Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 13:00   #61
JASEMI01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A ja właśnie zakupiłam Revitalash i zaczęłam stosowanie...
Ciekawe jak to u mnie będzie...
JASEMI01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:37   #62
kat89j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

chętnie kupiłabym tą odżywkę, jeśli ktoś posiada ją na sprzedaż proszę o kontakt!
kat89j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 07:43   #63
JASEMI01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Znajdź w necie. Kupisz ją napewno
Ja czekam... Kilka dni stosowania za sobą
JASEMI01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 07:32   #64
kamisia72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

hahahaha

Wiecie co? az zarejetrowalam sie tylko po to, zeby do Was napisac.
Dokladnie takie same efekty wzrostu rzes, lacznie z efektami ubocznymi (poczatkowe pieczenie oczu itd...) bedziecie mialy przy smarowaniu rzes zwyklym olejkiem rycynowym (moze byc zmieszany z wit A+D3) ZA KILKA ZLOTYCH!!!!
Szyscicie dokladnie opakowanie i szczoteczke po starej maskarze, wlewacie tam olejek lub mieszanke z witamina i uzywacie dokladnie tak jak tego cuda za ponad 300 zl.
Nie wyglada tak firmowo w kosmetyczce i nie ma tak tajemniczej nazwy, ale macie 300 zl na ladny stanik albo dobra kolacje w restauracji...
Jestem baba, ale naiwnosc wiekszosci mojego gatunku nieustannie mnie powala ...

POZDRAWIAM
Aska
kamisia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:59   #65
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

halo halo,

duzo dziewczyn do mnie pisze na priv na temat odzywki, wiec napisze cos wiecej na ten temat.
<<sorry>>


Ja moja odrzywke kupialm w marcu 2011, juz jestem po kuracji 3 miesiecznej i efekty byly SPEKTAKULARNE juz po 8 tygodniu codziennej aplikacji. utzymywaly sie do 5 miesiaca czyli do konca sierpnia. pozniej wypadly moje piekne dlugie rzesy (bo oczywiscia zamiast co 2 dzien stosowac - stosowalam raz w tygodniu, plus rzęsy wypadają i rosna nowe). od wrzesnia znowu zaczelam moja codzienna kuracje - mamy listaopad - czyli znowu +/- 8 tydzien i rzęsy są dlugie - ale nie aż tak długiee jak poprzednio. po wytuszowaniu są PRAWIE spektakularnie dlugie.

nie sa osłabione, natomiast środek jest silny i mam taką ciemniejszą obwódke na powiece, generalnie nie zauważalną, bo maluję kredką oko. na poczatku mialam zaczerwienione oczy - ale to bylo spowodowane tym, ze zbyt duzo aplikowalam (nadgorliwość) , gdy zaczęłam oszczędniej aplikować środek - zaczerwienienia brak
trzeba pamiętac aby środfek nie dostał sie do oka. najlepiej aplikowac tuz przed snem.

plusem jest to, że całe lato robiłam henne na rzęsy i nie musiałam się malować. Rzęsy były długie i ładnie się wywijały. wszystkie koleżanki zazdrościły. Rano wyglądałam ładnie tj. podkreślone oko więc zawsze był "dobry dzień "
kolejnym plusem jest to, że jest to tańsze rozwiązanie - można dokleić długie rzęsy i wymieniac ja co kilka tygodni ale wydatek jest większy i rzęsy sa zniszczone.

jest to fajna fanaberia, nie koniecznie potrzebna do życia. Natomiast jesli zapytasz czy kupie ponownie - odpowiem , że jak wypadły moje długie rzęsy i wyrosły moje naturalne , takie krótkie i po wytuszowaiu o połowę krótsze od tego do czego byłam przyzwyczajona ... hmmm ... to natychmiast rozpoczęłam moją drugą kurację i aplikuję co drugi dzień.
* moją drugą kurację wciąż mam z tym samym, pierwszym Revitalash.
** przy zakupie chciałam, aby środek był zakupiony/ wysyłany z USA (bo uważałam, że tamtejsze są lepsze od polskich). Kupiłam na allegro.

od roku uzywam produktu, efekty nadal sie utrzymuja - jestem wciaz przy pierwszym opakowaniu.
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:41   #66
monikamil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez kleopatra125 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie podobnie jak poprzedniczka prowadzę studio urody i mam Revitalash w sprzedarzy. Jeśli ktoś jest z łodzi i jest zainteresowany to proszę o kontakt. Produkt w bardzo konkurencyjnej cenie ,odbiór osobisty w u mnie w salonie. Co do efektów to się nie wypowiem bo była by to reklama
Kleopatra 123 ja jestem z Łodzi i jestem zainteresowana kupnem odżywki,proszę o info o cenie promocyjnej (duża odżywka i tusz) bądź sama duża odżywka 4.1ml.Dziękuję

Ps.innych sprzedających również poproszę o info
monikamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:27   #67
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Też kupiłam 3-miesięczną kurację Revitalash na spróbowanie (w Plazanet - 250 zł). Używam całe 4 dni więc o efektach nic pisać nie będę (na razie). Ale właściwie nie mam wielkich oczekiwań (zwłaszcza, że chyba nakładam za małą jej ilość )

Natomiast jeśli chodzi o olejek rycynowy - nie zgadzam się, że daje podobny efekt do wszystkich odżywek. Używałam olejku parę miesięcy i nie zauważyłam zagęszczenia rzęs ani ich wydłużenia. Za to zdecydowanie podrażniał mi oczy (koszmarnie! a noszę soczewki), wypadały mi rzęsy na początku używania jak szalone, zaklejał oczy i nakładanie to był po prostu koszmar. Olejek rycynowy zdecydowanie nie jest dla każdego!

Od 2 miesięcy stosuje tez odżywkę z ArtDeco (obecnie tylko na "końcówki "). Uważam, że jest dobra - wzmocniła mi rzęsy, wydaje się, że zaczęły szybciej rosnąć (i to chyba większa ich ilość). Jasne, że efekt nie jest spektakularny ale jeśli ktoś chce ograniczyć wypadanie (z którym ja miałam duuży problem) i zapewnić odżywienie rzęs, to polecam. Zwłaszcza, że używam tej odżywki dopiero od 2miesięcy a efekt już widzę (i wydaje mi się, że to nie autosugestia). Cena jest rozsądniejsza (chyba ok. 70 zł).

Jeśli Revitalash mnie nie powali (acz mam nadzieje, że powali ) to zapewne zostanę przy odżywce ArtDeco, daje zadowalający efekt zdrowych rzęs. I fajniej się po niej maluje tuszem.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 20:35   #68
Aurellia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 105
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam serdecznie . Widziałam efekty na koleżance z pracy i są niesamowite... na zakup jestem zdecydowana ale chciałabym trochę przyoszczędzić, z tego co znalazłam na necie to tylko 3,5 ml za 330zł. Widzę że wy rozmawiacie o 4,1ml... ? kto to sprzedaje? czy to faktycznie oryginalne? i przede wszystkim gdzie i za ile można to kupić? będę wdzięczna za wszelkie info

Edytowane przez Aurellia
Czas edycji: 2012-02-10 o 20:39
Aurellia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 21:07   #69
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Niesamowite tzn jakie?
Nie wiem gdzie można kupić najtaniej, ale Revitalash Polska odsyła do strony Plazanet. Ja tam kupiłam - szybka wysyłka.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 21:21   #70
Aurellia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 105
Talking Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Niesamowite tzn jakie?
Nie wiem gdzie można kupić najtaniej, ale Revitalash Polska odsyła do strony Plazanet. Ja tam kupiłam - szybka wysyłka.
nie chciałabym przesadzić ale wg mnie efekty lepsze niż na zdjęciach reklamowych jakie widziałam w necie... nie dość że długie to taaakie gęste że aż nieprawdopodobne... chyba jednak kupie na tej plazie
dodam jeszcze że ona twierdzi że teraz to stosuje tylko 2 razy w tyg dla podtrzymania efektu

Edytowane przez Aurellia
Czas edycji: 2012-02-10 o 21:22
Aurellia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 22:18   #71
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja tez kupiłam na Plazanet i bardzo polecam Ja kupiłam z baza i tuszem ale tego nie polecam. Tusz jest beznadziejny. Nie trzyma sie na rzesach. Juz po godzinie mi sie odbija pod oczami. Odzywka fajna. Po rzesach nie widze zadnego efektu ale dopeiro 3 tyg uzywam. Ale brwi mi sie zagescily i to bardzo! Wiec odzywke polecam.
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 07:00   #72
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Kupiłam 3-miesięczną, bo psychologicznie ciężko wydać chyba 400 zł nie znając w ogóle efektu Mam nadzieję, że po 3msc będę miała gęstsze i dłuższe rzęsy i wtedy sobie już kupię 6 - miesięczną
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:09   #73
olciast
Raczkowanie
 
Avatar olciast
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 319
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez kamisia72 Pokaż wiadomość
hahahaha

Wiecie co? az zarejetrowalam sie tylko po to, zeby do Was napisac.
Dokladnie takie same efekty wzrostu rzes, lacznie z efektami ubocznymi (poczatkowe pieczenie oczu itd...) bedziecie mialy przy smarowaniu rzes zwyklym olejkiem rycynowym (moze byc zmieszany z wit A+D3) ZA KILKA ZLOTYCH!!!!
Szyscicie dokladnie opakowanie i szczoteczke po starej maskarze, wlewacie tam olejek lub mieszanke z witamina i uzywacie dokladnie tak jak tego cuda za ponad 300 zl.
Nie wyglada tak firmowo w kosmetyczce i nie ma tak tajemniczej nazwy, ale macie 300 zl na ladny stanik albo dobra kolacje w restauracji...
Jestem baba, ale naiwnosc wiekszosci mojego gatunku nieustannie mnie powala ...

POZDRAWIAM
Aska
zupełnie się z tym nie zgadzam. Stosowałam olejek rycynowy bardzo długo i nie miałam żadnych efektów, tylko rzęsy mniej wypadały, ale na pewno nie rosły i nie był to spektakularny efekt. Nie twierdze,że komuś to nie pomaga jak mi,ale wystarczy porównać skład olejku rycynowego do tej odżywki.Revitalash została opracowana przez gościa,którego żona chorowala na raka i wypadały jej włosy, a że był lekarzem chyba (nie chcę kłamać,ale na stronie na pewno jest napisane wszystko dokłanie) to opracował tą odżywkę. Stosowałam ją 4 miesiące a efekty już po miesiącu były oszałamiające i każdy,ale to każdy z moich znajomych był w stanie potwierdzić to że moje rzęsy wyglądały jak sztuczne. Teraz nie stosuję jej już 3 miesiąc,a rzęsy dalej są długie i mocne, oczywiście te które wypadły nie odrastają takie długie jak przedtem,ale zupełnie się nie zraziłam,ponieważ efekt utrzymywał się naprawdę długo a pojemność mojej odżywki to był tylko 1ml. (Codziennie aplikowałam wieczorem i naprawdę starczylo mi na 4 miesiące)
__________________
Bo kto nie próbował, ten wcale nie żył..
olciast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:36   #74
zimowa
Przyczajenie
 
Avatar zimowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja zaczynam kurację dzisiaj. Dostałam odżywkę, primer i tusz w prezencie od męża. Ciekawa jestem efektu. Na pewno dam znać.
zimowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:07   #75
Vikita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja używam już trzy tygodnie, efektów na razie nie widzę a ostatnio zaczęły mi nieznacznie wypadać rzęsy ale mam nadzieję, że to nie wina revitalash tylko tego, że ostatnio zrobiłam hennę na rzęsy i to spowodowało taką reakcję. Cierpliwie czekam dalej na efekty
Vikita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:38   #76
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej zmieniam zdanie co do bazy i tuszu. Tusz po kilku użyciach jest naprawde fajny. Rzęsy porozdzielane wygląda naturalnie a jednoczesnie ladnie wydłuza i pogrubia
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:27   #77
zimowa
Przyczajenie
 
Avatar zimowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Mnie po kilku dniach stosowania swędzą powieki.. czyli coś zaczyna się dziać.
Co do primera i tuszu.. dupy nie urywa i na pewno drugiego takiego zestawu nie kupię.
zimowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 00:38   #78
beabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Uzywam tej odzywki od poczatku grudnia i efekt jest powalajacy nieskromnie musze napisac zamawialam ze strony plazanet i wlasnie przymierzam sie do zakupu kolejnej, wiekszej tym razem pojemnosci, bo niestety nie wyobrazam sobie powrotu do starych rzes, ktore nie byly zle, ale to, co mam teraz wyglada bosko: rzesy sa dlugie, geste i ciemne, wygladaja jak sztuczne, a pytan od kolezanek, jakiego tuszu uzywam uslyszalam ostatnio mnostwo. Zgadzam, ze jest to spory wydatek, ale ja zrezygnowalam z tuszy typu Dior czy Helena i wystarcza mi Loreal za 40zl, a efekt jest rewelacyjny. Dodam tylko, ze teraz moje zamowienie z Plaza to duza odzywka dla mnie i 3 male odzywki na kolezanek, ktore skuszone moimi rzesami tez zdecydowaly sie na zakup
beabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:06   #79
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Mi chyba już minęły 2 tygodnie używania odżywki
Generalnie od czasu do czasu przy zmywaniu oczu wypada mi parę rzęs (może to wynikać z ich cyklu życia a może to działanie Revitalash - nie wiem). Mam wrażenie, że są dłuższe. Chyba są gęstsze. Końcówki mam jasne i długie (tak przy okazji Revitalash na pewno nie przyciemni rzęs , zwlaszcza,że stosujemy go na nasady )
Ogólnie jestem zadowolona. Jako, że nic nie piecze (przy 1 - 2 pierwszy zastosowaniach to się zdarzało i miałam brązową kreskę na powiekach), rzęsy są ładne, nie wypadają hurtowo jak np. po olejku rycynowym (nie polecam!) i dłuższe to póki co jestem zadowolona i skłonna kupić kolejną kurację Ale dobra, zobaczymy za 2.5msc
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 22:29   #80
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A ja właśnie dzisiaj zakupiłam Kate Promo. Zaczynam kurację Revitalash bo niestety swoich rzęs się pozbyłam, wyglądam jak po chemii... Czy dzięki niej wyrosną mi nowe rzęski? Jestem załamana...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 13:12   #81
Ania0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Kupiłam ją w gabinecie Narutowicza 32 w Łodzi
Ania0009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 06:22   #82
kleopatra125
Przyczajenie
 
Avatar kleopatra125
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź Rzgów
Wiadomości: 15
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-03-14 o 20:31
kleopatra125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:42   #83
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

od dzisiaj i ja zaczynam stosować tą odżywkę .
Kupiłam wersję 3,5 ml na 6 miesięcy .


generalnie chciałam sobie przedłużyć rzęsy ale jednak zdrowy rozsadek zwycieżył
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2012-03-23 o 19:44
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 07:27   #84
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja używam 1.5 msc i mam wrażenie, że mam bardzo długie rzęsy. Co prawda nikt nie zwrócił mi na to uwagi ale ja widzę znaczną różnicę. Jak cienkie były moje rzęsy, tak są (nic dziwnego, taka moja natura), ale jest ich dużo więcej i są znaacznie dłuższe.
Jak na taki efekt + nie podrażnianie oka = na chwilę obecną jestem przekonana o zakupie kolejnej butelki nawet za tę okropną cenę
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:31   #85
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

ja uzywalam wczesniej lumiganu( ten sam skladnik aktywny co revitalash z tym ze revitalash ma dodatkowo inne skladniki i ekstrakty) efekt nieziemski pozniej mialam przerwe znow planuje kupic z tym ze znalazlam nowa odzywke polowe prawie tansza od revitalash a z dokladnie tym samym skladnikiem aktywnym. kosztuje niewiele ponad 170zl. wiec nie warto przeplacac. jeszcze chwila i ktos wyprodukuje nowa odzywke i znow bedzie taniej ( ahh ta konkurencja;D) czekam az zejdzie do 100 zl;D
a ta odzywka nazywa sie idol lash. i jest do kupienia w pl w jakims sklepie online . musialabym poszukac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:45   #86
zimowa
Przyczajenie
 
Avatar zimowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Stosuję 1,5 miesiąca i już są efekty!! Rzęsy sa tak długie.. ze po wytuszowaniu włażą prawie na brwi.. maskara jakaś ja tam sie nie przyznaję .. mam takie i już
Brwi też się zagęściły.. ogólnie jestem zadowolona. Warte to każdej ceny!
zimowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 06:22   #87
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja od 2 miesięcy i też jestem zadowolona. Efekt jest bardzo widoczny. Wydłużył rzęsy, troszkę je zagęścił. Muszę tylko sprawdzić ile mi jeszcze zostało odżywki, bo trudno to określić, aby przymierzyć się do zakupu nowej. Tym razem chyba dużej. Cena jest słaba, ale kurczę za takie efekty naprawdę warto. Ponadto zapłaciłam chyba 270 zł za swoją a starczy mi na minimum 3 miesiące. W przeliczeniu na miesiąc kuracja nie wychodzi na aż tak drogą..
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:01   #88
katiean
Przyczajenie
 
Avatar katiean
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Lightbulb Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Na Revitalsh zdecydowałam się po zdjęciu sztucznych rzęs ( mocno osłabiły moje). początkowo myślałam o olejku rycynowym, jednak przy zdejmowaniu rzęs kosmetyczka poleciła mi Revita. kupiłam ją w zestawie z tuszem. używam jej 2 tygodnie, 5 dni( w tym 2 razy zapomniałam) na noc, tusz na dzień. Sam tusz nie powala, żeby rzęsy były dobrze pomalowane trzeba nałożyć kilka warstw, ale ponoć odżywia w dzień.
Po niecałych 3ch tygodniach widzę zdecydowanie dłuższe dolne rzęsy ( może aż za bardzo, bo brudzą dolną powiekę przy malowaniu), górne chyba tez ciut dłuższe - mam tylko nadzieję, że to nie placebo bo jakoś mocno wierzę w jej skuteczność ;]
Naturalne rzęsy mam bardzo jasne i cienkie.
czekam na efekty.
ponoć po sztucznych rzęsach pełna regeneracja trwa 6 miesięcy. ;/
katiean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:48   #89
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Czy ktoras z was zamawiala z tego sklepu http://www.sklepestetyka.pl/szczegol...zes_i_brwi_2ml tu jest fajny zestaw a na tej stronie plazanet nie ma, a kurcze nie chcialabym trafic na podrobke.
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:03   #90
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziś dostałam przesyłkę. Kupiłam kurację na 6 miesięcy. Rzęsy mam normalne, krótkie raczej i trochę się przerzedziły po przedłużaniu rzęs (choć i tak jest dużo lepiej niż po ściągnięciu rzęs). Dam znać jak efekty
__________________


Edytowane przez ~Veronique
Czas edycji: 2012-04-04 o 18:07
~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.