Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 13:26   #61
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ramona, a próbowałaś kremu czekoladowego z Lidla? Pyszny.
z tych, co maja cały czas na stanie najbardziej smakował mi Choco Nussa za 7.99zł Czy o ten chodzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg choc.jpg (22,4 KB, 4 załadowań)
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:22   #62
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ramona, a próbowałaś kremu czekoladowego z Lidla? Pyszny. Tzn. o ile nadal go mają w ofercie, bo jadłam z 2-3 lata temu. A co do Intermarche: mięsa mają dobre, ale jeżeli chodzi o większość produktów sygnowanych jako ich marka, to dla mnie porażka - np. ryż "brązowy" jest brązowy tylko z nazwy, a kosztuje właściwie tyle samo co np. Sonko. Lidl, czy Biedronka mają dużo lepsze produkty własne.
Nie zgadzam się z tym; nie ma co prawda u mnie Intermarche, ale i tak miałam okazję używać wielu produktów z ich marką - i nie udało mi się trafić na bubel. No i można tam płacić kartą - biedronkowe zwyczaje w tej kwestii mnie drażnią, szczególnie, że jak się chce w owadzim markecie wybrać pieniądze w bankomacie - to na ogół ich w nim brakuje ...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:18   #63
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
z tych, co maja cały czas na stanie najbardziej smakował mi Choco Nussa za 7.99zł Czy o ten chodzi?
Tak, o ten. Tylko kiedyś tańszy był (albo go w promocji kupiłam). A w Biedronce też mają jakiś fajny krem?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym; nie ma co prawda u mnie Intermarche, ale i tak miałam okazję używać wielu produktów z ich marką - i nie udało mi się trafić na bubel. No i można tam płacić kartą - biedronkowe zwyczaje w tej kwestii mnie drażnią, szczególnie, że jak się chce w owadzim markecie wybrać pieniądze w bankomacie - to na ogół ich w nim brakuje ...
Ja mam od niedawna w mieście obok Intermarche i niestety - raz się trafia na coś fajnego (kiełbasy i mięsa bardzo dobre, ale też nie wszystkie; fajne chusteczki do kurzu, chociaż wychodzące nieco drożej, niż w innych sklepach; niezłe chusteczki dla niemowląt - używam na sobie i kotach), a raz na bubel totalny (wspomniany ryż "brązowy"; parówki cielęce, które tanie nie były - jakbym smalec jadła, wyrzuciłam po dwóch kęsach etc.). Także nie ekscytuję się za bardzo tym sklepem. Ja ostatnio najczęściej Lidl i Netto, rzadziej Biedronka i od czasu do czasu - Gourmety kotom tam kupuję, bo to małe gourmetowe narkomanki - Intermarche. Generalnie lubię wiedzieć co w którym sklepie jest warte kupienia, bo potem tak układam trasę, aby wstąpić to tu, to tam bez nakładania drogi. A i tak nocne zakupy w Tesco chyba lubię najbardziej - święty spokój, mała kolejka.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-07-26 o 21:20
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 14:53   #64
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

Ja mam od niedawna w mieście obok Intermarche i niestety - raz się trafia na coś fajnego (kiełbasy i mięsa bardzo dobre, ale też nie wszystkie; fajne chusteczki do kurzu, chociaż wychodzące nieco drożej, niż w innych sklepach; niezłe chusteczki dla niemowląt - używam na sobie i kotach), a raz na bubel totalny (wspomniany ryż "brązowy"; parówki cielęce, które tanie nie były - jakbym smalec jadła, wyrzuciłam po dwóch kęsach etc.).
a odnośnie parówek cielęcych w Inter - szwagier raz spytał się ile % cielęciny jest w tych parówkach, to pani ekspedientka odpowiedziała, że one są we flaku cielęcym
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:03   #65
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A w Biedronce też mają jakiś fajny krem?
mają takie Nussmilk, biało - ciemne, coś jak Choco Duo z Lidla, rewelacji nie ma, ale do naleśników i gofrów może być, na chleb bleee


ale teraz jak będę w Intermarche wezmę ten na zdjęciu poniżej, bo apetycznie wygląda
kiedyś tata przywoził mi z Niemiec krem orzechowy w podobnym słoiku i był smaczniejszy niż Nutella
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 98023duo.jpg (16,6 KB, 4 załadowań)
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:36   #66
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
mają takie Nussmilk, biało - ciemne, coś jak Choco Duo z Lidla, rewelacji nie ma, ale do naleśników i gofrów może być, na chleb bleee


ale teraz jak będę w Intermarche wezmę ten na zdjęciu poniżej, bo apetycznie wygląda
kiedyś tata przywoził mi z Niemiec krem orzechowy w podobnym słoiku i był smaczniejszy niż Nutella
Tego Nussmilka to ja lubię, ale na ogół wyjadam go po prostu łyżeczką, samodzielnie, albo ewentualnie na tostach lub bułkach prosto z piekarnika
Czy któraś z was orientuje się, w jakim dyskoncie można dostać coś a la krem Snickers? Słodki, ale chyba z masłem orzechowym?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 18:01   #67
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Produkty marki własnej sklepów czy produkty markowe?

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość

Czy któraś z was orientuje się, w jakim dyskoncie można dostać coś a la krem Snickers? Słodki, ale chyba z masłem orzechowym?
ten w/w z Inter trochę tak wygląda
ja dawno już nie widziałam nawet oryginalnego kremu na kanapki Snickers, a był moim ulubionym
ani Milky Way, też dobre, takie piankowe
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.