robie łopaty to co to ma byc??Łopaty w Twoim wykonaniu i to na dodatek jeszcze plaskie.
Monicko może te pazurki są płaskie,ale na pewno nie łopaty,i wydaje mi się że wypowiedź Mysiaka którą zacytowałaś nie dotyczyła Ciebie tylko okipage2. A swoją drogą po wypowiedzi Villemci okipage2 nagle zamilkła...
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:32   #1248
monicka9219
Raczkowanie
 
Avatar monicka9219
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 217
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

aaaa juz mam dosc tych kłótni i dogryzania sobie...ide stąd z moimi łopatowatymi paznokciami:PPP hehe narazie dziewuchy
monicka9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 21:53   #1249
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

uoooo cie choroba,chrzaknal prosiaczek i zaszedl w glowe,ze zaden moderator nie zajrzal tu jeszcze i nie zapytal:,,HEJ;WAS IST HIER LOS??????''
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 22:25   #1250
maja2011
Przyczajenie
 
Avatar maja2011
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Czesc dziewczyny
A co sądzicie na temat tych paznokci??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2713 (Small).JPG (35,9 KB, 504 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2762 (Small).JPG (61,5 KB, 513 załadowań)
maja2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 23:48   #1251
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Tipsy bez kursu! Prosze bardzo :)

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
uoooo cie choroba,chrzaknal prosiaczek i zaszedl w glowe,ze zaden moderator nie zajrzal tu jeszcze i nie zapytal:,,HEJ;WAS IST HIER LOS??????''

Bo... może moderator też człowiek? I może się zdarzyć, że nie ma czasu od razu na śledzenie 42 stronicowego wątku? Hm... może jeden moderator ma urlop, a drugi pracuje? Może to są przyczyny dlaczego jeszcze nikt tu nie zajrzał.


Co do wątku i pyskówki która się tu wywiązała, to mam do powiedzenie tylko jedno... opadają ręce... Dziewczyny chyba pamiętacie ostatnią paznokciową aferę? Cóż... trudno zapomnieć... Czy nie lepiej czasami przeznaczyć paznokcie do czegoś przyjemniejszego np. drapania TŻ po plecach, niż do pisania postów, które tylko podżegają atmosferę i nie wnoszą nic dobrego?
Co do wątku - zamykam.
Jeżeli nie potraficie się konstruktywnie oceniać /przyjmować uwag do serca, nie będziecie mogły dalej kontynuować wątku. Sorry...

__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.