Licówki a mocno krzywe zęby. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 10:55   #1
czarnamambucha
Przyczajenie
 
Avatar czarnamambucha
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3

Licówki a mocno krzywe zęby.


Witam.
W połowie marca czeka mnie wizyta u stomatologa, podczas której planuję dopytać się o licówki. Ale wpierw postanowiłam dopytać tutaj. Bardzo chciałabym nałożyć licówki na górne jedynki by skorygować ich kształt gdyż są mocno krzywe.. generalnie wygląd moich zębów mnie nie zadowala, ale krzywe jedynki to moje absolutne przekleństwo. Niestety za błędy dzieciństwa i niechęć do aparatu się płaci.
I tu moje pytanie czy na tak krzywe jedynki jak moje, zdjęcie w załączniku, licówki w ogóle coś pomogą ? Czy skorygują kształt ? Może nie w idealnym stopniu ale chociaż trochę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00111.jpg (43,9 KB, 229 załadowań)
czarnamambucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:21   #2
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Licówki a mocno krzywe zęby.

chcesz znać moje zdanie?tylko i wyłącznie aparat i nic więcej. Zdrowe zęby chcesz szlifować? chore! będziesz miała szybki efekt i zniszczone zęby do końca życia. Licówki trzeba będzie wymieniać raz na 10 lat a może nawet częściej. to wiąże się z kosztami. Jedna dobra licówka porcelanowa kosztuje 2tysiące złotych. wszystko inne to haniebne podróby licówek nie wyglądają jak naturalne zęby a jak kafle. Za każdym razem jak widzę takie posty przeraża mnie brak wiedzy ludzi. Idą do lekarzy a potem wyją że zęby nie wyglądają jak zęby. Bo patałachów dentystycznych z polsce nie brakuje. sama się o tym przekonałam. Chcesz mieć super efekt? bez łez? załóż aparat. I przestań widziwiać, że kształ nie taki. Nie ma nic lepszego, niż własne zęby nie tknięte przez wiertło dentysty!!!!!zęby masz ładne, białe, duże. dużo osób by takie chciało. To co można udoskonalić to poprawić aparatem orto.
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:49   #3
MiaColucci
Rozeznanie
 
Avatar MiaColucci
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 544
Dot.: Licówki a mocno krzywe zęby.

Ja mialam taki sam problem, tylko ze z dwojkami i też chciałam licówki. Uskładalam pieniądze poszłam do dentysty i ....skutecznie wybili mi z głowy ten pomysł.
Musiałabym mieć właśnie zeszlifowane na zapałkę dwa całkiem zdrowe, nigdy nie zepsute zęby, a pozatym dentysta powiedział ze sztucznie dosyć by to wyglądało i wtedy trzeba byłoby poprawić jeszcze trochę jedynki. Podziękowałam i zaakceptowałam to co mam. Może nie są te dwójki proste ale za to całkiem zdrowe
__________________
Keep calm and love animals
MiaColucci jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.