Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 10:36   #1
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74

Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.


1.opalam się szybko,Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy .Njpierw jest czerwony następnie zmienia sie w bronz.

2.Oczy są koloru szarego.Jak założe ubranie koloru niebieskiego to oczy są intensywnie niebieskie.Jeśli ubiore zielone ubranie oczy robią sie zielone.Oprawa oczu jest ciemna.

3.Piegi nie mam.

4.Cera koloru olivkowego.

5.Naturalny kolor włosów to szatynka.Jak byłam dzieckiem byłam jasna blondynką do 2 roku życia.Potem włosy zciemniały.

6.Kolor ust (naturalny oczywiście).Różowe.

7.Czuje się dobrze w kolorze czarnym,niebieskim,czekol wadowym bronzie,fioletowym,pomara ńczowym,bordowym,ciemna zieleń.

Nie lubie różu,intensywnej czerwieni,nie pasuja mi niektóre odcienie zieleni,beż.

__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:54   #2
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

1. Jaki masz kolor białka w oczach? Biały/szary czy w odcieniach żółtego?
2. W jakim odcieniu pomaranczu jest Ci dobrze w ciepłym (z dodatkiem czerwieni, żółci) czy w zimnym (rozbielony, pudrowy)?
Jestem prawie pewna że lato
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:59   #3
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

1.kolor białka żółty
2.kolor ciepłego pomarańczu

Myślałam,że jestem zimą.Ponieważ kolor czarny mi pasuje.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 11:30   #4
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

W Której z 4 palet kolorów czujesz sie najlepiej?
Trudno mi okreslić Twój typ ponieważ wszystko oprócz koloru skóry pasuje do ciepłego typu. Jestes pewna ze oliwkowy a nie brzoskwiniowy, ciepły odcien? (nie patrz na twarz)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jesien.jpg (3,0 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato.jpg (3,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wiosna.jpg (3,8 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zima.jpg (3,9 KB, 211 załadowań)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 18:57   #5
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

4 paleta Z.Może ja jestem jakims typem mieszanym.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 19:45   #6
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Każdemu typowi w paletach barw przypisana jest pierwsza litera od pory roku. Ty wybrałaś zime (chłodny typ) a jestes wiosną (ciepły) oprócz koloru skóry.

Nie mozna mieszać typu chłodnego z ciepłym np. wiosna - zima. Ciepły z ciepłym, chłodny z chłodnym i nie inaczej.

Jezeli masz kolor białka w żółtym odcieniu to napewno jestes wiosną. Zima/lato białko ma białe czasami wrecz szare bądz z błekitnym przebłyskiem.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 19:51   #7
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

sama nie wiem zawsze miałam trudnosci z określeniem jakim typem urody jestem.Niestety nie mogę do załączników dołączyć zdjęcia.Dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 22:24   #8
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez ELFIĄTKO Pokaż wiadomość
1.opalam się szybko,Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy .Njpierw jest czerwony następnie zmienia sie w bronz.

2.Oczy są koloru szarego.Jak założe ubranie koloru niebieskiego to oczy są intensywnie niebieskie.Jeśli ubiore zielone ubranie oczy robią sie zielone.Oprawa oczu jest ciemna.

3.Piegi nie mam.

4.Cera koloru olivkowego.

5.Naturalny kolor włosów to szatynka.Jak byłam dzieckiem byłam jasna blondynką do 2 roku życia.Potem włosy zciemniały.

6.Kolor ust (naturalny oczywiście).Różowe.

7.Czuje się dobrze w kolorze czarnym,niebieskim,czekol wadowym bronzie,fioletowym,pomara ńczowym,bordowym,ciemna zieleń.

Nie lubie różu,intensywnej czerwieni,nie pasuja mi niektóre odcienie zieleni,beż.
Ja tez nie wiem jaki mam typ urody.Ja nawet nie wiem jak okreslic kolor cery!Jaki to kolor zimny a jaki cieply?!Ale od zawsze mam z tym problem (jedyne co wiem bo gdzies kiedys uslyszalam to to, ze niebieski to zimny kolor)

Moj kolor oczu to zieleń (tak mam w dowodzie), naturalny kolor wlosów to ciemny blond/szatyn, kolory jakie lubie to czarny,biały,czerwien,fio let,róż (ostatnio żółty) czasem beż.Taka tez jest moja szafa troche bieli,wszystkie odcienie różu,troche czerwieni.Nie lubie granatu,nie przepadam za zielenia (tylko khaki)
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 08:09   #9
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

djabliczk4 - przede wszystkim załóż własny wątek a na pewno ktos np. Ja Pomoze Ci w określeniu Twojego typu

Odpowiedz w nowym wątku na pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

8. Kolor białka w oczach: biełe/szare czy w żółtym odcieniu?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 08:17   #10
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Czy i ja mogę się "podpiąć" pod wątek??
Też mam problem aby określić swój typ urody (w sumie to nie wiem czy jestem wiosną, czy zimą). Czy na podstawie zdjęcia pomogłybyście mi dziewczyny??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 12:10   #11
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Najlepiej jak bedziecie zakładały oddzielne wątki i odpowiadały na pytania które powyzej umiesciłam. Obiecuje ze postaram sie każdej pomóc
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 12:46   #12
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Najlepiej jak bedziecie zakładały oddzielne wątki i odpowiadały na pytania które powyzej umiesciłam. Obiecuje ze postaram sie każdej pomóc
OKI! Zatem już zakładam i odpowiadam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:39   #13
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Może pomoże fakt,że skóra jest naprawdę oliwkowa.Tylko pomyliłam sie co do koloru białek w oczach.Są jasne.Nie żółty taki szary.Może jestem zimą typ południowy?Sama nie wiem nigdy nie potrafiłam sama i nikt nie potrafił dokładnie określić mojeo typu urody.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 17:17   #14
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Nie wiem jakim typem urody jestem;jesien zima lato czy wiosna?Proszę o pomoc.

Nikt do tej pory nie potrafił okreslić Twojego typu urody bo sama dokładnie nie wiedziałaś jaki masz kolor białka a to jest jedna z najważniejszych cech. To nie moja wina że źle okresliłam Twój typ gdyż wprowadziłaś mnie w błąd. Jezeli pasują do Ciebie soczyste, ostre, kontrastowe kolory to jestes zimą. Jezeli Twoja skóra jest śniada/ciemna w chłodnym odcieniu oliwki tzn że jestes zimą południową jezeli natomiast jest jasna, porcelanowa to zima typu królewna snieżka.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.